شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۱:۰۷Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاجرم»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۲    
نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس در بازدید از روستای سوخسو رحیمی بخش غلامان شهرستان رازوجرگلان بر ضرورت ضرورت حل مشکل نفت موتور های آب و نفت دامداری ها و باغات در روستاهای این شهرستان تاکید کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۱:۰۳    
کاکوتی Ziziphora cliniopodiodes یکی از گیاهان دارویی از تیره نعنائیان است. این گیاه در نواحی کوهستانی ایران مانند ارتفاعات شهرستان بجنورد و جاجرم واقع درخراسان شمالی می روید. کاکوتی که در گویش محلی خراسان ” آنخ ” گفته می شود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۷    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه بازسازی 143 واحد مسکونی برای زلزله زدگان شهرستان های گرمه و جاجرم در اولویت قرار دارد گفت: این منازل تا پایان آبان ماه امسال بهره برداری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه بازسازی 143 واحد مسکونی برای زلزله زدگان شهرستان های گرمه و جاجرم در اولویت قرار دارد گفت: این منازل تا پایان آبان ماه امسال بهره برداری می شود.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۱    
کاهش کیفیت نان در برخی نانوایی های شهرستان جاجرم موجب نارضایتی شهروندان شده و نانوایان این بی کیفیتی را به دلیل پایین بودن کیفیت آرد می دانند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی به منظور بازدید از منازل ایتام و مددجویان، پروژه های مسکن مددجویان زلزله زده و بازدید از طرح های اشتغال کارآفرینان این نهاد به شهرستان جاجرم سفر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- فرماندار جاجرم خراسان شمالی گفت: پدیده فرونشست زمین در 2 کیلومتر از محور روستایی امیرآباد این شهرستان سبب کاهش ایمنی ترددها و نگرانی مردم شده است که در این زمینه پیگیر تامین اعتبار از مدیریت بحران هستیم.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جاجرم با بیان اینکه شهرستان جاجرم پتانسیل پرورش استعدادهای ورزشی را دارد، گفت: همه باید دست به دست هم دهیم و افراد مستعد ورزشی را شناسایی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از توزیع وسایل گرمایشی از جمله بخاری برقی بین خانواده های زلزله زده شهرستانهای گرمه، جاجرم توسط این سازمان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی از موافقت موافقت مجلس با بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورددر مجلس با بیان اینکه پروژه راه آهن دورود- بروجرد- ملایر به زودی کلنگ زنی می شود،گفت: دغدغه سه شهرستان گرمه و جاجرم و راز و جرگلان برخورداری از نعمت راه دسترسی استاندارد است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کلیه های این مرحوم، به دو بیمار (یک دختر 12 ساله ساکن جاجرم و یک پسر 10ساله ساکن مشهد) با نارسایی کلیه اهدا و پیوند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
طبق رنگ بندی جدید کرونا، شهرستان های بجنورد و شیروان و اسفراین، نارنجی است. مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و فاروج ، زرد است و راز و جرگلان هم آبی است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۸    
امام جمعه شهر جاجرم گفت : مهترین کلید واژه هشت سال دفاع مقدس اطلاعت و پیروی از امام خمینی (ره) بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست جاجرم از نجات یک راس آهو توسط کشاورزان جاجرمی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، رازو جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی از توقف لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس شورای اسلامی گلایه کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، رازو جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی از توقف لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس شورای اسلامی گلایه کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۸    
رصد و پایش نهاده های دامی از سوی مدیریت توسعه بازرگانی در معیت همکاران معاونت بهبود تولیدات دامی، مدیریت بازرسی و بازرسین اداره صمت از شهرستان های فاروج ، مانه و سملقان، جاجرم ، اسفراین در شهریورماه انجام شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۵    
رزمایش مواسات و کمک مومنانه با حضور مسئولین در جاجرم برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی سه و هشت دهم ریشتر، شهر شوقان در شهرستان جاجرم را لرزاند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۱    
صبح امروز با حضور فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه استان خراسان شمالی مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه جاجرم برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۵    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان جاجرم گفت : حضو ملت در همه صحنه های دفاع از انقلاب و ارزش ها نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده است. امروز همین روحیه ایثار و شهادت طلبی باعث عزت و اقتدار ملت در جهان شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر نگاه دولت برای پیشرفت استان، انتصاب استانداری غیر بومی باشد، نمایندگان پیگیر انتصاب معاونین استاندار و مدیران دستگاه ها از نیروهای بومی خواهند بود.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
حسن وحید از کاهش 90 درصدی حریق در شش ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: فرهنگ سازی از سوی روابط عمومی و ترویج و همچنین مشارکت مردم و بهره برداران در طرح های منابع طبیعی استان باعث کاهش این آتش سوزی ها شده است.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۱۰    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: با توجه به فاصله درمانگاه سیدالشهداء (ع) جاجرم و گرمه از مرکز استان، تلاش می کنیم با رایزنی ها و ارائه مشوق ها، پزشکان متخصص را برای همکاری در این درمانگاه جذب نماییم تا سطح ارائه خدمات این درمانگاه ارتقاء یابد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۶:۴۷    
