چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۲۹Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کمیسیون بهداشت مجلس»

فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس اخیرا در خصوص وضعیت بهداشت دهان و دندان ایرانیان و تعرفه بالای خدمات دندانپزشکی ابراز نگرانی کرده و گفته است: وضعیت معیشتی مردم خوب نیست برای همین به دندان توجه نمی کنند و کار آن ها به جای دریافت خدمات دیگر دندان پزشکی به کشیدن دندان ختم می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۷    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در دولت سیزدهم 4.5 میلیون زوج نابارور تحت پوشش بیمه قرار گرفتند در حالی که دولت های گذشته زیر بار این مسئولیت نرفته بودند.
نماینده   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه مقصران اصلی مشکلات حوزه دارو است زیرا اگر در زمان مناسب منابع لازم را اختصاص می دادند وزارت بهداشت می توانست در این راستا بهتر عمل کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه دولت باید تدابیر خاص و عاجلی را برای رفع مشکلات حوزه سلامت از جمله کمبود دارو اتخاذ کند، گفت: بسیاری از مشکلات این حوزه به عدم تامین ارز لازم برای تولیدکنندگان و واردکنندگان بازمی گردد و نیاز است در این رابطه تدابیر خاصی اتخاذ شود تا ما نمایندگان بتوانیم ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نامه ای به وزیر بهداشت از تلاش های کادر اورژانس تهران در حادثه حریق بیمارستان گاندی قدردانی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: مجلس سال ها برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تلاش کرد و علیرغم اینکه تصمیمی برای موافقت با افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده نداشت اما دولت عملا مجلس را مجبور کرد که برای تحقق همسان سازی این کار را انجام دهد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نظام سلامت در خراسان شمالی در دولت سیزدهم متحول شده است، گفت: امروزه به جز فاروج تمام بیمارستان های خراسان شمالی دستگاه سی تی اسکن دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس عدم رضایتمندی گروه های مختلف جامعه پزشکی از تعرفه ها را یکی از مشکلات حوزه سلامت دانست و گفت: منظور از افزایش تعرفه های پزشکی افزایش پرداختی از جیب مردم نیست و نباید در این شرایط بد اقتصادی مشکلات مردم را دوچندان کرد بلکه بیمه ها باید هزینه آن را پرداخت کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گرفتن وثیقه از رزیدنت ها برای جلوگیری از مهاجرت را خلاف قانون دانست و تاکید کرد که اخذ هر تصمیمی برای پزشکان باید در چارچوب قانون و عقلایی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سوال نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت درباره علت کمبود شیر خشک و اقلام دارویی در کشور از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شد.
مدیرکل انتقال خون استان سیستان و بلوچستان با اشاره با عملکرد و فعالیت های انتقال خون در این استان، خاطرنشان کرد: توسعه و گسترش مراکز اهدای خون، تجهیز و خرید سامانه سیار اهدای خون و جذب کمک های خیرین برای رشد و ارتقای کیفی و کمی خدمات ارائه شده از مهمترین اولویت های ما برای پیشرفت انتقال خون به ...
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با اشاره به موضوع واردات برنج، تصریح کرد: درخواست دارم گشت ارشاد خود را به موضوع واردات برنج اختصاص دهید که البته بنده معتقدم شبیه موضوع چای دبش در موضوع واردات برنج هم صورت گرفته است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به وزیر بهداشت یادآور شد که انتظار می رود همان گونه که مسائلی مانند نحوه تخصیص ارز، چگونگی برخورد مقامات گمرک و وزارت صمت در مورد پرونده چای دبش به شدت از سوی قوای مسئول مطرح رسیدگی است مسئله کیفیت نامرغوب و آسیب زای چای وارداتی این شرکت به دلیل تهدید سلامت عمومی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۶:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای خطاب به ویر نیرو گفت: افزودن مازوت به خوراک های نیروگاهی و کارخانه های صنعتی، بیش از آنچه یار باشد، بار جسم و جان است و هیچ عاقلی هم برای رفع حاجت زودگذر به زیان کلی تن نمی دهد و اصل را فدای فرع نمی کند.
