چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۶:۲۱Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان توسعه و نوسازی»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۶    
اقتصاد ایران: طبق آمار منتشر شده توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، تولید گندله سنگ آهن شرکت های بزرگ طی 12 ماهه سال گذشته به بیش از 46 میلیون تن رسیده که این میزان تولید، رشد 10 درصدی بیش از مجموع تولید در سال 1398 داشته است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: طبق آمار منتشر شده توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، تولید گندله سنگ آهن شرکت های بزرگ طی 12 ماهه سال گذشته به بیش از 46 میلیون تن رسیده که این میزان تولید، رشد 10 درصدی بیش از مجموع تولید در سال 1398 داشته است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۴   + ۴۳ سایت دیگر  
طبق آمار منتشر شده توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، تولید گندله سنگ آهن شرکت های بزرگ طی 12 ماهه سال گذشته به بیش از 46 میلیون تن رسیده که این میزان تولید، رشد 10 درصدی بیش از مجموع تولید در سال 1398 داشته است.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
جشنواره فوق با همکاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، دانشگاه تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت های معدنی و صنایع معدنی و دیگران بازیگران حوزه معدن و صنایع معدنی و اقتصاد دانش بنیان برگزار می شود. ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
طبق آمار منتشر شده از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، میزان تولید شمش آلومینیوم در سال گذشته (1399) با رشد 61 درصدی به بیش از 446 هزار تن رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۴   + ۴۱ سایت دیگر  
طبق آمار منتشر شده از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، میزان تولید شمش آلومینیوم در سال گذشته (1399) با رشد 61 درصدی به بیش از 446 هزار تن رسیده است.
صبا ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
حدود پنج ماه از حضور رئیس جدید هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در ایمیدرو می گذرد، این در حالی است که مروری بر کارنامه کاری وی نشان می دهد در این بازه زمانی هیچ فعالیت قابل توجهی نداشته و تنها اقدام به تغییرات در رده های مدیریتی کرده است ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۴    
هرمزگان-معاون امور معادن وصنایع معدنی سازمان صنعت معدن وتجارت هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح های راه سازی و برق رسانی معادن استان هرمزگان ، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) چهار پروژه جاده سازی را به طول تقریبی 2/13 در استان در دست اجرا دارد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
همان طور که مسئولان ایمیدرو از عرضه های مدام و پایدار سنگ آهن در بورس از سوی این سازمان در سال جاری خبر داده بودند، امروز و در نخستین مرحله شاهد عرضه بالغ بر 300 هزار تن سنگ آهن دانه بندی و کلوخه سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی در تالار حراج باز بورس کالای ایران هستیم.
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از پذیرش 300 هزار تن کلوخه سنگ آهن مجتمع سنگ آهن سنگان در بازار فرعی این بورس خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تالار حراج باز بورس کالای ایران روز یکشنبه 22 فروردین ماه میزبان عرضه 50 هزار تن سنگ آهن مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران و 250 هزار تن سنگ آهن کلوخه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از پرداخت 11 هزار میلیارد تومان از دیون دولتی در سال 99 خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در این مراسم با اشاره به منویات مقامات معظم رهبری(مدظله العالی) و نام گذاری شعار سال با عنوان تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، محورهای حمایت از هپکو را در راستای تامین ماشین آلات معدنی مورد نیاز این بخش بیان داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، محورهای حمایت از هپکو را در راستای تامین ماشین آلات معدنی مورد نیاز این بخش بیان داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: گروه خودروسازی بی ام و (BMW)، در تولید فولاد بدون دی اکسیدکربن سرمایه گذاری می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، به نقل از وب سایت just auto گروه خودروسازی بی ام و در روش نوآورانه تولید فولاد بدون دی اکسیدکربن سرمایه گذاری می کند ...
