یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۲:۵۰Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاف سردرگم»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آموزشی می گوید: اگر چه افزایش حقوق معلمان در رتبه بندی با توجه به تورم موجود در کشور، مبلغ ناچیزی است و جواب گوی زندگی آنها نیست، شایسته است که بررسی به اعتراضات رتبه های صادر شده نیز در اسرع وقت انجام شود تا حداقل برخی از مشکلات این قشر زحمت کش کاهش پیدا کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۷    
قزوین - ایرنا - ضرورت ازدواج آسان و بهنگام جوانان در جامعه از بحث های داغی است که امروزه بسیاری از مسوولان و خانواده ها را برای باز شدن این کلاف سردرگم به فکر چاره انداخته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۹    
طی سالیان اخیر همواره بحث مدیریت در ورزش از مباحث داغ و به روز در سطح کلان کشور بوده است، بحثی که به کلاف سردرگم و راه میانبری برای جاه طلبان و تشنگان پست و مقام تبدیل شده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
بعد از قرارداد سانچس با اکوادور حالا فدراسیون فوتبال ایران باید به یک گزینه دیگر فکر کند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۳    
شهروند| در حالی که بر اساس اعلام سخنگوی فدراسیون فوتبال، قرار بود تکلیف نیمکت تیم ملی فوتبال تا ظهر دیروز، یعنی 20 اسفند مشخص شود، تا آخرین ساعات روز گذشته، خبر جدیدی درباره انتخاب مربی جدید اعلام نشد تا بدین ترتیب شایعاتی درباره کاندیدای هدایت تیم ملی به گوش برسد که یکی از اصلی ترین آنها ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۶    
مجید گودرزی-کارشناس اقتصاد
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
با توجه به تورم مصالح ساختمانی و زمانبر بودن ساخت مسکن آپارتمانی، کارشناسان معتقدند تنها با ساخت مسکن به شیوه تدریجی مسکن به متقاضی واقعی خود می رسد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های خارجی خبر داده اند، به خاطر تحقیقات تخصیص ارز، واردات چای از بزرگترین صادرکننده این کالا به ایران متوقف شده است. پیش از این واردکنندگان چای مدعی شده بودند، وزارت جهاد کشاورزی تمامی ارز واردات چای را به یک مجموع خاص تخصیص داده است و در همین ارتباط نامه ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
درخواست وزیر راه و مخالفت ستاد تنظیم بازار با افزایش قیمت بلیط هواپیما در سفرهای نوروزی باعث شد تا ایرلاین ها به دنبال جبران هزینه ها باشند به همین دلیل از دولت درخواست کاهش هزینه های جانبی کرده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۰    
کلاف سردرگم واردات خودروهای خارجی به معمای پیچیده ای تبدیل شده است که با توجه به شرایط مقرر در این باره به نظر می رسد نمی تواند دردی از مردم را دوا کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون آماتوری ورزش کارگری وضعیت نامشخص و مبهمی پیدا کرده است. به گزارش طرفداری؛ با اعلام غیررسمی و از گوشه وکنار وزارت ورزش و جوانان، خبر می رسید که مجمع انتخاباتی فدراسیون آماتوری ورزش کارگری در تاریخ 3 اسفندماه با تمام حاشیه هایی که داشت ...
اوشیدا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۰:۵۱    
چاله و چوله های چهل تکه آسفالت خیابان های زابل سال هاست که رانندگان این شهرستان را کلافه کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
آب سوءمدیریت ما را پاک نمی کند! کلاف سردرگم نیمکت تیم ملی، مهم ترین چالش های جامعه حقوقی کشور در روز وکیل، وضعیت سلامتی پیروز بر لبه تیغ، ابعاد سیاست ارزی جدید دولت ...
صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
وزارت صمت وعده داده بود که تا پایان سال جاری 10 درصد از خودروهای وارداتی را عرضه خواهد کرد در حالی که هنوز سازوکار فروش خودروهای خارجی مشخص نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ماجرای مسمومیت دانش آموزان قمی به کلافی سردرگم تبدیل شده است و با وجود تاکید مسوولان مختلف بر شناسایی عومال این موضوع هنوز دلیل این مسمومیت ها مشخص نیست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۲    
سازندگان فیلم گره هایی، گاه بیهوده، در داستان ایجاد کرده اند که تا آخر هم بازشان نمی کنند؛ برای همین، وابل بیشتر شبیه یک کلاف سردرگم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاونت خدمات شهری شهرداری ساوه گفت: حدود 200 دستگاه وانت بار میوه فروش در این شهر فعالیت دارند که اغلب از شهرهای دیگر به ساوه مراجعه می کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
در روز های پایانی بهمن ماه قرار داریم و همچنان وعده وزیر صمت برای عرضه خودرو های وارداتی به بازار از پنجم بهمن ماه محقق نشده است. قرار بود با ورود خودرو های خارجی ارزان قیمت به کشور بازارخودرو در ماه های پایانی سال به تعادل برسد، نه تنها این هدف عملی نشد بلکه این روز ها همزمان با کشمکش دولت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پروژه چهارخطه کردن جاده چالوس از مرزن آباد تا دزدبن به طول 15 کیلومتر که قرار بود 5 کیلومتر آن طی مصوب سفر شهرستانی استاندار به چالوس تا پایان سال تمام شود فقط 2/3 کیلومتر آن به پایان رسیده و مابقی به کلاف سردرگم تبدیل شده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مددکاران اجتماعی از پیشگامان توسعه محلی و ارایه خدمات به آسیب دیدگان در هنگام بحران هستند که نقش آنها در 4 مرحله پیش از بروز بحران، هنگام بروز بحران، پس از بحران و بازیابی از اهمیت برخوردار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مسمومیت دانش آموزان با ابهامات و پرسش های فراوانی در افکار عمومی مواجه شده که چرا با گذشت بیش از 70 روز از این ماجرا هنوز مشخص نیست و آیا طبق ادعای نماینده قم در مجلس "موضوع مشکوک است؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ترافیک در سنندج به یک کلاف سردرگم و گره کوری تبدیل شده است که نیاز به یک نسخه اساسی با مدیریت صحیح و اجرای پروژه های عمرانی کلان شهری در حوزه ترافیک دارد که دیگر مسکن های مقطعی، این درد مضمن را درمان نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه عرب زبان با پرده برداشتن از سفر یک هیئت پارلمانی لبنانی به واشنگتن و دیدار اعضای این هیئت با مقامات آمریکایی نوشت که واشنگتن از لبنانی ها خواسته است که خودشان کلاف سردرگم انتخاب رئیس جمهوری جدید کشورشان را باز کنند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
کلاف سردرگم تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران یا همان “یوزها” با خداحافظی کارلوس کی روش کمی باز شد و حالا می شود بهتر درباره وضعیت این تیم حرف زد. نخست این که باز هم سبک مدیریت ایرانی در فوتبال، گل کاشت و برای حل یک مشکل و مساله خاص ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۳:۲۹    
واگذاری بلوک خودروسازان سیاست درستی است؛ چرا که مدیریت و مالکیت دولت همزمان در شرکت هایی است که به دلیل قیمت گذاری دستوری بالغ بر 115 هزار میلیارد تومان زیان انباشته داشته اند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
گفت وگوی شهروند آنلاین دو مشتری بانک آینده که یک پیامک با ارقام نجومی شوکه شان کرد را در ادامه بخوانید.
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در پی حمله نظامی روسیه به اوکراین، اروپا و آمریکا اقدام به اعمال تحریم هایی علیه روسیه کرده و یکی از این تحریم ها شامل اعمال سقف قیمتی فروش نفت روسیه در بازارهای جهانی است ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۵:۴۵    
یک کارشناس روابط بین الملل سرنوشت دور جدید مذاکرات را در ابهام دانست و گفت: چندین حادثه اوضاع کنونی را پیچیده کرده و مانع از آن است که بتوان به یک جمع بندی در این زمینه دست یافت اما در صورتی که نمایندگان آژانس در ایران حضور یابند و موارد اختلاف برطرف شود، مقدمه ایجاد تحول در مذاکرات خواهد بود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قرارداد نیکولو زانیولو با آاس رم در سال 2024 به پایان می رسد و اکنون گویا او تمایل به جدایی از این باشگاه دارد. با این حال وضعیت رم و زانیولو بسیار پیچیده و تبدیل به یک کلاف سردرگم شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اسناد محرمانه ای که در خانه بایدن کشف شده و سوال های پیرامون آن برای دولت آمریکا دردسر جدیدیست که کاخ سفید را در حالت تدافعی قرار داده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تعطیلی 82 روزه مدارس در سال تحصیلی جاری، موافقان و مخالفان خود را دارد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۷:۳۱    
متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در نهبندان از تحویل ندادن زمین ها گلایه دارند و مسئولین قول تحویل تا 2 هفته آینده را داده اند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۲:۳۳    
تقلای کشورها برای نجات مدارس از آلودگی هوا کلاف سردرگم تعطیلی مدارس در کمیته اضطرار چه خبر است؟
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این که طولانی شدن برنامه ششم توسعه خیلی جالب نیست، می گوید: تمدید شدن این برنامه از روی ناچاری است، چون اگر بخواهیم منتظر بمانیم که دولت برنامه را بیاورد و اول برنامه مصوب شود و بعد بودجه را مصوب کنیم، شاید به راحتی امکان پذیر نباشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
پلاسکو 6 سال پیش فروریخت. 16 آتش نشان جان خود را ازدست دادند. در این مدت قرار بود ایمن سازی صورت گیرد ولی مدیران گذشته موفق نبودند. چند ماهی است ایمن سازی در دستور کار مدیریت ششم قرار گرفته و 29 ساختمان بسیار پرخطر تا پایان سال ایمن سازی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۶    
ترافیک شهر کامیاران به مشکلی جدی برای مردم این شهر تبدیل شده است، کلاف سردرگمی که مدیریت بیشتری نیاز دارد.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۸    
داستان کنکور و تغییر و یا حذف آن از همان سال های پیش از انقلاب شروع شد. حالا که به برگزاری اولین کنکور دومرحله ای تاریخ مان نزدیک می شویم، باید دید از کدام مسیر به اینجا رسیده ایم. آیا این کلاف سردرگم سرانجام گشوده می شود؟
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تغییر رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل در روزهای اخیر به موضوع داغ رسانه های عبری تبدیل شده، این در حالی است که بحران های حاکم بر ارتش این رژیم، هالیوی را روبروی ماموریتی غیر ممکن قرار داده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تولید و فروش خودرو یکی از موضوعات پرحاشیه در ایران است که همیشه بخشی از اخبار روزانه رسانه ها را به خود اختصاص داده است. اخیرا بعد از اینکه قرار شد برای شفاف سازی و مبارزه با رانت و فساد کلیه خودروهای وارداتی و تولید داخل در بورس عرضه شود و دولت با جدیت برای واقعی شدن قیمت ها بر عرضه در بورس کالا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۰    
مشکل سوخت که پای ثابت مطالبه مردمی ما شده این هفته با پاسخگویی مسئولان شرکت نفت همراه شده ، تلاش تیم مطالبه ی مردمی خبر استان، برای یافتن سرنخ های این کلاف سردرگم همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
احتمالا در روز های آینده بازهم شاهد اظهارنظر هایی مبنی بر ممنوعیت عرضه خودرو و یا تداوم عرضه خودرو در بورس باشیم؛ ابهاماتی که می تواند در نهایت به فرآینده عرضه خودرو به بازار لطمه وارد و فضای هیجانی در بازار را تشدید کند؛ زیرا قیمت ها در بازار خودرو تابع عرضه و تقاضاست.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس اجتماعی- ماجرای پر حاشیه واگذاری واحد رادیولوژی بیمارستان پورسینا رشت به یک شرکت خصوصی هر روز ابعاد تازه ای پیدا می کند. این روزها که مسئولین بیمارستان پورسینا و دانشگاه علوم پزشکی گیلان به صورت غیررسمی عقد قرارداد با شرکت مپنا تبسم را رد می کنند و آن را در سطح یک تفاهم نامه می ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
جلال چراغپور در خصوص شرایط تیم ملی امید صحبت کرد. به گزارش طرفداری، جلال چراغپور در خصوص شرایط تیم فوتبال امید به ایرنا گفت: تیم امید یک کلاف سردرگم و مجموعه ای از گره ها است و روش و سیاست مسئولان فدراسیون، نمی تواند باعث حل این مشکلات شود ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با یادآوری وعده محقق نشده دولت در بودجه 1401 تاکید کرد که افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان تنها با تضمین دولت برای کنترل تورم قابل پذیرش است.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۳    
اختلاف نظر بودجه ای دولت و مجلس طی سال های گذشته، امسال دامنه بیشتری پیدا کرده و علاوه بر اختلاف معمول میان پاستور و بهارستان در مورد محورهای درآمدی و هزینه ای بودجه، تقدم یا تاخر زمانی برنامه هفتم توسعه نیز به این ماجرا دامن زده است ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
با مرور سرمقاله و یادداشت های روز روزنامه های کثیرالانتشار کشور، مطالبی از جمله تنگنای دشمن در این تنگه است، بحران کیفیت، کلاف سردرگم جمهوری خواهان در کنگره به چشم می خورد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
تقدم و تاخر بررسی لوایح برنامه هفتم توسعه و بودجه 1402 در مجلس تبدیل به معمایی شده که برای حل آن سناریوهای مختلفی بیان می کنند؛ اما تکلیف این دو لایحه چه خواهد شد؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که کمتر از سه ماه تا پایان سال باقی مانده، سوال این است که تکلیف لوایح برنامه هفتم و بودجه 1402 چه خواهد شد؛ محمدباقر قالیباف رییس مجلس در 28 آذر یعنی قبل از تقدیم لایحه بودجه به مجلس ...