جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۲:۳۶May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیشترین سود»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۷    
اقتصاد ایران: امروز سهامداران شرکت های خدمات انفورماتیک، کاشی الوند و پرداخت الکترونیک سامان کیش در بورس و معامله گران شرکت های زغال سنگ پرورده طبس، دارویی ره آورد تامین و سرمایه گذاری توسعه گوهران امید در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های کاشی الوند، پتروشیمی غدیر و گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در بورس و معامله گران شرکت های ذوب آهن اصفهان ، پتروشیمی تندگویان و توسعه مولد نیروگاهی جهرم در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان، ملی صنایع مس ایران و سرمایه گذاری غدیر در بورس و معامله گران شرکت های ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان و تولید نیروی برق دماوند در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 5هزار و 572واحدی در ارتفاع یک میلیون و 157هزار و 469واحد به کار خود پایان داد و بیش از 9میلیارد و 311میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 4هزار و 507میلیارد تومان در بیش از 404هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان، ملی صنایع مس ایران و سرمایه گذاری غدیر در بورس و معامله گران شرکت های ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان و تولید نیروی برق دماوند در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۷    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 15هزار و 591واحدی در ارتفاع یک میلیون و 151هزار و 871واحد به کار خود پایان داد و بیش از 4میلیارد و 734میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 3هزار و 352میلیارد تومان در بیش از 204هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های سرمایه گذاری اعتباری ایران، سیمان داراب و نورد آلومینیوم در بورس و معامله گران شرکت های تولید نیروی برق دماوند، صنعتی دوده فام و نیروگاه زاگرس کوثر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های سیمان داراب، لابراتور داروسازی دکتر عبیدی و بانک پاسارگاد در بورس و معامله گران شرکت های تولید نیروی برق دماوند و صنعتی دوده فام در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - امروز سهامداران شرکت های سیمان داراب، لابراتور داروسازی دکتر عبیدی و بانک پاسارگاد در بورس و معامله گران شرکت های تولید نیروی برق دماوند، صنعتی دوده فام و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۲    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 4هزار و 764واحدی در ارتفاع یک میلیون و 167هزار و 498واحد به کار خود پایان داد و بیش از 3میلیارد و 26میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 2هزار و 696میلیارد تومان در بیش از 264هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های سیمان داراب، لابراتور داروسازی دکتر عبیدی و بانک پاسارگاد در بورس و معامله گران شرکت های تولید نیروی برق دماوند، صنعتی دوده فام و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در میان محصولات مختلف، کروم بوک با رشدی 275 درصدی توانسته است بیشترین سود را برای سازندگان چنین محصولاتی به دست آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های داروپخش، سیمان داراب و سرمایه گذاری ساختمان ایران در بورس و معامله گران شرکت های تولید نیروی برق دماوند، پتروشیمی تندگویان و سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: درآمد تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا 2021 در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است: پرسپولیس: 395 هزار دلار معادل 9 میلیارد تومان استقلال: 315 هزار دلار معادل 8 میلیارد و 470 میلیون تومان تراکتور: 285 هزار دلار معادل 6 میلیارد و 600 میلیون تومان ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 13هزار و 547واحدی در ارتفاع یک میلیون و 194هزار و 303واحد به کار خود پایان داد و بیش از 4 میلیارد و 979میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 3هزار و 758میلیارد تومان در بیش از 305هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های گروه بهمن، بانک پاسارگاد و پرداخت الکترونیک سامان کیش در بورس و معامله گران شرکت های بهمن دیزل، سرمایه گذاری توسه و عمران استان کرمان و تولید نیروی برق دماوند در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایلنا: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم با اشاره به انتشار فایل صوتی سخنان وزیر امور خارجه گفت: آنچه که اتفاق افتاده به نظر من یک تصمیم بوده و بیشترین سود را از این قضیه کاسبان تحریم می برند که منافع ملی برایشان معنی ندارد. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۳    
دو بخش درآمدی کارمزد شبکه شتاب و پشتیبانی دستگاه های پوز بیشترین سود ناخالص محقق شده شرکت را در برمی گیرند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های نورد آلومینیوم، آلومینیوم ایران و و ملی صنایع مس ایران در بورس و معامله گران شرکت های پتروشیمی تندگویان، فولاد هرمزگان جنوب و فولاد ارفع در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۶    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 15هزار و 682واحدی در ارتفاع یک میلیون و 202هزار و 639واحد به کار خود پایان داد و بیش از 6میلیارد و 32میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 4هزار و 375میلیارد تومان در بیش از 472هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های نورد آلومینیوم، آلومینیوم ایران و و ملی صنایع مس ایران در بورس و معامله گران شرکت های پتروشیمی تندگویان، فولاد هرمزگان جنوب و آهن و فولاد ارفع در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های پتروشیمی نوری، فولاد امیرکبیر کاشان و ملی صنایع مس ایران در بورس و معامله گران شرکت های پتروشیمی تندگویان، گروه توسعه مهر آیندگان و فولاد هرمزگان جنوب در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های بانک کارآفرین، نورد آلومینیوم و فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش در بورس و معامله گران شرکت های تولید نیروی برق دماوند، صنعتی دوده فام و شیر پاستوریزه پگاه گیلان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
