چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۵:۲۹Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احقاق»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی هیأت رزمندگان اسلام با معرفی کتاب قیام و قلم گفت: رسالت نوحه هدایت فکری جامعه بر اساس معیارهای نهضت عاشورا و ایجاد جریان مطالبه احقاق حق امام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل حقوقی با بیان اینکه فرآیند دادرسی باید در مدتی معقول و متعارف خاتمه پیدا کند، گفت: بدیهی است که دقت در رسیدگی نباید فدای سرعت در رسیدگی شده و مراجع قضایی را از اصل احقاق حق و کشف واقع غافل کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
برای نوشتن درباره این گزارش، به روش معمول هر گزارش دیگری لازم است که بازگردیم به پیشینه خبر؛ چهل روز قبل دوم تیرماه 1400 اما مرور آن حادثه تلخ برایمان چندان هم به این سادگی ها نیست، در حقیقت هیچگاه ساده نبوده است ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۵۰   + ۴۰ سایت دیگر  
روزنامه شرق: بازماندگان واژگونی خبرنگاران محیط زیست که در دوم تیرماه 1400 در مسیر بازگشت از دریاچه ارومیه و به دلیل بی مسئولیتی سازمان حفاظت از محیط زیست اتوبوس آنها دچار سانحه شد و دو نفر از آنها جان باختند، در آستانه چهلمین روز از این واقعه بیانیه ای را منتشر کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۹    
امام جمعه باغستان ضمن تاکید مجدد بر احقاق حقوق و مطالبات کارگران پیمانکاری خدمات شهری و فضای سبز شهرداری، گفت: دادستان شهریار نیز بر نقص عملکرد حراست و بازرسی شهرداری باغستان در ایفای حقوق این کارگران اشاره داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان فولاد با امضای نامه ای خطاب به مسئولان خواستار اصلاح همسان سازی حقوق بازنشستگی خود شدند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :ایران با 7کشور مرز زمینی دارد که حدود 27درصد از آن را مرزهای آبی تشکیل می دهد. سال هاست ایران بر سر تامین حقابه های زیستی با کشورهای عراق، افغانستان و ترکیه پای میز مذاکره است و همچنان به نتیجه مطلوب برای احقاق حقابه ها نرسیده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پاس همدان با ابراز تعجب نسبت به حکم صادره از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در مورد این تیم گفت: از مسئولان استان تقاضای پیگیری و احقاق حق داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۲۴    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش در دولت سیزدهم باید فردی با چهره ملی و تاثیرگذار باشد، گفت: وزیر آموزش و پرورش بعدی باید ارتباط تعاملی با دولت و ارکان نظام داشته باشد تا بتواند در جاهایی که لازم است، حق آموزش و پرورش را بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ابهامات ماجرای پانسمان های اهدایی یونیسف به بیماران پروانه ای در ایران همچنان برقرار است.گفت وگوی طرفین ماجرا با هدف شفافیت بخشی به مسائل، می تواند راه حل قابل قبولی برای این ابهامات و احقاق حقوق بخشی از مردم بی صدامانده در جامعه ایران باشد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: سخنگوی وزارت خارجه گفت: از نزدیک تحولات تونس را پیگیری می کنیم و در کنار دولت و ملت تونس برای احقاق حقوق آنها هستیم.
