دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۰:۱۱Oct 2020 26

جدیدترین‌های «عضو مجلس خبرگان رهبری»

تازه ترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، آیت الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با برنامه سعادت آباد رادیو تهران با اشاره به آیه 60 سوره انفال ” وَأَعِدُّوا لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَیْلِ” گفت: در دنیایی که گرگ ها خود را ابرقدرت می دانند چیزی جز قوت و قدرت پاسخگو نیست ...
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: وظایف منتظران و حقیقت انتظار موضوع مهمی است و کسی که منتظر امام(ع) است باید اقداماتی را انجام دهد و در کنار دعا و صدقه در مسیر تحقق آرمان های امام زمان(عج) که عدالت است گام بردارد.
بسیج   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری در انتقاد به طرح مسئله بی اساس اسلام 800 ساله و انقلاب اسلامی 40 ساله از سوی برخی ها گفت:برخی ها برای دلخوشی ضد انقلاب،دست به تحریف و سیاه نمایی انقلاب 40 سال می زنند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۳۲    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: خداوند در برخی از آیات قرآن از آینده ای درخشان و روشن برای بشریت، خبر داده و دربخشی دیگر وعده و در دسته ای دیگر اراده کرده است که جامعه جهانی مدنظر او تحقق پیدا خواهد کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۳    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه استیضاح رئیس جمهور مناسب حال کشور نیست گفت: هر زمان که مسئولان ما قصد مذاکره با آمریکایی ها را داشتند آنها فشار بیشتری وارد کردند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۶    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه برخی افراد حتی امام معصوم را مصادره به مطلوب می کنند گفت: نسخه پیچی ناصحیح سبب ذلت و خواری است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها _ اصفهان _ عضو مجلس خبرگان رهبری در کاشان، با بیان اینکه نیروهای انتظامی به اسلام عشق می ورزند، گفت: به دلیل برخوردار بودن این نیروها از ایمان، شجاعت و صداقت می توان آنها را به عنوان پلیس های نمونه به جهان معرفی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شهید داراب امرانی نماد غیرت در پاسداری از مرزهای شرافت و حریم امنیت برای مردم ولایت مدار است.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۸   + ۴۹ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: حملات علیه آقای روحانی به نحو بی سابقه ای افزایش یافته است. هر چند این حملات انگیزه های قبلی و نیز اهداف انتخاباتی دارد ولی در ظاهر واکنشی نسبت به سخنان روحانی درباره صلح امام حسن بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: عملکرد قوی دولت و مجلس قطعا در مشارکت مردم در انتخابات تاثیر می گذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: حفظ تنوع زیستی در کشور باید به یک سیاست کلی تبدیل شود از طرفی توسعه صنعت گیاهان دارویی، روند، دامنه و جهش تولید را تقویت می کند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
قم- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: صلوات تنها یک دعای لفظی نیست بلکه این ذکر شریف می تواند انسان را به مقام قرب الهی برساند. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی میرباقری شنبه شب در سخنرانی مجازی از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه ( س) با اشاره به آیات و روایات درباره محبت به اهل بیت ( ع) گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری صلوات بر محمد و آل محمد (ع) را دارای برکات فراوان دانست و گفت: این ذکر برگزیده انسان را به مقام قُرب الهی می رساند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
امام رضا (ع) هم راه و رسم دعوت زبانی به حق را ترسیم فرموده است و هم شیوه تبلیغ عملی دین را نشان داده است؛ و چه نیکوست که زندگی و تعالیم آن بزرگوار از این منظر نیز بازخوانی و بازنویسی گردد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اینکه همه مشکلات را به سمت تحریم ها حواله دهیم و منشأ همه مشکلات را کاخ سفید بدانیم، مطابق با واقعیت نیست و باید پذیرفت برخی مشکلات ناشی از بی تدبیری مسئولان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۲    
