یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۶:۳۱Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معمولان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار معمولان گفت :341 نفر داوطلب برای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این بخش اقدام به ثبت نام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
پلدختر- بخشدار معمولان از تلف شدن 14 رأس گوسفند در جاده پلدختر-خرم آباد و مجروحیت دو نفر بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل گفت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز، حدفاصل خرم آباد تا معمولان در ابتدای سال 1400 تکمیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - بخشدار معمولان گفت: کیفیت نان در این بخش مطلوب نیست و سهمیه نانوایی های متخلف در صورت بی کیفیتی نان قطع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه معمولان گفت: تبلیغ و ترغیب استفاده از کالاهای ایرانی یکی از مقوله ها و ثمره نام گذاری سال ها از سوی مقام معظم رهبری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - بخشدار معمولان پلدختر گفت: انتخابات یکی از عرصه های تبلور مشارکت ملت در تعیین سرنوشت خود است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماز جمعه این هفته به دلیل شرایط کرونایی لرستان تنها در شهرهای کوهدشت، پلدختر، رومشکان، چگنی، کوهنانی و معمولان اقامه می شود.
سرخط   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در اطلاعیه ای اعلام کرد که نماز جمعه این هفته به دلیل شرایط کرونایی و شیوع این ویروس در خرم آباد و چند شهرستان دیگر اقامه نمی شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۹    
حسن رضاییان گفت: اقدام تبدیل شدن معمولان به شهرستان که در وزارت کشور در حال پیگیری است برروی وحدت رویه طوایف منطقه اثر منفی ندارد .
سرخط   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۱:۱۷    
کتاب لرستان در آغوش سیل بزودی رونمایی می شود. به همین مناسبت پیمان شمسی -روزنامه نگار- گفت و گویی با رحیم شاکرمی نویسنده این اثر داشته که در ادامه می خوانید. رحیم شاکرمی متولد سال 1337 در روستای چم حیدر بخش معمولان است. ...
یافته   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۹:۲۰    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار پیمان شمسی: اواخر اسفند ماه 99 خبری مبنی بر "عیدی کاظمی نماینده پل دختر و معمولان در مجلس به مردم معمولان ...
یافته   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۹:۵۰    
حاشیه ای بر یک طرح چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار عباس دارایی: به گفته نماینده مردم پل دختر در مجلس شورای اسلامی "طرح شهرستان تازه تأسیس معمولان با موافقت وزارت کشور روی میز هیات دولت برای تائید نهایی قرار گرفته است ". ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۹:۳۲    
وزارت کشور موافقت خود را با شهرستان شدن معمولان اعلام کرد. به گزارش پیام فوری پس از پیگیری های جهادی، مجدانه و مستمر و از جنس مطالبه گری سیدحمیدرضا کاظمی نماینده پر تلاش شهرستان پلدختر و معمولان،وزارت کشور موافقت خود را با شهرستان شدن معمولان به دولت اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار پلدختر گفت: 75 داوطلب در مهلت قانونی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهری در پلدختر، معمولان و سراب حمام ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار پلدختر گفت: 49 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهری پلدختر، معمولان و سراب حمام این شهرستان ثبت نام کردند که 46 نفر از آنها مرد و سه نفر زن هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - بخشدار معمولان گفت: اعضای هیات اجرایی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این بخش مشخص شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد شهید لرستان گفت: درصورت عقد تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه کار تعمیر دیواره ساحلی گلزار شهدای شهرستان معمولان فروردین 1400 آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پلدختر- امام جمعه معمولان با اشاره به معضل آتش سوزی جنگل ها در معمولان گفت: متاسفانه در این رابطه با کمبود نیروی انسانی برای حفاظت مواجه هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- گلزار شهدای شهر معمولان که در سیلاب سال گذشته آسیب جدی به آن وارد شد پس از گذشت 23 ماه هنوز به وضعیت آن رسیدگی نشده است.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تسریع در روند عملیاتی شدن پروژه ساخت پلیس راه ازنا_شازند در حال پیگیری است . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، رئیس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان گفت: با توجه به اهمیت پروژه های ساخت راهدارخانه معمولان و پلیس راه ازنا_شازند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - بخشدار معمولان پلدختر گفت: این بخش با توجه به ظرفیت های طبیعی و نیروی انسانی مستعد اجرای طرح های بنیاد برکت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس با اشاره به جاده سیل زده خرم آباد - پلدختر گفت: این پروژه نیازمند اعتبار است و ما از طریق دولت و بانک ها پیگیر اخذ اعتبار برای آن هستیم.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کرم گودرزی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به سیل سال گذشته در استان و اینکه تعدادی از زیرساخت های گاز در بخش توزیع و تغذیه در شهرستان های خرم آباد، چگنی، معمولان و پلدختر آسیب جدی دیدند، ما نقاطی که آسیب دیدند و احساس کردیم در آینده دچار آسیب خواهند شد را شناسایی کردیم که [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - عملیات اجرایی 6 طرح محرومیت زدایی بنیاد علوی روز یکشنبه در معمولان از توابع پلدختر آغاز شد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش نما، محمد حسن آصفری عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به مصوبات این کمیسیون برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه، اظهار کرد: برای اقشار آسیب پذیر به ویژه معمولان در بودجه سال 1400 منابع خوبی پیش بینی شده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی، بیشتر فوتیان تصادفات، در راه بیمارستان و یا در بیمارستان جان خود را از دست می دهند و کمتر پیش می آید که افراد در محل حادثه کشته شوند که این مسئله می تواند به خاطر دیر رسیدن آمبولانس به محل حادثه باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
