شنبه ۱۳ خردادساعت ۰۷:۳۸Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کمیسیون بهداشت مجلس»

خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه وزارت بهداشت به تنهایی نمی تواند طرح پزشکی خانواده را اجرا کند، گفت: در نشست امروز کمیسیون با وزیر بهداشت تاکید کردیم که دولت باید منابع مالی این طرح را تامین کند تا بتوان آن را به صورت درست، اصولی و واقعی اجرایی و عملیاتی کرد.
به گزارش ایفنا؛ سید مرتضی خاتمی در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه یک رویداد مهم در حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی به شمار می رود. در این نمایشگاه شرکت های مختلف دانش بنیان و کسانی که در زمینه تولید محصولات پزشکی تلاش کرده اند فرصت پیدا می کنند محصولات تولیدی خود را در معرض بازدیدکنندگان ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه شبکه سلامت سیما در میان 18 شبکه از نظر مخاطب رتبه هفتم را به خود اختصاص داده و دارای جایگاه مناسب و موثری است، گفت: تمامی مسائل حوزه سلامت باید توسط این شبکه منعکس شود زیرا در آگاهی بخشی به مردم موفق عمل کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی عملکرد مرکز ملی آموزش مهارت حرفه ای در نشست امروز این کمیسیون با حضور مسئولان مربوطه خبر داد و گفت: درخواست جمعی از نمایندگان در مورد اعمال ماده 234 در رابطه با استنکاف تامین اجتماعی از استقرار خدمات الکترونیک سلامت بررسی شد که در نهایت مهلت یک ماهه به دستگاه ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۴    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در پیامی ولادت حضرت معصومه ( س ) و روز دختر را تبریک گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: تمامی دانشگاه های علوم پزشکی باید به سمت هوشمندسازی حرکت کنند و با همت و تلاش جوانان، باور ملی و پیش بینی منابع ؛ جزو 10 کشور اول دنیا در زمینه هوش مصنوعی شویم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۱    
نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد با تصمیمات جدید در حوزه ی دارو ، تجهیزات مصرفی و حوزه شیرخشک شاهد رفع کمبود شیرخشک هم به صورت شیرخشک متابولیک و هم شیرخشک های رگولار باشیم .
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در جمع نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی سیستان و بلوچستان،گفت: موضوع قراردادهای موقت را از طریق مکاتبه با دولت و وزیر مربوطه پیگیری خواهیم کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: جمعیت هلال احمر با در اختیار داشتن نیروهای کار آزموده، متعهد، فداکار و ایثارگر، همواره سفیر صلح و پیام آور دوستی و فرشته نجات مصدومان حوادثِ گوناگون در سرتاسر کشور عزیزمان و در مواقع لزوم، حتی در اقصی نقاط جهان بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از پیگیری موضوع عدم استفاده برخی پزشکان از کارت خوان از مسئولان مربوطه خبر داد و بر ضرورت نظارت دقیق سازمان امور مالیاتی و وزارت بهداشت بر این موضوع تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار کاهش حقوق گمرکی مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
درحالی که کمبودهای دارویی در کشور وارد مرحله بحرانی شده، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی می گوید: ما از کمبودهای دارویی اطلاع داریم و همه راه ها را داریم می رویم ببینیم چه می شود. ما هم نگران سلامت مردم هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از اینکه ذخیره استراتژیک دارویی بسیار پایین است و با نبود بسیاری از داروها مواجه هستیم، گفت: قرار شد در نشستی با حضور رئیس مجلس، با روسای بانک مرکزی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی با تبریک روز کارگر یادآور شد که کارگران به عنوان ستون فقرات اقتصادی کشور، بنیان تولید و خدمات پایه محسوب می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت رئیس پلیس آگاهی سراوان و همسر ایشان را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به رئیس جمهور با انتقاد از اینکه میزان موجودی مواد اولیه (موثر) دارویی در سطح کارخانجات و شرکت های تولیدکننده