یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۱:۱۰Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان دیر»

فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: سه وقف جدید در یک هفته اخیر برای ساخت مسجد و حسینیه در شهرستان های گناوه، دیر و جم این استان به ثبت رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مادر فداکار سردار شهید محمد خالدی از سرداران حماسه ساز سال های دفاع مقدس در شهرستان دیر استان بوشهر آسمانی شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس: محسن سبحانی دبیر کمیته نفت و انرژی دفتر مطالعات رونق تولید دانشگاه امام صادق (ع) در یادداشتی به بررسی آخرین وضعیت میدان گازی فرزاد پرداخت. متن این یادداشت در ادامه آمده است: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: برخورد یک موتورسیکلت با بلوار در شهر بردخون دو کشته و مصدوم بر جای گذاشت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر: مسئول امور پایش و مسئول امور کود استان، بر اساس دستورالعمل های اعطای عاملیت جدید توزیع کودهای شیمیایی، از انبار متقاضی جدید کارگزاری توزیع نهاده های کشاورزی در روستای شهنیاء شهرستان دیر در مورخ 26 بهمن ماه 99 بازدید کردند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: بر اثر واژگونی خودرو وانت پیکان در شهرستان دیر یک نفر کشته و دو نفر نیز مجروح شدند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ تنیس روی میز یا پینگ پنگ یکی از ورزش هایی است که تمام بدن را به تحرک واداشته و موجب فعال شدن دو نمیکره مخ می شود. خبرنگار علم و فناوری در خصوص این رشته ورزشی به گفت و گو با دوتن از ورزشکاران این رشته پرداخته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - امام جمعه بندر دیر گفت: با وجود تمام مشکلات و توطئه های استکبار مردم ایران اسلامی با شعار هیات من الذله و برهم زدن معادلات دشمن به خودکفایی و خود باوری رسیده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندر شهرستان دیر ، مدیر کل ورزش و جوانان و دیگر مسئولین زمین چمن مینی فوتبال روستای دهوک از بخش شنبه وطسوج شهرستان دشتی به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - رئیس انجمن شعر و ادبیات داستانی بوشهر گفت: شعر انقلاب ریشه در مکتب عاشورا، انتظار و غدیر دارد و برماست .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۱    
بوشهر - فرماندار شهرستان دیر گفت: در دهه فجر امسال 388 میلیارد تومان طرح در این شهرستان افتتاح یا کلنگ زنی شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۴    
خلیج فارس: همزمان با دهه فجر، ساختمان جدید اداری شبکه دامپزشکی شهرستان دیر با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان، مدیر کل دامپزشکی و جمعی دیگر از مدیران دستگاههای اداری شهرستان دیر افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- عملیات اجرایی پروژه 64 واحدی اقدام ملی مسکن با اعتبار 20 میلیارد تومان و طرح 80 واحدی مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیر با اعتبار هشت میلیارد تومان روز سه شنبه در آیینی آغاز شد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی، واحد تولید کنسرو و رب گوجه فرنگی با ظرفیت 6600 تن در سال در شهرستان دیر استان بوشهر به بهره برداری رسید.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی، واحد تولید کنسرو و رب گوجه فرنگی با ظرفیت 6600 تن در سال در شهرستان دیر استان بوشهر به بهره برداری رسید .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - 21 پروژه با اعتبار 53 میلیارد تومان در به مناسبت دهه مبارک فجر روز دوشنبه در آیینی در بخش بردخون شهرستان دیر افتتاح و اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - فرماندار شهرستان دیر گفت: با توسعه زیرساخت ها و اجرای چند پروژه جدید، کمبود زیرساخت های درمانی شهرستان دیر رفع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا- بوشهر - به مناسبت دهه مبارک فجر روز یکشنبه در آیینی هشت پروژه عمران شهری با اعتبار پنج میلیارد و 250 میلیون تومان درشهر بردستان شهرستان دیر به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر: میزان 6885 تن کود شیمیایی اوره تولیدی شرکت پتروشیمی پردیس از مبدا عسلویه به اقصی نقاط کشور از مورخ 11 تا 17 بهمن ماه 99 حمل گردید. از این میزان 1142تن کود، مربوط به حمل داخل استان بوده است ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر: تأمین و حمل 23 تن کود شیمیایی اوره تولیدی پتروشیمی پردیس عسلویه، در شهر بردستان از توابع بخش مرکزی شهرستان دیر مورخ 16 بهمن ماه 99 صورت پذیرفت.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر(پانا)_ در آیین هایی با حضور عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، 44 پروژه با اعتبار 77 میلیارد تومان در شهرستان دیر، افتتاح و عملیات اجرایی 37 پروژه با اعتبار 311 میلیارد تومان آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - شهردار دوراهک شهرستان دیر گفت: 6 هزار و 100 مترمربع زمین برای ساخت 2 مدرسه در مرکز این شهر از سوی این شهرداری اهدا شد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: در صورت تصویب طرح ته لنجی، این مشکل به صورت اصولی و نه تنها در بوشهر بلکه در جنوب کشور حل می شود. به گزارش فکرشهر از مهر، عبدالکریم گراوند عصر پنجشنبه در آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های دهه فجر شهرستان دیر ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر - امام جمعه دیر گفت: ساماندهی مسئله ته لنجی از خواسته های به حق مردم شهرستان دیر است ولی تاکنون اقدام جدی برای حل آن صورت نگرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان دیر امروز شاهد افتتاح 44 طرح با اعتبار 77 میلیارد تومان اعتبار و آغاز اجرای 37 طرح با 311 میلیارد تومان اعتبار بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در آیینی پنج طرح عمران شهری و آبخیزداری با اعتبار 60 میلیارد و 127 میلیون ریال در بخش آبدان شهرستان دیر افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی شهرستان دیر استان بوشهر گفت: 2 طرح آبیاری با اعتبار 27 میلیارد و 760 میلیون ریال در این شهرستان به بهره برداری رسید.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: سه کارگر که از ساختمانی به ارتفاع حدود هفت متر در بندر دیر سقوط کرده بودند، به بیمارستان منتقل شدند. به گزارش فکرشهر، حسین ناظمیان پور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - فرماندار شهرستان دیر گفت: اعتبار طرح های عمرانی دهه فجر نسبت به سال گذشته 400 درصد افزایش داشته است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر، مسئولین با خانواده شهیدان احمد حیدری و سمنبر عالی پور دو شهید انقلاب شهرستان دیر دیدار و از ایثارگری آنها تجلیل کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۴    
فرماندار شهرستان دیر گفت: مرکز مهارت صنایع دریایی جنوب کشور با اعتبار اولیه دو و نیم میلیارد تومان، دهه فجر امسال در شهر دیر کلنگ زنی می شود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار دیر گفت: در دهه فجر امسال 81 پروژه با اعتبار 330 میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود. به گزارش فکرشهر، کریم علی حسنی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران شهرستان دیر افزود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت : پنج پروژه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اعتبار 132 میلیارد ریال در دهه فجر امسال افتتاح و کلنگ زنی می شود.