یافته   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۱    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: یادداشت مجموعه : اجتماعی استان لرستان دارای منابع آب فراوان در بخش مختلف این استان است که با وجود این منابع مهم و حیاتی، بهره برداری مناسبی در جهت پیشرفت کشاورزی و اقتصاد و معیشت این استان نداشته است به طوری که در حدود 80 درصد اراضی کشاورزی لرستان به صورت دیم کشت می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تعلل شرکت خطوط لوله و نفت مخابرات ایران نسبت به پرداخت خسارت های ناشی از آلودگی نفت در منطقه میانکوه از سوی استاندار در نامه ای به وزیر نفت اعلام شده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
محمدصادق جوادی حصار، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: قانون اساسی گفته است تجمعات مردمی مخل مبانی اسلام نباشد، اینکه کسی بیاید در خیابان عنوان کند که من آب و نان می خواهم، به دین اسلام ربطی ندارد و خدشه هم وارد نکرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۶۰ سایت دیگر  
حالا که آخرین یادداشت را در دوره مسئولیتم می نویسم، یک امید و آرزوی بزرگ دارم: دولت آینده با مصایب طبیعی و غیر طبیعی، خارجی و داخلی که ما داشتیم، مواجه نشود ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۱:۲۳    
آیت الله دری نجف آبادی گفت: عدالت محوری و احقاق حقوق ملت از مهمترین اصول مدیریت در جامعه اسلامی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
استاد تاریخ و تمدن اسلامی دانشگاه تهران، با بیان اینکه از منظر امام علی(ع)، حکومت ابزاری برای احقاق حق، اجرای عدالت و دفاع از مظلوم و نیز عاملی برای ایجاد امنیت، رفاه و آسایش مردم است، گفت: در برابر حق مردم، والی نیز بر مردم حقوقی دارد و یکی از آن ها این است که مردم از او اطاعت و فرمان برداری کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۹    
رئیس آموزش و پرورش منطقه راین در حاشیه برگزاری سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از خودکفایی آموزش و پرورش این منطقه در تولید دستگاه ضدعفونی، تولید محلول ضدعفونی و ماسک خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: یکی از نشانه های مهم سیستم قضایی کارآمد، رسیدگی توام با سرعت و دقت به منظور احقاق حق و اجرای عدالت و فصل خصومت است و از آفات و آسیب هایی که مجموعه قضایی ما را تهدید می کند اطاله ناموجه و غیرقابل قبول و غیرقانونی در فرآیند رسیدگی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس از پیگیری مجلس برای تصویب آیین نامه های مربوط به قانون بودجه جهت احقاق حقوق کارکنان عملیاتی صنعت نفت خبر داد و تأکید کرد: حقوق دریافتی هیچ فردی نباید نسبت به سال 99 کاهش یابد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر گفت: حکمرانی علوی مقابل زیاده خواهی ها می ایستد و در احقاق حقوق مردم کرامت و عزت آنها را حفظ می کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، دو تیم سپاهان و ذوب آهن در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر امشب از ساعت 21 و 15 دقیقه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با قضاوت موعود بنیادی فر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی درباره حکم پرونده هفت تپه نوشت: هیچ چیز تغییر نکرده است و حکم باید اجرا و حقوق کارگران احقاق شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۳۴    
قدس آنلاین : یکی از موضوعات مهمی که دولت آیت الله رئیسی باید حساسیت خاصی درباره آن داشته باشد، موضوعی است که جزو مطالبات مردمی و در راستای احقاق حقوق ملت ایران که باید در مسیر درست هدایت شود. برجام توافق نافرجامی است که هشت سال بهترین فرصت ها را برای توانمند سازی و درونی سازی اقتصاد از ایران گرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اگر دستگاه های نظارتی برای احقاق حقوق مردم وارد عمل شوند، اساسا ضرورت شکل گیری جریان های اعتراضی موضوعیت خود را از دست خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی ، بر تلاش قضات برای احقاق حق و اجرای عدالت، هوشیاری و پرهیز از حاشیه ها، عملیاتی کردن برنامه 1400 و پیشگیری از تولید پرونده تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۵:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد: به نظر می رسد طراحی شیوه مناسب با استفاده از بانک های اطلاعاتی و روش های سیستمی جهت پیشگیری از بیمه نشدن کارگران و احقاق حق آنها در کنار طراحی سازوکاری جهت پیشگیری از شکایت های بی مورد بتواند به بهبود فضای کسب وکار و احقاق حقوق بهتر کارگران منجر شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۵۴    
فلاحی با اشاره به اهمیت پیگیری مطالبات مردمی به منظور احقاق حقوق آنان گفت: بسیج دانشجویی خواستار شفافیت انتخاب شهردار از طرف وکلای مردم در شورای اسلامی شهر کرج است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- قاری بین المللی قرآن گفت: تلاوت آیات قرآن در خانه سبب تربیت قرآنی فرزندان می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نامه ای خطاب به رئیس جمهور اعمال حقوق قانونی پرستاران را خواستار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مهم تر اینکه به دادگاه ثابت کنند کار آنها در خانه مشترک، با قرار قبلی و به صورت رایگان نبوده است. حالا معاونت رییس جمهور در امور زنان برای احقاق این بخش از حقوق مالی زنان لایحه اصلاح قانون اجرت المثل ایام زوجیت را به هیات دولت ارائه داده تا برمبنای آن خانه داری زنان دیگر مجانی نباشد [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: امانت داری و رازداری 2 ویژگی مهم و مشترک منصب قضاوت و مترجمان رسمی است و برخورداری از دقت و حساسیت در مترجمان رسمی ضرورت داشته و نقش بسیار تأثیرگذاری در احقاق حق دارد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۹    
