شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۰:۱۷Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت پست»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۶:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
به دنبال باقی ماندن بخشی از کارت های سوخت در شرکت پست، به تازگی مدیر عامل این شرکت نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است و مهمترین دلیل آن را نقص نشانی و تغییر آدرس گیرندگان عنوان کرده است.
ایتنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - معاون فنی و بازرگانی شرکت پست گفت: تقریبا 3 میلیون و 630 هزار کارت از ابتدای سال به ما تحویل داده شده و درحال حاضر کمتر از 10 درصد کارت ها در باجه های معطلی است که عمده آن برمی گردد به نقص نشانی و تغییر آدرس گیرندگان.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۶:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
طی چند روز گذشته خبری مبنی بر باقی ماندن حجم زیادی از کارت های سوخت در شرکت ملی پست منتشر شد که معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست می گوید چند موضوع در این زمینه موثر بوده است و می توان به نشانی اشتباه و مسئله پرداخت اشاره کرد.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- معاون فنی و بازرگانی شرکت پست گفت: تقریبا 3 میلیون و 630 هزار کارت از ابتدای سال به ما تحویل داده شده و درحال حاضر کمتر از 10 درصد کارت ها در باجه های معطلی است که عمده آن برمی گردد به نقص نشانی و تغییر آدرس گیرندگان.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۲   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: سال قبل بیش از 3 میلیون قطعه کارت سوخت را تولید و تحویل شرکت پست دادیم، اما اکنون حجم زیادی از کارت در دفاتر پستی باقی مانده است.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۱    
در این مقاله خواهید خواند که چطور می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت شرکت ملی پست مدارک گم شده خود را پیدا کنید و تحویل بگیرید. یکی از دردسرهای همیشگی ما پیدا کردن مدارکی است که جایی جا گذاشته ایم، از ما دزدیده شده یا به هر دلیلی گمشان کرده ایم ...
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه شرکت ملی پست در اقتصاد دیجیتال و تجارت الکترونیک مسوولیت بزرگی دارد، از مدیران این شرکت خواست تا برای افزایش کیفیت ارائه خدمات به مردم تلاش کنند. ...
پول پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مرکز نوآوری فینوداد و شرکت ملی پست با هدف نقش آفرینی موثر در اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور، امروز در حاشیه نخستین نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته به امضا رسید.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر/ براساس خبرهای منتشر گشته، معاونت صنایع دستی و شرکت پست تفاهمنامه همکاری امضا کردند. این تفاهمنامه روز پنجشنبه 11 خرداد 1402 به امضای مریم جلالی معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و محمود لیایی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران رسید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سداد و شرکت ملی پست برای تجهیز ابزار و سرویس های پرداختی پستی به امضای مدیران عامل شرکت پست و شرکت پرداخت الکترونیک سداد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۸    
دستگاه هوشمند توزین یکی از محصولات جدید شرکت پست است که به همت دانش بنیان ها تولید و در نمایشگاه صنعت پست به نمایش درآمده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۴    
رئیس مرکز نوآوری شرکت ملی پست گفت: با افتتاح مرکز ملی نوآوری پست در پایتخت 400 شرکت دانش بنیان زیر نظر این مرکز حمایت می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۴    
مدیر عامل شرکت پست ضمن اعلام آغاز فعالیت نمایشگاه پست از تلاش ایران برای رایزنی به منظور تشکیل و ثبت اتحادیه پست کشورهای اسلامی در اتحادیه بین المللی پست خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پست گفت: به طور میانگین روزانه 97 مرسوله پستی با حجم دو کیلوگرم توسط نیروهای پست جابه جا می شوند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
درخواست تکمیل اطلاعات و ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام)
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۸    
با بوجود آمدن استارت آپ ها نیاز به جمع آوری وجوه که یک نیاز مشترک برای همه کسب و کارهای خصوصی است، که شرکت پست با مشارکت به پرداخت و با برنامه ریزی و هوشمندسازی اقدام به تامین آن کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کمیته راهنمایی مراجعان گفت: یکسری از بسته های کتاب خریداری شده در نمایشگاه کتاب در روند شرکت پست قرار دارد و در حال رسیدن به مقصد است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۲۰    
مرکز نوآوری شرکت ملی پست با حضور محمد لیائی مدیر عامل شرکت پست و محمد احسان خرامیدرئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات در محل موزه ملی ارتباطات افتتاح شد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی با اشاره به اینکه کارت های سوخت ثبت نام شده از سوی مالکان خودرو به درب منزل آن ها ارسال می شود، گفت: در حال حاضر دو هزار و 500 کارت سوخت در شرکت پست منتظر دریافت از سوی مردم هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
شرکت پست درباره کلاهبرداری از طریق ارسال پیامک جعلی لینک دار با نام ماموران پست هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر بافت تاریخی تهران گفت: شهرداری تهران و شرکت پست، برای تملک خانه تاریخی مستوفی الممالک تهاتر می کنند تا پس از سال ها این بنا مرمت و احیا شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت پست بانک ایران از اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۶    
شرکت پست دوشادوش وزارت فرهنگ پای کار نمایشگاه کتاب است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۲:۰۱    
جلسه بررسی و تشریح شیوه نامه اجرایی کارگروه های تخصصی پدافند غیر عامل با حضور مدیر کل پست استان گیلان، محمد مهدی مظفری کارشناس اداره کل پدافند غیر عامل استانداری گیلان و اعضاء کارگروه های تخصصی پدافند غیر عامل پست گیلان برگزار شد. ...