تهران خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۱:۵۹    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: قرار است برای کادر درمانی کشور که 6 ماه از زمان دریافت واکسن آن ها گذشته است دُز بوستر تزریق شود،
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: برای تکمیل طرح های نیمه تمام حوزه بهداشت و درمان 6 هزار میلیارد تومان مصوب شده که با کمک آن می توان تعداد زیادی از طرح های با پیشرفت فیزیکی 60 درصد را به سامان رساند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۱    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: نظام اسلامی در حوزه صنایع دفاعی و سلامت و بهداشت دستاوردهای قابل توجه و شاخصی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از دستگاه سی تی سیمولیشن بخش رادیوتراپی بیمارستان ولایت بهره برداری شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به رئیس جمهور گفت: مسئولین به دلیل دید اقتصادی به حوزه سلامت عملکرد مطلوبی از خود نشان نداده اند و باید نگاه اقتصادی از سبد سلامت کشور حذف شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۳    
اقتصادنیوز: رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بی توجهی دولت به رفع مشکلات پرستاران افزایش مهاجرت آنها را در پی داشته که متاسفانه گوش شنوایی برای شنیدن این مسائل وجود ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۷    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس معتقد است که بی توجهی دولت به رفع مشکلات پرستاران افزایش مهاجرت آنها را در پی داشته و هر چه این موضوع را مورد تاکید قرار می دهیم متاسفانه گوش شنوایی برای شنیدن این مسائل وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: علی اصغر باقرزاده، حسن رزمیان مقدم و سیدمرتضی خاتمی به عنوان اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 تعیین شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بی توجهی دولت به رفع این مشکلات این قشر باعث شده با مهاجرت روزانه تعداد زیادی از جامعه پرستاری که جزو افتخارات نظام پزشکی هستند مواجه شویم و ما هر چه این موضوع را مورد تاکید قرار می دهیم اما متاسفانه گوش شنوایی برای شنیدن این مسائل وجود ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی با تبریک روز پرستار تاکید کرد که زحمات پرستاران در کنار سایر کادر درمان در گذر موفق از کرونا و ثبت افتخارات ارزنده در تاریخ پرستاری هیچگاه فراموش نخواهد شد و امسال همزمانی این مناسبت فرخنده با حوادث تلخ منطقه ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۷    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس ضمن تقدیر از مواضع مقتدرانه رئیس جمهور در اجلاس سران کشورهای اسلامی، گفت: بمباران بیمارستان ها و به شهادت رساندن پزشکان، کادر درمان و بیماران و مصدومان در کنار قطع برق و اکسیژن قطعا جنایت جنگی است و سازمان های کیفری و بین المللی باید نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در کشور کمبود پزشک نداریم؛ اما توزیع پزشک به خوبی انجام نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۳    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از بازگشت شیر رایگان به مدارس دولتی، کاهش 30 درصدی پرداختی از جیب مردم و اجرای طرح ایمن سازی بیمارستان ها بر اساس مصوبات مجلس خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه فعالیت مجمع خیرین سلامت کشور به اقدامات فیزیکی محدود نیست و شامل انجام کارهای پژوهشی، فرهنگی و آموزشی می شود، گفت: تسهیلاتی که برای خیرین مدرسه ساز در نظر گرفته شده باید برای خیرین حوزه سلامت نیز توسط مجلس پیش بینی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از بازگشت شیر رایگان به مدارس دولتی، کاهش 30 درصدی پرداختی از جیب مردم و اجرای طرح ایمن سازی بیمارستان ها بر اساس مصوبات مجلس خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
انتقاد تند رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از سران 3 قوه در ماجرای شیر خشک: متاسفانه آقایان احساس خطر نمی کنند!
آیین معارفه سرپرست اداره کل دفتر جذب و نگهداری اهداکنندگان خون با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی سازمان انتقال خون و همچنین نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ...
سلام نو / تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: داروخانه ها برای ارائه شیرخشک ملزم به ثبت اصالت شیرخشک ها در سامانه هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر نهادی بین المللی و مورد اعتماد مردم است و نباید با اعتبارات اندک وجهه آن را مخدوش کرد، گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی با بیان اینکه امسال هم همایش عظیم وجهانی اربعین با شکوه هرچه بیشتر برگزار شد، از تلاش ها و مجاهدت های خالصانه مدیران و خادمان مواکب اربعین حسینی مستقر در کربلا، نجف، مسیر پیاده روی، سامرا ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد-- نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به رای مثبت نمایندگان به تقاضای مسکوت ماندن 6 ماهه طرح اصلاح جداول حوزه انتخابیه گفت: حوزه های انتخابیه خراسان شمالی بدون تغییر خواهد ماند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس سوء مدیریت را عامل اصلی مشکلات حوزه بهداشت و درمان دانست و گفت: بسیاری از دولتمردان نسبت به مفهوم سلامت آگاهی ندارند و مشکلات مردم را درک نمی کنند.
دکتر فردین بلوچی طی حکمی به عنوان مشاور سلامت رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی منصوب شد. به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران، دکتر حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی دکتر فردین بلوچی را طی حکمی به عنوان مشاور سلامت منصوب کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای خطاب به رئیس جمهور گفت: ذخائر دارویی کشور با خطر موجودی استراتژیک روبرو است و حال صنعت، صنعتگران دارو و واردکنندگان دارو خوب نیست و علت آن بی ثباتی و تصمیمات شتاب زده و بدون پشتوانه مشاوره ای و علمی و در یک کلام غیرحرفه ای است و متاسفانه بین مسئولان مربوطه هم ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به رئیس مجلس، گفت: ناوگان فرسوده و کمبود شدید آمبولانس در کشور از موضوعاتی است که نسبت به آن اشراف کامل داشته و دلسوزانه تعقیب کرده اید اما متاسفانه مصوبه سران قوا مبنی بر تامین هزار دستگاه آمبولانس برای اورژانس هنوز تحقق نیافته و انتظار می رود با اهتمام مجدد و ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به نشست های نظارتی این کمیسیون برای بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان ها، گفت: کمیسیون در تلاش برای برقراری عدالت در سلامت در استان ها بر اساس شاخص های ارائه شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه دولت در مورد دارو باید با مردم صادق باشد، گفت: عدم پرداخت پول دارویار مشکلاتی را ایجاد کرده و پرداختی از جیب مردم 70 تا 80 درصد شده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۵:۰۶    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: 17مردادماه یادآور حماسه آفرینی آنهایی است که بقای حقیقت را به بهای خود ترجیح دادند.