پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۰۷May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دور زدن تحریم»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۱۱    
کمتر از 2 ماه تا آغاز ماراتن قدرت و رقابت بر سر تصدی صندلی استور فرصت باقی است و در این مدت عده ای رسما از عزم خود بر اعلام کاندیداتوری خبر داده اند عده ای سکوت کردند و گروه دیگر حضور خود را منوط به استقبال مردم و توصیه های احتمالی کرده اند.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
این روزها در فضای عمومی و انتخاباتی کشور انواع و اقسام نامزدهای بالقوه ریاست جمهوری در حال مطرح شدن هستند. در بین این نامزدها، تخصص ها و تجربیات مختلفی وجود دارند. توسعه سیاسی، دور زدن تحریم ها، توانایی درمذاکرات بین المللی، توسعه صنعتی، مبارزه با فساد، عملیات فریب و.. ...
با مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
یکی از دغدغه های این روزهای متخصصین این حوضه, ترید کردن و خرید و فروش رمز ارزهای مختلف است که در کشور عزیزمان هم سایتهای بسیار زیادی با مجوز های قانونی وجود دارد که این خدمات را انجام میدهند و به راحتی امکان خرید و فروش انواع ارز را بصورت آنلاین وجود دارد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
سعید محمد گفت:برداشت من این است که مردم دارای مشکلات عدیده ناشی از سوء مدیریت از عملکرد کارگزاران نظام و دولت و بی عدالتی ها هستند و لازم است یک تحول بزرگ اتفاق بیفتند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: به صورت مستقل در انتخابات شرکت می کنم و از سوی هیچ گروه و جناح و دسته ای مورد حمایت قرار نگرفته ام.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران به تشریح بخشی از برنامه هایش پرداخت و گفت: من نسبت به دور زدن تحریم ها و لغو آنها تبحر دارم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سعید محمد گفت: با توجه به مشکلات امروز مردم و مشکلات عدیده ای که ناشی از سومدیریت ها و عملکرد کارگزاران نظام و دولت است و گلایه مندی که امروز نسبت به مشکلات و معیشت شان و خصوصا بی عدالتی در اکثر عرصه ها دارند لازم است تحول بزرگی در جامعه امروز ما اتفاق بیفتد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۲    
یک کاندیدا انتخابات 1400 اظهار کرد: تا این لحظه آقای رییسی اعلام موضع نکرده اند و عرصه و کارزار انتخابات شفاف نیست بعد از ثبت نام و تایید صلاحیت در این باره اعلام نظر می کنم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گفته نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران به دلیل مشکلات نقل و انتقال پول و دور زدن تحریم ها، فولاد صادراتی ایران 20 تا 50 دلار در هر تن مشمول هزینه های اضافی باربری می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قدرت الله الیکایی میگوید: فعال شدن بازارچه ها و مراودات مرزی از محورهایی است که علاوه بر گسترش مناسبات دو جانبه تجاری ایران_پاکستان و بهبود وضع معیشتی مرزنشینان، موجب دور زدن تحریم ها نیز می شود.
رویش زاگرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس : پس از راه اندازی موفقیت آمیز خط تولید اوره در اسفندماه 99 این بار مهندسان سختکوش و تلاشگر مجتمع صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان با دور زدن تحریم ها بدون کمک خارجی خط تولید آمونیاک را هم به سرانجام رساندند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
متخصص بازار سرمایه با اشاره به اینکه رمزارزها می توانند برای دور زدن تحریم ها مناسب باشند، تصریح کرد: بورس و بانک مرکزی باید شرایط سرمایه گذاری در رمزارزها را ایجاد کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر شرکت تدبیر افزار پژواک گفت: اگر تحریم ها برداشته شود آسان سازی مبادلات اقتصادی با دیگر کشورها ساز و کار بهتر و مطلوب تری پیدا می کند و این به سود اقتصاد کشور خواهد بود.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس ارشد پولی و بانکی اظهار کرد: از طریق رمزارزها می توان برای دورزدن تحریم ها، مبادلات مالی و ورود و خروج کالا به کشور با استفاده از این ابزار اقدام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۸    
به گزارش مشرق عزت الله ضرغامی در صفحه اینستاگرامی خود برخی محورهای سخنانش در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی "اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور" را منتشر کرد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
دادگاهی در ایالت تگزاس یک شهروند ایرانی را به دلیل آنچه نقض تحریم های واشنگتن علیه تهران خوانده است، مجرم شناخت. به گزارش ایلنا، این شهروند ایرانی به دلیل طرح ریزی برای دستیابی به قطعات حساس نظامی دارای کاربرد دوگانه برای ارسال به ایران و تلاش برای دور زدن تحریم های آمریکا متهم شده است. ...
