شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۶:۴۹Oct 2020 24

جدیدترین‌های «رئیس کمیسیون بهداشت مجلس»

دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۲    
در هفته های اخیر شاهد کمبود انسولین قلمی در سطح داروخانه های کشور هستیم، ماده دارویی که حکم مایع حیات بیماران دیابیتی نوع یک را دارد؛ نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس معتقد است که نظارت ها اجبارا باید تشدید و علمی شود و همچنین دستگاه های نظارتی و قضایی کشور باید با عوامل و کسانی که این نابسامانی را در ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: طبق آماری که در اختیار داریم، میزان واردات انسولین در 6 ماهه امسال نسبت به 6 ماهه سال گذشته نه تنها کاهشی نبوده بلکه افزایشی بوده و 1.3 برابر بیش تر از سال 98 بوده است اما چه اتفاقی افتاده که امروز کمبود انسولین در کشور وجود دارد؟
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت برادر رئیس کمیسیون بهداشت و درمان را به ایشان تسلیت گفت.
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
راه دانا: سید محمد پاک مهر نایب رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب خبر فروش کلیه شهروندان ایرانی به کشورهای همسایه اظهار داشت: موضوع و خبر فروش کلیه شهروندان ایرانی به کشورهای همسایه مثل عراق، روسیه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، درگذشت برادر وی را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی به حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درگذشت برادر وی را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس پرداخت یکسان حق بیمه توسط تمام مردم را بی عدالتی دانست و گفت: نباید حق بیمه فردی که در منطقه محروم زندگی می کند با کسی که در تهران ساکن است، یکسان باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از اینکه رئیس جمهور به عنوان رئیس ستاد مقابله با کرونا عزم و اراده جدی برای اجرای سختگیرانه پروتکل های بهداشتی ندارد، گفت: ایشان به طور مداوم بر ضرورت نظارت سختگیرانه بر اجرای رعایت پروتکل ها تاکید می کند اما در عمل شاهد اقدام موثری نیستیم.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۸    
گروه استان ها- خراسان شمالی- رئیس مجمع نمایندگان استان و نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تورم، گرانی، بیکاری و پدیده شوم اعتیاد امنیت جامعه را به خطر انداخته و جرایم را نیز افزایش می دهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان - رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: تا کنون فقط 27 درصد از کمک یک میلیارد یورویی رهبر معظم انقلاب به بخش بهداشت و درمان برای مقابله با ویروس کرونا تخصیص یافته است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بهتر این بود که تا هفته اول مهر ماه واکسن به صورت کامل در دسترس مردم باشد اما تعلل دولت در تامین ارز اولیه باعث شد این اتفاق رخ ندهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: وقتی برای خرید واکسن آنفلوآنزا مشکل داریم، چرا برای واکسنی که هنوز وارد بازار جهانی نشده، 15 درصد پولش را پرداخت کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
حسینعلی شهریاری با اشاره به عدم تخصیص یک میلیارد دلار به بخش بهداشت و درمان گفت: متأسفانه تاکنون نه رئیس جمهور و نه دیگر مسئولان دولتی پاسخ مشخصی درباره عدم تخصیص درست یک میلیارد دلار به بخش درمانی کشور به مجلس نداده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: واکسن های آنفولانزا طبق آخرین اطلاعات با قیمت 40 هزار تومان توزیع خواهند شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: ادعای بهداری مجلس درباره گرفتن این واکسن ها بدین گونه بود که تعداد زیادی از کارکنان مجلس بیماری خاص و زمینه ای دارند از این رو درخواست واکسن آنفولانزا را به سازمان غذا و دارو داده اند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۵:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت برخی موضوع دریافت واکسن آنفولانزا توسط مجلس را با قصد تخریب مجلس برجسته کردند.
