دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۹:۳۳Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب اعتماد ملی»

اعتدال   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
الیاس حضرتی، دبیر کل حزب اعتماد ملی با حجت الاسلام مهدی کروبی، پدر معنوی و دبیر کل پیشین حزب اعتمادملی برای سومین بار دیدار و گفت وگو کرد؛ دیداری که اکنون در شرایطی انجام شده که الیاس حضرتی همزمان با فرارسیدن نخستین روزهای اسفندماه 99 و پس از حدود 10 سال از آغاز حصر خانگی مهدی کروبی موفق به دیدار ...
برترین ها / ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایلنا: حجت نظری، عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی، گفت: این امکان وجود دارد که سید حسن خمینی با جمیع شرایطی که داراست، بتواند در سطوح بالای تصمیم گیری جریان اصلاحات نقش آفرینی کند. ...
شعار سال   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو حزب اعتماد ملی گفت: اگر اصلاح طلبان به سمت حمایت از لاریجانی بروند یعنی شکستشان را پذیرفته اند، زیرا بار ها اعلام کرده اند که فقط از گزینه اصلاح طلب حمایت می کنیم و اگر چنین کاری انجام دهند خلف وعده کرده اند و این موضوع از نگاه مردم پذیرفته نخواهد بود.
آفتاب یزد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مهرداد خدیر‪-‬ سخنان صریح و واقع گرایانه سید حسن خمینی در دیدار با اعضای ارشد حزب اعتماد ملی از آغاز سیاست ورزی علنی او در قامت یک چهره سیاسی به اعتبار خود و البته با پشتوانه نسَب خبر می دهد و نیز از دست و زبانِ بازتر پس از منتفی شدن بحث کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری و به تعبیر دیگر خروج از ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین: الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتماد ملی با حجت الاسلام مهدی کروبی، پدرمعنوی و دبیرکل سابق حزب اعتمادملی برای سومین بار دیدار و گفت وگو کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۷:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی در اظهاراتی مشابه با ادبیات براندازان گفته است: اگر شورای نگهبان هیچ یک از اصلاح طلبان را تایید صلاحیت نکرد نظام نیز نباید از ما توقع ارائه لیست داشته باشد!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۲۷    
ایسنا نوشت : سید حسن خمینی یادگار امام در دیدار با دبیرکل و اعضای شورای مرکزی حزب اعتمادملی تا کید کرد: همه نسبت به مملکت، آینده، فرزندانمان و گذشته تا ریخی مان مسوولیت داریم؛ تلقی من هم این بود که شاید بتوانیم کاری کنیم که این امر در مورد شخص بنده دیگر امکانش فراهم نیست ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نامزد حزب اعتماد ملی با شرط واگذاری ناسا (نهاد اجماع ساز) اصلاح طلبان مخالفت کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۵۴ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه ایرنا، یادگار امام در دیدار با اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی ضمن تشریح وضعیت کنونی کشور به مسأله حضور خود در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری پرداخت و تأکید کرد: همه نسبت به مملکت، آینده، فرزندانمان و گذشته تاریخی مان مسئولیت داریم؛ تلقی من هم این بود که شاید بتوانیم [...]
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۶۸ سایت دیگر  
جماران: یادگار امام در سخنان مهمی در دیدار با دبیرکل و اعضای شورای مرکزی حزب اعتمادملی تأکید کرد: همه نسبت به مملکت، آینده، فرزندانمان و گذشته تاریخی مان مسئولیت داریم؛ تلقی من هم این بود که شاید بتوانیم کاری کنیم که این امر در مورد شخص بنده دیگر امکانش فراهم نیست ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی درباره کاندیداتوری محسن هاشمی رفسنجانی گفت: محسن هاشمی عضو حزب کارگزاران و رییس شورای شهر است و مدیر اجرایی قابل قبولی است و در اجرا مانند پدرش مجری قوی بوده است. وی همچنین پشتوانه نام پدر را دارد و از این جهت دارای سبد رأی قابل توجهی خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: آقای روحانی رأی را از اصلاح طلبان گرفت اما سکاندار حرکت اقتصادی و سیاسی خود را در اختیار اعتدالگرایان قرار داد که این درس عبرتی برای جبهه اصلاحات شد که بدون امضای میثاق نامه به حمایت از نامزدهای غیراصلاح طلب نپردازد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
محمدعلی افشانی، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: شرایط جامعه امروز ایران به شکلی است که ما به مشی ماندلا بیشتر نیاز داریم تا مشی چه گوارا. نباید در جامعه بازتولید خشم و نفرت شود و این بازتولید مداوم خشم و نفرت به یک رویه تبدیل شود. انقلابی نمایی و دادن شعارهای انقلابی مشکل مردم را حل نخواهد کرد ...