ثلاث   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث-نماینده مردم دیّر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبار ساخت مرکز جدید خدمات جامع سلامت بردخون که به حق یکی از دغدغه های اصلی مسؤولین و مردم بود، با تلاش ها و رایزنی هایی که صورت گرفت تأمین شده است و ان شاالله در دهه فجر امسال عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: نخستین مرکز آموزش فنی و حرفه ای صنایع دریایی کشور در شهرستان دیر سال آینده افتتاح می شود
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: شهرستان دیر ظرفیت بالایی در حوزه دریایی دارد و در این راستا، 200 حرفه مهارتی صنایع دریایی و شیلاتی در این شهرستان راه اندازی خواهد شد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: استاد دانشگاه تهران و فعال محیط زیست گفت: درختان حرا در بندر دیر باعث پالایش و تصفیه آب، امنیت و تامین غذای پرندگان و آبزیان است و حفاظت از آنها برای نسل های آینده ضروری است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به طبیعت بکر و و ساحل شهرستان دیر و همچنین جنگل حرا و هوای معتل زمستانی در این شهرستان، هرساله شاهد مسافرت بسیاری از گردشگران به این شهرستان هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیرآموزش و پرورش شهرستان دیرگفت: مریم ابراهیمی فرهنگی نیک اندیش دیری با اهدا 22 تبلت به دانش آموزان نیازمند لبخند رضایت را به لب های آنان نشاند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان بوشهر با بیان اینکه در این مرحله از رزمایش همدلی و احسان، 20 هزار بسته معیشتی در سطح استان بوشهر توزیع می شود، عنوان کرد: از این تعداد تا پایان هفته بعد هزار بسته به شهرستان دیر تعلق می گیرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معلم دیری با اهدای 22 تبلت لبخند رضایت را به لب های دانش آموزان نشاند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، مریم ابراهیمی از فرهنگیان شهرستان دیر حواله خرید 22 تبلت اهدایی به دانش آموزان نیازمند را به مدیرآموزش و پرورش این شهرستان تحویل داد. ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: معلم دیری با اهدای 22 تبلت لبخند رضایت را به لب های دانش آموزان نشاند. به گزارش فکرشهر از خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دیر گفت: اگر ساخت جاده دسترسی به مرکز تکثیر میگو، به جنگل های حرا آسیب می زند باید اقدام لازم صورت گیرد، تا دغدغه فعالان زیست محیطی برطرف شود.
گلونی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۶    
زنجیره انسانی برای نجات جنگل حرا در دیر به گزارش گلونی مردم شهرستان دیر برای دفاع از تالاب شهری و جنگل حرا تجمع کردند. در سال های اخیر طرح ها و پروژه های صنعتی به بهانه توسعه اقتصادی مردم منطقه، باعث از بین رفتن پوشش گیاهی خاص دیر و گونه های نادر گیاهی آن شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه آبدان با اشاره به کمبود آرد و نان در آبدان گفت: فرماندار شهرستان دیر به مشکلات بخش آبدان توجه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان دیر گفت: در حال حاضر 21 زندانی شهرستان دیر، تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی می باشند که زیر چتر حمایتی انجمن زندانیان شهرستان دیر قرار خواهند گرفت و همه خدمات مشاوره، اخذ وکیل به صورت رایگان برای آن ها ارائه خواهد شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
وی با اعلام اینکه سعی کرده ایم پنجشنبه های شلوغ در آرامستان ها را محدود کنیم، گفت: آرامستان دیر فعلاً دیوار حفاظتی ندارد که به شهرداری ابلاغ شده حتماً اقدام شود، مابقی شهرها این کارها را انجام داده اند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دیر(پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر از همت و مساعدت شرکت متانول کاوه در خرید و اهدای 25 تبلت به دانش آموزان کم برخوردار شهرستان دیر خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:فعالان محیط زیست استان بوشهر و به ویژه بندر دیّر بارها به اشکال مختلف و حتی با درخواست رسمی از دادگستری شهرستان و نامه نگاری های متعدد اعتراض خود را نسبت به روند ساخت این پروژه که نسبت سود و زیان آن برای دیّری ها قابل پذیرش نیست اعلام داشته اند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه بندر دیر خواستار حل مسئله ته لنجی یک بار برای همیشه شد و گفت: مسئولان پاسخگوی دغدغه های فعالان محیط زیست درباره جنگل حرا شهر دیر باشند. ...