سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۲:۴۳Oct 2020 27

جدیدترین‌های «شرکت پست»

اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
براساس تعریف مشاغل سخت و زیان آور، 110 شغل در 13 رده شغلی به عنوان مشاغل سخت و زیان آور معرفی شده اند. اما علاوه بر این مشاغل خبرنگاری ، کار در زندان ها و ندامتگاه ها ، مشاغلی که مستقیما با بیماران روانی در ارتباط هستند و نامه رسانان شرکت پست نیز سخت و زیان آور در نظر گرفته شده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۶    
مدیرعامل شرکت ملی پست درباره روند مبادلات پست با خارج از کشور توضیحاتی را ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت پست بر لزوم تفکیک استانی و پالت بندی مرسولات تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۳    
مدیرعامل شرکت ملی پست از افتتاح جمعه بازار تمبر در بخش جنوبی موزه پست خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه موزه مجازی پست به زودی راه اندازی خواهدشد ، گفت: این شرکت برای خرید و فروش و مبادله تمبر در کشور در موزه شرکت ملی پست مرکز مبادله تمبر را راه اندازی خواهد کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که شاهد اوج گیری شیوع کرونا و رکوردشکنی روزانه آمار جانباختگان و مبتلایان به این بیماری هستیم، مدیرعامل شرکت پست ایران از آغاز به کار نخستین جمعه بازار دائمی تمبر ایران در موزه پست و ارتباطات خبر داده است! ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۵    
درباره ارسال اقلامی که از سوی شرکت پست ممنوع است بیشتر بدانید.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۱    
طی سال های اخیر خدمات الکترونیک در کشور سوریه با پیشرفت چشمگیری همراه بوده است. شرکت پست این کشور در اقداماتی امکان پرداخت شهریه دانشگاهی، دریافت حقوق و صدور بیمه نامه را بدون مراجعه به بانک، برای شهروندان سوری فراهم کرده و در ادامه به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
در نشست معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر نقش پست در رونق گرفتن نمایشگاه کتاب تهران تأکید شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تفاهمنامه همکاری ویژه نمایشگاه کتاب مجازی امضاء می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۰    
گروه استان ها- مدیرکل شرکت پست لرستان گفت: از ابتدای شیوع کرونا بیش از 2میلیون و 100 هزار مرسوله پستی توسط پست استان لرستان جابه جا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۶    
مدیرکل پست استان لرستان گفت: کرونا باعث هیچگونه اختلالی درخدمت رسانی این شرکت نشده بلکه در سال جاری میزان خدمات اراده شده توسط این شرکت در لرستان 85 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل پست استان اصفهان گفت: بهره برداری بیشتر از ظرفیت پست در رشد شاخص های اقتصادی تاثیرگذار است و دو پروژه جی نف و سرویس شتابدهی از اقدامات شرکت پست استان اصفهان در راستای اقتصاد مقاومتی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت پست شیروان گفت: امسال مرسولات پست اینترنتی موجب کاهش هزینه های خریدار و فروشنده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۶    
قم – ایرنا – مدیرکل پست قم گفت: بر اساس تفاهم نامه انجام شده بین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمام ناشران و کتابفروشان برای ارسال مرسولات خود به تمام نقاط کشور می توانند از تخفیف 40 درصدی استفاده کنند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت پست بانک ایران "وپست" با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف شد. نماد مذکور حداکثر تا ساعت 10 روز معاملاتی جاری با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مجید فرخی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران به مناسبت روز جهانی پست افزود: برداشته شدن این محدودیت ها در شرکت پست به ویژه در آذربایجان غربی که مقصد بسیاری از بسته های ورودی از سوی اقوام، دوستان و حتی خریدهای اینترنتی است، کمک کرده تا بسته ها با کمترین مشکل به دست افراد برسد. وی اضافه کرد: البته [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰    
گروه استان ها- مدیرکل استان اصفهان گفت: در زمان شیوع کرونا فقط 53 کشور عملیات پستی آنها تعطیل نشد که یکی از آنها ایران بود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آنچه امروز مردم را آزار می دهد فرصت های شغلی نابرابر و استخدام های فامیلی است، در همین راستا باید بازرسی ادارات، حراست، رسیدگی به شکایات فعال و با دقت به وظیفه خودشان بر اساس عدل و انصاف عمل کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار با ریس کل گمرک کشور گفت: در سال جهش تولید و ضرورت رونق تولید در کشور، نیاز است تا همکاری های پست و گمرک بیش از پیش گسترش یابد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۷    
شرکت پست ژاپن برای کاهش تماس افراد با یکدیگر از روبات خودرانی برای تحویل بسته های پستی رونمایی کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۲    
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، به خدمات متنوع شرکت پست اشاره کرد و گفت: این نهاد در بهره وری و رشد اقتصادی نقش آفرین است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارت سوخت در پست نمی ماند و شرکت پست ظرف 24 تا 48 ساعت کارت ها را به افراد تحویل می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۶:۵۲    
رشت - ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با اشاره به راه اندازی سامانه یکپارچه نشانی املاک، سرویس دهی به صورت عموم و ترسیم محدوده گشت های پستی در نقاط شهری و روستایی گفت: نزدیک به 79 درصد مکان های کشور در سامانه یکپارچگی نشانی ایرانیان پست ثبت شده است.
