سه شنبه ۰۸ اسفندساعت ۰۷:۰۹Feb 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاستور»

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11، سیدمحمد موسوی، شهردار منطقه با اشاره به عملیات عمرانی در پیرامون ورودی متروی حر گفت: هم اکنون تخریب آسفالت پیاده رو در ضلع شمال خیابان دانشگاه جنک و ضلع جنوب خیابان پاستور آغاز شده و میدانگاهی موجود در این مسیر ...
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
صحبت درباره علیرضا زاکانی شهردار تهران است که به نظر می رسد انتقاد از عملکردش به مذاقش چندان خوش نمی آید. زاکانی وقتی بر مسندِ ریاست در شهرداری تهران تکیه زد، تازه از اندیشه پاستور فارغ شده بود و مدهوش از مسیر چینشی بود که او را به بهشت رساند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۳    
رئیس انستیتو پاستور ایران در خصوص جایگاه محصولات دانش بنیان گفت: محصولاتی در این حوزه به مرحله تولید رسیده اند و تعدادی از شرکت های دانش بنیان با انستیتو پاستور ایران همکاری دارند.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معترضان به گران فروشی گروه خودروسازی بهمن موتور که هفته پیش در مقابل ساختمان وزارت صمت تجمع کرده بودند پس از بی نتیجه ماندن مطالبتشان، این بار در مقابل نهاد ریاست جمهوری در خیابان پاستور دست به تجمع زدند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه تحقیقات بالینی، اپیدمیولوژی و آمار زیستی انستیتو پاستور ایران می گوید: در حال حاضر کودکانی برای تزریق 2 واکسن روتاویروس و پنوموکوک تعیین شده اند که بتوانند 3 دوز کامل را دریافت کنند و واکسیناسیون شان ناقص نماند.
رییس انستیتو پاستور ایران در خصوص انتشار برخی اخبار به نقل از وی مبنی بر "شناسایی اولین مورد ابتلا به سویه جدید کرونا در کشور" اعلام کرد: هیچ سویه جدیدی از کرونا مشاهده نشده است . زیر سویه JN1 مدتها پیش همراه با زیرسویه های دیگر گزارش شده بود و سویه جدید محسوب نمی شود ...
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، رحیم سروری در بازدید از غرفه جام جم در نمایشگاه رسانه های ایران در پاسخ به این پرسش که این روزها چه زیر سویه ای از کرونا در کشور شایع است؟ توضیح داد: این روزها وارینات شایع در کشورهایی مانند آمریکا JN.1 است که حدود 60 درصد از ابتلاها را شامل می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیر منطقه یک شهرداری همدان از تملک و تخریب ملکی در خیابان ستاره حد فاصل بین چهارراه پاستور و خیابان هنرستان در راستای سهولت رفت و آمد شهروندان خبر داد.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور ایران از شناسایی اولین نمونه ابتلا به سویه جدید ویروس کرونا موسوم به JN1 خبر داد و گفت: علائم خفیف و شبیه سرماخوردگی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: پس از اینکه ورود سویه جدید کرونا بارها توسط مسئولان کشور تکذیب شد، امروز رئیس انستیتو پاستور ایران از شناسایی اولین نمونه ابتلا به سویه جدید ویروس کرونا موسوم به JN.1 خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور ایران از شناسایی اولین نمونه ابتلا به سویه جدید ویروس کرونا موسوم به JN1 خبر داد و گفت: علائم خفیف و شبیه سرماخوردگی است. رحیم سروری از شناسایی یک مورد ابتلا به سویه جدید کرونا موسوم به J.N.1 خبر داد و اظهار کرد: سویه غالب کرونا در جهان سویه ای جهش یافته [...]
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور ایران، ساعتی پیش از شناسایی اولین نمونه ابتلا به سویه جدید ویروس کرونا موسوم به JN1 خبر داد. این خبر در سالگرد ورود کرونا به ایران اعلام می شود، روز سی ام بهمن سال 1398 به طور رسمی اعلام شد ویروس کرونا در ایران شناسایی شده است، حالا بعد از چهار سال امشب رحیم سروری [...]
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۶    
سروری در غرفه روزنامه قدس: در دنیا هنوز واکسنی برای سالک تولید نشده و بسیار انگل پیچیده ای هست. ما خودمان را با شرایط تحریم تطبیق دادیم.
رئیس انستیتو پاستور ایران از شناسایی یک مورد ابتلا به سویه جدید کرونا موسوم به J.N.1 خبر داد و اظهار کرد: سویه غالب کرونا در جهان سویه ای جهش یافته به نام جی ان وان است که حدود 60 درصد در آمریکا شیوع دارد و در ایران نیز اولین مورد ابتلا به این سویه کرونا شناسایی شده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه جامعه: رییس انستیتوپاستور ایران با اشاره به اقدامات این انستیتو در دوران کرونا و شناسایی اولین موارد این بیماری و طراحی کیت های تشخیصی در دوران بحران کرونا، در عین حال از شناسایی سویه JN.1 کووید در کشور خبر داد ...