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برنامه های دشمن برای مقابله با اسلام گفت: مستکبرین، همه عالم را به لهو و لعب تبدیل کردند که برای نجات و رهایی باید به نبی اکرم و معصومین(ع) پناه ببریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جریان استکبار در جهان همواره تلاش داشته و دارد تا عالَم را در بستر لهو و لعب نگاه دارد تا کسی به سوی حق و حقیقت نرود.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۲:۴۱    
عضو مجلس خبرگان رهبری با پیش بینی برگزاری انتخابات باشکوه در سال 1400، به نقش و جایگاه رهبری در مواجهه با موضوعات اجرایی کشور بر اساس قانون اساسی پرداخت.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
قم- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: متأسفانه در برخی برنامه های تلویزیون مسئولین حاضر نیستند مسئولیت گرانی را بپذیرند و به افراد دیگر حواله می دهند. به گزارش شیعه پرس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: باید استقامت و ایستادگی را از رسول خدا فراگرفته و درمسیر دین از هیچ چیزی هراس نداشته باشیم و برای رسیدن به اهداف ایستادگی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: پیامبر(ص) درس شجاعت، ایستادگی و مقاومت را به همه انسان های آزاده دادند تا الگویی باشد که جهان بشری در برابر دشمنان خدا در هر عصری با اقتدار بایستد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: وجود مقدس نبی گرامی اسلام نعمت عظیمی است که برای بشریت مبعوث شده چرا که خداوند متعال حضرت را تأدیب به ادب الهی نموده و دین خود را به ایشان تفویض کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تکلیف مؤمنان در برابر نعمت وجود پیامبر گرامی اسلام(ص) گفت: تکلیفی که به تکرار در قرآن کریم هم آمده است، محبّت حضرت است، به این تعبیر که او را از همه تعلقات خود هم بیشتر دوست داشته باشیم.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: عقلانیت به معنای ترسیدن و رها کردن میدان و واگذار کردن میدان به دشمن نیست. عقلانیت به معنای رعایت تدابیر لازم در مواجهه با دشمن است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: به گواه تاریخ تنها در حدود 10 سالی که رسول خدا در مدینه بوده اند بیش از 70 مرتبه برایشان جنگ و سریه وارد شده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان پنج شنبه 24 مهرماه در یادداشت صفحه نخست خود به قلم محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان رهبری نوشت: د رمیان همه آنچه از اسوه حسنه خوانده و شنیده ایم، اهتمام به رعایت حرمت انسان ها (و نه فقط مسلمان ها) و ادای حقوق مردم از برجستگی بیشتری برخوردار است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تحریم های ظالمانه علیه ایران گفت: هرچه فشارهای بیگانگان بیشتر شود استقامت ملت ایران بیشتر می شود و این حربه دشمن راه به جایی نخواهد برد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
قم- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسانی که قدرت دریافت ندارند، نمی توانند منکر بشوند، باید بگویند من اقتصاد اسلامی را نمی توانم استنباط بکنم.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۴    
محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان رهبری درباره ی کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری 1400 گفت: هرگز به انتخابات فکر نمی کنم و کارهای حوزوی را ترجیح می دهم. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۴    
[سیزدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری حدود یک سال دیگر، احتمالا در خردادماه 1400 برگزار خواهد شد. انصاف نیوز به مرور رزومه ی نامزدهای احتمالی این انتخابات را منتشر می کند] محسن اسماعیلی، عضو مجلس خبرگان رهبری در سال 1344 به دنیا آمد. او متولد محله ای در جنوب شرق تهران است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: با توجه به شرایط کرونا نهضت خدمت رسانی و کمک های مؤمنانه و مخلصانه تداوم داشته باشد و همگان از این اجر و پاداش فراوان الهی بهره مند شوند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: در میان سخنان عجیب و غریبی که برخی از دست اندرکاران کشور اظهار می کنند، بعضا نکات جالبی نیز دیده می شود که مهم است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۴    
