دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۰:۳۶Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون بهداشت مجلس»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس نسبت به انعکاس اظهاراتش درباره غربالگری در یکی از روزنامه های رسمی کشور واکنش نشان داد و گفت: آنچه در این گزارش دیده می شود با آنچه تیتر شده و سپس توسط رسانه های معاند مانور داده می شود تفاوت بسیار دارد.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مردم سالاری آنلاین: نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با ادبیاتی عجیب گفت: نظر ما در کمیسیون جوانی جمعیت این نیست که به منگول ها اضافه کنیم تا به جمعیت کشور اضافه شود ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: نباید به پرستاران باردار، شیرده و پر خطر در بخش های اورژانس، عفونی و داخلی اجازه هیچ نوع فعالیتی داده شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی برضرورت لغو سفرهای نوروزی تاکید کرد و گفت: باید به منظور جلوگیری از کرونا ویروس انگلیسی تمهیدات لازم برای محدودیت های پیش از عید نوروز اندیشیده و لحاظ شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- دبیر کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: باید به گروهای آسیب پذیر شهر سی سخت مشاوره های روانشناسی ارایه شود، زیرا آنها آسیب هایی دیده اند که برای روحیه آنها خوب نیست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس، با انتقاد از عدم حمایت سیستم درمانی از پرستاران باردار تاکیدکرد که ما با تمام قوا مطالبه گر اصلاح شرایط و ناظر تحقق عدم حضور حتی یک پرستار باردار ولو خودخواسته بوده و طبق وظیفه نظارتی خود با مسببین آن برخورد قانونی خواهیم کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس، با انتقاد از بکارگیری پرستاران باردار در بخش های پرخطر بیمارستان ها، آن را اقدامی غیرقابل توجیه دانست و تاکیدکرد که پیگیری این موضوع بعد از اتمام بررسی لایحه بودجه در اولویت دستورکار این کمیسیون قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده گرگان در مجلس از کمیسیون بهداشت خواست عملکردهای اخیر سازمان نظام پزشکی را رصد کند زیرا برخی از اقدامات صورت گرفته در آنجا مخالف سیاست های ستاد ملی مقابله با کروناست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه سفرهای نوروزی زمینه شیوع بیشتر کرونا را فراهم می کند، گفت: دولت باید محدودیت تردد را برای تمامی استان ها اعمال کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته غذا و دارو کمیسیون بهداشت مجلس حذف دفترچه کاغذی تامین اجتماعی و الکترونیک کردن دفترچه های درمان را اقدامی شجاعانه، ملی و در راستای اصلاحات زیرساختی بزرگتر برای تحول در حوزه سلامت دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از تولید 12 میلیون دوز واکسن کرونا توسط ستاد اجرایی فرمان امام طی دو مرحله در پایان اسفند و اواخر اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.
برترین ها / کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم قروین در مجلس با بیان اینکه دانشمند جوان قزوینی موفق به کشف داروی ضدکرونایی شده که 100 سال گذشته هم داروی ضدانگل بوده و سابقه دارویی دارد، گفت: چرا دارو دپو می شود و اجازه توزیع به آن داده نمی شود؟ ...
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از عملکرد ستاد ملی کرونا، از فروش بیش از 3 میلیون تومانی داروی ضدکرونای ایرانی در ناصرخسرو خبر داد و گفت: ضعف در حمایت از تولید داروی ضدکرونای ایرانی و اطاله وقت، به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس بر ضرورت تشدید نظارت ها توسط وزارت بهداشت برای جلوگیری از بروز تخلفات در توزیع واکسن کرونا تاکید کرد و گفت: نظارت ها باید به گونه ای باشد که شاهد خروج واکسن از شبکه زنجیره توزیع و انحراف در آن نباشیم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس: سید مجید تفرشی معاون امور بین الملل ستاد حقوق بشر، در مراسم هجدهمین آیین پویش سلامت و افتتاح پروژه بهداشتی دراستان های مختلف کشور که با حضور معاون رئیس جمهور، وزیر بهداشت، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، معاونین و مدیران ارشد وزرات بهداشت و مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی برگزار شد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه امیدواریم در مبارزه با بیماری کرونا سرافراز بیرون بیاییم، گفت: واکسن کرونایی که در ایران در حال تولید است به طور قطع از تمام واکسن هایی که در دنیا ساخته شده است کارآیی بیشتری خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: واکسنی که در داخل تولید می شود از تمام واکسن هایی که ساخته شده است کارایی بیشتری خواهد داشت و به طور قطع صادر کننده واکسن کرونا به کشور های منطقه نیز خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه باور داریم ویروس کرونا دست ساز است، گفت: واکسن کرونایی که در ایران در حال تولید است قطعا از تمام واکسنهای دنیا کارآیی بیشتری خواهد داشت و صادر کننده آن خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بانک جهانی بعد از 15 سال یک کار کوچکی برای ایران انجام داد و مبلغ 50 میلیون دلار برای کشوری مثل جمهوری اسلامی ایران پولی نیست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس در توئیتی از رای مثبت خود به طرح شفافیت آرا خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه هیچ واکسنی کارایی 100 درصدی ندارد، گفت: ویروس کرونا با هیچ کس شوخی ندارد و باید خودمان را به تمامی ابزارهای ایمن سازی، مصون سازی و پیشگیری از ویروس کرونا مجهز کنیم.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس زمان آغاز به کار دستگاه سی تی اسکن بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مینودشت را در روز پدر، اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت:بیمارستان 700 تختخوابی قزوین 9 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و باید تکمیل آن تسریع شود.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون بهداشت مجلس گفت: از وزارت بهداشت مطالبه می کنیم که جلوی ورود داروهایی که مشابه داخلی دارند را بگیرد و از جوانان دانشمند حمایت کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در نشست ستاد استانی کرونا که با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، نسبت به دپوی داروی آیورمکتین و توزیع نشدن آن در کشور انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۰۶    
