چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۳۶May 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چهره سال»

ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۹    
حجت الاسلام والمسلمین مهدی حسن زاده نامقی مدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی در راستای پاسخگویی شفاف و بی واسطه به جامعه معزز ایثارگری، با تعدادی از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۰    
حجت الاسلام والمسلمین مهدی حسن زاده نامقی مدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی در راستای پاسخگویی شفاف و بی واسطه به جامعه معزز ایثارگری، با تعدادی از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، دکتر لطیفی مدیرکل صداوسیمای اردبیل با اعطای سپاسنامه و جوایزی از رسول حاجی زاده و فرشید سلامت چهره های برتر هنر انقلاب اسلامی تکریم کردند. ...
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۸    
حجت الاسلام والمسلمین مهدی حسن زاده نامقی مدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی در راستای پاسخگویی شفاف و بی واسطه به جامعه معزز ایثارگری، با تعدادی از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان گفت: همزمان با هفته هنر انقلاب چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی خوزستان انتخاب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز - احمدرضا مداح جانباز آزاده و هنرمند انقلابی است که با فعالیت های حرفه ای، اجتماعی و فرهنگی خود توانست در آئین انتخاب چهره شاخص هنر انقلاب فارس در 1402 نظر مثبت هیأت داوران را جلب کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسعود نجابتی، استاد خط و گرافیک به عنوان چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی معرفی شد؛ هنرمندی که در بزنگاه ها برای خلق آثار هنری و اثرگذار همواره پیشقدم بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
فعالیت های مسعود نجابتی در حوزه مقاومت و ارزش های دینی سبب شد تا او به عنوان چهره سال هنر انقلاب در سال 1402 معرفی و تجلیل شود.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مهدی حسن زاده نامقی مدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی در راستای پاسخگویی شفاف و بی واسطه به جامعه معزز ایثارگری، با تعدادی از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
هفت راه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
هنرمندان اسرائیلی خواستار آنش بس شدند روز گذشته شصتمین دوسالانه ونیز آغاز به کار کرد. بینال ونیز که المپیک هنرهای تجسمی به حساب می آید امسال را متفاوت تر از سال های دیگر شروع کرده است ...
هورگان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۲    
آرزو حقیقی ادیب و هنرمند نی ریزی، در هفته هنر انقلاب اسلامی به عنوان چهره سال استان فارس معرفی شد .
مهدی توکلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم، در پیام به استاد مسعود نجابتی، چهره سال هنر انقلاب اسلامی، فعالیت های هنری وی را غنابخش فرهنگ کشور و الهام بخش برای نسل های آینده توصیف کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۶    
همزمان با گرامیداشت سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم، سیدمرتضی آوینی، آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی همراه با معرفی چهره سال 1402 در مسجد نصیرالملک با حضور مسئولان استانی و شهر شیراز و هنرمندان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
بجنورد_ همزمان با برگزاری اختتامیه هفته هنر انقلاب چهره سال هنر خراسان شمالی در سال 1402 معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طراح گرافیک، مدیر هنری و خوشنویس و چهره سال هنر انقلاب سال 1402 گفت: تولیدات و محصولات فرهنگی علاوه بر نمایش در گالری و نمایشگاه باید بتواند در زندگی مردم نمود داشته باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۶    
آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال هنر استان فارس در مسجد تاریخی نصیرالملک برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال هنر استان فارس برگزار و احمدرضا مداح، عکاس جانباز و همکار پیشین جهاد دانشگاهی استان فارس به عنوان چهره برتر سال 1402 برگزیده شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۴    
آیین گرامی داشت و اختتامیه دهمین دوره هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۲    
ایسنا/سیستان و بلوچستان همزمان با آئین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی در زاهدان، چهره سال هنر انقلاب اسلامی این استان نیز معرفی شد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
چهره سال هنر انقلاب اسلامی لرستان گفت: سنگین ترین هجمه ای که از طرف مقابل به ما وارد می شود از سمت جریان هنر است، اگر قرار باشد به دشمنان پاسخ داده شود باید با هنر جواب دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
هفته ای که گذشت، هنرهای تجسمی تحت تاثیر عملیات ایران علیه رژیم صهیونیستی با عنوان وعده صادق و معرفی دهمین دوره چهره سال هنر انقلاب بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای تجسمی با صدور پیامی انتخاب مسعود نجابتی را به عنوان چهره سال هنر انقلاب اسلامی و همچنین انتخاب آرس کارتونیست مطرح کوبایی را به عنوان چهره بین المللی هنر مقاومت تبریک گفت.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران با انتشار پیامی انتخاب مسعود نجابتی به عنوان چهره سال هنر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال انتحاب استاد مسعود نجابتی به عنوان چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی، شهردار قم با صدور پیامی کسب این عنوان را تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
چهره سال هنر انقلاب در میان نویسندگان دلیل اقبال نوجوان ایرانی به کتاب های ترجمه شده را عدم حمایت از نویسندگان ایرانی و نداشتن برنامه در این حوزه دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
امیر بشیری از نامزدهای جایزه چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی معتقد است این جایزه علاوه بر تاثیرگذاری در روند توسعه و گسترش هنر و هنرمند انقلابی، وظیفه بیشتری را بر عهده هنرمند می گذارد.
سازمان تبلیغات اسلامی   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت و اختتامیه دهمین دوره هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد.
