یکشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۴:۰۰Oct 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسکن روستایی»

شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۲    
سنگ اندازی بر سر راه نوسازی مسکن روستایی ، لزوم نقش آفرینی پرچمداران فرهنگی برای مقابله با آسیب های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر باید به گفتمان عمومی تبدیل شود از عناوین روزنامه های امروز(9 مهر) گیلان است.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی با بیان این که ساخت 40 هزار واحد مسکونی روستایی با مشارکت دولت در دستور کار بسیج سازندگی است، گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده بنا داریم تا پایان امسال 10 هزارواحد مسکونی روستایی ساخته و تحویل دهیم.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی که قرار بود از هفته های گذشته تسهیلات 200 میلیون تومانی نوسازی واحد های مسکن روستایی پرداخت شود، اما به گفته روستاییان هنوز خبری از پرداخت این وام نیست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون بازسازی مسکن روستایی گفت: تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی به دلیل عدم ارائه تضمین نامه توسط سازمان برنامه وبودجه هنوز به مرحله پرداخت نرسیده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ظرف ده روز آینده برنامه پرداخت تسهیلات در حوزه فعالیت های بخش مسکن روستایی آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس گفت : در 20 سال گذشته دراین استان 260 هزار واحد مسکونی روستایی از مجموع 370 هزار واحد مسکونی موجود که حدود 69 درصد است مقاوم سازی شده است. این شاخص مقاوم سازی فراتر از متوسط کشوری است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازسازی و نوسازی مسکن روستایی گفت: تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی با ارائه تضمین نامه سازمان برنامه و بودجه از 5 مهر پرداخت خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون بازسازی و نوسازی مسکن روستایی گفت: تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی با ارائه تضمین نامه سازمان برنامه و بودجه از 5 مهر پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن گفت: سالانه 200 هزار واحد مسکن کم دوام و غیرمستحکم روستایی در کشور مقاوم سازی و بهسازی می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۸    
نوشهر- ایرنا- معاون بازسازی مسکن روستایی اداره کل بنیاد مسکن مازندران از تامین اعتبار ساخت مسکن سیل زدگان بخش مرزن آباد چالوس خبر داد و گفت : این نهاد آماده پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومان به متقاضیان واجد شرایط است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- بهره برداری از 33 هزار مترمربع فضای آموزشی، افتتاح 200 کیلومتر راه روستایی، ساخت چهار هزار واحد مسکن روستایی و رفع تنش آبی در 50 روستا از اقداماتی است که در یکسال عملکرد دولت سیزدهم برای زدودن غبار محرومیت از خراسان شمالی انجام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۱    
اقتصاد ایران: مدیر کل بنیاد مسکن استان بوشهر با اشاره به پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستا با سود 5 درصد، از مقاوم سازی 67 درصد واحدهای مسکن روستایی در سطح استان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: 67 درصد واحدهای مسکن روستایی در سطح استان مقاوم سازی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: هم اکنون 186 هزار و 96 واحد مسکن روستایی و 90 هزار و 815 واحد مسکن شهری در کل کشور در دست ساخت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ساخت 186 هزار و 96 واحد مسکن روستایی و 90 هزار 715 واحد مسکن شهری در سطح کشور توسط این نهاد در حال انجام است که روند اجرایی آن روز به روز سرعت بیشتری می گیرد.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۴    
سه شنبه مورخه 1401/06/29 جلسه ای با موضوع مسکن روستایی و نیروگاههای خورشیدی در روستاها به ریاست میرزایی بخشدار مرکزی و با حضور روسا و نمایندگان ادارات بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و دهیاران روستاها در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس، گفت: شرط ارائه سند مسکن برای دریافت وام عملا مسیر اعطای تسهیلات مسکن روستایی را برای اغلب روستائیان مسدود کرده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۵    
فقر مطلق در استان ریشه کن می شود/ پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی تسریع می شود، عناوین مهم روزنامه های امروز 29 شهریور در چهارمحال و بختیاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دستور العمل اجرایی پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی در خراسان جنوبی به بانک ها ابلاغ نشده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در حالی بر تسریع پرداخت وام 200 میلیونی مسکن روستایی تاکید می کند که شورای نگهبان فعلا به آن ایراداتی گرفته و پرداخت آن باز هم منوط به تایید اساسنامه صندوق ملی زمین و مسکن است.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۴:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
کش دار شدن پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی هم به از دست رفتن فصل گرما منجر شد، هم رکود ساخت و ساز را در پی داشت، هم هزینه ها را بالا برد و هم مردم را کلافه کرد. حالا هم شنیده می شود شرط و شروط بعضی از بانک ها غوز بالاغوز شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۲:۱۸    
پیام های ارسالی به بخش شهروند خبرنگار حاکی از پرداخت نشدن تسهیلات مسکن روستایی به متقاضیان آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: طی یک سال گذشته تعداد 2 هزار و 190 واحد مسکونی با استفاده از تسهیلات مسکن روستایی مقاوم سازی شده است.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون اول رییس جمهور در جلسه شورای اداری مسکن بر مولدسازی دارایی های وزارت راه و شهرسازی به منظور تامین منابع مالی صندوق ملی مسکن تأکید کرد و گفت: وام 200میلیون تومانی مسکن روستایی سریع تر پرداخت شود. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۱    
اقتصاد ایران: در نشست شورای عالی مسکن به ریاست معاون اول رئیس جمهور تأکید شد که شبکه بانکی کشور، وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی بر مبنای ضمانت نامه سازمان برنامه و بودجه را سریع تر پرداخت کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۷۵ سایت دیگر  
در جلسه شورای عالی مسکن به ریاست معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی توسط شبکه بانکی کشور بر مبنای ضمانت نامه سازمان برنامه و بودجه تاکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: تاکنون 63 درصد از واحدهای مسکونی روستایی استان در قالب اجرای طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی مقاوم سازی شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: موانع و دست اندازهای فراوانی پیش روی متقاضیان دریافت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی گذاشته شده که عملا دست آنها را از تسهیلات کوتاه کرده است.
