پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۰۷Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک کشاورزی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در سال زراعی گذشته صندوق بیمه محصولات کشاورزی 803 میلیارد ریال خسارت به 125 هزار نفر از خسارت دیدگان بخش کشاورزی استان پرداخت کرده است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
با استفاده از حمایت های مالی و تمهیدات بانک کشاورزی، حدود 800 طرح راکد و بلاتکلیف به ارزش بیش از 20 هزار میلیارد ریال در فاصله سال های 96 تا 99 به چرخه تسهیلات و تولید بازگشته است.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی روز سه شنبه 25 خردادماه جاری ضمن حضور در برنامه زنده تلویزیونی رویش در شبکه آموزش سیما با مردم سخن خواهد گفت.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۹    
بانک کشاورزی در اجرای سیاست عمومی کشور برای حمایت از تشکیل خانواده و کمک به تأمین سرمایه اولیه جوانان برای ازدواج، در سال 1399 به حدود 38 هزارنفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی از افزایش بودجه اشتغال مددجویان استان به بانک کشاورزی خبر داد.
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۱:۳۴    
گام خبر: مدیر شعب بانک کشاورزی استان بوشهر در 88 سالگرد تاسیس این بانک گفت : بانک کشاورزی استان بوشهر 7110 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
روز 15 ژوئن در سراسر جهان به نام روز جهانی گل و گیاه نامگذاری شده و در تقویم کشورمان نیز، به دلیل اهمیت و جایگاه ویژه ی گل ها در فرهنگ، ادب و سنن ایرانی، این روز مقارن با 25 خرداد ماه به همین عنوان نامیده شده است.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در نشستی به مناسبت میلاد حضرت معصومه (ع)و سالروز تاسیس بانک کشاورزی، با بانوان همکار دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرشعب بانک کشاورزی کردستان گفت:سال گذشته به 32 هزار و 978 فقره پرونده 17 هزار و 468 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک کشاورزی در این استان پرداخت شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن اشاره به رای دیوان عدالت اداری در اواسط خرداد ماه سال جاری، در خصوص امهال وام کشاورزان خسارت دیده، گفت: متاسفانه برخی از بانک ها از جمله بانک کشاورزی در سطح کشور بخصوص در جنوب استان کرمان بر خلاف قانون وثیقه های کشاورزان خسارت دیده را به اجرا گذاشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر شعب بانک کشاورزی لرستان گفت: 15 هزار و 675 فقره پرونده مطالبات بانک از کشاورزان استان به مبلغ چهار هزار و 199 میلیارد ریال طی سال گذشته تاکنون تعیین تکلیف شده است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در اجرای سیاست عمومی کشور برای حمایت از تشکیل خانواده و کمک به تأمین سرمایه اولیه جوانان برای ازدواج، در سال 1399 به حدود 38 هزارنفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد. ...
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در اجرای سیاست عمومی کشور برای حمایت از تشکیل خانواده و کمک به تأمین سرمایه اولیه جوانان برای ازدواج، در سال 1399 به حدود 38 هزارنفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در اجرای سیاست عمومی کشور برای حمایت از تشکیل خانواده و کمک به تأمین سرمایه اولیه جوانان برای ازدواج، در سال 1399 به حدود 38 هزارنفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رکنا-کشاورزانی که تا تاریخ 16 خرداد ماه سالجاری محموله های گندم خود را به مراکز خرید تضمینی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران تحویل و اطلاعات آن در سامانه جامع خرید تضمینی بانک کشاورزی ثبت گردید، مطالبات خود را دریافت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل امور عشایر فارس گفت: از سال گذشته تا خرداد امسال بیش از 46 میلیارد تومان تسهیلات در حوزه طرح زنجیره تولید گوشت قرمز و کمک به خسارت دیدگان خشکسالی با عاملیت بانک کشاورزی به عشایر سیار استان پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت مطالبات گندمکاران استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر شعب بانک کشاورزی استان سمنان گفت: 11 هزار و 996 میلیارد ریال تسهیلات به 20 هزار و 905 نفر برای اشتغالزایی از سوی این بانک در استان سال گذشته پرداخت شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر - طاهره ترابی مهوش: مدیر شعب بانک کشاورزی استان همدان درباره تملک واحدهای تولیدی توسط این بانک گفت: در سال گذشته هیچ واحد تولیدی به تملک بانک درنیامده است و حتی واحدهایی که در ادوار گذشته به تملک بانک ها درآمده بودند، با شرایط خاص ادامه کار می دهند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیر شعب بانک کشاورزی کهگیلویه وبویراحمد گفت: 6 هزار و 57 میلیارد ریال تسهیلات از سوی این بانک در بخش های مختلف در سال گذشته، در این استان پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۴۵    
