چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۶:۱۰Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تفرقه»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم، رادیو گفت وگو ویژه برنامه موج وارونه را با هدف بررسی اهمیت برگزاری پرشور انتخابات و مشارکت حداکثری در انتخابات با محوریت رسانه روانه آنتن می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاسی عراق در سخنانی تأکید کرد که تفرقه افکنی از جمله مأموریت های سفیر عربستان سعودی در بغداد محسوب می شود.
سخنگوی وزارت خارجه چین در سخنانی تصریح کرد: مسلمانان سراسر جهان مدتهاست گرفتار آمریکا هستند؛ واشنگتن سعی دارد عصبانیت جامعه مسلمانان را از خود دور کند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۶    
سخنان محمداشرف غنی، رییس جمهور افغانستان در مراسم افتتاح سد کمال خان در خصوص حق آبه ایران از رود هیرمند واکنش های بسیاری را به همراه داشته است حتی پس از چند روز که از این گفته ها می گذرد باز هم شاهد واکنش های منفی از سوی مردم، مقامات رسمی و تحلیل گران و ... در افغانستان و ایران هستیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - به گفته کارشناسان سیاسی، حزب اسلامی جمهوری آذربایجان که برخاسته از تفکر شیعی بوده و در آزادسازی قره باغ نیز نقش مهمی داشته است، نباید با تفرقه اندازی صهیونیستها کوچک شمرده شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس با ارسال نامه ای سرگشاده به مولوی عبدالحمید خواستار تجدید نظر وی در اقدامات تفرقه افکنانه شد!
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت: مهمترین هدف دشمن از بین بردن وحدت مسلمین است و دشمنان با ایجاد تفرقه به دنبال خدشه دار کردن وحدت جهان اسلام هستند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی، سیاست های خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را در راستای پروژه صهیونیست ها دانست و گفت که این پروژه برای ایجاد انشقاق میان مسلمانان و تفرقه در دنیای اسلام است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۴۱    
عضو هیات علمی و مدیر گروه معارف قرآن و حدیث دانشگاه معارف اسلامی، بیان کرد: گفتگو در سطوح مختلف میان علما و حکام کشورهای اسلامی، ضمن باز نگاه داشتن باب وحدت میان مذاهب اسلامی می تواند الگویی مناسب برای جوامع بشری برای جلوگیری از نزاع و تشتت باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل منطقه گفت: اسرائیل نمی خواهد جنبش حماس پیروز انتخابات فلسطین شود و به همین دلیل نه تنها از آمریکا کمک خواسته، بلکه در حال طرح سناریوی جدید برای ایجاد تفرقه است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه ایجاد تفرقه و اختلاف خواست دشمن است، گفت: مسلمانان باید در این دامی که دشمن برای برهم زدن اتحاد ما پهن کرده است، گرفتار نشوند.
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۸    
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) انتخاب شهردار نخستین چالش پیش روی شورای چهارم بود و انتخاب “اسفندیار برخه” که قرابت فکری و سابقه دوستی با اکثر اعضا داشت آغاز چالشی بود که هر چند در ابتدا اقدامات و اتفاقات درستی افتاد ولی کم کم معلوم شد همین انتخاب باعث ایجاد تفرقه در شورای شهر شد و ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا عارف در دومین کنگره انجمن زنان روزنامه نگار ایران گفت: اصلاحات امروز عقلانی ترین، کم هزینه ترین و ریشه دارترین راهبرد واقع بینانه برای عبور ایران عزیز از مشکلات و مصائبی است که ناواقع گرایان و توسعه ستیز ها بر آن تحمیل کرده اند . عارف: باید از تفرقه بپرهیزیم ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۸    
آیت الله سید محمدتقی مدرسی با بیان اینکه هدف دشمن ایجاد تفرقه و درگیری بین مسلمانان است، گفت: راه مقابله با این توطئه ها اتحاد ملت های منطقه و مقاومت است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی در دیدار اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات قم گفت: رسانه ها، نقدکننده افکار هستند و در جامعه و در میان مردم جایگاه مهمی دارند و باید اتحاد در جامعه را حفظ کنند، اگرچه در جامعه اختلاف نظر هست ولی باید در حفظ وحدت تلاش کنیم،
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۵    
دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی به ایجاد تفرقه میان مردم و مسئولان و منصرف کردن مردم از حضور در انتخابات روی آورده اند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه بیداری مردم و مسئولان دشمن را ناامید ساخته است، گفت: دشمنان این آب و خاک برای ضربه زدن به نظام اسلامی از همه راه ها نا امید شده اند و به ایجاد تفرقه میان مردم و مسئولان و منصرف کردن مردم از حضور در انتخابات روی آورده اند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم، رادیو گفت وگو ویژه برنامه "موج وارونه" را با هدف بررسی اهمیت برگزاری پرشور انتخابات و مشارکت حداکثری در انتخابات با محوریت رسانه روانه آنتن می کند. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۸    
امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک)، بیان کرد: خانواده های مسلمان در شرایطی که دشمنان اسلام به دنبال تغییر تفکرات وحدت گونه و همبستگی ملت ها هستند، هوشیار باشند و با تمسک به قرآن کریم ، پیامبراسلام و اهل بیت گرامی ایشان در مسیر رشد و تعالی اسلام حرکت نمایند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۳    
حجت الاسلام و المسلمین دکترحمید شهریاری با اشاره به این که پروژه تفرقه از اهداف بلند مدت دشمنان است، گفت: در حال حاضر تفرقه و دوری مسلمین از طریق اهانت به مقدسات ادیان نمایانگر شده است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، گفت: دشمن با استفاده از فناوری های نوین به جای حضور در میدان جنگ با ایجاد شبهه و اهانت به مقدسات خواهان دستیابی به هدف اش یعنی تفرقه و اختلاف است.