رییس انستیتو پاستور ایران اعلام کرد: 10 درصد از اعضای هیات علمی انستیتوپاستور جزو دانشمندان مطرح دنیا هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در دومین روز از نمایشگاه رسانه های ایران؛ رییس انستیتو پاستور ایران از غرفه خبرگزاری مهر بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس انستیتو پاستور ایران گفت: کیت تشخیص سویه های مختلف کرونا در کشور تولید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس انستیتو پاستور ایران، به تشریح مهم ترین دستاوردهای انستیتو پاستور پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رییس انستیتو پاستور ایران از صادرات واکسن های هپاتیت بی و ب.ث.ژ به کشور ونزوئلا خبر داد و گفت: این انستیتو، کیت های تشخیصی کووید برای تشخیص سویه های مختلف تولید کرده است .
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کد خبر: 917303 / دیروز, 13:14 / ایران فعال سیاسی اصولگرا نوشت: قالیباف رقیب بالقوه رئیسی در انتخابات 1404 است و اگر از هم اکنون تضعیف شود، خطرش از بین می رود و رئیسی 4 سال دیگر در پاستور می ماند. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
ویولاین سنت آندره از نویسندگان این تحقیق و متخصص زیست شناسی محاسباتی در انستیتو پاستور پاریس، گفت: سیگار علاوه بر اثرات کوتاه مدت، تأثیر قابل توجهی بر ایمنی طولانی مدت دارد و افراد سیگاری حتی سال ها پس از ترک سیگار، همچنان در برابر بیماری ها و عفونت ها آسیب پذیر هستند. ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دانشمندان در انستیتو پاستور فرانسه دریافته اند که حتی سال ها پس از ترک سیگار، اثرات توتون بر سیستم ایمنی بدن باقی می ماند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی وزرا و معاونین رئیس جمهور، امروز چهارشنبه 25 بهمن، پس از پایان جلسه هیأت دولت به پرسش های خبرنگاران پاسخ دادند، جواد اوجی وزیر نفت در جمع خبرنگاران با تشریح انفجار خط لوله گاز در استان فارس، گفت: این اقدام تروریستی در شبکه خطوط انتقال گاز سراسری در سه منطقه کشور اتفاق افتاد ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قرار بود دو واکسن روتاویروس و پنوموکوک توسط موسسه تحقیقاتی انستیتو پاستور تولید و تا دهه فجر امسال رونمایی شود تا نسخه ایرانی آن در اختیار خانوده ها قرار گیرد و واردات این دو واکسن به پایان برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۶    
وزیر بهداشت از غرفه انستیتو پاستور ایران در مسیر راهپیمایی 22 بهمن بازدیدکرد.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۳    
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل انستیتو پاستور ایران گفت: اگر چه واریانت جدید کووید 19 در حال گردش خفیف است اما ممکن است واریانت جدید شیوع پیدا کند که از پل ایمنی ایجاد شده عبور کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۱    
کرمان-ایرنا- تخت داریم اما بیمار ندارند ، حکایت بیمارستان شهرستان های نَرماشیر، فَهرج و ریگان در شرق استان کرمان است و البته به معنی این نیست که مردم این مناطق مریض نمی شوند، بلکه به بیمارستان پاستور بم، کرمان یا دیگر نقاط مراجعه می کنند و حالا این بیمارستان ها از نظر مسئولان، زیان ده تلقی می شوند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری که با شعارهای ساده زیستانه آمد و رئیس جمهور شد دیگر مثل گذشته تیپ نمی زند و ظاهر جدیدش سر و صدا کرده است. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۱:۴۳    
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل انستیتو پاستور ایران از آمادگی این انستیتو برای تولید واکسن های پنوموکوک و روتاویروس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی انستیتو پاستور ایران، از پایش بیماری های نوپدید در حیات وحش برای پیشگیری از طغیان بیماری ها در انسان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی انستیتو پاستور ایران با اشاره به تولید 16 میلیون دوز واکسن "پاستوکووک" در دولت سیزدهم، از آماده سازی زیرساخت ها برای تولید واکسن های "پنوموکوک" و "روتاویروس" خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی وزراء و اعضای کابینه پس از پایان جلسه هیأت دولت چهارشنبه (18 بهمن) به جمع خبرنگاران آمده و خبرهای جدیدی را از پیشرفت صنعت هسته ای کشور گرفته تا شناسایی کشورهای حامی تروریست ها در اختیار آن ها قرار دادند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۳    
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل انستیتو پاستور ایران از تولید بیش از 16 میلیون واکسن پاستوکووک در دولت سیزدهم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۶    
عضو هیات علمی انستیتو پاستور ایران گفت:ما 16 میلیون دز واکسن پاسخ برگ پاستوکووک ، 9 میلیون دز واکسن هپاتیت ب ، 11 میلیون دز واکسن. ب.ث.ژ ، بیش از 3 میلیون محلول تزریقی در دولت سیزدهم تولید شده است .
