یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۰:۰۴Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاستور»

بازتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۸    
روز جمعه، هشتم اسفندماه سال جاری، به نقل از محسن پیرهادی- یکی از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خبری مبنی بر عدم کاندیداتوری آقای قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 منتشر شد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۳    
اقتصاد ایران: شیراز - معاون بهداشت علوم پزشکی شیراز گفت:تا امروز 9 مورد از ویروس جهش یافته در استان شناسایی شده که سه مورد از سوی انستیتو پاستور مثبت قطعی معرفی شده و بقیه نمونه ها در دست بررسی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز - معاون بهداشت علوم پزشکی شیراز گفت:تا امروز 9 مورد از ویروس جهش یافته در استان شناسایی شده که سه مورد از سوی انستیتو پاستور مثبت قطعی معرفی شده و بقیه نمونه ها در دست بررسی است.
برترین ها / شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
روزنامه شرق : علی مطهری که چند سالی است در موضوعات سیاسی نزدیک به اصلاح طلبان شناخته می شود، پنجشنبه در نشست خبری، نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 اعلام کرد. ...
اقتصاد آنلاین / پرسش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۶   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه مجموع تست های PCR و آنتی ژنی رپید تستی که در کشور انجام می شود، هنوز کمتر از 60 هزار تست در روز است، گفت: تست های تشخیصی رپید آنتی ژن در شبکه بهداشتی کشور به صورت رایگان انجام می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۶:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
گمانه زنی ها نشان می دهد رئیس سابق پارلمان کشورمان برای حضور در پاستور عزم خود را جزم کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه پیشواگفت: در انتخابات درست انتخاب کنید تا دوباره سیلی نخوریم دولت جوان مومن انقلابی خستگی ناپذیر باید راس کار بیاید نه مثل رئیس جمهوری که یک سال از پاستور بیرون نیامده است.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۲    
خارگ نیوز: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: واکسن تولید مشترک انستیتو پاستور و کشور کوبا در اواخر اسفند فاز سوم خود را آغاز خواهد کرد و از اردیبهشت کم کم واکسن های داخلی به دستمان می رسد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در روزهای گذشته 16 مورد مشکوک در دهلران به کرونا انگلیسی بودند که پاسخ تست 12 نفر از آنان مثبت شد. به گزارش فارس، روزهای اخیر بود که 16 نفر از شهروندان دهلرانی مشکوک به کرونا انگلیسی شدند و تست کرونا آنان به آزمایشگاه پاستور تهران فرستاده شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: بنا بر اعلام انستیتو پاستور و اداره مراقبت معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دو مورد ابتلا به ویروس انگلیسی کرونا در شهرستان فسا شناسایی شد.
اقتصاد آنلاین / کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۵۷ سایت دیگر  
شفاف ترین آمارهای کرونا در ایران، وضعیت مبتلایان و فوتیهای ناشی از کرونای انگلیسی در کشور، کاهش رعایت پروتکلها و شیب تند بیماری در خوزستان، احتمال خیز چهارم کرونا و پیش بینی 2 سناریو برای بیمارستانها، شروط اجازه سفر در نوروز،بی عدالتی در مصرف واکسن کرونا در دنیا ...
خبرگزاری ایسنا: علی مطهری نماینده سابق مجلس، برای حضور در رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری 1400 اعلام کاندیداتوری کرد. مطهری: * با توجه به شرایط کشور و توانایی که در خود احساس می کنم لازم دیدم در انتخابات ریاست جمهوری حضور یابم. ...
امین سبحانی با بیان اینکه در هفته گذشته حمله گرگ در اسفراین 7 مصدوم را بر جای گذاشت گفت: بعد از یافتن جسد گرگ، نمونه ای از سر حیوان برای تشخیص بیماری هاری به آزمایشگاه انستیتو پاستور تهران ارسال شده است.