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمد مسجدجامعی در گفتگویی به زمینه های همکاری پاپ فرانسیس و جو بایدن در سیاست داخلی امریکا و همچنین در عرصه های بین المللی و منطقه ای پرداخت که مشروح ان در ادامه می آید؛ به نظر شما پاپ و بطور کلی واتیکان چه همکاری و یا کمکی می تواند به بایدن داشته باشد؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۵    
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: متاسفانه برخی اوقات نخبگان مسبب ایجاد اختلافات در منطقه هستند در صورتی که نخبگان و روحانیون علما باید به دنبال ایجاد وحدت و تقویت آن باشند.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عکس نوشت های قم فردا به تهدیدهای فضای مجازی برای کودکان و تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه و جدایی بین مردم و انقلاب اختصاص یافته است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۹    
همان طور که وحدت گروههای خودی در جوامع اسلامی برای دشمنان، خطرناک و وحشت آفرین است، تفرقه و اختلاف آنها هم باعث خوشحالی و تقویت اقدامات ضد اسلامی آنها می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۰۴    
شهید مصطفی مالمیر در وصیت نامه خود آورده است: ملت قهرمان ایران امام عزیزمان را همیشه دعا کنید و هرگز دست از انقلاب و ولی فقیه نکشید و بدانید منافقان دنبال تفرقه هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده گفت: ایران با کشورهای همسایه تعامل سازنده ای را در پیش گرفته است و از ظرفیت کشورهای مختلف استقبال می کند، پاکستان نیز دارای ظرفیت ها فراوانی است و در آینده شاهد اتفاقات خوبی در تعاملات دو کشور خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه مذاهب اسلامی در دیدار با دبیرکل حزب اسلامی تبیان افغانستان گفت: شناخت جریان های فکری و فعالان حوزه های اندیشه و علم برای تقویت و توسعه تقریب مذاهب اسلامی ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت: بیگانگان در پنهان مخالف اسلام و پیشرفت کشورهای اسلامی هستند و به طور دائم به دنبال ایجاد تفرقه بین مسلمانان هستند چرا که به شدت از اتحاد آنان واهمه و ترس دارند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حضور نظامیان با نام و نشان غیرنظامی در عالم سیاست حق آنان است. می توانند لباس سیاست بر تن کنند و در قالب و قامت یک نیروی سیاسی در انتخابات حضور یابند. در معماری سیاسی برخی کشورها این گزینه را محفوظ نگه می دارند که نظامیان به مثابه یک گزینه نهایی برای فصل اختلافات مطرح باشند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده و محقق موریتانیایی تأکید کرد: مسئله تکفیر یکی از تبعات و آفت های عدم آگاهی از آموزه های دین اسلام است و تکفیر باعث توهین به مقدسات یکدیگر، تفرقه و تشتت و شکل گیری گروه داعش بین مسلمانان شد.
