پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۴۶Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دوچرخه سواری»

ایرنا   ۱۴ دقیقه پیش    
تبریز- ایرنا- مرحله اول سی و پنجمین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان در مسیرهای تبریز به ارومیه با نام (شهید مهدی باکری) با شرکت تیم های دانشگاه آزاد تبریز، آرویج شرق مازندران و تیم هایی از آلمان،آفریقای جنوبی، مراکش،مالزی،اندونزی،تایلند، قزاقستان و تیم ملی عراق برگزار شد. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران - ایرنا- مرحله نخست تور دوچرخه سواری آذربایجان با قهرمانی رکاب زن بلژیکی به پایان رسید.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مرحله نخست از سی پنجمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان با قهرمانی رکابزن تیم بلژیک به پایان رسید.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مر0حله نخست سی و پنجمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران آذربایجان به مسافت 153.8 کیلومتر از تبریز به ارومیه برگزار و رکابزن بلژیکی قهرمان شد و پیراهن طلایی را از آن خود کرد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکابزن تیم بلژیک قهرمان مرحله نخست تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان شد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی با پایان یافتن مرحله نخست سی و پنجمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان با طی 150 کیلومتر مسیر تبریز-ارومیه رکاب زن بلژیکی توانست به عنوان نفر اول از خط پایان عبور کند.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
دوچرخه سوار بلژیکی قهرمان مرحله اول تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان شد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی با پایان یافتن مرحله نخست سی و پنجمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان، نفرات برتر دو بخش امتیازی و کوهستانی مشخص شدند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ارومیه گفت: میزبانی تور بین المللی نشان از امنیت کامل و مطلوب در این شهرستان است.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
رکابزنان شرق آسیا در خط امتیازی و کوهستان مرحله اول تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان درخشان ظاهر شدند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
ارومیه - ایرنا - رییس پلیس راهور ارومیه گفت: مسیر تردد دوچرخه سواران شرکت کننده در تور بین المللی آذربایجان که عصر امروز /پنجشنبه/ وارد ارومیه می شوند، تحت کنترل ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس راه است.
نصیر نیوز   ۶ ساعت پیش    
تبریز-ایرنا- سی و پنجمین تور دوچرخه سواری ایران ( آذربایجان ) با حضور شرکت کنندگان خارجی و داخلی از تبریز آغاز شد. #سی #پنجمین #تور #بینالمللی #دوچرخهسواری #آذربایجان #آغاز #شد لینک خبر * [کد خبرنگار:34778]
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
تبریز-ایرنا- سی و پنجمین تور دوچرخه سواری ایران ( آذربایجان ) با حضور شرکت کنندگان خارجی و داخلی از تبریز آغاز شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - سی و پنجمین تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با حضور 62 ورزشکار در قالب 11 تیم داخلی و خارجی از شهر تبریز آغاز شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از معرفی ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی استان در تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان خبر داد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سی وپنجمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان با حضور 11 تیم داخلی و خارجی و طی مسافت کل 764 کیلومتر، امروز پنجشنبه، هفتم مهرماه با استارت فرماندار تبریز آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سی و پنجمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با انصراف دو تیم و حضور 11 تیم داخلی و خارجی از ظهر امروز رسما آغاز خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۷    
یدالله هوشیار پیشکسوت دوچرخه سواری کشور وضعیت برگزاری سی و پنجمین تور دوچرخه سواری آذربایجان را مطلوب دانست.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ورزش در دنیای امروز فرصتی برای تعامل و پیوند بین ملت ها و فرهنگ های گوناگون، فارغ از مسائل پیچیده سیاسی و اقتصادی است، گفت: تور بین المللی دوچرخه سواری ایران- آذربایجان، نماد صلح و دوستی و زمینه ساز تحولات خوبی در روابط بین ملت هاست.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا : مرد مسنی که خلاف جهت در جاده رانندگی می کند و نزدیک بود جان خود را از دست بدهد .
