یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۳۱Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو مجلس خبرگان رهبری»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: آموزش احکام اسلامی، اصول اعتقادی و اخلاقی سه موضوعی است که باید در کنار سایر دروس به دانش آموزان آموزش داده شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری با ابراز امیدواری از اینکه نسل های جدید قدر زحمات شهدا را بدانند، گفت: اگر دلمان با امام حسین(ع) باشد و کارمان هم کار امام حسین(ع) پسند باشد، چه به کربلا برویم چه نرویم، قطعاً کارمان مورد رضایت خداوند خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سفرهای استانی و حضور رئیس جمهور در میان مردم، مرهمی بر زخم های دل آن هاست و اثر روانی مثبت داشته و می تواند باری از دوش مردم بردارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۲    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر تاریخ نشان می دهد که فقط امام حسین(ع) در میان سایر ائمه(ع) اربعین دارد، به این دلیل است که این اربعین که از آن یاد می کنیم و آن را بزرگ برمی شماریم، نماد بلوغ و کمال یک حرکت بزرگ و تمدن ساز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۸    
گروه استان ها_ پیکر آیت الله موسوی ننه کران عضو مجلس خبرگان رهبری در حرم حضرت معصومه(س) به خاک سپرده شد.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
قم نیوز: مراسم تشییع و تدفین پیکر آیت الله موسوی ننه کران عضو مجلس خبرگان رهبری روز دوشنبه در قم برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مراسم تشییع و تدفین پیکر آیت الله موسوی ننه کران عضو مجلس خبرگان رهبری روز دوشنبه در قم برگزار می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، در پیام آیت الله عاملی آمده است: ” با کمال تاسف و تاثر از وفات عالم جلیل القدر ، دانشمند متتبع ، ادیب محقق و خبره تراجم، عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده اسبق اهالی مکرم اردبیل در مجلس شورای اسلامی حضرت آیت الله سید فخرالدین موسوی ننه [...]
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۵۴ سایت دیگر  
آیت الله میرفخرالدین موسوی ننه کران نماینده مردم اردبیل مجلس خبرگان رهبری دارفانی را وداع گفت
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری پیگیری مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه فکر و فرهنگ را وظیفه جریان تبلیغی کشور دانست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی، باید انسان ولایی ساخته شود تا تولید فکر صورت گیرد و به مدیریت علم و فناوری منجر شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بسیاری از نخبگان، اندیشمندان و مراجع عظام تاکنون اقدام به زدن واکسن کرده اند که این مسئله نشان دهنده این است که زدن واکسن مطابق با موازین و قواعد عقلی و دینی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۵    
عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن اشاره به احتمالات مفسران درباره حروف مقطعه قرآن تصریح کرد: به نظر می رسد که معنای حروف مقطعه این است که قرآنی که همه تان از هماوردی با آن درمانده شدید از همین حروف الفبای معمول است ولی شما نتوانستید مثل قرآن را بیاورید و نخواهید توانست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس فرهنگستان علوم اسلامی، گفت: عاشورا میدان جداسازی افراد خبیث از طیب است و به همین دلیل هم عاشورا کل تاریخ را تا قیامت این دو صف را جدا کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه روزمرگی مهمترین آسیب حوزه فرهنگ است، گفت: حوزه های فرهنگی نباید در پایتخت متمرکز شود و باید خرده فرهنگ های بومی و محلی که حاوی ارزش های ملی و دینی است مورد حمایت و توجه قرار بگیرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ملک حسینی، نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری، در پیامی درگذشت حاج محّمد خجسته را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۱    
