سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۹:۳۲Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیشترین سود»

امروز معامله گرها 170میلیارد تومان سهام سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و 9.9درصد از کل سهام مدیریت معامله شد.
امروز سهامداران شرکت های آریان کیمیا تک، شیر پاستوریزه پگاه اصفهان و قند لرستان در بورس و معامله گران شرکت های بیمه اتکایی ایرانیان، تولید برق عسلویه مپنا و فرابورس ایران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۳    
امروز سهامداران شرکت های لنت ترمز ایران، صنایع جوشکاب یزد و موتورسازی ایران در بورس و معامله گران شرکت های مجتمع جهان فولاد سیرجان، بیمه اتکایی ایرانیان و توکا رنگ فولاد سپاهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 29هزار و 741واحدی در ارتفاع یک میلیون و 420هزار و 484واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 7میلیارد و 216میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 5هزار و 395میلیارد تومان در بیش از 676هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۱    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 37هزار و 991واحدی در ارتفاع یک میلیون و 450هزار و 221واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 8میلیارد و 793میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 8هزار و 59میلیارد تومان در بیش از 697 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های آریان کیمیا تک، گروه دارویی سبحان و سازه پویش در بورس و معامله گران شرکت های توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان، سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری و مجتمع جهان فولاد سیرجان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های بورس کالای ایران، فرآورده های تزریقی ایران و کربن ایران در بورس و معامله گران شرکت های ریل پرداز نو آفرین و مواد اولیه دارویی البرز بالک در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۷    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 14 هزار و 709واحدی در ارتفاع یک میلیون و 475هزار و 6واحد به کار خود پایان داد و بیش از 8میلیارد و 807میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 6هزار و 403میلیارد تومان در بیش از 855 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های بورس کالای ایران، فرآورده های تزریقی ایران و کربن ایران در بورس و معامله گران شرکت های ریل پرداز نو آفرین، مواد اولیه دارویی البرز بالک و فرابورس ایران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
واقعیت این است که نیروی کار چه از جنس خبرنگار باشد و چه کارگر ساده، همه قربانیِ بی مسئولیتی و سهل انگاری و البته نگاه های سودمحور می شود. نگاهی که تمام هم و غمش گرفتن بیشترین سود و بهره از هر موقعیت و هر فردی باشد، چیزی بیش از این ارزانی نخواهد کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۶    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 4هزار و 510واحدی در ارتفاع یک میلیون و 530هزارواحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 8میلیارد و 611میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 6هزار و 989میلیارد تومان در بیش از 840 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های تولید محور خودرو، صنعتی آما و گروه مپنا در بورس و معامله گران شرکت های توکاریل، سرمایه گذاری و خدمت مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری و سرمایه گذاری سبحان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در این خبر قصد داریم به مقایسه بانک های غیر دولتی در سال 1399 از منظر سود خالص سالیانه بپردازیم.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های دارویی لقمان، کاشی پارس و صنایع کاغذسازی کاوه در بورس و معامله گران شرکت های بیمه پاسارگاد، ریل سیر کوثر و صنایع بهداشتی ساینا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۲    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 15 هزار و 403واحدی در ارتفاع یک میلیون و 523هزار و 81واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 9میلیارد و 840میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 8هزار و 18میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 202هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های دارویی لقمان، کاشی پارس و صنایع کاغذسازی کاوه در بورس و معامله گران شرکت های بیمه پاسارگاد، ریل سیر کوثر و صنایع بهداشتی ساینا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۸    
بر این اساس سهامداران شرکت های نفت سپاهان، کاشی پارس و توسعه معدنی و صنعتی صبانور بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۶    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد هزار و 312واحدی در ارتفاع یک میلیون و 538هزارواحد در ارتفاع یک میلیون و 523هزار و 997واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 11میلیارد و 77میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 9هزار و 336میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 237هزار نوبت مورد دادوستد قرار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های نفت سپاهان، کاشی پارس و توسعه معدنی و صنعتی صبانور در بورس و معامله گران شرکت های صنایع فولاد آلیاژی یزد، آ س پ و فرآوری زغالسنگ پرورده طبس در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۶    
امروز سهامداران شرکت های تولید محور خودرو، شکر شاهرود و بیمه ملت در بورس و معامله گران شرکت های فرآوری زغال سنگ پرورده طبس، صنایع فولاد آلیاژی یزد و بیمه کوثر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های تولید محور خودرو، شکر شاهرود و بیمه ملت در بورس و معامله گران شرکت های فرآوری زغال سنگ پرورده طبس، صنایع فولاد آلیاژی یزد و بیمه کوثر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 20هزار و 428واحدی در ارتفاع یک میلیون و 541هزارواحد به کار خود پایان داد و بیش از 10میلیارد و 446میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 8هزار و 798میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 37 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 20هزار و 428واحدی در ارتفاع یک میلیون و 541هزارواحد به کار خود پایان داد و بیش از 10میلیارد و 446میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 8هزار و 798میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 37 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۹    
