شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۵:۲۸Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب اعتماد ملی»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - فعال سیاسی اصلاح طلب و دبیر حزب اعتماد ملی فارس گفت: ما به عنوان اصلاح طلب معتقدیم که سرنوشت مردم تنها پای صندوق رای رقم می خورد و هیچ روشی دیگری وجود ندارد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۴:۰۷    
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: ضعف دولت سیزدهم ریشه در انتخاباتی داشت که از اول معلوم بود کدام کاندید ها برنده شده و دولت تشکیل خواهد داد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدصادق جوادی حصار، فعال سیاسی و عضو حزب اعتمادملی به رویداد24 می گوید پزشکیان می تواند منشا یک تغییر و تحول اجتماعی باشد و همه جریان های اصلاح طلب تمام قد از او حمایت می کنند.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۲    
محمدرضا خباز، عضو حزب اعتماد ملی و فعال سیاسی اصلاح طلب درباره نتیجه بررسی صلاحیت خود در هئیت های اجرایی گفت: صلاحیت من طبق استناد به بند 2 ماده 31، به دلیل عدم التزام به نظام مقدس جمهوری اسلامی رد شده است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی فرارو- با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، تعداد وعده های کاندیدا ها رو به افزایش است، رویا پاک سرشت، خبرنگار سیاسی فرارو، در استدیو فرارو، میزبان محمدصادق جوادی حصار ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی درباره مسعود پزشکیان گفت: استناد های ایشان بر نهج البلاغه نیز به خاطر عدالت خواهی است. از روز گذشته تا امروز، خیلی از کسانیکه می خواستند شرکت نکنند، الان پیگیر اخبار پزشکیان هستند. سیگنال های خوبی از جامعه به گوش می رسد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: مهم ترین شعار آقای پزشکیان بازگرداندن معیشت و معاش مردم به یک سطح قابل قبولی است که حق مردم ایران بوده و سزاوار آن هستند. بنابراین مسائل اقتصادی مهم ترین برنامه آقای پزشکیان خواهد بود ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: به نظر می آید که با صحبت هایی که آقای جنتی اخیرا درباره عدم فشار به شورای نگهبان برای تایید صلاحیت نامزدها داشت، نامه اعضای دولت به شورای نگهبان به ضرر آقای اسماعیلی تمام خواهد شد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدجواد حق شناس، عضو پیشین شورای اسلامی شهر تهران و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: در دولت اول روحانی کار های خوبی شد، اما در دولت دوم به مطالبات مردم بی توجهی شد.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی می گوید توقع برخی اصلاح طلبان از رئیس جمهور در دولت اصلاحات، رفتار چریکی بود.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: خیلی از چهره های اصلاح طلب تمایل دارند روز پنجشنبه 10 خرداد ثبت نام کنند.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
فعال اصلاح طلب و عضو مرکزیت حزب اعتماد ملی می گوید: اصلاح طلبان از گزینه های ماهی صفت پرهیز کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان درباره فعالیت های انتخاباتی این تشکل سیاسی، گفت: جلسات خود را در خصوص انتخابات ریاست جمهوری آغاز کرده ایم و در حال بررسی سوابق داوطلبان احتمالی هستیم. همچنین قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی گفت: اعتماد ملی در قالب جبهه اصلاحات فعالیت انتخاباتی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی گفت: اعتماد ملی در قالب جبهه اصلاحات فعالیت انتخاباتی می کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کل حزب اعتماد ملی گفت: اساسا برگزاری آوردگاه های انتخاباتی با مشارکت پایین هرچند برای هر کشوری فاجعه آمیز است اما برای جمهوری اسلامی که اصلی ترین تکیه گاه و پشتوانه اش پس از توکل به خدا، حضور و مشارکت مردم است، فاجعه آمیزتر است ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
جلسات دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی با توجه به شرایط پیش آمده در کشور به صورت ویژه و فشرده برگزار شد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی می گوید تا به حال دو جلسه برای انتخابات ریاست جمهوری آینده تشکیل شده است. تصمیم این حزب در این انتخابات بر این است که اگر گشایش معناداری اینبار حاصل شود، کاندیدای تمام عیار اصلاح طلبی نیز حاضر شود و مابقی احزاب اصلاح طلب نیز از او حمایت کنند این حزب نیز از حمایت خواهد کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حزب اعتماد ملی در پیامی شهادت سیدابراهمیم رئیسی رئیس جمهوری، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و هیات همراه را تسلیت گفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، الیاس حضرتی؛ دبیر کل حزب اعتماد ملی در توئیتی نوشت: در این دقایق سخت، همه با هم برای سلامتی رییس جمهور کشورمان و همراهان شان دعا کنیم *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۱    