حوزه/ نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری افتخارآفرینی ورزشکار پارالمپیکی علی پیروج را به مردم استان تبریک گفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۴    
یک عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شادی و غم مومنان انعکاس شادی و غم امام آنها است، گفت: مومنان هنگام مرگ این را بهتر از هر چیزی درک می کنند که چگونه امام آنها را از کاروان شیطان نجات داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۵۰    
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه امام سجاد(ع) دایره المعارفی از ادعیه مختلف را به شیعیان تعلیم دادند، گفت: این ادعیه در ابعاد زندگی برای انسان راهگشا است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مهدی طاهری ، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و سید احسان اصنافی ، شهردار منتخب شیراز با آیت الله سید علی اصغر دستغیب ، عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت وگو کردند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۶:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، حسن فرقانی با اشاره به اینکه آیت الله محسن اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری در شب شهادت امام سجاد علیه السلام در حرم مطهر سخنرانی خواهد کرد، گفت: مراسم شب شهادت حضرت ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نظام بانکی جامعه جدای از نظام فقه اسلامی نیست و در اسلام تکلیف فعالیت های اقتصادی کاملاً مشخص شده است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه - عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: : نظام بانکی جامعه جدای از نظام فقه اسلامی نیست و در اسلام تکلیف فعالیت های اقتصادی کاملا مشخص شده است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری باتاکید بر اینکه انقلابی بودن به معنای کنارگذاشتن عقلانیت نیست، گفت: انقلابی بودن براساس عقلانیت و معلول خردورزی است و اگر انسان خرد داشته باشد، باید در این شرایط حاد، انقلابی عمل کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سفرش به اصفهان با آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اصفهان ، آیت الله سید ابوالحسن مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری وامام جمعه موقت اصفهان وآیت الله محمد ناصری دولت آبادی از روحانیون وعلمای اصفهان دیدار وگفت و گو کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح روز دوشنبه هشتم شهریور 1400 در جریان سفر یک روزه خود به اصفهان با آیت الله سید ابوالحسن مهدوی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حسن همجواری را یک اصل اخلاقی برای خودمان می دانیم اظهار کرد: اگر همسایگان با ایران رفتار برادرانه داشته باشند، رفتار برادرانه خواهند دید و همسایگان ما می دانند اگر رفتارشان برادرانه نباشد اول خودشان آسیب می بینند که نمونه بارز آن صدام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با بیان اینکه عدم بهره مندی از افراد شایسته و توجه نکردن به کارهای زیربنایی آفت و مایه تضعیف دولت هاست، گفت: مسئولان باید از افراد نخبه فارغ از جناح بندی سیاسی استفاده کنند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- جلد دوم کتاب اندیشه سیاسی تربیتی علوی در خطبه های نهج البلاغه نوشته آیت الله بهشتی به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید. به گزارش شفقنا، جلد دوم کتاب اندیشه سیاسی تربیتی علوی در خطبه های نهج البلاغه نوشته آیت الله بهشتی عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به همت مؤسسه ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: به نظر می رسد برخی از انتقادهایی که به بعضی از وزرای پیشنهادی مطرح می شود، یک قدری کم لطفی و دور از انصاف باشد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: علامه حکیمی از سویی دیدبان هوشیار و آموزگاری امین برای شریعت و از سوی دیگر، دادبان بیدار و فریادگری استوار برای عدالت بود.
