سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۰۲:۴۲Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تفرقه»

فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
همسر سید ابراهیم رئیسی در گفت وگوی اختصاصی با یک شبکه روسی با انتقاد از سیاست های تفرقه افکنانه آمریکا درقبال ایران گفت: آمریکا همواره تلاش کرده است با هراس افکنی و ارعاب علیه ایران از طریق رسانه های خود تصویر نادرستی از کشورمان به جهان معرفی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۶۴ سایت دیگر  
همسر سید ابراهیم رئیسی در گفت وگوی اختصاصی با یک شبکه روسی با انتقاد از سیاست های تفرقه افکنانه آمریکا درقبال ایران گفت: آمریکا همواره تلاش کرده است با هراس افکنی و ارعاب علیه ایران از طریق رسانه های خود تصویر نادرستی از کشورمان به جهان معرفی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
برقراری آرامش در کشور از روزهای پایانی آذر، رسانه های خارجی فارسی زبانی را که حدود سه ماه می شد بیشترین محتوای تولیدی خود را روی پوشش و تحریک ناآرامی ها در شهرهای مختلف کشور متمرکز کرده بودند، با چالش مواجه کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۸    
بعد از درز اخباری درباره آنچه در کابینه امنیتی اسرائیل در روز پنجشنبه هفته گذشته درخصوص اعمال تحریم علیه فلسطینی ها به خاطر مراجعه آنها به دیوان بین المللی دادگستری در لاهه برای صدور تصمیم قانونی درباره اشغال کرانه باختری مطرح شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نماینده مردم 5 شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: عفو و تخفیف مجازات ده ها هزار نفر از متهمان و محکومان، به طور قطع تحرک بخشی اقتصادی و اجتماعی را در پی دارد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۱۲    
عضو مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: حضرت امیر(ع) در تمام مسائلی که موجب ایجاد اختلاف و تفرقه میان مسلمانان بود به طور مجدانه ورود پیدا می کردند و مانع اختلاف مسلمین می شدند تا مبادا توسط دشمنان اسلام به پیکره اسلام آسیبی وارد شود.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۲:۳۰    
استاد و شخصیت برجسته حوزه علمیه قم، بیان کرد: امیرالمؤمنین(ع) خدمات فراوانی را در زمان حیاتشان داشته اند، در تاریخ بشریت شخصی را نداریم که با وجود سختی ها و ناملایمات بسیار خم به ابرو نیاورد و در جهت حفظ وحدت و دوری از اختلاف مسلمین گام بردارد و از حق مسلم خود بگذرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان بر لزوم حفظ وحدت و انسجام بین اقوام و مذاهب در استان تأکید کرد و گفت: هر کسی در راستای تفرقه مذهبی، قومی و سیاسی گام بردارد به کشور و مردم خیانت کرده است، چراکه وفاق مقدمه توفیق و برادری مقدمه پیروزی است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین (پانا) - امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه قزوین گفت رمز پیروزی در 22 بهمن وحدت و همبستگی اقشار و اقوام بود، موضوعی که دشمنان در ماجراهای اخیر آن را نشانه گرفتند و تلاش داشتند تا انسجام اقوام ایرانی از جمله فارس، ترک، کرد، بلوچ و لر را در هم بشکنند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جابر ابراهیم سلمان گفت: با جشنواره های ادبی ازجمله جشنواره بین المللی شعر فجر می توان ملت ها را به سوی وحدت کلمه سوق داد و آنان را از هرگونه تفرقه و گسست بیزار و برکنار داشت.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی فرقه سازی دینی را یکی از اقدامات انگلیس برای استمرار خود در ایران عنوان کرد و گفت: انگلیس به فرقه سازی بهائیت و بابیت اقدام کرد و این دو گروه یکی از عوامل تفرقه در ایران بودند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بررسی محتوای تولید شده در کانال تلگرامی رسانه های فارسی زبان خارجی در مورد موضوع وکالت به رضا پهلوی از 27 دی تا 12 بهمن، نشان می دهد شبکه من و تو از همه 144 پست تلگرامی، ایندیپندنت فارسی با 45 عنوان، ایران اینترنشنال با 24 پست، بی بی سی فارسی با 17 پست، رادیو فردا با 14 پست ...
