چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۸:۴۷Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسکن روستایی»

ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر بنیاد مسکن شهرستان نهاوند گفت: در بحث مقاوم سازی مسکن روستایی شاخص کشور 52 درصد است که با حمایت های مسئولان استان و تلاش های بنیاد مسکن شهرستان نهاوند این شاخص در شهرستان بیش از 90 درصد است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ سامیه جهانشاهی مدیرکل بهزیستی هرمزگان با همراهی رضا شمیرانی رییس هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه خیریه اشرف الانبیا (ص) عملیات ساخت 12 واحد مسکن روستایی ایتام در شهرهای بندرعباس ، میناب و رودان را مورد ارزیابی قرار داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: امسال در مجموع 6 هزار و 460 واحد مسکن روستایی در سطح استان مقاوم سازی و تحویل شد که برای تحویل این واحدها به مساحت 228 هزار و 325 مترمربع و چهار هزار و 900 میلیارد ریال تسهیلات بانکی پرداخت شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: در حال حاضر نرخ سود وام نوسازی در بخشهای حمایتی 18 درصد است که قصد داریم در قالب برنامه هفتم توسعه نرخ سود را کاهش دهیم و دست کم برای مالکانی که واحد آنها تخریب می شود مشابه مسکن روستایی تعیین کنیم.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: تامین 100 هزار مسکن روستایی در استان در قالب نهضت ملی، باید به عنوان یک ماموریت جهادی در دستور کار بنیاد مسکن قرار گیرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۶:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : تسنیم نوشت: بر اساس قانون جهش تولید مسکن سالانه باید یک میلیون مسکن در کشور ساخته شود تا هدف گذاری ساخت 4 میلیون واحد مسکونی تا سال 1404 محقق شود. از این تعداد سهم بنیاد مسکن در ساخت مسکن روستایی و شهر های زیر 25 هزار نفر جمعیت سالانه 200 [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۸    
اراک- مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: 59 هزار واحد مسکن روستایی این استان از سال 1400 تاکنون مقاوم سازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: همزمان با پرداخت تسهیلات ساخت قیمت تمام شده واحد های مسکن روستایی 25 درصد ارزان تر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: مقاوم سازی مسکن روستایی در استان بوشهر به 63 درصد رسید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور معاون رئیس جمهور500 واحد مسکن روستایی به اهالی 5 روستای شهرستان مشهد اهدا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از مقاوم سازی 2.7 میلیون واحد مسکونی در روستاهای سراسر کشور خبر داد و گفت: امسال 350 هزار مسکن روستایی مقاوم سازی می شوند.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۷:۵۷    
یزدفردا: نشست دکتر جوکار با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور جهت پیگیری بهسازی معابر روستایی و ساخت مسکن روستایی.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران آنلاین ، واگذاری یک میلیون قطعه زمین در قالب طرح مهاجرت معکوس از شهرها به روستا و پرداخت تسهیلات در این برنامه به متقاضیان دو راهکار حمایتی برای سکونت در روستا است. رونق روستاها در این طرح مورد نظر سیاستگذاران است ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن با اشاره به حذف دو شرط فاقد مسکن بودن و ساکن روستا ها برای واگذاری زمین، گفت: به زودی سامانه ثبت نام این طرح در وزارت راه و شهرسازی بازگشایی می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: به گفته معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن، متقاضیان می توانند برای ساخت واحد مسکونی در زمین ها از وام 550 میلیون تومان نهضت ملی مسکن با سود 18 درصدی استفاده کنند.
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تشریح جزئیات وام مهاجرت معکوس به روستاها، گفت: سامانه ثبت نام تحویل زمین در روستاها به زودی بازگشایی می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، مجید جودی معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: در حال حاضر روند پرداخت تسهیلات ساخت و نوسازی واحدهای مسکن روستایی توسط بانک ها خوب پیش رفته است، اما هنوز کم کاری ها در این حوزه شاهد هستیم که باید اصلاح شود. به گفته وی بنیاد مسکن طبق دستور وزیر راه وشهرسازی سیاست های را برای مهاجرت [...]
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
اول فارس زمین رایگان معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: در صورت همکاری بانک ها در پرداخت وام به متقاضیانی که مهاجرت معکوس می کنند تسهیلات 550 میلیون تومان پرداخت می شود. ...
سلام نو / جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: در صورت همکاری بانک ها در پرداخت وام به متقاضیانی که مهاجرت معکوس می کنند تسهیلات 550 میلیون تومان پرداخت می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۶:۵۲    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت : در راستای اجرای طرح ساخت مسکن حمایتی و برای جوانان ساخت 150 واحد در روستای کفشگیری گرگان آغاز شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۳    
همدان-به مناسبت اعیاد شعبانیه با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی، 3 واحد مسکن روستایی به همت گروه های جهادی افتتاح و تحویل خانواده های بی بضاعت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
190 واحد مسکونی روستایی در شهرستان گرگان که با کمک تسهیلات دولتی ساخته یا بازسازی شده اند امروز با برگزاری مراسمی در روستای کفشگیری به بهره برداری رسیدند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بانک مسکن برای بهسازی و نوسازی این واحدهای مسکونی مبلغ 58 هزار و 744 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است. کل دوره ساخت و بازپرداخت تسهیلات مسکن روستایی 20سال است که سه سال آن دوران ساخت(مشارکت مدنی) و 17 سال دیگر دوران بازپرداخت تسهیلات(فروش اقساطی) در نظر گرفته ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۶۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، مجید جودی معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: در حال حاضر روند پرداخت تسهیلات ساخت و نوسازی واحد های مسکن روستایی توسط بانک ها خوب پیش رفته است، اما هنوز کم کاری ها در این حوزه شاهد هستیم که باید اصلاح شود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۴۹    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان گلستان در روز شنبه21بهمن 1402در مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی احداث 1000 واحد مسکونی در روستاهای گلستان در روستای یساقی شهرستان کردکوی و با حضور مهندس جودی، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور و دکتر زنگانه، استاندار گلستان ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان دولت سیزدهم یک میلیون خانه روستایی بازسازی و نوسازی می شود که 400 هزار خانه در سال جاری و 600 هزار خانه نیز سال آینده مورد مرمت و نوسازی قرار خواهد گرفت.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۸:۴۸   + ۶۲ سایت دیگر  
اول فارس قیمت مسکن وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مخالفت عده ای با خروج سیمان و فولاد از بورس درباره قیمت نهضت ملی مسکن در سال آینده،گفت: قیمت تمام شده مسکن تابعی از تورم است. ...