پس از رمز ارز سولانا (SOL)، کاردانو بیشترین سود را در هفته گذشته داشته است. قیمت رمز ارز کاردانو که بزرگترین بلاک چین اثبات سهام می باشد در سال 2021 بیش از 1567 درصد افزایش یافته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 24هزار و 536واحدی در ارتفاع یک میلیون و 520هزارواحد در ارتفاع یک میلیون و 523هزار و 997واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 11میلیارد و 233میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 9هزار و 798میلیارد تومان در بیش از 963هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های سیمان سفید نی ریز، پارس الکتریک و بین المللی توسعه ساختمان در بورس و معامله گران شرکت های تجارت الکترونیک پارسیان کیش، سرمایه گذاری صبا تامین و سرمایه گذاری هامون صبا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های پالایش نفت بندرعباس، بیسکویت گرجی و کاشی و سرامیک حافظ در بورس و معامله گران شرکت های سرمایه گذاری هامون صبا، تولید ژلاتین کپسول ایران و تولید ژلاتین کپسول ایران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۴۲    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 49 هزار و 409واحدی در ارتفاع یک میلیون و 523هزار و 997واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 12میلیارد و 867میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 11هزار و 167میلیارد تومان در بیش از 971هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
گزارش فعالیت یک ماهه ایران خودرو در سایت کدال منتشر شده است. بیشترین سود ایران خودرو در مرداد ماه از فروش کدام محصول این شرکت بوده است؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۷    
روزهای ابتدایی شهریور برای بورس بازان روزهای هیجان انگیزی بود چرا که علاوه بر تداوم رشد شاخص، تحولات مثبت دیگری نیز در بازار سهام اتفاق افتاد. در این روزها 10 سهام بورسی بیشترین سود را به سهامداران خود هدیه کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های قند ثابت خراسان، حمل و نقل بین المللی فارس و لبنیات پاک در بورس و معامله گران شرکت های توزیع دارو پخش، تولید ژلاتین کپسول ایران و داروسازی سبحان انکولوژی در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 2355واحدی در ارتفاع یک میلیون و 573هزار و 406واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 16میلیارد و 56میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 14هزار و 213میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 643هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 2355واحدی در ارتفاع یک میلیون و 573هزار و 406واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 16میلیارد و 56میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 14هزار و 213میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 643هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های فروسیلیس ایران، بهنون ایران و موتوژن در بورس و معامله گران شرکت های پخش هجرت، فرابورس ایران و صنایع فولاد آلیاژی یزد در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: بیشترین بازدهی صنایع بورسی از ابتدای سال به صنایع خدمات رفاهی، مواد شیمیایی و کانی های فلزی تعلق دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۸:۰۰    
طی هفته گذشته سرمایه گذاران بازار ارز بیشترین سود را کسب کردند.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۶:۳۲    
امروز سهامداران شرکت های بیمه اتکایی امین، بانک سینا و داروسازی امین در بورس و معامله گران شرکت های صنایع فولاد آلیاژی یزد، پخش هجرت و توکاریل در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های بیمه اتکایی امین، بانک سینا و داروسازی امین در بورس و معامله گران شرکت های صنایع فولاد آلیاژی یزد، پخش هجرت و توکاریل در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۴:۲۵    
بر این اساس سهامداران شرکت های توسعه و عمران امید، کارخانجات شیشه رازی و پارس خزر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های توسعه و عمران امید، کارخانجات شیشه رازی و پارس خزر در بورس و معامله گران شرکت های شهرسازی و خانه سازی باغمیشه، صنعتی دوده فام و مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان، سیمان تهران و فرآورده های نسوز پارس در بورس و معامله گران شرکت های شهرسازی و خانه سازی باغمیشه، زرین معدن آسیا و سرمایه گذاری هامون صبا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۵    
بر این اساس سهامداران شرکت های کارتن ایران، درخشان تهران و سرمایه گذاری سایپا بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۶    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 15هزار و 555واحدی در ارتفاع یک میلیون و 515 هزارواحد به کار خود پایان داد و بیش از 13میلیارد و 407میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 10هزار و 158میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 366هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های کارتن ایران، درخشان تهران و سرمایه گذاری سایپا در بورس و معامله گران شرکت های سرمایه گذاری هامون صبا، شهرسازی و خانه سازی باغمیشه و سرمایه گذاری پویا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر ارشد بازار مسکن در کانال تلگرامی اش نموداری را منتشر کرد که نشان می دهد رشد قیمت مسکن نزدیک به تورم سالیانه است .
شهر سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
این روزها معمولاً واژه تراشه همراه با کلمه بحران آمده و نشان می دهد بازار تراشه دنیا شرایط بسیار شلوغ و پر سر و صدایی را سپری می کند؛ شرایطی که برخلاف مصرف کنندگان ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
این کارشناس صنعت بیمه اظهار کرد: شرکت های بیمه از دو محل به سود می رسند در قدم اول عملیات بیمه ای و پس از آن درآمد سرمایه گذاری است بنابراین بیشترین سود شرکت های بیمه از درآمد سرمایه گذاری ها حاصل می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۳:۲۸    
باشگاه سانتاکلارا بیشترین سود ممکن را از رقابت دو باشگاه داخلی ایران برد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رأی الیوم با هوشمندانه توصیف کردن حرکت حزب الله لبنان در قضیه واردات نفت از ایران که دولت آمریکا را مجبور کرد موضع خود را در قبال صدور برق اردن به لبنان تغییر دهد، نوشت اردن و سوریه بیشترین سود را از این موضوع می برند.