آنا / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دشمن حرکت نظامی انجام ندادند، چون در 44 سال گذشته بارها و بارها تجربه کردند و دیدند در این حوزه به دلیل قدرت کشورمان توان حمله ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه شیراز گفت: همه ما باید دشمن را در مقام دشمنی اش بیش از پیش شناسایی کنیم، آن ها دلشان می خواهد ما به جایی نرسیم، برای این کار هم روش دارند و آن ایجاد اختلاف و تفرقه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار قم گفت: دهه فجر نقطه عطف تاریخ و انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حنجره دین کلام وحدت و برادری است و تفرقه فقط کار شیطان است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۵    
سیدعباس شبر الموسوی، کارشناس حقوق بشر بحرینی و فعال سیاسی تأکید کرد که سوئد با حمایت از اسلام ستیزی و هتک حرمت مقدسات، همزیستی در جامعه این کشور را هدف گرفته است. جزء اصول همزیستی؛ ایجاد قوانینی است که از روابط بین ارکان یک ملت صیانت می کند، نه اینکه تفرقه و پراکندگی ایجاد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری، بر لزوم تقویت اتحاد جامعه در ایام الله دهه فجر تاکید کرد و گفت: دشمن توان خود را متمرکز کرده است تا وحدت را از جامعه اسلامی بگیرد زیرا فتنه ها و نقشه های پلید مستکبران با تفرقه و نداشتن انسجام بین جامعه محقق می شود.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: دشمن بر از بین بردن وحدت و ایجاد تفرقه در کشور تمر کز دارد و تمام برنامه ریزی های دشمن بر اساس از بین بردن انسجام در جامعه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: برخلاف تبلیغات شومی که افراد ضعیف انجام می دهند و می خواهند بین مردم تفرقه بیندازند، جشن زنگ پیروزی انقلاب را در کنار دختران مان گرفتیم تا بگوییم دختران ما از نظر مدیریتی، تربیتی و علمی سرآمد روزگار هستند و دانشمندان و مادران آینده در همین جمع هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - استاندار خوزستان گفت: بر خلاف تبلیغات شوم دشمنان و تلاش آنها برای ایجاد تفرقه دختران ما سرآمد روزگار هستند و مادران و دانشمندان آینده ما هستند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۱    
رئیس اداره دینی مسلمانان ولگاگراد تفرقه افکنی میان مذاهب اسلامی را از شیوه های کثیف دشمنان خواند و بر حمایت حقیقی و عملی جمهوری اسلامی ایران از تقویت وحدت میان مسلمانان تاکیدکرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضوانی زاده با بیان اینکه امروز دشمنان اسلام از ابزارها و طرح های جدید برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان استفاده می کنند تا به پیکره اسلام و نظام اسلامی ضربه بزنند، گفت: بصیرت و آگاهی از اختلاف افکنی و تفرقه میان مسلمانان جلوگیری می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه، از نخبگان اهل سنت جهت مقابله با تفرقه افکنی درخواست کرد بیایند و جلوی عوامل وحدت شکن را بگیرند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، مسعود ستایشی در ابتدای نشست خبری با تبریک فرا رسیدن دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: 12 تا 22 بهمن هر سال را فصل تعیین کننده حرکت عدالت خواهانه و ظلم ستیزانه ملت ایران می دانیم و می نامیم که پشت سر امام خود برای رفع ظلم و بی عدالتی برخواستند و 44 سال است که بر این ...
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۶۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در پی قرار دادن نام سپاه در لیست تحریمی پارلمان اروپا گفت: اقدام پارلمان اروپا تحت تأثیر لابی گروهک تروریستی منافقان صورت گرفته بودو این اقدام از نظر ما ضمانت حقوقی ندارد و بر اساس موازین حقوق بین المللی و داخلی فاقد وجاهت است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۶    
استاد دانشگاه علوم اسلامی تأکید کرد:شناسایی افرادی که عمداً می خواھند، بین مسلمانان تفرقه بیاندازند، بسیار مهم است و باید علیه آنها اقدامات لازم انجام شود و علیه قدرت های دروغینی که هرج و مرج ایجاد می کنند، متحد شویم.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اسدالهی با اشاره به نقش شبکه الجزیره در تقویت وحدت و تفرقه افکنی در جهان اسلام، گفت: ایران در اقدامی دیپلماتیک و در راستای منافع ملی کنار قطر ایستاد که سردار سلیمانی در تحقق این تصمیم در شورای عالی امنیت ملی نقش بسزایی داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد که فنلاند نباید همان اشتباهی را بکند که سوئد مرتکب شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شهریاری با بیان اینکه دشمن در حوادث اخیر قدرت شبکه اجتماعی را شناخت، گفت: دشمن اجتماع منفردان را که می توانست در اختیار وحدت قرار گیرد به خدمت تفرقه درآورد.
