جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۴:۰۲Oct 2020 23

جدیدترین‌های «بانک کشاورزی»

استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۶    
فرماندار بندرگز همراهی بانک ها برای رفع موانع تولید را امری ضروری دانست . به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ؛ "حسین احمدی" در دیدار با مدیر شعب بانک کشاورزی گلستان در محل فرمانداری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیریت امور شعب بانک کشاورزی مازندران اعلام گفت که همسو با رویکرد توسعه فعالیت های صادراتی محصولات کشاورزی در دولت تدبیر و امید ، تسهیلات ویژه چهارهزار میلیارد ریالی از سوی این بانک و صندوق توسعه ملی تعریف شده که در اختیار فعالان اقتصادی استان قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر شعب بانک کشاورزی لرستان گفت: صادرکنندگان محصولات کشاورزی استان می توانند با نام نویسی در سامانه بهین یاب نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت تسهیلات اقدام کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان اظهار کرد: سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در راستای بررسی طرح های معرفی شده به بانک کشاورزی در حوزه باغبانی، گیاهان دارویی و صنایع غذایی عملکرد مناسبی داشته است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه -روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی صبح امروز در نشست با کارکنان اداره کل روابط عمومی و همکاری های بین الملل ، ضمن قدردانی از خدمات و اقدامات این حوزه، نقش بانک کشاورزی درحمایت از تولید را تبیین کرد و توصیه ها و پیشنهاداتی را برای بهبود عملکرد روابط عمومی ارائه داد. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی به منظور بررسی عملکرد و آگاهی از آخرین عملکرد و برنامه ها، به طور سرزده از شعبه پارک لاله این بانک در تهران بزرگ بازدید کرد. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینه - مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به نقش بخش کشاورزی در تأمین مایحتاج عمومی مردم و امنیت غذایی کشور عملکرد این بانک را در زمینه حمایت از این بخش مثبت ارزیابی کرد و گفت: در سال های اخیر و با حمایت این بانک طرح هایی اجرا شده اند که در نوع خود بهترین یا برترینند. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۲    
مدیر جهاد کشاورزی اسلامشهر از بررسی 12 پرونده تسهیلاتی بخش کشاورزی شهرستان به مبلغ 900 میلیارد ریال در محل بانک کشاورزی شعبه اسلامشهر خبر داد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بانک کشاورزی با هدف حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی برای فعالیت های صادراتی محصولات کشاورزی، تسهیلات ویژه پرداخت می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس از وزیر جهاد کشاورزی خواست تا نسبت به ارائه کارت اعتباری جهت خرید کود، سهم و بذر به کشاورزان و پرداخت هزینه توسط بانک کشاورزی اقدام کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه هیچ محدودیتی در پرداخت تسهیلات در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی و کشت محصولات استراتژیک نداریم، گفت: فردی دست خالی از بانک برنخواهد گشت چراکه به تاثیر شگرف ماشین آلات در بخش کشاورزی اعتقاد داریم.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
نقدینه - مجتمع کشت و صنعت بید مشک با حمایت و مشارکت 70میلیارد ریالی بانک کشاورزی راه اندازی شده وبا ایجاداشتغال برای بیش از 179 نفر،25 سال است که نقش مهمی در توسعه پایدارو رونق اقتصادی این منطقه ایفا می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرشعب بانک کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: شعب بانک کشاورزی استان در 6 ماهه امسال در مجموع 9 هزار و 18 میلیارد ریال به 21هزار و 699 نفر تسهیلات در بخش های مختلف کشاورزی پرداخت کردند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۰    
طی جلساتی که با بانک کشاورزی به عمل آمده، این بانک نهایت حمایت از این پلتفرم را بر عهده خواهد گرفت. سامانه حامی نگاهی گسترده به کشاورزان عزیز دارد و در سال 1400 بخش ثبت نام روستای خود را آغاز خواهد کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۶    
با گذشت نزدیک به 7 ماه از سال 99؛ بانک کشاورزی هنوز صورت مالی سال گذشته را منتشر نکرده است.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۴    
سرپرست بانک کشاورزی استان گیلان با بیان اینکه بانک کشاورزی استان گیلان در بخش اشتغال روستایی تاکنون حدود 400 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کمیته امداد پرداخت کرده است افزود:در حال حاضر اعتباری که برای گیلان در مرحله اول در نظر گرفته شده است حدود 16 میلیارد تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد – ایرنا - مدیر شعب بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری از واریز 52 میلیارد ریال غرامت بیمه محصولات کشاورزی به حساب کشاورزان و دامداران خسارت دیده استان در سال زراعی 99-98 خبر داد و گفت: این روند همچنان ادامه دارد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی با هدف تعامل، دیدار و آگاهی از آخرین وضعیت و پیشرفت برنامه ها، صبح روز یکشنبه بیست و هفتم مهرماه از برخی ادارات حوزه فناوری و توسعه خدمات نوین بانکی بازدید و با مدیران وکارکنان این ادارات دیدار و گفت وگو کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهربابک گفت: جلسه مشترک مسئول و کارشناسان بانک کشاورزی با مدیر ومسئولین واحد های تخصصی جهاد کشاورزی به منظور هماهنگی و هم اندیشی جهت بررسی مسائل و ارائه راهکار جهت مرتفع شدن مشکلات تولید کنندگان بخش کشاورزی در محل این مدیریت برگزار شد .
