یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۰۳Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون بهداشت مجلس»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: تعداد شهدا و فوتی های کادر بهداشت و درمان در پیک پنجم حداقلی بوده و کم تر از انگشتان 2 دست است اما در پیک اول، دوم و سوم متأسفانه تعداد جان باختگان بالای 200 نفر بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه با شرایط موجود موج ششم کرونا حتما در راه است، تاکید کرد که نیاز به واکسیناسیون است و همچنان خرید واکسن های مختلف در حال پیگیری است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور دستور داد که حداکثر تا 10 آبان ماه سال جاری تمامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت بهداشت باید در مراکز پذیرفته شده فعالیت خود را آغاز کنند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
کانون عالی انجمن های صنفی کارگری ایران، با ارسال نامه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواسته های شاغلان بهداشت حرفه ای را برشمرد. به گزارش ایلنا، در این نامه که رونوشتی از آن برای رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان بازرسی کل کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: لغو دورکاری موجب باز کردن آغوش برای پیک ششم کرونا می شود.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کمبودهای دارویی، نیازسنجی و ذخیره راهبردی یکساله کشور در کمیته دارو و غذای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بررسی شد. به گزارش سپید، کمبودهای دارویی، نیازسنجی و ذخیره راهبردی یکساله کشور در کمیته دارو و غذای کمیسیون بهداشت و درمان با حضور مسئولانی از سازمان غذا و دارو ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۸    
رکنا: رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر این که بازگشایی مدارس نباید بیش از این به تاخیر بیفتد، تصریح کرد: در دو سال گذشته آموزش های مجازی هم وقت بسیاری را از خانواده ها گرفت و هم منجر به افت تحصیلی بسیاری از دانش آموزان شد و در مجموع آسیب های زیادی را به نظام آموزشی کشور وارد کرد ...
برترین ها / روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفته به افرادی که ارز یارانه ای اختصاص پیدا کرده به جای واردات کالا هایی که موظف بودند، کالا هایی مثل زین اسب و کالا های دیگر وارد کردند. خبرگزاری تسنیم با انتشار کارتونی به این موضوع پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصاد سلامت و تجهیزات پزشکی کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در نشست امروز کمیته مقرر شد بخشی از بدهی صنایع و تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی از طریق اوراق بهادار پرداخت شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از قرائت گزارش دیوان محاسبات در مورد نحوه تخصیص و هزینه کرد یک میلیارد یورو صندوق توسعه ملی برای مقابله با کرونا در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: بر اساس این گزارش؛ از مجموع اعتبارات تخصیص یافته فوق، حدود 87 درصد به وزارت بهداشت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کمبودهای دارویی، نیازسنجی و ذخیره راهبردی یکساله کشور در کمیته دارو و غذای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بررسی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی به مناسبت هفته وحدت یادآور شد که وحدت مسلمانان، چتری است از رحمت خداوند بر سر امت اسلام که کینه ها، کدورت ها و خودخواهی ها را می زداید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: غربالگری در ایران و به ویژه لرستان ضعیف است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی روز تربیت بدنی و ورزش را به جامعه بزرگ ورزش و جوانان تبریک گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۲۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس از انتخاب اعضای کمیسیون مشترک مجلس و دولت برای طرح ترسیم کادر پرستاری بیمارستان های دولتی خبر داد و گفت: امیدواریم بتوانیم با توجه به همگرایی های ایجاد شده میان مجلس و دولت گام های موثری برای احقاق حقوق و مطالبات پرستاران برداریم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه هیچ آموزشی جایگزین آموزش حضوری نخواهد بود، گفت: در نشست امروز کمیسیون با سرپرست وزارت آموزش و پرورش تاکید شد که باید در کنار تقویت آموزش مجازی بحث آموزش حضوری هم با توجه به شرایط ویژه اتفاق بیفتد و نهایت اهتمام و تلاش را برای تحقق آموزش حضوری داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: با تشکیل سازمان طب اسلامی ایرانی به صورت مستقل مخالف هستم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش برای ارائه گزارش در مورد نحوه بازگشایی مدارس در نشست هفته آینده کمیسیون بهداشت مجلس حضور می یابد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
در نشست کمیسیون بهداشت مجلس وزیر کار مطرح کرد که کاهش هزینه درمان 44 میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار وزارتخانه قرار دارد و نمایندگان هم بر ضرورت بحث عدالت در نظام دسترسی خدمات تأمین اجتماعی تاکید کردند.
