شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۱:۳۸Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق فکر»

نواندیش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جهان صنعت - علیرضا کیانپور: به گفته دبیرکل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، تصمیماتی که در اتاق فکر دولت انقلابی اتخاذ شده، صرفا باعث شده نگاه انتقادی دانشجویان به رویکرد اعتراضی تبدیل شود و صدای اعتراض آنان هر روز بلندتر شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۹    
تهران-ایرنا- رئیس جمهور در دیدار با دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی به مناسبت روز دانشجو بیان داشت که دانشگاه، اتاق فکر دولت است و دانشجو در جایگاه روشنفکری باید ببیند، قبل از اینکه دیگران ببینند و شرایط جامعه را خوب درک کند و در زمان لازم مطالبه گری و حق خواهی کند و نسبت به اصلاح امور حساس باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز - مدیر اتاق فکر فناوری و دانش بنیان استانداری فارس گفت: نخستین رویداد ملی سیاستگذاری تحول فارس با حضور مدیران ارشد استان، اساتید دانشگاه، مدیران و کارآفرینان در شیراز برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان به مناسبت روز دانشجو به دانشگاه شهید بهشتی رفت و بی واسطه به مطالبات دانشجویان پاسخ داد. رئیس جمهور در خصوص روز دانشجو به دانشجویان گفت:دانشجو فقط نباید در روز دانشجو مورد توجه قرار بگیرد. من بدون تعارف گفتم که دانشگاه اتاق فکر برای دولت است ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۷:۲۲    
آخرین اخبار و تحولات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور را در روزنامه های صبح امروز پنج شنبه بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فارس - ایرنا - استاندار فارس با اشاره به ایجاد اتاق فکر استانداری با حضور استادان و دانشجویان دانشگاه های شیراز گفت: اصل بنای ما در راه اندازی این اتاق فکر استفاده از اندیشه و ظرفیت دانشگاهیان برای اداره استان است.
598   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه دانشگاه تحول آفرین است، اظهار داشت: به جد معتقدیم دانشگاه اتاق فکر و اندیشه ورزی دولت است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا : رئیسی با تاکید بر اینکه دانشگاه می تواند تحول آفرین باشد، اظهار داشت: دانشگاه می تواند در کنار مسئله شناسی برای حل مشکلات کمک کند.دانشگاه کانون فضیلت خواهی، اخلاق، ادب و کرامت انسانی و توجه به دیگران و خداخواهی و توجه به اجرای قانون و عدالت است و می تواند در این عرصه نقش آفرین باشد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دانشگاه شهید بهشتی گفت: دانشجو در جایگاه روشنفکری باید ببیند، قبل از اینکه دیگران ببینند و شرایط جامعه را خوب درک کند و در زمان لازم مطالبه گری و حق خواهی کند و نسبت به اصلاح امور حساس باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس جمهور با تبیین روند کشف فساد در واردات چای از سوی دولت و ارجاع ان به دستگاه قضا تاکید کرد: زیاده خواهی، سوداگری، فساد موانع قابل توجهی پیش روی دولت است اما حتما سر اژدهای هفت سر فساد را قطع خواهیم کرد.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور کشورمان گفت: دشمنان می خواستند کلاس ها را تعطیل و رشد علم را دچار وقفه کنند اما اهداف آن ها عملی نشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس جمهور با تبیین روند کشف فساد در واردات چای از سوی دولت و ارجاع ان به دستگاه قضا تاکید کرد: زیاده خواهی، سوداگری، فساد موانع قابل توجهی پیش روی دولت است اما حتما سر اژدهای هفت سر فساد را قطع خواهیم کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی: دشمن چون نقش دانشگاه را فهمیده بود تلاش کرد دانشگاه را بهم بریزد و کسب علم و معرفت را مختل کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس جمهور با تبیین روند کشف فساد در واردات چای از سوی دولت و ارجاع ان به دستگاه قضا تاکید کرد: زیاده خواهی، سوداگری، فساد موانع قابل توجهی پیش روی دولت است اما حتما سر اژدهای هفت سر فساد را قطع خواهیم کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
محمد بهرامی فعال سیاسی و اجتماعی شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون با حضور در دانشگاه یاسوج ضمن ابراز سخنرانی به سؤالات دانشجویان پاسخ داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
هنری کیسینجر که چند روزی است به وادی خاموشان پیوسته را می توان از هم پیمانان متنفذ شاه در هیئت حاکمه آمریکا قلمداد کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران(پانا)- عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت باید دانشگاه ها در کشور با بخش های تولید، کار و اجتماع ارتباط برقرار کنند. دانشگاه ها در کشورهای پیشرفته اتاق فکر بخش اجرایی اند. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۵    
دوماهنامه جامع علمی آمریکایی فارن افیرز نوشت: حمله حماس در 7 اکتبر احساس امنیت اسرائیل را در هم شکست و دستگاه اطلاعاتی و امنیتی آن را تحقیر کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۲    
بر اساس پیوست اجرایی سند ملی سالمندان کشور (بند ب الزامات اجرایی)؛ تشکیل اتاق فکر سالمندی یکی از تمهیدات اجرای سند ملی در سطح استان است.
مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم عبور از مباحث سلیقه ای برای حمایت از کارآفرینی تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از مهر ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در مصوبه جدید مجلس، وزارت علوم مکلف به تهیه اساسنامه مراکز اندیشگاهی و اندیشکده ها شده است. این ماده درواقع استقلال پژوهشکده ها را که اتاق فکر کشور هستند، هدف گرفته است. در نشستی که هفته گذشته اندیشکده های کشور در خانه اندیشه ورزان داشتند به ابعاد این ماده پرداختند.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۵    
دومین جلسه اتاق فکر فوتبال بانوان ظهر امروز در سالن اجتماعات مرکز ملی فوتبال برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سردار کدخدایی: اتاق فکر اصلی جنایت هایی که اکنون در غزه رخ می دهد در واشنگتن است و آن ها از رژیم صهیونیستی حمایت می کنند؛ اما عده ای از سیاسیون شکست خورده ما از آمریکا حمایت و حتی اعلام می کنند که برای مردم فلسطین دلسوزی نکنیم و مشکلات آن ها را به خودشان ارجاع می دهند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی دکتر محمد دوستار و علی اکبر قاضی جیردهی به عنوان دو عضو گیلانی هیات مدیره منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی منصوب شدند . دوستار عضو هیات علمی دانشگاه گیلان و دارای دکتری مدیریت رفتار سازمانی از دانشگاه تربیت مدرس است . ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری، ایران را مهد فلسفه و علوم عقلی در جهان دانست و اظهار کرد: باید نقش نگاه های بلند را در تمدن سازی و جامعه سازی قرآنی که از نقش بسیار ارزشمندی برخوردار است، مورد توجه قرار دهیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۵    
تاکید رئیسی بر پاسخ شفاف به سوال های نسل جوان ابراهیم رئیسی، در آیین اختتامیه کنگره بین المللی علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه حوزه و دانشگاه، اتاق فکر دولت و مجموعه دست اندرکاران است ...
میهن نوین   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
هر آنچه درباره باشگاه فوتبال رئال مادرید نمی دانید!!! رئیس جمهوری: حوزه و دانشگاه اتاق فکر دولت است نماینده حماس: امیدواریم در چند ساعت آینده درباره تبادل اسرا اعلام موضع شود آبِ دریای عُمان، خرداد یا شهریور 1403 به اصفهان می رسد قهرمانان تکواندو فردا با مقام معظم رهبری دیدار می کنند ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از ریاست جمهوری ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی امروز( سه شنبه ) در اختتامیه کنگره بین المللی علامه محمدحسین طباطبایی در دانشگاه الزهراء(ع)، با بیان اینکه باید در طول سال در مراکز تحقیقی به نقش فلسفه پرداخت و در حوزه های مختلف به فلسفه در تعالی و پیشرفت جوامع و گسترش [...]
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۷    
خسرو صادقی بروجنی (مترجم و پژوهشگر حوزه تامین اجتماعی) در یادداشتی با اشاره به تحولات اخیر در زمینه سن و سابقه و اصلاحات پارامتریک صندوق های بازنشستگی در برنامه هفتم توسعه نوشت: آن چه این روزها در مجلس تصویب شد و واکنش نیروی کار شاغل و بازنشسته کشور را برانگیخته است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری، ایران را مهد فلسفه و علوم عقلی در جهان دانست و اظهار کرد: باید نقش نگاه های بلند را در تمدن سازی و جامعه سازی قرآنی که از نقش بسیار ارزشمندی برخوردار است، مورد توجه قرار دهیم.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی فارس با اشاره به ظرفیت های این نهاد در ابعاد مختلف گفت: در حوزه های مختلف با استفاده از ایده های کشوری و هزینه های کمتر نیز می توانیم در موضوع اتاق فکر استان فارس نقش پررنگی را ایفا کنیم.