جلسه اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران با محوریت پیشنهاد تشکیل کمیته حل اختلاف توسط تشکل های حوزه ICT و درخواست از رییس جمهور منتخب جهت ابلاغ دستور به نهادهای ذیربط جهت استفاده از توان این کمیته به منظور حل اختلاف فی ما بین سازمان تامین اجتماعی ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: رییس قوه قضاییه: با مشورت و مفاهمه منتقدان باید راهکار درست را انتخاب کرد
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۴    
به گزارش جماران؛ محمدرضا بهشتی، استاد دانشگاه در یادداشتی به مناسبت چهلمین روز درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سید علی اکبر محتشمی پور نوشت: بیماری منحوس کرونا بسیاری از عزیزان را از میان ما ربود ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ محسن محمودی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: کارشناسان پلیس فتا همواره برای احقاق حقوق کسانی که در فضای مجازی مورد جرائم قرار گرفته اند، تلاش می کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: تا مدیران رده بالای ما در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بومی نباشند امکان استفاده از نیروهای بومی در سطوح پایین تر به راحتی وجود ندارد.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست کمیته داوران معتقد است بهترین زمان برای احقاق حق ذاتی داوران در فوتبال کشور فرا رسیده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش آسیا نیوز محمدرضا حداد دراین رابطه بیان داشت: در راستای رسالت اصلی شورای حل اختلاف مبنی بر صلح و سازش در پرونده ها، پرونده حقوقی تقسیم ترکه بعد از گذشت 20 سال منجر به سازش شد. ...
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجرایی تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر گفت: نتایج مشکوک دو هفته آخر حق ما را ضایع کرده است که در همین راستا با تمام توان پیگیر احقاق حقوق مان هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: رسالت اصلی نماینده مجلس مطالبه گری و احقاق حق است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۰    
مراجع عظام تقلید در دیدار رئیس جدید دستگاه قضا ضمن انتقاد از نقش کم رنگ حوزه در دستگاه قضایی، ، بر جلوگیری از اطاله دادرسی، کاهش مدت دادرسی و تشریفات رسیدگی به پرونده ها ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- کتاب چالش ها و خلأهای قانونی در حمایت از زنان بی سرپرست در سلسله انتشارات چتر دانش اثری است که نویسنده در آن تلاش کرده تا با توجه به فقه اسلامی و قوانین جاری کشور، راهکارهایی برای حمایت بیشتر از زنان بی سرپرست و بد سرپرست ارائه دهد. ...
عصر دنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۳    
عصر دنا: اجرای سد آبریز دست درازی به منابع آبی این مرز و بوم نیست ؛ بلکه مهار و مدیریت آب و استفاده صحیح از آن جهت تولید برق و مشروب نمودن بیش از 30 هزار هکتار زمینهای تشنه کهگیلویه مظلوم است و احقاق حقی است که سالها مسکوت مانده بود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار کهگیلویه در واکنش به دخالت نماینده بهبهان در مجلس نسبت به اجرای سدآبریز گفت: کهگیلویه با آگاهی و اقتدار کامل برای احقاق حق آبه قانونی اش عمل خواهد کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه آوای قانون رادیو گفت وگو با موضوع صلاحیت و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری و با حضور دکتر محمد حسنوند قاضی دیوان عدالت اداری به روی آنتن رفت. محمد حسنوند از فلسفه و تاریخچه تشکیل دیوان عدالت اداری گفت و بیان کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
در ابتدا ضمن خسته نباشید به مجیدی و بازیکنان و تبریک جانانه به عزیزان دل که لایق بهترینها هستید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۱:۰۱   + ۴۹ سایت دیگر  
مراجع عظام تقلید در دیدار رئیس جدید قوه قضائیه ضمن انتقاد از نقش کم رنگ حوزه در دستگاه قضا، بر جلوگیری از اطاله دادرسی، کاهش مدت دادرسی و تشریفات رسیدگی به پرونده ها، ریشه کن کردن ربا و احقاق حقوق ایرانیان خارج از کشور تاکید کرده و رویکرد دستگاه قضا درباره بدهکاران مهریه را ستودند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
امیدواریم دولت جدید به دام صاحبان این نگاه نیفتد و برای احقاق حق مردم در داشتن زندگی بهتر تلاش کند.
اقتصاد آنلاین / سرخط   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۷۰ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان اینکه اگر سرمایه گذاری نباشد در زمینه های مختلف با مشکل مواجه می شویم، گفت: درباره این موضوع با مردم شوخی نکنید و حرف راست و واقعی بزنید.