شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۲۵Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشخیص مصلحت نظام»

حوزه   ۲۷ دقیقه پیش    
حوزه/ دکتر جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در مشهد مقدس از آیت الله مرتضوی عیادت کرد.
بانک ملی   ۵۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مراسم که آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران،محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، ابوالفضل نجارزاده مدیرعامل بانک ملی ایران ، دکتر فرشاد محمد پور معاون نظارت بانک مرکزی ...
بانک ملی   ۵۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، وی در این مراسم که محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و هیات عامل نیز حضور داشتند ...
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از کتاب فهم زمانه: زندگی و روزگار شهید دکتر عبدالحمید دیالمه رونمایی کرد.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۳:۱۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تا مردم نباشند جمهوری و انقلاب اسلامی نیست، افزود: قبل از انقلاب مردم هیچ کاره بودند، این انقلاب را خود مردم به وجود آوردند و خودشان نیز باید آن را حفظ کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: گلایه مردم از وضع اقتصادی حق است و مدیران باید مشکلات را حل کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برای انتخابات وقت بگذاریم و با نیت اینکه نظام بر اساس توحید، معاد و عدالت است و پرچم شیعه را بالا نگه داشته در انتخابات شرکت کنیم ، گفت: اولویت حضور و سپس انتخاب اصلح است، دشمن باید بداند مردم با همه مشکلات، نظام خود را قبول دارند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سوادکوه- رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام اصل کار را حضور در انتخابات دانست و گفت: مردم با وجود همه مشکلات نظام خود را قبول دارند و برای اقتدار و امنیت بیشتر با شرکت در انتخابات به آن کمک می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در جامعه عصر انتظار برای ایجاد هویت اجتماعی نو باید از نیروی جوان استفاده کنیم، چرا که جوان اساس انتظار است. برای ایجاد جامعه نو باید نیرو های توانمند داشته باشیم تا طرحی نو اجرا کنند و این طرح را در سراسر جهان گسترش دهند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با تاکید بر اهمیت فعالیت های علمی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی، اظهار کرد: اینکه به این مرکز می گوییم جهاد، چون عرصه رویارویی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۰    
همایش امتداد انتخاب امروز در جهاد دانشگاهی مشهد با حضور سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۳    
مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز چهارشنبه 2 اسفند 1402 درغیاب رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، به ریاست آقای رئیسی، رئیس جمهور تشکیل جلسه داد و لایحه بودجه سال 1403 کل کشور را از جهت تشخیص مصلحت مورد بررسی قرار داد.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام بند ث تبصره شش لایحه بودجه 1403 مجلس شورای اسلامی درباره مسدود کردن حسابهای بدهکاران مالیاتی و مکلف کردن بانک مرکزی به واریز وجوه مسدود شده ظرف پنج روز به حساب سازمان امور مالیاتی را رد کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
یاسمین طالقانی: حسن روحانی که در پرونده خود سمت های مهمی از جمله دبیری شورای عالی امنیت ملی، ریاست جمهوری، عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام و خبرگان رهبری و... را دارد، نتوانست برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان که چند روز دیگر برگزار می شود، تایید صلاحیت شود.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ما امسال بودجه را بدون کسری پشت سر می گذاریم البته منابع ما کامل تحقق پیدا نمی کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
اکوایران: برمبنای مصوبات جدید هیات عالی نظارت بر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جریان تامین اعتبار مورد نیاز گندم و خرید آن از کشاورزان دو دستور به سازمان برنامه و بودجه و وزارت جهادکشاورزی داده شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی ایران آنلاین سید محمد حسینی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نامزدهای این دور از انتخابات متشکل از چهره های مختلفی از اساتید، پزشکان، مدیران و نمایندگان ادوار است و جوانان باانگیزه ای نیز در صحنه حضور دارند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رقابت و نقد آگاهی بخش برای معرفی شاخص های جدید مفید اما ایجاد جنگ زرگری برای تخریب رقیب، ناپسند و خطرناک است .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بهادری جهرمی با بیان اینکه طرح شفافیت، طرح مجلس بود، گفت: این طرح رفت و برگشت هایی بین مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام داشت و شورای عالی نظارت مجمع این طرح را تأیید کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۷    
رامسر- رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر حفظ منابع طبیعی گفت: ساخت و سازها در دل جنگل منابع طبیعی را با چالش روبرو می کند.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، همایش ملی انتخابات با حضور دکتر سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در شورای عالی امنیت ملی به صورت زنده از قاب سیمای شبکه مهاباد و بخش هایی از آن از شبکه های آذربایجان غربی و خبر 1 و 2 به صورت مستقیم پخش ...