شهر سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
محمود لیایی، مدیرعامل شرکت ملی پست ایران در نشست خبری صبح امروز (19 اردیبهشت 1402) اعلام کرد که طی توافق نامه ای که اخیراً بین شرکت ملی پست ایران با شرکت پست عمان به امضا رسیده است، امکان تبادلات پستی ایرانیان به سراسر دنیا و خرید از فروشگاه های بین المللی در قالب تجارت الکترونیک مهیا خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۸    
مدیرعامل شرکت پست گفت: قصد داریم رتبه بندی شرکت های فعال پستی را در اولین نمایشگاه آغاز کنیم.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تیپاکس، اولین شرکت پست خصوصی کشور، از سال 1339 تا به امروز به پشتوانه اعتماد مردم شکل گرفته و مشغول خدمت رسانی به هموطنان عزیز است. تیپاکس همواره در تلاش بوده تا با بهره گیری از جدیدترین فناوری های روز در صنعت لجستیک، به عنوان سازمانی نوآور شناخته شود.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی پست گفت در نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته، خودمان را در معرض قضاوت مردم و شرکت هایی که با ما کار می کنند قرار می دهیم و هدف اصلی ما هم افزایی است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کارکنان شرکت پست ایالت شیکاگو آمریکا در اعتراض به وضعیت حقوقی خود اعتراض کرده و وارد اعتصاب یک روزه شدند.
جی اس ام   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد رضا قادری: کسانی که با خدمات تجارت الکترونیک کار می کنند، با خدمات به روز شرکت پست آشنا هستند و می دانند که امروز پست به عنوان سکوی تجارت الکترونیک فعالیت می کند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آیین رونمایی از تجهیز موزعین شرکت ملی پست به تجهیزات هوشمند نوین با مشارکت شرکت به پرداخت ملت برگزار شد. با این تجهیزات پستچی های شرکت پست بدون نیاز به تلفن همراه می توانند فرایند کار خود را انجام دهند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پست گفت: حدود 410 هزار کارت سوخت در باجه های شرکت پست مانده و دلیلش این است که پستچی دوبار به محل گیرندگان کارت رفته اما آن ها حضور نداشتند.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۷    
مدیرعامل شرکت ملی پست از تجهیز موزعین شرکت پست کشور به 6500 دستگاه Pax A920-Pro خبر داد و گفت: در دستو کار است که به مناسبت روز ملی ارتباطات و در حضور وزیر ارتباطات کشور از این تجهیزات به صورت رسمی رونمایی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۰    
حملات سایبری مستمر موجب شده که بخش هایی از شرکت پست رژیم صهیونیستی فلج شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع عبری اذعان کردند که حملات سایبری سنگینی در روزهای اخیر علیه زیرساخت های حیاتی اسرائیل رخ داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از تعطیلی بخش های عمده شرکت پست این رژیم در پی حملات ادامه دار سایبری خبر دادند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت پست پیشگامان بادپا بازرگام آماده انجام معامله می باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تنها چند روز پس از حمله سایبری به دانشگاه های رژیم صهیونیستی، منابع خبری از حمله ای جدید به سیستم های آبیاری و شرکت پست رژیم صهیونیستی خبر دادند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیستی سه شنبه شب گزارش داد که هکرها شرکت پست این رژیم را هدف حمله سایبری قرار داده و سیستم های اطلاعاتی آن را هک کرده اند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران گفت: با تلاش همکاران ما سال گذشته شاهد کاهش 21 درصدی شکایات مردم از پست باشیم. محمود لیایی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما در پاسخ به سوالی درباره نوع همکاری شرکت های دانش بنیان با شرکت پست در سال گذشته و برنامه امسال این شرکت در خصوص شرکت های دانش بنیان افزود ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۳    
مدیر شرکت پست استان با خانواده شهید رضایی در اسلام آباد غرب دیدار کرد.
برترین ها / هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
یکی از دغدغه های شهروندان هنگام مفقود شدن مدارک هویتی نحوه پیگیری این مدارک است. در برخی مواقع مدارک شناسایی توسط شهروندان در صورت رویت به صندوق پست تحویل می شود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۵۵    
سایت های خبری کشور روسیه اعلام کردند شرکت پست موتورز این کشور از 11 خرداد فروش شاهین پرچمدار تولیدات سایپا را آغاز خواهد کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
روز سه شنبه منابع روس اعلام کردند که سایپا شاهین به زودی وارد روسیه خواهد شد.شاهین و تارا به علاوه خودروهای دیگر، در نمایشگاه اتوموبیلیتی 2022 روسیه حضور داشتند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۵۸    
نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال نو و حلول ماه مبارک رمضان، از اقدامات و تلاش های بی وقفه کارکنان پست گیلان به ویژه در ایام پایانی سال گذشته تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که بتوان گامی مناسب برای رفع مشکلات کارکنان تلاشگر این شرکت برداشت.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۴    
بازتاب ایلام/ امروز(یکشنبه 28 اسفندماه) باجه معروف به باجه معطله در شرکت پست استان ایلام، محل حضور جمع کثیری از مردم برای پیگیری و دریافت بسته های پستی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه پست شمال غرب تهران گفت: شرکت پست ساعت باجه معطله خود را افزایش داده تا متقاضیان، کارت سوخت خود را دریافت کنند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
لعل زاری مدیرعامل شرکت پست پیشگامان یاسوج: سامانه بازرگام با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ایام نوروز، مبادرت به توزیع اقلام اساسی مردم از قبیل گوشت، مرغ، روغن، تخم مرغ، شکر و ... خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه آیین تودیع و معارفه مدیرکل پست استان کرمانشاه با حضور عضو هیات مدیره شرکت پست برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیران کل ارتباطات فناوری و اطلاعات و پست مازندران با حضور در منزل شهید رستم صادقی، پیام وزیر ارتباطات را به خانواده این شهید، تقدیم کردند.