چهارشنبه ۰۸ تیرساعت ۲۱:۳۱Jun 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حق مسکن»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال، مشارکت های مردمی و نظارت بر مؤسسات غیر دولتی بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به سخنان رئیس سازمان بهزیستی توضیحاتی پیرامون حق مسکن معلولان داد.
کارگر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۹    
عددی که در حقوق کارگران برای مسکن در نظر گرفتیم مطمئنا تناسبی با پرداخت اجاره بها ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه ماندگاری در شغل در سال جاری افزایش یافته است گفت: برای بهبود معیشت کارگران پیشنهاد بن الکترونیک را داده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۷    
کاهش 100 هزارتومانی کمک هزینه مسکن کارگران برای سال 1401، مورد انتقاد کارگران قرار گرفت.
گیل ابراز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۱۲۶ سایت دیگر  
مبالغ کمک های جانبی پرداختی به مستمری بگیران تامین اجتماعی در سالجاری ابلاغ گردید با صدور بخشنامه ای نحوه محاسبه حق سنوات ، میزان کمک های جانبی شامل عائله مندی ، حق اولاد ، همسر متکفل فرزند ، حق مسکن ، تامین معیشت و ... مستمری بگیران تامین اجتماعی اعلام گردید. ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۳۵ سایت دیگر  
حاج اسماعیلی گفت: من فکر می کنم که این 100 هزار تومان در کاهش حق مسکن کارگران، توجیهی بود که دولت در خصوص عدم اجرای مصوبه سایر سطوح کارگری برای بازنشستگان تامین اجتماعی مرتکب شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
آرمین خوشوقتی گفت: شورایعالی کار مبلغ 650 هزار تومان را طبق ماده 2 قانون تعیین کرده و به هیات وزیران برای تصویب فرستاده اما هیات وزیران به جای تصویب یا احیاناً عودت، خود مبلغ را تعیین کرده است که این رویه، خلاف قانون است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دستمزد عادلانه، شایسته و مطابق با سبد هزینه های زندگی، حق مسلمِ کارگران شاغل و بازنشسته در دوره صدارت هر وزیری هست.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کاهش حق مسکن نوعی بی اعتنایی به کارگران و تخریب جایگاه قانونی شورایعالی کار است، تنها نهادی که کارگران در آن حق چانه زنی دارند و می توانند تا حدودی از مطالبات مزدی و قانونی خود دفاع کنند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
برای سال 1401 مصوبه شورای عالی کار بر 650 هزار تومان شدن حق مسکن تاکید دارد. به دلیل ابلاغ نشدن این مصوبه در دو ماه گذشته کارفرمایان این مزایا را به نرخ سابق 450 هزار تومان پرداخت کردند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اخبار روز گذشته از هیات دولت، در خصوص تغییر دستمزد کارگران شاغل در بخش دولتی و ابلاغ افزایش حق مسکن کارگری مورد توجه کاربران تجارت نیوز قرار گرفت.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: نماینده کارگران به مصوبه حق مسکن از سوی هیات وزیران واکنش نشان داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۷:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
با امضای معاون اول رئیس جمهوری، مصوبه مربوط به تعیین کمک هزینه مسکن کارگران مشمول قانون کار در سال 1401 ابلاغ شد. به گزارش ابتکار ، هیئت وزیران در جلسه مورخ 11 خرداد 1401، به پیشنهاد شورای عالی کار و تایید سازمان برنامه و بودجه کشور، کمک هزینه مسکن کارگران مشمول قانون کار را تعیین کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرامرز توفیقی از کاهش صد هزار تومانی حق مسکن کارگران در هیات دولت انتقاد کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مصوبه هیئت وزیران مبنی بر تصویب حق مسکن کارگران ابلاغ شد اما رقم آن نسبت به مصوبه شورای عالی کار، کم تر است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۷:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
روز گذشته محمد مخبر مصوبه هیات وزیران درباره افزایش حداقل مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی و بازماندگان و همچنین مصوبه هیات وزیران مبنی بر افزایش حق مسکن را ابلاغ کرد. او در مورد سهمیه 3 درصدی استخدام معلولان نیز دستوراتی را برای وزارت مربوطه صادر کرد. افزایش حقوق بازنشستگان ابلاغ شد ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
در حالی که جامعه کارگری در انتظار تصویب افزایش مبلغ حق مسکن بود، هیأت وزیران مصوبه شورای عالی کار را تغییر داد و با کاهش 100 هزار تومانی این مبلغ را 550 هزار تومان تعیین کرد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