روزنامه کیمیای وطن   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده و مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت فولاد مبارکه در تاریخ 25 اسفندماه با حضور بیش از 72 درصد از سهامداران با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت آنلاین و از طریق سایت شرکت فولاد مبارکه برگزار شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
تولید جهانی طلا طی سال 2020 میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد افت 3 درصدی بود. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) ...
شرکت ملی فولاد ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۲۳   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ، 10 شرکت بزرگ تولید کننده کنسانتره سنگ آهن از ابتدای فروردین تا پایان بهمن 99، حدود 46 میلیون و 180 هزار و 542 تن تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال 98، حدود 43 میلیون و 573 هزار و 412 تن بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: حذف روش های قدیمی، راه ورود به عصرطلایی اکتشافات است. به گفته یک مقام شرکت بی اچ پی بیلیتون، اکتشاف در عمق، سرلوحه کار معدن کاری قرار گرفته است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
در گزارش زیر مهمترین و اثرگذارترین اقدامات و فعالیت های سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) مورد بررسی قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اسبق هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: تحقق شعار سال 1400، نیازمند عملکرد هماهنگ قوای سه گانه در رفع موانع تولید، حذف قوانین و مقررات دست و پاگیر، اطمینان بخشی به تولیدکنندگان و نظارت های کافی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۰    
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدورو) اعلام کرد: در 10 ماهه نخست امسال در مجموع 9 میلیون و690 و 64 تن ورق گرم، ورق سرد و میلگرد و 44 هزار و 712 تن ریل ملی در واحدها ی فولادسازی کشور تولید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۰    
دنیای اقتصاد- شیراز- محمد صداقت : در مراسمی با حضور وجیه الله جعفری معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور (ایمیدرو) عملیات اجرایی کارخانه کربنات کلسیم رسوبی و آهک هیدراته در محل کارخانه سیمان شهرستان داراب آغاز شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره امور معادن استان بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح های راه سازی و برق رسانی معادن استان بوشهر، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) چهار پروژه جاده سازی به طول تقریبی هشت کیلومتر در استان در دست اجرا دارد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۳۰    
شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان، با هدف توسعه صنایع آهن و فولاد ایران و با هدف چشم انداز 20 ساله توسعه اقتصادی و اجتماعی، در سال 1385 تاسیس شد. در پایه ریزی این شرکت، سازمان توسعه و نوسازی معادن، صنایع معدنی ایران ایمیدرو و شرکت های سرمایه گذاری غدیر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۷:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی با بیان اینکه جانمایی پروژه فولاد 10 میلیون تنی چابهار مشخص شد، گفت: مدل های تامین مالی و مواد اولیه پروژه برای ورود به فاز اجرا به زودی مشخص می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
آمار منتشر شده از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) نشان می دهد که از ایتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه امسال، میزان تولید شمش آلومینیوم برای نخستین بار از مرز 400 هزار تن گذشته که در مقایسه با سال گذشته رشد 63 درصدی را رقم زده است.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توانمندسازی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: امسال اجرای 30 طرح در بخش معدن و صنایع معدنی تکمیل شد و به بهره برداری رسید یا آماده افتتاح است که برای آنها سه میلیارد و 638 میلیون دلار سرمایه گذاری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توانمندسازی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: امسال اجرای 30 طرح در بخش معدن و صنایع معدنی تکمیل شد و به بهره برداری رسید یا آماده افتتاح است که برای آنها سه میلیارد و 638 میلیون دلار سرمایه گذاری شد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
وجیه الله جعفری معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران امروز مورخ 15 اسفند ماه 99 با حسن جعفری مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان در محل دفتر مشهد این مجتمع دیدار کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تالار حراج باز بورس کالای ایران روز یکشنبه 17 اسفند ماه برای نخستین بار میزبان عرضه 250 هزار تن سنگ آهن کلوخه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران است.
