دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۵۹Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشخیص مصلحت نظام»

روزنامه جوان آنلاین   ۳ ساعت پیش    
مجید انصاری، فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اخیراً طی اظهاراتی در یک نشست سیاسی که سایت جماران آن را منتشر کرد، گفته است: مردم حق سؤال از نمایندگان دارند و نمایندگان باید پاسخ بدهند که در استیفای این حقوق چه اقداماتی کرده اند ...
دیار میرزا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اغتشاشات سناریویی از قبل طراحی شده بود و برای اجرای آن، منتظر یک بهانه و اتفاق بودند، گفت: اگر داستان مهسا امینی هم نبود، خودشان کشته سازی می کردند.
کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز شنبه 12 آذر 1401 به ریاست آیت الله محسن اراکی، تشکیل جلسه داد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: روند بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه در مجمع تشخیص مصلحت نظام طولانی شده و تقاضای بنده از هیئت رئیسه مجلس آن است که این موضوع را پیگیری ویژه کنند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از رئیس مجلس خواست که موضوع بررسی موارد ارجاعی طرح شفافیت قوای سه گانه در مجمع تشخیص مصلحت نظام را پیگیری کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از بازنگری در سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی در این نهاد خبر داد که با هدف روزآمدسازی قوانین و مقررات کشور صورت گرفته است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اغتشاشات سناریویی از قبل طراحی شده بود و برای اجرای آن، منتظر یک بهانه و اتفاق بودند، گفت: اگر داستان مهسا امینی هم نبود، خودشان کشته سازی می کردند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در میزگرد علمی جایگاه مجلس در جمهوری اسلامی ایران گفت: تبلیغ علیه نظام باید یک جا تعریف شود؛ ما نمی دانیم اگر کسی مثلا در فضای مجازی یا حقیقی، عملکردها را نقد کرد، حتی عملکرد رهبری را نقد کرد، اگر ملاک سخنان خود رهبری باشد ...
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۴    
در پی درگذشت والده رئیس دفتر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر ذوالقدر در پیامی، درگذشت حاجیه خانم فاطمیان را به خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شفافیت آرای نمایندگان یکی از وعده های مجلس یازدهم است که بر همین اساس طرح شفافیت قوای سه گانه با هدف انتشار آرای نمایندگان، هیئت وزیران، شوراهای اسلامی شهر و روستا ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، به مناسبت سالگرد شهادت آیت الله سید حسن مدرس و روز مجلس، میزگرد علمی جایگاه مجلس در جمهوری اسلامی ایران با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و حجت الاسلام و المسلمین سید محمدرضا میرتاج الدینی نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم از زحمات دکتر امید علیجانی تقدیر و مهندس سیدفرزاد نجات نیا را به عنوان مدیرعامل جدید این هلدینگ معرفی کرد. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
محمدعلی ابطحی گفت: ما در جمهوری اسلامی از نظر قانون اساسی دچار بن بست نیستیم، اما کسی جرات ندارد از ظرفیت های قانون اساسی استفاده کند. ما یک رکنی در نظام داریم به اسم مجمع تشخیص مصلحت ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران، میزگرد علمی جایگاه مجلس در جمهوری اسلامی ایران در پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی برگزار شد. به مناسبت سالگرد شهادت آیت الله سید حسن مدرس و روز مجلس ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مراسم گفت: مردم ایران با جانفشانی و پیروی از منویات رهبر انقلاب راه شهدا را ادامه می دهند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۵:۱۸    
عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید در عرصه معرفی زن مسلمان و هویت آنچه در قرآن کریم از آن به بیت اسلامی معرفی شده است، تلاش کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۸    
بررسی مصوبه طرح بانکداری مرکزی در مجمع: کمیسیون نظارت دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست دکتر علی آقامحمدی مصوبه مجلس شورای اسلامی در مورد بانک مرکزی را با حضور برخی از اعضای مجمع و نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
محسن اراکی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شما اروپایی ها که ادعا دارید، مدافع حقوق زن هستید، یک نفر مانند زینب کبری سلام الله علی ها بیاورید، ما افتخارمان زینبی بودن است، زنانی که در دامن غرب پرورش پیدا کردند، زنانی خودفروخته، تن محور به تعبیر خودتان، ارزان قیمت ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بانک مرکزی ارزهای خودش را نگه داشته و مداخله ای در بازار ارز انجام نداده است. این نشان می دهد که مدیریت خوبی بر بازار ارز حاکم است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۳۶    
رکسانا صابری، خبرنگار ایرانی- امریکایی که سابقه محکومیت در ایران را به اتهام جاسوسی دارد، در نشست خبری کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران حضور یافت تا شاید برای هزارمین بار ثابت شود که فوتبال سیاسی نیست ، یک شعار شیک دروغ است ...
