یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۲۰Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سبد کالا»

به مناسبت هفته وحدت 190 سبد کالا میان خانواده های اهل سنت تحت حمایت کمیته امداد استان تهران توزیع شد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در هشترود روز یکشنبه در این آیین افتتاح اظهار داشت: هدف از تاسیس این موسسه ایجاد ارتباط بین خیّران و مددجویان است. فاطمه آقاپور اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند، توزیع سبد کالا در میان مستمندان، کمک به دانش آموزان و فعالیت های مشاوره ای ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد راور گفت: با همت خیران 100 سبد کالا به نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا در راور اهداء شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۷    
به مناسبت هفته سلامت روان 300 بسته سبد کالا بین مددجویان بهزیستی شهرستان پاکدشت توزیع شد.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایران آنلاین-مجلس یازدهم کاری برای اقتصاد نکرد / با مجلس دهم فرقی ندارد : نگاه تحلیلگر/گفتگوی نامه نیوز با احمد کریمی اصفهانی : عضو حزب موتلفه گفت: مجلس برای اهدای سبدکالا مصوبه داشت اما این راهکار برای درست کردن اقتصاد سالم نیست بلکه مسکنی برای کاهش آلام اقتصاد مریض است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۱    
دزفول- ایرنا- رئیس کمیته امداد خمینی (ره) دزفول گفت: یک هزار و500 مددجوی زیر پوشش این نهاد در دزفول از بن کارت ویژه تهیه سبد کالا بهره مند شدند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۳    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از توزیع دو میلیون و 680 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان در ماه محرم و صفر در قالب پویش اطعام حسینی خبر داد و گفت: هم چنین در این پویش 58 هزار و 588 سبد کالا بین نیازمندان استان توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از توزیع دو میلیون و 680 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان در ماه محرم و صفر در قالب پویش اطعام حسینی خبر داد و گفت: همچنین در این پویش 58 هزار و 588 سبد کالا بین نیازمندان استان توزیع شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۳    
در رسانه های استان کرمان- فردای کرمان – گروه اطلاع رسانی: رئیس بهزیستی سیرجان با اشاره به همراهی خیرخواهانه ی خیران و بنگاه های اقتصادی شهرستان از جامعه ی هدف بهزیستی، گفت: در آستانه ی بازگشایی مدارس تعداد 30 بسته حمایتی شامل کیف و لوازم التحریر به ارزش 180 میلیون ریال توسط یکی از شرکت های صنعتی ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد مازندران در رزمایش کمک مؤمنانه توزیع سبد کالا در قائمشهر، گفت: امسال 440 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال برای مددجویان در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی در مازندران گفت: طرح نذواره سردار شهید سلیمانی با حدود 15 هزار سبد کالا در همه شهرستان ها با صرف مبلغ 45 میلیارد تومان بین نیازمندان در حال توزیع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۱    
گروه استان ها مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران گفت: 15هزار بسته متبرک رضوی(ع) در قالب نذورات سردار سلیمانی در مازندران توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۲    
گروه استان ها مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران گفت: 15هزار بسته متبرک رضوی(ع) در قالب نذورات سردار سلیمانی در مازندران توزیع شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر 4 میلیون و 172 هزار پرس غذای گرم و 197 هزار سبد کالا در قالب طرح اطعام و احسان حسینی بین مددجویان موردحمایت و نیازمندان استان البرز توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۰۱    
15 هزار بسته سبد کالا در قالب رزمایش طرح اطعام و احسان حسینی میان مددجویان مازندرانی توزیع شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: در دهه آخر ماه صفر و سالروز شهادت امام رضا (ع)، در قالب رزمایش طرح اطعام و احسان حسینی و نذواره سردار سلیمانی 15 هزار بسته سبد کالا بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۱    
مهدی پور گفت: به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) 150 بسته سبد کالا بین نیازمندان ماسال توزیع شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۶    
سپاه الغدیر استان یزد برای تهیه سبد کالا و لوازم التحریر مددجویان نیازمند در یزد اقدام کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۳:۱۲    
همزمان با گرامیداشت روز جهانی ناشنوایان تعدادی سبد کالا میان نیازمندان دارای این معلولیت سطح فیروزکوه توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۱    
کاظمی از توزیع سبد کالا و بسته های معیشتی به همت کانون امام سجاد علیه السلام خبر داد و گفت: با تلاش های انجام شده 900 بسته ی معیشتی در بین افراد نیازمند توزیع شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد خرامان مسئول اجرایی گروه جهادی لبخندهای خاکی ، یکی از افراد خیر در محله تهرانپارس است که همراه سایر اعضای این گروه فعالیت های خیرخواهانه متعددی را در منطقه اجرا می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امداد استان اردبیل با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل و مراکز نیکوکاری استان، هفتاد و دو دیگ اطعام و احسان حسینی به نیت هفتاد و دو تن از یاران امام حسین(ع) و دو هزار سبدکالا بین هشت هزار نفر از نیازمندان در اربعین حسینی توزیع کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
چادرنشین از توزیع سبد کالا و بسته های معیشتی در شب اربعین به همت کانون امام علی(ع) نکا خبر داد و گفت: با تلاش های انجام شده این بسته های معیشتی در بین افراد نیازمند توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد لواسانات و رودبار قصران اعلام کرد: از ابتدای محرم تاکنون در قالب طرح "اطعام و احسان حسینی" 39 هزار و 586 سبد کالای معیشتی، بهداشتی و غذای گرم میان نیازمندان لواسان و فشم توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۴    
