جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۴:۳۱Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ یورو»

صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی امروز دوشنبه، نرخ رسمی 46 ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 14 ارز افزایش و نرخ 22 ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۷    
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز 1 مهر 1402، قیمت هر اسکناس دلار 41 هزار و 183 تومان و نرخ یورو 43 هزار و 900 تومان اعلام شد.
تیک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۹    
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز 1 مهر 1402، قیمت هر اسکناس دلار 41 هزار و 183 تومان و نرخ یورو 43 هزار و 900 تومان اعلام شد. به گزارش تیک ، قیمت اسکناس درهم نیز 11 هزار و 214 تومان اعلام شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۶    
در بسته خبری اقتصادی امروز تیتر هایی مانند تسویه 550 هزار میلیارد تومان بدهی دولت قبل، وزارت راه و شهرسازی: خانه های 25 تا 35 متری نمی سازیم، صفر شدن صف وام ازدواج شرط دارد، اوپک: قیمت نفت ایران افزایش یافت و افزایش نرخ یورو در مرکز مبادله ایران را می خوانید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قیمت هر اسکناس دلار امروز (سه شنبه، 21 شهریور 1402) در مرکز مبادله ارز و طلای ایران در مقایسه با روز گذشته یک تومان کاهش و نرخ هر یورو 181 تومان افزایش یافت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز سه شنبه 14 شهریورماه، قیمت هر اسکناس دلار 41 هزار و 284 تومان و نرخ حواله دلار 37 هزار و 531 تومان اعلام شد.
تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز 14 شهریور 1402، قیمت هر اسکناس دلار 41 هزار و 284 تومان و نرخ یورو 44 هزار و 582 تومان اعلام شد. به گزارش تیک ، قیمت اسکناس درهم نیز 11 هزار و 241 تومان اعلام شده است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی امروز شنبه 11 شهریور با کاهش 135 هزار تومانی به کانال 27 میلیونی بازگشت.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز پنجشنبه دوم شهریور به شکل توافقی 41 هزار و 300 تومان است. دیروز دلار توافقی با همین نرخ عرضه می شد، اما قیمت یورو توافقی امروز با رشد 50 تومانی به 44 هزار و 850 تومان رسیده. نرخ یورو خدماتی هم 44 هزار و 850 تومان است و دلار خدماتی امروز 41 هزار و 300 تومان عرضه می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۱:۱۴    
امروز مطالبی همچون کاهش نرخ یورو به کانال 44 هزار تومان، پیش بینی بورس فردا 29 مرداد | بازار همچنان به مسیر نزولی خود ادامه خواهد داد؟، زمان پرداخت سود کدام شاخص ساز مشخص شد؟، اخباری که می تواند بر روند بورس فردا تاثیر بگذارد، مجمع خودرو 1402 | آیا شرکت به فعالیت ادامه دهد یا منحل شود؟ + فیلم مجمع ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
قیمت هر اسکناس یورو امروز (چهارشنبه، 18 مرداد 1402) در مرکز مبادله ارز و طلای ایران در مقایسه با روز گذشته 192 تومان کاهش و هر دلار 14 تومان افزایش یافت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، بر پایه داد و ستد بازار مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار به 41 هزار و 356 تومان و قیمت حواله دلار به 37 هزار و 596 تومان رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۵    
نرخ اسکناس و حواله یورو در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران افزایش یافت در حالیکه نرخ دلار و درهم ثابت ماند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قیمت هر دلار آمریکا امروز (سه شنبه، 10 مرداد 1402) در مرکز مبادله ارز و طلای ایران 2 تومان کاهش داشت و یورو نیز با 20 تومان افزایش مبادله شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، برپایه داد و ستد بازار مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار به 41 هزار و 302 تومان و قیمت حواله دلار به 37 هزار و 547 تومان رسید. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۲    
با آغاز نخستین روز هفته معاملاتی بازار فارکس، نرخ برابری جفت ارز یورو به دلار روی 1.100 ثابت ماند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله نسبت به آخرین روز هفته گذشته کاهش یافت.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۱    
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله نسبت به آخرین روز هفته گذشته کاهش یافت . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
نرخ اسکناس و حواله یورو دلار در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران کاهش یافت اما نرخ دلار ثابت ماند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۶    
در حالیکه دو ارز اصلی بازر فارکس یعنی دلار و یورو روز دوشنبه هفته جاری را با افزایش شاخص آغاز کردند، ین ژاپن با کاهش قدرت مواجه شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۶    
بانک مرکزی امروز دوشنبه، نرخ رسمی 46 ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 10 ارز افزایش و نرخ 9 ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی امروز دوشنبه، نرخ رسمی 46 ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 10 ارز افزایش و نرخ 9 ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارز ها ثابت ماند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار و درهم نسبت به روز گذشته تغییری نداشت اما نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله نسبت به دیروز کاهش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار و درهم نسبت به روز گذشته تغییری نداشت اما نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله نسبت به دیروز کاهش یافت.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی -بر اساس داده های معاملاتی، یورو برای اولین بار از 6 جولای سال جاری در بورس مسکو به بالای 102 روبل صعود کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از بیزنس، نرخ دلار با آغاز معاملات 34.5 کوپک افزایش یافت و در آغاز به کار بورس مسکو به 90.41 روبل رسید. ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۴    