محمدصادق جوادی حصار، فعال سیاسی و عضو حزب اعتمادملی به رویداد24 می گوید احمد وحیدی می داند که انتخابات مجلس بی رمق بوده است اما برای زمینه سازی انتخابات ریاست جمهوری با نتیجه تضمین شده، انتخابات را حماسه می خواند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتماد ملی در گفت وگویی نه تنها شرایط اصلاح طلبان را مورد بررسی قرار داد بلکه چنددسته گی اصلاح طلبان را تشریح کرد. به گزارش هم میهن، این گفت وگو در زیر آمده است: ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: از آنجا که با برگزاری الکترونیکی انتخابات، نتایج با سرعت اعلام می شود، امر مثبتی است و باید از این اقدام استقبال کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۱    
روزنامه ی اعتماد خبر داده که شیخ مهدی کروبی با رئیس حزب اعتماد ملی در استان بوشهر تماس تلفنی گرفته است. بر از اساس این گزارش، مرتضی سراجی، رئیس حزب اعتماد ملی در استان بوشهر خبر داد که روز پنجشنبه، 30 فروردین 1403، آقای مهدی کروبی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۰    
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تاکید کرد : اسرائیل در قضایای اخیر نسبت به جمهوری اسلامی ایران پای خود را از تمام حدود قانونی و بین المللی فراتر گذاشت و به اماکن دیپلماتیک ما تعرض کرد که به طور طبیعی این اقدام نمی توانست و نباید هم بی پاسخ می ماند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حزب اعتماد ملی در پیامی، جنایات و ماجراجویی های جنون آمیز رژیم کودک کش و جنایتکار صهیونیستی که خطری جدی برای امنیت و صلح جهانی تلقی می شود را به شدید ترین وجه محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: هر استان یا شهرستانی که نیروی اصلاح طلب یا متمایل به اصلاح طلبان در آنجا وجود داشته باشد و تقاضای کتبی بدهند، حمایت می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه مسئله فلسطین نباید در افکار عمومی جهان به فراموشی سپرده شود، گفت: شرایط مردم فلسطین به شکلی است که هر انسان آزاده و دارای درک و آگاهی از حقوق انسانی از دیدن شرایط مردم غزه آزرده و متاثر می کند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۱:۲۹    
شفقنا- الیاس حضرتی، دبیر کل حزب اعتماد ملی در پیامی با تسلیت درگذشت زهرا شجاعی نوشت: زهرا شجاعی بانویی اندیشمند و معلمی تلاش گر بود که در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی، در شمارِ تاثیرگذاران بود. به گزارش شفقنا، متن یادداشت آقای حضرتی به شرح زیر است: ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد جلیلیان، عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی در یادداشتی به بهانه زمین خواری حوزه علمیه در ازگل یکی از دیدارهایش با کاظم صدیقی را روایت کرده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 923316 / دیروز, 19:28 / ایران عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی گفت: اگر انتخابات حزبی و با برنامه نباشد این مدل انتخابات را دوباره خواهیم داشت. ما پایگاه حزبی داریم و مردم می توانند عملکردمان را از حزب سوال کنند اما افرادی که پایگاه ندارند از کجا باید برنامه و اقداماتشان سوال شود؟ ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو حزب اعتمادملی گفت: اگر قرار باشد انتخابات ریاست جمهوری بین کاندیدای اصلی و پوششی و سوپر پوششی برگزار شود، فکر نمی کنم مردم خیلی انگیزه ای داشته باشند که در انتخابات نقش آفرینی کنند و جریان ها و گروه های سیاسی هم انگیزه نخواهند داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو حزب اعتماد ملی گفت: اگر مردم از مشکلات روز افزون معیشتی و اقتصادی ناراحت هستند، این وضعیت برای فعالین سیاسی هم هست و نمی شود آنها را جدا از مردم و شرایط دانست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: اگر تحریم ها وجود نداشته باشد می توان مراودات مالی را به راحتی انجام داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کد خبر: 921771 / دیروز, 13:51 / ایران فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: افرادی مانند آقای نبویان و رسایی همین که بالای سر آقای قالیباف هستند برایشان کافی است اما در حد و اندازه اینکه مجلس را اداره کنند نیستند. ...
