شنبه ۱۵ آذرساعت ۲۱:۵۹Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل پست»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل پست خوزستان از امضای تفاهم نامه بین پست خوزستان و شهرداری اهواز در حوزه توسعه ارائه خدمات برخط GNAF خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پست مازندران گفت: با تجمیع سامانه های مختلف کدپستی ده رقمی، دریافت غیرحضوری کدپستی برای شهروندان آسانتر شد.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۳    
محمدطلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی با مهندس حموله مدیر کل پست استان خوزستان دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل پست البرز گفت: پس از شیوع ویروس کرونا و تغییر رویکرد مردم از مراجعه حضوری به خرید اینترنتی، میزان مرسولات پستی این استان به چهار برابر افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل پست استان بوشهر گفت: اعمال محدودیت های جدید کرونایی افزایش 50 درصدی جابه جایی مرسوله های پستی را در این استان به دنبال داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل پست استان بوشهر گفت: این روزها حجم و تعداد مرسولات مردمی و دولتی بیشتر از همیشه است و روزانه در همین استان بوشهر بالغ بر 11000 مرسوله دریافت و توزیع می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۰    
مدیرکل پست استان تهران: شرکت پست از آغاز شیوع بیماری کرونا و به ویژه در هفته های اخیر با افزایش 2 و نیم برابری ترافیک کاری و مرسولات مواجه بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۶    
اصفهان- ایرنا- مدیرکل پست اصفهان گفت: در هفت ماه سال جاری 6.3 میلیون مرسوله پستی وارد این استان شد که به دلیل همه گیری بیماری کووید-19 و افزایش خرید الکترونیکی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۵:۱۴    
گروه استان ها مدیرکل پست استان مرکزی با اشاره به افزایش ترافیک کاری در ایام کرونا گفت: ترافیک کاری پست در این مدت به شدت بالا رفته و می توان گفت حدود 50درصد افزایش ترافیک کاری را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته شاهد هستیم.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۹    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، محمد خامه یار در آیین انعقاد تفاهم نامه بومی اداره کل پست قم گفت: امیدواریم با عمل به این تفاهم نامه ها، گام های مؤثری در اجرای آن داشته باشیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل پست لرستان از جابجایی بیش از یک میلیون مرسوله در استان ظرف شش ماه اول سال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۱    
گروه استان ها - مدیرکل پست فارس از رشد 132 درصدی ترافیک امانات پستی استان در ایام شیوع کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل پست خوزستان از رشد 400 درصدی ترافیک امانات پستی خوزستان در ایام شیوع کرونا خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۲    
مدیرکل پست استان قزوین گفت: با راه اندازی خدمات نوین پستی و مشارکت بیشتر در فروش اینترنتی برای افزایش درآمد ها در شرایط کنونی اقدام خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل پست خراسان شمالی گفت: کرونا ترافیک مرسولات اینترنتی صادره از استان را در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 12 برابر کرد که در این بازه زمانی بیش از 6 هزار و 416 مرسوله ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۴۲    
سمنان- ایرنا- حمید آقاجانی روز پنجشنبه در آیینی به عنوان سرپرست اداره کل پست استان سمنان معرفی شد. نصرت الله مشیری پیش از این مدیرکل پست استان سمنان بود که در حضور حسن عمیدی مدیر کل دفتر مدیرعامل ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل پست خراسان شمالی گفت: نام نویسی دانشجویان ورودی امسال مراکز آموزش آزاد اسلامی به علت شیوع ویروس کرونا از طریق پست امکانپذیر شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، عبدالله عبدلی به عنوان مدیرکل پست استان هرمزگان، منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل پست لرستان گفت: سرانه مرسوله در استان نسبت به سرانه کشور پایین است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل پست خوزستان از همکاری پست در ثبت نام ورودی های جدید دانشگاه های استان به دلیل شیوع کرونا خبر داد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۱۸    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قم، به منظور بومی سازی فعالیت های نماز مدیرکل پست بانک قم هم با حضور در ستاد اقامه نماز اقدام به انعقاد تفاهم نامه به منظور اجرای برنامه های نماز در این اداره کل کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل پست لرستان از جابجایی بیش از دو میلیون فقره مرسوله پستی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پست خوزستان گفت: دارو های بیماران خاص در محل درمان به صورت پست ویژه توزیع می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل پست لرستان از رشد 85 درصدی مرسوله های پستی در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پست ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه تعداد مرسولات پستی وارد شده به استان ایلام نسبت به مدت مشابه سال گذشته 35 درصد افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل پست لرستان گفت: تفاهم نامه سکوی تجارت الکترونیک پست ایران ستاپ بین اداره پست و پارک علم و فناوری لرستان بسته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۸    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل پست چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه دفاتر خدمات ارتباطی روستایی می توانند خدمات دولت را به دورترین نقاط استان ارائه کنند، گفت: مطابق برنامه ریزی های انجام شده امسال 8 دفتر ICT در این استان فعال می شود.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۴۲    