سندیکای صاحبان صنایع داروی انسانی ایران در نامه ای به رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، تخصیص ارز 4200 تومانی به دارو را عامل ورشکستگی تولیدکنندگان داخلی کشور و کمبود داروهای تولید داخل دانست و خواستار حذف این ارز شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از نامه قالیباف به دفتر رهبر معظم انقلاب درباره حضور دو نفر از نمایندگان مجلس در ستاد ملی کرونا خبر داد و گفت که دولت هیچ کدام از نماینده ها را به جلسه ستاد ملی کرونا دعوت نمی کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در برنامه تهران20 از ناکامی وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو در تامین واکسن آنفلوانزا خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس خطاب به رئیس جمهور با انتقاد از اینکه تصمیم های غیرکارشناسی شما در ستاد ملی مبارزه با کرونا جان بسیاری از دانش آموزان، خانواده ها و معلمان را به خطر انداخته است ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر ضرورت برخورد قاطع با نقض کنندگان پروتکل های بهداشتی، گفت: لغو دورکاری در شرایط فعلی به هیچ وجه منطقی نیست و دو سوم کارکنان باید دورکاری کنند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۲    
کسب و کار نیوز - رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: مدارس در حالی بازگشایی شده اند که در برخی مناطق به دلیل ضعف زیرساخت های آموزشی و نبود بستر آموزش مجازی و دسترسی نداشتن به اینترنت یا سایر اقلام آموزشی دانش آموزان نمی توانند از شبکه شاد استفاده کنند و برای عقب نماندن از درس مجبورند به مدرسه بروند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۴    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس تاکید کرد: سلامت دانش آموزان اولویت اول و آموزش بعد از آن قرار دارد و ما به طور جدی در شرایط حاضر نگران سلامت مردم هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۴۸    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با مدیرکل دامپزشکی خراسان شمالی، برای پیگیری مشکلات و مسائلی مثل حق محرومیت از مطب و ضریب بهداشتی احکام حقوقی و کارگزینی کارکنان این دستگاه اجرایی قول مساعد داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: اگر فکر کنیم دانش آموزان مقاطع پایین را طوری مدرسه می بریم که پروتکل ها رارعایت کنند بیشتر به یک شوخی شبیه است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۵۶    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در گفتگو با کسب و کار گفت: اینکه ما فکر کنیم که بچه های دبستانی را می توانیم وادار کنیم که پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند یا ماسک شان را در تمام مدتی که در کلاس حضور دارند بزنند به یک شوخی بیشتر است تا واقعیت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: اگر فکر کنیم دانش آموزان مقاطع پایین را طوری مدرسه می بریم که پروتکل ها رارعایت کنند بیشتر به یک شوخی شبیه است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۰:۵۵    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم زاهدان، گفت: ما در بیمارستان ها مشکل کمبود اکسیژن داریم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: دولت حق ندارد مردم را مجبور کند که فرزندانشان را به مدرسه بفرستند و در غیر این صورت باید پاسخگوی حفظ جان دانش آموزان باشد. در حال حاضر بسیاری از خانواده ها نگران نحوه بازگشایی مدارس هستند و به همین دلیل رفتن به کلاس های حضوری باید اختیاری باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: قیمت داروی پلاویکس در اولین جلسه کمیسیون بهداشت بررسی و نتیجه آن اعلام خواهد شد و رئیس سازمان غذا و دارو هم در این رابطه باید پاسخگو باشد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۲۱    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از اینکه انتظارات از صادرات دارو به خوبی برآورده نشده و شیوه قیمت گذاری دارو ناعادلانه است، گفت: برای اینکه بیمه ها را موظف کنیم هزینه دارو را پرداخت کنند به شرکت های دارویی فشار می آوریم که داروها را ارزان بفروشند و با تولید داروی ارزان وضعیت صادرات بهبود نمی ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از اینکه انتظارات از صادرات دارو به خوبی برآورده نشده و شیوه قیمت گذاری دارو ناعادلانه است، گفت: برای اینکه بیمه ها را موظف کنیم هزینه دارو را پرداخت کنند به شرکت های دارویی فشار می آوریم که داروها را ارزان بفروشند و با تولید داروی ارزان وضعیت صادرات بهبود