یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۷:۴۵Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خسارات سیل»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: کمیته مدیریت بحران شهرستان گرمی از ساعات اولیه سیل برگزار شده است و برآورد خسارات سیل گرمی برای پرداخت به مرکز مدیریت بحران کشور ارسال می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرمی گفت:با توجه به حجم عظیم خسارات ناشی از سیل،ضرورت دارد مدیریت بحران استان اردبیل برای جبران خسارات، جدی و سریع ورود کند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان گرمی به تشریح جزئیات خسارات سیل در این شهرستان پرداخت و گفت: مسیر روستاهای مسدود شده در حال بازگشایی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۲    
خسارات سیل در روستای کقالق از توابع شهرستان اهر استان آذربایجان شرقی سوژه شهروند خبرنگار ما شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بارش های سیل آسا در قشلاقات شهرستان های اهر و کلیبر به خصوص روستاهای ، چولقشلاقی، ساری سولی، سوت توت در شهرستان اهر و قره قیه، دلاوران، شاملوی کوچک، قره داغلو و چات قیه در شهرستان کلیبر موجب تخریب راه های عشایری، مزارع کشاورزی، منازل، آغل، انبارکاه و علوفه و تلف شدن احشام و ماکیان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلمی گوشه هایی از خسارات سیل در روستا های بخش مرکزی شهرستان اهر را به اشتراک گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
بارش های سیل آسا در قشلاقات شهرستان های اهر و کلیبر به خصوص روستاهای ، چولقشلاقی، ساری سولی، سوت توت در شهرستان اهر و قره قیه، دلاوران، شاملوی کوچک، قره داغلو و چات قیه در شهرستان کلیبر موجب تخریب راه های عشایری، مزارع کشاورزی، منازل، آغل، انبارکاه و علوفه و تلف شدن احشام و ماکیان شد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل با اشاره به بارش سنگین باران در همه شهرستان های استان، از خسارات سیل به روستاها، مزارع کشاورزی و واحد های پرورش ماهی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در ادامه تغییرات جوی در استان آذربایجان شرقی و وقوع برف و باران در ارتفاعات و مناطق روستایی، شنبه (30 اردیبهشت) با بارش شدید باران در برخی روستا های شهرستان اهر در استان آذربایجان شرقی، علاوه بر وقوع سیل در این مناطق، خسارت های نسبتا سنگینی به خانه ها ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی خسارات سیل بی سابقه در ایتالیا طغیان بیش از 20 رود در ایتالیا به مرگ 13 نفر منجر شده و هزاران نفر را وادار به ترک خانه هایش کرده است. این بعد از آن است که ظرف یک روز و نیم، بارانی معادل شش ماه در این منطقه بارید. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: متأسفانه در سیل اخیر استان اردبیل یک هزار میلیارد تومان خسارت به اراضی کشاورزی، تأسیسات شهری و روستایی و همچنین منازل روستاییان و دام آنها وارد شده که با قول مساعد وزیر کشور و سرپرست وزارت جهاد کشاورزی قرار است بخشی از این خسارت ها به صورت بلاعوض و بخشی نیز با پرداخت ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، رضا عزتی در نشست هم اندیشی استانداران سراسر کشور که به منظور تجلیل از شوراهای آموزش وپرورش کشور برگزار شد، با با اشاره به خسارات سیل 98 به زیرساخت های آموزش و پرورش، اظهار داشت: در این سیلاب 35 مدرسه به طور کامل تخریب شد که فقط هفت [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 210 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارات ناشی از سیل به بخش کشاورزی لرستان اختصاص یافت.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خسارات سیل اخیر به زیرساخت های روستایی، شهری منطقه گرمی گفت: وزیر کشور و سرپرست وزارت جهاد کشاورزی قرار است در هفته جاری راهکارهای جبران خسارت را اعلام کنند.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۰۵    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: حدود چهار هزار میلیارد تومان اعتبار برای رفع خسارات سیل فروردین ماه سال 1398 در حوزه راهداری و پل ها در استان نیاز است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: دادستان بجنورد باید علل اصلی شکل گیری خسارات سیل را شناسایی کرده و علیه اشخاص حقوقی مرتکب ترک فعل پرونده قضائی تشکیل دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- دادستان بجنورد با اشاره به خسارات سیل بجنورد، گفت: بخشی از این خسارات به علت ترک فعل مدیران و اقدامات خلاف قانون برخی شهروندان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۷    
