جمعه ۲۱ مردادساعت ۰۹:۵۷Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاجرم»

اقتصاد 24   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به مسمومیت 5 نفر به علت مصرف قهوه در شهرستان جاجرم گفت: این موضوع از طریق معاونت بهداشت و معاونت غذا داروی این دانشگاه برای تشخیص کامل و نهایی در حال بررسی است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به مسمومیت 5 نفر به علت مصرف قهوه در شهرستان جاجرم گفت: این موضوع از طریق معاونت بهداشت و معاونت غذا داروی این دانشگاه برای تشخیص کامل و نهایی در حال بررسی است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 10 نفر در جاجرم به علت مصرف قهوه مسموم شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی، مسمومیت تعدادی از افراد در جاجرم طی چند روز گذشته را تایید و علت آن را مصرف قهوه فله غیر مجاز بیان کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به مسمومیت 5 نفر در شهرستان جاجرم گفت: این موضوع از طریق معاونت بهداشت و معاونت غذا داروی این دانشگاه برای تشخیص کامل و نهائی در حال بررسی است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 10 نفر در جاجرم (در استان خراسان شمالی) به علت مصرف قهوه، مسموم شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۰:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به مسمومیت 5 نفر به علت مصرف قهوه در شهرستان جاجرم گفت: این موضوع از طریق معاونت بهداشت و معاونت غذا داروی این دانشگاه برای تشخیص کامل و نهایی در حال بررسی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: پنج نفر در شهرستان جاجرم به علت نامعلوم دچار مسمومیت شده و به بیمارستان مراجعه کردند و علت این موضوع در حال بررسی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس پلیس راه استان از برخورد یک دستگاه کامیون ولوو با پراید در محور روستایی بام به جوشقان (توابع بخش شوقان شهرستان جاجرم) و کشته شدن 3 نفر و زخمی شدن یک نفر خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۸    
نخل گرداری شهرستان جاجرم در خراسان شمالی، همزمان باتاسوعا و عاشورای حسینی قدمتی چند صد ساله دارد که در فهرست آثار ملی ناملموس ثبت شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۸    
مراسم روز عاشورا با حضور 18 هزار نفری مردم در جاجرم برگزار شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛بجنورد- ایرنا- آیین نخل گردانی سال هاست در ایام عزاداری محرم از سوی ارادتمندان به اهل بیت(ع) و سرور و سالار شهیدان در جاجرم خراسان شمالی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۳    
جاجرم- مراسم نخل گردانی عاشورای حسینی با حضور گسترده مردم در شهر جاجرم برگزار شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عزاداری روز تاسوعای حسینی در حسینیه بزرگ جاجرم برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- آیین نخل گردانی سال هاست در ایام عزاداری محرم از سوی ارادتمندان به اهل بیت(ع) و سرور و سالار شهیدان در جاجرم خراسان شمالی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در برخورد کامیون و پراید در جاجرم 3 نفر جان باختند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۸:۲۷    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاجرم ، گفت: مراسم دمام زنی و سنج زنی درشب های دهه اول محرم در جاجرم برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- تصادف کامیون و پراید در خراسان شمالی، مرگ 4 نفر را رقم زد. ابوالفضل محبان در گفتگو با مهر اظهار کرد: در پی وقوع تصادف بین یک کامیون و پراید در دو راهی روستای دو برجه جاجرم و نیاز به رهاسازی مصدومان، نیروهای هلال احمر بلافاصله به منطقه اعزام شدند. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار جاجرم گفت: آیین نخل گردانی در این شهر که طی دو سال گذشته به علت شیوع کرونا متوقف شده بود، امسال با حضور مردم برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: شیروان، اسفراین، گرمه و جاجرم در شرایط قرمز کرونایی هستند اما بجنورد از این شرایط خارج شد و به رنگ نارنجی درآمد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم احلی من العسل در جاجرم با حضور پرشور دانش آموزان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج از ایلاغ اعتبار 100 میلیارد ریالی برای تکمیل 3 مجتمع فرهنگی، هنری فاروج، گرمه و جاجرم خبرداد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم گفت: کتاب "آرایه های ادبی و قالب های شعری " در جاجرم به چاپ رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۶    
بجنورد- ایرنا- مدیر حفاظت محیط زیست شهرستان جاجرم در خراسان شمالی گفت: رصد و پایش وضعیت یوزپلنگ ایرانی با نصب 15 دستگاه دوربین تله ای در پناهگاه حیات وحش میاندشت این شهرستان آغاز شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۲    
به دلیل نبود موزه در شهرستان جاجرم، آثار تاریخی، عتیقه ها و آثار ارزشمند کشف شده و سکه های ضرب شده به موزه های استانی و کشوری ارسال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۰    
سه شهرستان اسفراین، جاجرم و مانه و سملقان هم از وضعیت نارنجی به وضعیت قرمز تغییر یافتند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم گفت: در راستای جلوگیری استفاده از القاب و عناوین بیگانه هفت واحد صنفی متخلف در جاجرم پلمپ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۵    
