پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۲:۳۵May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زرین شهر»

به گزارش ایران اکونومیست ، از شاخص ترین اقدامات انجام شده در حوزه ریلی در بیش از یک هزار روز خدمت دولت سیزدهم می توان به بهره برداری از راه آهن خاش- زاهدان به طول 154 کیلومتر به ارزش 13 همت، بهره برداری از خط دوم راه آهن بافق- زرین شهر به طول 62 کیلومتر به ارزش سه همت ...
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران : شهید حسین قجه ای فرمانده گردان سلمان فارسی روز چهاردهم شهریورماه سال 1337 حسینعلی در زرین شهر اصفهان در دستان خسته پدر کشاورزش جای گرفت و در سایه تربیت عالمانه پدر رشدکرد. او در سن 7 سالگی به مدرسه رفت و تا اخذ مدرک دیپلم به تحصیل ادامه داد. شروع مبارزات حسین قجه ای ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۳    
مشاور امور بانوان مدیرکل آموزش وپرورش استان اصفهان گفت: برنامه های مختلفی به مناسبت روز دختر در سطح استان و به صورت نمادین در شهرستان های زرین شهر و بوئین میاندشت برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان و کاشان، نجف آباد، شاهین شهر، مبارکه و قهجاورستان در شانزدهمین روز از اردیبهشت ماه در وضعیت قابل قبول (سالم) ثبت شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین مرحله از تمرینات تیم ملی پاراتیراندازی با کمان از امروز 15 اردیبهشت به میزبانی زرین شهر آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در چهاردهمین روز از اردیبهشت ماه وضعیت قابل قبول را نشان می دهد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مینا معتمدی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش های شبانه روز گذشته تا صبح پنجشنبه در سطح استان، اظهار داشت: بیشترین میانگین بارندگی به ترتیب از کوهپایه در شرق اصفهان با 12 میلیمتر، نجف آباد 9 میلیمتر، فریدون شهر و دهق 6 میلیمتر، کبوتر آباد 5.3 میلیمتر، شهر اصفهان 4.4 میلیمتر، زرین شهر 4 ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان و زرین شهر در سیزدهمین روز از اردیبهشت ماه وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان و زرین شهر در سیزدهمین روز از اردیبهشت ماه وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان، زرین شهر و نجف آباد در یازدهمین روز از اردیبهشت ماه ناسالم برای گروه های حساس ثبت شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
زهرا سبکتکین ریزی مدیر - آموزگار دبستان سمیه روستای اُشیان زرین شهر است که دانش آموزی را که به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی و درگیری اولیا با معضل اعتیاد به مدت دو سال از روند آموزشی به دور بود به مدرسه بازگردانده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن: همزمان با سالروز گرامیداشت بسیج کارگری و با حضور سردار ابومهدی جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)، مهدی کوهی مدیرعامل و جمعی از مدیران ذوب آهن اصفهان، سرهنگ عطایی رئیس بسیج کارگری استان، سرهنگ خدامیان فرمانده سپاه لنجان، ائمه جمعه زرین شهر و سده و تعدای از مسئولین دیگر ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۲    
شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان، مبارکه، نجف آباد، سجزی، قهجاورستان و زرین شهر امروز 6 اردیبهشت در وضعیت قابل قبول (سالم) ثبت شد. شاخص کیفی هوای کلان شهر اصفهان بر اساس داده های 15 ایستگاه سنجش فعال در 24 ساعت منتهی به ساعت 9 صبح پنجشنبه ششم اردیبهشت با میانگین 56 وضعیت قابل قبول را نشان می دهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان، مبارکه، نجف آباد، سجزی، قهجاورستان و زرین شهر امروز 6 اردیبهشت در وضعیت قابل قبول (سالم) ثبت شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت شهدای ورزشکار در جوار گلزار پرنور شهدای زرین شهر با حضور مسئولین، ورزشکاران، خانواده معظم شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه هفته مشاغل در هنرستان تربیت زرین شهر آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان امروز جمعه 31 فروردین برای دومین روز متوالی وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
