جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۰:۳۸Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک کشاورزی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۵۰    
مدیرعامل تعاونی مرغداران کاشان گفت: با پیگیری خبرگزاری فارس و با پیگیری های مسؤولان و نماینده مردم کاشان و آن و بیدگل در مجلس شورای اسلامی 5 میلیارد تومان وام از بانک کشاورزی کشور به کشتارگاه کاشان اختصاص پیدا کرد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی نسبت به کاشت نهال اقدام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بانک کشاورزی اعلام کرد: برای تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی الزامی به دریافت وثیقه شهری نیست و بیشتر تسهیلات پرداختی به صورت ضمانتی با معرفی ضامن و یا به وثیقه گرفتن اسناد اراضی کشاورزی و روستایی پرداخت می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۸    
تهران (پانا) - پانا روز گذشته در گزارشی بخشی از دغدغه ها و مصائب معلمی تولیدکننده را روایت کرد. لقمان صادقی معلم نمونه شهر اردبیل با آورده نقدی و سرمایه اطرافیان خود و تسهیلاتی که از بانک کشاورزی دریافت کرد واحد صنعتی مرغ تخم گذار را راه اندازی کرد اما مشکلات تولید از جمله شیوع بیماری آنفولانزای ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی استان کرمانشاه از رشد بیش از دو برابری اراضی کشاورزی بیمه شده استان در سال جهش تولید خبر داد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی، جشنواره کارمانیا را برای دارندگان حساب های کودک و نوجوان و اعضای باشگاه کودک و نوجوان در استان کرمان برگزار می کند.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی، جشنواره شهر آب را برای دارندگان حساب های کودک و نوجوان و اعضای باشگاه کودک و نوجوان در استان آذربایجان غربی برگزار می کند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از نقش موثربانک کشاورزی در ارتقای کیفیت مسکن و بهبود سطح زندگی روستاییان و خانوارهای آسیب دیده از حوادث طبیعی تشکر و قدردانی کرد. ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بانک کشاورزی استان هرمزگان از ابتدای سالجاری تا پایان بهمن ماه، مبلغ 1912 میلیاردریال تسهیلات در بخش شیلات و آبزیان پرداخت کرده است.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
جلسه مشترک وزیر جهاد کشاورزی، استاندار کرمان، نماینده مردم این استان در مجلس شورای اسلامی و اعضای هیأت مدیره بانک کشاورزی با هدف رفع مشکلات کشاورزان منطقه برگزار شد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از نقش موثر بانک کشاورزی در ارتقای کیفیت مسکن و بهبود سطح زندگی روستاییان و خانوارهای آسیب دیده از حوادث طبیعی تشکر و قدردانی کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۹    
تهران (پانا) - لقمان صادقی معلم و تولید کننده نمونه کشوری است که بخش عمده سهم واحد تولیدی خود را که مرغ تخم گذار بوده به دلیل بدهی به بانک کشاورزی از دست داده است ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در شهر ستان لنگروداستان گیلان ، با حمایت و مشارکت 450میلیارد ریالی بانک کشاورزی یکی از بزرگ ترین ومدرن ترین مزارع پرورش مرغ مادر و مرغداری گوشتی استان گیلان راه اندازی شده است و با ایجاد اشتغال برای 2000نفربه صورت مستقیم و غیر مستقیم نقش به سزایی در توسعه و بهبود ساختار تولید پرورش مرغ مادر ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به شرکت های وابسته به وزارت جهاد کشاورزی و نیرو اجازه داد تا سقف 27 هزار میلیارد تومان برای طرح های مهم کشاورزی و امنیت غذایی هزینه کند.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در شهرستان دهگلان استان کردستان، بزرگ ترین مجتمع گلخانه ای هیدرو پونیک پرورش انواع صیفی جات و توت فرنگی با حمایت و مشارکت 460میلیاردریالی بانک کشاورزی راه اندازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیرشعب بانک کشاورزی در استان آذربایجان شرقی گفت: این بانک تا پایان بهمن ماه سال جاری 25 هزار میلیارد ریال تسهیلات به 50 هزار و 808 متقاضی در بخش های مختلف کشاورزی استان پرداخت کرده است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: وظیفه ذاتی این بانک تامین اعتبار برای کمک به کشاورزان و گذر از مسیر و وضع موجود، بهره برداری از ظرفیت ها و تامین سرمایه در گردش برای کشاورزان و مرغداران همچنین تأمین اعتبار برای اجرای طرح های تحول آفرین و جدید بخش کشاورزی است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از آغاز تست انسانی واکسن تزریقی – استنشاقی “کووپارس” از امروز خبر داد و جزییات آن را تشریح کرد. به گزارش پیام فوری ،دکتر علی اسحاقی در گفت وگو با