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با توجه به این که شبکه مجلس داخلی است و از طریق ابزارهای خارجی نمی توان به آن دسترسی پیدا کرد، احتمالا عوامل این حمله افرادی نفوذی داخل مجلس بودند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۵۴    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه معین کردن و انتخاب ولی فقیه مهم ترین اقدام مجلس خبرگان رهبری است، گفت: این مجلس جایگاه بسیار مهمی در تعیین مرکزیت و محور نظام دارد که باید برای مردم تبیین شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اجلاس انتخاباتی حزب موتلفه اسلامی پوشنبه 30 بهمن با حضور اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، آیت الله علیرضا اعرافی، کاندیدای مجلس خبرگان رهبری، غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دیگر اعضای این حزب در دفتر این حزب برگزار شد.
موکریان بوکان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۲    
بوکان آنلاین | صبح امروز دوشنبه 30 بهمن ماه 1402 خبرنگار بوکان آنلاین در دیدار با دکتر سعید جلیلی عضو شورای عالی امنیت ملی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در شهر مهاباد با طرح موضوعاتی از مطالبات دیرینه کُردها و اهل سنت در خصوص لزوم به کارگیری مدیران شایسته کورد و اهل سنت در [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بابلسر- رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر حمایت از نخبگان گفت: آبادانی کشور به کار نخبگان بستگی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که امروز برای حضور در همایش ملی انتخابات به مهاباد سفر کرده است گفت: آنچه یک ملت را حفظ می کند آرمان های مشترک است و این در طول تاریخ ملت ها مشخص شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۱    
نخستین کارخانه تولید موبایل و تبلت در هرمزگان با حضور فرشاد مقیمی، معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایران، خلیل قاسمی، با یک خط تولید در مساحت 8 هزار مترمربع به بهره برداری رسید. پس ازآن مقامات و مسئولان بسیار زیادی از این مجموعه بازدید کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
همایش ملی انتخابات با حضور سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در تالار وحدت مهاباد برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۸    
رئیس کانون عالی کارمندان بازنشسته مشمول قانون تأمین اجتماعی، در نامه ای از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار رسیدگیِ به مسئله ی تأمین بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۳:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد هاشمی برادر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در نشستی در دانشگاه تهران گفت: سرمایه اجتماعی انقلاب اول انقلاب بود، نه الان! الان باید گلوی خودمان را پاره کنیم، صداوسیما و دیگران چه کنند که مردم بیایید انتخابات. تفاوت عجیبی با اول انقلاب پیدا شده است ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۲    
غلامرضا مصباحی مقدم؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام رهبرمعظم انقلاب در سخنان روز یکشنبه در جمع هزاران نفر از مردم استان آذربایجان شرقی به تبیین نکات راهبردی ویژه ای درباره انتخابات پیش رو پرداختند که به مثابه ترسیم چشم اندازی برای پیشرفت و تعالی کشور باید مورد توجه قرار گیرد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۷    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگو با همشهری آنلاین اظهارکرد: قدردانی رهبرمعظم انقلاب از مردم ایران برای حضور پرشکوه در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روز 22 بهمن یکی از نکات مهم مطرح شده در دیدار ایشان با جمعی از مردم استان آذربایجان شرقی بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
