پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۲:۱۳Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زورخانه»

صبح فومن   ۳ ساعت پیش    
با رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه مراسم ولادت حضرت علی (ع) همراه با مولودی خوانی در زورخانه پوریای ولی فومن برگزار شد/تصاویر این خبر را به اشتراک بگذارید :
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که زمانی ورزش زورخانه ای در استان زنجان جایگاه ویژه داشت اما این روزها گلایه برخی ورزشکاران و مربیان نشان می دهد که مسئولان باید حمایت بیشتری از این ورزش داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس هیات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی شهرستان تبریز گفت: گردهمایی بزرگ پهلوانان زورخانه ای این شهرستان همزمان با شب ولادت مولای متقیان علی (ع) در محل زورخانه علی بن ابیطالب برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: خلاقیت و نوآوری یکی از نیازهای امروز ورزش باستانی برای توسعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان گفت: توسعه ورزش زورخانه ای زنجان نیاز به کار علمی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان تاکید کرد: اولویت امروز فعالان عرصه ورزش زورخانه ای باید توسعه و صدور این رشته ورزشی باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۹    
علی خلیلی مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان اظهار داشت: امروز و با افتتاح این زورخانه 20 پروژه ی ورزشی در سال اخیر افتتاح شده است و این اتفاق بزرگی برای ورزش استان زنجان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۹    
گروه استان ها سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای کشور گفت: ورزش پهلوانی و زورخانه ای ورزش جزء ورزش های سنتی و جوانمردی در کشور ماست و اختلاف نظرها و اختلاف سلیقه ها خطر جدی برای این رشته ورزشی محسوب می شود.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی انتخابات رئیس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان امروز (دوشنبه 4 اسفندماه) با حضور سرپرست فدراسیون برگزار و محمود میرزایی (رئیس فعلی هیات) با کسب اکثریت آرا در سمت خود ابقا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: درب فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، همواره بر روی همگان باز است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۴    
ایسنا/زنجان سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی تاکید کرد: نگاه فعالان این عرصه باید متفاوت با فعالان سایر رشته های ورزشی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: اختلافات و تخریب در این رشته ورزشی، هیچ جایی ندارد، هرچند اختلاف سلیقه هایی در پیشبرد اهداف و برنامه ها ممکن است وجود داشته باشد اما این اختلاف ها نباید ما را از اصل ورزش دور کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۳    
ایسنا/زنجان محمود میرزایی برای دومین دوره متوالی توانست از اعضای مجمع انتخابات رأی اعتماد گرفته و سکان هدایت هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان را در دست بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان، امروز /دوشنبه 4 اسفندماه/ با به دست آوردن رای اکثریت اعضای مجمع این رشته ورزشی در سمت خود ابقا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاشکند گفت: پوریای ولی پهلوان نامدار، شاعری عارف مسلک و محبوب مردم که در ورزش های زورخانه ای و پهلوانی پیشینهٔ زیادی داشته و در ساده زیستی و چشم بستن بر دنیای فانی به معرفت و درجه ای ناب رسیده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۹    
هیات ورزشهای زورخانه ای و پهلوانی و هیات ورزشهای همگانی استان ایلام بمناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از فرماندهی محترم و پرسنل زحمت کش پلیس راهور تجلیل کرد .
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۵۱    
تقدیر و تجلیل هیات زورخانه ای از پهلوان بهرام ایزدی و عبدالرحیم درستی به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد رییس و اعضای هیات و تعدادی از ورزشکاران پهلوانی و زورخانه ای ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، درباره تاثیر ورزش زورخانه ای در جلوگیری از آلزایمر صحبت کرد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۰۱    
نایب رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و پهلوانی با اشاره به اهمیت ورزش تمار عیار و معنوی زورخانه ای جذب جوانان به این ورزش ملی را مهم دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون امورمجلس و استان های وزیر ورزش و جوانان گفت: در حال حاضر 60 کشور جهان در 5 قاره فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای را ایجاد کرده اند که امیدواری در چند سال آینده در تمام دنیا این فدراسیون ایجاد شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۰۷    
جشن بزرگ میلاد مولای متقیان امام علی به همت هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی تبریز برگزار خواهد شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بخشدار کهریزک گفت: از هیچ حمایتی برای ترویج فرهنگ پهلوانی و توسعه ورزش های زورخانه ای دست برنمی داریم و در این زمینه تمام تمهیدات و هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد.
وانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۲    
علی دولتشاهی عضو هیات رئیسه و خزانه دار فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در مراسم کلنگ زنی غسالخانه های جدید خرم آباد و تعریض جاده قبرستان خضر گفت:برای زادگاهم از جان مایه می گذارم و مردم خرم آباد شایسته بهترین ها هستند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زورخانه شیر ، بنایی که این روزها به عنوان هویت تاریخی محله از آن یاد می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، حسین دهقانی به عنوان دبیر مجمع عمومی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - نخستین زورخانه شهرستان خدابنده روز دوشنبه /27 بهمن ماه/ با حضور مسوؤلان استانی، به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۷:۵۸    
سمنان- ایرنا- رئیس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان سمنان گفت: استقبال جوانان و نوجوانان استان از ورزش های پهلوانی و زورخانه ای نسبت به گذشته بیشتر شده و آینده این رشته روشن است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان در چهل و دومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و لزوم برگزاری باشکوه این ایام مبارک، از ششمین جشنواره بازی های بومی محلی ویژه مددجویان_ سربازن وظیفه و پرسنل مسابقات بومی و محلی در زندان های استان گیلان خبر داد .
هنر صدا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در برنامه ایراندخت یکشنبه 26 بهمن ماه بانویی مرشد و فعال حقوق زنان معرفی میشود. به گزارش هنرصدا، مریم قاسمی تهیه کننده و گوینده برنامه ایران دخت رادیو فرهنگ، امشب در این برنامه با رایحه مظفریان فعال حقوق زنان و خانواده و بانوی مرشد گفتگو می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - سرپرست فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران، استان کرمان را مهد پهلوانان و جوانمردان دانست و گفت: این استان استعدادها و توانمندی خیلی زیادی دارد که فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای می تواند از آن بیشتر بهره ببرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۳    
کرمان - ایرنا - زورخانه پوریای ولی شهر خاتون آباد شهربابک با اعتباری حدود 120 میلیون تومان و 120 مترمربع زیربنا، با حضور سرپرست فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران و مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۴۶    
مهرعلی باران چشمه گفت: سردار دل ها تربیت شده مکتب زورخانه است و این نشان می دهد، بسیاری راه و روش ها را می توان در زورخانه ها یاد گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: برنامه ریزی کرده ایم بتوانیم در هر شهرستان استان، حداقل یک زورخانه داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: قرار نیست زن ها و دختران را به ورزش زورخانه ای بیاوریم و پرونده حضور آنها بسته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مهرعلی باران چشمه گفت: متأسفانه سهم استان کرمان در فدراسیون کم است و قطعاً این سهم افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون ورزش زورخانه ای با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهیدان به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۹    
ورزش های زورخانه ای در ایین افتتاح سالن صدرای بندر گز برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۱    
کلاس آموزشی ورزش زورخانه ای وپهلوانی درروزخانه پوریای ولی شهرستان همزمان با دهه فجروباحضور پرسنل ناحیه خوانساروفرمانده گردان بیت المقدس حوزه مالک اشترواجرای بسیجیان پایگاه بسیج محمدرسول الله(ص)برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان زنجان، گفت: در زمان حاضر زورخانه ذوالفقار زنجان در روزهای کرونایی، فعال است اما هفت باشگاه دیگر همچنان تعطیل هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
محمد علی حمزه پور معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان: در بخش عمرانی علاوه بر افتتاح سالن باستانی شهر قیدار، افتتاح بیش از 10 خانه ی ورزش روستایی و بازسازی و بهره برداری از سالن چند منظوره روستای کرفس از توابع شهرستان خدابنده نیز در دهه فجر امسال انجام خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برترین های ورزش زورخانه ای جام مرد میدان پایتخت تحت عنوان یادواره شهید سردار قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برتر خود در ورزشگاه شهید عراقی به کار خود پایان داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، پس از چند سال وقفه، رقابت های میل گیری سنگین زیر نظر هیات پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با حضور طیف وسیعی از بزرگان این عرصه تحت عنوان جام مرد میدان؛ یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آیین کلنگ زنی اولین سالن ورزش زورخانه ای دانش آموزی با حضور دکتر الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل برگزار گردید به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران آیین کلنگ زنی اولین سالن ورزش زورخانه ای دانش آموزی با حضور دکتر الهه حسن پور معاون ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۱    
همزمان با دهه فجر هیجدهمین زورخانه شهرستان میبد در محله شهیدیه درحال احداث است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۱:۲۷    
یک مرشد پیشکسوت گفت: ورزش زورخانه ای با پیشکسوتان رونق می گیرد من از این عزیزان تقاضا دارم اگر توان ورزش کردن هم ندارند به زورخانه بیایند تا برای جوانان امروزی الگو باشند و ما را از نظر روحی و معنوی همراهی کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۳:۴۴    
عملیات اجرایی ساخت اولین زورخانه دانش آموزی مجموعه آموزش و پرورش کشور درشهرکهریزک آغاز شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۳:۱۲    
قهرمان چرخ تیز پیشکسوتان 60+ سال گفت: اگر چه شاید امروز ورزش باستانی دارای رونق کم تری باشد اما هنوز هم برای کسانی که در گودهای زورخانه پیر شده اند خاطره انگیز است ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ رضا امینی راد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آثار هنرمندان در رشته سازهای ایرانی شامل تار، سه تار، کمانچه، نی، سنتور، تنبک، ضرب زورخانه ای و دف و در بخش سازهای جهانی شامل ویلن، گیتار و پیانو به صورت تک نوازی است. ...