با حضور نمایندگان معاونت پرستاری و توسعه وزارت بهداشت، سازمان برنامه و بودجه، سازمان اداری و استخدامی و سازمان نظام پرستاری، آخرین وضعیت استخدام و تعرفه پرستاران در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس به اظهارنظر نماینده کاشمر درباره منع واکسیناسیون اجباری کرونا و همچنین ایجاد کمپین ضد واکسیناسیون واکنش داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۹    
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از حضور وزیر کار در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: نمایندگان در این نشست بر ضرورت دسترسی برابر و یکسان به خدمات بهداشتی و درمانی تاکید کردند و وزیر هم خواستار ایجاد همفکری و هم افزایی بیشتر میان کمیسیون بهداشت و وزارتخانه شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کارگروه های کمیته بهزیستی و توانبخشی کمیسیون بهداشت مجلس با حضور مسئولان مربوطه در نشست این کمیته بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۵    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: شستا به عنوان مجموعه ای متعلق به تامین اجتماعی از دغدغه های نمایندگان است و تامین اجتماعی باید برای حل مشکلات این مجموعه درآمدزا تلاش کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۷    
نشست اعضای فراکسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی امروز 20 مهر 1400 برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : فاطمه محمدبیگی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: نمایندگان از وزیر بهداشت درخواست کردند تا برای اعتلای وضعیت بهداشت و درمان کشور به ویژه در دوران کرونا ارتباط های موثرتری با کمیسیون بهداشت و نمایندگان داشته باشند و در زمینه کرونا نظرهای مختلف را دریافت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: برای رفع مشکلات کنونی باید به دنبال مجرم باشیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیته کمیته سلامت الکترونیک کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی امروز 19 مهر 1400 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۹    
نشست کمیته بهزیستی و توانبخشی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی امروز 19 مهر 1400 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۸    
نشست کمیته کمیته سلامت الکترونیک کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی امروز 19 مهر 1400 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: دلاور مردان و شیرزنان نیروی مقتدر انتظامی جمهوری اسلامی ایران، با مجاهدت های مستمر خود، بستر امن زندگی و امنیت پایدار در این سرزمین مقدس را برای رشد و توسعه فراهم ساخته و موجب ثبات و آرامش در درون مرزهای ایران عزیز شده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی امروز 18 مهر 1400 برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
فرارو- در روزهای اخیر انتقاد و نارضایتی از وزیر بهداشت و درمان افزایش یافته است. چند روز پیش علیرضا مرندی رییس فرهنگستان پزشکی به تندی از وزارت بهداشت انتقاد کرده بود و حالا هم طرح سوال از وزیر روی میز مجلس است.حتی برخی نمایندگان عین اللهی را تهدید به استیضاح می کنند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: فعالیت همزمان برخی افراد در بخش خصوصی و وزارت بهداشت مصداق بازر تعارض منافع بوده و قانونی نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس در توئیتی مطرح کرد؛" نمایشگاه ایران فارما" فرصتی برای معرفی دستاوردهای صنعت دارویی کشور به جهان است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
جلیل میرمحمدی عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بیش از 8 هزار پرستار در جریان کرونا از کار افتاده شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: متاسفانه متقاضیان رشته های جراحی مغز و اورولوژی که زمانی برای خود ابهتی داشتند به کمتر از یک سوم ظرفیت کاهش یافته و این زنگ خطری در این حوزه به شمار می رود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
جلیل میرمحمدی، عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بیش از 8 هزار پرستار در جریان کرونا از کار افتاده شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کار ، معاونان ایشان و سازمان های مرتبط هفته آینده به منظور ارائه برنامه های وزارت خانه در حوزه سلامت در کمیسیون بهداشت مجلس حضور می یابند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته برنامه ششم کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی میزان تحقق احکام مرتبط با حوزه سلامت در برنامه ششم توسعه در نشست امروز این کمیته با حضور مسئولان مربوطه خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از برگزاری نشست ویژه ای در مجلس برای بررسی مشکلات 11 نوع از بیماری نادر خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته طرح ها و لوایح کمیسیون بهداشت مجلس از رد کلیات طرح تشکیل سازمان نظام طب مکمل در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۲    
رئیس کمیته طرح ها و لوایح کمیسیون بهداشت مجلس از رد کلیات طرح تشکیل سازمان نظام طب مکمل در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت : نمایندگان با کلیات این طرح با توجه به دلایلی مانند مغایرت با قانون برنامه ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه بی توجهی نسبت به تزریق واکسن هیچ توجیهی نداشته و به نوعی فرار از مسئولیت اجتماعی و فردی است، افزود: افرادی که عامدانه از تزریق واکسن اجتناب می کنند سلامت خود و جامعه را در معرض خطر قرار خواهند داد بنابراین باید برخوردهای قانونی لازم در مورد آنها اعمال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به وجود 8 میلیون فرد فاقد بیمه درمانی در کشور، گفت: چرا نباید وزارتخانه ها، ارگان ها، سازمان ها و نهادها به یکدیگر اطلاعات پایه ای بدهند تا چتر بیمه ای گسترش پیدا کند؟
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی درگذشت محمدحسن طریقت منفرد وزیر سابق بهداشت درمان و آموزش پزشکی دولت دهم را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بررسی طرح تشکیل سازمان نظام مهندسی پزشکی و طرح تشکیل سازمان نظام طب مکمل در دستور کار هفته آینده کمیسیون بهداشت مجلس قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: باید اطلاع رسانی لازم به زائران برای رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام بعد از اربعین و انجام تعداد بالایی تست PCR از آنان انجام گیرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی انتخاب پیمان جبلی را به عنوان رئیس صدا و سیما تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری خانه ملت؛ متن پیام تبریک حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...