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل انستیتو پاستور ایران، ضمن اشاره به تولید واکسن هایی نظیر پاستوکووک، هپاتیت ب، ب. ث. ژ، ضد سرطان های مثانه و هاری دامی در عین حال اقدامات انجام شده جهت تولید واکسن های پنوموکوک و روتاویروس را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو هیات علمی انستیتو پاستور ایران با بیان اینکه ایران تنها کشور دارای انستیتو پاستور در خاورمیانه است، گفت: بیش از 11 میلیون دز واکسن ب،ت ،ژ ، بیش از 9 میلیون دز واکسن هپاتیت ب ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
امیدوارم که ایشان بتواند به هدف شان که سفر کردن نه فقط به استان که به شهرستان و بخش و دهستان های کشور هم هست، عملی شود و آن اندازه در سفر باشند که فرصتی برای حضور در پاستور نداشته باشند.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۳    
شهدای ایران :انتخابات اسفند 1402 با توجه به در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از اهمیت ویژه ای برخوردار است که مهمترین موارد آن به شرح ذیل است: ...
گیل خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به این که برخی از شرکت های تولیدکننده داخلی در زمینه تولید دو واکسن روتا ویروس و پنوموکوک گام برداشته اند، افزود: طی چند سال گذشته ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بنا بر گزارش مجلس، چهار اقدام اصلی عامل افزایش هزینه های مصوب در بودجه مشخص شد
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۵    
در راستای گسترش آزمایشگاه مرجع کشوری بیوشیمی در پاسخگویی به نیازهای برنامه غربالگری کشوری تست های تشخیصی اولیه بیماری پمپه (یکی از بیماری های وابسته به آنزیم)، برای اولین بار در کشور در بخش بیوشیمی انستیتو پاستور ایران راه اندازی شد.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی انستیتوپاستور، به دنبال عقد تفاهم نامه همکاری بین انستیتو پاستور ایران و کمیته دائمی همکاری های علمی و فناوری سازمان همکاری اسلامی (COMSTECH) ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
در راستای گسترش آزمایشگاه مرجع کشوری بیوشیمی در پاسخگویی به نیازهای برنامه غربالگری کشوری تست های تشخیصی اولیه بیماری پومپه (یکی از بیماری های وابسته به آنزیم)، برای اولین بار در کشور در بخش بیوشیمی انستیتو پاستور ایران راه اندازی گردید.
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
دکتر رحیم سروری، رییس انستیتو پاستور ایران با ابلاغی در تاریخ 8 بهمن 1402، آقای حسین ستوده حقیقی فرد را به عنوان مشاور روابط عمومی این انستیتو منصوب کرد. در این ابلاغ از ایشان خواسته شده است تا ضمن تعامل با معاونان و استفاده از ظرفیت های موجود در راستای ارتقا سطح روابط عمومی به منظور [...]
آفتاب یزد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۲    
آفتاب یزد رضا بردستانی: ماه ها قبل، شاید اواخر شهریور یا اوایل مهرماه سال جاری در یادداشتی متذکر شدیم؛ دولت، اختلافات خود با مجلس را پیش از ارائه بودجه به بهارستان حل کند. منظورمان همین بحث هایی است که این روزها بین بهارستان و پاستور بالا گرفته است. زمان حسن روحانی نیز شبیه به این اتفاقات، [...]
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شقاقی با بیان این که افزایش مالیات ها، فشار مضاعف به مردم می آورد، افزود: یعنی ما از یک طرف داریم با ابزار مالیات به مردم فشار مضاعف می آوریم و از طرف دیگر، از کانال تورم به آن ها فشار وارد می شود. در این شرایط، طبقه متوسط به پایین بین این سنگ آسیاب تورم و مالیات له می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
احمد زیدآبادی: شورای نگهبان روسای جمهور پیشین را تایید صلاحیت کرده اما پس از سپری شدن دورۀ هشت سالۀ ریاست جمهوری آنها، همه را نه فقط فاقد هر نوع صلاحیت برای ریاست جمهوری بلکه حتی “منحرف ” تلقی کرده است! با این وضع، اوضاع از دو حال خارج نیست. یا هر فرد “صاحب صلاحیتِ مورد [...]