سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۱۸Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک کشاورزی»

شادا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک کشاورزی از ابتدای سال 1402 تا کنون نزدیک به 43 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای احداث و توسعه تاسیسات کشت گلخانه ای پرداخت کرده و از این طریق نقش موثری در مدیریت پایدار منابع آب و خاک و تحقق کشاورزی پایدار، امنیت غذایی، اشتغالزایی و توسعه پایدار در کشور داشته است.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیع استان ایلام، در تاریخ 31 تیرماه 1403 دوره های آموزشی "اصول و مفاهیم بیمه کشاورزی" و "جایگاه بیمه در فرآیند مدیریت ریسک بخش کشاورزی" برای جمعی از مددکاران و کارشناسان شرکت های خدمات فنی مشاوره ای کشاورزی در شهرستان دره شهر توسط اداره ...
پول پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امنیت غذایی به مفهوم به دسترسی همه افراد یک جامعه به غذای کافی و سالم برای داشتن یک زندگی سالم است که امروزه در اسناد توسعه ای به آن بسیار توجه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۷    
بجنورد- ایرنا- معاون خدمات بیمه ای مدیریت شعب بانک کشاورزی خراسان شمالی گفت: تنها 56 هزار و 829 هکتار معادل یک ششم از 344 هزار هکتار زمین کشاورزی استان زیر پوشش بیمه قرار دارد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
با انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بانک کشاورزی و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایران، کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور و واحد های تابعه از خدمات جامع بانک کشاورزی بهره مند خواهند شد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۴۳ سایت دیگر  
بانک کشاورزی به منظور تسهیل پرداخت تسهیلات خرد به مشتریان، تسریع روند گسترش فراگیری مالی در جامعه و توسعه اقتصاد دیجیتال در کشور، فرآیند ثبت امضای دیجیتال و پرداخت تسهیلات خرد از طریق سامانه الکترونیکی آسان را اجرایی کرده است.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان؛ به درخواست بانک کشاورزی استان کرمان و کارگروه فنی بیمه تولیدات گیاهی در خصوص بررسی علت خشک شدن ناگهانی درختان گردو، تیمی متشکل از کمیته مدیریت تلفیقی محصول گردو ( ICM ) شامل محققین بخش های تحقیقات گیاه پزشکی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۰۰:۰۳    
بندرعباس-خداکریمی- بانک کشاورزی یکی از بانک های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت ازبخش کشاورزی و زیر بخش های آن است.بانک کشاورزی دربیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وهب متقی نیا سرپرست و رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی در پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت. در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید. بسم رب الشهدا و الصدیقین اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ کربلا ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - بندرعباس : مدیرشعب بانک کشاورزی هرمزگان از پرداخت 75 درصد مطالبات گندم کاران استان خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۳:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک های متفاوت این وام را با شرایط مختلفی به زنان شاغل و خانه دار پرداخت می کنند. در ادامه، شرایط پرداخت این وام در دو بانک کشاورزی و دی بررسی می شود.
بانک مردم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: امکان وکالتی کردن حساب و شرکت در مرحله دوم عرضه خودرو های وارداتی، از طریق خدمات غیر حضوری یا مراجعه به شعب در بانک کشاورزی فراهم شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۰    
مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان : باقی مانده مطالبات گندمکاران خوزستانی بزودی پرداخت می شود.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز، مهدی جهان نجاتی، در نشست خبری با خبرنگاران هرمزگان، توضیح داد: 25 درصد باقی مانده مطالبات گندمکاران به مبلغ 250 میلیارد تومان نیز طی این هفته پرداخت خواهد شد. ...
