پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۸:۰۲Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انستیتو»

وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۹    
با حضور معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی تهران و سرپرست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص نحوه تکمیل و آماده سازی پروژه بیمارستان 640 تخت خوابی انستیتو کانسر به عنوان مرکز جامع سرطان کشور گفت و گو وتبادل نظر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۰:۲۱    
وحید مفید عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه ایران چند سالی است شعارهایی که سازمان جهانی برای WHO و سازمان خوار بار و کشاورزی ملل متحد (FAO) در روز جهانی غذا اعلام می کند نگاهی آینده نگر دارد و به نظر می رسد یک یادآوری به کشورها برای نگاه به آینده باشد که در بخش صنایع لبنی ...
رییس انستیتو پاستور ایران گفت: مطالعات نشان داده که 98.9 درصد از افرادی که واکسن پاستوکووک را دریافت می کنند، در بدنشان آنتی بادی تولید می شود و 91.7 درصد از افرادی که با این واکسن واکسینه می شوند به فرم شدید بیماری مبتلا نشده و نیاز به بستری پیدا نمی کنند که بسیار ارزشمند است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۲    
رییس انستیتو پاستور ایران گفت: بحثی که در حال حاضر مطرح است، بازنگری پروتکل ها و روش های آزمایشگاهی است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۹    
رکنا: رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: سوبرانا پلاس یعنی دُز سوم واکسن پاستور می تواند دُز یادآور سایر واکسن های کرونا باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس انستیتو پاستور ایران گفت: تحویل حدود هشت میلیون دز واکسن پاستوکووک به وزارت بهداشت در ماه های مهر و آبان برنامه ریزی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس انستیتو پاستور ایران از تولید 4 میلیون دوز واکسن کرونا طی دو ماه آینده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انستیتوپاستور ایران گفت: واکسن سوبرنا می تواند دز یادآور همه واکسن های کرونا باشد و تست این واکسن روی بیماران خاص جواب داده است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۳:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس اداره بیماری های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت از آغاز توزیع واکسن اسپایکوژن در مراکز واکسیناسیون از هفته آتی خبر داد. دکتر سیدمحسن زهرایی ...
الف   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا بیگلری گفت: پیش بینی ما این است واکسن پاستور یکی از موثر ترین و ایمن ترین واکسن مورد مصرف در کشور است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۹    
رییس انستیتو پاستور ایران گفت: واکسن ایرانی پاستوکوک، ایمن و موثر با مجوز مصرف برای کودکان 2 تا 18 سال است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علیرضا بیگلری رئیس انستیتو پاستور ایران و عضو کمیته ملی واکسن گفت: واکسن کووید تولید انستیتو پاستور مجوز مصرف برای 2 تا 18 سال مجوز مصرف دارد اما فعلا برای بالای 12 ساله ها تزریق می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور ایران، گفت: اگر سیاست های کشوری به طرفی پیش برود که قرار باشد افراد زیر 12 سال هم واکسینه شوند، واکسن پاستوکووک می تواند مورد استفاده قرار گیرد و از موثرترین واکسن ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بیگلری گفت: انستیتو پاستور توانسته واکسن موثری را برای رده سنی بالای 2 سال تا 18 سال مورد کارآزمایی قرار دهد و مجوز مصرف آن را نیز دریافت کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۰    
رئیس انستیتو پاستور ایران اعلام کرد؛ اغلب کشور ها ابتدا افراد بالای 12 سال را شروع کرده اند.
احمدعلی مهری ،رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دیداربا گیورگی سانیکیدزه رییس انستیتو شرقشناسی گرجستان( ایرانشناس و اسلام شناس برجسته گرجی) اعلام کرد:کنفرانس بین المللی تشیع ،فرهنگ و زندگی با مشارکت دانشگاه بیرمنگام انگلیس، انستیتو شرقشناسی گرجستان و رایزنی فرهنگی ایران درگرجستان برگزار می شود ...
