شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۱:۴۴Oct 2020 24

جدیدترین‌های «سبد کالا»

کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در مرحله دوم رزمایش ایران همدل و از ابتدای شهریور تا پایان مهر ماه 215 هزار و 735 پرس غذای گرم و بسته های غذایی بین نیازمندان و محرومان توزیع شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۶    
الیاسی از توزیع 30 بسته سبد کالا در بین نیازمندان کانون شهدا روستای گرجی محله بهشهر همزمان با دهه آخر ماه صفر خبر داد و گفت: این بسته های معیشتی در راستای رزمایش کمک مومنانه در بین افراد نیازمند توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۰    
خیرین و اصناف منطقه شمیرانات 250 بسته سبدکالا برای خانواده های بی بضاعت تهیه کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، ضدعفونی مراکز و معابر، تهیه سبد کالا و نوشت افزار، تهیه ماسک و ملزومات موردنیاز، کارگاه های آموزشی، تأمین تجهیزات آموزشی، غربالگری های بینایی و شنوایی و کمک های نقدی و غیرنقدی به مددجویان، گوشه های از برنامه های بهزیستی پاکدشت در این موضوع خاص است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۳    
اصفهان (پانا) _ تعداد 41 سبد کالا در رزمایش مهراربعین به بانوان فرهنگی حوزه آموزش پرورش زرین شهر اهدا شد. با پیگیری های انجام شده توسط کارشناس محترم امور بانوان ،در آموزش و پرورش زرین شهر ، تعداد 41 سبد کالا در رزمایش مهراربعین توسط حوزه ی مقاومت شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۷    
پریشان توندری با اشاره به اینکه چشم امید ملت در گرفتاری های به خدمات مسجد است، گفت:کانون ندای اسلام در راستای انجام یکی از وظیفه های خود مبنی بر حمایت از خانواده های نیازمند در ایام پایانی ماه صفر 30 سبد کالای ضروری را بین نیازمندان توزیع کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۹    
باقری از توزیع سبد کالا واهدای کمک هزینه خرید جهیزیه به یک نوعروس نکایی در راستای کمک مومنانه خبر داد و گفت: 300 میلیون ریال به همت کانون زینبیه نکا، بسیج مسجد و همیاری مردم و خیران در این راستا به افراد نیازمند کمک شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مجیدرضا شعبانی گفت: در چهارمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه شهرستان نکا بیش از 3 هزار سبد کالا، دو کمک جهیزیه عروس و هدایای نقدی در مجموع به ارزش یک میلیارد تومان میان نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۲    
در چهارمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه شهرستان نکا بیش از 3 هزار سبد کالا، دو کمک جهیزیه عروس و هدایای نقدی در مجموع به ارزش یک میلیارد تومان میان نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به تغییر توزیع یارانه بنزین ازخودرو به خانوار، عنوان کرد: دو سناریو برای حذف یارانه خودرو مازاد خانوار طراحی شده که هنوز نهایی نشده اند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
حجت الاسلام تسخیری با بیان اینکه خیرین آستین های همت را بالا زدند و جهادی وارد میدان شدند در ایام کرونایی نزدیک به 7 هزار نفر را تحت پوشش کمک های مومنانه قرار دادند، گفت: هزار سبد کالا نیز امروز توسط خیرین و سپاه در میاندرود به نیازمندان اهدا شد.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری هرازنیوز: توزیع بیش از دویست سبد حمایتی برای خانوارهای نیازمند جامعه هدف سطح شهرستان آمل در سالروز شهادت امام رضا (ع) با همت جوانان مرکز خیریه حضرت زینب (س) و دکتر حسین قربانی با همراهی و حمایت های حاج قاسم حامدی و سپاه ناحیه آمل و کمیته امداد انجام شد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۱    
تصاویری از برگزاری پنجمین مرحله توزیع سبد کالا بین خانواده های نیازمند و فقیر شهر بابلسر را مشاهده می کنید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما حتماً باید به اولویت های مردم توجه کنیم و این حرف حقی است و فلسفه وجودی ما همین است کما اینکه الان طرح دو فوریتی مربوط به سبد کالا در کمیسیون مربوطه در حال بررسی است و اعضای این کمیسیون باید تلاش بیشتری برای تسریع این روند داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
هزار سبد کالا به ارزش 2 میلیارد ریال بین خانواده های نیازمند زیر پوشش کانون مرکزی خدمات رضوی بابل توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۹    