گویا آی تی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سایت کوین دسک معتقد است که ایران می تواند از طریق آزاد کردن بیت کوین و استخراج زیاد آن تحریم های آمریکا را به راحتی دور بزند. سایت کوین دست یک سایت خبری متخصص بیت کوین است این که به تازگی به بررسی و تهیه گزارش از مدیریت و تصمیم های ایران در رابطه با ارزهای دیجیتالی پرداخته است. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
شرق: ویروس کرونا که روزگاری ویروس عادل خوانده می شد، در توصیف می گفتند فقیر و غنی و شاه و رعیت نمی شناسد، حالا افسانه عدالتش از بین رفته و فرودستان را بیش از پیش از نشانه رفته است. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سایت کوین دسک تصمیمات دولت ایران برای ارزهای دیجیتالی را مورد بررسی قرار داد و معتقد است ایران می تواند به این ارز دیجیتالی رسمیت بیشتری دهد. سایت کوین دسک مدیریت و تصمیمات ایران برای ارزهای دیجیتالی را بررسی کرد و گزارش جامعی را در این باره نوشت ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
انگلیس نیز 400 میلیون پوند از دارایی های بلوکه شده ایران را آزاد می کند. زانین زاغری نیز آزاد می شود. 4 ایرانی زندانی در آمریکا از حبس رها می شوند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا هرگونه دستیابی به توافق با ایران درباره تبادل زندانیان را رد کرد. پرایس اضافه کرد: گزارش ها در این باره که توافق تبادل زندانیان (با ایران) حاصل شده، صحیح نیست ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
برخی منابع خبری از آزادی 4ایرانی فعال در دور زدن تحریم و پرداخت 7 میلیارد دلار در مقابل آزادی 4 جاسوس آمریکایی که بخشی از دوره محکومیت خود را سپری کرده اند،خبر می دهند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
شهربانو امانی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: کسانی که از کوچک شدن سفره مردم و نابود شدن اقتصاد و منابع ملی و دستاوردهای مهم ایران نفع می برند کسانی هستند که از 400 میلیارد دلار گردش مالی دور زدن تحریم ها سود شخصی می برند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
هرچند پیش از این رئیس کل بانک مرکزی گفته بود خوشبختانه از دوره دور زدن تحریم ها به دوره تحریم ناپذیری رسیده ایم اما در گزارش جدید از رشد نقدینگی، بانک مرکزی اعلام کرده به دلیل تحریم رشد نقدینگی از 40 درصد عبور کرده است.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مرزرازی خوی ظرفیتی بی نظیر برای دور زدن تحریم ها در شرایط کنونی اقتصاد است و این ظرفیت در سایه بی توجهی و عدم رسیدگی مناسب مسوولان مغفول مانده و نتواسنته نقشی که در اقتصاد دارد را به درستی بروز دهد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری گفت که در صورت انتخاب به عنوان رییس جمهوری برای مقابله با تحریم آنرا بی اثر می کنم. کمتر از 48 روز تا انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری باقی مانده است و برخی شخصیت های جناح های سیاسی با داوطلبی ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار رستم قاسمی کاندیدای انتخابات 1400 نخستین نشست خبری انتخاباتی خود را با جعل لوگوی رسانه ها آغاز کرد. رویداد24 با نگاهی به حواشی و گاف های تبلیغاتی ستاد سردار قاسمی نشان داده به جز جعل لوگو اتفاقات دیگری نیز رخ داده است.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۴۴    
معاون علمی و پژوهشی بسیج اساتید آذربایجان شرقی گفت: بسیج اساتید توانسته دو محصول فناورانه در زمینه شوینده ها به ثبت برساند.
رییس اتاق مشترک ایران و عراق گفت: پول های بلوکه شده در عراق به وسیله تجارتی که با این کشور داریم روزانه در حال تغییر و آزاد سازی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کنگره ونزوئلا اعلام کرد، مجمع ملی ونزوئلا تحت رهبری سوسیالیست ها به دنبال تایید قانونی برای دور زدن تحریم های ایالات متحده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۰۸    
با تغییرات سریع در اقتصاد دیجیتال، عرضه پول دیجیتال ملی یکی از اولویتهای مهم کشورها شده است و چین که از انتهای امسال یوان دیجیتال را وارد بازار می کند، در این زمینه پیشگام است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، مهندس محمد خدادادی، مجری تأمین برق مراکز استخراج رمز ارز درمورد قانون شدن رمزارزها، بایدها و نبایدها با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ستاره صبح در گزارشی آورده است: یکی از نتایج روشن تحریم ها در کشور کوچک شدن سبد مصرف خانوارهاست و قدرت خرید مردم به خصوص اقشار آسیب پذیر، کارگران و کارمندان به شدت از این بابت آسیب دیده است.