عضو مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از رسانه ملی گفت: رسانه ملی باید مانند سال های گذشته با عاشورایی و اربعینی کردن فضای کشور این افسوس را در دل های مردم پدید می آورد که چرا راه زیارت باز نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
گروه استانها- عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حقیقت اصولگرایی کوتاه آمدن برای یکدیگر است، گفت: هماهنگی قوا رمز پیشرفت کشور است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری معتقد است عمل دقیق به نیات واقف وظیفه ای است که در موقوفات آستان قدس رضوی با رعایت همه جزئیات صورت می گیرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۴    
اربعین امسال برای شیفتگان خاندان اهل بیت (ع) با سوز و گدازی مضاعف همراه شده است؛ چرا که پس از چند سال تجربه راهپیمایی، شیوع ویروس کرونا مانع از ابراز عشق و زیارت حایر حسینی از نزدیک شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه عزت امام حسین(ع) عزت دین و همه شیعیان است گفت: عشق به امام حسین(ع) سبب می شود هر سال 20 میلیون در مراسم اربعین شرکت کنند و پس از 1400 سال دل ها به عشق سیدالشهدا(ع) کنار یکدیگر جمع شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن به همان اندازه که در صنعت توریسم تلاش می کند فرهنگ بردگی و غربی خود را به دیگر جوامع انتقال بدهد برای ممانعت از زیارت اهل بیت(ع) و امام حسین علیه السلام نیز تلاش می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نباید اجازه دهیم عزاداری اربعین به دست فراموشی سپرده شود به ویژه با تبلیغات سوء دشمنان اسلام ممکن است این ایام به دست فراموشی سپرده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از رسانه ملی گفت: شما که در سال های قبل به مدت دو ماه فضای عاشورایی و اربعینی ایجاد می کردید چرا امسال از این امر دریغ کردید؟!
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن تلاش می کند که شیعیان را از نهضت عاشورا دور کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۱۵    
گروه استان ها- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شیعیان در خانه های خود زیارت اربعین را بخوانند و به امام حسین(ع) سلام بدهند و به همان نیت که قرار بود در مراسم اربعین شرکت کنند به همان نیت به اباعبدالله(ع) سلام بدهند و در واقع زیارت از راه دور انجام شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
دکتر محسن اسماعیلی، استاد دانشگاه و عضو مجلس خبرگان رهبری در یادداشتی در آستانه اربعین حسینی، به نقل توصیه ای از آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی برای زیارت از راه دور پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کتاب فقه، سیاست و حکومت طی مراسمی باحضور آیت الله حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری رونمایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: باید با حرکت در مسیر نهضت عاشورا، مرام و سیره حضرت سیدالشهدا(ع) را در عمل در زندگی فردی و اجتماعی و اداره جامعه جاری کنیم و ضمن تضرع از خدا بخواهیم که این بلا هرچه زودتر از بین برود.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جنگ روانی همراه با تحریم اقتصادی اوضاع را نابسامان کرده است و به نظر من بالاتر از تحریم اقتصادی، بی برنامگی دولت باعث شده که به تحریم ها دامن زده شود. ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اعدام در مواقعی صورت می گیرد که اگر این فرد اعدام نشود موجب قتل و تضییع حقوق تعداد بسیار زیادی از انسان ها می شود بنابراین اعدام حالت پیشگیری از وقوع قتل، فساد و مفاسد دارد. ...
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مسیر مقدس میلیونی زیارت اربعین مقدمه ای برای تشکیل تمدن اسلامی و تمهیدی برای ظهور است و همه خیرات در محبت به امام حسین(ع) است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۲    
یاسوج/ معاون سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات استان کهگیلویه و بویراحمد با آیت الله ملک حسینی عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۵    
عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: اکنون برای ملت فلسطین این مسئله کاملا به وضوح روشن شده است که حامیان واقعی و دروغین چه کسانی هستند، حقیقتا این ارتباط ننگین یک نوع سرخوردگی و حقارت برای دو کشور امارات و بحرین در جهان اسلام به وجود آورده است.