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۳:۵۲    
رئیس بنیاد مسکن لالی از آغاز پرداخت تسهیلات مسکن روستایی و شهری به مبلغ 350 میلیون تومان با بهره 5 درصد و بازپرداخت 20 ساله خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- وزیر راه و شهرسازی گفت: برای ساخت و نوسازی 2 میلیون قطعه زمین و منزل روستایی در کشور برنامه ریزی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۲:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: میزان واحدهای مسکونی روستایی مقاوم سازی شده تا پایان سال 1405 به 70 درصد خواهد رسید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۰:۱۷    
در مراسمی با حضور مهندس جودی، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور و دکتر زنگانه، استاندار گلستان؛
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: دولت سیزدهم احداث 382 هزار واحد مسکن روستایی را آغاز کرد که 210 هزار واحد آن به بهره برداری رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: در بدو تشکیل دولت سیزدهم، عملیات اجرایی تعداد 382 هزار واحد مسکن روستایی در کشور آغاز شد که تاکنون 210 هزار واحد آن به بهره برداری رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۷:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بانک مسکن به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر در راستای اجرای مسوولیت های محوله در پیشبرد نهضت ملی مسکن و حمایت از اقشار مختلف جامعه، طرح های ویژه مشتریان را آغاز کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۹    
گرگان- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور از تحویل هزار و 600 جلد سند مالکیت روستایی و شهری در این استان به مناسبت دهه فجر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور با بیان اینکه از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 400 هزار واحد مسکونی در روستاها وارد مرحله ساخت شد که 230 هزار واحد آن تکمیل و تحویل شد، از برنامه یکصدهزار واحدی تحویل مجدد مسکن روستایی تا پایان امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: تا پایان امسال 171 هزار واحد مسکونی در کشور به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیادمسکن گلستان گفت: با حضور معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور و استاندار و بمناسبت ایام دهه فجر، مراسم متمرکز آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه های بنیادمسکن گلستان با اعتبار هزارو 450 میلیارد و 696 میلیون تومان و بهره مندی 168 هزار خانوار در روستای یساقی از توابع ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۳    
ساری- ایرنا- علی اصغر آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران با بیان اینکه بیش از 50 هزار واحد مسکن روستایی در روستاهای مازندران در دولت سیزدهم احداث شد، گفت: در این مدت 15 هزار و 807 واحد مسکن مهر تکمیل و تحویل مردم داده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان از افتتاح 417 واحد طرح نهضت ملی مسکن روستایی در شهرستان نهاوند خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: با هر امکانی که داریم وظیفه است مردم را به حضور در انتخابات دعوت کنیم چون هر رأی تیری به سمت دشمنان انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تسهیلات مسکن روستایی در استان تهران به 350 هزار فقره افزایش یافت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: در سفر وزیر راه و شهرسازی 7 هزار و 234 باب واحد مسکونی شامل 1772 باب مسکن ملی، 5100 باب مسکن روستایی و 362 باب واحد در قالب طرح بازآفرینی شهری افتتاح می شود.
مدیرکل بنیاد مسکن استان قزوین گفت: در ابتدای هفته آینده و همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان، 4 هزار و 500 واحد مسکونی روستایی و 200 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن به بهره برداری می رسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر شهرسازی در نهضت ملی مسکن با اشاره به اینکه عملیات اجرایی نهضت ملی مسکن از مرز 2 میلیون و 100 واحد فراتر رفت، گفت: تعداد 10 هزار واحد مسکن روستایی تاکنون در مازندران بهره برداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در شورای مسکن غرب مازندران در تنکابن گفت: طرح های هادی با هدف تامین زمین برای مسکن جوانان و اولویت ساکنان روستا اجرا می شود.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن شهرستان ابهر گفت: 436 واحد مسکن روستایی با 872 میلیارد ریال اعتبار طی سال جاری در روستاهای شهرستان ابهر افتتاح شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه فجر، بنیاد مسکن روستایی مازندران ساخت 70 واحدمسکن را در تیرکلا ی ساری آغاز کرده است
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۸:۳۷    
زاهدان- ایرنا- بخشدار مرکزی خاش سیستان و بلوچستان گفت: گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی تعداد 65 طرح خدماتی، بهداشتی، صنعتی، تولیدی، برق رسانی و مسکن روستایی در نقاط مختلف این بخش به بهره برداری رسید.