برترین ها / راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
ایلنا: مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و امور طرح های وزارت صمت اظهار داشت: ظرفیت پردازش استخراج مراکز مجاز امروز 650 هزار تراهش برثانیه است که با نرخ روز بیت کوین معادل روزانه 200هزار دلار می شود ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۴    
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان با اشاره به ساخت دستگاه دروگر سنبل آبی توسط مهندسان داخلی برای نخستین بار در کشور که در روزهای اخیر رونمایی شد، افزود: ساخت و تولید نخستین شناور دروگر سنبل آبی با دانش و توان داخلی برای زدودن گیاهان مهاجم از تالاب ها و احیای این زیستگاه ها ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی- طی روزهای گذشته عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی در خصوص هزینه دور زدن تحریم ها و کاسبی عده ای از آن گفته بود: وقتی این تحریم ها و منافع آن 16 سال به طول می کشد در واقع نهادینه می شود و ذینفعان جدی پیدا می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: توافق ایران و چین راهی برای دور زدن تحریم های غرب است و به همین خاطر است که آنها به فضاسازی علیه این توافق و سند راهبردی می پردازند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
جعفر محمدی در عصر ایران نوشت: چرا عده ای به تازگی دوباره دلواپس شده و با احیای برجام مخالف اند؟ سعی می کنم علتش را ساده و مستند به عدد و رقم توضیح دهم: ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی سابق می گوید نه تنها برای دور زدن تحریم ها از سوی ایران، 400 میلیارد دلار هزینه شده، بلکه این پدیده، موجب شکل گیری فساد بزرگی شده است.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۲   + ۴۵ سایت دیگر  
ایلنا: وزیر سابق راه و شهرسازی اظهار داشت: وقتی این شرایط 16 سال به طول می کشد در واقع نهادینه می شود و ذینفعان جدی پیدا می کند. در این مدت بین 300 تا 400 میلیارد دلار هزینه شده، این یعنی فساد بزرگ شکل گرفته است. این ذینفعان با شعارهای مختلف به دنبال حفظ شرایط موجود هستند. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
وبینار آشنایی با خدمات قراردادهای هوشمند؛ دور زدن تحریم ها برای عقد قرارداد با جذب سرمایه گذار خارجی توسط ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری صندوق پژوهش و فناوری، برگزار می شود.
ایرنا: معاون اول رییس جمهوری گفت: دولت می داند که نرخ 36درصدی تورم زندگی مردم را با دشواری مواجه کرده و مردم بسیار اذیت شده اند اما نباید آن سوی معادله که قرار بود اقتصاد ایران فرو بریزد را فراموش کنیم. اسحاق جهانگیری در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی: ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس فناوری اطلاعات گفت: با توجه به اینکه دنیا به سمت تعریف جدیدی از پول می رود و برای رمز ارز ها تقاضا وجود دارد، لذا ما نیز باید رمز ارز ملی داشته باشیم، همانند آنچه چین، روسیه و برخی کشور ها صورت داده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ساخت یک میلیون واحد مسکونی در طرح جهش تولید و تامین مسکن موجب شده این طرح به عنوان موتور محرکه اقتصاد کشور عمل کرده و بیش از 160 رشته شغلی و واحد صنعتی را با خود به حرکت در آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از طرحی برای رمز ارزها با هدف دور زدن تحریم ها خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس به زودی طرحی برای رمز ارزها با هدف دور زدن تحریم ها و اشتغال زایی ارائه خواهد کرد. انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
پورابراهیمی با بیان اینکه مقوله ارزآوری فعالیت رمز ارز ها برای کمیسیون اقتصادی مجلس مهم بوده است، تاکید کرد: قطعاً رمز ارز ها می تواند ابزار دور زدن تحریم ها تلقی شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
برای استفاده از گوشی های تلفن همراه آیفون باید وارد حساب کاربری اپل یا همان اپل آیدی شوید. اما برای ساخت آن مشکل بزرگی سر راه ایرانی ها است و به خاطر تحریم ها پیامک تایید برای کاربران ایرانی ارسال نمی شود. اما برای دور زدن تحریم آیفون باعث می شود تا اطلاعات کاربران فاش شود. منبع: آخرین خبر
ربیع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، تیم حقوقی هالک بانک در تلاش است تا با استفاده از قوانین قضایی آمریکا، به پرونده طولانی این بانک ترک به اتهام نقض تحریم های ایران خاتمه دهد ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:سیاست گذاری اقتصادی در سال های گذشته به گونه ای بوده که مجالی برای فعالیت بخش خصوصی سالم باقی نگذاشته و این بخش به این دلیل که قادر به فعالیت سالم نبوده، بسیار نحیف و کم توان شده است ...