جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۵:۴۱Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گالیکش»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گلستان از ثبت بارندگی 195 میلیمتری در ارتفاعات گالیکش خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۷    
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان گالیکش در شرق استان گلستان گفت که این شهرستان 2 هزار نفر جمعیت بالای 60 سال دارد که تاکنون 80 درصد آنان با مراجعه به مراکز تجمیعی واکسیناسیون معرفی شده، واکسن کرونا دریافت کردند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۲    
معاون فرماندار گالیکش در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان بر لزوم تشدید اقدامات بازرسی و نظارت دقیق برای کنترل بازار و قیمت ها تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری گالیکش محمدرضا میرنیا معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان که صبح دوشنبه ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۲    
فرماندار گالیکش در جلسه کارگروه آردونان شهرستان گفت: پنج تن از متصدیان خبازی های متخلف در گالیکش در رابطه با تخلف تعطیلی خودسرانه نانوایی به تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شدند. ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
محمد اشیر قرقبان نمونه کشور، در حادثه حریق عرصه جنگلی بش اویلی گالیکش با گاز CO2مصدوم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۵    
گرگان - ایرنا - روند صعودی ابتلا به کرونا در گلستان، خاموش کردن آتش جنگل های گالیکش و صدور مجوز اولیه شیرین سازی آب دریای خزر از جمله رخدادهای خبری هفته گذشته این استان است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۳    
فرماندار گالیکش درخصوص اطفا حریق در منطقه جنگلی روستای گوگل بزرگ این شهرستان گفت: با همکاری همه جانبه نیروهای منابع طبیعی، مدیریت بحران، هلال احمر، آتش نشانی های شهرداری صادق آباد و دهیاری آق قمیش، محیط زیست و بسیجیان در کنار جوامع محلی ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۳    
صبح امروز (پنجشنبه 31تیرماه) در دومین روز از اجرای طرح محدودیت های ابلاغی ستاد ملی و استانی کرونا، احمد تجری مفرد فرماندار شهرستان بهمراه جهانتیغ فرمانده انتظامی و ابراهیمی بخشدار لوه شهرستان از اجرای محدودیت های کرونایی در ایست و بازرسی تنگراه بعنوان ورودی شرقی استان بازدید کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از اطفای کامل حریق در عرصه های جنگلی شهرستان گالیکش در شرق استان گلستان خبرداد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۱    
آتشی که حوالی ظهر دیروز از یک زمین زراعی به عرصه های جنگلی روستای گوگل در شهرستان گالیکش در شرق استان گلستان سرایت کرده بود، همچنان در حال پیشروی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۵    
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که هفت نفر از نیروهای منابع طبیعی در حین خاموش کردن آتش سوزی در بخشی از جنگل های شهرستان گالیکش مصدوم شدند که یک نفر از آنان همچنان در بیمارستان بستری است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: با تلاش نیروهای امدادی و مردمی، آتش سوزی در جنگل های هیرکانی شهرستان گالیکش استان گلستان بامداد امروز مهار شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: 5 نفر از نیروهای امدادی در آتش سوزی جنگل های گالیکش در استان گلستان مصدوم شدند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۶    
تسنیم: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از وقوع یک فقره آتش سوزی در عرصه های جنگلی شهرستان گالیکش در شرقی ترین نقطه استان خبرداد. مدیرکل منابع طبیعی گلستان: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
آتش سوزی جنگل های گوگ گل بزرگ و بش اویلی بخش لوه گالیکش بامداد امروز خاموش شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: آتشی که حوالی ظهر امروز از یک زمین زراعی به عرصه های جنگلی روستای گوگل در شهرستان گالیکش در شرق استان گلستان سرایت کرده بود، همچنان در حال پیشروی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل و پشتیبانی اطفا حریق هوایی وزارت دفاع از اعزام بالگردهای اطفای حریق به جنگل های محدوده روستای "بش اویلی و صادق آباد" بخش لوه شهرستان گالیکش خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از مهار آتش در جنگل های گالیکش خبرداد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
آتشی که از مزارع روستای بش اویلی به جان جنگل های شهرستان گالیکش افتاد؛ 20 هکتار را خاکستر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
11گروه از منابع طبیعی به همراه بالگرد و نیرو های مردمی و بسیج در حال مهار کامل آتش در منطقه جنگلی بین روستای گوگل بزرگ و ترجنلی گالیکش هستند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده شهرستان گالیکس از دستگیری اراذل و اوباش این شهر خبرداد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که آتش سوزی در بخشی از جنگل های گالیکش در محدوده روستاهای "گوگول بزرگ، بش اویلی و ترجنلی" این شهرستان با تلاش چندین ساعته نیروهای منابع طبیعی و مردم بومی مهار شد و تیم های اعزامی همچنان در حال فعالیت برای خاموش کردن کامل آتش هستند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - آتشی که حوالی ظهر امروز از یک زمین زراعی به عرصه های جنگلی روستای گوگل در شهرستان گالیکش در شرق استان گلستان سرایت کرده بود، همچنان در حال پیشروی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آتش در منطقه جنگلی بین روستای گوگل بزرگ گالیکش و ترجنلی مهار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۶    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از حضور بالگرد در منطقه آتش سوزی بش اویلی در نزدیکی پارک ملی گلستان برای اطفای آتش خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بار دیگر، آتش به جان جنگل های شهرستان گالیکش افتاد تا سهمی در کاهش پوشش گیاهی این جنگل ها داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۷    