باوجود عقب نشینی دولت در قبال ممانعت از افزایش دستمزد کارگران شاغل در دستگاه های دولتی، اما در رابطه با افزایش حق مسکن کارگران اتفاق دیگری افتاد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دولت حق مسکن کارگران را 550هزار تومان تعیین کرد. پیش از این شورای عالی کار، مبلغ حق مسکن کارگران در سال 1401 به 650 هزار تومان تصویب کرده بود.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون اول رئیس جمهور حق مسکن 550 هزار تومانی کارگران را به وزیر کار ابلاغ کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بعد از تصویب حق مسکن کارگری در سال 1401 برای کارگران از سوی شورای عالی کار، معاون اول رئیس جمهور حق مسکن 550هزار تومانی کارگران را به وزیر کار ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور، مصوبات هیئت دولت درباره افزایش حقوق بازنشستگان و حق مسکن کارگران را برای اجرا ابلاغ کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کارگری شورایعالی کار گفت: دولت نمی تواند حق مسکن را کاهش دهد و جالب اینجاست که در ابلاغیه ی حق مسکن 550 هزار تومانی نوشته اند به پیشنهاد شورایعالی کار! شورا چه زمانی این مبلغ را پیشنهاد داده است؟
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
محمد مخبر معاول اول رئیس جمهور در نامه ای به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور مصوبه هیئت وزیران مبنی بر افزایش حق مسکن کارگران را ابلاغ کرد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۷    
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) مطالب مرتبط کافئین را بیش از حد مصرف نکنید! مطالب مرتبط کافئین را بیش از حد مصرف نکنید! مطالب مرتبط کافئین را بیش از حد مصرف نکنید! مطالب مرتبط کافئین را بیش از حد مصرف نکنید! برچسب ها حق مسکن کارگران سازمان برنامه و بودجه شورای عالی کار مسکن کارگران ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
تاخیر و تعلل در ابلاغ افزایش حق مسکن کارگری از این جهت حائز اهمیت است که می تواند بخشی از کارگران از دریافت این افزایش محروم کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به صورت مشخص هرکدام از بازنشستگان تامین اجتماعی بسته ماهانه مزایای ثابتی دریافت می کنند. این مزایا برای بازنشستگان مشتمل بر حق عائله، حق معیشت، حق اولاد و حق مسکن هستند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به صورت مشخص هرکدام از بازنشستگان تامین اجتماعی بسته ماهانه مزایای ثابتی دریافت می کنند. این مزایا مشتمل بر حق عائله، حق معیشت، حق اولاد و حق مسکن هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یک کارگر: اگر بیش از 11 میلیون تومان قسط وام مسکن بدهم، چطور زندگی کنم؛ آیا با دو یا سه میلیون تومان می توان یکماه دو فرزند محصل را اداره کرد؟!
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۰۰:۲۸    
حق سکنی با شوهر است. تعیین مسکن از آثار ریاست شوهر به حساب می آید و قسمت اول ماده 1114 قانون مدنی به این موضوع اختصاص یافته است. در این ماده آمده است : زن باید در منزلی که شوهر تعیین می کند سکنی نماید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۳    
رایج ترین نوع مالیات در ایران، مالیات حقوق است که جزئی از مالیات بر درآمد به حساب می آید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگران همچنان باید منتظر اعمال افزایش حق مسکن وعده داده شده باشند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۰۸:۰۵    
افزایش حق مسکن کارگران به اردیبهشت هم نرسید ، ارتقا جایگاه گیلان در حوزه جمعیت یک ضرورت است و جنگل های هیرکانی یکی از ظرفیت های گردشگری استان است از عناوین روزنامه های امروز(2 خرداد) گیلان است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۹    
در حالی که انتظار می رفت مبلغ جدید کمک هزینه مسکن کارگران تا پایان اردیبهشت به تصویب هیات وزیران برسد و در فیش حقوقی این برج کارگران اعمال شود اما به نظر می رسد کارگران باید همچنان منتظر تصویب این مصوبه بمانند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
در حالی که انتظار می رفت مبلغ جدید کمک هزینه مسکن کارگران تا پایان اردیبهشت به تصویب هیات وزیران برسد و در فیش حقوقی این برج کارگران اعمال شود اما به نظر می رسد کارگران باید همچنان منتظر تصویب این مصوبه بمانند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار، تصویب مصوبه افزایش حق مسکن کارگران را مورد تاکید قرار داد و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص واردات بی رویه و اصلاح قراردادهای کار، از مسئولان و دولتمردان خواست تا برای از بین بردن ناامنی شغلی راهکاری پیش بینی کنند.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۳    
رعیتی فرد ،معاون وزیر کار: مصوبه حق مسکن 650 هزار تومانی در دستور کار هیات وزیران قرار دارد و در هفته آتی تصویب و ابلاغ خواهد شد تا جامعه کارگری از مزایای افزایش حق مسکن نیز بهره مند شود./ایسنا
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران در هفته آینده خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۵   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به عملیاتی شدن کامل سامانه جامع روابط کار در 6 ماه آینده از تصویب و ابلاغ مصوبه افزایش حق مسکن کارگران در هفته آینده خبر داد و گفت ...