محمدرضا خباز با بیان اینکه از شعار انتخاباتی عارف خبر ندارم، گفت: اما از آمادگی او برای کاندیداتوری و آغاز فعالیت های انتخاباتی شان اطلاع دارم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- سخنگوی حزب اعتماد ملی هدف از عملیات تروریستی نطنز را لطمه زدن دشمنان به جریان مذاکرات برجام در وین عنوان کرد و گفت: این حادثه نشان دهنده شکست رژیم صهیونیستی در دیپلماسی است و نتیجه ای هم نخواهند گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو حزب اعتماد ملی عنوان کرد: ورود چهره جوانی مثل سید حسن خمینی می توانست امید بخش باشد بعد از این باید در انتظار یک معجزه باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- سخنگوی حزب اعتمادملی معتقد است، اگر در یکی دو ماه آینده، گام های موثری برای بازگشت اعتماد مردم برداشته شود و اشتباه های اسفند 98 تکرار نشود، ممکن است انتخاباتی با مشارکت حداکثری داشته باشیم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تاکید کرد اگر شرایط برای اصلاح طلبان فراهم باشد نه تنها وارد انتخابات بلکه با جریان اصولگرا هم رقابت خواهد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه ما در سال 92 ناچار به حمایت از روحانی بودیم گفت: فضای سیاسی کشور در سال 1400 متفاوت از 92 است و دیگر انتخاب بین گزینه بد و بدتر جواب نخواهد داد.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۰    
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: فضای سیاسی کشور در سال 1400 متفاوت از 92 است و دیگر انتخاب بین گزینه بد و بدتر جواب نخواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۵:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه ما در سال 92 ناچار به حمایت از روحانی بودیم گفت: فضای سیاسی کشور در سال 1400 متفاوت از 92 است و دیگر انتخاب بین گزینه بد و بدتر جواب نخواهد داد.
نورآباد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، زنده یاد سیده ناهید موسوی همسر دکتر سید ابراهیم امینی، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران پس از چندین سال مبارزه با بیماری سرطان چشم از جهان فروبست.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۵    
دبیر و اعضای حزب اعتماد ملی شاخه استان کهگیلویه و بویراحمد درگذشت پدر بزرگوار حجت الاسلام سید نعمت الله صدوقی را تسلیت گفتند
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی از انتخابات به عنوان مظهر حاکمیت مردم ساری دینی در نظام اسلامی نام برد و گفت : احزاب ، جریان ها و گروه های سیاسی با مشارکت فعالانه باید زمینه حضور بیشتر مردم در انتخابات سال 1400 را فراهم کنند.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: در صورتی که آیت الله حسن خمینی وارد صحنه انتخابات شود، قاعدتاً شور و هیجان در انتخابات ایجاد خواهد شد و سطح رقابت افزایش پیدا خواهد کرد و مشارکت حداکثری را شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با حضور در ساختمان شماره 2 فرمانداری تهران در ششمین دوره انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۰:۳۷    
به گزارش خبر روز ، ایرج شیخ رباط با بیان این خبر افزود: حزب اعتماد ملی همچون آحاد ملت ایران حضور فعال در عرصه رقابت انتخابات شورای شهر خواهد داشت. وی ضمن دعوت از نخبگان شهری جهت ورود به این عرصه دقت در انتخاب صحیح را نیاز امروز جامعه شهری مسجدسلیمان دانست. دبیر اعتماد ملی [...]
