شنبه ۲۲ خردادساعت ۱۶:۵۹Jun 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالابرگ الکترونیکی»

مسوول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان از اعلام کالابرگ الکترونیکی گاز مایع جهت مصارف گرمایشی در سطح استان خبر داد.
مسوول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان از اعلام کالابرگ الکترونیکی جدید نفت سفید جهت مصارف گرمایشی در سطح استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران , کالابرگ الکترونیکی نفت سفید برای استفاده مصرف کنندگان نفت سفید ساکن در تهران و حومه اعلام شد .
مسوول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان از اعلام کالابرگ الکترونیکی گاز مایع جهت مصارف گرمایشی در سطح استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران , کالابرگ الکترونیکی نفت سفید برای استفاده مصرف کنندگان نفت سفید ساکن در تهران و حومه اعلام شد .
کالابرگ الکترونیکی نفت سفید برای استفاده مصرف کنندگان نفت سفید نواحی مرکزی، قاین، فردوس و طبس اعلام شد
مسوول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان از اعلام کالابرگ الکترونیکی جدید نفت سفید و گاز مایع جهت مصارف گرمایشی در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۷    
کالابرگ الکترونیکی گاز مایع از امروز تا سی ام بهمن برای دریافت سهمیه اعتبار دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران,کالابرگ الکترونیکی نفت سفید برای استفاده مصرف کنندگان نفت سفید ساکن در تهران و حومه اعلام شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران , کالابرگ الکترونیکی نفت سفید برای استفاده مصرف کنندگان نفت سفید ساکن در تهران و حومه اعلام شد .
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار از اعلام کالابرگ الکترونیکی نفت سفید در منطقه چابهار خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با تعریف منابع جدیدی برای دولت موانع موجود بر سر راه پرداخت یارانه 120 هزار تومانی در قالب اختصاص کالابرگ الکترونیکی به 60 میلیون ایرانی را برداشتند تا اقشار ضعیف جامعه بتوانند حداقل نیازهای معیشتی خود را تامین کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران , کالابرگ الکترونیکی نفت سفید برای استفاده مصرف کنندگان نفت سفید ساکن در تهران و حومه اعلام شد .
اوشیدا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بااشاره به تلاش قوه مقننه برای بهبود معیشت مردم از بررسی طرح هایی برای کم اثر کردن تحریم های آمریکا و کمک معیشتی به دهک های پایین جامعه و مشاغل متضرر از کرونا خبر دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
میثم مهرپور گفت: با رشد اقتصادی منفی، تورم بالا و تغییر هر روزه قیمت ها کالابرگ الکترونیکی کارایی لازم را نداشته و تخصیص پول نقد به عنوان یارانه حمایتی در شرایط کاهش ارزش پول ملی فایده ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۳۲    
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: تصویب طرح اختصاص کالابرگ الکترونیکی برای کالاهای اساسی آثار تورمی بر اقتصاد کشور ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: قرار بر این است که منابع مورد نیاز طرح تامین کالاهای اساسی از محل فروش سهام، اموال و دارایی دولت تامین شود که این منابع در اختیار دولت است و دولت هم کاملا محل تامین منابع این مصوبه را پذیرفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مجلس درحالی به دنبال واریز وجه نقد با عنوان کالابرگ الکترونیکی برای 60 میلیون ایرانی است که عموم کارشناسان و فعالان اقتصادی چنین طرحی را به ضرر مردم و اقتصاد می دانند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۰۹   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) پارلمان پیشنهاد الحاق یک ماده به طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی با کالابرگ الکترونیکی را بررسی کرده و در نهایت با آن موافقت کردند. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۴۵ سایت دیگر  
نقدینه -با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی افرادی که یارانه نمی گیرند می توانند مجددا درخواست دریافت یارانه کنند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان بررسی پیشنهادات الحاقی به طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی با استفاده از کالابرگ ...
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
خبراستان: در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، پیشنهادات الحاقی به طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی با استفاده از کالابرگ الکترونیکی مورد رسیدگی قرار گرفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس درتلاشند با تدوین طرحی، مسیر تامین کالا های اساسی با ارز 4200 تومانی را تسهیل و نهایتا با ضریب اطمینان بالایی آن ها را به دست قشر هدف برسانند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کوپن ما را به یاد اولین روزهای تحریم، ایام سخت جنگ، اوایل دوران بازسازی و صف های پرازدحام و طولانی در گرما و سرما می اندازد. به همین دلیل است که با خبر تصویب کالابرگ الکترونیکی در مجلس نگران می شویم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی در هفته ای که گذشت طرح ها و لوایح های مختلفی را بررسی کرد که در بین آنها مسائل اقتصادی پررنگ بود.