همایش شورای ائتلاف نیروی انقلاب اسلامی تهران، یکشنبه 29 بهمن ماه با حضور محسن رضایی، دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا و غلامعلی حداد عادل، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالن شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به اشاره به انتخابات مجلس گفت: قهر نکنید، دندان دشمن تیز می شود، اگر مشارکت پایین باشد حتی افرادی که قهر کردند هم ضرر می کنند، اگر اصلاح طلب نیاید اصولگرا رأی می آورد و بالعکس.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج (پانا) - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو، سد راه تلاش دشمنان در تمامی ابعاد است. محمدحسین صفار هرندی در سفر خود به استان البرز در همایش جهاد تبیین با اشاره به اهمیت انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: پیش از انقلاب ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۷    
آیت الله محمود محمدی عراقی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس خبرگان رهبری، عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی و عضو جامعه روحانیت مبارز است. خانواده او که جزو خاندان های اصیل در اراک است بیش ازیک قرن قبل راهی کنگاور کرمانشاه شدند و او خود متولد کنگاور کرمانشاه است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از همه جریان های سیاسی برای انتخابات مجلس ثبت نام کرده اند، ممکن است مشاهیر آن ها نیامده باشند، ولی جوان تر ها آمده اند، از این رو انتخابات، رقابتی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس تشخیص مصلحت نظام با تاکید براینکه حضور در انتخابات باید نمایش قدرت باشد، گفت: چراکه دشمنان تلاش دارند به نظام ضربه بزنند و ما باید با درایت و بصیرت مانع این ضربه شویم و به اقتدار کشور کمک کنیم.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی شهر تهران امروز در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. غلامعلی حدادعادل عضومجمع تشخیص مصلحت نظام در این نشست گفت: یک ملت کجا به عنوان ملت خودش به وجود خودش خودآگاهی پیدا می کند؟ ملت چیزی نیست که ما پنجره را باز کنیم بگوییم این ملت است ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
محسن رضایی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشارکت مردم در انتخابات و رای به جمهوری اسلامی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان برای جایگاه بین المللی ایران فوق العاده دارای اهمیت است. منبع: دانشجو
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتخابات اسفندماه با توجه به فتنه سال گذشته و تهدیدات مکرر دشمنان و حماسه بزرگ طوفان الاقصی، از اهمیت صدچندان برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خواص و نخبگان با جهاد تبیین مردم را برای مشارکت در انتخابات دعوت کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۸    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی نواصولگرا نوشت: شفافیت در مجمع تایید شد! حالا چه بهانه ای خواهند داشت؟ سه شنبه هفته گذشته، مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از حدود 21 ماه، طرح شفافیت قوای سه گانه، مصوب خرداد 1401 در مجلس یازدهم را تایید کرد ...
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از ناحیه برگزار کنندگان انتخابات، هیچ دخالت سازمان یافته ای برای تقلب وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت چوب وکاغذ مازندران در دیدار رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از این شرکت گفت: با وجود تمام مشکلات ازجمله تحریم ها میزان تولید دراین شرکت تا پایان امسال به 50 هزار تن می رسد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۳    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درسفر به استان مازندران درجمع مدیران شرکت چوب وکاغذ مازندران تاکید کرد؛ مشکلات این شرکت بزرگ صنعتی پیگیری و حل و فصل می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: این انتخابات از مهمترین انتخابات هایی است که می تواند تاثیر بسزایی بر روابط ما را با غرب آسیا و کشورهایی که امیدواری های کاذبی برای نابودی ایران داشتند داشته باشد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: این انتخابات از مهمترین انتخابات هایی است که می تواند تاثیر بسزایی بر روابط ما را با غرب آسیا و کشورهایی که امیدواری های کاذبی برای نابودی ایران داشتند داشته باشد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرج حسن پور مدیرکل صمت استان در جریان بازدید دبیر کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام از پروژه صنایع معدنی مس سیاسترگی درشهرستان نیمروز،گفت:با افتتاح فاز اول کارخانه فرآوری مس سیاسترگی،سالیانه 3 هزار تن محصول کاتد مس تولید خواهد شد