جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۱۴May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشخیص مصلحت نظام»

دیار میرزا   ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید: آقای رئیسی برای قوه قضاییه مستقیما منصوب رهبر انقلاب است و قاعدتا اگر ایشان بخواهد برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری اقدام کند مقام معظم رهبری باید از این کار راضی باشند.
مشرق نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سید یاسر جبرائیلی رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در کانال تلگرام خود نوشت: چند ماه پیش که به سیستان و بلوچستان رفته بودم، سری هم به منطقه آزاد چابهار زدم ...
اگرچه لایحه تاسیس 8 منطقه آزاد جدید پیش تر بدلیل مغایرت با سیاست های کلی نظام با مخالفت اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام روبرو شده بود؛ اما این لایحه مجدداً در دستور قرار گرفت و به گفته حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم با تأسیس 7 منطقه آزاد جدید موافقت شده و مجمع آن را مصوب کرده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۴۶    
روابط عمومی استانداری مازندران به عبارت اطلاع داده است که لایحه بررسی مناطق آزاد مازندران، سرخس و دوغارون جزو هفت پرونده بررسی شده در جلسه اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نبوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۳۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: نمی توانید بگویید من می روم مذاکره می کنم تا دشمن روی نقاط ضعف من دست نگذارد؛ راه حل درست و پایدار این است که شما نقطه ضعف کشور را برطرف کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۰۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: مخالف مذاکره برای رفع تحریم نیستم؛ تاکید من این است که نباید معطل مذاکره ماند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی در گفت وگویی در پاسخ به برخی انتقادها درباره مصوبه شورای نگهبان درخصوص شرایط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: شورای نگهبان بر اساس سیاست های کلی انتخابات که در مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب رسیده و اختیاراتی که بر طبق قانون اساسی داشته عمل کرده و شرایط نامزدهای انتخابات ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
انتخاب: سخنگوی شورای نگهبان گفت: این شورا بر اساس اختیاراتی که بر طبق قانون اساسی داشته عمل و شرایط نامزد های انتخابات ریاست جمهوری را تعیین و اعلام کرده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی ساوجبلاغ با رای مجمع تشخیص مصلحت نظام در دستور کار قرار گرفت.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۱    
نشریه آریتان در شماره جدید خود گزارشی از محدوده منطقه آزاد اردبیل که به تازگی در مجمع تشخیص مصلحت نظام تایید شده، تهیه و در ادامه به تحلیل فیلمی که از سیب زمینی اردبیل با قیمت 400 تومان به گاوداری ها فروخته می شد، منتشر کرده است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۴    
خلیج فارس: روز گذشته مجمع تشخیص مصلحت نظام با لایحه تاسیس 7 منطقه آزاد جدید از جمله بوشهر موافقت کرد تا حالا این موضوع در انتظار ابلاغ از سوی دولت باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: طرح منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان در جلسه امروز شورای مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۷   + ۵۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری از دیدار انتخاباتی خود با 2 تن از نامزدهای احتمالی خبر داد و تصریح کرد: در انتخابات 1400 فارغ از هر نتیجه ای، قرار است برادرانه و همه با هم ایران را بسازیم.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۴    
دکتر محسن رضایی ، مهندس رستم قاسمی و دکتر سعید محمد سه نفر از نامزدهای اعلامی برای انتخابات ریاست جمهوری با هم دیدار و گفت و گو کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۰    
شهردار میبد از به تصویب رسیدن ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در شهر میبد توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
اعتبار نوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: کلیات مصوبه منطقه آزاد تجاری و صنعتی استان اردبیل در مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سرگزی نماینده حوزه انتخابیه زابل در مجلس شورای اسلامی از تصویب منطقه آزاد سیستان در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایجاد منطقه آزاد بانه و مریوان پس از گذشت سال ها نهایی شد و مورد تصویب مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گرفت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام با ایجاد منطقه تجاری صنعتی جاسک در استان هرمزگان موافقت نکردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس خبر از ایجاد دو منطقه ویژه اقتصادی لار و فسا در نشست روز گذشته اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۱    
دبیر کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امتیازاتی از ناحیه استقرار سازمان توسعه سواحل مکران در جاسک نصیب این منطقه می شود فراتر از ایجاد منطقه آزاد در جاسک است و ما پیش از این قانون توسعه سواحل مکران را داشتیم که خارج کردن جاسک از حوزه مدیریتی آن می توانست توسعه آن را تحت الشعاع ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: مجوز نهایی تاسیس منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد پس از بررسی در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام صادر شده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تصویب ایجاد 13 منطقه ویژه اقتصادی و هفت منطقه آزاد تجاری-صنعتی خبر داد. *** تشکیل هفت منطقه آزاد و 13 منطقه ویژه اقتصادی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، تصویب منطقه آزاد تجاری - صنعتی اینچه برون گنبدکاووس در مجمع تشخیص مصلحت نظام را بستری مناسب برای توسعه روابط اقتصادی کشور بالاخص استان گلستان با کشورهای آسیای میانه و بازار مصرف 200 میلیون نفری این کشورها دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اصلاح قانون مناطق آزاد کشور را خواستار شد و گفت: دولت نیازمند اصلاحات جدی در قانون مناطق آزاد فعلی است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۵:۰۱    