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خرداد: اسماعیل گرامی مقدم در پاسخ به اینکه با توجه به اینکه کمیسیون ماده 10 احزاب صلاحیت شما را برای عضویت در حزب اعتماد ملی را رد کرده، در حال حاضر عضو این حزب هستید و یا خیر؟ گفت: بنده عضو حزب اعتماد ملی هستم ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۷    
تاکید همزمان عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی بر معرفی کاندیدای حزبی و تبعیت این حزب از نهاد اجماع ساز به نوعی نشان دهنده ایجاد فضای اختلاف در میان اصلاح طلبان را نمایان می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: کروبی چهار بار استعفا داده بود ضمن اینکه کمیسیون ماده ده احزاب کروبی و سه نفر دیگر را تایید نکرده بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با پذیرش استعفای دبیرکل، الیاس حضرتی قائم مقام حزب را به عنوان جایگزین او انتخاب کردند.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
شورای مرکزی حزب اعتمادملی عصر امروز الیاس حضرتی را به عنوان دبیرکل این حزب و جانشین مهدی کروبی انتخاب کرد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: به دنبال استعفای مهدی کروبی برای چهارمین بار از دبیرکلی حزب اعتماد ملی، الیاس حضرتی به اتفاق آرای شورای مرکزی، به عنوان دبیرکل حزب اعتماد ملی انتخاب شد. در جلسه امروز شورای مرکزی اعتماد ملی، اعضای حزب با اکثریت آرا، مهدی کروبی را به عنوان رهبر معنوی حزب انتخاب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به دنبال رد صلاحیت مهدی کروبی برای تصدی دبیرکلی حزب اعتماد ملی و استعفای وی به همین دلیل، الیاس حضرتی به اتفاق آرای شورای مرکزی به عنوان دبیرکل حزب اعتماد ملی انتخاب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
الیاس حضرتی از سوی شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به عنوان دبیر کل این حزب انتخاب شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
شورای مرکزی حزب اعتمادملی عصر امروز الیاس حضرتی را به عنوان دبیرکل این حزب و جانشین مهدی کروبی انتخاب کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: کاری به رد صلاحیت ها نداریم و در حزب کار قانونی خود را انجام می دهیم.
حسن خمینی سابقه مدیریتی چندانی ندارد. تولیت حرم امام خمینی را با وصیت پدرش و درخواست خود از رهبری، از جوانی و بدون هیچ سابقه مدیریتی بر عهده گرفت که همان هم با کلی انتقادات همراه است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی می گوید اگر رسانه ها و سیاسیون از سید حسن خمینی مطالبه کنند، او وارد رقابت های انتخاباتی خواهد شد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نما، انتشار خبر ارسال نامه از سوی رئیس دولت اصلاحات به رهبر انقلاب بمب خبری روز گذشته بود که در روزنامه های صبح امروز نیز بازتاب داشت. روزنامه صبح نو در گزارش با تیتر فرار اصلاحات از وضع موجود نوشت ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: الیاس حضرتی جزییات دیدارش را با مهدی کروبی روایت کرد. روز یکشنبه ساعت 3 عصر، از زمانی که تسهیلاتی در مورد آقای کروبی و بحث دیدار معدودی از دوستان با ایشان ایجاد شده ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
برنا نوشت: عضو حزب اعتمادملی گفت: به نظر من موضوع تحریم در حال حل شدن است و تا حدود زیادی امیدواری هایی برای حل این مشکلات، به وجود آمده که به نظر من در مشارکت سال آینده تاثیر مثبتی دارد و باعث ایجاد امید و انگیزه در مردم جهت شرکت در انتخابات می شود. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس نوشت: دبیرکل فعلی حزب جمهوریت، دبیرکلی مجید نصیرپور را غیرقانونی عنوان و تأکید کرد که این جلسه شورای مرکزی نبوده و فقط 10 الی 15 نفر از اعضا حضور داشتند در حالیکه جلسات شورای مرکزی نیاز به دو سوم اعضا یعنی بیش از 30 نفر است. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری انتخاب: سخنگوی حزب اعتمادملی از کاندیداتوری محمدعلی افشانی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 خبر داد. او گفت: نتیجه نهایی بعد از اعلام نامزدهای احزاب دیگر و سایر شخصیت های اصلاحات مشخص خواهد شد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
حزب اعتماد ملی بی توجه به تشکیل ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان خود نامزد انتخاباتی مستقل در انتخابات معرفی کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی حزب اعتماد ملی از کاندیداتوری محمدعلی افشانی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 خبر داد. اسماعیل گرامی مقدم محمدعلی افشانی را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری 1400 معرفی کرد و گفت: محمدعلی افشانی از سوی برخی از اعضای شورای مرکزی برای نامزد شدن در انتخابات 1400 مطرح شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۶:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی عنوان کرد: روز یک شنبه کروبی با قائم مقام حزب دیدار داشت و همچنین او در روزهای قبل با تعدادی از اعضای مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم دیدار داشت.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین: محمدصادق جوادی حصار، فعال سیاسی اصلاح طلبان، درباره شرکت در انتخابات گفت: در این باره اظهار داشت: اصلاح طلبان برای شرکت در انتخابات باید بنشینند و فکر کنند که با چه هدفی چنین اقدامی را در دستور کار خود قرار می دهند ...
اینتیتر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه برخورد با توهین کنندگان به رییس جمهوری، آزمون بزرگ قوه قضائیه است، گفت: توهین به منتخب مردم، توهین به خود مردم و بی احترامی به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری است. ...