ایسنا، درباره جزئیات مرحله اول کارآزمایی بالینی واکسن کوو پارس ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نادر صادقی روز یکشنبه در جلسه بررسی خسارت دیدگان بخش کشاورزی آذربایجان غربی اظهار داشت: به سبب تمرکز متقاضیان تسهیلات خسارت دیدگان حوادث غیرمترقبه بخش کشاورزی استان، سهم بیشتر و 80 درصدی این تسهیلات در اختیار بانک کشاورزی گذاشته شده است ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: هم زمان با آغاز گرده افشانی درخت خرما، دوره بیمه پذیری نخیلات استان آغاز شد. به گزارش فکرشهر، معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی در تشریح این خبر بیان کرد: طبق روال همه ساله دوره بیمه پذیری نخیلات از ابتدای اسفند ماه آغاز شده و معمولا تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد . ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل بر پرداخت تسهیلات برای حوادث کشاورزی و احداث و تعمیر واحدهای مسکونی روستایی تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، فرزاد قلندری در جلسه ستاد پیشگیری ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
فراهم شدن زمینه بهره مندی ایثارگران از اعتبارات صندوق توسعه ملی با انعقاد تفاهم نامه فی مابین صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران و بانک کشاورزی
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی ، جشنواره کیانسه را برای دارندگان حساب های کودک و نوجوان و اعضای باشگاه کودک و نوجوان در استان سیستان و بلوچستان برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: این بانک آمادگی دارد کلیه بدهی های بخش کشاورزی خسارت دیده در سال زراعی 97__96 را که سررسید آن ها تا پایان سال 99 است، به مدت سه سال امهال نماید.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
طبق اطلاعات درج شده در صورت مالی بانک کشاورزی، زیان انباشته این بانک در پایان سال گذشته به حدود 9 هزار و 227 میلیارد تومان رسیده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان خدمات ایمنی آتش نشانی شهر پاکدشت گفت: براثر انفجار ناشی از گاز در محله حصار امیر پاکدشت سه خانه تخریب شد و یک نفر فوت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم ، احمد تاجیک ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی ضمن از عملکرد بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات و حمایت از بخش کشاورزی قدردانی کرد. به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،رسول فرخی میکال اظهار داشت: بانک کشاورزی براساس منویات مقام معظم رهبری ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۳    
نشست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با ریاست سرپرستی شعب بانک کشاورزی استان جهت پیگیری تسهیلات بانکی ایثارگران برگزار شد.
بانکی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران،از اقدامات بانک کشاورزی در اجرای عملیات بانکی پروژه مرکز ملی یون درمانی ایران قدردانی کرد. معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران،از اقدامات بانک کشاورزی در اجرای عملیات بانکی پروژه مرکز ملی یون درمانی ایران قدردانی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تولیدکننده قند حبه در مازندران با اعلام توقیف کارخانه توسط بانک کشاورزی به دلیل طلب 2 میلیارد و 180 میلیون تومانی می گوید؛ زمانی که بانک این ملک را به تملک خود درآورد حجم انبوهی از مواد اولیه مصرفی شرکت توقیف شده است که خسارت جدی از این بابت به مجموعه ما وارد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
افرادی بدهکار بانک کشاورزی اگر 7 و نیم درصد از اصل و سود بدهی خود را نقدی پرداخت کنند، مابقی بدهی آن ها تقسیط می شود.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در بیست و سومین سال رتبه بندی 500 شرکت بزرگ کشور بر اساس اطلاعات سال مالی1398 و ارزیابی سازمان مدیریت صنعتی IMI-100 ، جایگاه برتر خود را دو رتبه ارتقا داد و در رتبه نوزدهم قرار گرفت.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک کشاورزی استان بوشهر در راستای حمایت از بخش کشاورزی، حفظ منابع آبی کشور و افزایش تولید با پرداخت 109 میلیارد ریال تسهیلات، از واحد گلخانه سبزی و صیفی در روستای بامنیر از توابع بخش کاکی شهرستان دشتی حمایت کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و مدیر شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی ، قرارداد عاملیت اعطای تسهیلات یارانه ای از محل اعتبار برنامه های جهش تولید استانی سال 99 بین مدیریت امور شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی و سازمان جهادکشاورزی استان به تعداد 11 طرح به مبلغ 100 ...
