دوشنبه ۱۱ مهرساعت ۰۲:۵۷Oct 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفر هیئت دولت»

نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جمعه ایرنا، اکبر فتحی در جلسه کارگروه آب، کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان اهر گفت: اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان از طریق سازمان برنامه و بودجه و وزارتخانه ها و از اعتبارات استانی تخصیص می یابد و دستگاه های اجرایی استان پیگیر تخصیص اعتبارات سفر هیئت دولت هستند ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تاکنون 800 میلیارد تومان اعتبار از منابع دولتی در این پروژه هزینه شده است، گفت: حدود 500 میلیارد تومان برای بهره برداری باقیمانده پروژه آزادراه رشت – قزوین اعتبار نیاز بوده که بخشی از آن در مصوبات سفر هیئت دولت پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون امور عمرانی استاندار کرمان گفت: 1100 میلیارد تومان اعتبار برای راه های روستایی استان در سفر هیئت دولت مصوب شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از تخصیص 210 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های حوزه راه این استان در سفر هیئت دولت به لرستان خبر داد.
وارک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
راه آهن خرم آباد- دورود اندیمشک قصه ای است که بیش از یک دهه از وعده انجام آن می گذرد اما هنوز این وعده ها عملیاتی نشده و مردم چشم به راه شروع مجدد عملیات اجرایی قطار می باشند، در این میان با سفر هیئت دولت به استان و تاکید استاندار لرستان و سخنان صریح ریاست جمهور در رابطه با این موضوع، امید به ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۰:۳۸    
نماینده مردم سراب گفت: حدود 20 هزار میلیارد تومان اعتبار مصوبه سفرهیئت دولت در اذربایجان شرقی است که باید سهم این شهرستان مشخص شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبداللهی با اشاره به اینکه پیاده روی اربعین حسینی همچون رزمایش عظیم فرهنگی و تربیتی است،گفت: این همایش جهانی ارزش های دینی و حسینی را در جهان زنده کرده و امروز در ایران و عراق و سایر کشورهای منطقه به برکت اربعین شعار لبیک یاحسین سر می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ساوه- فرماندار ساوه با اشاره به کمبود آب در این شهر گفت: خط انتقال آب از سد کوچری به عنوان بزرگترین طرح در سفر هیئت دولت به استان مرکزی بیش از 500 میلیارد تومان را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیرآموزش و پرورش گفت: برای اینکه کشور به کارگاه فعال تبدیل شود 31 سفر هیئت دولت و رئیس جمهور در یک سال عمر دولت رقم خورد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۲۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فکرشهر: عملیات اجرایی فاز اول شهرک شیلاتی پرورش میگوی عامری در شهرستان دیلم آغاز شد. به گزارش فکرشهر از مهر، در آئینی که بعد از ظهر شنبه با حضور استاندار بوشهر، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس، فرماندار دیلم و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۹:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به روند اجرای واحدهای دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر، گفت: با اعمال مدیریتی که شد این طرح ها از رکود خارج شده اند. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۶    
حجت الاسلام شاهرخی سفر مسئولان کشوری به لرستان را مکمل سفر هیئت دولت و در راستای محرومیت زدایی خواهد و گفت: برای رفع مشکلات مردم لرستان مطالبه گری را ادامه خواهیم داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری از پاسخگویی به 74 درصد از درخواست های کتبی و تلفنی مردم خراسان شمالی در سفر رئیس جمهور به استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر امور شعب بانک مسکن کرمان گفت: تعمیرات جعاله، مشکلات قرض الحسنه، نهضت ملی و معترضین واحدهای مسکن مهر در زمان برپایی میز خدمت در سفر هیئت دولت به استان مراجعه داشته اند که با حضور مسئولان کشوری و ستاد مرکزی مصوب شد و از 5000 واحد مشکل دار مسکن مهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم گفت: بعد از سفر هیئت دولت به قم 147 مصوبه برای 26 وزارتخانه تصویب شد که این 147 مصوبه شامل 14 مصوبه تسهیلاتی و سرمایه گذاری، 81 مصوبه اعتباری و 54 مصوبه مجوزی بود و 2 هزار میلیارد تومان برای آن ها اعتبار درنظر گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