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۲    
جلسه مشترک پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع و پژوهشگاه فقه نظام، در محل دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: اینک دشمنان بعد اجرای تمام گزینه های روی میز به چاقوکشی، اغتشاشات و چند تا فوحش دلخوش کرده اند از روی استیصال است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر نوع گفت وگویی باید با مشارکت جدی کنشگران سیاسی جدید شامل زنان، دختران و جوانان باشد؛ راه حل هم فقط از مسیر سرکوب صورت نمی گیرد.
تیک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
اعتماد: این روز ها و با فروکش کردن نسبی تجمعات اعتراضی اخیر، فعالان سیاسی، چهره های حزبی و مدنی به دنبال راهکار هایی هستند که از طریق آن زمینه پیگیری مطالبات مردم و انتقال آن به حاکمیت فراهم شود. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۱۷    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اشتباه محاسباتی غربی ها پس از درگذشت مهسا امینی، خاطر نشان کرد: دشمن به این جمع بندی رسید که اکنون فرصت مناسبی برای اقدام و اصطلاحا تمام کردن کار انقلاب اسلامی است.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۹    
با حکم دکتر محمدباقر ذوالقدر، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمدعلی وجودی به عنوان معاون جدید اداری، مالی و پشتیبانی دبیرخانه این نهاد منصوب شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فرصت سوزی دولتِ روحانی در تاریخ 40 ساله اخیر بی نظیر و ریشه آن در شیفتگی نسبی دولت های یازدهم و دوازدهم نسبت به آمریکای غدار و ضعف در خودباوری دولت دوازدهم است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در حوادث اخیر دشمن خیال می کرد، شرایط برای یک انقلاب در ایران فراهم شده و می خواست با الگوگیری از تجربه سابقش در انقلاب های رنگی در بعضی کشورها، در ایران هم انقلاب رنگی به راه بیاندازند که این بار نیز با نه بزرگ ملت ایران مواجه شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در حوادث اخیر دشمن خیال می کرد، شرایط برای یک انقلاب در ایران فراهم شده و می خواست با الگوگیری از تجربه سابقش در انقلاب های رنگی در بعضی کشورها، در ایران هم انقلاب رنگی به راه بیاندازند که این بار نیز با نه بزرگ ملت ایران مواجه شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، با بیان اینکه مجلس طرح شفافیت قوای سه گانه را تصویب کرده است، گفت: ایرادات شورای نگهبان به این طرح مرتفع شده اما هیات عالی نظارت همچنان به ایراداتی که گرفته اصرار دارد و مواد 1، 2، 3 و 4 این طرح را مغایر با سیاست های کلی نظام دانسته است ...
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت با اصلاح طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول جهت تأمین نظر شورای نگهبان موافقت کردند.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به منظور تنقیح و بازنگری در سیاست های کلی معدن (ابلاغی سال 1379)، کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح شنبه پنجم آذرماه1401 تشکیل جلسه داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با اصرار نمایندگان بر مصوبات قبلی خود، تعدادی از مواد طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول برای بررسی بیشتر به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۵۴ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به آشوب ها و اغتشاشات دو ماه اخیر گفت: هر کاری می کنند که انقلاب اسلامی متوقف شود، اما با حضور مداوم مردم و رهبری، این انقلاب سر جای خودش باقی است .