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: این نشست به منظور ابلاغ اعتبارات و برنامه های مشترک در جهت توسعه اشتغال محرومان و ترویج کارآفرینی در بین خانوارهای محروم تحت حمایت کمیته امداد انجام شده است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی مقارن با زادروز حضرت معصومه سلام الله علیها و نیز به مناسبت سالروز تاسیس بانک کشاورزی ، با اهدای شاخه گل از خدمات ارزشمند کارکنان معاونت بهداشت و سلامت این بانک قدردانی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان همدان با بیان اینکه به ازای هر 250 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده از سوی این بانک یک فرصت شغلی پایدار برای استان ایجاد شده است گفت: با وجود اینکه 2 هزار و 480 میلیارد ریال مطالبات معوقه غیر جاری که عمدتا مربوط به واحدهای تولیدی بوده برآورد شده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان همدان از پرداخت 33 هزار فقره تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در سال گذشته خبر داد و گفت: در سال زراعی جاری با توجه به خشکسالی و سرمازدگی اول فصل محصولات کشاورزی استان پیش بینی می شود میزان پرداخت غرامت بین 540 تا 800 میلیارد ریال برسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر شعب بانک کشاورزی استان همدان گفت: این بانک سال گذشته با پرداخت تسهیلات بانکی به مبلغ 33 هزار میلیارد ریال، هشت هزار فرصت شغلی در این استان ایجاد کرد.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در راستای حمایت از بخش کشاورزی، حفظ منابع آبی کشور و افزایش تولید با پرداخت 120میلیارد ریال تسهیلات از احداث و راه اندازی بزرگ ترین طرح سایبان باغ های میوه کشور در بخش خرمدشت از توابع شهرستان تاکستان استان قزوین حمایت کرد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۲    
مهندس محمدتقی قزل سفلی، مدیر شعب بانک کشاورزی استان مازندران به مناسبت 21 خردادماه سالروز تاسیس بانک کشاورزی، طی گزارشی از عملکرد درخشان ده ساله بانک کشاورزی اعلام کرد که شعب استان مازندران از ابتدای سال 1390 تا پایان اردیبهشت ماه 1400، مبلغ 195.933 میلیارد ریال تسهیلات، به 1.014 ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر جهادکشاورزی، در پیامی به مدیرعامل بانک کشاورزی، سالگرد تأسیس این بانک را شادباش گفت و از خدمات ارزشمند مجموعه مدیران و کارکنان آن قدردانی کرد. ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
. روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در پیامی سالروز تأسیس این بانک را تبریک گفت. درپی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید: بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: چهار طرح تولیدی کشاورزی اجرا شده با مشارکت این بانک در استان به مناسبت هشتاد و هشتمین سال تاسیس بانک کشاورزی به بهره برداری می رسد.
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۵    
احمد حسین زادگان، استاندار مازندران، با اهدا لوح سپاس از عملکرد بانک کشاورزی و مدیر شعب بانک در استان مازندران قدردانی کرد.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در راستای حمایت از تولید، اشتغال وامنیت غذایی با پرداخت 346 میلیارد ریال تسهیلات از مجتمع کشت و صنعت اشراق حمایت کرد.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
احمد حسین زادگان، استاندار مازندران، با اهدا لوح سپاس از عملکرد بانک کشاورزی و مدیر شعب بانک در استان مازندران قدردانی کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: مازندران در سه سال اخیر در جذب تسهیلات بانک کشاورزی رتبه اول تا سوم کشور را داشت که توانسته بیشترین پرداختی را به متقاضیان بخش کشاورزی و سرمایه گذاران داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان غربی آقای علیرضا قربانی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان غربی از پایش کودهای شیمیایی در شهرستان شاهین دز خبرداد و افزود : به منظوربازدید از انبار ...
