پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۵:۵۱Oct 2020 22

جدیدترین‌های «مسکن روستایی»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم گفت: یک هزار فقره تسهیلات ساخت مسکن به متقاضیان فاقد مسکن در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان پرداخت می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی، گفت: این تسهیلات به همه بانک های عامل ابلاغ و 130 هزار واحد عملیاتی و در شعب بانک ها اجرا شده، پیش بینی می شود حدود 200 هزار واحد سالیانه باید به بهره برداری برسد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۵۶    
مقاوم سازی مسکن روستایی و ساخت سرپناه برای نیازمندان از کارکردهای اصلی بنیاد مسکن است عطا الله زمانی زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس به همراه مهندس فرج الله نصیری معاون بازسازی و مسکن روستایی این بنیاد از روستای در حال بازسازی خرم آباد خرامه بازدید کردند ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ساخت مسکن حداقلی حدود 60 متر در روستا، دست کم 120 میلیون تومان هزینه دارد و واقعیت این است که تسهیلات 50 میلیون تومانی کافی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۰    
تسهیلات ساخت و مقاوم سازی مسکن روستایی در قالب تسهیلات 500 میلیون ریالی و کمک های بلاعوض 300 میلیون ریالی به روستاییان پرداخت شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحم با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی از محل تهاتر پاسخگوی مطالبات کارکنان باشند گفت :در حوزه های مسکن روستایی و ملی، استان در جایگاه خوبی قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۳۳    
تا پایان امسال 10هزار واحد مسکونی روستایی در استان، نوسازی و مقاوم سازی می شود.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: در راستای تحقق احداث 100 هزار واحد مسکن محرومان، هشت میلیون تومان بلاعوض پرداخت می شد که به تازگی به 15 میلیون تومان افززایش یافته است. ...
عیار آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۴۲    
مدیر کل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر نزدیک به 95 درصد از اقساط تسهیلات مسکن روستایی بدون هیچ مشکلی توسط مردم پرداخت شده و تنها 5 درصد از این تسهیلات نکول می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر نزدیک به 95 درصد از اقساط تسهیلات مسکن روستایی بدون هیچ مشکلی توسط مردم پرداخت شده و تنها 5 درصد از این تسهیلات نکول می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۶    
بوشهر- حیدری بریدی، مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر گفت: تاکنون 57 درصد از واحدهای مسکن روستایی استان مقاوم سازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گناباد و بجستان تعدد ضامن یا ضمانت زنجیره ای برای دریافت تسهیلات بانکی و افزایش قیمت مصالح ساختمانی را از مشکلات مهم بهینه سازی مسکن روستایی در این شهرستانها ذکر کرد و خواستار همکاری بیشتر مسوولان ذیربط و بانکهای عامل در این زمینه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- ذیحساب بنیاد مسکن کشور از تخصیص 5 میلیارد تومان برای اجرای طرح های عمران روستایی مسکن استان بوشهر خبر داد و گفت: در این راستا برای اجرای طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی 50 درصد اعتبار آن ابلاغ شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۸    
بانک رفاه در واکنش به خبر خودداری 2 بانک از ابلاغ وام 50 میلیونی مسکن اعلام کرد: شیوه نامه اجرایی اعطای تسهیلات مسکن روستایی از سوی اداره کل اعتبارات بانک مرکزی ابلاغ شد.
اهر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت روز روستا، طرح های عمرانی بنیاد مسکن استان با اعتبار 56 میلیارد و 631 میلیون تومان افتتاح و بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مطالبات مردم خصوصا در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان تامین زمین مورد نیاز برای ساخت واحدهای مسکونی بر اساس مقررات در این مناطق است که با همکاری نهادهای ذی ربط پیگیری می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
محمود بدلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سالانه 200 هزار مسکن روستایی در سطح کشور با نظارت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشارکت مردم و استفاده از تسهیلات روستایی مقاوم سازی می شود و بر اساس قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن ...
مدیرعامل بانک سپه اعلام کرد: این بانک برای حمایت اقشار کم درآمد جامعه 410 هزار فقره تسهیلات در قالب تسهیلات اشتغال زایی خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان همدان از پایان ساخت 179 مسکن روستایی در سطح استان برای افراد زیر پوشش این مجموعه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۱    
ساوه - ایرنا - بخشدار مرکزی ساوه گفت: بر اساس مصوبه ای که امروز در نشست بررسی مسائل و مشکلات روستاهای این بخش در فرمانداری برگزار شد، فروش 48 واحد مسکونی شهرک یولاق از طریق مزایده عمومی با نرخ کارشناسی و اختصاص درآمدهای حاصل از آن برای ساخت 100 خانه اقشار محروم در مناطق روستایی مصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس بنیاد مسکن مهاباد گفت: از ابتدای طرح مقاوم سازی خانه های روستایی در سال 1388 تاکنون پنج هزار و 677 واحد مسکن روستایی در این شهرستان با پرداخت تسهیلات بانکی بازسازی و مقاوم شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن با اشاره به اینکه برای اجرای طرح های هادی روستایی سالانه 4500 میلیارد تومان نیاز داریم، گفت: جاروجنجال های مطرح شده در خصوص رانت و فساد قیر رایگان اجرای طرح های هادی را با مشکل مواجه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در سال های اخیر بیش از دوازده هزارو 880 واحد مسکونی از محل طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی مقاوم سازی شده است.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۱    
نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن تسلیت ایام سوگواری آل الله و آرزوی قرار گیری در زمره یاران واقعی ائمه اطهار و ابراز خرسندی از حضور میهمانان استانی و تقدیر از حضور مدیران شهرستان اظهار داشت در شرایطی که دولت با مشکلات عدیده اعتباری بلحاظ تحریم های ظالمانه مواجه است اینکه برای احداث مسکن ویژه ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر- سمیرا گمار:رئیس بنیاد مسکن کشور گفت: برای 175 روستای هدف گردشگری و دارای بافت با ارزش در کشور طرح گردشگری تهیه شده و در 105 روستا نیز این طرح اجرا شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان گفت: استان کرمان در ساخت مسکن روستایی رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است و تاکنون 64درصد از واحد های مسکونی در روستا ها مقاوم سازی شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- به مناسبت 15 مهرماه روز روستا چهارشنبه 316 واحد مسکونی در قالب طرح نوسازی و بهسازی مسکن روستایی در استان بوشهر افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: تفاهم نامه ای در دی ماه سال گذشته میان بنیاد مسکن کشور با استانداری خراسان رضوی منعقد گردید که قرار شد 8000 هزار واحد مسکونی در روستاهای سطح استان برای محرومان بسازیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۰    
بجنورد- ایرنا- معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: میزان مقاوم سازی واحدهای مسکونی در روستاهای استان در هشت سال گذشته، 18.3 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۰۴    
گروه استان ها- مدیرکل بنیادمسکن گلستان گفت: امسال 545 میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی روستایی به استان اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۵۴    
کرمانشاه - ایرنا- معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت: از تعداد 127 هزار واحد مسکونی روستایی استان تعداد 75 هزار واحد معادل 58 درصد از سال 85 تاکنون مقاوم سازی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۶    
مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری تهران از مقاوم سازی 21 هزار مسکن روستایی در استان تهران در طی 4 سال گذشته با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مهاباد گفت: از ابتدای طرح مقاوم سازی خانه های روستایی تاکنون 5 هزار و 677 واحد مسکن روستایی در این شهرستان با پرداخت تسهیلات بانکی بازسازی و مقاوم شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امدادکمیته امداد استان قزوین گفت: همزمان با افتتاح طرح های اشتغال و مسکن روستایی، هشت طرح اشتغال زایی و 40 واحد مسکن روستایی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان قزوین به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد- قربانیان، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یزد در مورد پرداخت تسهیلات بلاعوض به روستاییان به ارائه تسهیلات به 138 واحد روستایی در یکسال گذشته اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از طریق ویدئوکنفرانس از همدان و بهره برداری از 106واحد مسکن روستایی در روستای حیدره دارالامام همدان توسط تابش رئیس بنیاد مسکن کشور، فلاحی نماینده مجلس و شعبانی نماینده، ولی فقیه در استان همدان انجام شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به ضرورت جبران خسارت منازل روستایی استان سمنان با پوشش بیمه ای مناسب، گفت: مسئولان مزیت های اقتصادی بیمه مسکن روستایی را برای مردم تبیین کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۲۷    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان گفت: از 106هزار مسکن روستایی که امروز به بهره برداری رسید، 12 هزار واحد مسکن روستایی سهم استان همدان بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- 106 هزار و 294 واحد مسکونی روستایی در سراسر کشور عصر دوشنبه با حضور رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به صورت ویدئو کنفرانس با رییس جمهوری به میزبانی همدان بهره برداری شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: تعداد 9 هزار مسکن روستایی در خراسان شمالی مقاوم سازی شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن کشور با بیان اینکه براساس طرح مسکن روستایی احداث سالانه 200هزار واحد مسکونی در روستاهای کشور در برنامه بنیاد مسکن قرار دارد، گفت: تا پایان امسال 110هزار واحد مسکن روستایی در کشور احداث خواهد شد.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی عصر دوشنبه در آئین افتتاح 6 هزار و 750 طرح عمرانی، 26هزار و 512 طرح اشتغال روستایی و عشایری و 72هزار و 282 واحد مسکن روستایی در سراسر کشور گفت ...
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
برای اجرای این طرح ها که امروز و در آستانه 15 مهرماه؛ روز روستا و عشایر، در مناطق روستایی و عشایری کشور به بهره برداری رسید، 13هزار و 122 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و برای 86هزار و 894 نفر اشتغال ایجاد کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مراسم بهره برداری از طرح های بزرگ عمرانی، اشتغال روستایی و عشایری و مسکن روستایی با حضور رئیس جمهور و بصورت برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن از اجرای طرح هادی 20 هزار روستا در سراسر کشور خبر داد و گفت: 10250 طرح هادی مورد بازنگری قرار گرفته است.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۱    
در راستای اجرای طرح بهسازی مسکن روستایی 1756 واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد تومان (در قالب تسهیلات 5درصد) در روستاها احداث و همچنین امتیاز 200 واحد مسکن محرومین( با 30 میلیون تومان کمک بلاعوض و 50 میلیون تومان وام قرض الحسنه 5 درصد) برای شهرستان منظور گردید ضمن اینکه برای اولین بار در ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد کشور برای افتتاح 1427 واحد مسکن روستایی و 564 طرح اشتغال وارد بجنورد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مهدیان، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن با بیان اینکه برخی بانک ها هنوز مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی را به استانها ابلاغ نکرده اند گفت: رشد نهاده های تولید مسکن روند بازسازی و احداث مسکن در روستاها را کُند کرده و ساخت مسکن در روستاها را گران کرده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - 6 هزار و 750 طرح عمرانی، 26 هزار و 512 طرح اشتغال روستایی و عشایری و 72 هزار و 282 طرح مسکن روستایی بعد از ظهر امروز با حضور رئیس جمهوری به صورت ویدئوکنفرانس به بهره برداری می رسد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن مهاباد گفت: امسال 3 هزار واحد مسکن روستایی در بخش های خلیفان و مرکزی این شهرستان مقاوم و نوسازی می شود.