تجارت امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
حبیب الله اسدنژاد ، با اشاره به سامانه بازارگاه اظهار کرد: سامانه بازارگاه شبکه هوشمندی است که بر اساس داده های وزارت صمت، وزارت جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی عمل خواهد کرد، در حال حاضر عملکرد مناسبی برای تامین نهاده داشته، اما نقد های نیز به آن وارد است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به مثبت بودن شاخص های عملکردی این بانک در 11 ماهه سال 1399، بر برنامه ریزی و تلاش مدیران و کارکنان همه حوزه ها برای تداوم این عملکرد مثبت در فرصت باقیمانده تا پایان سال تأکید کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۴    
شعبات بانک کشاورزی شهرستان های استان اردبیل 35 میلیارد تومان تسهیلات به 634 نفر از عشایر پرداخت می کنند.
بانک کشاورزی با اعطای تسهیلاتی به مبلغ 267میلیارد ریال برای فعالیت واحد تولیدی مجتمع ساحل صید کنارک (برند تحفه) نقش موثری در حمایت از تولید ،صادرات و صیانت از امنیت غذایی مردم داشته است. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شریف شیروان و نایب رئیس کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، از عملکرد بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات و همراهی با کشاورزان در زمینه وصول مطالبات تشکر و قدردانی کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
باحضور بانک کشاورزی، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی وتخصصی کشاورزی ،گلخانه، نهاده ها و آبیاری و نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام طیور ، شیلات و آبزیان ، درفضایی بالغ بر4000 متر و شرکت 70 واحد تولید کننده ازسراسرایران درمحل نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کرمان برگزار شد.
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب به نقل از تسنیم، حجت الاسلام حسن درویشیان در بازدید از واحد تولیدی سامان باطری کارا اظهار داشت: جای تعجب است که یک واحد تولیدی که از سال 81 شروع شده در همه این سال ها راکد باشد و سودی به حال اقتصاد و اشتغال نداشته باشد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ورای برخی از موارد درست بیان شده توسط نماینده لاهیجان، از حق نمی توان گذشت که یکی از سه حوزه و سازمان موفق مرتبط با بخش کشاورزی، بانک کشاورزی بوده است( همچنین بخش مکانیزاسیون و امور عشایر) ...
خبرگزاری صبا: بهنوش فرهودی دوبلور، گوینده و بازیگر تئاتر در روز جمعه اول اسفندماه 99 به دلیل ابتلا به سرطان درگذشت. وی فارغ التحصیل کارشناسی حسابداری بود و فعالیت در دوبله را در 1386 سپس بعد از چند سال گویندگی تیزر تبلیغاتی را آغاز کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان - سرمدی، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی بر تاسیس شعبه دوم بانک کشاورزی در شهرستان اسدآباد تاکید کرد و گفت: راه اندازی این شعبه مطالبه کشاورزان اسدآبادی است.
شادا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
با دستور رئیس جمهور و با حمایت بانک کشاورزی بزرگترین مرکز لجستیک و پایانه بین المللی صادرات محصولات کشاورزی کشور به صورت ویدئو کنفرانس صبح روز پنچشنبه 30 دیماه، در منطقه چپکرود شهرستان جویبار در استان مازندران، افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
جشنواره کتابخوانی کتاب بان با تاکید بر حفظ منابع آب با همکاری کتابخانه های عمومی و بانک کشاورزی در فارس برگزار می شود.
شادا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در راستای مسئولیت اجتماعی خود در توسعه زیرساخت های آموزشی کشور، در چهارسال اخیر 114 میلیارد ریال کمک نقدی برای احداث مدرسه و مراکز آموزشی روستایی اهدا کرد ه است.
شادا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
برنامه تعهدی تجهیزمنابع بانک کشاورزی در فاصله 40 روز تا پایان سال 1399 به تحقق 111.2 درصدی دست یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بیمه بانک کشاورزی کردستان گفت: در سال زراعی جاری (1400 - 1399) تاکنون 255 هزار و 600 هکتار از اراضی باغی و زراعی این استان زیر پوشش بیمه محصولات رفته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۱    
کمک 114 میلیارد ریالی بانک کشاورزی برای احداث 14 مدرسه در روستاها، پایان سبز بورس در هفته پایانی بهمن ماه، دریافت تسهیلات سهام عدالت غیرحضوری است، حمایت کمیسیون صنایع و معادن مجلس از طرح های توسعه ای سایپا برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.