دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۲۱:۴۸Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن روابط عمومی»

سبا724   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۵    
درخشش شرکت صنعت فولاد شادگان در نهمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی به گزارش سبا724 به نقل از روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان ، روز 6 اسفندماه نهمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی با حضور شرکت های صنعتی ، فولادی ...
تیتر20   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مهدی جعفری جم - کارشناس حوزه ارتباطات و عضو انجمن روابط عمومی ایران
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نصر: وبینار "روابط عمومی و مدیریت بحران" با هدف واکاوی ارتباطی و رسانه ای زلزله های اخیر در ایران، ترکیه و سوریه از منظر روابط عمومی، با همکاری و مشارکت انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی و موسسه فرهنگی و هنری راهبرد، شامگاه یکشنبه هفتم اسفندماه برگزار شد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
در در نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران و دومین جشنواره ملی مردم داری که در تهران برگزار شد پس از بررسی آثار و ارزیابی عملکرد، روابط عمومی شرکت آغاجاری عناوین برتر در حوزه مسئولیت های اجتماعی و روابط رسانه ای را در یافت نمود. ...
شارا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
در پی برگزاری مجمع عمومی انجمن روابط عمومی ایران و انتخاب اعضای جدید هیات مدیره ، طی جلسه ای خسرو رفیعی به عنوان رییس انجمن انتخاب شد.
آناج   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاست گذاری انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی با دریافت جایزه ملی خلاقیت در نوزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران (IRAN CPR 1401) و دومین جشنواره مردم داری ایران (IRAN DF 1401)، عنوان یکی از روابط عمومی های برتر سال کشور را از آن خود کرد.
شارا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۴    
این وبینار آموزشی با همکاری و مشارکت انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی (نمایندگی انجمن روابط عمومی ایران) و موسسه فرهنگی و هنری راهبرد، یکشنبه هفتم اسفندماه سال جاری ساعت 18 الی 20 برگزار می گردد.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی انجمن روابط عمومی ایران به منظور انتخاب اعضا هیأت مدیره و بازرس روز چهارشنبه 26 بهمن ماه در محل سالن اجتماعات شرکت مدیریت منابع آب برگزار شد.
شارا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
خسرو رفیعی، جواد قاسمی، ابوالقاسم حکیمیان، افسانه مظفری، فرید میرموسوی، علی کارخانه و میثم مرادی نیا به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران انتخاب شدند.
شارا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
علی کارخانه، مدیر روابط عمومی شرکت بیمه پاسارگاد، فرید میر موسوی، مدیر روابط عمومی شرکت بیمه دی و میثم مرادی نیا، مدیر روابط عمومی بانک صادرات ایران در انتخابات انجمن روابط عمومی ایران با کسب اکثریت آرا به عنوان اعضای هیئت مدیره این انجمن انتخاب شدند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۰:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
میثم مرادی نیا مدیر روابط عمومی بانک صادرات ایران به عضویت هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران درآمد.
شارا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
در این مراسم که به همت انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی (نمایندگی انجمن روابط عمومی ایران در آذربایجان شرقی) و شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار شد، حبیب طیاری به بیان گوشه ای از خاطرات و تجربیات خویش در کسوت مدیریت روابط عمومی استانداری پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رویداد تجربه ای نو به همت انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی در دانشگاه پیام نور تبریز برگزار شد.
شارا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
این تفاهمنامه آموزشی در راستای توسعه فعالیت های علمی، آموزشی و پژوهشی و نیز به وجود آمدن زمینه های مناسب برای مشارکت مدیران و کارکنان روابط عمومی نهادهای خصوصی و دولتی در مباحث تخصصی این رشته به امضا رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اولین رویداد انتقال تجربه در حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه با عنوان "تجربه ای نو" توسط انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی برگزار می شود.
شارا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن روابط عمومی استان کرمان گفت: با توجه به موافقت هیئت مدیره, نمایندگی انجمن روابط عمومی استان کرمان به مرکزیت جیرفت در جنوب استان کرمان تاسیس می شود.
شارا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۲    
در این مراسم که به همت انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی و شورای هماهنگی روابط عمومیهای استان برگزار شد، هاشمی زنوزی به بیان اجمالی از خاطرات و تجربیات خویش در کسوت مدیر روابط عمومی اداره کل استاندارد استان پرداخت.
