سه شنبه ۰۸ خردادساعت ۲۳:۳۶May 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هنرمند انقلابی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به ضرورت حمایت از هنر و هنرمند انقلابی در جامعه اظهار کرد: بهره گیری از ظرفیت هنر مطمئن ترین راهکار برای بسط فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - چهره برتر هنر انقلاب اسلامی استان خوزستان گفت: هنرمند انقلابی کسی است که در راستای توحید الهی و بیان حقایق گام برمی دارد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۷    
یک چهره برتر هنر انقلاب با بیان اینکه هنر انقلاب تیتر یک خطی نیست بلکه دارای ابعاد بسیاری است که می توان درباره هر کدام از این ابعاد جداگانه صحبت کرد، گفت: هنرمندی که می کوشد فضای فکری فرهنگی جامعه را ارتقا دهد نه آنکه خود را اثبات کند، هنرمند انقلابی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز - احمدرضا مداح جانباز آزاده و هنرمند انقلابی است که با فعالیت های حرفه ای، اجتماعی و فرهنگی خود توانست در آئین انتخاب چهره شاخص هنر انقلاب فارس در 1402 نظر مثبت هیأت داوران را جلب کند.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، به نقل از مدیر حوزه هنری استان بوشهر، اکبر ابراهیمی " آهنگ ساز، تنظیم کننده، موسیقی دان و خواننده انقلابی با شایستگی تمام توانست چهره برتر هنر انقلاب استان بوشهر در سال 1402 را به خود اختصاص دهد. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۲    
همزمان با هفته هنر انقلاب از سیدحسن موسوی هنرمند لرستانی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تجلیل به عمل آمد .
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری استان مرکزی گفت: هنر به مثابه یک قدرت فرهنگی و نرم در ساحت تمدنی عمل می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۸    
قزوین- مدیر هنرهای تصویری حوزه هنری قزوین گفت: یکی از وظایف دستگاه های فرهنگی هنری نسبت به عرصه هنر، ایجاد بستر رشد و تربیت هنرمند انقلابی است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سامان سپهوند با اشاره به شاخصه های هنرمند انقلابی و اینکه هنرمند انقلابی به دنبال اثرگذاری است و تلاش می کند که اثرش در جامعه دیده و پیام انقلاب را به مردم برساند، گفت: هنرمند انقلابی کسی است که به معارف و ارزش های انقلاب ایمان داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۳    
قزوین- استاد و مدرس خوشنویسی گفت: هنرمند انقلابی ابتدا باید انقلاب را شناخته باشد و نسبت به موضوعات زمان و جامعه خود آگاه بوده و به اصول اخلاقی و اعتقادی خود پایبند باشد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: شهید آوینی نماد یک هنرمند انقلابی است که هنر انقلابی در اندیشه و فعالیت های این شهید جریان داشته و نمایان بود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
محمدمهدی خالقی گفت: یکی از مهمترین ویژگی های هنر انقلاب اسلامی ایستادن در کنار مستضعفان جهان است و این مسئله گفتمان و دال مرکزی تفکر امام(ره) است که در پیام امام خمینی(ره) به هنرمندان هم بر آن تأکید می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کلامی گفت: در دیدگاه و تفکرات هنرمند انقلابی هنر با نگاه الهی به هنر متعالی ارتقاء می یابد و تلفیق این دو می تواند از شاخصه های هنرمند انقلابی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- عکاس برجسته قزوینی گفت: دستگاه های انقلاب اسلامی باید بستری فراهم کنند که هرکسی که از فضای انقلاب دور است در این فضا با هنر انقلاب آشنا شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سردار مسلمی با بیان اینکه اگر هنر در چارچوب و ارزش های ایرانی اسلامی عرضه شود موجبات ترقی جامعه را فراهم می آورد، گفت: مسئولین به ویژه بسیج هنرمندان بسترساز معرفی هنر متعهد و تربیت هنرمند انقلابی باشند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان قزوین گفت: هنرمندان باید در جایگاه یک هنرمند انقلابی برای احیای ارزش های خلق شده توسط انقلاب اسلامی از مسئولان مطالبه گری کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان با بیان اینکه رسالت کانون های مساجد تربیت هنرمند انقلابی در بستر مسجد است تا هنر را در اختیار مسجد و انقلاب قرار دهند، گفت: توسعه فرهنگ اصیل اسلامی در روستاها و مقابله با تهاجم فرهنگی را از دیگر رسالت های کانون های مساجد است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یادی از سیدمحسن مصطفی زاده، شاعر و هنرمند انقلابی در سالروز درگذشتش.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۱    
به گزارش ایران اکونومیست ، ساعتی پیش؛ دومین رویداد قلم مقدس، باحضور جمعی از مدیران مسئول و روزنامه نگاران، در تالار رودکی برگزار شد. در این رویداد که برای دومین سال پیاپی و به پاس بزرگداشت خون خبرنگار شهید، رضا قدسی برگزار شد ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
جمشید جم خواننده باسابقه و مطرح موسیقی کشور (متولد 1 مرداد 1330 - وفات 11 بهمن 1402) شب چهارشنبه 11 بهمن در منزل خود بدلیل ایست قلبی درگذشت. همسر این هنرمند انقلابی و خواننده سرود معروف یار دبستانی من درگذشت این هنرمند را تأیید کرد ...
