چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۸:۰۸Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیرکل ناتو»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو گفت، کشورهای عضو این پیمان باید حداقل 2 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را برای هزینه های دفاعی اختصاص دهند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دبیرکل ناتو خواستار افزایش بودجه دفاعی کشورهای عضو ناتو شد و ادعا کرد: هزینه های دفاعی زیربنای همه اقدامات ما است و ما به سرعت دنیای خطرناکی که در آن زندگی می کنیم، حرکت نمی کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو امروز در سفر به فنلاند در سخنانی اعلام کرد: عضویت اوکراین در ناتو در آینده نزدیک رخ نخواهد داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۹    
شفقنا- وزیر امور خارجه عراق و دبیرکل ناتو درباره همکاری دو طرف، مسائل مورد اهتمام مشترک و وضعیت امنیتی منطقه رایزنی کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، وزارت امور خارجه عراق بعد از ظهر امروز (سه شنبه) با انتشار بیانیه ای در پایگاه اینترنتی خود اعلام کرد که فواد حسین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو دوشنبه شب گفت که این ائتلاف نظامی به همکاری با عراق در ارتقای ثبات و مبارزه با تروریسم ادامه خواهد داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
فواد حسین همچنین دیدارهای دوجانبه ای را از جمله دیدار با جوزب بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو انجام خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو و مشاور امنیت ملی آمریکا از موافقت رئیس جمهور ترکیه با پیوستن فنلاند به ناتو استقبال کردند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو در واکنش به سخنان روز جمعه رئیس جمهوری ترکیه گفت: مهمترین امر این است که فنلاند و سوئد به سرعت به عضویت کامل ناتو در بیایند نه اینکه این دو کشور دقیقا همزمان با یکدیگر بپیوندند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو روز جمعه از تصمیم ترکیه برای موافقت باعضویت فنلاند در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) استقبال کرد و گفت: عضویت سوئد نیز باید "به سرعت" تایید شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو گفت که این ائتلاف قادر نیست از تمام زیرساخت های حیاتی خود حراست کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو با ابراز نگرانی از احتمال سقوط شهر باخموت در اوکراین و بیان اینکه نباید روسیه را دست کم گرفت، بر لزوم ادامه ارسال تسلیحات به کی یف تاکید کرد. ...
شفاف   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو که برای شرکت در نشست غیررسمی وزرای دفاع اتحادیه اروپا وارد استکهلم شده، گفت، هنوز مشخص نیست چه کسی پشت خرابکاری در خط لوله نورد استریم بوده و تحقیقات ادامه دارند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
در بحبوحه درگیری های شدید در شهر باخموت اوکراین، دبیرکل ناتو اذعان کرد که نمی توان احتمال سقوط این شهر در چند روز آینده را رد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو می گوید که احتمال شهر راهبردی باخموت طی چند روز آینده سقوط خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۹    
بعد از ماه ها درگیری های شدید در باخموت اوکراین، دبیرکل ناتو اذعان کرد که نمی توان احتمال سقوط این شهر در چند روز آینده را رد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_واشنگتن به دنبال معرفی اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا به عنوان نامزد منتخب خود برای دبیرکل ناتو است. به گزارش شفقنا از امریکا به نقل از اسپوتنیک، فون در لاین می تواند برای سمت ریاست کمیسیون اروپا دوباره نامزد شود, اما با توجه به موضع آمریکا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو مدعی است که کشورهای عضو این ائتلاف با پذیرش اوکراین موافقت کرده اند اما در حال حاضر عضویت این کشور در اولویت نیست.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو در جریان بازدید از هلسینکی، پایتخت فنلاند به خبرنگاران گفت: متحدان ناتو توافق کرده اند که اوکراین به عضویت این گروه درآید، اما چشم انداز آن بلندمدت است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو با رد چشم انداز نزدیک عضویت کی یف در این ائتلاف نظامی غربی، وعده داد اوکراین در بلندمدت عضو خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۰    
دبیرکل ناتو با رد چشم انداز نزدیک عضویت کی یف در این ائتلاف نظامی غربی، وعده داد اوکراین در بلندمدت عضو خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو اعلام کرد که با رئیس جمهور ترکیه برای برگزاری نشست سه جانبه اواسط ماه مارس میان ترکیه، فنلاند و سوئد به توافق رسیده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استولتنبرگ گفته که ترکیه، سوئد و فنلاند در مارس سال جاری میلادی نشستی را درباره عضویت استکهلم و هلسینکی در ناتو برگزار می کنند. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی صباح، ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو در نشستی مشترک با کایا کالاس، نخست وزیر استونی و اوزولا فون در لاین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو می گوید با رئیس جمهور ترکیه توافق کرده تا به همراه سوئد و فنلاند در ماه مارس برای عضویت این دو کشور در ائتلاف ملاقات کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو با ادعای اینکه نشانه هایی از برنامه ریزی چین برای کمک نظامی به روسیه وجود دارد، گفت به دلیل اینکه پکن هنوز تهاجم غیرقانونی به اوکراین را محکوم نکرده، غرب هم میانجی گری این کشور را قبول ندارد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۱:۱۱    
شفقنا- ینس استولتنبرگ ، دبیرکل ناتو اعلام کرد: نشانه ها و علائمی وجود دارد که چین در حال برنامه ریزی برای ارسال تسلیحات به روسیه است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی عربی ...