شارا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط عمومی ایران در دومین نشست عمومی انجمن روابط عمومی شهرستان کاشان به میزبانی دانشگاه آزاد کاشان اظهار کرد: روابط عمومی نمای درونی و بیرونی هر سازمانی را به رخ می کشد و ما اولین نهاد مدنی پس از انقلاب هستیم که مجوز وزارت کشور را دریافت کردیم.
شارا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۱    
ابراهیم مولائی (رئیس انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی) - داده نوعی اطلاعات مهم به شمار می رود که کیفیت مطالب روابط عمومی را بالا می-برد. اگرچه، استفاده نابجا و تفاسیر غلط از آن خطرهایی مانند: نتیجه گیری های اشتباه، دستکاری اطلاعاتی و حتی بحران های مربوطه را در پی دارد ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۵۵    
انجمن روابط عمومی ایران اعلام کرد : مجمع عمومی عادی انجمن روابط عمومی ایران در روز 28 دی ماه برگزاری می شود.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای سیاست گذاری انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی گفت: دستگاه ها و شرکت های دولتی می توانند سه هزارم بودجه هزینه ای خود را برای اطلاع رسانی و تبلیغ دستاوردهایشان هزینه کنند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رویداد فرهنگ، ارتباطات و گردشگری به میزبانی کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی ایران و همکاری انجمن روابط عمومی ایران و باشگاه گردشگری فرهنگی یونسکو- ایران برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس انجمن روابط عمومی ایران از آغاز به کار نمایندگی این انجمن در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن روابط عمومی ایران و با توجه به نقش مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار در کشور و اهمیت ترویج این مفهوم در رسانه ها و افکار عمومی جامعه سید رضا جمشیدی مدیر مسئول رسانه مسئولیت اجتماعی را به عنوان رئیس کمیته مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار انجمن روابط عمومی ایران منصوب کرد.
شارا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دکتر مهدی بازمانده رییس جهاددانشگاهی استان کرمان با دکتر مجتبی اسدی زاده مدیرکل روابط عمومی استانداری و محمد بصیریان دبیر انجمن روابط عمومی کرمان دیدار و گفت و گو کردند.
شهروند البرز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۰    
محمد رضا جهانشاهلو ، مدیر کل سابق روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز به همت خانه مطبوعات البرز و با حضور معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ، هیات رییسه و اعضا انجمن روابط عمومی در ایران ، مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی البرز ...
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۵    
فرماندار پاکدشت تصریح کرد: در شرایطی که سرعت انتقال اطلاعات به واسطه استفاده آحاد مردم از شبکه های اجتماعی افزایش پیدا کرده، لازم است مسئولان روابط عمومی از آموزش های مستمر برخوردار شوند تا از قافله اطلاع رسانی عقب نمانند.
شهروند البرز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۶    
آیین تجلیل از مدیر کل سابق روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، محمد رضا جهانشاهلو با همت خانه مطبوعات استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، و با حضور رفیعی رییس و اعضای انجمن روابط عمومی های ایران ، حکیمیان و علیپور هیات رییسه انجمن روابط عمومی ایران ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۲    
تفاهم نامه همکاری انجمن روابط عمومی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز در زمینه های کارورزی دانشجویان رشته روابط عمومی امضا و مبادله شد .
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۲:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران ، پنجشنبه 19 آبان سال 1401 جلسه هیأت مدیره انجمن روابط عمومی ایران با حضور اعضای هیأت مدیره، مدیرکل و معاون روابط عمومی بانک صادرات ایران در برج سپهر برگزار شد. توسعه روابط و همکاری ها میان این انجمن تخصصی و بانک محور گفتگو ها و رایزنی ها در این جلسه بود. ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور استاندار در امور رسانه و مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان با اشاره به اینکه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان کرمان متشکل از روابط عمومی های ادارت، شرکت ها و نهادهای مختلف است که به صورت تخصصی فعالیت های این حوزه را دنبال می کند، گفت: در کنار فعالیت این شورا ...
شارا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی 18 آبان ماه 1401 با حضور مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط عمومی، خسرو رفیعی رییس انجمن روابط عمومی ایران، پروفسور حسام الدین بیان و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی در محل سالن همایش های بین المللی شهدای محیط زیست برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان کرمان و هیات مدیره انجمن روابط عمومی استان با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، شنبه 14 آبان در سالن کنفرانس شهید قدوسی مجتمع قضایی 22 بهمن برگزار شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم انجمن روابط عمومی ایران در حالی برگزار شد که نماینده وزارت کشور برای نظارت کامل؛ در این جلسه حضور بهم رساند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دومین مجمع عمومی فوق العاده طی هفته جاری با محوریت تصویب اساسنامه برگزار می شود.
