شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۵:۰۵Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احقاق»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس قوه قضاییه احقاق حقوق عامه را از موضوعات مهم مورد توجه ویژه در سفرهای استانی خود اعلام و بیان کرد: این مهم در سفر جاری به خراسان رضوی نیز مدنظر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت:افزایش قیمت خودرو هیچ منطقی ندارد و تنها راه جلوگیری از اجحاف به مردم و صیانت از حقوق مصرف کنندگان، استیضاح وزیر صمت است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
عامریان با بیان اینکه در فضایی همدلانه با کانون های بازنشستگی پیگیر خواسته های آنان هستیم گفت: من مدیر مجموعه ای هستم که باید در خصوص بازنشستگان و ذی نفعان صندوق احقاق حق نمایم و نمی خواهم حق الناسی بر گردن من باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نخستین نشست خبری سید عبدالله ارجائی، شهردار مشهد مقدس، با اصحاب رسانه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد درحال برگزاری است.
هرمز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بندر شهید حقانی بندرعباس که در حال حاضر عنوان بزرگترین پایانه مسافری دریایی کشور را دارد تا پیش از انقلاب اسلامی تنها به چند قایق کوچک برای جا به جایی مسافر و کالا بسنده کرده بود.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۲    
یزد (پانا) - معاون دادستان یزد در جمع تعدادی از اعضای بسیج رسانه استان یزد، از فقدان قانونی به نام جرایم رسانه ای در ایران خبر داد و از فعالان رسانه خواست تا در راستای احقاق حقوق خود، از عدلیه مطالبه گر باشند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی گفت: وکلا از اقشار مظلوم جامعه هستند و وکالت فقط یک شغل برای کسب درآمد نیست بلکه مسئولیتی شریف و انسانی است که به احقاق حق مظلومان کمک می کند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۷    
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: خانوار تحت حمایت به دلیل اینکه توانایی مالی نداشته و امکان گرفتن وکیل ندارند، حمایت های حقوقی گسترده تر به احقاق حقوق آنها کمک کرده و حتی خواهند توانست گره های مهم زندگی خود را به سادگی بگشایند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
امیر پورکیان کارگردان این فیلم شب گذشته با انتشار استوری در صفحه اینستا گرام خود اعلام کرد که با توجه به حذفیات انجام شده در فیلم سینمایی آینده و عدم رضایت اینجانب به عنوان مولف، برائت خود را از نسخه کنونی اعلام می دارم و از طریق کانون کارگردانان جهت احقاق حقوق معنوی اقدام خواهم نمود. ️
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
آیا حکم مراجع حل اختلاف و اجرای احکام دادگستری ضمانت اجرایی لازم را دارد؟ اگر بخواهیم به آنچه در واقعیت اتفاق افتاده نگاه کنیم، باید بگوییم که نمی توان خیلی به این احکام خوش بین بود. کارگران بسیاری هستند که با وجود گرفتنِ رای هیأتهای تشخیص و حل اختلاف، باز هم نمی توانند به حقوق خود برسند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۸    
تهران- ایرنا- در اندیشه اسلامی، زنان در حقوق انسانی خود با مردان عموماً مشترک هستند. به همین دلیل بها دادن به جایگاه و توجه به حقوق آنان، زمینه های ارتقاء و افزایش مشارکت شان در جامعه را فراهم می کند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۱:۴۵    
علی اکبر گرجی، حقوقدان در یادداشتی تلگرامی با عنوان امتناع دادخواهی و رابطه آن با براندازی نوشت: بر اساس دیدگاه سعدی، یکی از عوامل گرایش مردم به براندازی، امتناع دادخواهی در مملکت است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امروزه وکالت دادن به وکیل ابعاد گسترده ای پیدا کرده است و شما برای هر امری می تواند از یک وکیل اختصاصی کمک بگیرید. فرقی نمی کند یک چک برگشتی باشد یا یک مسئله حقوقی ساده چون شما نیاز دارید تا برای احقاق حقوق خود یک پروسه ی مشخص شده را طی کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شیراز از ضرورت استفاده از کارشناسان بین المللی در مستند احقاق که ابعاد حقوقی و کیفری شهادت سردار قاسم سلیمانی را بررسی می کند تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرانجام پس از جلسات متعدد، مدیرعامل کارخانه آی تی آی با فروش اموال غیر موثر بر تولید موافقت کرد؛ اتفاقی که می تواند به باز شدن گره 15 ساله احقاق حقوق کارگران بازنشسته کارخانه منجر شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۰    
دبیر سابق جنبش عدالت خواه دانشجویی دانشگاه زابل پیرامون فعالیت های دیپلماسی لازم در خصوص احقاق حقابه مردم سیستان گفت: تیم دیپلماسی کشو به صورت جدی مسئله اب سیستان را پیگیری کرده و به مانند اصفهان، چهارمحال و بختیاری و خوزستان در دولت کارگروه ویژه با حضور وزرای مربوطه تشکیل دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۱:۵۱    
ساکنان منطقه شیخ جراح در سرزمین های اشغالی در رویارویی با نظامیان اشغالگر صهیونیست بر احقاق حق خود و مالکیت سرزمین هایشان تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه گفت: توجه به حقوق مردم و دست یافتن مردم به حقوق حقه خود در خصوص رسیدگی به پرونده ها در دستگاه قضایی در اولویت قرار دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۸    
