پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۰۷Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیرکل ناتو»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که نماینده دائم روسیه در وین از اظهارات استولتنبرگ در مورد اجتناب ناپذیر بودن هزینه های تسلیحاتی ناتو به دلیل همسایگی با روسیه انتقاد کرد، بطور کلی استقرار تسلیحات هسته ای در خاک لهستان، نقض معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو در اظهاراتی، گفت: پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در حال حاضر هیچ برنامه ای برای استقرار تسلیحات هسته ای در کشورهای دیگر به عنوان بخشی از تلاش های بازدارندگی خود ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : ریشی سوناک نخست وزیر انگلیس در نشست خبری مشترک با ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو گفت این کشور قصد دارد با تخصیص 12 میلیارد دلار، صنایع نظامی این کشور را در وضعیت جنگی قرار دهد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۶    
دبیرکل ناتو تاکید کرد که این ائتلاف باید برای درگیری طولانی مدت در اوکراین آماده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
میانگین تعداد مردان فراری از اوکراین، عدم توانایی غرب برای مقابله با توان نظامی روسیه، خرسندی دبیرکل ناتو از کمک به موقع آمریکا به کی یف، اعتقاد بشار اسد به پیروزی روسیه در جنگ و وام 2.1 میلیاردی سئول برای کی یف، از رویدادهای مهم پیرامون جنگ هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو بار دیگر مدعی شد که این ائتلاف نظامی هیچ برنامه ای برای اعزام نیروی نظامی به اوکراین ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو گفت کشورهای عضو ناتو دارای اعضای نظامی هستند که در سفارتخانه های مربوطه خود در کی یف مستقر هستند و وظایف مشاوره ای را انجام می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو در اظهاراتی با بیان اینکه پیمان آتلانتیک شمالی هیچ برنامه ای برای دخالت مستقیم نیروهای رزمی خود در اوکراین ندارد، تصریح کرد: ناتو در اوکراین نیروی نظامی مستقر نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو امروز (جمعه) با بیان اینکه جنگ در غرب آسیا به نفع هیچ کس نیست، خواستار خویشتن داری همه طرفین شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو روز جمعه اعلام کرد که وزرای دفاع این ائتلاف بر سر ارسال سامانه های ضدهوایی بیشتر به اوکراین به توافق رسیده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، روز پنجشنبه، لوئیس آلفونسو پتری، وزیر دفاع آرژانتین گفت که بوئنوس آیرس می خواهد شریک جهانی ناتو شود و قبلاً درخواست مربوطه را ارائه کرده است. میرچا جوآنا، معاون دبیرکل ناتو از این درخواست استقبال کرد و گفت که همکاری های سیاسی و عملی نزدیک تر می تواند به نفع هر دو طرف باشد ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۱۷    
به گزارش اسپوتنیک، میرچا جوآنا، معاون دبیرکل ناتو گفت که تا اجلاس واشنگتن در ژوئیه سال جاری هیچ شرایطی برای دعوت از اوکراین به این ائتلاف وجود نخواهد داشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
قصد کنگره آمریکا برای دادن وام به اوکراین به جای کمک بلاعوض، نگرانی از تغییر تمرکز از اوکراین به خاورمیانه، تلاش کی یف برای دستیابی به سامانه پاتریوت و تاکید دبیرکل ناتو بر اولویت کمک اعضای ائتلاف به اوکراین، از مهمترین رویدادها پیرامون جنگ هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون دبیرکل ناتو گفت عضویت اوکراین در این ائتلاف نظامی اجتناب ناپذیر است و مسئله تنها بر سر تعیین زمان پیوستن این کشور به ناتو است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو چهارشنبه گفت که کی یف حق دارد به اهدافی که در خارج از اوکراین مشروع قلمداد می شود، حمله کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دبیر کل ائتلاف ناتو برای اوکراین این حق ادعایی را قائل شد که به اهداف مشروع روسیه در خارج از مرزهایش حمله کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو در گفت وگویی بر تعمیق همکاری ها میان روسیه، ایران، چین و کره شمالی با توجه به پیامدهای آن برای غرب اشاره کرده و بر ضرورت تقویت همکاری های اعضای ناتو برای تداوم حمایت ها از اوکراین تاکید کرد، اگرچه به گفته او، اوکراین باید در بحران پیش روی خود، در مواردی مصالحه را بپذیرد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو با تأکید بر ائتلاف رو به رشد ایران، چین و روسیه و کره شمالی تصریح کرد که این کشورها ائتلاف اقتدارگرایان علیه غرب تشکیل داده اند.