مدیرکل پست کهگیلویه و بویراحمد از ورود 117 هزار مرسوله به استان در شهریور ماه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا- مدیرکل پست استان تهران گفت: 50 درصد از عملیات پستی کشور از منظر درآمد و ترافیک کاری توزیع مرسولات به تهران اختصاص دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل پست کهگیلویه و بویراحمد از ورود 117 هزار مرسوله به استان در شهریور ماه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل پست استان مرکزی گفت: بازار فروش کالا و محصولات تولیدی در سرویس تجارت الکترونیکی پست این استان فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پست استان لرستان گفت: کرونا باعث هیچگونه اختلالی درخدمت رسانی این شرکت نشده بلکه در سال جاری میزان خدمات اراده شده توسط این شرکت در لرستان 85 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل پست لرستان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از 2 میلیون و 100 هزار مرسوله پستی در سطح استان جابجا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل پست استان اصفهان گفت: بهره برداری بیشتر از ظرفیت پست در رشد شاخص های اقتصادی تاثیرگذار است و دو پروژه جی نف و سرویس شتابدهی از اقدامات شرکت پست استان اصفهان در راستای اقتصاد مقاومتی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل پست استان مرکزی گفت: سرویس صاپست (صندوق الکترونیکی پست) با هدف آسان نویسی و کوتاه کردن نشانی فرستنده و گیرنده در استان مرکزی راه اندازی شد.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پست استان گیلان از ارسال یک میلیون و 160 هزار مرسوله پستی در استان خبر داد و گفت: طی شش ماه گذشته بسته ها و امانات پستی 177 درصد رشد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل پست لرستان گفت: بیش از 2 میلیون 100 هزار مرسوله در استان جابجا شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل پست استان گیلان گفت: مجموع ترافیک پستی گیلان در 6 ماهه نخست سال جاری 3 میلیون و 300 هزار بوده که با 33 درصد رشد در جایگاه سوم کشور قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیرکل پست گیلان از ارسال یک میلیون و 160 هزار مرسوله پستی در استان خبر داد و گفت: طی شش ماه گذشته بسته ها و امانات پستی 177 درصد رشد داشت.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: بزرگ ترین مرکز تجزیه پست بعد از تهران در استان اصفهان فعالیت دارد. مدیرکل پست استان به مناسبت روز جهانی پست در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شرکت ملی پست اولین پست در دنیا بود که به پاس خدمات کادر درمان تمبر مدافعان سلامت را منتشر کرد گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۶    
قم – ایرنا – مدیرکل پست قم گفت: بر اساس تفاهم نامه انجام شده بین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمام ناشران و کتابفروشان برای ارسال مرسولات خود به تمام نقاط کشور می توانند از تخفیف 40 درصدی استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۳    
مدیرکل پست استان سمنان از ادامه توزیع اقلام بهداشتی در سمنان با همکاری این اداره کل خبر داد و گفت: پست استان سمنان هنوز 48 درصد زیان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل پست یزد با اشاره به اینکه روزانه سه هزار و 700 نفر برای دریافت خدمات مختلف به باجه های پستی استان مراجعه می کنند، گفت: در 6 ماهه نخست امسال یک میلیون بسته امانت مردم در شهرها و روستاها توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پست اصفهان گفت: مرسولات خرید و فروش اینترنتی وارده به استاندر شش ماه سال جاری 312 هزار و 499 فقره با 41 درصد رشد و مرسولات صادره 84 هزار و 636 فقره و 140 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۰    
گروه استان ها- نشست خبری مدیرکل پست استان اصفهان با هدف اعلام اقدامات شرکت ملی پست و پست استان اصفهان در جلوگیری از اپیدمی ویروس کرونا برگزار شد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
جوادی مدیرکل پست استان اردبیل از افزایش 30 درصدی توزیع مرسولات پستی در ایام کرونا خبرداد و گفت: در این ایام خریدهای اینترنتی نیز با افزایش قابل توجهی مواجه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۱    
ارومیه – ایرنا – مدیرکل پست آذربایجان غربی گفت: روزانه به طور متوسط 37 هزار و 876 مرسوله پستی توسط ماموران این نهاد به مقاصد داخلی و خارجی جابجا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل پست آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ماهانه بیش از پنج هزار بسته ارسال شده از خارج کشور در استان توزیع می شود، گفت: محدودیت های هوایی تبادل اقلام پستی و امانات که براثر شیوع بیماری کرونا ایجاد شده بود، از حدود یک ماه گذشته برداشته شده و وضعیت عادی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۶    
مدیرکل پست آذربایجان غربی: با اجرای طرح تحول پست در آذربایجان غربی، کلیه امور مربوط به پست بصورت مکانیزه انجام می شود و استفاده از کاغذ منتفی شده است.