بر اساس گزارشی که عضو هیات علمی انستیتو پاستور ایران در کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق تهران اعلام کرد، تا 30 مهرماه امسال حدود 100 میلیون دوز واکسن سینوفارم از چین وارد کشور شد و در مجموع 10 میلیون واکسن کووایران برکت با مجوز مصرف اضطراری به وزارت بهداشت تحویل داده شده و هیچ یک از واکسن های ساخت داخل ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۶    
انستیتو کشتی در نظر دارد با همکاری آکادمی ملی المپیک اولین دوره آموزشی مربی بدنسازی ویژه کشتی را برگزار نمایند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت گفت: 76 میلیون دُز واکسن تزریق شده و تولید داخلی ما در واکسن هم خوب است و علاوه بر واکسن برکت، واکسنهای رازی و انستیتو پاستور، فخرا و سینا ژن انواع دیگر واکسن داخلی کروناست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز دانشگاه علوم پزشکی البرز از تزریق واکسن پاستوکووک تولیدی انستیتو پاستور به نوجوانان 12 تا 18 سال خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۲۹    
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: با نگاه علمی دکتر طهرانچی به ورزش و با همکاری وزارت ورزش و جوانان، بحث راه اندازی انستیتو تربیت مدیران حرفه ای در دانشگاه آزاد اسلامی در دستورکار قرار گرفته است. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- یک موسسه استرالیایی در گزارشی، حکومت چین را به آزار، تعقیب و جاسوسی از اقلیت اویغور در استان سین کیانگ در غرب این کشور متهم کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره ...
دو نفر از محققان معین انستیتو تحقیقات بین المللی ماهیان خاویاری از مزرعه تکثیر و پرورش ماهیان خاویاری شرکت مروارید قروق تالش بازدید کردند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۲    
برچسب ها پاستوکووک پلاس" (دُز یادآور) کودکان سه سال به بالا واکسن پاستوکووک وزارت بهداشت برچسب ها
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور ایران درباره تولید واکسن مشترک ایران و کوبا، گفت: پاستوکووک، تنها واکسنی است که دوز یادآور خود را تولید کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: در بازه زمانی از اول مهر تا 20 آبان 8 میلیون دوز واکسن پاستوکووک تحویل وزارت بهداشت خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیات علمی انستیتو پاستور ایران گفت: خانواده ها بدون نگرانی از واکسن انستیتو پاستور برای تزریق کودکان استفاده کنند.
انستیتو ملی بازی سازی، طی فراخوانی اعلام کرده است که افراد و تیم های علاقه مند و توانمند را در زمینه بازی سازی در مرکز رشد بازی سازی جذب می کند. به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، چند سالی است که بنیاد ملی بازی های رایانه ای ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
واکسن کرونای مشترک انستیتو فینلای کوبا و انستیتو پاستور ایران در کوبا به عنوان "سوبرانا 2" و در ایران به عنوان "پاستوکووک" نامگذاری شده است. این واکسن علاوه بر اینکه می تواند ایمنی بسیار خوبی را ایجاد کند؛ یکی از بی خطرترین و مطمئن ترین واکسن هایی است که در دنیا برای کووید 19 ساخته شده است. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از چند سال تحریم و رکود اقتصاد ایران به ثبات رسیده است یک نشریه وابسته به انستیتو خاورمیانه تصریح کرد ایران بعد از چند سال تحریم و رکود، به ثبات اقتصادی رسیده است. ...
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
شب شعر گرامیداشت حافظ از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیشکک برگزار و دانشجویان زبان فارسی دانشگاه دولتی بیشکک به قرائت اشعاری از حافظ پرداختند. ...