دبیرکل ناتو اذعان کرد که ممکن است اوکراین در نهایت مجبور به نوعی توافق با روسیه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تقاضای اوکراین برای رزرو صندلی عضویت در ناتو، درخواست صدراعظم سابق آلمان برای تهیه یک طرح صلح اروپایی، تاکید دبیرکل ناتو بر لزوم مقابله با روسیه، چین، ایران و کره شمالی و حمله تحریک آمیز به منطقه مرزی مولداوی و اوکراین، از رویدادهای مهم جنگ هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو در مصاحبه ای از شناسایی و اخراج برخی مظنونین به جاسوسی برای روسیه در مقر ناتو در بروکسل در سال های اخیر خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : ینس استولتنبرگ ، دبیر کل ائتلاف ناتو در مصاحبه با مجله آلمانی بیلد گفت متحدان غربی اوکراین قرار است جنگنده های اف-16 و مهمات را برای اوکراین بفرستند و از مدتی قبل مشغول آموزش دادن به خلبان های اوکراینی برای کار با این جنگنده ها بوده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۶    
دبیرکل ناتو در سخنانی بر لزوم هماهنگی بیشتر آمریکا و اروپا و تقسیم بار عادلانه نظامی بین این دو در ائتلاف دفاعی غربی تاکید کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو شب گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی در بروکسل پس از دیدار با دیمیتری کوله با، وزیر امور خارجه اوکراین تاکید کرد که ائتلاف آتلانتیک شمالی در درگیری نظامی در اوکراین مداخله نخواهد کرد. او گفت: ناتو یک طرف این درگیری نیست و نخواهد بود ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۷    
به گزارش اسپوتنیک، ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو گفت که این ائتلاف قصد ندارد به یک ائتلاف جهانی تبدیل شود، اما با شرکای خود در آسیا همکاری خواهد کرد، زیرا مسائل امنیتی به هم مرتبط هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو عنوان کرد که کشورهای متحد این سازمان لزوم ارائه سیستم های ضدهوایی به اوکراین را درک کرده و درحال ارزیابی ارسال سیستم پاتریوت به کی یف هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو می گوید که اعضای این ائتلاف هنوز درباره ساختار کمک آتی به اوکراین تصمیم نگرفته اند اما برنامه ریزی برای این کمک را آغاز کرده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، ماریا زاخارووا ، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در یک جلسه توجیهی به حضور مربیان پنتاگون در ایروان، سفر ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو به ارمنستان در ماه مارس و رزمایش های سال گذشته میلادی که آمریکا در آن حضور داشت ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو گفت: وزرای خارجه کشورهای عضو در ناتو درباره تعهد مالی چند ساله به اوکراین و چگونگی محدود کردن حمایت کره شمالی و ایران از روسیه گفت وگو خواهند کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : ینس استولتنبرگ دبیر کل ناتو دقایقی پیش و در آغاز نشست وزیران خارجه کشورهای عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) گفت که مسکو باید بداند که قادر به پیروزی در صحنه نبرد اوکراین نیست، وی خواستار حمایت بلند مدت مالی و نظامی اعضای ناتو از کی یف شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران بر ضرورت تقویت کمک های نظامی کشورهای عضو این ائتلاف نظامی به اوکراین برای جلوگیری از پیامدهای آن در میدان جنگ که در حال حاضر نیز با چالش های فراوانی روبه رو است، تاکید کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
