چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۱۸Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاف سردرگم»

گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۷    
مدیرمسئول رسانه مردمی "چی دا " با تحقیقات و مشاهدات میدانی به این باور رسیده که با توجه به تجربیات و انتخاب مجدد رستم کوشکی به عنوان منتخب مردم، اگر حاج رستم را سال اول به عنوان رئیس شورای شهر انتخاب می کردند دیگر اعضای شورای اسلامی شهر طی این یکسال با پروژه ها و اهداف و برنامه های شهر آشنا می شدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- در حالی که یک روز از اجرای طرح محدودیت های کرونایی در کشور می گذرد اما مردم گلستان هنوز ابهامات زیادی در زمینه اجرای این طرح دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، تدابیر مناسبی برای کنترل بیماری اتخاذ نشده و حالا که قرار بر اعمال محدودیت های کرونایی شده است، هنوز سؤالاتی از نحوه اعمال محدودیت ها در اذهان عمومی شکل گرفته و بی پاسخ مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۱    
طرح آمایش یا ادغام دانشگاه های دولتی در خراسان شمالی این بار با مخالفت کارکنان و مسئولان محلی شهرستان اسفراین مواجه شده و نسبت به الحاق این دانشکده صنعتی اسفراین به دانشگاه بجنورد معترض و مخالف هستند.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۰۲    
بخش مرکزی قائمشهر بزرگترین بخش استان مازندران و یکی از بزرگترین ها در کشور است که در پی عدم توجه مسئولین مدت هاست بدون مسئول باقی مانده و مشکلات زیادی را برای مردم بوجود آورده است
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۷    
مشکل کجاست و چه زمانی قرار است تا بازار قطعات یدکی خودرو به ثبات برسد؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - پس از گذشت یک سال از وعده تخلیه زباله از ساحل محمودآباد توسط مسئولان متعدد شهرستانی و استانی ، ساحل این شهرستان همچنان روزانه میزبان ده ها تن زباله است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در سال های گذشته یکی از حوزه هایی که آمار و ارقامی غیر واقعی از آن منتشر می شد میزان مهاجرت دانشجویان ایرانی به کشور های خارجی بوده است.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۸    
مساله ویروس کرونا تبدیل به یک کلاف سردرگم در دستان طرفداران تئوری توطئه و مخالفانش شده است. به نظر می رسد علی رغم شواهد دو طرف هیچ راه خروجی برای این مساله وجود ندارد. به گزارش میهن نوین به نقل از خبر فوری، اعلام ساخت واکسن کرونا بلافاصله بعد از شکست ترامپ در انتخابات، پاک بودن
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: غلامعلی رجایی، فعال سیاسی اصلاح طلب و مشاور رسانه ای مرحوم هاشمی رفسنجانی گفت: در کمتر مقطعی مثل مقطع کنونی، انتخابات یک کشور ضدامپریالیستی و انقلابی مثل ایران با انتخابات یک کشور دیگر آن هم ابرقدرت آمریکا گره خورده است. باید این گره را عاقلانه، هوشمندانه و مدبرانه باز کرد ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۲    
بانی فیلم: در بحبوحه نزاع های کلامی میان موافقان و مخالفان واگذاری اختیارات وزارت ارشاد در شبکه نمایش خانگی به سازمان تلویزیون، به نظر می رسد قرار نیست حاشیه های این صنعت نمایشی تمام شده و پیچیدگی های این کلاف سردرگم به پایان برسد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
در حالی قرار است امروز جلسه شورای عالی هواپیمایی تکلیف قیمت بلیط را روشن کند که برخی شرکت های هواپیمایی همچنان به گرانفروشی خود ادامه می دهند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به نظر می رسد که جو بایدن ، رییس جمهور منتخب و دونالد ترامپ ، رییس جمهوری است که پس از یک دوره به کار خود در کاخ سفید پایان می دهد؛ اما به نظر می رسد که ترامپ به این آسانی ها قدرت را تحویل نخواهد داد. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
صبح سه شنبه، خواهر و داماد محسن بار دیگر به دادسرای پردیس رفتند تا رد و نشانی از گمشده شان پیدا کنند. به گزارش شهروندآنلاین، پیگیری هایی که تمامی ندارد و هر روز درگیر پرونده محسن هستند ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۱۵    
در حالی که بیشتر مسئولان بر لزوم تعطیلی پایتخت تأکید دارند اما معلوم نیست رشته این کلاف در دست کیست!