فرای 5 کشور بولیوی ، رومانی ، سنگال، اسلواکی و غنا استوارنامه خود را تقدیم حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
سفرای 5 کشور بولیوی ، رومانی ، سنگال، اسلواکی و غنا استوارنامه خود را تقدیم حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در خصوص آمار مبتلایان به ویروس کرونای انگلیسی در استان گفت: در حال حاضر 9 مورد مبتلا به کرونای جهش یافته یا انگلیسی را در استان داریم و آن ها هم برای توالی یابی به انستیتو پاستور ارسال خواهد شد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۸    
مصاحبه اصحاب رسانه با اعضای هیات دولت در حیاط پاستور هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۷    
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به دیگ خالی پاستور و نسخه بی اثر ملاصدرا و...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اصلاح طلبان بجای سر و دست شکاندن برای راهیابی به پاستور در انتخابات 1400 بهتر است درباره کارنامه دولتی که اکثریت مطلق آن را در اختیار دارند، به مردم پاسخگو باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از تایید انستیتو پاستور ایران مبنی بر شناسایی سه مورد مبتلا به ویروس جهش یافته کرونای انگلیسی در فارس خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مجتبی کلانتر صبح امروز سه شنبه در گفتگویی رسانه ای اظهار کرد: 10 نفر از بیماران با تشخیص متخصصان دانشکده علوم پزشکی شوشتر، مشکوک به کرونای جهش یافته انگلیسی بودند که تست آنها به انستیتو پاستور تهران ارسال و نتیجه سه نفر آنها مثبت اعلام شد. ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۶    
شورای وحدت جریان اصولگرایی یکی از فعال ترین جریان های اصولگرایی است؛ مهم ترین رویدادهای انتخاباتی این شورا برای رسیدن به خیابان پاستور را در این شماره مرور می کنیم: حمله به شورای وحدت ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۶    
▫️احزاب و برخی چهره های اصلاح طلب به طور مستقل در حال تدارک انتخابات هستند. ▫️محمدرضا عارف این روزها فعالیت های خود را دوچندان کرده و می گوید در حال بررسی شرایط برای حضور در انتخابات است. ...
گیلان صدر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: نتیجه تست 12 نفر از افراد در تماس با فرد فوت شده به دلیل کرونای جهش یافته انگلیسی در گیلان منفی شد. گیلان صدر :دکتر آیتین حیدرزاده روز سه شنبه اظهار داشت ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دیروز صحن علنی مجلس بار دیگر به میدان مناقشه میان بهارستان و پاستور تبدیل شد و نمایندگان مجلس برای چندمین بار فرصت حمله به دولت را غنیمت شمردند و نه تنها ورود دولت به مجلس را ممنوع کردند، معرفی روحانی به قوه قضائیه را نیز تصویب کردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
بسیاری از احزاب اصلاح طلب می گویند برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 منتظر تصمیم نهایی این نهاد بالادستی و اجماع ساز جریان اصلاحات می مانند ولی در عین حال تحرکات و فعالیت های انتخاباتی خود را نیز متوقف نکرده اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۲    
جلسه با فریادهای اعتراضی نمایندگان جریان پایداری در مجلس آغاز شد. حدود ده نفر از آنها صبح اول وقت، مستقیم رفته بودند به جایگاه هیأت رئیسه تا آنجا متحصن شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نظام ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: آزمایش یک مورد مشکوک به کرونای انگلیسی در پرند از طرف انیستیتو پاستور مثبت اعلام شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
توافقی که روز گذشته بین ایران و آژانس منعقد شد به سرعت با واکنش نمایندگان مجلس روبرو شد و خط و نشان کشیدن های جدید علیه دولت کلید خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: برای تایید موارد مشکوک کرونای انگلیسی در شهرستان دهلران، نمونه ها به آزمایشگاه پاستور تهران ارسال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: 16 نفر از شهروندان دهلرانی مشکوک به کرونا انگلیسی هستند که تست کرونا آنان دیروز به آزمایشگاه پاستور تهران فرستاده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: تست اولیه 2 مورد محتمل ابتلا به کرونای انگلیسی در بیرجند مثبت و این تست ها برای تایید به انستیتو پاستور ارسال شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، محمد دهقانی فیروزآبادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت ها جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا گفت: تست اولیه دو مورد محتمل ابتلا به کرونای انگلیسی در بیرجند با استفاده از کیت تشخیصی مربوطه انجام و نتیجه تست اولیه مثبت گردیده است. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
لایحه بودجه 1400 مجددا در حال برررسی در مجلس است. چگونگی دستیابی پاستور و بهارستان به تفاهم بر سر بودجه نیز از جمله مسائلی است که مرور آن می تواند نوع رابطه دولت و مجلس یازدهم را مشخص کند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه روزنه با موضوع بررسی استراتژی های لازم در رابطه با توزیع واکسن کرونا، در ارتباط تلفنی با دکتر آمیتیس رمضانی (مدیر گروه تحقیقات بالینی انستیتو پاستور ایران و دبیر انجمن متخصصین عفونی) از شبکه رادیویی گفت وگو روی آنتن رفت. ...