نمی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: قرار است ارزیابی های اعضای این کمیسیون درباره میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در محل های آزمون کنکور مکتوب شده و نیمه دوم شهریور و هنگام بازگشایی مجلس آن را بررسی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: خوشبختانه در بسیاری نقاط در مراسم عزاداری محرم پروتکل ها رعایت می شود. امیدوارم تا آخر این موضوع رعایت شود تا بهانه ای دست دشمنان نیاید و بگویند اینها عزاداری کردند و باعث پیک کرونا شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه اگر ارز دارو به موقع تامین نشود سه ماه آینده با مشکل جدی کمبود دارو مواجه خواهیم شد، گفت: می طلبد رئیس جمهور با تذکر به بانک مرکزی جدی گرفتن مساله تامین ارز دارو را گوشزد کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر عدالت اجتماعی در حوزه بهداشت و درمان رعایت نشده است و باید اجحاف ها در این حوزه جبران شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از تغییر نظر وزارت علوم در تعویق زمان برگزاری کنکور گفت: 48 ساعت قبل وزارت علوم توانایی اجرای پروتکل ها را نداشت اما به علت دستور رئیس جمهور ظرف 24 ساعت از نظر خود درباره تعویق منصرف شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از کاهش 80 درصدی درآمد بیمارستان ها در شرایط کرونایی خبر داد و گفت: کمتر از 30 درصد از مبلغ یک میلیارد یورویی صندوق دخیره ارزی اختصاص پیدا کرده که قرار است با دولت مکاتبه و علت را جویا شویم.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۲    
وزارت علوم توان برگزاری کنکور با انجام پروتکل های سختگیرانه مقرر شده را ندارد رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با این دولت و وزارت علومی که من می بینم به اجرای پروتکل های سختگیرانه بهداشتی در کنکور سراسری خوش بین نیستم و نمونه آن را هم در چند روز گذشته دیدیم به همین دلیل با برگزاری کنکور با ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: رئیس کمیسیون بهداشت مجلس درباره تعیین تکلیف برگزاری یا عدم برگزاری کنکور گفت: چون ما تصمیم گیرنده نیستیم نمی توانیم زمان را تعیین کنیم. ولی همکاران ما مصمم هستند که شاید اگر ستاد کرونا تصمیم نگیرد، یک طرح دوفوریتی بیاورند و جلوی تمام کنکورها را بگیرند که البته هنوز قطعی نشده است ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به اینکه توان اجرای پروتکل های بهداشتی را نداریم، گفت: احتمالا مجلس با طرح دو فوریتی، جلوی تمام کنکورها را بگیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه فقط نوشتن پروتکل برای پیشگیری از کرونا کافی نیست، گفت: ضمانت اجرایی برای عمل به پروتکل ها نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: باید منابع مالی خوبی برای وزارت بهداشت و درمان در رابطه با مبارزه با کرونا در پاییز و زمستان فراهم و زیرساخت ها را درست کنیم چون اگر منابع در اختیار نگذاریم شرایط سخت خواهد بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از موافقت اعضای کمیسیون متبوع خود برای تشکیل کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده خبر داد و گفت: طرح تشکیل کمیسیون مذکور بزودی در صحن علنی مورد بررسی قرار گرفته و در صورت موافقت نمایندگان با هدف بررسی تخصصی و ویژه مسائل جمعیتی و خانواده تشکیل می شود.
برترین ها / نماینده   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور با تاکید بر لزوم تامین ماسک رایگان و ارزان قیمت برای گروه های آسیب پذیر گفت که کلیه کنکورهای سراسری زمانی برگزار شود که بیماری در کشور تحت کنترل درآمده باشد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس طی نامه ای از رئیس جمهور خواست تا به منظور جلوگیری از شیوع گسترده بیماری کرونا و قطع زنجیره انتقال نسبت به اجرای موارد مطرح شده اقدام کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۹    
سید محمد پاک مهر نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس معتقد است رئیس سازمان نظام پزشکی در زمینه مقابله با کرونا، می خواهد کمترین مسئولیت را عهده دار شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس توزیع اعتبارات وزارت بهداشت در حوزه مقابله با کرونا را نامتقارن توصیف کرد و گفت: برخی استان ها 400 میلیارد و برخی 15 میلیارد تومان دریافت کرده اند.
الف   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: در تعطیلات عید قربان به دید و بازدید و مسافرت نروید تا مبادا، ناخواسته کانون های بروز بیماری شعله ور شده و دور جدیدی از ناملایمات اجتماعی و اقتصادی بر همه جامعه تحمیل شود.