سلام نو / جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
در پی انتشار اخباری درباره سلامتی و ناخوش احوالی شیخ مهدی کروبی، روابط عمومی حزب اعتماد ملی اعلام کرد که حال عمومی ایشان مساعد است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حزب اعتماد ملی از مردم شریف ایران می خواهد در هر جا که هستند تا جایی که می توانند برای امدادرسانی به مردم سیستان و بلوچستان گامی بردارند. این حزب شماره حساب مستقلی برای کمک های مردمی اعلام نمی کند و از خیرین تقاضا دارد از طریق شماره حساب اعلامی انجمن اسلامی معلمان که نهادی مورد اعتماد و مورد وثوق ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی در توضیح راهبرد انتخابی این حزب در دوم انتخابات مجلس گفت: این حزب، همچون دور اول، از نامزدهای خود در برخی از استان های کشور حمایت خواهد کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
کد خبر: 919710 / دیروز, 11:57 / ایران فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه ملت ایران با هوشمندی پاسخ نهادهای تندرو در ایران را دادند، گفت: ملت ایران با هوشمندی در این انتخابات ثابت کردند که نقش مجلس گرم کن را دیگر در انتخابات ها اجرا نخواهند کرد. ...
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
الیاس حضرتی نماینده سابق مجلس و دبیر کل حزب اعتماد ملی در گفتگو با جماران با اشاره به اهمیت مشارکت و تاثیر انتخاب افراد کارآمد و میانه رو، گفت : نهاد انتخابات مشروطیت است و یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و در دنیا به عنوان آخرین تجربه بشری برای نقل و انتقال قدرت ...
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۳    
اسماعیل گرامی مقدم، از مبرّزین حزب اعتماد ملی و از جمله اصلاح طلبان نجیبی که بیانیه مشارکت جویی را امضا کرد، در بخشی از یک مصاحبه که اعتمادآنلاین آنرا منتشر کرد، در تأکید بر مشارکت انتخاباتی گفته است:
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۲:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
حزب اعتماد ملی ، همچون تعداد دیگری از احزاب اصلاح طلب و اعتدال گرا، تصمیم به مشارکت فعال در انتخابات گرفت و تلاش دارد در هر حوزه انتخابیه ای که امکان رقابت در آن مشاهده می شود، ضمن معرفی گزینه های مطلوب، از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با روایتی از آخرین دیدارش با کروبی از تأکید دبیرکل سابق این حزب برای حضور در انتخابات سخن گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۶    
الیاس حضرتی دبیر کل حزب اعتماد ملی در ستاد انتخاباتی هادی حق شناس در بندر انزلی گفت: دکتر حق شناس را به لحاظ علمی فوق العاده صاحب نظر و بادانش و به لحاظ اجرایی بسیار توانمند، مجرب و متخصص می دانم.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
کد خبر: 918742 / دیروز, 06:47 / ایران رادیوفردا اعلام کرده مهدی کروبی در انتخابات شرکت نمی کند. به گزارش خبرآنلاین، این در حالی است که حزب منتسب به مهدی کروبی مخالف تحریم انتخابات است. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی در گفتگو با تسنیم از انتشار فهرست نامزد های مورد حمایت حزب متبوعش برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۰    
اقتصادنیوز: دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران گفت: جبهه اصلاحات ایران و اعضای آن در تهران لیستی ندارند با این حال حزب اعتماد ملی و حزب ندا و حزب میانه روی ائتلاف و توسعه(صدای ملت) از این لیست حمایت کرده اند.
پویشگران گیل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیمی:تلاش ما حفظ آخرین سنگرها و باز نگه داشتن روزنه ای هر چند باریک و کم سو برای حفظ ارزش های آزادی خواهانه و تکثرگرایانه انقلاب اسلامی است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
حزب اعتماد ملی با انتشار بیانیه ای اسامی کاندیداهای مورد حمایت این حزب در سراسر کشور را برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام کرد. آنگونه که ایسنا روایت کرده، در بخشی از این بیانیه آمده است: حزب اعتماد ملی، همچون تعداد دیگری از احزاب اصلاح طلب و اعتدال گرا ...