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ نشست توسعه سواحل مکران به ریاست زنگنه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور حسینی مجری کمک های فنی و اعتباری طرح های صادرات گرای سواحل مکران و نمایندگان بانک کشاورزی و جهادکشاورزی در سالن اجتماعات این معاونت برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون اعتباری و سرپرست خدمات بیمه ای بانک کشاورزی گیلان گفت: طی سال زراعی 1399-1400 محصولات کشاورزی بیش از 65 هزار نفر از کشاورزان استان تحت پوشش بیمه ای قرار گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۲    
سرپرست معاونت و سازمان اقتصادی سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی: همکاری بانک کشاورزی تسریع شود باغ خونی در اختیار شهرداری مشهد قرار می گیرد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، این گلخانه با مشارکت 53 میلیارد ریالی بانک کشاورزی در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع احداث شده و یکی از بزرگ ترین گلخانه ها در استان سمنان است و با تولید سالانه 350 تن سبزی و انواع صیفی جات، علاوه بر رفع نیازهای بازارهای داخلی به سایر کشورهای خارجی از جمله روسیه ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:اداره کل روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، به مناسبت سالروز تاسیس و تولد این بانک ، مسابقه بانک کشاورزی به قلم شما را با حضور اهل قلم برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی سیستان و بلوچستان : حدود 70 درصد تعهدات ابلاغی در سال زراعی جاری برای تحت پوشش قرار دادن 79 هزارو 445 هکتار از محصولات زراعی و باغی محقق شده است
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی از همراهی و همکاری خوب بانک کشاورزی در توسعه گلخانه های کشور تشکر و قدردانی کرد. به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، دکتر برومندی در جریان مراسم آغاز بهره برداری از طرح های ملی وزارت جهاد کشاورزی که با حضور ریاست محترم جمهوری برگزار شد ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۰:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در راستای حمایت از بخش کشاورزی و افزایش تولید با پرداخت 54 میلیارد ریال تسهیلات ،از احداث و راه اندازی طرح سردخانه ذخیره میوه امید سبز انتظار در شهر یاسوج در استان کهکیلویه و بویر احمد حمایت کرد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۰    
فکرشهر: معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی استان بوشهر درباره بیمه کشاورزی اظهار داشت: صندوق بیمه کشاورزی یک صندوق با ساختار دولتی است که بیمه نامه ها را صادر می کند و بین 50 تا 80 درصد یارانه دولت شامل آن می شود. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در راستای حمایت از بخش کشاورزی و افزایش تولید با پرداخت 54 میلیارد ریال تسهیلات ،از احداث و راه اندازی طرح سردخانه ذخیره میوه امید سبز انتظار در شهر یاسوج در استان کهکیلویه و بویر احمد حمایت کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۴    
در راستای تعامل و همکاری با بانکهای عامل برای پرداخت تسهیلات و اشتغال زایی از محل بند " ب" تبصره " 16 " قانون بودجه سال 1400 دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با دکتر زرگر مدیر امور شعب بانک کشاورزی جلسه همکاری برگزار کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مصرف سرانه شیر یکی از معیارهای توسعه و پیشرفت فرهنگی جوامع مختلف محسوب می شود و این فرآورده کشاورزی طبیعی و با ارزش غذایی بالا،از اهمیت اقتصادی بالایی نیز برخوردار است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی گیلان از کشاورزان خواست در فرصت تعیین شده برای بیمه محصولاتشان اقدام کنند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک کشاورزی مسابقه ای برای علاقمندان به موضوع های بانکداری سبز و تامین مالی سبز برگزار می کند و به آثار برتر، جوایز ارزنده ای را اهدا خواهد کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه رسانه های تخصصی در تبیین و شفاف سازی عملکرد و خدمات بانک، درباره لزوم گسترش ارتباط دوسویه بین بانک کشاورزی و رسانه های تخصصی ...