از آنجا که میزان زکات فطره برای هر فرد سه کیلوگرم است، مبلغ آن برای فطریه بدل از آرد هفتاد (70) هزار تومان و برای فطریه بدل از برنج ایرانی صد و هشتاد (180) هزار تومان و فطریه بدل از برنج غیر ایرانی، صد و بیست (120) هزار تومان تعیین شده است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل هشدار داد که جنگ روسیه در اوکراین یادآوری هشیارکننده است که ما نمی توانیم صلح را بدیهی بدانیم. اگر پوتین در اوکراین موفق شود، خطر واقعی وجود دارد که تجاوزات او در اینجا متوقف نشود و دیگر بازیگران اقتدارگرا نیز جسورتر شوند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان در یک نشست خبری با دبیر کل ناتو اعلام کرد که روابط ویژه ایروان با ایران بسیار مهم است و همکاری با ناتو علیه کشورهای منطقه نیست.همچنین دبیرکل ناتو نیز تاکید کرد ثبات در منطقه ناآرام قفقاز برای امنیت یورو آتلانتیک مهم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان در کنفرانس خبری مشترک با دبیرکل ناتو در ایروان گفت روابط ویژه ما با گرجستان و ایران بسیار مهم است و هرگونه همکاری ارمنستان با ناتو نمی تواند علیه منطقه باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در پاسخ به پرسشی درباره برنامه های رئیس جمهوری این کشور در سفر آتی به چین گفت: ولادیمیر پوتین در حال آماده سازی چندین دیدار و تماس در بالاترین سطح است که کرملین در مورد آنها اطلاع رسانی خواهد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نخست وزیر ارمنستان و دبیر کل ناتو درباره مسائل مربوط به همکاری ارمنستان و ناتو مذاکره کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو برای دیدار با مقامات ارشد دولت ارمنستان امروز سه شنبه وارد ایروان شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان و دبیرکل ناتو امروز (سه شنبه) با یکدیگر در ایروان دیدار و درباره همکاری ها میان دو طرف گفت وگو کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو در جریان کنفرانس مطبوعاتی مشترک با نخست وزیر گرجستان با ادعای اینکه انتخابات ریاست جمهوری روسیه، به وضوح نه آزاد بود و نه عادلانه، یادآور شد: برگزاری انتخابات روسیه در مناطق اشغالی گرجستان و اوکراین کاملاً غیرقانونی است.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
دبیرکل ناتو در سفر خود به باکو از مشارکت دیرینه با جمهوری آذربایجام استقبال و بر لزوم باکو برای حمایت از اوکراین، تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو تاکید کرد که تغییرات آب و هوایی بر امنیت کشور های اروپایی تاثیر بدی می گذارد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور آذربایجان گفت کشورش بیش از هر زمان دیگری به صلح با ارمنستان نزدیک شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو در جریان ارائه گزارش سالانه 2023 ضمن تاکید مجدد بر لزوم تداوم حمایت ها از اوکراین از کشورهای عضو خواست هزینه های دفاعی خود را به بیش از 2 درصد تولید ناخالص داخلی افزایش دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ خطاب به خبرنگاران گفت: شجاعت اوکراینی ها تمام نمی شود. آنها دچار کمبود مهمات هستند و ما با هم توان آن را داریم که آنچه اوکراین نیاز دارد، در اختیار این کشور قرار دهیم. اکنون نیاز هست که اراده سیاسی خود را برای انجام این کار نشان دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو از حملات اوکراین به کشتی های ناوگان دریای سیاه روسیه توسط موشک های ناتو خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو روز پنجشنبه اذعان کرد حملات به کشتی های ناوگان دریای سیاه روسیه با استفاده از موشک های ناتو انجام شد.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو گفت این ائتلاف باید به حمایت از کی یف ادامه دهد و بنابراین می تواند برای تبدیل شدن به کشوری مستقل با روسیه مذاکره کند.
هاژه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از سفر روز پنجشنبه اولف کریسترسون ، نخست وزیر سوئد به واشنگتن و امضای سند عضویت این کشور در ناتو توسط آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، امروز (دوشنبه) پرچم این کشور در مقر ناتو در بروکسل به اهتزاز در آمد و این کشور رسما سی ودومین عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) شد. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۲:۵۵    
دبیرکل ناتو گفت این ائتلاف باید به حمایت از کی یف ادامه دهد و بنابراین می تواند برای تبدیل شدن به کشوری مستقل با روسیه مذاکره کند./ایسنا