برپایی مراسمات حسینی، هر سال با شکوه تر از سال قبل/ قیام حسین (ع)، از مشروعیت یافتن فساد بنی امیه جلوگیری کرد عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: بزگترین هدف قیام این بود تا زمینه و جلوی ظلم ها و فساد ها را بگیرد و اگر می بینیم بعد از گذشت هزار و اندی سال مراسم سوگواری آن حضرت با شکوه تر از قبل ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
تسنیم : عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: وزرا باید جهادی کار کنند؛ این دولت؛ دولتی نیست که در پشت میز وزارت، وزیرش تکیه کند؛ وزیر باید پابه پای رئیس جمهور بدود و فعالیت جهادی داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه "الان دیگر نوبت ما است که باید پای امام حسین(ع) بایستیم" گفت: اگر بخواهیم کنار معصومین(ع) بایستیم سختی هایش هم ما را می گیرد ولی پیروزی این است که انسان کنار سیدالشهدا(ع) بایستد.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سیدالشهدا(ع) پناهگاهی برای ما درست کردند و همه ما اگر از سر سفره دنیا بلند شویم و رو به کهف سیدالشهدا(ع) بیاوریم ایشان ما را از جلوه های دنیا و ضلالتی که شیطان درست کرده عبور می دهند و تنها راه ما همین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۶    
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه نهضت عاشورا پیام های ارزشمندی برای انسان ها تبیین می کند، گفت: در مکتب عاشورا ایثار، شجاعت، شهادت طلبی، وفاداری، غیرت، ازخودگذشتگی، ادب و بصیرت را مشاهده می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انفکاک، دوری و نشناختن ولی انسان را از دین دور می کند و جدا شدن از دین به انواع گناهان و حتی شهادت امام منجر می شود.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: هر چه صحنه های درگیری و ابتلائات در جبهه مؤمنین بیشتر می شود، ایمان مؤمنین با توجه به سکینه و آرامشی که خداوند متعال بر قلب آنها نازل می کند، بیشتر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در زندگی از حضرت عباس(ع) درس ایثار، مردانگی را فراگرفته و یاد بگیریم در کنار مظلوم قرارگرفته و در برابر ظلم با همه وجود ایستادگی کرده و تبعیت از امام زمان(عج) را فرابگیریم.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید محمّد مهدی میرباقری، رئیس فرهنگستان علوم اسلامی و عضو مجلس خبرگان رهبری با توجه به تلاش های جبهه نفاق در داخل جبهه حق برای تحریف مسیر هدایت انبیای الهی صلوات الله علیهم به هدف نهایی جبهه نفاق اشاره کرد و افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید براینکه امام حسین (ع) کهف و پناهگاه خداوند است، گفت: کسانی که در لشکر بنی امیه بودند به این دلیل کار زشت کشتن ولی خدا را به زشت ترین شکل ممکن انجام دادند که دنبال زینت های دنیا بودند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۵    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: از برجستگی های حیات حضرت ابوالفضل(ع) است که امام صادق(ع) به عنوان یک معصوم برای ایشان زیارتنامه ای را انشاء می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۸:۱۲    
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضرت علی اکبر(ع) یک الگو برای نسل جوان مسلمان به خصوص شیعیان است و روحیه عالی حضرت علی اکبر(ع)، فداکاری، اخلاص باید الهام بخش امت اسلامی و نسل جوان باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۵    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: عده ای می گفتند باید با آمریکا مذاکره کنیم اما اگر ایمان این افراد به خدا 2 برابر بود و از دشمن نمی ترسیدند چنین حرفی را نمی زدند؛ وقتی ایمان کم است شخص از دشمن می ترسد و به مذاکره رو می آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها _ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امام زمان(عج) در خون خواهی امام حسین (ع) خروج و قیام می کنند و خدا از ایشان دفاع می کند و پیروز می شوند و وقتی پیروز شدند کارشان اقامه یاد خدا، انفاق در راه خدا و امر به معروف و نهی از منکر است.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان با تمام توان می خواهند خداپرستی را از دنیا حذف کنند و می گویند اگر غرب پیشرفت کرده به خاطر حذف خدا از زندگی است و اگر دستشان برسد تمام عالم را تبدیل به محیط دنیاپرستی و تبعیت از شیطان می کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۳    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اعتماد به انتخاب رئیس جمهور، یک اصل در ارزیابی کابینه است و فضای همدلی بین دولت و مجلس می تواند عامل تسریع در صلاحیت ها باشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره ترکیب کابینه پیشنهادی آیت الله سید ابراهیم رییسی به مجلس شورای اسلامی، کابینه را ترکیبی از نیروهای نسبتا جوان و با سوابق اجرایی و متخصص ارزیابی کرد ...