برترین ها / راه امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: دعوای احمدی نژاد و حدادعادل بالا گرفته است. حدادعادل فعالیت های انتخاباتی و تبلیغاتی احمدی نژاد را زیر سوال برده و گفته که او رد صلاحیت می شود، دیروز هم احمدی نژاد به سبک خود به حدادعادل پاسخ داده است. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۵    
قائم مقام وزیر بهداشت گفت: واکسن انستیتو پاستور در اردیبهشت ماه و واکسن شرکت شفا فارمد برکت تیرماه قابل استفاده خواهند بود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۲    
دولت خواستار ماندگاری ارز 4200 تومانی تا پایان عمر خود شده و مجلس قرار است در جلسه علنی فردا این موضوع را بررسی کند؛ هر چند کمیسیون تلفیق بودجه با درخواست پاستور موافقت کرد؛ اما این موضوع محل بحث مخالفان و موافقان قرار داد و اینکه آیا می تواند مانع رشد قیمت ها شود یا نه.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
شیراز - سرپرست معاونت درمان علوم پزشکی شیراز گفت: موردی از ویروس جهش یافته کرونا در یکی از بیمارستان های استان شناسایی و برای تائید به انستیتو پاستور ارسال شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم گفت: با توجه به شناسایی ویروس کرونا انگلیسی در استان های مجاور، استان قم در معرض خطر است و از همه بیمارانی که تست کرونا مثبت دارند نمونه ای برای انستیتو پاستور برای شناسایی نوع ویروس ارسال می شود اما در استان قم هنوز موردی شناسایی نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر بهداشت گفت: واکسن انستیتو پاستور در اردیبهشت ماه و واکسن شرکت شفا فارمد برکت تیرماه قابل استفاده خواهند بود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
بخش مهمی از چالش میان دولت و مجلس درباره لایحه بودجه 1400 به ارز 4200 تومانی بر می گردد که در نهایت هم 4200 تومان دولت به قوت خود باقی ماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از گسترش ویروس کرونای انگلیسی در استان خبر داد و گفت: از 10 نمونه ارسالی به انستیتو پاستور 9 نمونه آن ویروس جهش یافته انگلیسی بود که این موضوع بسیار نگران کننده است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: ایران یکی از معدود کشورهای سازنده واکسن است اما تحت تاثیر تحریم ها به تکنولوژی دسترسی ندارد. به گزارش سپید، علیرضا رییسی در هجدهمین آیین پویش ره سلامت و مراسم افتتاح پروژه ICERP تجهیزات خریداری شده از محل تسهیلات بانک جهانی ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
علی قمیشی در گفتگو با مهر ، اظهار کرد: به دنبال مشاهده دو مورد مشکوک ابتلاء به کرونای جهش یافته انگلیسی، تست این دو بیمار مشکوک به انستیتو پاستور تهران ارسال و پس از بررسی های انجام شده مشخص شد این دو فرد به کرونای جهش یافته انگلیسی مبتلا هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
لایحه بودجه 1400 کل کشور پس از یک رفت و برگشت بین دولت و مجلس، حالا در مسیر بررسی بهارستان نشینان قرار دارد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: یک فعال سیاسی گفت: اصلاح طلبان نه لازم است انتخابات را تحریم کنند، زیرا در موقعیت تحریم نیستند و نه فعالانه ورود کنند و کاندیدا معرفی کنند. احمد زیدآبادی در بیست و هشتمین مجمع سالیانه انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران که بصورت مجازی با موضوع انتخابات 1400 و چالش های کنونی برگزار شد ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اجلال قوامی در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان نامه های بی پاسخ محمود نوشت: سر پر سودایی دارد و هنوز در فکر بازگشت به پاستور است. از هر فرصتی استفاده می کند و خودی نشان می دهد تا بگوید همچنان حضور دارد، چه در پاستور باشد و چه در خانه نشسته باشد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نزدیک شدن به ضرب الاجل ایران برای خروج از پروتکل الحاقی و اقدامات فراپادمانی باعث شده تا تحرکات دیپلماتیک دشمن بیشتر شود و تلفن های پاستور بیشتر زنگ بخورد.