دارویی کشور طی شرایط کنونی در پایین ترین سطح خود است بر ضرورت افزایش بودجه حوزه دارو از 69 همت به 105 همت، پرداخت سریع و فوری مطالبات مراکز درمانی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به رئیس جمهور با هشدار نسبت به کمبود جدی تجهیزات و ملزومات پزشکی بر ضرورت اقدام فوری برای رفع این مشکل تاکید کرد و گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه طرح دارویار برخلاف آنچه هدف آن بود پرداختی از جیب مردم را افزایش داده و بیماران مجبورند داروهای خود را با چند برابر قیمت تهیه کنند، گفت: همچنین واردات دارو و تجهیزات پزشکی با نرخ های جدید ارز ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه حاشیه سود واحدهای تولیدی حوزه دارو به 16 درصد رسیده است و علاقه ای برای تولید داروهای با حاشیه سود کمتر وجود ندارد، گفت: هدایت نقدینگی به سمت سرمایه گذاری در تولید نیازمند رشد سودآوری در این بخش است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
با وجود التهابات دارویی، وزارت بهداشت با افزایش قیمت دارو ها در سال جدید موافقت کرد. برخی از اقلام دارویی تا 67 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده اند، به شکل طعنه آمیزی در سربرگ لیست جدید قیمتی دارو ها از عنوان سال مهار تورم استفاده شده است. ...
سلام نو / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۷:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس هشدار داد که کمبود دارو در سال 1402 امری قطعی و اجتناب ناپذیر است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، معین الدین سعیدی در گفت وگو با خانه ملت، با انتقاد از بی توجهی مسئولان مربوطه نسبت به وضعیت دارو گفت: رئیس کمیسیون بهداشت مجلس طی روزهای اخیر در گفت و گویی مطرح کرد که منابع پیش بینی شده برای دارو تنها برای 4 تا 5 ماه جوابگو خواهد بود و این زنگ خطری جدی برای حوزه بهداشت و ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی درگذشت صدیقه اعتماد سعید مدیر رادیو سلامت را تسلیت گفت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۰    
معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: نماینده مردم شهرستان های ایجرود و ماهنشان 350 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی اهدا کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: نمی توان به شرکت های تولیدکننده دارو بگوییم افزایش قیمت نداشته باشند زیرا هزینه های آنها را با روش های مختلف افزایش دادیم و اگر بخواهیم با قیمت شهریور 1400 محاسبه کنند باید یارانه به آن ها اختصاص دهیم تا بتوانند سرپا بمانند و به فعالیت خود ادامه دهند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۰    
نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بیمارستان های دولتی انصافا قدرت اداره با این تعرفه را نخواهند داشت و اگر دولت به این تعرفه مصر باشد ما حتما دچار چالش های جدی خواهیم شد یکی از موضوعاتی که بسیار مهم است نگهداری یا به عبارتی ماندگاری پزشکان در سیستم های دولتی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۹   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از اینکه منابع پیش بینی شده برای دارو تنها برای 4 تا 5 ماه جوابگو خواهد بود، گفت: اختصاص 69 هزار میلیارد تومان به یارانه دارو با توجه به طرح دارویار و افزایش هزینه های دارو و قیمت آن و مسائل ارزی به طور قطع جوابگو نخواهد بود و شاید بتوان با این منابع برخی نیازها ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس پیگیری اجرای نظام ارجاع و پزشکی خانواده و مشکلات دارو و تجهیزات پزشکی را از اولویت های جدی کمیسیون بهداشت مجلس در سال 1402 اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه ارتقای کمی و کیفی بیمه دی در دستور کار جدی بنیاد شهید است، گفت: در مورد تعیین درصد برخی جانبازان و یا افزایش درصد از کارافتادگی که نسبت به آن اعتراض داشتند قرار شد هر چه سریع تر نسبت به تشکیل مستمر کمیسیون پزشکی اقدام شود تا زمان بررسی درخواست شان طولانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی بدون تعارف برای تامین منابع اجرای سند ملی