ایسنا/خراسان شمالی روز گذشته با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خراسان شمالی بازدیدی از مناطق زلزله زده خراسان شمالی در شهرستان مانه و سملقان گرمه و جاجرم انجام و تصمیماتی برای تسریع در روند ساماندهی زلزله زدگان استان اتخاذ شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- حسام مهدی ارزیاب سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) به منظور ثبت جهانی کاروانسرای رباط قلی در فهرست میراث جهانی روز دوشنبه از این بنای تاریخی در شهرستان جاجرم بازدید کرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد؛ مانه وسملقان؛ گرمه و جاجرم و راز وجرگلان در مجلس شورای اسلامی، گسترش خدمات پستی را امری اجتناب ناپذیر و لازمه توسعه یافتگی برشمرد. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور در روستا زلزله زده عمارت از توابع شهرستان جاجرم گفت: با دستور رئیس جمهور مبنی بر تسریع در پرداخت تسهیلات بلاعوض باقیمانده به زلزله زدگان این روند در استان خراسان شمالی نیز شتاب خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - حسام مهدی ارزیاب سازمان یونسکو به منظور ثبت جهانی کاروانسرای رباط قلی در فهرست میراث جهانی یونسکو روز دوشنبه از این بنای تاریخی در شهرستان جاجرم بازدید کرد. (عکاس: وحید خادمی)
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۶    
فرماندار جاجرم در دیدار با مدیر درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: با توجه به شرایط خاص منطقه و حجم بالای مراجعات به درمانگاه سیدالشهداء(ع) امیدواریم شاهد ارتقای سطح خدمات در این درمانگاه باشیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۴    
بجنورد- ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: 300 هزار نفر بیمار در بیمارستان بجنورد و سه درمانگاه شیروان، اسفراین و جاجرم - گرمه نیمه نخست امسال پذیرش شدند که در مقایسه با سال گذشته 30 درصد افزایش دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده گرمه و جاجرم گفت: تاکنون 24 هزار و 640 پاکت سیمان معادل یکهزار و 232 تن از این محصول در مناطق خسارت دیده از زلزله بهار امسال در روستاهای شهرستان های گرمه و جاجرم توزیع شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دومین نشست شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی و منابع طبیعی شهرستان جاجرم استان خراسان شمالی در سال 1400 به ریاست محمد اکبری، رئیس دادگستری و با حضور فدوی، دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان و دیگر اعضاء برگزار شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان - فدوی،دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جاجرم در خراسان شمالی از مرکز واکسیناسیون این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت امور و نیز مسائل و مشکلات آن قرار گرفت. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نشست شورای پیشگیری جاجرم در خراسان شمالی با محوریت پیشگیری از وقوع سرقت و خرید و فروش اموال مسروقه برگزار شد. اکبری، رئیس دادگستری و رئیس شورای پیشگیری از وقوع جرم جاجرم ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی، مجاهدت ها و اهتمام جدی مراجع انتظامی ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان - هشتمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان جاجرم استان خراسان شمالی در سال جاری در حالی به ریاست فدوی، دادستان عمومی وانقلاب این شهرستان برگزار شد که بررسی موضوع سرقت ریل های راه آهن از جمله مهمترین محور های مورد بحث و گفتگو در این نشست به شمار می رفت. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۵    
امام جمعه جاجرم ترویج سبک زندگی اسلامی را از تاکیدات رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: این سبک از زندگی باید در جامعه نهادینه شود و نقش دستگاه های اجرایی را در این زمینه مهم است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی با اشاره به استمرار کمک های مومنانه توسط کانون رأفت مسجد مصلی امام رضا(ع) جاجرم از اهدای کارت هدیه به کودکان ایتام خبر داد و گفت: به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید نیز لوزام التحریر و کفش به دانش آموزان محروم خریداری و توزیع شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۹    
امام جمعه جاجرم ضمن انتقاد از چشم و هم چشمی خانواده ها گفت: این چشم و هم چشمی ها به خانواده ها ضربه می زند، زندگی را تلخ می کند و آرامش را هم از بین می برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۶    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست جاجرم از دستگیری یک شکارچی متخلف در شهرستان جاجرم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرماندار جاجرم از اسکان موقت زلزله زدگان این شهرستان با شروع فصل سرما خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۹    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان جاجرم گفت : ایثارگران ما در دوران هشت سال دفاع مقدس روحیه ایثار، مقاومت و ولایت پذیری داشتند و همین ویژگی ها باعث پیروزی در برابر کفر شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۶    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم از خانواده های شهید سید قاسم حسینی و شهید رضا معموری از شهدای دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: با تمهیدات محیط بانان و همیاران، پلنگی که بالای درخت در محاصره سگ ها قرار گرفته بود، رهایی یافت.
ایرنا: مدیر حفاظت محیط زیست جاجرم گفت: محیط بانان این شهرستان خراسان شمالی یک قلاده پلنگ را که در ارتفاعات کوه بهار به محاصره سگ های گله درآمده بود، نجات دادند. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جاجرم گفت: ورزش موجب نشاط و شادابی روحیه جانبازان و آزادگان می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران جاجرم گفت:دانش آموزان ما از همین دوران نوجوانی با شهدا و در خط شهدا هستند و زنگ ایثار و مقاومت تجدید میثاق آنها با شهدا است.
هیئت ورزش های جانبازان و معلولین خراسان شمالی از برگزاری مسابقات ورزشی در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسابقات دارت، تیر اندازی با کمان ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم جاماندگان اربعین جاجرم از میدان امام خمینی(ره) تا مزار شهدای جاجرم برگزار شد.