ایسنا/گلستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از وقوع یک فقره آتش سوزی در عرصه های جنگلی شهرستان گالیکش در شرقی ترین نقطه استان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - گسترش آتش سوزی در عرصه های جنگلی شرق گلستان در محدوده گالیکش ادامه دارد و با توجه به صعب العبور بودن منطقه، منابع طبیعی استان درخواست بالگرد داده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت که بخشی از جنگل های محدوده روستای "بش اویلی و صادق آباد" بخش لوه شهرستان گالیکش از ظهر امروز دچار آتش سوزی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - آغاز پرداخت پول مالباختگان پرونده پرهام آزادشهر، تامین 160 میلیارد ریال برای بازنگری طرح هادی در 150 روستای گلستان، مسدود کردن محور خوش ییلاق، انسداد 6 حلقه چاه غیرمجاز در مینودشت و گالیکش و دستگیری عامل جنایت در کلاله از مهمترین اخبار روز سه شنبه این استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۱    
خبرهایی از رامیان ، گرگان ،کلاله ، آزادشهر ، گالیکش و بندرترکمن را در این بسته خبری ببینید و بشنوید.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۱    
رئیس اداره منابع آب میوندشت از شناسایی 30 چاه غیر مجاز از ابتدای سال در مینودشت و گالیکش و انسداد 6 چاه غیر مجاز، خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱    
دادستان گالیکش گفت: با سارقین احشام در گالیکش برخورد شدید قانونی خواهد شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۴    
در جلسه ای با حضور فرماندار گالیکش و معاون امور شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان استان از تلاش های جواد عجم رئیس اداره ورزش و جوانان گالیکش تقدیر و غلامرضا خداوردی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه از اختصاص بیش از 15 میلیارد تومان منابع ملی برای حوزه های ورزشی، برق، آموزشی و طرح هادی شرق گلستان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – سید سعید جباری، دادستان گالیکش از تشکیل پرونده قضایی برای شش استخراج کننده غیر قانونی ارز دیجیتال در این شهرستان خبر داد. دادستان گالیکش گفت: از منزل این افراد در مجموع 48 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) غیر قانونی کشف و ضبط شده است. بیشتر بخوانید: ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۱۶    
بمناسبت هفته بهزیستی شهمرادی رئیس اداره بهزیستی شهرستان گالیکش به همراه تنی چند از پرسنل این اداره با تجری مفرد فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۷    
کشف 22کیلوگرم تریاک در کلاله، جمع آوری 23معتاد پُرخطر در گالیکش و دستگیری 9سارق در کردکوی از جمله فعالیت های پلیس در شبانه روز گذشته است.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۱۹    
فریدون جهان تیغ گفت: مأموران ایست و بازرسی تنگراه حین کنترل محور ورودی استان به یک دستگاه سواری پژو مشکوک و در بازرسی از خودرو مورد نظر مقدار 8 کیلوگرم حشیش کشف که دراین راستا دو نفر دستگیر شدند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی در گذشت مادر شهید "حسین واضعی" و همچنین پدر شهید "غلامعلی حسینی پویا" فرماندار گالیکش بهمراه تنی چند از مسئولان شهرستان ضمن دیدار با خانواده معظم این شهدای والامقام، با قرائت فاتحه یاد و خاطره این عزیزان را گرامی داشتند. ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۰:۴۰    
فریدون جهان تیغ گفت: مأموران پاسگاه انتظامی نیلکوه در حین گشت زنی در دهستان نیلکوه به یک دستگاه نیسان مشکوک و آن را متوقف کردند و در بازرسی از خودروی مورد نظر 2 تن چوب قاچاق کشف و تحویل مراجع ذیصلاح شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۸:۴۷    
فرماندار گالیکش در چهل و یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان گفت: کسبه و بازاریان از آنجا که بیشترین ارتباط را با شهروندان دارند، در پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا نقش کلیدی و تأثیرگذار دارند. ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ فریدون جهان تیغ گفت: در بازرسی از آن مغازه تعداد 10 دستگاه ماینر کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان های مینودشت و گالیکش گفت: حادثه رانندگی در محور گالیکش به مینودشت یک فوتی و 4 مصدوم بر جای گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گالیکش- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان های مینودشت و گالیکش گفت: تصادف در گلستان یک فوتی وچهار مصدوم بر جا گذاشت.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۲۷    
احمد تجری مفرد فرماندار گالیکش با حضور در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با مختار مهاجر رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری گالیکش ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۱    
دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان گالیکش به ریاست فرماندار و دیگر اعضاء شورا به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۹    
فرماندار گالیکش در جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی شهرستان گفت: آموزش مهمترین و موثرترین اقدامی است که باید در کاهش آسیب های مربوط به حوزه های فرهنگی اجتماعی نظیر اعتیاد، طلاق، جمعیت، اقتصاد و غیره به آن پرداخته شود. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از اختصاص اعتبار 13 میلیارد تومانی برای طرح آبرسانی شهر کلاله در سال جاری خبر داد. مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در جلسه مدیریت بحران شهرستان کلاله که با حضور دکتر آریان پور نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای دوره ششم شورای شهر صادق آباد شهرستان گالیکش از خیانت به بیت المال در قالب آسفالت ریزی در این شهر، پرده برداری کرد.