هر سال سه روز مانده به محرم، علم ها و بیرق هایی که همواره نماد عزای حسینی است، طی مراسمی به مسجد جامع جاجرم منتقل می شود.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از خراسان شمالی؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن خرسندی از همدلی و تلاش کارکنان شرکت آلومینا در برگزاری این همایش گفت: نقش پر رنگ شرکت آلومینا در توسعه و پیشرفت شهرستان جاجرم و استان خراسان شمالی با دلسوزی ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم ازدستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی درفضای مجازی خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- هواشناسی خراسان شمالی با اعلام وضعیت هشدار سطح زرد اعلام کرد که آسیب به سازه های موقت و احتمال سیلابی شدن مسیل ها از بعد از فردا (چهارشنبه) تا اوایل هفته آینده در این استان وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
130 پرونده تخلف صنفی به ارزش یک میلیارد و سیصد و بیست میلیون ریال در شهرستان جاجرم تحویل اداره تعزیرات حکومتی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی باتوجه به هشدار سازمان هواشناسی و اعلام شاخص کیفیت هوا از سوی سازمان حفاظت محیط زیست استان گفت: بر این اساس، امروز دوشنبه 3مرداد "شهر بجنورد "در شرایط ناسالم و "شهرجاجرم "در شرایط بسیار ناسالم قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت خراسان شمالی از انجام مطالعه برای اجرای پروژه فرآوری گل قرمز در شرکت آلومینای جاجرم خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از واژگونی یک دستگاه خودرو پراید با یک کشته در محور اسفراین– جاجرم حوالی روستای استعین خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۵    
قلیف چال یکی از غذاهای سنتی گرمه و جاجرم است که سابقه طولانی در فرهنگ جاجرم دارد و چوپان ها و گله دارانی که مدت های زیادی مجبور به ماندن در بیابان بودند ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۶    
جشنواره بزرگ قلیف چال با حضور پرشور مردم برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس محیط زیست شهرستان جاجرم از تحویل و تیمار 11 گونه جانوری در محیط زیست این شهرستان خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۱:۰۰    
موسوی تاکامی از رفع عیب خط 400 کیلوولت جاجرم علی اباد با تلاش بی وقفه و جهادی پرسنل این شرکت خبر داد. وی افزود: متاسفانه به سبب ریزد، طوفان و نشست آلودگی روی زنجیره مقره، با عملکرد رله دیستانس این خط از مدار خارج شد که با شستشوی مقره ها و تعویض زنجیره مقره معیوب در مدت دو ساعت خط برقدار شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جاجرم گفت: عصر روز گذشته نخستین جشنواره غذای محلی قلیف چال خراسان شمالی در این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۲۲:۴۰    
بجنورد- ایرنا- نخستین جشنواره قلیف چال جاجرم که با هدف آشنایی مردم با غذاهای بومی و محلی با محوریت قلیف چال غذای سنتی و کهن چوپانها و گله داران این منطقه برگزار شده بود با معرفی برگزیدگان به پایان رسید.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۲۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل برق منطقه ای مازندران و گلستان گفت: متاسفانه در مسیر خط 400 کیلوولت جاجرم به پست علی آباد استان گلستان شدت ریزگردها بدلیل کشت چندباره بالا رفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۹    
بجنورد-ایرنا- افزایش غلظت ریزگردها امروز -پنجشنبه- در آسمان خراسان شمالی بار دیگر سبب کاهش کیفیت هوا در شهرستان های بجنورد و جاجرم شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۳    
امام جمعه جاجرم در چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر جاجرم در سال جاری گفت: نماز جمعه نمایشی از قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام است که باید هر چه با شکوه تر و پر محتواتر اقامه شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۱    
به گزارش رابط خبری معاونت تربیت بدنی و سلامت؛مسابقات دو و میدانی دانش آموزان دختر خراسان شمالی در رده سنی 1385 الی 1388در سال تحصیلی 1400/1401 در مقطع متوسطه اول با همکاری هیات دو و میدانی خراسان شمالی در 25 تیر برگزار گردیده است . نتایج مسابقات تیمی و انفرادی به شرح ذیل می باشد: ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- برگزاری جشنواره قلیف چال از امروز (پنجشنبه) در شهرستان جاجرم کلید خورد و این رویداد فرصتی فراهم کرد تا این غذای محلی چوپان های این خطه به خوبی معرفی شود.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان های گرمه و جاجرم گفت: 40 مورد اخطار قطع برق به مراکز پر مصرف شهرستان های گرمه و جاجرم داده شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۸    
با توجه به نزدیک شدن به جشنواره بزرگ قلیف چال غذای سنتی و قدیمی جاجرم از همه همشهریان و فعالان فضای مجازی شهرستان درخواست می کنیم در شبکه های مجازی تویتر و اینستاگرام به معرفی شهرستان کهن جاجرم بپردازند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی گفت: سند توسعه خراسان شمالی باید محور کار گروه های جهادی باشد و از این موضوع غافل نشوند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۲۰:۳۱    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان از رفع عیب خط 400 کیلوولت جاجرم شهرستان علی آباد گلستان در مدت 2 ساعت با تلاش جهادی پرسنل این شرکت خبر داد.