جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۵:۰۲Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان ابرکوه»

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه در نشست اشتغال شهرستان تاکید کرد؛ امروزه مشاغل خانگی و خرد، نقش بسیار زیادی در رفع معضل بیکاری ایفا می کنند و با دریافت تسهیلاتی اندک می توانند اشتغال گسترده ای را در جامعه ایجاد کنند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی شهرستان ابرکوه: حسن شیخی سرپرست این اداره از سمپاشی تنهاکشتارگاه سنتی دام شهرستان به صورت هفتگی جهت مبارزه با بیماریهای مشترک انسان و دام از جمله تب کریمه کنگو ، خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی شهرستان ابرکوه: دکتر هادی زارع معاون سلامت اداره کل دامپزشکی، دکتر سیدخلیل موسوی بیوکی رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی و دکتر علی میرزایی رییس اداره تشخیص و درمان اداره کل از فعالیت ها و اقدامات اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه بازدید بعمل آوردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه: دکتر حسن شیخی سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه از اغاز طرح واکسناسیون بره و بزغاله علیه بیماری تب مالت در راستای ایجاد ایمنی لازم در جمعیت دام سبک و همچنین جلوگیری از بروز و شیوع بیماری تب مالت در سطح جامعه هدف انسانی، خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه؛ دکتر علی فاتحی نیا، مدیر کل دامپزشکی استان یزد با همکاران اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه از دستگیری 21 سارق و کشف 28 فقره سرقت در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی طی ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد محل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ابرکوه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۸    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابرکوه گفت: نشست اعضای اولین کمیته میراث فرهنگی محلی مربوط به محله نبادان برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۵    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابرکوه گفت: اولین نشست تخصصی ابنیه تاریخی ابرکوه برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۷    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابرکوه از آغاز سلسله گردهمایی های تخصصی ابنیه تاریخی ابرقوه به مناسبت هفته میراث فرهنگی خبر داد.
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۱    
فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه ازکشف و توقیف یکدستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش تقریبی4 میلیارد و 500 میلیون در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۲    
ویدئو: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابرکوه
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یزد به همراه معاونین اداره کل و همکاران به طور سرزده از کتابخانه های عمومی شهرستان ابرکوه بازدید کرد.
نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ابرکوه در سال 1402 با حضور اعضای حقیقی و حقوقی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه : دکتر حسن شیخی سرپرست اداره دامپزشکی این شهرستان در پیامی سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام را تسلیت گفت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابرکوه از اجرای طرح شناسنامه دار شدن بناهای تاریخی شهرستان ابرکوه خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۴    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابرکوه از اجرای طرح تنور گلی و عاشقانه های آب وآتش و نان در خانه سلیمی ابرکوه خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۱:۱۱    
دانش آموزان شهرستان ابرکوه در مسابقات فرهنگی هنری در رشته های هنرهای تجسمی، دستی و آوایی حضور فعال داشتند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان با حضور فرماندار، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان یزد و برخی از ورزشکاران شهرستان در محل فرمانداری ابرکوه برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه دکتر حسن شیخی سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه از آغاز تست سرمی مشمشه با هدف مبارزه با بیماری های مشترک بین انسان و دام، در جمعیت اسب های این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته مقام معلم، کتاب مثل یک پدر، نوشته رحیم میرعظیم که به زندگی 17 شهید فرهنگی شهرستان ابرکوه پرداخته است، رونمایی شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در مراسم افتتاح طرح های پشتیبان مشاغل خانگی بر حمایت دولت و وزارت از طرح های مشاغل خانگی و پشتیبان در سال جاری نیز خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه دکتر حسن شیخی سرپرست این اداره بیان نمود : به منظور پیشگیری از طاعون نشخوارکنندگان کوچک ایمن سازی در جمعیت دام سبک این شهرستان در حال اجرا می باشد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه، جلسه توجیهی ناظرین شرعی ، فنی و بهداشتی کشتارگاه دام شهرستان ، در محل اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه برگزار گردید.