لیلا امینی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش های شبانه روز گذشته تا صبح چهارشنبه 29 فروردین، اظهار داشت: بیشترین میانگین بارشی از شهرضا با 12 میلیمتر، سمیرم 9.7 میلیمتر، مبارکه 8.4 میلیمتر، زرین شهر 7.7 میلیمتر، شهر اصفهان 5.3 میلیمتر، کبوترآباد 4.3 میلیمتر، نجف آباد 3 ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۳    
به مناسبت شهادت سردار سرلشکر شهید حاج محمد رضا زاهدی مراسم گرامی داشت این شهید همراه با سخنرانی و مداحی مداحان اهل بیت با حضور گسترده مردم شهید پرور و مسئولین شهرستان در گلستان پر نور شهدای زرین شهر برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه زرین شهر گفت: فرزندان ایران زمین در روزهای گذشته برای حفظ امنیت داخلی و خارجی ایران اسلامی سینه سپر کرده اند و ایستاده، غیور و غیرتمند، بی هیچ ادعایی جان خود را فدا کردند تا ایران در امنیت کامل بماند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۳    
اقشار مختلف مردم در زرین شهر همزمان با سایر مردم ایران اسلامی با راهپیمایی پرشور و همه جانبه خود به مناسبت روز جهانی قدس برگ زرین دیگری را در دفتر افتخارات خود به ثبت رساندند.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دنیای معدن: همگام با اقشار مختلف مردم در شهرهای کشور جمعی از مدیران و کارکنان ذوب آهن اصفهان در روز جمعه 17 فروردین ماه و روز جهانی قدس در راهپیمایی ضد صهیونیستی و حمایت از مردم فلسطین در اصفهان و زرین شهر شرکت نمودند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه زرین شهر گفت: حضور حماسی و مقتدرانه مردم زرین شهر همراه با دیگر شهرهای ایران در راهپیمایی روز قدس ضمن نشان دادن اهمیت موضوع فلسطین، تجدید بیعت دوباره مردم ایران با آرمان های اصلی امام و انقلاب است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: انتظار ما از اداره سرمایه گذاری و دیگر ادارات شهرداری زرین شهر آن است که خلاقانه عمل کنند و نگاهی توسعه ای به مباحث داشته باشند، چراکه سرمایه گذاری یکی از مهم ترین راهکارها در رسیدن به درآمد پایدار بوده و در توسعه پایدار شهرهای ایران از جایگاه بسزایی برخوردار است.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس درشاعران و اهالی فرهنگ و ادب فارسی، شب ولادت امام حسن مجتبی (ع) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. در این دیدار بیش از 40 نفر از شاعران پیشکسوت و جوان کشور حضور داشتند و ابیاتی خواندند. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه زرین شهر گفت: شعار جهش تولید با مشارکت مردم، راهبرد ضروری برای رونق اقتصادی و بهبود وضعیت معیشت مردم است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی زرین شهر گفت: یکی از سیاست های شهرداری و شورای اسلامی زرین شهر در دوره ششم این است که با عملکرد جهادی چتر خدمت بر سر همه محلات شهر و شهروندان گسترده شود و این مهم با هدف توسعه و ایجاد تحول در شهر در سال 1403 با قدرت دنبال خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: عدالت محوری، توسعه متوازن شهر و محلات، پایان پروژه های نیمه تمام، تمرکز بر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی از اولویت های عمرانی شهرداری زرین شهر برای سال جاری خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: پارک ساحلی زرین شهر محل رفت و آمد و گذران اوقات فراغت شهروندان و مسافران است و با توجه به اهمیت رعایت حرمت ماه مبارک و موازین و شئونات اسلامی، بیش از 150 بنر ترویجی با رویکرد رعایت حجاب و شئونات ماه رمضان در این مجموعه تفریحی، اکران شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره ارتباطات مردمی شهرداری و شورای اسلامی زرین شهر گفت: براساس آمار موجود در روز نخست بیش از 400 نفر مسافران و شهروندان از برنامه حلول بهاران ضیافت رمضان استقبال و لحظات شاد و مفرحی را در کنار خانواده ها سپری کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: فعالیت ها و برنامه های شهرداری ها همواره مورد رصد، نقد و تحلیل قرار دارد از این رو تلاش شد در حوزه پروژه های عمرانی، پروژه های نیمه تمام را با بهترین کیفیت اجرا کنیم و به پایان برسانیم که این سیاست گذاری برای تعدادی از پروژه ها در سال 1402 انجام شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: مدیریت شهری در راستای زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و زیباسازی تصاویر