اکو فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو روز پنجشنبه ادعا کرد که نشانه هایی از آمادگی چین برای ارسال سلاح به روسیه وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو مدعی شد که چین در حال آماده شدن برای افزایش حمایت خود از روسیه است و گفت که جمهوری خلق چین ممکن است به دنبال حمایت از تلاش های مسکو در اوکراین باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو مدعی شد که روسیه امنیت اروپا را به خطر می اندازد و وظیفه ناتو مقابله با این موضوع است!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۱    
وزیر خارجه آمریکا و دبیرکل ناتو تصمیم رئیس جمهور روسیه در خصوص تعلیق مشارکت مسکو در پیمان استارت جدید را تاسف بار خواندند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو امروز (سه شنبه) گفت، ائتلاف باید خود را برای ارائه تضمین های امنیتی طولانی مدت به اوکراین پس از پایان جنگ در این کشور آماده کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو گفت: برغم اینکه جنگ اوکراین وارد دومین سال خود می شود، پوتین به دنبال صلح نیست. وی افزود: در حالی که در آستانه سالگرد آغاز حمله روسیه به اوکراین قرار داریم، شاهد هستیم که پوتین نه تنها به دنبال صلح نیست بلکه در حال برنامه ریزی برای گسترش هر چه بیشتر جنگ است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو درخواست های اوکراین برای گرفتن بمب های خوشه ای را رد کرده و گفت: این ائتلاف نظامی، تجهیزات توپخانه ای و دیگر تسلیحات را به کی یف تحویل می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو گفت، اوکراین تنها به عنوان یک کشور مستقل و با تمامیت ارضی کامل عضو ناتو خواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سیصد و پنجاه و هفتمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سیصد و پنجاه و هفتمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو در آلمان مستقیماً جنگ روسیه در اوکراین را به چین ربط داد و به نگرانی در مورد آغاز جنگ پکن با تایوان اشاره کرد. او هشدار داد: آنچه امروز در اروپا اتفاق می افتد، ممکن است فردا در شرق آسیا رخ دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دبیرکل ناتو از گسترش روابط روسیه و چین ابراز نگرانی و اعلام کرد: این سازمان از نزدیک گسترش روابط نظامی پکن و مسکو را دنبال می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ اعلام کرد که غربی ها با یادآوری پیامدهای جهانی جنگ در اوکراین، روابط دوجانبه چین و روسیه را از نزدیک زیر نظر دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو امروز (جمعه) گفت، تنها ارسال سلاح برای اوکراین ضامن صلحی بادوام و بلندمدت برای این کشور است.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: دبیرکل ناتو هشدار داد که کشورهای عضو این پیمان نظامی باید برای یک رویارویی طولانی با روسیه - ورای بحران ناشی از تهاجم نظامی مسکو به اوکراین - آماده باشند. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۰    
سوئد و فنلاند می خواهند هر چه سریع تر به پیمان ناتو بپیوندند، اما ترکیه به عنوان یک عضو تاکنون مانع از پیوستن آن ها شده است. ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو در جریان سفر به آنکارا بر این خواست تاکید کرد ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۱    
شفقنا- مولود چاووش اوغلو ، وزیر امور خارجه ترکیه اعلام کرد با کشورهای عضو ناتو درباره مساله رسیدگی به درخواست عضویت فنلاند به شکل جداگانه از سوئد رایزنی کردیم. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه ضمن قدردانی از نقش دبیرکل ناتو در کمک رسانی به زلزله زدگان، گفت که آنکارا خواستار تقویت این ائتلاف نظامی است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو طی نشست خبری با وزیر خارجه ترکیه، ضمن تاکید بر کمک رسانی شبانه روزی کشورهای عضو این ائتلاف به زلزله زدگان، بار دیگر خواستار موافقت آنکارا با پیوستن سوئد و فنلاند به ناتو شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو پس از رسیدن به ترکیه نشستی مطبوعاتی با وزیر خارجه ترکیه برگزار و ضمن اعلام حمایت این سازمان از زلزله زدگان و ارسال کمک ها، سوزاندن قرآن کریم در سوئد را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۳    
وزیر خارجه ترکیه در نشست خبری مشترک با دبیرکل ناتو به موضوع پیوستن سوئد و فنلاند به این پیمان پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه در جریان سخنرانی در دوما تاکید کرد، دبیرکل ناتو عملا اذعان کرده که غرب تندروهای روس را در کی یف راس قدرت آورده و از آنها در راه اندازی جنگ علیه مسکو حمایت کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ناتو اعلام کرد که فردا به ترکیه سفر خواهد کرد.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو برآورد مقامات محلی مبنی بر قصد روسیه برای یک حمله بزرگ در شرق اوکراین در سالروز جنگ را تایید کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو حمایت خود را از پیوستن سوئد و فنلاند به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ابراز کرد.