سلامت بخش ابراز نگرانی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح ملی سلامت بخش توسط وزیر بهداشت و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس رونمایی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: شرط موفقیت سامانه نظارت مردمی صندوق بازنشستگی کشوری امکان بازخورد درست و نتیجه پیگیری انجام شده درباره یک تخلف یا فساد به مردم به ویژه فرد گزارش دهنده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه مشکل کمبود و نبود برخی داروها هنوز رفع نشده و مسئولان مربوطه آمار دقیقی از کمبودهای دارویی ندارند، گفت: برخی بیماران به علت مشکلات اقتصادی از خرید بخشی از داروهایشان صرف نظر می کنند در حالی که عدم مصرف کامل داروها سلامت آنها را در معرض خطر قرار می دهد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: 97 درصد داروی مصرفی کشور تولید داخل است اما سالانه ارز بسیاری برای مواد اولیه هزینه می شود و شاید حدود 70 درصد مواد اولیه از چین و هندوستان وارد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی آخرین نتایج بررسی و خبرهای مسمومیت دانش آموزان را بازگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: تیمی از کمیسیون بهداشت برای بررسی مسمومیت دانش آموزان قمی اعزام شده که نتیجه بررسی ها متعاقبا اطلاع رسانی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: تیمی از کمیسیون بهداشت برای بررسی مسمومیت دانش آموزان قمی اعزام شده که نتیجه بررسی ها متعاقبا اطلاع رسانی می شود.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح علل افزایش تجویز سرم در کشور، از عدم تخصیص بودجه کافی به صندوق بیماران خاص و طرح دارویار انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
10 قلم دارو و تجهیزات پزشکی دانش بنیان که نخستین بار در کشور تولید شده اند در مراسم افتتاحیه نمایشگاه سلامت بنیان با حضور وزیر بهداشت، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس و رئیس سازمان غذا و دارو رونمایی شد.
فرمانداری شهرستان نطنز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۳    
تاکیدات و درخواستهای ویژه فرماندار نطنز از معاون وزیر بهداشت و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس/وجود پزشکان متخصص و حاذق جهت تشخیص درست مشکلات مراجعین به بیمارستان در شهرستان از الزامات می باشد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به رئیس جمهور خواستار وقت ملاقات فوری برای تبادل نظر در مورد مسائل حوزه سلامت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
یزد- نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس بر لزوم اجرای طرح پزشک خانواده هم در شهرهای زیر 20 هزار نفر و هم در شهرهای بزرگ تاکید کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم زاهدان در سفر یک روزه خود به بررسی زیرساخت های بهداشتی و درمانی شهر جدید رامشار پرداخت. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به پیشرفت های کشور در زمینه های مختلف، گفت: اما هنوز هم مسائل اقتصادی نگرانی جدی ما نمایندگان است؛ متاسفانه ما نتوانستیم وضعیت معیشتی مردم را درست کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: مشکل کمبود پزشک در کشور نداریم؛ اما مشکل توزیع آن در سطح کشور وجود دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از تلاش این کمیسیون برای احیای اعتبار ارزی لازم به منظور تامین تجهیزات جانبازان از طریق واردات و تقویت رشته پزشکی قانونی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس جزئیات نشست امروز کمیسیون بهداشت در مورد استیضاح وزیر بهداشت را تشریح کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: با توجه به کاهش تعداد امضاهای متقاضیان استیضاح وزیر بهداشت به 7 نفر استیضاح وزیر بهداشت در صحن علنی اعلام وصول نمی شود.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شهریاری گفت:در دنیا شاخص ها و تعاریف آلودگی یکسان است و نمی توان استاندارد های سنجش را تغییر داد. حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر تغییر استاندارد های شاخص آلودگی هوا برای جلوگیری از تعطیلی مدارس ...