خلیج فارس:7 منطقه جدید آزاد در ایران تاسیس شد. به گزارش خلیج فارس به نقل از عصرایران، این مناطق آزاد شامل استان گلستان (اینچه برون)، ایلام (مهران)، اردبیل (اردبیل)، سیستان و بلوچستان (سیستان)، کردستان (بانه مریوان)، بوشهر (بوشهر)، کرمانشاه (قصر شیرین) هستند. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان از تصویب ایجاد منطقه آزاد بانه-مریوان در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۲:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: ایجاد منطقه آزاد بانه-مریوان در مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب رسید و این توسعه استان را تسریع می بخشد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۴۱    
تهران (پانا) - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد نامزدهای انتخابات برای کسب رای، نباید بدون توجه به امکانات کشور، اختیارات قانونی و سایر لوازم، شعارهای دست نیافتنی و وعده های غیرممکن یا بسیار مشکل را به مردم بدهند. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی عنوان کرد در نشست امروز با اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، پس از بررسی گزارش های کمیسیون اقتصادی مجمع، ایجاد 13 منطقه ویژه اقتصادی و هفت منطقه آزاد تجاری-صنعتی به تصویب رسید. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
عملکرد مناطق آزاد در سال های 1392تا 1398 از سهم 4 درصدی این مناطق در ایجاد اشتغال و واردات دو برابری نسبت به صادرات حکایت دارد. این در حالی است که به رغم ناکارایی این مناطق و کسری تراز 733میلیون دلاری در هشت سال گذشته، مجمع تشخیص مصلحت نظام ایجاد هفت منطقه آزاد جدید را روز گذشته به تصویب رساند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام ایجاد منطقه آزاد اینچه برون استان گلستان را تصویب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ، دکتر هادی حق شناس تصریح کرد: در جلسه صبح امروز چهارشنبه 15 اردیبهشت مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از ماه ها پی گیری منطقه آزاد اینچه برون به تصویب رسید. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۹    
با وجود هشدارهای متعدد کارشناسان درباره ضرورت جلوگیری از توسعه نامتوازن مناطق آزاد، مجمع تشخیص مصلحت نظام تأسیس هفت منطقه آزاد جدید را تصویب کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ابراز امیدواری کرد: ایجاد مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی با رویکرد جدید و رفع نواقص قبلی، به ویژه در استان های مرزی کشور، منجر به محرومیت زدایی و توسعه تجارت خارجی و گسترش دیپلماسی اقتصادی ایران با همسایگان شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهریار حیدری گفت: تصویب منطقه آزاد قصرشیرین در مجمع تشخیص مصلحت نظام علاوه بر ایجاد تحول در منطقه، اثرات استانی و ملی نیز خواهد داشت .
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
با تصویب مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه امروز ( چهارشنبه 15 اردیبهشت) قصرشیرین به صورت رسمی منطقه آزاد تجاری شد.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
برنا: غلامرضا مصباحی مقدم ، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در رابطه با "مصوبه جدید شورای نگهبان درباره انتخابات ریاست جمهوری" گفت: علت مخالفت هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با مصوبه مجلس تحت عنوان اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری بر این اساس بود که سیاست های ابلاغی برای انتخابات در حیطه وظایف و ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
طبق اظهارات اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام؛ لایحه ایجاد هشت منطقه آزاد تجاری صنعتی جدید که پیشتر از طرف شورای نگهبان رد شده بود؛ امروز در مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شد. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به دستور جلسه امروز مجمع در خصوص لایحه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تجاری و تاکید [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار لرستان از صدور مجوز تاسیس منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اعضای محترم مجمع تشخیص، با ایجاد منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد در استان لرستان که مدتها مورد اختلاف مجلس و شورای نگهبان بود، موافقت کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته، خوشبختانه منطقه آزاد تجاری- صنعتی مریوان و بانه در مجمع تشخیص مصلحت نظام، با دوسوم آراء تصویب نهایی شد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۴    
حسین فلاح فرماندارمیبد که روز یک شنبه برای پی گیری منطقه ویژه اقتصادی میبد به تهران و قم سفرکرده بود؛ بادانش جعفری رئیس کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام و کارشناسان دیدار و یکباردیگر ظرفیت های شهرستان میبد را در راستای منطقه ویژه اقتصادی تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۷    
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتخاب پارسیلون به عنوان منطقه ویژه اقتصادی موافقت کرد.
اقتصاد آنلاین / کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی در مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی بررسی شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: مصوبه مجلس دهم در خصوص ایجاد مناطق آزاد در کشور، که شامل منطقه آزاد اردبیل نیز می شود در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب رسید
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بدون شک آرمان قدس شریف و اراده ملت های مسلمان برای آزادی فلسطین از دست ظالمان اشغالگر، تعطیل بردار نیست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: با تصویب اعضاء مجمع تشخیص مصلحت نظام شهرستان مرزی مهران به "منطقه آزاد" ارتقاء یافت.