دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۳:۴۹Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جهاد کشاورزی»

دانا   ۹ ساعت پیش    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان چرام با بیان اینکه با سامانه ای شدن، و مساعی شدن اراضی کشاورزی مانع از فعالیت دلال ها شده ایم، گفت: براساس زمین کشاورزی و اینکه مشخصات زمین زراعی هر فرد ثبت شده کود بین آنها توزیع می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۳    
رئیس جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از ممنوعیت خروج مرغِ بدون مجوز از این استان خبر داد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهادکشاورزی استان زنجان از ارائه وام ارزان قیمت برای کشاورزان به منظور خرید کودشیمیایی گفت: 100 میلیارد تومان تسهیلات برای این منظور برای کشاورزان در نظر گرفته شده و این وام ها در قالب کشاورز کارت برای کشاورزان ارائه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۶    
رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: مشکلی برای تامین مرغ مورد نیاز شب عید در استان وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت- رئیس جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اجرای شخم زمستانه در 85 هزار هکتار از اراضی شالیزاری استان، گفت: این میزان 35 درصد از شالیزارهای گیلان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
شیراز – رئیس جهاد کشاورزی فارس گفت: به منظور کنترل قیمت مرغ از هفته گذشته شیوه نامه جدید برای تولید کنندگان مرغ در این استان اجرایی شد و تمامی واحد های تولیدی موظف به اجرای آن هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۵    
رئیس جهاد کشاورزی رازوجرگلان از برگزاری منظم کورس و جشنواره های ماهانه اسب اصیل ترکمن در این شهرستان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: بهره گیری از موضوعات نوین در بخش کشاورزی براساس اولویت می تواند زمینه برای تبلیغ و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در این بخش را فراهم کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال وبختیاری از آغاز توزیع نهال درخت میوه در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۶    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ورامین از آزادسازی 15 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محسن بنائیان رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ورامین در جمع خبرنگاران اظهار ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۸    
فرماندار فیروزکوه با همراهی معاون برنامه ریزی فرمانداری، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان با حضور در دشت سیاده از مسیر آبیاری تجمیع کم فشار این منطقه بازدید کردند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه تدابیر لازم برای تامین اقلام پروتئینی تا پایان ماه مبارک رمضان در استان زنجان انجام شده است گفت: مشکلی در تامین اقلام پروتئینی در استان زنجان نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: با پرداخت تسهیلات بانکی و یارانه جهت ادوات و ماشین آلات نوین کشاورزی، شاخص درجه مکانیزاسیون بخش کشاورزی طی هفت سال اخیر افزایش چشمگیری داشته و از 77 درجه به 88 درجه تا پایان امسال می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۲    
ایسنا/لرستان رئیس جهاد کشاورزی بروجرد از آزادسازی 5000 مترمربع اراضی زراعی و باغی در این شهرستان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور رئیس جهاد کشاورزی سرپل ذهاب از چغندر کار پاییزه نمونه ملی شهرستان سرپل ذهاب در روستای تایشه ای بخش مرکزی تجلیل به عمل آمد.
سامان برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
کل اخبار رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سامان از تخریب 7 مورد تغییر کاربری غیر مجاز با رای قطعی قلع و قمع صادره از مراجع قضائی در این شهرستان خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۰    
بجنورد- یوسفی، رئیس جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: 375 طرح کشاورزی استان به دلیل نبود وثیقه برگشت خورد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۵    
ایسنا/زنجان رئیس جهادکشاورزی خدابنده، از جوجه ریزی 8 واحد مرغ داری گوشتی این شهرستان از نیمه اسفندماه امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس جهادکشاورزی استان مرکزی گفت: 70 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان به سامانه های نوین آبیاری مجهز است و ضریب مکانیزاسیون از 1.6 درصد در سال 96 به 1.8 درصد در سال جاری رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: 220 طرح صنعتی در بخش کشاورزی استان راکد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس جهاد کشاورزی استان قم عدم وجود برنامه و الگوی مناسب کشت در کشور را از عوامل ناپایداری بازار فروش دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۲    
رئیس جهادکشاورزی گلستان گفت: 70تولید کننده مرغ در استان که دان دولتی دریافت کردند، اما گوشت و تخم مرغ به بازار عرضه نکردند، به تعزیرات معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی سیرجان گفت:ده هکتار زمین کشاورزی در شهرستان سیرجان که تغییر کاربری یافته بود تخریب و به حالت اولیه برگردانده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح یکپارچه سازی اراضی در 28 هزار هکتار از اراضی کشاورزی چهارمحال و بختیاری انجام شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- رئیس جهاد کشاورزی قزوین گفت: خوشبختانه تمام واحدهای صنفی سطح شهر کمبودی در حوزه گوشت مرغ ندارند و این کالا را بر اساس قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار استان به فروش می رسانند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۲    
یاسوج- تاج الدینی، رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایش مراتع استان در حال انجام بوده و موردی از آفت ملخ صحرایی در مزارع و مراتع کهگیلویه و بویراحمد مشاهده نشده است.