خسارات سیل و آبگرفتگی منازل روستایی در بجنورد را در این ویدئو مشاهده کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۵    
فرماندار کوهدشت: خسارات سیل کوهدشت پس از ارزیابی و برآورد اعلام می شود .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: در حال حاضر نیاز است حدود 4000 میلیارد تومان اعتبار به ما بدهند که بتوانیم آسیبی که در سیل 1398 به پل ها وارد شده را جبران کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان: برای بازسازی زیرساخت های آسیب دیده از سیل 98 حدود 4 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: حدود چهار هزار میلیارد تومان اعتبار برای رفع خسارات سیل فروردین ماه سال 1398 در حوزه راهداری و پل ها در استان نیاز است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان چگنی با اشاره به اینکه بیشتر راه های روستایی و پل های ارتباطی بین روستایی شهرستان چگنی بر اثر سیل 98 تخریب شد، گفت: اما متاسفانه با گذشت حدود 4 سال اعتبار خاصی برای جبران خسارت ها در نظر گرفته نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۰    
مدیر کل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: بارش های سنگین اخیر در استان اردبیل سبب و جاری شدن سیل شدید در منطقه و مسدود شدن جاده های ارتباط های اصلی استان شد و تعدادی راه های روستایی هم مسدود شد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مهدی خدمتی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر در رابطه با آخرین وضعیت خسارات سیل و تگرگ با بیان اینکه امسال زراعت و باغ های استان اردبیل در اثر حوادث طبیعی متحمل خسارت سنگینی شدند، اظهار کرد: دو نهاد جهاد کشاورزی و جهاد کشاورزی مسئول برآورد خسارت سیل و تگرگ در [...]
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران اردبیل به تشریح خسارات سیل در شهرستان گرمی پرداخت و گفت: در اثر جاری شدن سیل راه های ارتباطی چندین روستا در این مناطق مسدود، یک نفر از هموطنان جان باخته و بیش از 400 رأس از احشام سبک و سنگین روستائیان تلف شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عملیات آبخیزداری در استان های سیل زده لرستان، کرمانشاه و ایلام، علاوه بر کاهش خسارات سیل از فرسایش خاک و ورودِ گل و لای به سد ها نیز جلوگیری کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۵    
استاندار لرستان گفت: همراهی مردم استان و توجه به هشدارهای ستاد بحران در کنار مدیریت صحیح، موجب جلوگیری از بروز میزان بالای خسارات ناشی از سیل در هفته گذشته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: با توجه به حجم زیاد بارندگی، تاکنون مشکل خاصی در استان ایجاد نشده و تنها خسارات جزئی در برخی شهرستان ها گزارش شده که در حال جمع بندی خسارات هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۷:۲۶    
مدیرکل دفتر حفاظت خاک سازمان جنگل ها گفت: با توجه به آنکه 125 میلیون هکتار از عرصه های کشور مستعد فرسایش آبی است، اجرای عملیات آبخیزداری در کنترل خسارات سیل تاثیر بسزایی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: در راستای تغذیه سفره های زیرزمینی استان بوشهر و پیشگیری از خسارات ناشی از سیل طرح های ابخیزداری در استان توسعه می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 350 میلیارد تومان تسهیلات برای جبران خسارات سیل تابستان گذشته تخصیص یافت