معاون امور هنری وزیر فرهنگ در حاشیه آیین گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در گفتگو با فرهنگ گفت: امشب جایزه چهره سال هنر انقلاب اسلامی برای چندمین بار به یک هنرمند ارزشمند، استاد مسعود نجابتی تقدیم شد.
لنگر نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
داستان 2 کشف تاریخی، از سرگیری فیلم برداری سریال سلمان فارسی ، نون خ در صدر سریال های فروردین، معرفی نامزدهای نهایی چهره سال هنر انقلاب، تعویق اکران مست عشق ، گزارش آماری از وضعیت اعضای صندوق ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مسعود نجابتی برای فعالیت های مؤثر در حوزه گرافیک از جمله ترسیم دیوارنگاره وفتح قریب در مرز سرزمین های اشغالی به عنوان چهره هنر انقلاب در سال 1402 انتخاب شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی برگزاری مراسم گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی در صفحات اجتماعی ایکس و ویراستی نوشت: رسالت ما این است که جریان سازی جهانیِ هنر انقلاب را تقویت سازیم و با این ظرفیت به ظهور عصر جدید فرهنگی کمک کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
در اختتامیه ششمین دوره هفته هنر انقلاب ضمن معرفی چهره سال هنر انقلاب استان بوشهر 10 نفر از چهره های شاخص فرهنگ و هنر استان معرفی و تجلیل شدند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۹    
محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه مراسم معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی گفت: بحث آموزش مناطق محروم به رویه ای جدی تبدیل شده است و بیش از هزاران نفر آموزش دیدند. امسال برنامه ای را در بنیاد رودکی آغاز کردیم تا بنیاد رودکی از برخی از مفاخر حوزه موسیقی به شکل ویژه حمایت کند.
آیین گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی استان کرمان شامگاه، 29 فروردین ماه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در تالار فرهنگ و هنر کرمان برگزار شد و در پایان از هنرمندان و چهره های فعال هنر انقلاب اسلامی در کرمان تجلیل و امین شجاعی به عنوان چهره سال هنر انقلاب اسلامی استان کرمان در سال ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۰    
مراسم اختتامیه دهمین دوره هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی در شرایطی برگزار شد که مسعود نجابتی هنرمند پیشکسوت عرصه هنرهای تجسمی به عنوان چهره سال و انیمیشن بچه زرنگ به عنوان برترین رویداد هنر انقلاب انتخاب و معرفی شدند.
حوزه هنری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۳    
شب گذشته با برپایی اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی؛ مسعود نجابتی استاد خط و گرافیک به عنوان چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی معرفی شد. به همین بهانه گفت وگویی که وهب رامزی و سیدعلی سیدان در ماهنامه سوره با وی داشتند و سال گذشته منتشر شد را بار دیگر بازنشر دادیم ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۰:۲۱    
مراسم معرفی چهره برگزیده هنر انقلاب اسلامی سال1402 با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر در حوزه هنری برگزار شد و مسعود نجابتی به عنوان چهره سال هنر انقلاب اسلامی معرفی شد.
در مراسم گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسعود نجابتی به عنوان چهره هنر انقلاب در سال 1402 انتخاب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
آئین گرامیداشت و اختتامیه دهمین دوره هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی شامگاه روز چهارشنبه 29 فروردین با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری مراسم گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی که امروز چهارشنبه (29 فروردین) برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: وزرای تعدادی از کشورها برای حضور در نمایشگاه تهران دعوت شده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی امروز برگزار شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از وزرای فرهنگ کشورهای دوست و همسایه برای حضور در نمایشگاه کتاب امسال دعوت کرده ایم. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ به نقل از ایرنا ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۳۸    
اختتامیه جشن هنر انقلاب اسلامی با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حال برگزاری است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ اختتامیه جشن هنر انقلاب اسلامی با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران هنری و هنرمندان در حوزه هنری برگزار شد. ...
حوزه هنری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در اختتامیه هفته هنر انقلاب که امشب 29 فروردین ماه در حوزه هنری برگزار شد، مسعود نجابتی به عنوان چهره هنر انقلاب در سال 1402 معرفی شد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی، نامزدهای چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی متشکل از امیر بشیری برای نویسندگی و کارگردانی کنسرت نمایش کلنل ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی که امروز چهارشنبه (29 فروردین) برگزار شد، تاکید کرد: فضای هنری کشور در اختیار جریان متعهد به آرمان های انقلاب است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مسعود نجابتی هنرمند گرافیست بخاطر فعالیت های موثر در حوزه گرافیک از جمله ترسیم دیوارنگاره و فتح قریب در مرز سرزمین های اشغالی، چهره هنر سال انقلاب 1402 شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
آیین اختتامیه دهمین دوره هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی در حوزه هنری آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت و اختتامیه دهمین دوره هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی با حضور رییس سازمان تبلیغات اسلامی و رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد.
سازمان تبلیغات اسلامی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۵۹ سایت دیگر  
پس از برگزاری جلسه کمیته انتخاب، نامزدهای نهایی عنوان چهره سال 1402 هنر انقلاب معرفی شدند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نامزد چهره سال هفته هنر انقلاب عنوان کرد: سعی کردم در طول دوران کاری ، خود را محدود به هیچ عرصه ای نکنم، پس طبیعتاً مسائل سیاسی روز هم شامل دغدغه هایم می شود.