شعبانی از توزیع 3 هزار سبد کالا در بین نیازمندان نکایی همزمان با دهه آخر ماه صفر خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۹    
فیاض بخش گفت: در سال جاری و درراستای اجرای طرح شمیم حسینی(کمک مومنانه) بیش از 500 سبد کالا به ارزش 2 میلیارد ریال از محل عواید موقوفات در بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۱    
پنج هزار سبد کالا و پنج هزار بسته نوشت افزار بین نیازمندان کاشانی توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان گفت: در راستای حمایت از خانواده زندانیای 210 سبد کالا و 500 کارت هدیه با ارزش 136 میلیون تومان بین این خانواده ها توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف شهرستان ساوه گفت: توزیع بیش از 800 سبد کالا به ارزش هر یک 250 هزار تومان، توزیع غذای گرم بین نیازمندان و آزادسازی یک زندانی جرائم مالی از مهمترین برنامه های پیش بینی شده در دهه وقف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۱    
با اجرای سومین مرحله دومین رزمایش مردمی مواسات ، همدلی و کمک مومنانه بیش از 4 هزار بسته آموزشی و 250 سبد کالا به دانش آموزان و آسیب دیدگان کرونا در گیلان اهدا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام حیدری جناسمی گفت: پس از شیوع کرونا اوقاف مازندران یکی از نهادهای نخست بود که وارد میدان مقابله با این ویروس منحوس شده و اقدام به راه اندازی 12 کارگاه تولید ماسک در امامزادگان کرده و در بعضی از روزها حدود 5 هزار ماسک تولید شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۴    
پورقربان از تهیه و توزیع یکهزار بسته سبد کالا به همت موکب انصارالحسین(ع) نکا خبر داد و گفت: همزمان با دهه آخر ماه صفر و بزرگداشت اربعین حسینی، این سبدهای کالا در بین افراد نیازمند نکا توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قاین از توزیع 500 سبد کالا از محل موقوفات عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) در دهه آخر ماه صفر خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت شهادت امام رضا(ع)، 3500 سبد کالا و غذای گرم در طرح هم نمک به دست خانواده های نیازمند تهران و جازموریان می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 50 میلیون ماسک و 900 هزار سبدکالا توزیع شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر شکل گیری نهضت تعاون و احسان و تداوم پویش ایران همدل و نهضت کمک مؤمنانه در کشور به دلیل شرایط اقتصادی مردم در پی شیوع ویروس کرونا، اقداماتی در این خصوص توسط اداره بهزیستی در شهرستان ملارد انجام شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۳    
رئیس کمیته امداد آبگرم گفت: با کمک خیران و نیکوکاران 440 بسته سبد کالا میان نیازمندان و محرومان آبگرم توزیع شد.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۱    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: با کمک های جمع آوری شده خیرین 350 سبد کالا تهیه و بین خانوارهای مددجو استفاده شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته امداد مناطق 9 و 10 تهران از مشارکت خیر مقیم آمریکا در طرح احسان حسینی برای کمک به خانواده های ایتام خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علیرضا قنبری، با اشاره به کمک های حامیان و خیران در قالب طرح اطعام و احسان حسینی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کانون های خدمت رضوی مازندران اعلام کرد: تهیه و توزیع 3 هزار و 500 سبد کالا و 15 هزار غذای گرم میان محرومان، اجرای طرح سفره های مهربانی سه با توزیع 2 هزار و 500 کارت خرید نان ویژه خانواده های نیازمند از برنامه های کانون های خدمت رضوی در مازندران است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره بانوان شهرداری منطقه 7 از اهدای سبد کالا به نیازمندان این منطقه در اجرای طرح کمک های مؤمنانه از سوی مجموعه شهربانوی مرودشت خبر داد. الهه سادات بدری با اعلام این خبر افزود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