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وهب متقی نیا سرپرست بانک کشاورزی در پیامی، ضمن ارج نهادن به حماسه حضور مردم و مشارکت گسترده کارکنان بانک کشاورزی در انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب دکتر مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور را تبریک گفت.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شعب بانک کشاورزی هرمزگان از پرداخت 75 درصد مطالبات گندم کاران استان خبر داد و گفت: هم اکنون ده درصد گلخانه های کشور در هرمزگان احداث شده است . به گزارش صبح ساحل، مهدی جهان نجاتی ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۶:۰۲    
بانک کشاورزی طی سه ماهه نخست سال جاری در راستای حمایت از زنجیره تولید و تامین گوشت قرمز مصرفی خانوارها، نقش موثری در تامین امنیت غذایی کشور داشته است.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۵    
وظیفه قرارگاه امنیت غذایی هماهنگی دستگاه های متولی امر تنظیم بازار محصولات کشاورزی است. در این راستا بانک کشاورزی در راستای اهداف قرارگاه امنیت غذایی گام هایی را برداشته است.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۲    
بانک کشاورزی با هدف حمایت از امنیت غذایی کشور و تامین پروتئین دریایی سبد غذایی هموطنان، از ابتدای سال گذشته تسهیلاتی را به متقاضیان و فعالان این حوزه پرداخت کرده است.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۸    
بانک کشاورزی با هدف حمایت از تولید در بخش کشاورزی وکمک به تامین امنیت غذایی کشور، با تمام توان برای اجرای هرچه بهتر عاملیت خرید تضمینی گندم در سطح کشور تلاش می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دیوان محاسبات کشور در ادامه سلسله جلسات شفافیت و انضباط مالی این بار عملکرد بانک کشاورزی را رسیدگی کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۷    
در نشست مشترک مدیرعامل، قائم مقام و معاونین شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با مدیر و دست اندرکاران امور شعب بانک کشاورزی استان هرمزگان، زمینه های همکاری طرفین مورد بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: تفاهم نامه سه جانبه برای نصب 466 سامانه خورشیدی پنج کیلوواتی ویژه اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بین شرکت توزیع نیروی برق، بانک کشاورزی و کمیته امداد خراسان رضوی به امضا رسید.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
وهب متقی نیا سرپرست بانک کشاورزی با اشاره به نقش مهم این بانک در حمایت از تولید محصولات کشاورزی و صنعت غذا در کشور، سپرده گذاری در این بانک را به منزله مشارکت موثر در امر تامین امنیت غذایی جامعه و پایداری سفره هموطنان دانست.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
با عاملیت بانک کشاورزی تا هفته نخست تیرماه سال جاری، بیش از 5.5 میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری و مطالبات بیش از 133 هزار نفر از گندمکاران به حساب آنان واریز شده است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
وهب متقی نیا سرپرست بانک کشاورزی از پرداخت 125 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای پرورش طیور با هدف تامین گوشت ماکیان در سبد غذایی خانوارها و در راستای برنامه های قرارگاه امنیت غذایی و تحقق سند ملی امنیت غذایی خبر داد ...
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۰    
اگر قصد دریافت شماره شبا بانک کشاورزی را دارید، این مطلب از ساد24 را تا انتها بخوانید. زیرا ما در این مطلب علاوه بر این که به تمام روش های دریافت شماره شبا پرداخته ایم به اجزاء تشکیل دهنده و کاربردهای آن نیز اشاره کرده ایم. با ما همراه باشید.
