یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۴:۱۴Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهامداران عدالت»

اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۴۸   + ۵۱ سایت دیگر  
مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده گذاری مرکزی نسبت به ارسال پیامک های جعلی به دارندگان سهام عدالت، با عنوان پیامک های ثبت نام سامانه سجام، هشدار داد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
افرادی که وارث سهامداران عدالت فوت شده به شمار می روند باید برای تعیین تکلیف و انتقال سهم متوفی به خود اقداماتی را انجام دهند. به گزارش کاماپرس، تعداد فراوانی از سهامداران عدالت نتوانستند ثمره این سهام را بچشند چرا که آزادسازی سهام عدالت در زمانی که آنها در قید حیات بودند انجام نشد ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
مشاور اجرایی سهام عدالت گفت: برای برخورداری از سود سهام عدالت، الزامی به ثبت نام در سامانه سجام نیست. وی افزود: با توجه به اینکه برگزاری مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی را پیش رو داریم، سهامداران عدالت در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام کنند ...
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده گذاری مرکزی نسبت به ارسال پیامک های جعلی به دارندگان سهام عدالت با عنوان پیامک های ثبت نام سامانه سجام، هشدار داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مشاور اجرایی سهام عدالت: در روز های اخیر پیامکی به سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند، ارسال شده است مبنی بر اینکه اگر تا مدت زمان مشخصی در سامانه سجام ثبت نام نکنید، سود سهام به حسابتان واریز نمی شود. این پیامک ها قانونی نیست و سهامداران عدالت نباید به آن ها توجه کنند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی و توسعه سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار گفت: در 15 سال گذشته بیش از سه میلیون نفر از سهامداران عدالت فوت شده اند که وراث باید برای تعیین تکلیف سهام عدالت آن ها اقدام کنند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
فرهانیان گفت:در 15 سال گذشته بیش از سه میلیون نفر از سهامداران عدالت فوت شده اند که وراث باید برای تعیین تکلیف سهام عدالت آن ها اقدام کنند.
مدیر برنامه ریزی و توسعه سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار کشور گفت: بررسی ها نشان می دهد در 15 سال گذشته بیش از سه میلیون نفر از سهامداران عدالت فوت شده اند که وراث باید برای تعیین تکلیف سهام عدالت آنها اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- برگزاری انتخابات مجمع شرکت سرمایه گذاری سهامداران غیرمستقیم عدالت و ضرورت توجه طلاب مدرسه های دینی به مشاوره از جمله خبرهای روز پنجشنبه استان یزد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سهامداران عدالت برای بهره مندی از سود سهام و شرکت در مجمع سرمایه گذاری تا 27 دی فرصت دارند در سامانه سجام ثبت نام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
عدم مشخص بودن نحوه آزادسازی و قیمت و زمان فروش سهام عدالت، عدم پذیرش و معامله تمامی شرکت های سرمایه گذاری استانی در بورس، نامشخص بودن ارزش و زمان واریز سود این سهام در کنار عدم پاسخگویی مسئولان این روزها مشکلات سهامداران عدالت را مضاعف کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان: تمام سهامداران عدالت برای بهره گیری از سود سهام و شرکت در مجمع سرمایه گذاری باید در سامانه سجام ثبت نام کنند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری استان بوشهر در تاریخ 1399/10/30 برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان : سهامداران عدالت برای دریافت سود سهام ، کد سجام دریافت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان : در شهرستان های شاهرود و میامی 158 هزار نفر ثبت نام نهایی سهام عدالت را انجام دادند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
آزادسازی رقابت فقط مختص به فولاد نیست و معتقدم در تمام زنجیره تولید و در تمام صنایع، باید مکانیزم بازار و رقابت آزاد مبنای قیمت گذاری ها قرار بگیرد ضمن اینکه بازار سرمایه ما با بازار چند سال قبل متفاوت است و با ورود سهامداران عدالت به این بازار ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۷:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