شارا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
انجمن روابط عمومی ایران تاکید می کند روابط عمومی های صادق و مردمی در کنار رسانه های آزاد و مسئولیت شناس داخلی از ارکان اصلی اعتماد آفرینی در کشورند؛ صدای مجامع مدنی و دلسوزان کشور برای آسیب شناسی نظام ارتباطات اجتماعی و موانع راه اطلاع رسانی کشور را باید به موقع شنید و فضای لازم را برای شناسایی علل ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - رییس کمیته توسعه انجمن روابط عمومی ایران گفت: توجه به روابط عمومی، بحران را به توسعه و تهدید را به فرصت تبدیل می کند.
انجمن روابط عمومی ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۵    
آدرس سایت جدید انجمن روابط عمومی ایران http://irprs.com/
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۶    
رئیس انجمن روابط عمومی ایران از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده این انجمن خبر داده و شرایط حضور در آن را اعلام کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر سعدالله نصیری رئیس دانشگاه شهید بهشتی در دیدار با اعضای هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران بر نقش روابط عمومی ها در انسجام سازمانی تاکید کرد و گفت ...
شارا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی اسدی زاده با اعلام این مطلب افزود: این دوره از سوی اداره کل روابط عمومی استانداری، شورای هماهنگی روابط عمومی استان، انجمن روابط عمومی کرمان و با همکاری مدیریت آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری در هفته پایانی شهریور ماه جاری برگزار می شود.
اقتصاد ایران: خسرو رفیعی رئیس و ناصر رزاق منش عضو هیات مدیره انجمن روابط عمومی ایران روز گذشته با دکتر علی بهادری جهرمی سخنگو و دبیر هیات دولت دیدار و گفتگو کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، ضرورت شفاف سازی از مهم ترین دغدغه های دولتمردان است و رسانه ها بهترین سازوکار تحقق آن و جهت دهی افکار عمومی هستند. اما چگونه؟ چطور می توانیم با مخاطبانمان شفاف باشیم؟ چطور آنها را ترغیب کنیم تا مالیات به گسترش نهادهای مدنی کمک کند و جامعه ای پویاتر داشته باشیم؟ راه اندازی پایگاه خبری ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل انجمن روابط عمومی استان کرمان گفت: دوره های آموزشی ارتقا سطح علمی کارشناسان و مدیران روابط عمومی دستگاه های دولتی و عمومی از طرف انجمن روابط عمومی این استان و شورای هماهنگی روابط عمومی ها با همکاری مدیریت مجموعه آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری برنامه ریزی و از امروز ...
پول پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در نهمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت، با حضور خسرو رفیعی رییس انجمن روابط عمومی ایران، امیرعباس تقی پور دبیرکل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو- ایران و جمعی از اساتید و پیشکسوتان و مدیران ارتباطات و روابط عمومی کشور از مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه سرمد قدردانی شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی فیلم آسان، با تدریس محمد علی صباغی مسئول انجمن سینمای سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی یکی از مدرسین انجمن سینماگران استان و با حضور جابر آفریدون رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تایباد، هنرمندان انجمن سینماگران جوان تایباد و علاقمندان حوزه فیلم سازی این شهرستان ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگی انجمن روابط عمومی در حالی در استان یزد آغاز به کار کرد که این انجمن، پیش از این در 12 استان کشور راه اندازی شده بود.
شارا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۹    
مریم سلیمی - آئین نکوداشت استاد سید غلامرضا کاظمی دینان نهم شهریور در کوشک باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد از ساعت 16 تا 19، توسط ماهنامه مدیریت ارتباطات و با همکاری انجمن روابط عمومی ایران، انجمن متخصصان روابط عمومی ایران، کانون تبلیغات ایران نوین ...
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۲۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
با حکم مدیرعامل خانه تئاتر، محمد بهرامی به عنوان مدیر روابط عمومی خانه تئاتر انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، مقصود نعیمی ذاکر مدیرعامل خانه تئاتر در حکمی محمد بهرامی را به عنوان مدیر روابط عمومی خانه تئاتر منصوب کرد. ...