شهدای شهر، پروژه مرمت تابلوهای گلزار شهدای زرین شهر را به مرحله اجرا رساند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری زرین شهر گفت: مدیریت شهری با هدف زیبایی و آراستگی شهری در فصل بهار، اقدامات متعددی را قبل از فرا رسیدن عید نوروز در دستور کار قرار داد و تلاش کرد تا رضایت شهروندان و مسافران را جلب کند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره ارتباطات مردمی شهرداری و شورای اسلامی زرین شهر گفت: همزمانی بهار طبیعت و بهار قرآن فرصت مغتنمی را مهیا کرد تا بتوانیم در این ایام برای تعمیق و گسترش فعالیت های قرآنی و تربیتی، زمینه رشد و بالندگی معرفتی و معنوی را برای کودکان و نوجوانان شهر فراهم کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: تدابیری اتخاذ شده است تا با اجرای ویژه برنامه های مختلف در محلات شهر شاهد نقش بستن لبخند روی صورت شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان باشیم و آن ها لحظات شادی را در ایام نوروز در کنار خانواده سپری کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۳    
به مناسبت بزرگداشت حکیم نظامی گنجوی نشست صمیمی با جوانان در سطح روستاهای شهرستان در سالن مجتمع زرین شهر زرین آباد برگزار شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
نوید حاجی بابایی در گفت وگو با خبرنگار مهر به بارش های شبانه روز گذشته تا صبح امروز در مناطق مختلف استان اشاره کرد و اظهار داشت: بیشترین میانگین بارشی از فریدون شهر با 23 میلیمتر، چادگان 19 میلیمتر، داران 16.4 میلیمتر، زرین شهر 16.3، مبارکه 15.5 میلیمتر، نجف آباد 15 میلیمتر، سمیرم 12 ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه زرین شهر گفت: دولت سیزدهم به جای پرداختن به کارهای تبلیغاتی و اینکه به فکر سبد آرا و جلب رضایت مقطعی مردم باشد با فداکاری به سمت توسعه زیرساخت های کشور حرکت کرد و با همت جهادی برای درمان و احیا زیر ساخت های کشور و مهار تورم تلاش کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان در بیست و دومین روز از اسفندماه سالم و در زرین شهر ناسالم برای گروه های حساس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان در بیست و دومین روز از اسفندماه در وضعیت قابل قبول (سالم) و در زرین شهر ناسالم برای گروه های حساس است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: مجموعه فرهنگی ورزشی امام رضا (ع) در دو بخش اداری به مساحت 386 متر مربع و احداث سوله به مساحت 450 متر مربع طراحی شد و با اعتبار 111 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفی هوای کلان شهر اصفهان امروز یکشنبه 20 اسفندماه با میانگین 81 در وضعیت قابل قبول (سالم) ثبت شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلان شهر اصفهان و شهرهای خمینی شهر، مبارکه و سجزی امروز جمعه در وضعیت قابل قبول و در زرین شهر ناسالم برای عموم شهروندان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفی هوای کلان شهر اصفهان و شهرهای خمینی شهر، مبارکه و سجزی امروز جمعه در وضعیت قابل قبول و در زرین شهر ناسالم برای عموم شهروندان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: احداث ساختمان نگارخانه زرین شهر در سال 1393 آغاز شد، اما به دلایل مختلف روند اجرای این پروژه پس از دو سال متوقف شد و با تامین اعتبار مورد نیاز در دوره ششم مدیریت شهری، روند اجرایی پروژه در فروردین 1402 کلید خورد.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به مناسبت 15 اسفند ماه روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به همراه کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، سعید عابدینی بخشدار مرکزی ، کاظمی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ...
عملکرد حوزه حمل ونقل ریلی در بخش زیرساخت ها نشان می دهد، دولت سیزدهم دراین مدت 5 پروژه را از جمله همدان- سنندج، بستان آباد- خاوران، خط دوم اهواز- اندیمشک، بافق - زرین شهر و متروی شهر جدید پرند احداث کرده و به بهره برداری رسانده است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلان شهر اصفهان، خمینی شهر، زرین شهر و سجزی امروز وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان است. شاخص کیفی هوای کلان شهر اصفهان با میانگین 169 وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می دهد ...