دومین همایش کانون کارآفرینان برتر رسمی اردبیل با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، کارآفرینان، صاحب نظران و اندیشمندان برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون , کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی , پنجمین جلسه اتاق فکر ، در محل سالن جلسات این اداره کل با دستور جلسه ذیل برگزار گردید. ...
فاطمی استاندار یزد: رونق و تقویت تعاونی ها مهمترین هدف ماست که باید با تشکیل اتاق فکر و کارگروه تسهیل، شاهد طرح های نوآورانه در استان باشیم
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۲:۰۹    
ویدئو/کارشناس و تحلیلگر تجارت خارجی گفت: اتاق فکر دشمن قصد القای افکاری را در داخل کشور دارد تا جلوی رشد تولید ناخالص ملی گرفته شود.
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد: باید دامداری عشایر که نیمی از دام سبک کشور را در اختیار دارند تقویت شود و برای مدیریت آن اتاق فکر داشته باشیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۵۲    
به گزارش خبرگزاری بسیج، اتاق فکرمعاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان با حضور اعضای این معاونت برگزار شد. در این نشست در خصوص برگزاری نمایشگاه غزه با محوریت زنان مقاومت در سطح شهر با مشارکت دانشگاه های شهر کرمان ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه و فرماندهان حماس دروغ های اتاق فکر غرب را تکذیب کردند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار بوشهر گفت: با همکاری نخبگان فرهنگی ضمن تشکیل اتاق فکر فرهنگی، نقشه راه ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه تهیه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
فومن- فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به اینکه مجمع عالی بسیج یک اتاق فکر ملی است، گفت: عملکرد کارگروه های این مجمع در فومن مشکل گشا بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران اظهار داشت: ما در بخش تعاون با هیچ کس جنگ قدرت نداریم اما آنقدر غیرت داریم که زیربار زور و ظلم و تهمت نرویم و در مقابل فشارها شانه خالی نکنیم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور با اشاره به ضرورت برپایی نمایشگاه روایت پیشرفت تاکید کرد: روزانه هزاران محتوا از سوی اتاق فکر دشمن در فضای مجازی تولید می شود که مجموعه نظام به ویژه دولت سیزدهم را ناکارآمد نشان دهد و در این شرایط جهاد تبیین ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم وزیر کشور با اشاره به ضرورت برپایی نمایشگاه روایت پیشرفت تاکید کرد: روزانه هزاران محتوا از سوی اتاق فکر دشمن در فضای مجازی تولید می شود که مجموعه نظام به ویژه دولت سیزدهم را ناکارآمد نشان دهد و در این شرایط جهاد تبیین ضروری است.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بر ضرورت ایجاد اتاق فکر و ایده برای تغییر نگاه و حل مسائل مسجد در کشور تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بر ضرورت ایجاد اتاق فکر و ایده برای تغییر نگاه و حل مسائل مسجد در کشور تأکید کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اینکه سرمربی تراکتور قبل از بازی حساس تیمش مقابل استقلال می گوید اگر سوت های مشکوک زده نشود بازی را می بریم، قبل از هر چیز بیانگر آن است که اتاق فکر ارکان قضایی فدراسیون فوتبال خوب عمل نکرده و تصمیمات انضباطی و تنبیهی آنها به هر دلیلی جواب نداده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان_ایرنا_استاندار اصفهان گفت: مسائل بسیاری در استان داریم که نیازمند اتاق فکرهای متخصص و انقلابی هستند تا با استفاده از آن ها بتوانیم فرایند مشخصی را برای بهره مندی از ظرفیت دستگاه های مختلف ترسیم کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۴    
استاندار آذربایجان غربی از تشکیل اتاق فکر و هم اندیشی با دانشجویان برای احصاء مشکلات و انتقال آن به دستگاه های متولی در استان خبرداد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۰    
در دهه 60 میلادی، جان بارتِ آمریکایی در واکنش به داستان های بی خاصیت زمانه اش – داستان هایی که از فرط تکرار شکل های کلاسیک و مدرن، اثرگذاری اش را از دست داده بود - مقاله ادبیات فرسودگی را منتشر کرد. اگرچه بارت بعد ها در ادعای خود تجدیدنظر کرد، اصل قضیه درخور درنگ بسیار است.