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله و قیمت اعلامی هر گرم طلای 18 عیار نسبت به دیروز کاهش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز در مرکز مبادله ایران اعلام شد که در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله و قیمت اعلامی هر گرم طلای 18 عیار نسبت به دیروز کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نرخ اسکناس و حواله دلار و درهم، امروز در مرکز مبادله ارز و طلای ایران ثابت ماند در حالی که قیمت یورو باز هم افزایشی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نرخ یورو و پوند در سامانه سنا امروز با کاهش همراه بود.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۷    
نرخ اسکناس و حواله دلار و درهم در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران ثابت ماند در حالیکه نرخ یورو افزایشی شد
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر ارشد بانک UOB طی سخنانی پیش بینی کرد که ریزش ارزش یورو در برابر دلار به احتمال زیاد متوقف شده و می توان طی هفته های آتی شاهد افزایش نرخ بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۱    
امروز مطالبی همچون نرخ یورو کاهشی شد؛ دلار ثابت ماند، پیش بینی بورس امروز 6 خرداد 1402، جزییات دو عرضه اولیه جدید، توصیه مهم به سهامداران، پیش بینی 10 کارشناس از این هفته بورس، قیمت پژو 206 در بازار امروز؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله کاهش یافت و قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار با ثبات نسبی همراه بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله کاهش یافت و قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار با ثبات نسبی همراه بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله و قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار کاهش یافت و دلار و درهم ثابت ماندند.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
روز گذشته کشنبه، 24 اردیبهشت 1402 قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران 31 میلیون و 350 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته اش 250 هزار تومان کاهش داشت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۶   + ۵۲ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار در مرکز مبادله ایران کشف و اعلام شد. نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله و قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار نسبت به آخرین قیمت هفته گذشته، کاهش یافت
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۲   + ۶۹ سایت دیگر  
نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار در مرکز مبادله ایران کشف و اعلام شد. نرخ یورو به صورت اسکناس و حواله و قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار نسبت به آخرین قیمت هفته گذشته، کاهش یافت
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار توافقی امروز شنبه 16 اردیبهشت با افزایش 10 تومانی به جایگاه 42 هزار و 300 تومان رسید و همزمان تا ظهر نرخ یورو توافقی با رشد 320 تومانی پا به کانال 46 هزار گذاشت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۹    
بانک مرکزی امروز، نرخ رسمی 46 ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 20 ارز افزایش و نرخ 15 ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارزها ثابت ماند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۵    
بانک مرکزی امروز، نرخ رسمی 46 ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 20 ارز افزایش و نرخ 15 ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارز ها ثابت ماند. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری صداوسیما ، بانک مرکزی امروز شنبه (9 اردیبهشت)، نرخ هر پوند را 52 هزار و 836 ریال و یورو را 46 هزار و 372 ریال اعلام کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۱۶    
بانک مرکزی امروز، نرخ رسمی 46 ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 20 ارز افزایش و نرخ 15 ارز کاهش یافت، نرخ باقی ارز ها ثابت ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نرخ یورور در سامانه سنا امروز با افزایش همراه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نرخ دلار در سامانه سنا امروز با افزایش و نرخ یورو با کاهش همراه بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۰    
جفت ارز یورو به دلار (EUR/USD) پس از افزایش تا سقف سالانه خود و بازگشت از آن، صبح روز دوشنبه با ریزشی نسبتا چشمگیر به 1.0950 کاهش یافت.
طلا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۸    
نرخ اسکناس و حواله دلار،درهم در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران افزایش یافت در حالیکه نرخ یورو کاهشی شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ارزش دلار در صرافی مسکو به 81.72 روبل و یورو به 88.13 روبل رسید. به گزارش ایسنا به نقل از مارکتینگ، نرخ دلار نسبت به ارزش قبلی خود کاهش یافت و همزمان با باز شدن معاملات در روز دوشنبه در بورس مسکو به 80.72 روبل فروخته شد. نرخ یورو با 78.75 کوپک کاهش یافت و به 88.13 روبل رسید. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
قیمت خرید یورو امروز در صرافی های رسمی به 46 هزار و 20 تومان رسید. قیمت یورو امروز در بازار آزاد ارز تهران 55 هزار و 569 تومان است.