دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۰:۰۴Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زرین شهر»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر با اشاره به نقش نماز در شکل گیری تمدن نوین اسلامی، گفت: چنانچه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی در نماز جماعت و اول وقت حضور پررنگی داشته باشند، بی تردید علاوه بر شکل گیری طرز تفکر اسلامی، شاهد افزایش کارایی کارکنان و سالم سازی مکان های اداری خواهیم بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: طرح تفصیلی نقشه راه توسعه شهر به شمار می آید و از اهمیت ویژه ای برخوردار است، از این رو در تلاش هستیم مسائل خطه طلایی ایران و ذی نفعان محلی طرح تفصیلی به شکل کارشناسی آماده شود و مورد بررسی قرار گیرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۴    
در جریان هجدهمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان به همراه جمعی از معاونین خود و مسئولین شهرستان لنجان و زرین شهر از مجتمع فولاد سبا فولاد مبارکه بازدید کردند تا درجریان آخرین پیشرفت و دستاوردهای این واحد صنعتی قرار گیرند. (عکاس: حسین طالبی)
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۳:۰۳    
در جریان هجدهمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان، جلسه شورای اداری مشترک استان اصفهان با حضور مسئولین شهرستان لنجان و زرین شهر و معاونین استانداری اصفهان و تعدادی از مدیران شرکت فولاد مبارکه، 11 خرداد ماه 1402 در مجتمع فولاد سبا برگزار شد.(عکاس: حسین طالبی)
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: زرین شهر به شهرِ کار، تلاش و آبادانی شهرت دارد و در حوزه های صنعتی و اقتصادی خوش درخشیده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
آیین کلنگ زنی آموزشگاه استثنائی خیرساز زنده یاد عزت سلیمیان زرین شهر با حضور مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان، رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش استان، مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان، مدیر آموزش و پرورش زرین شهر و جمعی از مسئولین منطقه ای برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: طی روزهای گذشته، شاهد مشارکت چشمگیر شهروندان در ویژه برنامه های هفته نکوداشت زرین شهر بوده ایم، به نحوی که خانواده ها به ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان از برنامه های تفریحی و ورزشی اجرا شده استقبال زیادی کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان لنجان گفت: زرین شهر با دارا بودن چهار اثر تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی ایران همچنین دو میراث فرهنگی ناملموس ملی، به عنوان میراث دارترین شهر در شهرستان لنجان شناخته می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: برگزاری هفته نکوداشت زرین شهر علاوه بر افزایش فضای همدلی و هم افزایی زمینه را برای تعامل هرچه بیشتر شهروندان و مدیریت شهری در حوزه های فرهنگی و اجتماعی فراهم می کند که ثمره آن تقویت هویت فرهنگی شهر و برانگیختن حس تعلق شهروندان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت:خطه طلایی ایران از تاریخ، فرهنگ و تمدنی کهن برخوردار است، به گونه ای که نام مفاخر و مشاهیر این شهر نه تنها در جغرافیای شهرستان لنجان بلکه در کشور و جهان اسلام می درخشند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: شهرداری به بهانه فرارسیدن هفته نکوداشت زرین شهر، جشنواره میراث کهن زرین شهر را با هدف معرفی مشاغل کهن و آداب و رسوم به جا مانده از گذشتگان برگزار خواهد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۶    
شهردار زرین شهر گفت: مدیریت شهری با جلب نظر مسئولان استان اصفهان موفق به دریافت مجوزهای مختلف برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن و جانمایی زمین مورد نیاز به وسعت 70 هکتار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