یزد- استاندار یزد با اشاره به سفر هیئت دولت به یزد و جان گرفتن پروژه های نیمه کاره به دنبال این سفر گفت: دولت هزار و 500 میلیارد تومان پول نقد به دنبال این سفر به یزد تزریق کرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مخلص الائمه گفت: کار بازنگری طرح جامع کاهش آلودگی هوای اراک پیش از سفر هیئت دولت به استان مرکزی با همکاری برخی گروه های علمی، مراکز پژوهشی و سازمان های مردم نهاد آغاز شده که تاکنون پیشرفت خوبی هم داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- با سفر هیئت دولت سیزدهم به آذربایجان شرقی و تاکید رئیس جمهور مبنی بر اتمام پروژه های نیمه تمام و رهاشده این استان، امیدها برای اتمام این پروژه ها زنده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد - حدود یک سال از آغاز فعالیت دولت سیزدهم می گذرد، علاوه بر آن هشت ماه از سفر هیئت دولت به استان یزد گذشته و این زمان فرصت مناسبی برای مرور دستاوردهای دولت در این استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رشت- ساماندهی رودخانه های زرجوب و گوهر رود یکی از مصوبات سفر هیئت دولت به استان گیلان بود که بررسی ها نشان می دهد مسئولان و متولیان تاکنون اقدام عملی در این زمینه انجام نداده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از اختصاص 16 هزار و 300 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای مصوبات سفر هیئت دولت به استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۶    
ایسنا/کرمان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رفسنجان گفت: متاسفانه در بحث مطالبات مسئولین شهرستان در حوزه ورزش در سفر هیئت دولت به استان و نماینده ایشان در رفسنجان، بسیار ضعیف عمل شد و مطالباتی که باید انجام می شد، نشد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ گونه مصوبه و ابلاغیه ای در خصوص سفرهای استانی به اصفهان ابلاغ نشده است، گفت: هنوز در حال رایزنی و تکمیل فهرست اعتبارات سفر هستیم و اعتبار خاصی نیز به فرمانداران ابلاغ نشده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به 216 مصوبه سفر هیئت دولت به استان کرمان و مصوبه پرداخت 15 درصدی سهم درآمد معادن استان برای حل مشکلات، گفت: مردم شاهد بودند علی رغم مشکلات و گرمی هوا امسال قطعی برق خانگی نداشتیم که این مدیریت و همکاری خوب مردم بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان وزیر جهاد کشاورزی گفت: 3500 میلیارد تومان اعتبار برای بخش کشاورزی در مصوبات سفر هیئت دولت دراستان کرمان اختصاص یافت که از این میزان هزار و 640 میلیارد تومان برای شمال و مابقی برای جنوب استان است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با سفر هیئت دولت به استان کرمان وضعیت نامطلوب آنتن دهی اینترنت و تلفن ثابت در شهرستان های کرمان و راور با حضور وزیر ارتباطات بررسی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
همزمان با سفر هیئت دولت به استان کرمان بیش از سه هزار واحد مسکن روستایی افتتاح و عملیات احداث قریب به چهار هزار واحد دیگر آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۲:۱۴    
وزیر کشور در جریان سفر هیئت دولت به استان ضمن زیارت مزار شهدای کرمان و ادای احترام به مقام سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی، با خانواده سه شهید هم دیدار کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۱:۳۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر هیئت دولت به استان کرمان ضمن بازدید از موزه هنرهای معاصر و پروژه تالار مرکزی و... با یک هنرمند و خانواده یک شهید خبرنگار هم دیدار کرد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در جریان سفر هیئت دولت به استان کرمان میز خدمت و ارتباطات مردمی وزارت صنعت ،معدن و تجارت مستقر شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در مجموع 119 مصوبه مورد تصویب قرار گرفت و به صورت منظم ماهانه جلساتی برای پیشرفت این مصوبات برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و جمعی از مدیران فولادی، بهره برداری از چهار ابر پروژه فولادی شرکت سنگ آهن گهر زمین آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - وزیر اقتصاد و دارایی همزمان با سفر هیئت دولت به کرمان وارد فرودگاه این شهر شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۵۵    