همزمان با هفته دفاع مقدس و در آستانه اربعین حسینی 135 سبد کالا به ارزش چهار صد میلیون ریال در کوهبنان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۵    
رئیس هلال احمر شهرستان زرند گفت:70سبدکالا بین نیازمندان روستای داهوئیه که بر اثر سیل تیر ماه خسارت دیده بودند توزیع شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۴    
رئیس کمیته امداد جغتای گفت: از ابتدای امسال تاکنون، با مشارکت خیران ,دستگاههای اجرایی شهرستان و مراکز نیکوکاری 2هزار و 870 بسته غذایی و 200 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده سپاه کربلا گفت: در سومین مرحله از نهضت سراسری کمک مومنانه علاوه بر سبد کالا برای نیازمندان و جهیزیه برای نوعروسان، به دانش آموزان نیازمند نیز توجه ویژه ای شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۳    
جشن نیکوکاری خیریه حامیان لبخند ایتام با همکاری موسسه هلیا هنر شهرو با مشارکت خیریه خادمین الشهدا به مناسبت آغاز کمپین مداد سبز با هدف توزیع سبد کالا در مناطق محروم، توزیع غذای گرم در مناطق محروم توزیع پک های تحصیلی برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۸    
رئیس کمیته امداد خوشاب گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 40 هزار غذای گرم و سبد کالا بین نیازمندان با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه در طرح اطعام و احسان حسینی توانستیم 210 آشپزخانه را هدایت کنیم، گفت: تاکنون حدود 158 هزار سبدکالا تهیه و میان گروه های نیازمند توزیع شده است که بالغ بر 24 میلیارد تومان ارزش کالا بوده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۲    
طاطیان از توزیع 20 سبد کالا به همت خادمیاران کانون مسجد امام رضا(ع) بهشهر خبر داد و گفت: این سبدهای کالا با شناسایی افراد نیازمند در بین آنان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست کانون های خدمت رضوی استان تهران گفت:با همکاری خیرین استان تهران، بیش از 4 هزار سبد معیشتی تهیه شد که در اختیار افراد شناسایی شده، نیازمند و آسیب دیده از کرونا که اشتغال خود را طی این مدت از دست داده اند، قرار خواهد گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۱    
به مناسبت ماه های محرم و صفر تعدادی سبد کالا شامل روغن، برنج، حبوبات و اقلام دیگر توسط مراکز مثبت زندگی تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت توزیع شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هفتاد سبد کالا و بسته بهداشتی به ارزش ده میلیون ریال بین مددجویان توانبخشی و اجتماعی شهرستان فیروزکوه توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۰:۵۲    
همدان-رزمایش بزرگ طرح شمیم حسینی با توزیع 6 هزار و 600 سبد کالا از محل موقوفات استان همدان به همت پایگاه بسیج اداره کل اوقاف استان همدان با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری تا کنون کارت امداد ولایت 12 هزار و 134 خانوار مددجو برای تامین سبد کالا در دو رقم 200 و 300 هزار تومانی شارژ شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۷    
فولاد خوزستان با سطح عرضه 75 هزارتنی سبد کالا های خود گام به معاملات بورس کالا گذاشت و با حجم تقاضای بیش از 33 هزارتنی رو به رو شد تا از این میزان درآمد 446 میلیارد و 373 میلیون تومانی را بدست آورد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
با نگاهی به میزان عرضه های این شرکت در بورس کالا می توان دریافت که عرضه ها نسبت به هفته گذشته نصف شده یعنی مجموع سبد کالایی این هفته به 22 هزارتن رسیده که این حجم برای هفته نخست شهریورماه حدود 48 هزار و 626 تن انواع سبد کالا بوده که اتفاقا 632 میلیارد و 86 میلیون تومان درآمدزایی کرده بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۵:۵۵    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان قدس از توزیع سبد کالا بین مددجویان و معلولین ضایعه نخاعی به مناسبت هفته دولت خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خادمیاران رضوی بابل با اهدای 8 سبد کالا و 20 بسته گوشت قربانی به نیازمندان چهارشنبه امام رضایی باشکوهی برپا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) البرز گفت: خیر کرجی 100 سبد کالا به ارزش 400 میلیون ریال بین خانوارهای نیازمند دراین استان توزیع کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۷:۴۰    
رجبی وندچالی از توزیع 127 هزار سبد کالا با کمک 60 خیریه مازندران در بین نیازمندان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در راستای گرامیداشت هفته دولت و به مناسبت ماه محرم تعدادی سبد کالا شامل برنج، روغن و... و. توسط مراکز مثبت زندگی تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان ملارد توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه گفت: در تلاشیم تا پایان ماه صفر به همه 83 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد مازندران سبد کالا به ارزش 300 الی 500 هزار تومانی اهدا شود و همچنین طرح های اطعام و احسان حسینی تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۰:۳۰    
تهران- ایرنا- مسوولان کمیته امداد شمیرانات، از ابتدای محرم تاکنون در قالب طرح "اطعام و احسان حسینی" 2 هزار و 182 بسته حمایتی و غذای گرم به ارزش سه میلیارد و 326 میلیون تومان میان نیازمندان شهرستان توزیع کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۴    
رئیس بهزیستی شهرستان قدس به مناسبت هفته دولت از توزیع بسته های حمایتی سبد کالا بین مددجویان اورژانس اجتماعی تحت پوشش این اداره خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
علی خنیفر برای نهمین بار دستورِ توزیع سبد کالا به کارکنان شرکت لوله سازی اهواز را صادر کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
میاندورود (پانا)- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میاندورود عنوان کرد با اجرای طرح شمیم حسینی در محرم امسال، تا کنون مبلغ دو میلیارد ریال سبد غذایی میان نیازمندان توزیع شده است. ...