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱    
آیا حامیان مطالبه ی غلط و خیانت بار “رفراندوم برای اصل نظام” نمی دانند که این درخواست به معنی ندیدن پیشرفت ها و پشت پا زدن به مجاهدت های مردم برای پیروزی اصل انقلاب است؟!
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به منظور دستیابی به رشد هشت درصدی اقتصادی، باید تولید کشور جهانی و صادرات محور باشد و تقاضا افزایش پیدا کند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
علی لاریجانی، رئیس سابق مجلس پیروزی تیم ملی را تبریک گفت.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: طرفدار مسدود شدن فضای مجازی نیستم بلکه باید این فضا مدیریت شود. اگرچه دیر به فکر مدیریت فضای مجازی افتادیم. شاید باید بیش 10 سال قبل به این فکر می بودیم تا از این فضای جدید به عنوان یک فرصت بهره برداری کنیم ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: دشمن از روی استیصال به آخرین ابزار خود یعنی القای ناامنی روی آورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن نمونه آشوب های اخیر را در سایر کشورها تجربه کرده و تصور می کرد در ایران نیز به نتیجه می رسد گفت: آمریکا تمام ظرفیت خود را در اغتشاشات اخیر به کار گرفت تا به نظام ضربه بزند اما مردم نشان دادند وقتی پای انقلاب در میان باشد از آن کوتاه نخواهند آمد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: معقول ترین راه، اصلاح اشکالات و خرابی ها است. آینده امیدوار کننده است. شما در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا درس می خوانید. مطالبات شما که در یکی از بهترین دانشگاه های جهان تحصیل می کنید باید بالاتر از سلف سرویس مختلط باشد. این نظام ظرفیت اصلاح خود را دارد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در حوادث اخیر همه دشمنان بر ضد انقلاب اسلامی اقدام کردند/بسیج در فتنه ها همواره در خط مقدم مبارزه با دشمنان قرار داشته است/ هدف جنگ ترکیبی و رسانه ای دشمن تسلیم کشور است ...
میهن نوین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به دانشجویان گفت: این حرف شما که اعتراضات باید شنیده شود حرف صحیحی است. این که شنیدن صوری نباشد هم درست است. شما تحرکات دشمن بیرونی را دشمن تراشی ندانید. آمریکایی ها در تسلیح گروه های تروریست در آن سوی مرزهای کردستان نقش دارند.
آنا / مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۷۹ سایت دیگر  
نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند و صمیمانه درباره مسائل اخیر و دغدغه های خود به گفتگو پرداختند.
سایت قنوت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور وزیر اوقاف عمان محمد بن سعید المعمری و آیت الله اراکی عضو شورایعالی حوزه های علمیه و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظام مسجد جامع السلام بزرگترین مسجد شیعی عمان افتتاح شد. ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۲:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
می متالز - سید مصطفی میرسلیم صبح روز سه شنبه 30 آبان بعد از حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست از غرفه شرکت ملی مس بازدید و در جریان اقدامات زیست محیطی این شرکت قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظام برای ادامه بررسی علل حوادث اخیر کشور و راهکار های پیشنهادی برگزار شد. مظفر، نایب رئیس کمیسیون گزارشی از تشکیل کارگروه های شش گانه و بررسی علل و عوامل و راهکار های مربوط به وقایع اخیر را در ابعاد فرهنگی- هنری ، رسانه، فضای مجازی ...
آنا / روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۳:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی آیین نامه هیات عالی نظارت را با حضور روسای قوا، دبیر و سایر اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام آغاز کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کارگروه جمعیت مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مهمترین موضوع در حوزه جمعیتی کشور تنش های فرهنگی است و اصلاح ساختار جمعیت ایران نیازمند برگشت فرهنگ عامه است.