به منظور ایجاد شور و نشاط میان فرزندان کارگر ابرکوه، یک دوره مسابقات کشتی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به یاد شهدای کارگر برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابرکوه از آغاز آماده سازی تفرجگاه گنبد عالی برای استقبال از مراسم ملی هزاره این بنا خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۷    
محفلی با نام "واژه های مطهر" در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش شهرستان با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرستان و شاعران پیشکسوت و دانش آموز برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه: رئیس اداره محیط زیست شهرستان با دکتر حسن شیخی سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه در دیداری صمیمانه ؛ به گفت و گو نشستند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۷    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابرکوه از چاپ مقاله مطالعه تحلیلی بنای گنبد علی ابرکوه با تأکید بر بازخوانی کتیبه های آن که در هشتمین کنگره سالانه بین المللی عمران؛ معماری و توسعه شهری موردپذیرش قرارگرفته بود، خبر داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۶    
همزمان با هفته کار و کارگر، جشن روز کارگر و مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری در شهرستان ابرکوه برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۶    
به مناسبت هفته گرامیداشت کار و کارگر، رئیس و پرسنل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ابرکوه با حضور در محل برگزاری نماز عبادی سیاسی ضمن برپایی میز خدمت به سوالات مردم پاسخ دادند
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۸    
طی مراسمی رئیس جدید اداره راه و شهرسازی ابرکوه معرفی و از خدمات رئیس سابق این اداره تجلیل و قدردانی شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۴    
همزمان با آغاز هفته گرامیداشت کار و کارگر نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی، بسیج کارگری، مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در شهرستان ابرکوه و اعضای شورای شهر با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۵    
همزمان با آغاز هفته کارگر رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه با همراهی حجه الاسلام حسینی امام جمعه و جمعی از نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی، اعضای شورای هماهنگی و بسیج کارگری شهرستان با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت شطرنج شهرستان ابرکوه گفت: اولین مسابقات شطرنج ریتد کشوری طبق آخرین قوانین فیده در شهرستان ابرکوه تحت عنوان جام سرو 4500 ساله با بیش از 220 میلیون ریال جایزه نقدی برگزار می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۹    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابرکوه گفت: از ایجاد نمایشگاه صنایع دستی در موزه مردم شناسی ابرکوه به منظور رونق فروش تولیدات صنایع دستی شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
در نشست برنامه ریزی برگزاری انتخابات ابرکوه مسائل مربوط به شعب اخذ رأی، نیروی انسانی و عوامل برگزاری انتخابات مورد بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ابرکوه با اشاره به طوفان های شدید این شهرستان طی یک سال اخیر، اعلام کرد: خوشبختانه حال درخت سرو 4500 ابرکوه خوب است و در برابر طوفان ها هیچگونه آسیبی ندیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به منظور اجرای طرح "از مزرعه تا سفره" بیش از 50 تن اقلام میوه وتره بار در بازارچه جهاد کشاورزی شهرستان ابرکوه توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
آیین دوخت کیسه برکت در مساجد یکی از سنت های ماندگار روز 27 ماه رمضان در شهرستان ابرکوه است که هنوز هم برخی بانوان به آن معتقد بوده و در بین دو نماز مغرب و عشا اقدام به دوختن این کیسه می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۸    
بانوان قدیمی شهرستان ابرکوه در روز 27 ماه رمضان نانی کوچک معروف به بَلُکِ بیست و هفتمی تهیه کرده و آن را درون کیسه های حبوبات قرار می دادند تا برکت سفره و زندگی شان در یک سال باشد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۹    
اولین نشست کارگروه اشتغال شهرستان ابرکوه با حضور زارع زاده معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، وحید شهبا مشاور مدیر عامل و مجری طرح اقتصاد مقاومتی شرکت معدنی چادرملو و اعضای کارگروه اشتغال در محل فرمانداری تشکیل شد .
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابرکوه گفت: غار و مجموعه تاریخی، طبیعی اعلا در دستور کار این اداره برای ثبت ملی قرارگرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- رئیس کمیته امداد ابرکوه گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان 850 بسته معیشتی با همکاری مراکز نیکوکاری، خیریه ها و خیران تهیه و در بین مددجویان تحت حمایت و نیازمندان شهرستان ابرکوه توزیع شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه با توجه به وارد شدن به فصول گرم سال و مساعد بودن شرایط فساد برای فراورده های خام دامی از جمله تخم مرغ ؛ شیخی سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه توضیحاتی را در این خصوص به شرح زیر ارائه نمود:
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۲۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یزد- چهاردهمین جشن گلریزان به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در شهرستان ابرکوه برگزار شد و خیران 11 میلیارد و 220 میلیون ریال به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ابرکوه ، دکتر حسن شیخی سرپرست اداره دامپزشکی این شهرستان از پلمپ دو واحد قصابی در طرح تشدید نظارت وکنترل بهداشتی ویژه عید نوروز و ماه مبارک رمضان با دستور مقام محترم قضایی خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، کاظم چاکرالحسینی اظهار داشت: این نهاد با شروع سال جدید و تقارن بهار طبیعت با ماه بهار قرآن ماه مبارک رمضان تعداد 850 بسته معیشتی با همکاری مراکز نیکوکاری، خیریه ها و خیرین تهیه و در بین مددجویان تحت حمایت و نیازمندان شهرستان ابرکوه توزیع کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ابرکوه با اشاره به توزیع میوه و صیفی جات در بازارچه جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: مردم این شهرستان از این بازارچه استقبال خوبی داشته اند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۱    
ابرکوه (پانا) -سرو کهن سال از جاذبه های دیدنی شهرستان ابرکوه است که دانش آموز خبرنگار پانا در این گزارش به معرفی این درخت کهنسال می پردازد. خبرنگار پانا: پریا مختاری