بانکی   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۴:۰۴    
در آخرین صورتمالی که از بانک کشاورزی در انتهای سال قبل منتشر شده آمار تسهیلات قرض الحسنه این بانک منتشر شده است. به گزارش خبرنگار مهر ، طبق قانون بانکداری اسلامی، تسهیلات قرض الحسنه نوعی از عقود بانکداری اسلامی است که در آن بانک باید برای نیازهای فرد قرض گیرنده وام دهد و در این نوع وام دادن ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان گلستان گفت: پرداخت مطالبات جو کاران گلستانی آغاز شده است که از طریق بانک کشاورزی به حساب کشاورزان واریز خواهد شد.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
شعبه جدید ارزی بانک کشاورزی در شهرستان ماکو افتتاح شد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک کشاورزی طی سال 1402 و سه ماهه نخست سال جاری در راستای حمایت از زنجیره تولید و تامین گوشت قرمز مصرفی خانوارها، قریب به 160 هزار میلیارد ریال تسهیلات به فعالان این حوزه پرداخت کرده و بدین ترتیب نقش موثری در تامین امنیت غذایی کشور داشته است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۴:۵۸    
معاون بیمه ای بانک کشاورزی سیستان و بلوچستان در ستاد بیمه کشاورزی استان گفت: 18هزار و 373فقره بیمه نامه از آغاز سال زراعی 1403-1402 تاکنون در زیربخش های مختلف آبزیان ،دام ،طیور،گیاهان دارویی،محصولات زراعی،باغی وگلخانه ای و منابع طبیعی صادر شده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون بیمه ای بانک کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 18هزار و 373فقره بیمه نامه از آغاز سال زراعی 1403-1402 تاکنون در زیربخش های مختلف آبزیان ،دام ،طیور،گیاهان دارویی،محصولات زراعی،باغی وگلخانه ای و منابع طبیعی صادر شده است.
اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وهب متقی نیا سرپرست بانک کشاورزی، در پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک گفت.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک کشاورزی از ابتدای سال 1403 تا پایان خردادماه، 20 هزار و 291 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزندآوری به 10 هزار و 195 نفر از متقاضیان پرداخت کرده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در نظر دارد تعدادی اثاثه و وسایل اسقاطی خود را به روش مزایده عمومی و از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) و باتوجه به شرایط ذیل به فروش برساند . 1-موضوع مزایده : اثاثه و وسایل اسقاط به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط 2-برنامه زمانی مزایده : 3-سپرده شرکت در مزایده : ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی گیلان گفت: شالیکاران تا 10 تیر ماه مهلت دارند برای بیمه زمین های شالیزاری خود اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی گیلان با اشاره به تمدید مهلت بیمه زراعت برنج گفت: تاکنون 22 هزار و 600 شالیکار در استان زمین های شالیزاری خود را تحت پوشش صندوق بیمه کشاورزی قرار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۹    
معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی گیلان گفت: کشاورزان گیلانی برای بیمه محصول برنج تا 10 تیرماه فرصت دارند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رضا مقدم مدیر جهادکشاورزی میاندوآب گفت: در راستای تجهیز و نوسازی ناوگان حمل ونقل بخش کشاورزی شهرستان پارسال هم در حدود 116 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به عاملیت بانک کشاورزی پرداخت شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: همزمان با تحویل گندم در مراکز خرید تضمینی، لیست کشاورزان همراه با میزان مطالبات آنها در سامانه کشوری پرداخت مطالبات بانک کشاورزی به عنوان بانک عامل خرید تضمینی بارگذاری شده و پرداخت مطالبات بصورت کشوری و متمرکز از سوی دولت انجام می شود .
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: به منظور تأمین تسهیلات خرید تراکتور و ادوات کشاورزی، رایزنی هایی با بانک هایی غیر از بانک کشاورزی انجام شد بر این اساس 40 هزار میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک مهر اقتصاد به خریداران پرداخت می شود.
اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سرپرست بانک کشاورزی از ابلاغ بخشنامه جدید بانک مرکزی به بانک ها برای اعمال محدودیت فنی افتتاح سپرده های جدید با سود بالا گفت: بانک مرکزی وضعیت بانک ها را رصد میکند و اگر سپرده ای که ابطال شده به بانک دیگری انتقال پیدا کند، برخورد جدی تری خواهد داشت.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
نقدینه - بانک کشاورزی با هدف حمایت از امنیت غذایی کشور و تامین پروتئین دریایی سبد غذایی هموطنان، از ابتدای سال گذشته تا کنون 17 هزار میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان و فعالان این حوزه پرداخت کرده است. ...