پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۳:۰۲Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روبی»

ایسنا   ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری گیلان، حجم برف روبی انجام شده طی سه روز گذشته را 16 میلیون و 359 هزار و 800 مترمکعب دانست و گفت: 2620 کیلومتر از راه های استان برف روبی شده است.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از انجام بیش از 2500 کیلومتر عملیات برف روبی در محور های مواصلاتی استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: 37 هزار کیلومتر باندراه در یک هفته اخیر در این استان برفروبی شد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: به دنبال بارش برف شب گذشته در پایتخت، 10 منطقه شهرداری، معین منطقه یک شدند و تمام مسیرهای اصلی و فرعی درجه یک و دو این منطقه برف روبی و بازگشایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
راهداران چهارمحال و بختیاری بیش از هزار و 800 کیلومتر باند رفت و برگشت از محور های شریانی و غیر شریانی چهارمحال و بختیاری را برف روبی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - نیروهای راهداری شبانه محورهای برفی شهرستان خوانسار را بازگشایی کردند.
ارتفاع برف در پنجمین روز برفی شمیران در اغلب محله های شمال تهران به یک متر رسیده و عملیات برف روبی با تلاش شبانه روزی نیرو ها در حال انجام است.
دیار میرزا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار رشت با قدردانی از همکاری تمام سازمان ها و دستگاه ها پیرامون بارش برف سنگین گفت: همکاری جهادی تمام دستگاه ها موجب جلوگیری از ایجاد بحران برف در شهر رشت شد. ...
مدیرعامل سازمان پسماند تهران: گفت: دیشب نزدیک به 50 سانتی متر برف در برخی نقاط شمالی تهران بارید. فقط در خیابان باهنر حدود 20 سانت برف نشسته بود و سریعا برف روبی انجام شد.
رویداد 24   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی از عملیات برف روبی محور های کوهرنگ توسط راهداران شهرستان کوهرنگ چهارمحال و بختیاری منتشر شده است.
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بارش برف و مسدود شدن برخی از معابر موجب شد تا برخی تمام عملکرد شبانه روزی نیروهای خدمات شهری را زیر سئوال برده و فعالیت آنها در شرایط سخت را نادیده بگیرند اما واقعیت این است که برف روبی با وجود بارش مستمر در تمام نقاط درگیر پایتخت با جدیت پیگیری می شود.
راهداران چهارمحال و بختیاری بیش از هزار و 800 کیلومتر باند رفت و برگشت از محور های شریانی و غیر شریانی چهارمحال و بختیاری را برف روبی کردند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از انجام بالغ بر 2500 کیلومتر برف روبی در محورهای استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: طی بارش های اخیر بیش از 4 هزارکیلومتر از جاده های کوهستانی این استان برف روبی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۲۸    
کرمانشاه- عملیات برف روبی در محورهای مواصلاتی کوهستانی کرمانشاه در پی بارش برف ادامه دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: 800نفر نیروی فضای سبز آماده برف تکانی درختان و برف روبی معابر بوستان ها هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به بارش برف در کلیه مناطق بویژه شمال پایتخت گفت: 10 هزار نیرو در این شب ها مشغول برف روبی و بازگشایی معابر هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نورآباد- تصاویری از عملیات برفروبی و نمک پاشی توسط اکیپ راهداری مستقر در محور نورآباد-نهاوند را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۲    
بروجرد- تصاویری از عملیات برف روبی و نمک پاشی در محور بروجرد-اراک و گردنه هیراب را مشاهده می کنید.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دلخوش خاطرنشان کرد: مردم عزیز رشت بدانند دلخوش و دوستانش تا پای جان در کنار مردم هستند و اجازه نخواهیم داد مردم شریف رشت و خمام در حوادث گرفتار شوند. ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری تهران با اشاره به اینکه شهروندان تهرانی از تردد غیرضروری خودداری کنند، گفت که شب گذشته در معابر اصلی تهران هیچ گونه مسدودیت ناشی از عدم برف روبی نداشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۳    
ایلام-ساعتی پیش بارش برف محورهای ارتباطی ایلام را فرا گرفت و بر همین اساس راهداری در حال برف روبی از محورهای ارتباطی استان است.
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۲    
کاشف اسرار – روز جاری تعدادی از پرسنل شهرداری رشت در ساختمان مرکزی این نهاد عمومی غیر دولتی مشاهده شدند که مردان رفتگر با البسه متحد شکل در مجاورت درب ورودی مشغول برف روبی و در محوطه پارکینگ هم 4 نفر بانو فعالیت به برف بازی و ساخت آدم برفی داشتند. ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
بارش برف سنگین در روستاهای سجیران و زیاز اشکورات رحیم آباد رودسر منجر به مسدود شدن راه اصلی و فرعی شده است. پرسنل راهداری و دیگر ارگان های مرتبط؛با ماشین آلات برف روبی مشغول به امداد رسانی و بازگشایی جاده ها هستند و عملیات هم چنان ادامه دارد ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی کرمانشاه از تداوم هوای سرد در استان کرمانشاه و تجربه دمای زیر صفر برای اکثر شهرستان های استان کرمانشاه خبر داد و گفت: برف و باران در راه کرمانشاه است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی شبانه روز گذشته 700 کیلومتر باند عملیات برف روبی در سطح محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه انجام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 2 هزار و 200 کیلومتر از محور های خراسان شمالی طی بارش برف اخیر (6 تا 7 اسفند) توسط راهداران استان برف روبی و بازگشایی شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک شهرداری تهران اعلام کرد: معابر اصلی و محورهای بزرگراهی باز هستند و شهروندان برای تردد مشکلی ندارند.
وارش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بیش از 2 هزار و 200 کیلومتر از محورهای خراسان شمالی طی بارش برف اخیر (6 تا 7 اسفند) توسط راهداران استان برف روبی و بازگشایی شد.
️سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از انجام 635 کیلومترباند عملیات برف روبی در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران دقایقی پیش در گفت و گو با همشهری آخرین وضعیت معابر در نوار شمالی تهران را تشریح کرد و گفت که نیروهای برف روبی همچنان در مناطق 1،2،3،4 و 5 مستقر هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلم عملیات برف روبی در حرم مطهر رضوی را به نمایش گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۴    
شهروندخبرنگار ما فیلمی از برف روبی و بازگشایی مسیر روستای جغدان شهرستان کیار را به نمایش گذاشت.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از فعالیت 250 دستگاه ماشین آلات برای برف روبی معابر منطقه یک پایتخت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان آتش نشانی رشت با بیان اینکه از ابتدای بارش برف آتش نشانان در آماده باش کامل بودند، گفت: 46 مورد گشت زنی و برف روبی ناوگان خودرویی آتش نشانی در رشت انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از انجام 635 کیلومتر برف روبی در محورهای استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از برف روبی 635 کیلومتر باند در محورهای مواصلاتی کرمانشاه خبر داد.