دیوان عدالت اداری به منظور رسیدگی به شکایات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورین یا واحدها یا آیین نامه های دولتی و احقاق حقوق آن ها شکل گرفت.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله پاکاری عصر امروز (29 دی ماه) در جلسه کمیته ویژه مسکن ایثارگران گفت: امنیت امروز کشور را جامعه ایثارگری با از خودگذشتگی به ارمغان آورده و امروز وظیفه ماست تا در راستای تخقق حقوق قانونی این عزیزان بکوشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: در زمانی که در فدراسیون بودم همواره برای احقاق حق قوتبال زنان و اثبات آنها باید با مسوولان می جنگیدم و مشکلات و موانع زیادی بر سر راه ما بود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
کارگران می توانند در صورتی که کمتر از میزان مصوب شورای عالی کار عیدی دریافت کردند با مراجعه به شورای حل اختلاف احقاق حق کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- سرپرست اداره کل دیوان محاسبات استان بوشهر گفت: برای احقاق حق مردم در دستگاه های اجرایی نظارت پیشگیرانه به جای مچ گیری در اولویت این اداره کل قرار گرفته است.
نورآباد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۸    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ممسنی گفت: از پذیرش توصیه، سفارش و هرگونه التماس دعا جهت جلوگیری از اصلاح چالش های امنیتی و غیر امنیتی شهرستان معذوریم و خواهشمان این است که عموم مردم بویژه مسئولین شهرستان اعم از بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا، در احقاق حقوق مردم ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۱    
شهریار حیدری گفت: محکومیت رسمی آمریکایی ها در محاکم بین المللی احقاق خون سهید سلیمانی و دیگر شهدای جبهه مقاومت است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای حل اختلاف اصفهان از سازش پرونده 20 میلیارد تومانی با تلاش شعبه 45 شورای حل اختلاف شهر اصفهان خبر داد. سید محمد موسویان گفت: پرونده ای با موضوع مطالبه چک ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی 100 تن از مال باختگان خریدار اراضی مسکونی حسن آباد فشافویه خواستار احقاق حقوقشان و برخورد با کلاهبرداری مسوولان وقت هستند که شهرداری با بی اعتنایی نسبت به این موضوع، خود را مالک اراضی فروخته شده می داند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس:سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در جلسه هماهنگی موضوع حمایت از نخبگان و سرمایه گذاران اتباع خارجی در استان قم که در محل سالن امام جواد (ع) استانداری برگزار شد اظهار داشت ...
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حدود شش ماه است که از جلوس حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای بر مسند دستگاه قضا می گذرد، در این مدت حضور مقتدرانه وی در احقاق حقوق عامه و برخورد با دانه درشت ها، با افزایش رضایتمندی مردم همراه شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۹    
نام دیگر دادستان، مدعی العموم است. مدعی العموم بودن یعنی دفاع از حقوق عامه. کارگران کارواش هم یکی از اقشاری هستند که احقاق حقوقشان نیازمند ورود دادستان است. کارواشی ها حقوقی دریافت نمی کنند و دلشان فقط به انعامی خوش است که مشتریان به آن ها می دهند. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۵    
هاشمی رفسنجانی فکر می کرد که توسعه با تجمیع ثروت و قدرت در دست یک طبقه خاص مورد اطمینان حادث می شود و بدون ثروت و قدرت تجمیع شده، نمی توان توسعه را تحقق بخشید (رویکرد تکاثری). این رویکرد بشکل آشکارا با رویکرد انقلاب و توانمندسازی جمعی مردم و احقاق حقوق مردم مستضعف، در تضاد بود (رویکرد کوثری) ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ غلامعلی دهشیری در آیین تحلیف کارآموزان وکالت سال 1399 مرکز وکلای قوه قضاییه استان یزد، افزود: وکیل زمانی همنام اسم خدا می شود که رفتار و اقدامش رنگ و بوی عدالت بدهد. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
حزب الله و جنبش امل لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کردند برای پاسخ به نیازهای مردم لبنان و احقاق حق آنها به جلسات هیئت وزیران بازمی گردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اسحاق شهبازی شامگاه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: جرم این افراد تضییع اموال و وجوه دولتی و نگرفتن ضمانت نامه انجام تعهدات به مبلغ 36 میلیارد ریال است. وی بیان کرد: این خاطیان به 480 میلیون ریال جزای نقدی و احقاق حق دولت از طریق طرح دعوی حقوقی محکوم شدند. نصیرنیوز منبع: ایرنا
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردمی و در راستای احقاق حقوق شهروندی؛ فرماندار شهرستان ترکمن امروز سه شنبه 21 دی ماه، با تعدادی از شهروندان شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت چهره به چهره دیدار کرد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت السلام و المسلمین براتی زاده با اشاره به آثار و پیامد های ناشی از انتخاب افراد و گزینش آن ها در دستگاه قضایی، اظهار کرد: گزینش به عنوان گلوگاه اصلی ورود نیروی انسانی به دستگاه قضایی به شمار می رود و بدین جهت این کار از اهمیت و جایگاه ویژه و ممتازی برخوردار است. ...
صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، گروه بین الملل - رامین حسین آبادیان: اولین جلسه پارلمان عراق در دوره جدید روز گذشته به ریاست محمود المشهدانی برگزار شد. جلسه پارلمان چه پیش از آغاز و چه در حین برگزاری آن، با حوادث عجیب و غریب و منحصر به فردی همراه بود که تعجب همگان را برانگیخت ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا ، سلمان ستاری روز یکشنبه در جلسه کمیسیون کارگری خلخال افزود: در این مدت 30 درصد از مجموع پرونده ها منجر به صلح و سازش شده و احکام صادره در خصوص 70 درصد پرونده ها نیز منجر به احقاق حق و حقوق کارگران ، پرداخت حقوق معوقه ، بازگشت بکار ، [...]
برترین ها / ایران خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اگر بخواهیم جبرانی در رابطه با این حادثه داشته باشیم به جز ابراز شرمندگی و مطالبه گری حقوق این عزیزان چیزی نخواهد بود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پرتوی با بیان اینکه دفاع از عدالت مهم ترین شاخصه شغل وکلات است، افزود: وکلای جوان تلاش کنند در احقاق حق و دفاع از حقوق مردم تلاش ویژه داشته باشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدیان با اشاره به اینکه مهم ترین تکلیف وکلا احقاق عدل و عدالت است، گفت: مهم ترین اقدامی که وکیل باید انجام دهد این است که در گفتار و اقدامات به عمل آمده خویش صداقت داشته باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۷:۵۳    
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس یازدهم در توئیتی به تلاش "عابدین خرم" پا به پای چند تن از نمایندگان مجلس برای احقاق حق آذربایجان اشاره کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۲۳:۱۵    
مرزوق الغانم، با تأکید بر تداوم حمایت کویت از مردم فلسطین برای احقاق حقوق مشروع خود، استواری مردم قدس در برابر تجاوزات اشغالگران صهیونیست را ستود.
جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت جانباختگان سانحه هواپیمای اوکراینی عصر امروز(شنبه 18 دی ماه) با حضور امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ...
تبریزمن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۸    
بحث انتقال مالکیت تراکتور از زنوزی به شرکت ملی صنایع مس ظرف روز های گذشته جز داغترین مباحثی بود که مطرح و به احقاق حقوق استان آذربایجان شرقی از صنعت مس گسترش پیدا کرد که روح الله متفکر آزاد نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار تبریز من به مسائل مطروحه پرداخت
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۵۶    
گیل ابراز _ احمد ممتازی مدیرعامل انجمن معلولین بینایی گیلان توضیح داد؛ با تلاش عده ای از افراد دارای معلولیت، از جمله نابینایان کارزاری در فضای مجازی بعنوان مطالبه افزایش اعتبارات در نظر گرفته شده جهت اجرای قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت منتشر شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها این روزها مردم منطقه جهرم اراک از مسئولان قضایی استان یک درخواست مهم دارند و آن هم صدور حکم عادلانه و احقاق حق است.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی، نماینده کرمان، که همچنان تاب احقاق حق آذربایجان را ندارد، بار دیگر با توسل به اهرم تراکتورستیزی، به نماد عینی مدافعان درازدستی به ثروت و منابع معدنی منطقه آذربایجان در اتمسفر سیاسی کشور تبدیل شد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی در این مراسم که با حضور مسئولان قضایی استان و سرهنگ قنبری فرمانده لشکر عملیاتی 19 فجر و یکی از همرزمان شهید سلیمانی برگزار شد هدف از برگزاری چنین همایش هایی را بصیرت افزایی و آگاهی بخشی دانست و تصریح کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۴    
گروه استانها- تفاهم نامه حمایت از خبرنگاران مطالبه گر و احقاق حقوق مردم بین ستاد امربه معروف و نهی از منکر، خانه مطبوعات و بسیج رسانه استان همدان منعقد شد.