در کارگروه زیربنایی استان اصفهان که امروز (یکشنبه هفتم خردادماه) برگزار شد؛ موضوع الحاق 70 هکتار زمین به محدوده زرین شهر برای نهضت ملی مسکن بررسی و برای تصویب به شورای برنامه ریزی استان ارجاع شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زرین شهر گفت: هفته نکوداشت زرین شهر فرصتی طلایی به شمار می آید تا بیش از پیش به گذشته درخشان این شهر پرداخته شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: شهرداری با تکیه بر نقش سازنده ورزش به ویژه ورزش های دسته جمعی در رشد اجتماعی و تامین بهداشت روانی، اقدام به برگزاری مسابقات والیبال خیابانی در هفته نکوداشت زرین شهر کرده است تا اوقات خوشی را برای خانواده ها رقم بزند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به منظور حضور در سلسه جلسات نشست با مدیران مدارس و بررسی وضعیت آموزشی و پرورشی وارد زرین شهر شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: با توجه به استقبال شهروندان به ویژه خانواده ها از اجرای ویژه برنامه شادی پیمایی، بعدازظهر امروز شاهد حرکت این کارناوال در معابر و محلات مختلف شهر خواهیم بود تا خانواده ها لحظات شادی را در کنار یکدیگر سپری کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی زرین شهر گفت: خطه طلایی ایران داشته های فرهنگی فراوان و چهره های ماندگار بسیاری دارد که اگر با کاهلی و کم همتی خودمان اجازه دهیم این ارزش ها به دست فراموشی سپرده شود، آیندگان ما را نخواهند بخشید و مورد تهاجم فرهنگی قرار خواهیم گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: با توجه به فرا رسیدن هفته نکوداشت زرین شهر و ایامی که یادآور فتح غرور آفرین خرمشهر است شهرداری زرین شهر با هدف بزرگداشت سردار شهید فاتح خرمشهر حسین قجه ای امروز با همکاری هیئت سوارکاری شهرستان لنجان اقدام به برگزاری جشنواره یک روزه ملی اسب و سوارکاری کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان لنجان گفت: اگر تاریخ و پیشینه یک شهر به نسل های بعدی منتقل نشود آینده شهر و شهروندانش به خطر خواهد افتاد و هویت آن از بین خواهد رفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: در اجرایی شدن سیاست های جهاد تبیین مسئولیتی بر عهده ما گذاشته اند و بر همین اساس باید تلاش کنیم این مهم در خطه طلایی ایران به نحو احسن به مرحله اجرا برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۲۲    
گرامیداشت هفته نکوداشت زرین شهر، مسابقات والیبال خیابانی فضای باز برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره ملی سوارکاری یادواره سردار شهید و حماسه ساز آزادسازی خرمشهر حسین قجه ای امروز در زرین شهر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یادواره سردار شهید حسین قجه ای معروف به فاتح خرمشهر در زرین شهر برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۶    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به منظور حضور در سلسه جلسات نشست با مدیران مدارس و بررسی وضعیت آموزشی و پرورشی وارد زرین شهر شد.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر و گرامیداشت روز ایثار و مقاومت به همت موسسه راویان فتح لنجان مراسمی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، حجت الاسلام حسین جوشقانیان مدیر موسسه روایت سیره شهدا ، حجت الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۴    
امام جمعه زرین شهر گفت: ساخت ناوشکن تمام ایرانی یکی از دستاوردهای مهم کشور در حوزه دفاعی است که توانست قدرت و اقتدار کشور را به نمایش گذارد و عزت ایران و ایرانی را به دنیا مخابره کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: شهرداری در دوره ششم مدیریت شهری در راستای هماهنگ کردن رشد جمعیت و توسعه فضاهای ورزش همگانی گام برداشته است تا موانعی که بر سر راه ورزش قهرمانی وجود دارد را از میان بردارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: شهرداری به منظور عمل به وظایف اجتماعی خود، گرمخانه ای را برای ساماندهی متکدیان، کارتن خواب ها و افراد بی پناه ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۹    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از نگرانی اهالی خیابان 15 خرداد زرین شهر استان اصفهان به دلیل نصب دکل مخابراتی همراه اول خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۵    
مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت های پزشکی اصفهان از غرق شدگی یک مرد 40 ساله در کمربندی زرین شهر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی زرین شهر گفت: نقش کارگران به عنوان محور توسعه اقتصادی و ساختن کشوری مستقل و قدرتمند بر کسی پوشیده نیست و چنانچه فعالیت جهادی این قشر ارزشمند نبود، بسیاری از امور و برنامه ریزی های مدیران و برنامه ریزان بر زمین باقی می ماند و به مرحله اجرا نمی رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: کارگران خدوم شهرداری به واسطه کار و فعالیتشان به عنوان شاهرگ مدیریت شهری در انجام امور مختلف شناخته می شوند، چراکه طی سالیان اخیر همواره منشأ تحولات و ارائه خدمات شایسته به شهروندان بوده اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۹    