حضور نظامیان با نام و نشان غیرنظامی در عالم سیاست حق آنان است. می توانند لباس سیاست بر تن کنند و در قالب و قامت یک نیروی سیاسی در انتخابات حضور یابند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
علی اصغر باقرزاده با درخواست از دادستان فریدونکنار برای اجرای قانون ترک فعل گفت: بنده با قوت برای مردم فریدونکنار تلاش خواهم کرد و افرادی که با تفرقه افکنی به دنبال منافع شخصی خود هستند بدانند که به اهدافشان نخواهند رسید.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۳۳    
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با درخواست از دادستان فریدونکنار برای اجرای قانون ترک فعل گفت: بنده با قوت برای مردم فریدونکنار تلاش خواهم کرد و افرادی که با تفرقه افکنی به دنبال منافع شخصی خود هستند بدانند که به اهدافشان نخواهند رسید.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر شهریاری تأکید کرد: جهان اسلام، امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند تلاش برای شکست دادن توطئه های دشمنان برای ایجاد تفرقه و چند دستگی میان امت اسلامی است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۵    
وحدت و اتحاد میان مسلمانان که از یک دین مترقی پیروی می کنند، خطری بزرگ برای دشمنان محسوب می شود. از این رو هر اندازه که این اتحاد بیشتر شود زمینه برای تفرقه آفرینی میان آنها بیشتر می شود. زیرا شکل گیری یک اجتماع بزرگ از مسلمانان می تواند به خنثی کردن نقشه دشمنان بیانجامد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ امان دردی آخوند یزدانی روز پنجشنبه در گفت گو با ایرنا اظهار داشت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی با تفرقه افکنی به دنبال بر هم زدن انسجام و وحدت شعیه و سنی بودند و تلاش های سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات هر بار این نقشه ها را ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، قانون گذاران انگلیس در آستانه رفع محدودیت ها برای سفرهای خارجی، طرح جدید دولت را اقدامی تفرقه انگیز خوانده و خواستار کنار گذاشتن آن هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه یزد: دشمنان ما همیشه با توطئه های خود می خواهند مردم را به این نظام و انقلاب بدبین کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۲    
داور بخش هنرهای تصویری نخستین هنرواره ملی روایت جهاد گفت: تجربه نشان داده که سطح آگاهی هر اجتماعی با هنر می تواند ارتقا پیدا کند پس تفرقه رنگ می بازد و کنار گذاشته خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از تارنمای شبکه “المنار” لبنان” شیخ قاسم در این دیدار که با حضور “عباس خامیار رایزن فرهنگی ایران و هیأت همراه صورت گرفت، تصریح کرد: عمل تقریب مذاهب اسلامی، پاسخی قاطع و تأثیرگذار برای مقابله با تفرقه انگیزان، تکفیری ها و تروریسم فرهنگی و میدانی است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۶    
در بخشی از وصیت نامه شهید مهدی احمدی خو آمده است:سعی کنید خود را با انقلاب همگام کنید و از کارهای بیهوده اجتناب کنید به جان امام دعا کنید یاران امام را دعا کنید از تفرقه میان خود دوری کنید.
رویش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل جمعیت رویش نیرهای انقلابی گفت: در انتخابات های اخیر توسط برخی از نیروهای جریان انقلاب یک دوگانه غلط تحت عنوان وحدت و تفرقه شکل گرفته و معیار را صرفا بر وحدت گذاشته اند و از آرمان ها و برنامه ها تا حدی غفلت می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۱۲    
در فرازی از وصیت نامه شهید قدرت الله باقری آمده است: به مسئولین محترم تقاضا دارم از تفرقه دوری کنید. شما بعضی موقع مشاهده می شود سمبل تفرقه و نفاق می شوید، نکنید! با این کار ها مردم را گمراه نکنید، بگذارید مردم به مسیری که انتخاب کردند ادامه بدهند.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خرداد: ولید شرارة در الاخبار نوشت: از جنگ جهانی دوم به این سو، یکی از اهداف آمریکا، جلوگیری از تشکیل یک بلوک اوراسیایی بوده و در این راه از نظرات متفکرانی نظیر هافورد مکیندر و آلفرد ماهان بهره گرفته است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: رقابت سالم انتخاباتی فارغ از مرزبندی های قومیتی و مذهبی است زیرا شعارهای قومیتی موجب تفرقه در جامعه می شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۳:۳۶    
باید بپذیریم که غنی در افتتاح سد کمالخان، بد صحبت کرد و ناسنجیده گویی هایی چند داشت که موجب واکنش افکار عمومی گردید. واکنش هایی که به انقلابی گری و ضد انقلاب بودن افراد یا دانایی و کم اطلاعی شان، ربطی نداشته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جنگندگی برای پیشرفت انقلاب، یعنی ابتدا فاصله و تفرقه میان ابرمردان را ریشه کن کنیم و از کلوسیوم ها خارج شویم، به خودزنی ها پایان دهیم، خط کشی ها و باندبازی ها و حلقه ها و محفل ها و تمام فاصله گذاری های پوچ و نامبارک را نابود کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده سابق جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل با اشاره به مزایای توافق ایران و چین گفت: آمریکا موتور محرکه نفاق و تفرقه است و اعصابش از همکاری ایران و چین بهم ریخته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۲    
شب شعر نیمه شعبان با حضور شاعران و اساتید فارسی زبان از کشورهای ایران، هند، افغانستان و ... در فضای مجازی برگزار شد.