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۸    
محققان معین انستیتو تحقیقات بین المللی ماهیان خاویاری برنامه روز مزرعه را در یکی از مزارع پرورش ماهی خاویاری شهرستان املش برگزار کردند
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۸    
وبینار تخصصی با عنوان "کاربرد تکنیک های ژنتیک مولکولی در مطالعات آبزیان با تاکید بر ماهیان خاویاری" در انستیتو تحقیقات بین المللی ماهیان خاویاری برگزار شد.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۸    
وبینار هماهنگی اجرای گشت های تحقیقاتی ارزیابی ذخایر ماهیان خاویاری با کشتی گیلان و لنج تحقیقاتی کاوشگر کاسپین برگزار شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
واکسن کرونا پاستوکووک محصول مشترک انستیتو پاستور ایران و انستیتو فینلای کوبا، یکی از موثرترین واکسن های کرونا در دنیا است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس موسسه انستیتو پاستور ایران گفت: واکسن ایرانی-کوبایی در کودکان و در رده سنی 2 تا 18 سال می تواند به عنوان یک واکسن کاملا موثر با عوارض کم مورد استفاده قرار بگیرد که خبر خوبی برای خانواده های ایرانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن اعلام این خبر گفت: واکسن کرونا پاستوکووک، یکی از موثرترین واکسن های کرونا در دنیا و محصول مشترک انستیتو پاستور ایران و انستیتو فینلای کوبا است که همزمان با سراسر کشور به سبد واکسیناسیون در بندرعباس اضافه شد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۸    
موسسه نفتی آمریکا یا API در آخرین روزهای ماه سپتامبر اعلامیه ای را منتشر کرد که براساس آن هزینه های دریافت و درج تاییدیه های این انستیتو افزایش پیدا خواهد کرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، توجه به آمار مدیران وزارت بهداشت از رشد دو برابری سوءتغذیه کودکان زیر پنج سال در استانی مانند سیستان و بلوچستان خبر می دهد. نتایج پژوهش انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی حاکی از این است که یک سوم سالمندان تهرانی هم در معرض سوءتغذیه قرار دارند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس انستیتو روانپزشکی تهران با تاکید براینکه بسیاری از خدمات سلامت روان تحت پوشش بیمه ها قرار ندارند، گفت: بیمه های پایه، خدمات ارایه شده در بیمارستان های دولتی روان پزشکی را پوشش می دهند، اما خدمات خارج از این بیمارستان ها معمولا تحت پوشش آنها نیستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر آزمایشگاه پژوهش های تغذیه ای انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور با تاکید بر اهمیت مصرف به اندازه مایعات در سالمندان، به آنان توصیه کرد که حتما روزانه سه تا چهار لیوان آب بنوشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-به گفته علیرضا بیگلری رییس انستیتوپاستور ایران، واکسن پاستوکووک که به طور مشترک با انستیتو فینلای کوبا تولید شده است در ایران روی خط تولید قرار دارد . این واکسن قابلیت تزریق به افراد زیر 18 سال را هم دارد. سایر ویژگی های آن را ببینید.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه تحقیقات بالینی انستیتو پاستور ایران گفت: ویروس طاعونی که اخیرا میان نشخوارکنندگان کوچک مشاهده شده می تواند به سایر دام های سالم در معرض سرایت کند و آنها را در خطر قرار دهد اما قابلیت انتقال به انسان ندارد.
رییس انستیتو پاستور ایران گفت: "پاستوکووک پلاس" (دُز یادآور) تولید شده و پس از طی دوره قرنطینه، تحویل وزارت بهداشت می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۲    
بیست وسومین قسمت فصل هشتم چرخ به بررسی نتایج فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن پاستوکووک انستیتو پاستور اختصاص دارد. این برنامه ساعت 19 امروز، یکشنبه 18 مهر 1400 از شبکه ی چهار پخش می شود.
رییس انستیتو پاستور ایران از موفقیت واکسن "پاستوکووک" در فاز سوم کارآزمایی بالینی و تولید انبوه آن خبر داد و گفت: باعث افتخار است که اعلام کنیم که امروز یک واکسن معتبر را در اختیار مردم کشورمان قرار می دهیم که به همراه دُز یادآور، ایمنی 92 درصدی ایجاد می کند.