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شهدای ایران : جمشید جم خواننده انقلابی و رئیس انجمن موسیقی سازمان بسیج هنرمندان که از جانبازان دوران پیروزی انقلاب اسلامی بودند، دعوت حق را لبیک گفت. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
جمشید جم خواننده ترانه یار دبستانی من امشب چهارشنبه 11 بهمن دار فانی را وداع گفت. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، جمشید جم خواننده باسابقه و مطرح موسیقی کشور امشب چهارشنبه 11 بهمن در منزل خود درگذشت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
جمشید جم هنرمند انقلابی و خواننده آهنگ یار دبستانی درگذشت.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۱:۱۵   + ۶۴ سایت دیگر  
جمشید جم خواننده ترانه یار دبستانی من امشب چهارشنبه 11 بهمن دار فانی را وداع گفت. به گزارش گروه فرهنگی حیات ؛ جمشید جم خواننده باسابقه و مطرح موسیقی کشور امشب چهارشنبه 11 بهمن در منزل خود درگذشت. همسر این هنرمند انقلابی و خواننده سرود معروف یار دبستانی من درگذشت این هنرمند را تایید کرد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
خواننده ملی بوشهری به علت حضور تیم ملی فوتبال ایران با سه بازیکن بوشهری در جام ملت های آسیا در قطر، نماهنگ پرچم را تولید و منتشر کرد. این هنرمند انقلابی افزود: برای ما بوشهری ها همیشه فوتبال معنای دیگری دارد و در این بین بازی های تیم ملی برای این مردم جایگاه ویژه ای دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار خبرگزاری فارس با حضور در عمارت هنر (عمارت تاریخی سردار مفخم) به تهیه گزارشی از روند فعالیت های حوزه هنری قزوین در شناسایی، آموزش و پرورش نسل جدید علاقمند به هنر پرداخت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام شورای سیاست گذاری جشنواره مردمی عمار در شب گرافیک این جشنواره گفت: هنرمند انقلابی نباید صرفاً سفیدنمایی کند. همانقدر که سیاه نمایی می تواند برای یک هنر مضر باشد، سفیدنمایی نیز می تواند آسیب هایی داشته باشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۴    
مشاور رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: تربیت هنرمند انقلابی وظیفه ستاد است و جزء اساس نامه پایه ستاد مشخص شده تا مومنان انقلابی صاحب اثر باشند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، تربیت نیروی هنرمند انقلابی را مهم ترین کارکرد کانون های مساجد برشمرد و گفت: نگاه ما به مسجد باید تمدنی باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۲:۴۰    
رئیس ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: نگاه ما به مسجد باید تمدنی باشد که تربیت نیروی هنرمند انقلابی از جمله کارکرد های کانون های مساجد است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، تربیت نیروی هنرمند انقلابی را مهمترین کارکرد کانون های مساجد برشمرد و گفت: نگاه ما به مسجد باید تمدنی باشد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یاسر عسگری* اشاره: استاد نادر طالب زاده (1332 - 1401)، مستندساز، تهیه کننده، کارگردان سینما و تلویزیون و از مهم ترین چهره های هنر انقلاب و مجاهدان فرهنگی و رسانه ای در دو دهه اخیر بود که رهبر معظم انقلاب نیز از او به عنوان پژوهشگر و هنرمند انقلابی و پُرتلاش و پُرانگیزه یاد کرده است ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام بلادیان گفت: هنرمند انقلابی بدون تعامل با صاحبان فکر و اندیشه دینی نمی تواند اثری فرهیخته برای تربیت و رشد و تعالی جامعه تولید کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۶:۲۹    