حجت الاسلام صالحی با تشریح پیش اقدامات سفر هیئت دولت به استان کرمان گفت: بیش از 40 مسئله خاص و ویژه که استان کرمان با آن درگیر بوده را جمع آوری کرده و به 11 وزارتخانه و نهاد عمومی ارجاع دادیم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۲:۲۵    
علی حاجی زاده به جمع اعتبارات پیشنهادی این سازمان به وزارت راه و شهرسازی در راستای سفر هیئت دولت به کرمان، اشاره کرد و گفت: برای تکمیل پروژه های راه سازی جاده ای استان کرمان بالغ بر 6 هزار میلیارد تومان اعتبار لازم است که در طرح پیشنهادی اماده ارائه لحاظ و جمع بندی شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۳۴    
نمایندگان تام الاختیار برخی وزارت خانه ها پشت میز ارتباطات مردمی پاسخگوی مراجعین می شوند.
سلام نو / شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور امروز20 مردادماه 1401، با استقبال استاندار کرمان، نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولین استانی از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی وارد کرمان شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه سفر ریاست جمهوری به استان کرمان میز ارتباطات مردمی برخی وزارتخانه ها راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان قم با اشاره به بازسازی و تجهیز فاز اول مجموعه ورزشی تختی گفت: با توجه به اینکه این مجموعه ورزشی در داخل شهر قرار گرفته است، بعد از سفر هیئت دولت به قم مقرر شد این ورزشگاه به بانوان قمی اختصاص پیدا کند.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان؛ در سفرهای استانی ریاست جمهوری یکی از اصلی ترین مسائل بحث توزیع اعتبارات است که چندین برابر بودجه های سنواتی و سالیانه به شهرستان های مختلف بودجه تخصیص می یابد. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان مرکزی گفت: نتایج سفر رئیس جمهور به استان که 220 طرح مهم بود باید با قوت توسط مسئولین استانی پیگیری شود و مسئولین وعده ها و مصوبات سفر هیئت دولت را با جدیت پیگیری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور شهری و شورا های استانداری قم گفت: در سفر هیئت دولت به قم در دی ماه سال گذشته 993 میلیارد تومان برای تسهیلات ازدواج پیش بینی شده است.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان، همزمان با سفر هیئت دولت به استان همدان ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی برای بررسی مشکلات بخش کشاورزی به نهاوند سفر کرد. در سفر وزیر جهاد کشاورزی به نهاوند فاز دوم بزرگ ترین تولید کننده انواع نهاده های دامی و طرح توسعه شرکت دانه های غرب کشور افتتاح شد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
محرابیان در جریان سفر هیئت دولت به همدان از بیمارستان شهرستان فامنین و نیروگاه شهید مفتح بازدید کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۹    
حوزه / معاون اجرایی رئیس جمهور در حاشیه سفر هیئت دولت به استان همدان، به همراه قائم مقام مدیر حوزه علمیه استان، از آخرین وضعیت مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) همدان بازدید کرد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در جریان سفر هیئت دولت به استان همدان طرح توسعه شرکت دانه های غرب نهاوند را افتتاح کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
همدان - همزمان با سی امین سفر هیئت دولت به استان همدان و با حضور وزیر جهادکشاورزی در شهرستان ملایر طرح فراز باغات انگور افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ضرغامی در جریان سفر هیئت دولت به همدان از میراث کهن مادستان بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سلاجقه گفت: اختصاص اعتبار به دستگاه های استانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام از دساوردهای سفر هیئت دولت به استان همدان است.