معدن24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) گفت: گرچه سال 99 با وجود همه سختی ها و مشکلات به ویژه تداوم تحریم ها و پاندمی کرونا بسیار پرچالش بود، اما ایمیدرو تلاش کرد در سایه دو استراتژی کلان خود که همانا “توسعه” و “توانمندسازی” است ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) به منظور هزینه انتقال و توزیع برق در محدوده معدن مس بردسکن اعلام آمادگی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) گفت: پیشتر بیش از 400 معدن غیرفعال در خراسان رضوی بود که این عدد اکنون به 50 معدن رسیده و به معنای تعیین تکلیف حدود 350 معدن غیرفعال در این استان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیئت مدیره سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: در 11 ماه گذشته حجم تجارت کشور بیش از 65 میلیارد دلار بوده که بیش از 31 میلیارد از این حجم مربوط به صادرات بوده است.
اقتصاد آنلاین / ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از پذیرش کلوخه سنگ آهن که از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران عرضه می شود در بازار اصلی این بورس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: به منظور تامین بخشی از مواد اولیه برای صنایع معدنی که نقش مهم در تولید ارزش افزوده دارند، کار اکتشاف سرلوحه کار این سازمان در چند سال اخیر بوده است.
تدوین بسته حمایتی زنجیره فلزات گرانبها با هدف ایجاد ارزش افزوده و اشتغال زایی در دستور کار وزارت صنعت و سازمان توسعه معادن قرار گرفت.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدپور نماینده مردم شریف شهرستان های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی با وجیه الله جعفری معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایرن و هچنین حسن جعفری مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان دیدار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توافق صورت گرفته با سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، برداشت قانونی بخشی از ذخایر معدنی آلبلاغ توسط مردم، در قالب شرکت تعاونی های سهامی، تا 2 ماه دیگر امکانپذیر می شود.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عرضه سنگ آهن در تالار حراج باز بورس کالای ایران از دقایقی قبل آغاز شد و در مقابل عرضه 50 هزار تنی سنگ آهن دانه بندی فلات مرکزی ایران، 100 هزار تن تقاضا بر تابلوی معاملات ثبت شد که در رقابت خریداران، قیمت پایه 10 هزار و 737 ریال در نهایت به 10 هزار و 790 ریال رسید.
معدن24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) در گفتگو با خبرنگار فولاد گفت: فولادمبارکه به حدی بزرگ شده که هم در حوزه تخصصی خود یعنی فولادسازی، ریخته گری و نورد پیشرو هست و هم می تواند در حوزه های دیگر با توجه به تخصص و توانمندی که دارد ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ عین الله حاتمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: هم اینک طرح معدن آلبلاغ اسفراین در اختیار سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) است اما قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) اعلام کرده است که اگر این طرح واگذار شود قرار گاه خاتم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بجنود - ایرنا- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: شرکت حفاظتی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در پی پاکسازی کامل منطقه آلبلاغ اسفراین از حضور برداشت کنندگان غیرمجاز، فردا در این منطقه معدنی مستقر می شود و کار حفاظت را آغاز می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز – ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در سفر خود به شهرستان لامرد گفت: با کمک قرارگاه خاتم الانبیا و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو ) ساخت آزاد راه لامرد - پارسیان سرعت بیشتری می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
میزان تولید کنسانتره زغال سنگ سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) طی 10 ماهه امسال، 5 درصد افزایش یافت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۰۶    
نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات و تجهیزات شرکت فولاد ایران با حضور وجیه الله جعفری مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن، ایمیدرو در شرکت ملی فولاد ایران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ضمن اشاره به ساختاری که برای بومی سازی در این سازمان و با ارزش حدود 517 میلیارد دلار برای سال جاری تعریف و ابلاغ شده، اعلام کرد که تا امروز قریب به 350 میلیون دلار آن محقق شده است.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۲    
پایگاه خبری معدن نیوز - معدن نیوز - سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران نگاه توسعه ای دارد، ایجاد بسترهای لازم برای توسعه از ابعاد زیرساخت ، انتقال تکنولوژی ، فناوری های جدید و توسعه در بحث زنجیره ی بخش معدنی اعم از اکتشاف، استخراج و فرآوری در برنامه ها است.