اقتصاد آنلاین / راه امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
برای گشودن کلاف سردرگم پیش بینی درمورد ارز، طلا و سهام شاید بهتر باشد از قیمت ارز آغاز کرد که ارزیابی آن در کوتاه مدت، به پارامترهای کمتری وابسته است؛ محاسبات مبتنی بر نظریه مقداری پول، نشان می دهد که قیمت تعادلی دلار آمریکا در حال حاضر باید چیزی بین 25 تا 27هزار تومان باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-حلقه محدودیت های کرونایی در تهران در حالی از امروز تنگ تر می شود، که سردرگمی در خصوص طرح تعطیلی پایتخت صدای اعتراض نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را هم در آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۷    
با وجود اظهار نگرانی بسیاری از مسئولین ستاد کرونای تهران، نه تنها هنوز مصوبه سختگیرانه ای برای اعمال محدودیت های کرونایی در پایتخت به تصویب نرسیده، بلکه شاهد اظهارنظرهای ضد و نقیض مسئولین نیز هستیم.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۶    
پس از صعودی شدن آمار ابتلا و فوت ناشی از کرونا بسیاری از شخصیت ها و مجامع علمی در کنار بخش قابل توجهی از مسئولین در پایتخت خواستار تعطیلی حداقل دو هفته ای تهران هستند، خواستی که بعد از مخالفت استانداری حال به نظر می رسد وزارت بهداشت پیگیر تصویب آن در ستاد ملی مقابله با کرونا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
شرکت نیشکر هفت تپه همچنان درگیر حواشی است و کارگران باوجوداینکه مدتی دست از اعتصاب کشید بودند اما مجدداً به دلیل مطالبه برخی خواسته هایشان به کف خیابان آمدند.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هر روز بیش از 400 نفر می میرند و تهران عزادارترین شهر در روزهای کرونایی است. اظهار نظر متناقض مسئولان را بخوانید، تا کلاف سردرگم تعطیل نشدن روزهای سیاه کرونایی را دریابید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۷:۰۱    
زنجان- نرخ های نجومی و دلبخواهی، نبود نظارت کافی و قیمت هایی که هر لحظه تغییر می کنند حکایت این روزهای بازار زنجان است و شهروندان زنجانی هر روز شاهد قیمت سرسام آور کالاهای اساسی هستند.
99/08/15 علی رغم افزایش هزینه های تولید در مدت 7 ماه اخیر و خصوصاً قیمت نهاده ها و نوساناتی که در بازار بوده است ... به گزارش روابط عمومی شهرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۵    
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان کاشان گفت: علی رغم افزایش هزینه های تولید در مدت 7 ماه اخیر و خصوصاً قیمت نهاده ها و نوساناتی که در بازار بوده است گوشت قرمز تنها کالایی بوده که قیمت پایداری داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۲۲    
ایسنا/قزوین نهاده دام و طیور از خارج وارد کشور می شود، تا پیش از این نهاده با ارز دولتی یا همان ارز 4200 تومانی وارد می شد ولی دولت ارز آن را به ارز نیمایی تغییر داد و همه چیز مانند کلاف سردرگم به هم گره خورد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۱۰    
فرسودگی خودروها یکی از موضوعات چالش برانگیز در زمینه آلودگی هوا است. اعداد و آمار نشان می دهد خودروها بازیگر نقش اول افزایش میزان آلاینده های هوا هستند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
حمید حاجیان وکیلی که حین رسیدگی به پرونده بانک سرمایه به قتل رسید، نقش پر رنگی در این پرونده داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- رییس کمیته معماری و طرح های شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه پیگیر تهیه و تصویب طرح ساماندهی خیابان ولیعصر و اصلاح طرح تفصیلی آن با رویکرد حفاظتی در دو حوزه میراث فرهنگی-تاریخی و میراث طبیعی هستیم ...
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۱۰    
خریدوفروش در بازار خودرو تقریبا عدد صفر را لمس کرده است. درج قیمت های کاذب و حباب دار روی قیمت های خودرو در بازار این واقعیت را نشان می دهد که نرخ خودرو در بازار باید با کاهش قیمت بالایی روبرو شود تا شاهد رونق خریدو فروش خودرو باشیم.
برترین ها / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در شرایطی که افزایش قیمت بلیت هواپیما لغو و مقرر شده طی هفته آتی درباره آن تصمیم گیری نهایی شود، هنوز مشخص نیست بالاخره قیمت افزایش پیدا می کند یا آنکه مسئولان برای ثابت نگه داشتن آن چاره ای می اندیشند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۰    
ایلام - ایرنا - کلاف سردرگم پروژه مسکن مهر ایلام که بیش از یک دهه از آغاز آن می گذرد، به نظر می رسد تا انتهای سال جاری باز شده و پرونده این واحدها با تکمیل شدن تمامی آنها بسته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- شاید کمتر کسی فکر می کرد در فصل برداشت زعفران کرونا تا این میزان کشاورزان را اذیت کند.