فرمانداری برخوار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار با حضور عبداله ب نهری فرماندارشهرستان، مهندس صالحان و مهندس سعادتی از مدیریت آب و خاک جهاد کشاورزی استان، مهندس کریمی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان و جمعی از کشاورزان و کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان، بهره برداری از سیستم آبیاری کم فشار خط تیپ tp- آغاز شد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- رئیس جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: از آغاز سال تا پایان دی ماه سال جاری چهار هزار و 620 میلیون دلاری کشمش از استان زنجان صادر شده است.
سامان برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزی / کل اخبار رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سامان از آغاز توزیع و فروش نهال در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر ، یزدان احمدزاده اظهار داشت: با توجه به فصل جابجایی نهال، برنامه ما این است که باغداران برای دستیابی به نهال های سالم، اصیل و استاندارد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
زنجان- تاراسی، رئیس جهاد کشاورزی زنجان با بیان اینکه کشت گلخانه ای در زنجان رشد داشته است، گفت: بیش از 50 هکتار به مساحت گلخانه استان اضافه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 70هزارهکتار از اراضی کشاورزی استان به آبیاری نوین مجهز شده است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس جهاد کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه 42 درصد از اراضی کشاورزی این استان به سامانه نوین آبیاری تجهیز شده است گفت: امسال طرح آبیاری تحت فشار در بیش از 2 هزار و 200 هکتار از باغات و مزارع اجرا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۲    
ایسنا/گیلان رئیس جهاد کشاورزی گیلان گفت: همزمان با آغاز چهل وسومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، 511 نفر با فعالیت در حوزه جهاد کشاورزی صاحب شغل شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- اقدسی، رئیس جهاد کشاورزی ایلام گفت: در سال جاری 50 هزار تن نهاده دام و طیور بین دامداران و عشایر استان توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی بافق: با راه اندازی دو واحد تکثیر و پرورش تیلاپیا در بافق، تولید ماهی در این شهرستان به سالانه بیش از 760 تن افزایش می یابد.
فرماندار تبریز به همراه معاون برنامه ریزی فرمانداری و رئیس جهاد کشاورزی شهرستان از ستاد مرکزی تنظیم بازار تخم مرغ به قیمت مصوب دولتی بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بوشهر از برگزاری 20 جلسه رفع موانع تولید و بازگشت 41 کارگاه تولیدی به چرخه تولید خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه این استان سه درصد تولیدات کشاورزی کشور را بر عهده دارد، گفت: در این استان ارزش تولید برنج برابر باارزش تولیدی گندم 20 استان در کل کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس جهاد کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه شاخص ترین محصول کشاورزی بوشهر گوجه فرنگی خارج از فصل است گفت: در این راستا امسال 950 هزار تن انواع محصول سبزی و صیفی در استان بوشهر تولید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۶    
دزفول- ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی استان خوزستان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، 43 طرح کشاورزی با صرف اعتباری بیش از یکهزار و 200 میلیارد ریال در استان خوزستان بهره برداری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۳    
رئیس جهاد کشاورزی استان خوزستان گفت: با کلنگ زنی و بهره برداری از 43 پروژه جهاد کشاورزی در دهه فجر امسال با اعتباری قریب به 120 میلیارد تومان، 10 هزار و 640 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۴    
گروه استان ها رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 57طرح کشاورزی در بخش های مختلف کشاورزی با اعتباری بالغ بر 90میلیارد تومان افتتاح شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۰    
ایلام- رئیس جهاد کشاورزی ایلام با اشاره به اینکه مشکلی در بحث تولید مرغ در استان وجود ندارد، گفت: طی ماه های گذشته چهار هزار تن مرغ در استان تولید شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – کاظم خاوازی در آیین رونمایی از واکسن ایرانی کوو پارس با اشاره به سابقه 96 ساله موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در تولید واکسن های ایرانی گفت: موسسه رازی هر زمان که بیماری عفونی در کمشور شایع شد ...
سامان برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزی / کل اخبار رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سامان از بهره برداری طرح آبیاری تحت فشار قطره ای همزمان با دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ برتر ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی اردبیل گفت: تولیدات کشاورزی کنونی به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی ایران غیر قابل مقایسه با قبل از انقلاب است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: هشت واحد مجتمع گلخانه ای در هشت شهرستان استان در حال راه اندازی است که سطحی معادل 289 هکتار را به خود اختصاص می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس جهادکشاورزی استان مرکزی گفت: همزمان با دهه فجر امسال 67 طرح کشاورزی، خدماتی و زیربنایی در این استان به بهره برداری می رسد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه خمسه، رئیس جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در شش ماهه امسال در تولید مرغ و تخم مرغ رسد 23درصدی نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته داشتیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۴    
ایسنا/اصفهان رئیس جهاد کشاورزی گلپایگان از بهره برداری 9 پروژه با ارزش ریالی 34 میلیارد تومان و اشتغالزایی برای 74 نفر در این شهرستان خبر داد.