بانک سپه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۹۰ سایت دیگر  
اختصاص بیش از 12 هزار میلیارد ریال تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی توسط بانک سپه بانک سپه بیش از 12 هزار میلیارد ریال تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی پرداخت کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن روستایی اصفهان گفت : نهضت ملی مسکن و همچنین طرح های مقاوم سازی مسکن روستایی نیازمند همکاری و مساعدت بیشتر شبکه بانکی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- مدیر کل راه و شهرسازی کردستان گفت: تعهد ساخت مسکن ملی در استان 65 هزار و 500 واحد است که از این تعداد 28 هزار واحد خودمالکی و 16 هزار واحد مسکن روستایی محسوب می شود.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
قربانی گفت: 12 هزار مسکن روستایی و شهری در پلدختر مقاوم سازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
39 هزار واحد مسکن روستایی در استان چهارمحال و بختیاری نیازمند مقاوم سازی است.
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۲    
با توجه به برنامه دولت برای ساخت یک میلیون مسکن در سال و در راستای سرعت بخشی و تأمین منابع برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن ،طی چند روز گذشته دولت اعلام کرده است، قصد دارد با افزایش تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن در روستاها ، پرداخت این تسهیلات به متقاضیان را در روزهای پیش رو آغاز کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۳    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروند خبرنگار در تاریخ 22 شهریور ماه در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: متقاضیان وام 200 میلیونی نوسازی مسکن روستایی می توانند از این هفته با مراجعه به نزدیک ترین بنیاد مسکن تسهیلات خود را دریافت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۲    
حدود 90 هزار مسکن روستایی در آذربایجان غربی تاکنون بهسازی و مقاوم سازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۵    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان از آغاز پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی ساخت مسکن در روستاها از هفته آینده خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایلنا : اکبر نیکزاد گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به بانک های دولتی تسهیلات خود را دریافت کنند. به گفته وی، پرداخت این تسهیلات به صورت سفته زنجیره سه نفره خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۱:۰۳    
بنیاد مسکن، پرداخت تسهیلات نوسازی مسکن روستایی را در دستور کار قرار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
25 آبان سال گذشته تسهیلات 200 میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی با نرخ سود 5 درصد، در جلسه شورای عالی مسکن با حضور رییس جمهور به تصویب رسید؛ اما اجرای آن با گذشت چندین ماه با وقفه مواجه بود تا اینکه بلاخره در آستانه ورود به نیم سال دوم سال، ابلاغیه آن به 9 بانک ارسال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس ادعای رئیس سازمان برنامه، پرداخت وام ساخت مسکن روستایی منجر به افزایش نقدینگی می شود درحالی که بررسی آماری از سال 84 تا 92 نشان می دهد با پرداخت وام ساخت مسکن برای 1.9 میلیون واحد مسکونی روستایی، نه تنها نقدینگی تشدید نشد بلکه رشد نقدینگی در این دوره نسبت به سایر دوره ها کم تر هم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن گفت: متقاضیان وام 200 میلیونی نوسازی مسکن روستایی می توانند با مراجعه به بانک های دولتی از این هفته تسهیلات خود را دریافت کنند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی با سود 5 درصد به متقاضیان واجد شرایط خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن، از پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی از این هفته خبر داد و گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به بانک های دولتی تسهیلات خود را دریافت کنند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن گفت: متقاضیان وام 200 میلیونی نوسازی مسکن روستایی می توانند با مراجعه به بانک های دولتی از این هفته تسهیلات خود را دریافت کنند. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری برنا ...