کرمان-مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون به همت خیران ایرانی مقیم اتریش در قالب رزمایش کمک مؤمنانه حدود 600 سبد کالا بین مددجویان مناطق محروم استان کرمان توزیع شد.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سیناخبر- مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان شهرضا گفت: به مناسبت اربعین حسینی 200 سبد غذایی به ارزش 600 میلیون ریال به خانواده زندانیان نیازمند اهدا شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۰:۱۹    
یونس دهمرده، کارشناس ارشد علوم سیاسی در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان بی توجهی کمیته امداد در مقابل جان و آبروی مردم نوشت: چند روز قبل جمعی از مددجویان کمیته امداد که به وسیله یک دستگاه مینی بوس جهت دریافت سبد کالا راهی کمیته امداد شهرستان هامون بودند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۰:۰۹    
رزمایش مواسات و کمک مومنانه به همت بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در شاهرود با توزیع 600 سبدکالا در اربعین حسینی انجام شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۰    
مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی آرزو شهرستان مرزی پارس آباد مغان گفت: 100 سبد کالا در اقدام خداپسندانه بمناسبت اربعین حسینی بین مددجویان تحت پوشش در این شهرستان توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۲:۱۹    
به همت موسسه آبشار عاطفه ها 200 بسته سبد کالا جهت کمک به نیازمندان در سطح شهرستان سرخه تهیه و در آیینی به آن ها تقدیم شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مالک شریعتی نیاسر در یک گفت و گویی تلویزیونی گفت: قرار نیست هیچ تغییری در قیمت های یارانه ای و آزاد بنزین رخ دهد. وی با بیان اینکه حدود نیمی از خانوارهای کشور فاقد حتی یک دستگاه خودرو هستند ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی حبیبی روز یکشنبه در جلسه مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانیان ارومیه افزود: 960 میلیون ریال آن به صورت نقدی و یک میلیارد ریال آن به صورت سبد کالا بوده است. وی ادامه داد: همچنین تعداد زیادی از خانواده های زندانیان از طریق انجمن به کمیته امداد امام خمینی (ره) معرفی شده تا تحت [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس با اشاره بر انتخاب وزیر صمت و انتظار مردم از توقف قیمت گفت: اینکه دولت قیمت را متوقف کند انتظار به حقی است اما سیکل اقتصادی کشور در یک فرآیندی تحت تأثیر دلار 30 هزارتومانی سیکل ناقصی داشته و باید ترمیم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۰    
دو هزار سبد کالا بین خانواده های نیازمند شمال سیستان و بلوچستان توزیع شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی همزمان با اجرای مرحله دوم طرح مواسات و همدلی با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک، فرمانده سپاه روح الله و جمعی از مسئولین استانی 6200 سبد کالا به نیت 6200 شهید استان مرکزی بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اگر منبع طرح تامین کالاهای اساسی از ویژگی پایداری و غیرتورمی برخوردار نباشد، کسری بودجه تشدید شده و سفره مردم کوچک تر خواهد شد.
حاجی بابایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اعتبار طرح تامین کالاهای اساسی رقمی به سقف بودجه اضافه نمی کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران در دیدار با امام جمعه و بخشدار لواسانات از کمک هشت میلیاردی خیران به دانش آموزان نیازمند در قالب شور عاطفه ها خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۵۶   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح مجلس برای تامین کالا های اساسی در بیش از 20جلسه کارشناسی بررسی شده است.
خبرگزاری ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نابسامانی در شبکه تولید کالا گفت: ما به التفاوت قیمت ارز 4200 تومانی با نرخ تمام شده کالاها به جیب دلالان رفته که این نشان دهنده نابسامانی در شبکه توزیع در کشور است. ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
شاخص : رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مجلس طبق طرح تامین کالاهای اساسی پیگیر ارائه سبد رایگان به 20 میلیون نفر و سبد کالا با 50 درصد تخفیف به 40 میلیون نفر است. بیشتر بخوانید ...
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بابل، گفت: 900بسته سبد کالا به ارزش هر بسته 370 هزار تومان در پنجمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه از محل موقوفات شهرستان بابل بین نیازمندان توزیع شد.