آنا / تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب گفت: ما باید تفکر نقدی را در بین خود فعال کنیم و به مخالفان و ناقدان خود اجازه دهیم آرای شان را بیان کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که با آغاز جنگ اوکراین تصور می شد پکن موضع قوی تری را در حمایت از کارزار تجاوزگرایانه پوتین اتخاذ کند، با این همه دولت چین تاکنون رویکرد محتاطانه ای را در این زمینه در پیش گرفته و در پاره ای موارد تهاجم مسکو را مورد انتقاد قرار داده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی تاکید کرد: دشمنان اسلام از اول هدفشان این بوده است که بین مسلمین تفرقه ایجاد کنند تا کارهای خود را جلو ببرند که باید با جوانان صحبت کرد و آنان را از توطئه های شیطانی دشمنان آگاه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار گلستان گفت: مطمئنا کسانی هستند که می خواهند در آتش تفرقه بدمند و فضای استان را امنیتی و دوقطبی کنند بنابراین باید راه کار بدهید و نگذارید هزینه نظام و انقلاب زیاد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
قم- رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) گفت: دشمنان در کشورهای اسلامی به دنبال دین زدایی هستند و در این راستا تلاش می کنند تا در بین مسلمین تفرقه ایجاد کنند تا با این روش اقدامات خود را پیش ببرند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه بعد از آیه 103 آل عمران که خداوند امر به وحدت کرده است بحث امر به معروف و نهی از منکر بیان شده است، گفت: از این آیات استنباط می شود که وحدت مصداق بارز معروف و تفرقه مصداق بارز منکر است بنابراین ما باید مردم را امر به وحدت و نهی از تفرقه کنیم.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
محمدعلی زلفی گل وزیر علوم در جشنواره ایده پردازی و تقدیر از نخبگان علمی در ستاد فرماندهی نیروی زمینی ارتش گفت: شما فرماندهان در نیروهای مسلح، علوم را تبدیل به فنون و علم را تبدیل به محصول قابل خرید و فروش می کنید و در دنیا نیز نیروهای مسلح به اولین فناوری ها دست پیدا می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۰    
استاندار مرکزی گفت: کانون مقابله انقلاب اسلامی با جریان استکبار مقابله با ایجاد تفرقه بین مردم و نظام است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۲۰    
امام جمعه اهل سنت شهرستان کنگان، بیان کرد: انقلاب اسلامی توانست امت اسلامی را تحت لوای یک پرچم گردهم آورد؛ اختلاف ، تفرقه ، شکاف و نفاق در بین امت اسلامی سمی مهلک است و سبب ضعف جوامع اسلامی خواهد شد که باید با تمام وجود از آن جلوگیری کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۵    
امام جماعت روستای زوران سردشت گفت: باید موضوع وحدت در جامعه پررنگ تر شود تا دشمنان اسلام فرصت تفرقه اندوزی و اختلاف در بین مسلمانان را پبدا نکنند.
آنا / جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
نهاد انقلابی جهاددانشگاهی با انتشار بیانیه ای ضمن محکومیت اقدامات شنیع اخیر در هتک حرمت به قرآن در برخی از کشور های غربی، از رهبران دینی، مصلحان و روشنفکران جهان توحیدی می خواهد با محکومیت این اقدام موهن و نفرت پراکنانه، مرزگذاری روشنی با عاملان آن اتخاذ کنند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۱۲    
مسجد ضرار در مدینه با هدف اصلی ترویج کفر، تفرقه میان مسلمانان و پایگاهی علیه پیامبر ساخته شده بود، اما سازندگان آن ادعا می کردند که مسجد را برای بیماران و گرفتاران در هوای سرد و شب های بارانی و زمستانی ساخته اند که به دلیل دوری راه امکان استفاده از مسجد قبا را ندارند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۲۲    
اصولا" این گونه مراسمات و تجمعات مذهبی باید محلی برای وحدت آفرینی و نزدیکی قلوب مسلمین به هم باشد نه اینکه با برخی رفتارها،باعث تفرقه و دوری افراد از هم بشود.نمونه بارز این تفرقه و دو دستگی را می توان در این اداره کل و به لطف مدیریت پر از ضعف مدیر آن دید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دامغان- امام جمعه دامغان ضمن محکومیت اقدام کشورهای اروپایی در اهانت به قرآن کریم و اسلام، گفت: آزادی بهانه غرب برای توهین به مقدسات مسلمانان و تفرقه افکنی است.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در گردهمایی روحانیون و ائمه جماعت شهرستان قائمشهر، ضمن تسلیت ایام شهادت امام هادی (ع)، اظهار کرد: این گردهمایی برای دومین بار پس از قائمشهر در ساری برگزار می شود، از دست اندرکاران برگزاری آن تشکر میکنم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
خانم ها و آقایان برانداز! به واقعیت خوش آمدید. 4 ماه دروغ گفتید، تحریف کردید، شعار دادید، آتش سوزاندید، تفرقه افکندید، فراخوان دادید، آسیب زدید، آدم کشتید، جای جلاد و شهید را عوض کردید، اما بالاخره به نقطه پایان رسیدید.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۴    
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: جامعه روحانیت امروز باید در مسیر امامت به دو وظیفه اقامه دین و جلوگیری از ایجاد تفرقه در دین عمل کنند و باید بین خودشان منسجم تر باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مشاور عالی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه کنفرانس منطقه ای وحدت اسلامی موجب برکت فکری و فرهنگی می شود، گفت: حفظ وحدت وظیفه آحاد جامعه است.