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به طرح الزام دولت به پرداخت یارانه تامین کالاهای اساسی (کوپن) رای دادند. طرح اصلاح قانون بودجه 1399 کل کشور و الزام دولت به پرداخت یارانه تامین کالاهای اساسی در دستور کار جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس قرار گرفت و نمایندگان با 215 رای موافق از ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با طرح کالابرگ الکترونیکی به 60 میلیون ایرانی مبلغی بین 60 تا 120 هزار تومان پرداخت می شود، گفت: دولت مکلف است حدود 30 هزار میلیارد تومان از دارایی و اموال خود را بفروش برساند تا منابع کالا برگ تامین شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
بررسی طرح یک فوریتی تامین کالا های اساسی با کالابرگ الکترونیکی یکی از دستورکار های نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۱   + ۴۰ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد و سوال از وزیر راه و شهرسازی در دستور کار قرار گرفت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شعار سال: خانه تعاونگران با ارسال نامه ای به رئیس مجلس، به تامین بودجه کالابرگ الکترونیک از محل تبصره 2 قانون بودجه سال 99 اعتراض کرد.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت: مبلغ نهایی واریزی به حساب سرپرست خانوار در طرح کالابرگ الکترونیکی این هفته در صحن علنی مجلس مشخص خواهد شد.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۹    
پایگاه خبری زنگ خطر / مجلسی ها اصلاح طرح کوپن6 ماهه را در کمیسیون بودجه نهایی کردند؛ طرحی که در صورت تصویب در صحن پارلمان در 6 ماه دوم امسال اجرا می شود و به 60 میلیون ایرانی، کالابرگ الکترونیکی برای تامین کالای اساسی تعلق می گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - زینب موسوی : مجلسی ها روز گذشته اصلاح طرح کوپن6 ماهه را در کمیسیون بودجه نهایی کردند؛ طرحی که در صورت تصویب در صحن پارلمان در 6 ماه دوم امسال اجرا می شود و به 60 میلیون ایرانی، کالابرگ الکترونیکی برای تامین کالای اساسی تعلق می گیرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد استفاده از معوقات مالیاتی کارت های بازرگانی به منظور تامین بخشی از منابع مالی طرح تامین کالاهای اساسی با استفاده از کالابرگ را ارائه کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با استناد به آیین نامه داخلی مجلس گفت: طرح تأمین کالاهای اساسی با کالابرگ الکترونیکی بنا به درخواست 50 نفر از نمایندگان باید در اولویت رسیدگی قرار گیرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه: مجموع رخداد های اقتصادی ماه های اخیر و پیش بینی تداوم اوضاع ناگوار اقتصادی برای مدتی نسبتاً طولانی، بالاخره کار اقتصاد ایران را به کوپن کشاند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیلی، کارشناس مسائل اقتصادی اقدام مجلس در تصویب طرح توزیع کالابرگ الکترونیکی را اقدامی عجولانه و غیرکارشناسانه خواند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی تازه ترین ها اظهار داشت: مجلس برای تقویت معیشت مردم طرح کالابرگ الکترونیکی را در دستور کار دارد که با این کار می کوشد اقلام معیشتی آنان را در اختیار اکثریت جامعه بگذارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۴    
ایسنا/خراسان رضوی یک کارشناس اقتصادی گفت: قطعا در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی نواقص، فساد و ناخالصی هایی وجود دارد اما باز هم اجرای این طرح از اجرا نشدن آن بهتر است، زیرا بخشی از جامعه را تحت پوشش قرار خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کالابرگ های الکترونیکی برای تامین بخشی از کالاهای اساسی خانوارها توزیع می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در قالب طرحی که فوریت آن نیز به تصویب رسیده قرار است کالابرگ الکترونیکی را با هدف توزیع کالای اساسی به گروه های کم درآمد اختصاص یابد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح کالابرگ های الکترونیکی و تامین بودجه آن گفت: این طرح همچنان در روند رسیدگی قرار دارد و پس از تصویب لازم الاجرا خواهد بود.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
قالیباف بیان کرد که 60 میلیون ایرانی برای تامین کالاهای اساسی خود ماهانه 60 تا 120 هزار تومان به صورت کالابرگ الکترونیکی دریافت می کنند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۳    
رئیس مجلس از دراختیار قرار گرفتن کالابرگ 60 تا 120 هزار تومان به صورت ماهیانه به 60 میلیون ایرانی خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس گفت: مجلس در طرح کالابرگ الکترونیکی دولت را مکلف می کند تا از افرادی که توان تامین کالاهای اساسی ندارند حمایت کند. جزئیات را در این ویدئو ببینید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه بار مالی این طرح دیده شده و محل تامین بودجه آن مشخص است به نظر می رسد شورای نگهبان به اجرای این طرح صحه بگذارد.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت تصویب نهایی مجلس 60 میلیون ایرانی برای تامین کالاهای اساسی کالابرگ دریافت می کنند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۵    
قالیباف: مجلس در طرح کالابرگ الکترونیکی دولت را مکلف می کند تا از افرادی که توان تامین کالاهای اساسی ندارند حمایت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان ملت بر ضرورت حمایت و تامین کالا های اساسی مردم به صورت کالابرگ الکترونیک از سوی دولت تاکید کردند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طرح ارائه کالابرگ الکترونیکی به 60 میلیون ایرانی در حالی روز سه شنبه در مجلس رای گیری می شود که این طرح به نوعی بازگشت به سیستم 40 سال پیش و زمان جنگ است.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کالابرگ الکترونیکی ( یارانه غیر نقدی ) در واقع ادامه روند حمایت دولت از قشرهای آسیب پذیر است. زمان ثبت نام کالابرگ الکترونیک ، سامانه ثبت نام کالابرگ الکترونیکی ، شرایط دریافت کالا برگ الکترونیکی و افراد مشمول طرح کالابرگ الکترونیک در ادامه این گفتار ارائه شده است. ...