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
آی اسپورت - با استقلالی شدن محمد نادری و چراغ سبز هروویه میلیچ برای ادامه همکاری با این تیم، حالا استقلال 4 گزینه برای بازی در سمت چپ خط دفاعی دارد. میلیچ، نادری، میلاد زکی پور و متین کریم زاده. از این جمع چهار نفره، احتمال نیمکت نشینی دو نفر اول بعید به نظر می رسد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رشد دو برابری قیمت مرغ از مرداد تا مهر، تاسیس 700 هزار شرکت صوری، کلاف سردرگم تولید و عرضه خودرو و آدرس غلط نقش تحریم ها در افزایش نقدینگی، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بیستمین مرحله از حراج اوراق بدهی دولتی در حالی با فروش 330میلیارد تومانی این اوراق پایان یافت که همچنان میزان فروش اوراق بدهی دولتی افت محسوسی را نسبت به مراحل گذشته تجربه می کند. طی چهار مرحله اخیر با وجود رسیدن نرخ بهره مؤثر به 21درصد، تنها یک هزار و 710میلیارد از این اوراق به فروش رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با انتقاد از بی برنامگی دولت و وزارت راه و شهرسازی در بخش مسکن،گفت: بخش مسکن فقط با تفکیک وزارت راه و شهرسازی به سامان می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۰    
در بسته خبری 3 60 از تناقض بین شنیده ها و گفته های آموزش و پرورش استان در تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل تا کلاف سردرگم توزیع واکسن آنفلوانزا در داروخانه های مشهد و ماجرای واگذاری های عجیب و غریب واحد های مسکن مهر به مردم را ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۶    
در بسته خبری 3 60 از تناقض بین شنیده ها و گفته های آموزش و پرورش استان در تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل تا کلاف سردرگم توزیع واکسن آنفلوانزا در داروخانه های مشهد و ماجرای واگذاری های عجیب و غریب واحد های مسکن مهر به مردم را ببینید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
حاجی آباد - مشکل مخابراتی در بخش احمدی از شهرستان حاجی آباد صدای نماینده ولی فقیه در هرمزگان و یکی از نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس را درآورد تا پس از یک روز قطعی مجددا وصل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-در پی گلایه های مردم هرمز و درخواست آنان مبنی بر پیگیری مشکلاتشان از مسئولان، خبرنگار تسنیم موضوع را پیگیری و از بخشدار در رابطه با این معضلات سوالاتی پرسید اما متاسفانه وی از پاسخ طفره رفت و طلبکارانه گفت مگر من باید به شما پاسخ دهم؟
عطنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۶    
بازنگری در سرفصل های رشته های دانشگاهی زخم کهنه ی نظام آموزشی کشور است که هر چند وقت یک بار سر باز می کند. دانش جویان همواره از کاربردی نبودن آن چه در دانشگاه می خوانند، می گویند و مدرسان از کهنه شدن سرفصل ها و منطبق نبودن با نیازهای جامعه ...
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۱    
فرضعلی علیجانی: اعتراض اصلی بنده به دلیل فرآیند غیر قانونی انتخاب شهردار و رئیس شورای شهر که در خارج از صحن شورای شهر صورت گرفته است می باشد و گرنه بنده هیچ مشکل شخصی با این آقایان ندارم ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
دولت پس از گذشت 8 ماه از شیوع کرونا در حالی هنوز نتوانسته مشکل توقف صادرات پسته را حل کند که دلال ها وارد بازار شده و جای تدبیر مسئولان را گرفته اند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۴۷    
موفق شدید ، به راحتی آب خوردن تونستین یکی از بهترین تیم های ایران و آسیا رو به خاک سیاه بسپارید با میلیون ها هوادار. تیمی که آرزوی هر مربی ای بود حالا بدون سرمربی و مثل یک کلاف سردرگم به این مربی و اون مربی پاس داده میشه. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۳۷    
گروه شرکت ها: به علت تفاوت قیمت فولاد در بازار رسمی و آزاد، تولید کنندگان برای اعلام قیمت های پیشنهادی خود دچار سردرگمی شده اند. از این رو نرخ های خود را بدون تغییر اعلام کردند. در این مدت، شمش و مقاطع به قیمت های روز گذشته پیشنهاد شدند.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ماجراهای انتخاب سرمربی در باشگاه استقلال، نمایه ای از کلاف سردرگم مدیریتی حاکم بر این باشگاه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان فرماندار گرمسار مهارت افزایی متناسب با نیاز بازار را گره گشای کلاف سردرگم بیکاری جوانان تحصیل کرده خواند و گفت:
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ارزیابی اثرات محیط زیستی پروژه های مختلف یکی از مواردی است که همواره متولیان امر با آن سر و کار داشته اند. دبیر شبکه ملی تشکل های مردم نهاد محیط زیست ومنابع طبیعی کشور شفافیت، پاسخگویی، آگاهی بخشی و مشارکت ذی نفعان را جزو اصول بنیادین ارزیابی اثرات محیط زیستی می داند ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۶    
تولیدکنندگان لوله و پروفیل در سال جاری با مشکلات متعددی ازجمله تامین مواد اولیه و افزایش قیمت مواجه هستند و به همین دلیل کاهش میزان تولید را تجربه می کنند ...
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۷:۳۲    
خاک، چوب یا فلز به تنهایی ارزشمند نیستند اما زمانیکه در میان آغوش دستان یک مجسمه ساز قرار می گیرند آرام آرام بوی زندگی به مشام می رسد. مرتضی نعمت الهی با خلق آثاری ماندگار برگرفته از سنت و تاریخ کهن این سرزمین فرهنگ ما را به رخ جهانیان کشید