شهردار زرین شهر گفت: معلمان با هنر و علم خود دنیایی زیبا و آینده ای روشن را برای نسل های مختلف ترسیم می کنند و با دمیدن روح نوع دوستی، مهرورزی و مشارکت پذیری بر کالبد متعلمان خود، جهانی آرام تر را برای زندگی نوید می دهند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۷:۴۲    
مراسم آیین نکوداشت استاد قرآن حاج آقا سید رضا میرصفایی همره با تجلیل از فعالان قرآن با حضور امام جمعه، مسئولین شهرستانی ،هیئت مدیره مسجد، مردم محل، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: یکی از مهم ترین برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی واگذاری مسئولیت ها به شهروندان و مشارکت آنها در اداره امور کشور است و این مهم با تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نماد مشارکت پایدار شهروندان در اداره امور شهرها و روستاهای ایران اسلامی عینیت یافت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۳:۴۲    
رئیس شورای اسلامی زرین شهر گفت: تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا نمادی از اراده نظام مقدس جمهوری اسلامی در اداره کشور به دست مردم را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشت و در دهه های اخیر همگان شاهد آن هستند که تشکیل پارلمان شهری تنها با رأی مستقیم مردم تعیین می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: لایحه شهرداری درباره بسته تشویقی کاهش بهای خدمات مدیریت پسماند واحدهای مسکونی و غیرمسکونی قبوض نوسازی، کسب وپیشه و مشاغل غیرمشمول نظام صنفی، توسط اعضای شورای اسلامی شهر به تصویب رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۳    
امام جمعه زرین شهر گفت: مسئولان هرچه تلاش کرده تا توفیق بیشتر ارائه خدمات به مردم را پیدا کنند کشور آبادتر می شود، از رو همه مدیران و مسئولان باید برای خدمت به مردم بیشتر تلاش کنند چراکه بنای جمهوری اسلامی بر این است که مردم زندگی خوبی داشته باشند و در امنیت و آسایش زندگی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نکوداشت حاج سید رضا میرصفایی از معلمان قرآن با حضور مردم زرین شهر و جمعی از مسئولان این شهر برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۴    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از مشکلات اهالی خیابان شهید ابوالحسنی شهرستان زرین شهر سخن گفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۲    
شهردار زرین شهر گفت: امروزه شهرهای مختلف ایران در تلاش هستند تا با معرفی ظرفیت های فرهنگی شهر خود را معرفی کنند، بر همین اساس شهرداری در تلاش است تا علاوه بر معرفی ظرفیت های فرهنگی شهر و گرامیداشت شخصیت های اصیل خطه طلایی ایران، بر میراث فرهنگی این شهر صحه بگذارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی زرین شهر گفت: مدیریت شهری این شهر در دوره ششم بزرگداشت و معرفی مفاخر و چهره های شاخص شهر را در اولویت مباحث فرهنگی قرار داده است، چراکه این افراد در طول سال های متمادی نقش بسزایی در توسعه، ترویج فرهنگ و غنای فرهنگی این شهر داشته اند اما بسیاری از آن ها همچنان گمنام هستند.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه گرامیداشت روز معلم ، شورای منطقه ای آموزش و پرورش بخش مرکزی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، حجت الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر ، بیگی رئیس اداره آموزش و پرورش زرین شهر ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: اجرای تعهدات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنجان در نصب ساندویچ پانل ها به دلایل مختلف به تاخیر افتاد؛ شهرداری با توجه به مطالبات شهروندان اجرای پروژه را به شکلی جهادی در دستور کار قرار داد و پروژه مسقف سازی گلزار شهدا طی روزهای آینده به اتمام خواهد رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: اجرای پروژه برق فشار ضعیف پروژه شهرک مشاغل کارگاهی حدود 100 میلیارد ریال هزینه در بردارد، از این رو با لایحه شهرداری و موافقت شورای اسلامی زرین شهر یک قطعه پلاک از سه پلاک مدنظر توسط مدیریت شهری به مناقصه گذاشته شد تا با تأمین اعتبار مورد نیاز این پروژه اجرایی شود.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مراسم با شکوهی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، حجت الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر ، بخشداران و فرماندهان نظامی و انتظامی ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۰    
نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: با همکاری شهردار و شورای اسلامی زرین شهر بزودی مسئله تأمین زمین برای احداث بزرگترین بیمارستان جنوب غرب استان در شهرستان لنجان حل خواهد شد که پس از طی فرآیند قانونی بلافاصله این پروژه وارد فاز اجرایی می شود.