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۰:۳۳    
مترجم: مریم رضایی منبع: Fast Company شهر کپنهاگ که به خاطر ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و اقدامات مفید دیگر همواره به عنوان یکی از سبزترین شهرهای دنیا مورد تقدیر قرار می گرفت، اخیرا در عمل به وعده خنثی سازی کربن تا سال 2025 دچار مشکل شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
در مراسم افتتاحیه تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از فعالان این تور دوچرخه سواری آذربایجان تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری از اهمیت بی بدیل تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۶    
استاندار آذربایجان شرقی تور بین المللی ایران-آذربایجان را فرصتی برای محکم تر شدن پیوند ملل مختلف دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۵۴    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: تور بین المللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان نماد غیرت، فرهنگ و پشتکار مردم آذربایجان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۵۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت: تور بین المللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان فرصت دیده شدن فرهنگ خطه آذربایجان را فراهم کرده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جلسه منیجر میتینگ تور دوچرخه سواری آذربایجان با حضور نماینده اتحادیه جهانی برگزار شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سی و پنجمین تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با حضور 62 ورزشکار از 21 کشور دنیا در قالب 11 تیم فردا آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد برگزاری تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان از برگزاری این تور پس از وقفه ای دوساله خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه های آذربایجان شرقی همزمان با آغاز تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان گفت: همزمان با برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان محدودیت و ممنوعیت تردد در جاده های استان و مسیرهای برگزاری و راههای اصلی و فرعی منتهی به مسیرهای این تور اعمال خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست هیات دوچرخه سورای استان آذربایجان غربی از آغاز توربین المللی دوچرخه سواری ایران خبرداد و اظهار داشت : 35 امین تور دوچرخه سوراری آذربایجان با نام "ایران آذربایجان " در استان آذربایجان غربی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۲    
مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی کشور در رده جوانان در استان البرز-کرج برگزار شد
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
3طرح مهم از دل جلسات مشترک شورا و شهرداری بیرون آمده که شامل ساماندهی توقف موتورسیکلت ها در پیاده راه ها، ایجاد مسیر ویژه موتورسیکلت ها و جلوگیری از ورود آنها به خطوط بی آرتی و مسیرهای ویژه دوچرخه سواری با ابزارهای نوین می شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۶    
نصر: رکابزن باتجربه تیم دانشگاه آزاد تبریز، برگزاری سی وپنجمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران-آذربایجان را باعث افتخار و غرور ملی عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه سی و پنجمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران (آذربایجان) امروز برگزار می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست هیات دوچرخه سواری آذربایجان غربی با اشاره به آغاز سی و پنجمین دوره تور بین المللی ایران آذربایجان در روز پنج شنبه خاطر نشان کرد: دور نخست این مرحله از تور در مسیر تبریز به ارومیه برگزار خواهدشد. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۴۶    
به گزارش ایثار اصفهان و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خوروبیابانک ، تور دورچخ سواری امامزاده سیدداود تا امامزاده ابگرم با حضور 7 دوچرخه سوار از گروه همرکابان در روز شنبه 1401/6 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - کاروان دوچرخه سواری غریب الغربای کاشان در راه مشهد مقدس با عبور از مسیرهای پیش رو وارد استان گلستان شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۳    
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان گفت: تیم دوچرخه سواری غریب الغربا در پاسداشت مقام سلطان علی بن امام محمدباقر(ع) تا مشهد الرضا رکاب می زند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی فدراسیون دوچرخه سواری گفت: تمامی تمهیدات برای برپایی تور دوچرخه سواری آذربایجان فراهم شده و آماده برگزاری این رویداد هستیم. در روزهای گذشته نیز تیمی از هلند برای حضور در ایران اعلام آمادگی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۳    
تهران- ایرنا- مربی تیم های ملی دوچرخه سواری بانوان گفت: در حال حاضر قصد ادامه همکاری با فدراسیون را ندارم و می خواهم فعالیت خود را در قالب تیم باشگاهی ادامه دهم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست هیات دوچرخه سواری آذربایجان غربی با اشاره به آغاز سی و پنجمین دوره تور بین المللی ایران آذربایجان در روز پنج شنبه خاطر نشان کرد: دور نخست این مرحله از تور در مسیر تبریز به ارومیه برگزار خواهدشد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اجرای یک مراسم آیینی هندوها در بمبئی هند/ EPA قفل های عشق در شهر سانفرانسیسکو آمریکا/ گتی ایمجز مسابقات جهانی دوچرخه سواری در استرالیا عبور مادر اوکراینی از کنار ویرانه های برجای مانده از جنگ/ SOPA آوازخوانی"آرنولد شوارتزنگر" جشنواره ای در شهر مونیخ آلمان/ شاتر استوک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۷    
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان گفت: در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری ایمن، همایش دوچرخه سواری در زنجان برگزار می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۹    
مسئولان شهرداری منطقه16 برای تشویق و ترغیب شهروندان به استفاده از وسایل نقلیه پاک در شهر و محله برنامه های مختلفی را اجرا می کنند که نمونه آن جشنواره روز بدون خودرو و دوچرخه سواری خانوادگی در خیابان 21 متری بعثت بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۵    
تهران- ایرنا- رکابزن اسبق کشورمان پس از دریافت مدرک مربیگری اتحادیه جهانی دوچرخه سواری گفت: در کمپ جهانی کره به عنوان مربی برتر انتخاب شدم اما بی مهری و کم توجهی مسئولان استانی به این رشته، باعث یاس و ناامیدی من شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کمیته تیم های ملی فدراسیون دوچرخه سواری اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم کوهستان بانوان و آقایان را اعلام کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۷:۱۵    
بسیاری از مسئولان شهری در تلاش هستند تا فرهنگ استفاده از خودروهای شخصی را به دوچرخه سواری تغییر دهند و به این ترتیب شهر سالم تر و پررونق تری را برای شهروندان به وجود بیاورند.
مجله علم ورزش   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۹    
آنچه در این مقاله می خوانید سورزش با دوچرخه ثابت لامت قلبی را افزایش می دهد ورزش با دوچرخه ثابت و کاهش وزن چربی بدن را می سوزاند ورزش با دوچرخه ثابت یک تمرین کم برخورد پاها و عضلات پایین تنه را تقویت می کند امکان انجام تمرین اینتروال را فراهم می کند دوچرخه ثابت ایمن تر از دوچرخه سواری در جاده ...