فرمانداری مبارکه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار مبارکه در این دیدار ضمن اشاره به خدمات شرکت پست ونقش خدمات ارتباطی در توسعه ، شبکه پستی را شبکه عظیمی دانست که جهان را به هم متصل کرده و بزرگترین شبکه توزیع فیزیکی را ایجاد کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات موفقیت شرکت پست را در عبور از بحران شیوع ویروس کرونا، وابسته به حفظ سلامت نیرو های این شرکت دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرعامل شرکت پست گفت در دوران کرونا 30 درصد از ترافیک پستی کشور به خریدهای اینترنتی اختصاص داشت. سبحانی فر در ادامه با اشاره به تکمیل 80 درصدی کدگذاری پروژه جی نف و بهره برداری طی یک سال و نیم آینده از این پروژه گفت ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۲۴    
ICTna.ir – مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی از زیان انباشه 850 میلیارد تومانی این شرکت تا پایان سال مالی 98 خبر داد. به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی پست، نشست خبری در ساختمان مرکزی شرکت پست برگزار شد.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست، گفت: دولت باید مابه التفاوت قیمت تمام شده برای پست با نرخ مصوب کمیسیون را پرداخت کند، اما هنوز این مابه التفاوت را پرداخت نکرده است و اگر این هزینه ها پرداخت شوند، شرکت پست دیگر زیان ده نخواهد بود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ترافیک 30 درصد پست به خریدهای اینترنتی می گویدتامین زیرساخت مناسب از شروط اصلی پیشرفت شرکت پست است . به همین دلیل توسعه سیستم سورتینگ مکانیکی را در برنامه داریم تا بسته ها به صورت مکانیکی نسبت به استان مقصد تقسیم شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۷    
مدیر کل پست خراسان جنوبی از درآمد 11 میلیارد و 600 میلیون تومانی این شرکت در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۰    
مدیر کل پست استان مرکزی گفت :: میانگین مراجعات مردم به شرکت پست حدود 6هزار نفردر سراسر استان است که با توجه به شیوع ویروس کرونا، حجم قابل توجهی از بار ترافیکی وارد شبکه پستی شد و با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته هیج گونه تاخیری در ارسال مرسولات صورت نگرفت .
مرکز فرهنگی و هنری نهبندان دراجرای پویش همبازی با کمیته امداد امام خمینی(ره) و شرکت پست شهرستان نهبندان همکاری می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شرکت پست علاوه به برنامه ریزی دوره ای، باید روند اجرای طرح تحول پست را تسریع بخشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل شرکت پست گلستان گفت که این استان با ارسال روزانه حدود 10 هزار مرسوله پستی در حوزه کسب و کار فضای مجازی و تجارت الکترونیک رتبه نخست کشور را در اختیار دارد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه 30 درصد مرسولات این شرکت خریدهای اینترنتی است، گفت: میزان قابل توجهی از فعالیت های دستگاه اجرایی توسط این شرکت به نیابت از آنها انجام می شود که در زمینه صرفه جویی وقت و هزینه، موضوعی قابل توجه به شمار می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه 30 درصد مرسولات این شرکت خریدهای اینترنتی است، گفت: میزان قابل توجهی از فعالیت های دستگاه اجرایی توسط این شرکت به نیابت از آنها انجام می شود که در زمینه صرفه جویی وقت و هزینه، موضوعی قابل توجه به شمار می آید.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: بیش از هزار باجه پست در سراسر کشور و 8 کامیون سیار در میادین تهران آماده دریافت کمک های مومنانه مردم در پویش همبازی هستند.
ایرانگرد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه شرکت پست و وزارت میراث فرهنگی دوشنبه 7 مهر در محل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به امضای پویا محمودیان معاون صنایع دستی این وزارتخانه و رمضان علی سبحانی فر معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران رسید و طرفین درباره تقویت همکاری ها با هدف حمایت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
در نتیجه مصاحبت و گفتگوی مدیرعامل شرکت پست با مشاور وزیر در امور بانوان و خانواده وزیر ارتباطات، تصمیمات جدیدی جهت به کارگیری بانوان در پست های مدیریتی این شرکت گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه برنامه ریزی کردیم تا سالانه 2 هزار روستا به شبکه آی سی تی متصل شوند، گفت: هرسال 300 میلیون مرسوله در کشور توسط شرکت ملی پست جا به جا می شود که این عدد دریک برنامه میان مدت به 2برابر می رسد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
پویش همبازی با همکاری کمیته امداد، شرکت پست و بخش ریحانه Khamenei.ir از 9 الی یازده مهرماه باهدف شاد کردن کودکان آغازشده است و شما می توانید عروسک یا اسباب بازی یا کتاب های ویژه ی کودکان را خریداری کرده و از امروز تا پایان مهرماه به باجه های پست در سراسر کشور تحویل دهید.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- در ارزیابی های عملکرد شرکت ملی پست ایران روابط عمومی پست استان ایلام رتبه برتر را کسب کرد. روابط عمومی اداره کل پست استان ایلام با کسب امتیازات کامل عملکرد استراتژیک شهریورماه 99 در جایگاه نخست ارزیابی عملکرد روابط عمومی های شرکت ملی پست و ادارات پست استانهای کشور قرار گرفت . ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رمضانعلی سبحانی فر عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از ساختمان قدیمی پست گیلان در رشت در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شرکت پست در گیلان یکی از غنی ترین پست های ما هم به لحاظ ساختمانی و هم به لحاظ قدمت است و درصدد هستیم در قالب موزه سوابق گذشته را در اختیار مردم بگذاریم تا با بازدید آن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پست گفت: مردم می توانند کالا های خود را به 51 کشور عضو اتحادیه جهانی پست از طریق پست هوایی ارسال کنند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رمضانعلی سبحانی فر، مدیرعامل شرکت ملی پست، از افزایش سرعت انتقال مرسولات و توسعه حمل و نقل هوایی، به دنبال افزایش همکاری های شرکت پست با شرکت هواپیمایی کیش ایر خبر داد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۲    
تصویری قدیمی از کارمندانی که مشغول انتقال مرسوله های پستی در شرکت پست کشور هستند را مشاهده می کنید.