پلدختر- بخشدار معمولان گفت: سقوط یک تخته سنگ بزرگ در روستای دارغل بگیر لطیف بخش معمولان باعث خسارت به یک منزل مسکونی شد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ریزش سنگ از کوه در روستای پل یاور بخش معمولان لرستان سبب واردآمدن خسارت به یک واحد مسکونی شد ولی خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - بخشدار معمولان گفت: ساکنان غرب این بخش به دلیل تکمیل نشدن دیواره حفاظتی رودخانه کشکان در معرض خطر آبگرفتگی و سیلاب قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۹    
حشمت الله امان الهی از اهدا چمن زن پیشرفته به حوزه ورزش پلدختر ومعمولان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان لرستان مدرسه شهید یداله شاکرمی روستای چغا سلمان شهر معمولان که از محل کمک های مجموعه کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی ساخته شده است توسط دکتر الهام شاداب فر مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان لرستان افتتاح گردید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس اداره دامپزشکی پلدختر با اشاره به کشتار سالانه 8 هزار و 200 راس دام در کشتارگاه های این شهرستان گفت: لاشه دام های کشتار شده در کشتارگاه های پلدختر و معمولان لیبل گذاری و روانه بازار مصرف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان گفت: با توجه به مطالبه مردم و در جهت جلوگیری از نفوذ سیلاب به بخش پایینی منطقه سازمانی ها در بخش جنوب غربی شهر پل دختر مبلغ 70 میلیارد تومان به احداث ادامه فاز دوم دیواره ساحلی این شهر و دیواره ساحلی شهر معمولان اختصاص پیدا کرده که امروز کلنگ زنی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پلدختر- فرماندار پلدختر با اشاره به کمبود اعتبار برای تکمیل دیواره حفاظتی شهر معمولان بعد از سیلاب، گفت: پل های خسارت دیده نیز تا خرداد 1400 تکمیل می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امید کایدی از افتتاح زمین چمن فوتبال معمولان درفروردین ماه سال آینده خبرداد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حسن رضائیان با اشاره به هزینه ای بالغ بر 240 میلیارد تومان از جیب دولت برای احداث دیواره ساحلی پلدختر گفت: در هیئت دولت70 میلیارد تومان اعتبار برای امتداد دیواره ساحلی شهر پلدختر و دایک حفاظتی معمولان به تصویب زسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - بخشدار معمولان پلدختر گفت: 20 طرح عمرانی اقتصادی همزمان با دهه مبارک فجر با اعتبار بیش از 13.5 میلیارد تومان در این بخش به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - امام جمعه پلدختر گفت: 70 میلیارد تومان برای تکمیل دیواره ساحلی پلدختر و معمولان با پیگیری نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی اختصاص یافت.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۶    
صدای ایران - اضطراب و نگرانی این روزها خانه هر ایرانی است اما برای دانش آموزان و دانشجویان رنگ و بوی دیگری دارد و بیش از اقشار دیگر آن ها تحت فشار استرس کرونا و امتحانات قرار دارند به ویژه اینکه امتحانات به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا ...
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۴    
پهنای باند اینترنت خانگی ( ADSL) مخابرات شهر معمولان افزیش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سیل گذشته حدود 40 پل در این شهرستان آسیب دیدند و ضرورت دارد مسئولین این مسائل را در دستور کار خود قرار دهند.
زرک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۳    
طی مراسمی فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری زرک ؛ مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی پلدختر امروز یکشنبه با حضور سردار حاجی محمد مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان، امامان جمعه پلدختر و معمولان، فرماندار، رئیس دادگستری، دادستان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوع بورس نقد جدی به عملکرد وزیر اقتصاد وارد است و باید در صحن مجلس حاضر و به سوالات و ابهامات وکلای مردم پاسخ دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بخشدار معمولان با اشاره به قطع آب شرب 12 روستای بخش معمولان گفت: آب شرب این روستاها امروز وصل می شود.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جواد صالحیان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در خرم آباد، اظهار داشت: استان لرستان از نظر میزان تولید نخود در کشور پس از کرمانشاه در رتبه دوم کشور قرار دارد. وی بابیان اینکه در لرستان معمولان کشت بهاره نخود بیشترین میزان کشت این محصول را به خود اختصاص می دهد، افزود: سال گذشته حدود 86 هزار [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۷    
خرم آباد - ایرنا - بخشدار معمولان گفت: 15 میلیارد ریال برای بهسازی و بازسازی دیوارهای سنگی 2 روستای بخش معمولان پلدختر هزینه شد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ کریمی فرد با اشاره به خطر تخریب آرامستان و مقبره امامزاده محمد(ع) معمولان گفت: 68 واحد مسکونی سیل زدگان معمولان نیمه کاره رهاشده است
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: جاده خرم آباد - پلدختر در محدوده "تنگ تیر تا "چم حیدر" به دلیل عملیات انفجار و ریزش برداری از فردا (دوشنبه) 22 دی ماه به مدت 10 روز کاری بسته می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت: قرار شده است که برای تردد ساکنین حاشیه آزادراه خرم آباد- پل زال در زمان مسدود بودن جاده قدیم، همکاری لازم صورت گیرد.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش وجوانان لرستان از آغاز ترمیم زمین های چمن فوتبال پلدختر و معمولان خبرداد . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر به نقل از برنا لرستان ؛ حشمت الله امان الهی ضمن اشاره به روند تکمیل ورزشگاه سیل زده شهید سرمالیان پلدختر ...