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان در مجلس گفت: وزارت جهاد کشاورزی به تعهدات خود درخصوص پرداخت خسارات سیل و سرمازدگی به بهانه های مختلف عمل نمی کند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی تصاویر هوایی از خسارات سیل ویرانگر در نیوزیلند فرارو- بارش شدید باعث رانش زمین، سیل ناگهانی و تخریب جاده ها و مزارع کشاورزی در نیوزیلند شده شود و پس از تایید مرگ یک نفر که ناپدید شده بود، تعداد قربانیان به چهار نفر افزایش یافت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه پل دختر گفت:سفر وزیر جهادکشاورزی به این شهرستان فرصتی مغتنم برای ادامه پیگیری ها در مطالبه گری جبران خسارات سیل به کشاورزان بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- سیل ویرانگر مرداد ماه 1401 خسارات زیادی را به زیرساخت ها و واحدهای مسکونی در برخی از شهرستان های فارس وارد کرد اما آن طور که نمایندگان منطقه در مجلس می گویند اعتبارات کافی و جوابگو نبوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۱    
شهروند خبرنگار ما از پرداخت نشدن خسارات سیل به کارآفرینان پرورش ماهی در روستای تنگه سرخ شهرستان یاسوج گلایه کرد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۳:۳۶    
وزیر جهادکشاورزی پلدختر گفت: سیل سال 1398 خسارات و آسیب های زیادی به بخش کشاورزی شهرستان پلدختروارد کرده که جبران نشده است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیرلرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۳    
در مردادماه سال جاری بر اثر سیل، منازل مسکونی شهری و روستایی شهرستان کوار دچار آسیب و خساراتی در بخش کشاورزی و دامداری به محصولات زراعی و نهاده های دامی وارد شده است، مسئله ای که معیشت مردم و اقتصاد را تحت تاثیر قرار داده و لزوم حمایت جدی مسئولان را از اقشار آسیب دیده دوچندان می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم دماوند در مجلس گفت: اعتبارات جبران خسارات سیل مرداد ماه پس از گذشت 6 ماه هنوز به مردم سیل زده پرداخت نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کنفرانس بین المللی پاکستان مقاوم با هدف جمع آوری حمایت های جامعه جهانی از پاکستان در برابر خسارت های سیل اخیر این کشور، در ژنو سوئیس آغاز شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سیل رخدادی است که تلفات جانی و مالی بسیاری همراه دارد. در روزهای اخیر نیز بارندگی هایی در کشور رخ داد که برخی استان ها از سوی سازمان هواشناسی هشدار وقوع سیل و آبگرفتگی معابر دریافت کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۵:۰۶    
معاون راهداری اداره کل راهداری حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: در حالی که خسارت ناشی از سیل رقمی معادل 4 هزار میلیارد تومان است، اما اعتبارات تخصیص داده شده اندک است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: از محل خسارات سیل فروردین ماه 1398 برای بازسازی مجموعه ورزشی 25 میلیارد تومان اعتبار از دولت جذب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور عملیات راهداری، ماشین آلات و مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، گفت: 300 میلیارد تومان برای جبران بخشی از خسارات ناشی از سیل لرستان مصوب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: جبران خسارات سیل در استان را به طور جدی پیگیری می کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مجلس رییس جمهور از انعکاس گزارش کامل خسارات ناشی از سیل و سایر مشکلات مردم الیگودرز به سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو ضمن پیشنهاد ارائه برنامه مشترک ساماندهی و لایروبی رودخانه ها به دولت با همکاری وزارت نیرو و سازمان مدیریت بحران، لایروبی رودخانه ها و ساماندهی سازه های تقاطعی بر پهنه سیلاب را دوعامل مهم پیشگیری از افزایش خسارات ناشی از وقوع سیل عنوان کرد و گفت ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
عمادی گفت: 300میلیارد اعتبار لازم برای جبران خسارت سیل مانسون واحد های مسکونی اختصاص داده شد.