جمعه ۰۸ اسفندساعت ۱۹:۲۹Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسکن روستایی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه متوسط نوسازی مسکن روستایی در کشور 45 و استان 48 درصد است، گفت: در این شهرستان 78 درصد مساکن روستایی نوسازی و مقاوم سازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در طول 7 سال گذشته تنها 45 درصد از تکلیف خود در زمینه نوسازی و بهسازی بافت فرسوده را عملیاتی کرده و به مرحله عقد قرارداد رسانده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست استانداری ایلام گفت: انعقاد تفاهم نامه ساخت 3200 واحد مسکن روستایی و از این میزان اختصاص 2 هزار واحد برای محرومان استان نشانگر توجه ویژه دولت تدبیر و امید به این قشر ضعیف جامعه است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۱    
اصغر گونجی،مدیرکل بنیاد مسکن استان قزوین گفت: تعداد روستاهای مقاوم سازی شده استان قزوین 52هزار واحد است و سهمیه استان در طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی در سال جاری شامل چهار هزار واحد است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امیر ستوده فر روز دوشنبه در جلسه هماهنگی پرداخت تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی در تکاب افزود: سهمیه فعلی این شهرستان، مقاوم سازی 650 واحد در سال است که با وجود ثبت نام 300 متقاضی، فقط 50 نفر از نصیرن تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی را دریافت کرده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن کردستان گفت: از زمان تاسیس این نهاد انقلابی تا پایان بهمن ماه سال جاری 46 هزار و 100 واحد مسکونی در روستاهای استان مقاوم سازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: 44 درصد جمعیت کلانشهر زاهدان معادل 260 هزار نفر ساکن حاشیه و بافت های ناکارآمد شهری هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: پیشرفت فیزیکی واحدهای احداثی سیل دیماه پارسال در شهرستان های مهرستان 93 درصد، خاش 91 درصد، سیب وسوران 90 درصد، زاهدان 84 درصد و در کل استان 54 درصد بوده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- معاون پشتیبانی و هماهنگی استان های بنیاد مسکن گفت: امسال 100 هزار واحد مسکن روستایی برای محرومان در دستور کار بنیاد مسکن است که در همه مناطق سعی بر احداث و واگذاری این واحدها برای جامعه هدف کمیته امداد و بهزیستی داریم. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۵    
مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، جزئیات ساخت 20 هزار واحد مسکونی برای محرومان را تشریح کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مرکزی_ سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خمین گفت: 60 میلیارد ریال تسهیلات ساخت مسکن اقشار محروم روستایی امسال به این شهرستان اختصاص یافته و پرونده تعدادی از متقاضیان نیز به بانک ارسال شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خلیل منبتی گفت: بعد از وقوع سیل دی ماه سال 98 در مجموع 16 هزار و 250 واحد مسکن روستایی و شهری در حال ساخت است و بیش از 55 درصد آن پیشرفت فیزیکی دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۲۴    
58 هزار مسکن روستایی در چهارمحال و بختیاری نوسازی و بهسازی شد/ لردگان با نرخ 25 درصدی صدرنشین بیکاری کشور، عناوین مهم روزنامه های امروز 25 بهمن در چهارمحال و بختیاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۱:۱۴    
تاکنون 116 هزار واحد مسکن روستایی در لرستان مقاوم سازی شده است
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
خلیل منبتی گفت: کل واحدهای روستایی بالای 20 خانوار سیستان و بلوچستان 271 هزار و ششصد و شصت و هشت واحد است که تاکنون 49 هزار واحد مسکونی در قالب طرح ویژه مسکن روستایی ساخته شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهرکرد- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از 41 واحد مسکن روستایی در چهارمحال و بختیاری بهسازی و مقاوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۸:۰۶    
شهرکرد- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از 41 واحد مسکن روستایی در چهارمحال و بختیاری بهسازی و مقاوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در آخرین روز از دهه مبارک فجر بهره برداری وعملیات اجرایی 4 طرح عمرانی در ماکو آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با فرمان امام خمینی (ره) در 21 فروردین 1358 با هدف خدمت به محرومان جهت تامین مسکن آنان به ویژه روستاییان تاسیس شد و تاکنون خدمات شایسته ای در لرستان انجام داده است که مقاوم سازی 116 هزار خانه از شاخص ترین آنها است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا -همزمان با سراسر کشور و به مناسبت دهه فجر، پنج واحد مسکونی به مددجویان زیر پوشش بهزیستی در روستاهای اروندکنار در قالب طرح مسکن روستایی واگذار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۲    
رئیس کمیته امداد سرخس گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر 80 واحد مسکن مددجویی در روستاهای شهرستان افتتاح و به مددجویان تحت حمایت واگذار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 58 هزار واحد روستایی در استان با اعتبار 680 میلیارد تومان بهسازی و نوسازی شده که از این تعداد 41 هزار و 800 واحد روستایی در دولت تدبیر و امید مقاوم سازی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - با حضور وزیر اقتصاد 65 میلیارد و 695 میلیون تومان از پروژه های بخش مسکن روستایی در استان گلستان افتتاح و کلنگ زنی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - تحولات عمرانی جامعه روستایی پس از انقلاب در قالب اجرای طرح هادی، مقاوم و بهسازی واحدهای مسکونی، ساخت مسکن روستایی و صدور اسناد مالکیت برای واحدهای مسکونی، چهره بسیاری از روستاها را دگرگون کرده و زمینه ساز تحول در امور زیربنایی و عمرانی این بخش شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیله سوار