با افزایش تعداد سهامداران بازار سرمایه که براساس آخرین آمار با احتساب سهامداران عدالت تعداد کدهای بورسی کشور به نزدیک 49 میلیون فقره می رسد، نزدیک به 60 درصد ایرانیان سهامدارهستند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون فرماندار پاوه گفت: کارشناسان اقتصادی اعتقاد دارند که بهتر است صاحبان سهام عدالت صبر کنند، نه تنها سهام خود را بفروش نرسانند بلکه اقدام به افزایش سهام نمایند تا از سود و ارزش افزوده سهام خود در بلندمدت بیشتر بهره مند شوند.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اقتصادی هه وال موکریان ، رحیم زارع در خصوص مساله واگذاری سهام عدالت به 7 میلیون ایرانی اظها کرد: موضوع واگذاری سهام عدالت در نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق بعد از بحث و بررسی به مراعی گذاشته شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت : مهلت نام نویسی سهام داران شرکت استانی سهام عدالت در سجام با پیگیری های استانداری و اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ، یک هفته دیگر تمدید شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۷۱ سایت دیگر  
کشمکش های نه چندان جدید بین وزارت صمت و بورسی ها بر سر قیمت گذاری دستوری فولاد در بورس کالا بالا گرفته و درحالی که وزارت صمت، قاطعانه پشت این تصمیم ایستاده، بورسی ها تمام قد با آن مخالفت کرده اند ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار گفت: بازار سرمایه، بلند مدت است و کسانی که به عنوان سهامدار عدالت در این عرصه حضور دارند، اگر صبور باشند و سهام خود را نفروشند ،ارزش آن افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران از تصمیمات کشوری برای ثبت نام سجام و احراز هویت رایگان مشمولان سهام عدالت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: 47 درصد، نزدیک به 700 هزار نفر از سهامداران عدالت استان روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند که 20 درصد از این تعداد تاکنون فرایند سجامی و احراز هویت خود را انجام داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای همدان گفت : سهامداران عدالت که تاکنون کد بورسی دریافت نکرده اند، هر چه سریع تر نسبت به دریافت آن اقدام کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس گفت: زمانی که یک کالا با قیمت ارزان تر از نرخ واقعی در بورس کالا فروخته می شود، علاوه بر آنکه شرکت تولیدکننده با ضرر مواجه می شود، سهامداران این شرکت ها که مشمولان سهام عدالت هستند نیز زیان می بینند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۳    
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان گیلان با تأکید بر نگاه ویژه و همچنین نقش قابل تأمل سامانه سجام در بهتر انجام شدن فرایند مدیریت سهام عدالت گفت: ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت دو مرحله بسیار مهم در سجامی شدن بوده و تاکنون و بر اساس آمار 260 هزار نفر در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت شدند.
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۳   + ۹۶ سایت دیگر  
مژگان صفری مقدم مسئول مرکز تماس ذینفعان بازار سرمایه، در رابطه با کارکرد های مرکز تماس ذینفعان بازار سرمایه، اظهار کرد: این مرکز در اصل محل پاسخگویی به تمام سوالات سهامداران بازار سرمایه است به نحوی که سهامداران می توانند از هرکجای ایران که باشند بدون نیاز به پیش شماره 021 با شماره 1569 تماس ...
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول مرکز تماس ذینفعان بازار سرمایه گفت: سهامداران غیر مستقیم سهام عدالت براساس میزان سهام شرکت سرمایه گذاری استانی خود، سود دریافت خواهند کرد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
با اینکه دبیر کانون بانک های خصوصی اعلام کرد خود سهام عدالت نمی تواند وثیقه وام باشد، اما دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی از پذیرفتن سهام عدالت به عنوان وثیقه خبر می دهد. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بانک های ملت و صادرات و تجارت به بزرگترین سهامداران عدالت تبدیل شده و توانستند بدهی 290 هزار میلیارد ریالی خود از دولت را پس بگیرند. اما دولت در حالی به تسویه بدهی خود به بانکها اقدام کرده است که این بدهی چندین ساله مشمول چندین درصد سود شده و دولت باید سود این تسهیلات را پرداخت کند اما تاالان به ...
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شمال نیوز : سید اسماعیل هاشمی گفت : ارائه خدمات به سهامداران عدالت برای ثبت نام و احراز هویت الکترونیکی و حضوری درسامانه سجام رایگان می باشد ....
رشت 20   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۳    
به گزارش رشت20 و به نقل از خبرآنلاین، مدیر مرکز تماس شرکت سپرده گذاری مرکزی توضیحاتی در مورد سهام عدالت و روش سهامدارای مستقیم و غیرمستقیم ارائه کرد. مژگان صفری مقدم با بیان اینکه سرشماره 1569 مربوط به مرکز تماس ذی نفعان بازار سرمایه است که اوایل امسال در شرکت سپرده گذاری مرکزی راه افتاده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برای بهره مندی از مزایای سهام عدالت ثبت نام در سامانه ی سجام الزامیست.