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک کشاورزی نسخه جدید همراه بانک (نسخه 1.2.1) را برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید از طریق سایت بانک و نرم افزار کافه بازار، منتشر کرده است. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی ، در راستای توسعه و ارائه خدمات رقابتی بانکداری الکترونیکی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
محمد نقی کاظمیان گفت: با توجه به اینکه با آغاز فصل کشت پاییزه، قیمت نهاده های کود و سم بسیار افزایش یافته است، سازمان جهاد کشاورزی استان، بانک کشاورزی را برای اعطای تسهیلات به کشاورزان به منظور خرید و تامین این نهاده ها به پای کار دعوت کرد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت نزدیک به 7 ماه از سال 99؛ بانک کشاورزی هنوز صورت مالی سال گذشته را منتشر نکرده است.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک کشاورزی از رونمایی جشنواره یاقوت سرخ همزمان با سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان خراسان جنوبی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴    
زنجان - ایرنا - مدیر ستادی بانک کشاورزی در استان زنجان گفت: این بانک هشت هزار و 121 میلیارد ریال بهای گندم را از بابت خرید تضمینی به حساب گندمکاران استان واریز کرد.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۲    
جشنواره لبخند سبز کویر در استان های خراسان رضوی، کرمان و سمنان از اول مهر تا پایان بهمن ماه سال 1399 به همت بانک کشاورزی برگزار می شود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه -آزمون های شایستگی مدیریتی و کارشناسی در بانک کشاورزی با هدف ایجاد فرصت برابر برای مشارکت کلیه همکاران بانک در سراسر کشور برای تصدی پست های مدیریتی و کارشناسی برگزار شد. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
نقدینه -مراسم قرعه کشی حساب قرض الحسنه پس انداز سال 1398 بانک کشاورزی روز سه شنبه 22 مهر ماه سال جاری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ،در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران این بانک و هیات نظارت بر مراسم قرعه کشی در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی برگزار شد ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در شش ماهه نخست سال جاری رشد 23 درصدی سپرده های مردمی این بانک در کنار افزایش 4 درصدی سهم سپرده های ارزان قیمت و رسیدن به نسبت 55 درصد درمقایسه با پایان سال 1398 ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
همه اسناد مالکیت و ماشین آلات شرکت صنعتی زرماکارون که به عنوان وثیقه در اختیار بانک کشاورزی بود آزاد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۶    
بجنورد- ایرنا- معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی خراسان شمالی گفت:وحوش، 600 راس دام سبک را در بازه زمانی یکسال گذشته تلف کردند که غرامت این خسارت ها به دامدار بیمه گذار در حال پرداخت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- کارشناس بیمه بانک کشاورزی خراسان شمالی گفت: 59 راس دام استان به علت حمله وحوش از ابتدای سال زراعی گذشته تاکنون تلف شدند که در این زمینه 279 میلیون ریال غرامت به دامداران بیمه گذار پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اعتبارات بانک کشاورزی خراسان شمالی گفت: بهره برداران بخش کشاورزی، امسال هم می توانند از طرح تمدید مهلت بازپرداخت تسهیلات استفاده کنند
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۱    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، مدیر عامل بانک کشاورزی استان با اهدای لوحی ( تمثال مقام معظم رهبری و شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ) از تلاشهای مدیر ستاد اقامه نماز قدردانی نمود. ...