مغان گفت: امسال 358 مورد تسهیلات مسکن با 165 میلیارد ریال اعتبار از طریق بانک های عامل به روستاییان در این شهرستان پرداخت شد که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا: معاون رئیس جمهور گفت: اگر بتوانیم نرخ ارز و تورم را کنترل کنیم قطعا مردم زندگی راحت تری خواهند داشت. محمدباقر نوبخت امروز بیستم بهمن ماه در مراسم افتتاح 116 هزارمین واحد مسکن روستایی در روستای مورانی شهرستان پلدختر اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از احداث بیش از 48 هزارواحد مسکن روستایی در کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همدان گفت: یک هزار و 680 واحد مسکن روستایی با اعتبار 260 میلیارد تومان از هفته دولت تا دهه فجر امسال احداث و به متقاضیان واجدشرایط در مناطق روستایی استان واگذار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره بنیاد مسکن سقز گفت: امسال 224 واحد مسکن در قالب طرح مسکن محرومان و مقاوم سازی مسکن روستایی تحویل متقاضیان شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۸    
در هشتمین روز از گرامیداشت ایام الله دهه فجر7 واحد منزل مسکونی ویژه خانواده های محرومین و افراد دارای معلولیت در روستاهای تابعه دیواندره افتتاح شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر در آیین بهره برداری از این واحدهای مسکونی روستایی در اسلامشهر آق گل، اظهار داشت: برای ساخت و بهره برداری از این 40 واحد مسکن روستایی در مجموع 2 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۱    
در هشتمین روز از دهه فرخنده فجر تعداد 55 واحد مسکن روستایی به مرکزیت روستای نبی کندی ، افتتاح و به بهره برداری رسید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۸    
مراسم بهره برداری از 111 مسکن روستایی مددجویی ویژه تفاهمنامه سه جانبه بهزیستی، برنامه بودجه و بنیاد مسکن کردستان، با حضور معاون رییس جمهور و مسئولان کشور 15 بهمن 99 در سنندج برگزار شد.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۸    
همزمان با دهه فجر 35 واحد مسکن روستایی با 14 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده در شهرستان پلدشت به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان - خوش کردار، معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان از ساخت دو هزار مسکن محرومان در روستاهای این استان خبر داد و گفت: بر اساس تفاهم نامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: تاکنون 87 هزار واحد مسکونی روستایی در استان مقاوم سازی شده است.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۱:۳۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار،مهندس خانی مدیر کل بنیاد مسکن در جلسه شورای اداری شهرستان خوانسار به ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن در خصوص اجرای طرح های هادی روستایی، صدور اسناد مالکیت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - همزمان با ایام الله دهه فجر 120 واحد مسکن روستایی در روستای "کلکله" شهرستان ازنا با اعتبار چهار میلیارد و 800 میلیون تومان روز شنبه افتتاح شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۵    
همزمان با چهل ودومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با حضور معاون اقتصادی استاندار گلستان، فرماندار گالیکش، نماینده شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی 145 واحد مسکن محرومین و 234 واحد مسکن روستایی و چند طرح دیگر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان گالیکش افتتاح ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رضایی گفت: با اختصاص 570 میلیارد تومان تسهیلات و 114 میلیارد تومان کمک بلا عوض 10 هزار و400 واحد مسکونی لرستان بازسازی، مقاوم سازی وبهسازی شده اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۹    
همدان - خوش کردار؛ معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان از بازسازی 102 هزار مسکن روستایی در این استان خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیروان گفت: 151 واحد مسکن روستایی در سه بخش مرکزی، سرحد و قوشخانه این شهرستان تحویل خانواده های نیازمند شد. عزیز ابراهیمی اظهار داشت: برای ساخت هر واحد مسکونی 400 میلیون ریال تسهیلات تحویل متقاضیان شد که در مجموع برای این تعداد واحد مسکونی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار تویسرکان از اجرای طرح مقاوم سازی 46 مسکن روستایی در این شهرستان خبر داد و گفت: این منازل در دهه مبارک فجر به صاحبانشان تحویل داده شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
کلانتری با اشاره به اینکه سال گذشته سه هزار واحد مسکن روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی شد، گفت: اکنون 2 هزار و 500 واحد به بهره برداری می رسد و تا پایان سال شاهد اتمام یک هزار واحد مسکن خواهیم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری 35 هزارمین واحد مسکن روستایی مقاوم شده در روستای آب مورد از توابع بخش لوداب شهرستان بویراحمد افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۷:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، گفت: از مجموع 32 هزار واحد مسکونی که در سال آینده برای نیازمندان احداث می شود کهگیلویه و بویراحمد سهم ویژه ای خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- 35 هزارمین واحد مسکن روستایی مقاوم شده در کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون دفتر امور روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری افتتاح شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد و او در بخش لوداب 35 هزارمین واحد مسکن روستایی مقاوم شده را افتتاح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم گفت: تاکنون 612 متقاضی در این استان برای دریافت تسهیلات مسکن محرومان در سامانه مربوطه ثبت نام کرده اند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از واگذاری 444 واحد مسکن روستایی به مددجویان استان کردستان خبر داد.