نشست اعضای کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی امروز 26 بهمن ماه 1399 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی طرح موادی از اصلاح اساسنامه جمعیت هلال احمر در این کمیسیون با حضور مسئولان مربوطه خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی طرح اصلاح موادی از قانون اساسنامه جمعیت هلال احمر با حضور مسئولان مربوطه در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از بررسی اصلاح اساسنامه جمعیت هلال احمر در کمیسیون بهداشت مجلس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از تولید انبوه واکسن ایرانی کرونا در اردیبهشت خبر داد و گفت: برای حفاظت از ملت بخشی از واکسن مورد نیاز اکنون وارد می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی از اقدام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تزریق اولین دوز واکسن روسی کرونا به فرزندش تقدیر کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر محمدعلی محسنی بندپی، عضو کمیسیون بهداشت مجلس در برنامه صبح وگفتگو درمورد آغاز طرح واکسیناسیون از فردا گفت: سیاست دولت و مجلس این است که تا زمان بهره برداری از واکسن تولید داخل، از واکسن های معتبر ساخته شده در کشورهای دیگر استفاده شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته بررسی اجرای ناقص حذف انواع دفترچه های کاغذی بیمه در این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی درخواست حاجی دلیگانی در خصوص اعمال ماده 234 آئین نامه داخلی مجلس ( اجرای ناقص جزء یک بند (ج) تبصره 17 قانون بودجه 1399 موضوع حذف انواع دفترچه های کاغذی بیمه) در نشست امروز این کمیسیون با حضور مسئولان مربوطه خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری، نخستین فرآورده آماده آزمایش بالینی تزریقی_استنشاقی پروتئین نوترکیب کووید ایران ساخت با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه بهداشت و درمان با دکتر حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
انتخاب نوشت : حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم در گفت وگو با روزنامه اینترنتی فراز با اشاره به اینکه از صحبت هایش درباره واکسن روسی برداشت اشتباه شده است، افزود: من برای حمایت از تولید داخلی هیچ واکسن خارجی را نمی زنم و فرقی ندارد که این واکسن روسی باشد ...
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: خیران حوزه سلامت چند هزار نفر هستند که به معنای واقعی کلمه در سامان های مردم نهاد (سمن) فعالیت می کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: جامعه جهانی به خوبی به علم و دانش تولید واکسن کرونای ایرانی پی برده و حتی برخی از کشورها درخواست خرید این واکسن را داشته اند و نشان دادیم تحریم های دارویی ایران معنا ندارد
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس محتوای بیانیه سفارت انگلیس در مورد واردات واکسن کرونای دانشگاه آکسفورد و استرازنکا را تکذیب کرد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
منتظری گفت: زمانی که کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به عنوان تیم تخصصی به جمع بندی ممنوعیت پروازهای اروپایی می رسد انتظار این می رود دولت فقط شنونده نباشد و به آن عمل کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۵۷    
نمی توان آینده کووید 19 را پیش بینی کرد، باید آمادگی برای تامین واکسن در داخل کشور وجود داشته باشد چرا که ممکن است در ادامه با قرارگیری در شرایط جدید، بیماری های جدیدی به دنبال کرونا برای مبتلایان به وجود بیاید، این جمله بخشی از یادداشت شفاهی سید محمد پاکمهر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو کمیسیون بهداشت مجلس از حمایت بیمه ای غربالگری زنان باردار در صورت تشخیص پزشک متخصص خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از تصویب کلیات طرح اصلاح ماده 22 قانون حمایت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بد سرپرست در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون بر این باورند که مشکل اصلی مدیریت بیماری کرونا نبود برنامه و دستورالعمل مشخص است که این روند باید هر چه سریع تر اصلاح شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها دبیر کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: تا رسیدن به نتیجه نهایی و حل نگرانی به حق مردم سنندج، به صورت مستمر پیگیر موضوع آب شرب خواهم بود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص ادامه هیاهوهای معاندین بر سر موضوع واکسن آمریکایی با دکتر حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از رد طرح طرح ادغام سازمان های اورژانس، مدیریت بحران و هلال احمر و سازمان پدافند غیرعامل و تشکیل وزارت مدیریت بحران در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از مخالفت این کمیسیون با تشکیل "وزارت مدیریت بحران" خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از مخالفت این کمیسیون با تشکیل "وزارت مدیریت بحران" خبر داد.
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی تاکید کرد که دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان، با انقلاب اسلامی خویش، برگی زریّن را در تاریخ حیات آدمی رقم زد و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جهانیان طنین انداز کرد