شادا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۲    
در اجرای پروژه تورهای رسانه ای وزارت اقتصاد از سوی بانک کشاورزی صورت پذیرفت: بازدید اصحاب رسانه از دو واحد دامداری پیشرفته در شهرستان تاکستان استان قزوین/ بیش از 70 درصد از سرمایه گذاری لازم جهت راه اندازی این دو واحد دامداری، توسط بانک کشاورزی تأمین مالی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک کشاورزی خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال سه هزار و 721 میلیارد ریال اعتبار تسهیلاتی در بخش های مختلف در شعب این بانک به بهره برداران کشاورزی پرداخت شده است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، کل تسهیلات پرداختی این بانک در سال 1396 بالغ بر 388 هزار میلیارد ریال، در سال 1398 بیش از 479 هزار میلیارد ریال، در سال 1398 افزون بر 530 هزار میلیارد ریال و تا پایان شش ماهه نخست سال 1399 قریب به 287 هزار میلیارد ریال بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۶    
زنجان - ایرنا - مدیر ستادی بانک کشاورزی در استان زنجان گفت: این بانک در 6 ماهه نخست سال جاری توانست با پرداخت تسهیلات برای پنج هزار و 382 نفر در سطح استان اشتغال ایجاد کند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی بروزرسانی دستورالعمل پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش بانک کشاورزی و رفع موانع آن، تاکید کرد و افزود: موضوع در اختیار قرار دادن کشاورزکارت به کشاورزان با قید فوریت باید پیگیری شود. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مجری طرح دانه های روغنی از پرداخت تسهیلات 6 میلیون تومانی بانک کشاورزی به کشاورزان به ازای کاشت کلزا در هر هکتار زمین کشاورزی خبر داد. ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی، گلخانه داربستی به مساحت 10 هزار مترمربع در شهرستان دیر استان بوشهر افتتاح شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۰    
اردبیل - ایرنا - مدیر سامانه های نوین فناوری و حمایت از نوآوری جهاد دانشگاهی گفت: فناوران معرفی شده این نهاد از تسهیلات کم بهره بانک کشاورزی بهره مند می شوند.
اقتصاد آنلاین / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کل اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه در سال 90تمامی بانک های ایرانی تحت 6تحریم شورای امنیت قرار داشتند، گفت: تجربه دور زدن این تحریم ها در اسناد محرمانه بانک مرکزی موجود است.
اقتصاد آنلاین / نواندیش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا در حالیکه این کشور ادعای کمک به ایران برای مبارزه با کرونا را داشت، 18 بانک و نهاد مالی را تحت فهرست تحریم و تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران قرار داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۵    
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان همدان با اشاره به طرح فرنچ فرایز در شهرستان بهار، به سرمایه گذاری های انجام شده در بخش کشاورزی و گلخانه ای در استان اشاره کرد.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
بانک کشاورزی از سال 1396 تا کنون جمعا 207265 میلیارد ریال تسهیلات سرمایه درگردش برای کشت محصولات مختلف زراعی در کشور پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۷    
مدیرعامل بانک کشاورزی کردستان گفت: سالانه 90 درصد پرداختی های بانک کشاورزی به بخش تولید اختصاص می یابد و 10 درصد خارج از بخش کشاورزی پرداخت می شود.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۵:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بانک کشاورزی از سال 1396 تا کنون جمعا 50014 میلیارد ریال تسهیلات برای احداث مجتمع های گلخانه ای و توسعه کشت های گلخانه ای در کشور پرداخت کرده است. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به اینکه توسعه کشت گلخانه ای یکی از اولویت های دولت است و ما مکلفیم از این قشر حمایت کنیم گفت: محدودیتی برای پرداخت تسهیلات در بخش گلخانه نداریم.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
بانک کشاورزی سقف انتقال وجه در همراه بانک نسخه اندروید را افزایش داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - سید علی آقازاده استاندار مرکزی با اهدای لوحی از اقدامات و عملکرد بانک کشاورزی استان مرکزی قدردانی کرد . به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان مرکزی ...