سلیمی راد ضمن تاکید بر اینکه هنرمندان انقلابی باید در وسط میدان حاضر باشند، گفت:این افراد باید در وسط میدان در برابر اتفاق، ناملایمات و هر کاری که ضربه کوچکی به انقلاب می زند، پادزهر آن باید از سمت هنرمند انقلابی با فوریت به جامعه تزریق شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد در مراسم اختتامیه رویداد فرهنگی هل اتی گفت: رویکرد اصلی این جشنواره ها ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و گفتمان اصیل انقلابی در هنر و هنرمند انقلابی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مشت در نمای درشت مستندی به کارگردانی محمد صالح حجت الاسلامی است که در آن فرازهای از زندگی سید حسن حسینی، هنرمند انقلابی و عاشورایی روایت می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گیلان با بیان اینکه تربیت هنرمند انقلابی یکی از مهمترین رسالت های کانون های مساجد است، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد الگویی برای گسترش فعالیت های دینی و فرهنگی در مساجد هستند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۸:۲۲    
یک هنرمند انقلابی معتقد است، هنر هنرمند دینی باید مانا باشد و کاری انجام دهد که در راستای انسانیت و تعالی انسانی باشد و بتواند انسان را به کمال برساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
40 هنرمند انقلابی در لنگرود، آثار خوشنویسی و نقاشی خود را با محوریت تکریم مقام کلام الله مجید به نمایش گذاشتند.
استاد مرتضی شریفی هنرمند پیشکسوت، متعهد و انقلابی پس از طی یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۵:۲۴    
سینماپرس: هیات اسلامی هنرمندان با صدور پیامی درگذشت هنرمند متعهد سینمای انقلاب و دفاع مقدس را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاجتی از برگزاری کارگاه آموزشی مدرسه تئاتر شبستان در گیلان خبر داد و گفت: این دوره آموزشی 2 روزه ویژه هنرمندان کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان و در راستای تحقق فلسفه کانون های مساجد در تربیت و پرورش هنرمند انقلابی برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت سرود سلام فرمانده با حضور نوجوانان دهه 80 و 90 و با حضور هنرمند انقلابی ابوذر روحی در شهرستان کازرون طنین انداز می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
از علی سهرابی مدیر کانون فرهنگی هنری روستای تکه شهرستان نهاوند به عنوان هنرمند انقلابی و مسجدی و به دلیل بیش از 30 سال تلاش در عرصه فرهنگی و هنری تجلیل شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۲    
مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از هنرمند انقلابی استاد حسن ترخوانه تجلیل و قدردانی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: بهترین زبان برای معرفی انقلاب اسلامی هنر است و در مجموعه نیروی زمینی سپاه باید حداکثر استفاده را از نیروهای هنرمند انقلابی داشته باشیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۲    
اختتامیه سومین جشنواره استانی حبیب با حضور خانواده گرانقدر هنرمند انقلابی فرج الله سلحشور و خانواده شهید آرمان علی وردی در رشت برگزار می شود.
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی ملاحسینی اردکانی گفت: هنرمند انقلابی اثر و هنرش مهم تر از خودش و زندگیش بوده و جانش را فدای هدفش می کند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
چهره هنر انقلاب خوزستان با تاکید بر اینکه هنر انقلاب این است که باهدف انقلاب سنخیت داشته باشد، گفت: هنرمند انقلابی کسی است که در دگرگونی های زمان ثابت قدم باشد. ...