اقتصاد آنلاین / راه امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در جدیدترین آمارهای اعلام شده در ماه پایانی سال 99 و ماه اول سال 1400 در مجموع 1.4میلیارد دلار ارز ترجیحی برای واردات کالاهای اساسی و نهاده های دامی اختصاص داده شده است و این نشان می دهد که باخت دومینویی دلار 4200 ادامه دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های پتروشیمی غدیر، سیمان داراب و بانک کارآفرین در بورس و معامله گران شرکت های صنعتی دوده فام، نفت ایرانول و سرمایه گذاری صبا تامین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های پتروشیمی غدیر، سیمان داراب و بانک کارآفرین در بورس و معامله گران شرکت های صنعتی دوده فام، نفت ایرانول و سرمایه گذاری صبا تامین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های آلومینیوم ایران، سیمان داراب و نفت سپاهان در بورس و معامله گران شرکت های فولاد هرمزگان جنوب، آهن و فولاد ارفع و نفت ایرانول در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۲    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 7هزار و 958واحدی در ارتفاع یک میلیون و 216هزار و 836واحد به کار خود پایان داد و بیش از 4میلیارد و 152میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 4 هزار و 30میلیارد تومان در بیش از 263هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های آلومینیوم ایران، سیمان داراب و نفت سپاهان در بورس و معامله گران شرکت های فولاد هرمزگان جنوب، آهن و فولاد ارفع و نفت ایرانول در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۲    
امروز سهامداران شرکت های سرمایه گذاری سیمان داراب، سیمان مازندران و صنایع پتروشیمی خلیج فارس در بورس و معامله گران شرکت های شیر پاستوریزه پگاه گیلان و اعتباری ملل در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
اقتصاد ایران: امروز سهامداران شرکت های سرمایه گذاری سیمان داراب، سیمان مازندران و صنایع پتروشیمی خلیج فارس در بورس و معامله گران شرکت های شیر پاستوریزه پگاه گیلان، صنعتی دوده فام و اعتباری ملل در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 9هزار و 634واحدی در ارتفاع یک میلیون و 233هزار و 723واحد به کار خود پایان داد و بیش از یک میلیارد و 459میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر یک هزار و 520میلیارد تومان در بیش از 141هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۶۵ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: بررسی ها از بازار سال گذشته حاکی از آن است که بیشترین سود به بازار بورس و بعد از آن به بازار مسکن رسیده است.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۲    
به مدت یک دهه بود که فروش کامپیوترها در دنیا روندی کاهشی را دنبال می کرد. در واقع بازار کامپیوترهای رومیزی، لپ تاپ و سیستم های تحت شبکه، به دلیل گرایش بیشتر کاربران به محصولات قابل حمل مانند گوشی و تبلت، در حال کاهش بود ولی به دلیل گسترش عالم گیری کرونا، این روند طی یک سال و نیم گذشته ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی، کارخانجات تولیدی شیشه رازی و سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین در بورس و معامله گران شرکت های پلیمر آریا ساسول، فولاد هرمزگان جنوب و پتروشیمی زاگرس در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های زامیاد، سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت و نورد قطعات فولادی در بورس و معامله گران شرکت های پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی زاگرس و شهرسازی و خانه سازی باغمیشه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۱۸    
ابراهیمی اولیا، معاونت نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سرمایه گذاری بلند مدت بیشترین سود برای سرمایه گذار به همراه دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های لبنیات پاک، ایران مرینوس و تامین سرمایه امین در بورس و معامله گران شرکت های برق و انرژی پیوند گستر پارس و مدیریت انرژی امید تابان هور در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: امروز سهامداران شرکت های لبنیات پاک، ایران مرینوس و تامین سرمایه امین در بورس و معامله گران شرکت های برق و انرژی پیوند گستر پارس، مدیریت انرژی امید تابان هور و تولید برق ماهتاب کهنوج در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۲    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 9هزار و 151واحدی در ارتفاع یک میلیون و 240هزار و 759واحد به کار خود پایان داد و بیش از یک میلیارد و 476میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر یک هزار و 621میلیارد تومان در بیش از 182هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های لبنیات پاک، ایران مرینوس و تامین سرمایه امین در بورس و معامله گران شرکت های برق و انرژی پیوند گستر پارس، مدیریت انرژی امید تابان هور و تولید برق ماهتاب کهنوج در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اول سال هر قطعه ربع سکه در بازار حدود یک میلیون و 900 هزار تومان بود و در روزهای پایانی اسفند این رقم به چهار میلیون تومان رسید.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های داروسازی امین، تامین سرمایه امین و لوله و ماشین سازی ایران در بورس و معامله گران شرکت های مدیریت انرژی امید تابان هور، بیمه پاسارگاد و تولید برق ماهتاب کهنوج در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۰    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 10هزار و 888واحدی در ارتفاع یک میلیون و 249هزار و 898واحد به کار خود پایان داد و بیش از یک میلیارد و 872میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 2هزار و 181میلیارد تومان در بیش از 242هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های داروسازی امین، تامین سرمایه امین و لوله و ماشین سازی ایران در بورس و معامله گران شرکت های مدیریت انرژی امید تابان هور و بیمه پاسارگاد در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های داروسازی امین، تامین سرمایه امین و لوله و ماشین سازی ایران در بورس و معامله گران شرکت های مدیریت انرژی امید تابان هور، بیمه پاسارگاد و تولید برق ماهتاب کهنوج در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های آلومینیوم ایران، صنعتی بهشهر و لبنیات پاک در بورس و معامله گران شرکت های بیمه اتکایی ایرانیان، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه و نفت ایرانول در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های آلومینیوم ایران، صنعتی بهشهر و لبنیات پاک در بورس و معامله گران شرکت های بیمه اتکایی ایرانیان، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه و نفت ایرانول در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های سیمرغ، سیمان مازندران و صنایع سیمان دشتستان در بورس و معامله گران شرکت های بیمه پاسارگاد، سرمایه گذاری صبا تامین و سیمان لار سبزوار در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های سیمرغ، سیمان مازندران و صنایع سیمان دشتستان در بورس و معامله گران شرکت های بیمه پاسارگاد، سرمایه گذاری صبا تامین و سیمان لار سبزوار در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند. ...