مدیر مرکز تماس شرکت سپرده گذاری مرکزی امروز با حضور در برنامه به وقت تحلیل توضیحاتی در مورد سهام عدالت و روش سهامدارای مستقیم و غیرمستقیم ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۴۶    
ارائه خدمات به سهامداران عدالت برای ثبت نام و احراز هویت الکترونیکی و حضوری در سامانه سجام رایگان است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: لرستان-مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان گفت:تاکنون 36 درصد از سهامداران عدالت روش غیرمستقیم در لرستان احراز هویت شده اند این در حالی است که برگزاری مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت لرستان در گرو احراز هویت 50 درصد انتخاب کنندگان روش غیر مستقیم در سامانه سجام است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حدود 8 ماه از آزادسازی سهام عدالت می گذرد. سهامداران عدالت در ابتدا حق فروش 30 درصد و پس از آن 60 درصد از سهام خود را داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها- ثبت نام سهام دارانی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند در سامانه سجام کلاف سردرگمی شده که این روزها مردم لرستان را در بلاتکلیفی قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱    
زخم عمیق کرونا بر تن آموزش، توصیه به سهامداران عدالت در اصفهان، کاهش نرخ مشارکت اقتصادی در اصفهان، چالش تغییر نام های پی در پی شوراهای شهر؛ از عناوین اصلی روزنامه های صبح امروز اصفهان است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر فنی سهام عدالت گفته است تا پایان دی ماه بانک های بزرگ به دارندگان سهام عدالت کارت اعتباری می دهند در حالی پیش تر برخی منابع خبری از قول مسوولان وعده اعطای تسهیلات سهام عدالت در اول دی را داده بودند که بررسی ها نشان می دهد این طرح هنوز به مرحله اجرایی نرسیده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به اندک بودن میزان ثبت نام سهامداران عدالت در سامانه سجام، لازم است اطلاع رسانی گسترده از سوی نهادها، رسانه ها و بخشهای مختلف استان در این زمینه انجام شود.
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس ضمن تشریح 2 مصوبه سهام عدالتی شورای عالی بورس گفت: همه سهامداران سهام عدالت در روش مستقیم و غیرمستقیم باید در سامانه سجام ثبت نام کنند. ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمدرضا معتمد با تکذیب شایعات مرتبط با عدم نیاز سهامداران سهام عدالت برای ثبت نام در سامانه سجام اعلام کرد: همه سهامداران سهام عدالت در روش مستقیم و غیرمستقیم باید در سامانه سجام ثبت نام کنند. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
با وجود آن که برخی مسئولان پیش از این زمان پرداخت وام سهام عدالت را از اول دی ماه امسال اعلام کرده بودند اما مدیر فنی سهام عدالت پرداخت این وام را مشروط به آمادگی فنی و حقوقی بانک ها اعلام کرده و اظهار امیدواری کرد پرداخت این تسهیلات تا پایان دی ماه آغاز شود. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۲:۳۳   + ۱۱۲ سایت دیگر  
حیدری گفت: توصیه می کنم سهامداران عدالت فروش سهام خود را در مرحله آخر قرار دهند، زیرا بزودی زیرساخت های لازم برای دریافت تسهیلات بانکی از طریق سهام عدالت فراهم می شود.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس گفت:همه سهامداران سهام عدالت در روش مستقیم و غیر مستقیم باید در سامانه سجام ثبت نام کنند.
معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس با تکذیب شایعات مرتبط با عدم نیاز سهامداران سهام عدالت برای ثبت نام در سامانه سجام اعلام کرد: همه سهامداران سهام عدالت در روش مستقیم و غیرمستقیم باید در سامانه سجام ثبت نام کنند.
روند بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۴۱    
سخنگوی شرکت های سرمایه گذار استانی سهام عدالت با اعلام اینکه ارزش واقعی سهام عدالت بسیار بیشتر از قیمت فعلی است، گفت: توصیه من به سهامداران عدالت این است که فروش سهام خود را در مرحله آخر قرار دهند و اگر مردم صبور باشند می توانند به جای فروش سهام عدالت، از تسهیلات استفاده کنند . ...