پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۳:۲۹May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تفرقه»

عصر خبر   ۵۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا پناهیان، استاد حوزه علمیه در مورد شخصیت سید ابراهیم رئیسی گفت: ایشان در زمان حیات شان نه تنها اهل تفرقه افکنی نبود بلکه بیشتر اهل جمع سلایق و نظرات بود. ...
شوشان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۹    
شوشان محمدرضا چمن نژادیان : انما المؤمنون اخوه همشهریان گرامی بانه به کینه، نه به قومگرایی افراطی و نه به تفرقه در حال و آینده همگی بیاییم بر وحدت همگرایانه برای مهربانی، عدالت خواهی، فسادستیری و توسعه ی همه جانبه اصرار ورزیم ...
حجت الاسلام والمسلمین جلیلی صفت: معاون اجرایی نیروی زمینی ارتش: فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق: سرلشکر موسوی: طی پیامی؛
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمانان، اعراب را به آشتی حقیقی و شکستن همه عوامل تفرقه فراخواند.
تمدن لر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، در حالی که لرستان هویت قوم لر ولک را در خود جای داده و تمام اقوام ساکن در آن به نام و هیمنه لرستان فارغ از نام لکستان یا لرستان بودنش می بالند ...
روز پلاس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۳    
رشیدی، عضو هییت رییسه مجلس گفت: درخصوص ریاست آقای قالیباف میان اصولگرایان و مستقلین مجلس اجماع شکل خواهد گرفت چرا که قالیباف تنها کسی است که به واسطه ی نگاه عقلانی و معتدلش می تواند همه جریان ها را به خود جلب کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس طالبان در دیدار با والیان سراسر افغانستان تاکید کرد بر اساس زبان و منطقه تبعیض قائل نشوید و اگر کسی این تفرقه اندازی را انجام داد باید مجازات شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۷    
دوستان من! این اجتماع را، این وحدت را حفظ کنید. شیاطین در صدد اختلاف انداختن هستند. این وحدت کلمه را حفظ کنید. این قیامِ للَّه را حفظ کنید. تا قیام شما برای خداست پیروز هستید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
انگلیس پیشنهاد استقرار برج های مراقبتی در مرز لبنان با سرزمین های اشغالی را داده و تلاش دارد تا بدین نحو ارتش لبنان را مسئول مقابله با حزب الله نماید و میان مقاومت و دولت لبنان انشقاق ایجاد نماید.
ارانیکو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
قزاقستان با درخواست برای تولید بالاتر، بار دیگر، یک موضوع تفرقه انگیز در داخل گروه اوپک پلاس را در رابطه با سهمیه های تولید نفت احیا کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۳    
حوزه/ رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: مظلومیتی که در فلسطین رخ داده تمام آزادگان را متوجه اسلام و قرآن کرده است. در این فضا مسئولیت تک تک عالمان دینی بزرگ است که دشمن و دوست را بشناسانند و از نگاه های تفرقه آمیز پرهیز کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
قزاقستان با درخواست برای تولید بالاتر، بار دیگر، یک موضوع تفرقه انگیز در داخل گروه اوپک پلاس را در رابطه با سهمیه های تولید نفت احیا کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۲    
در یک گردنه کوهستانی در پیرنه، امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه، میزبان شی جین پینگ، رهبر چین بود تا امروز در بحبوحه تنش روابط بین اتحادیه اروپا و چین گفتگو کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرحمن عبدانی، کارشناس اوراسیا، با بیان اینکه پولی که غربی ها در گرجستان و دیگر کشور های منطقه هزینه می کنند در جهت تفرقه افکنی و چند دستگی بین همسایگان و خود مردم هزینه می شود گفت: مردم گرجستان از این حربه غرب آگاه شده اند.
می متالز - منتخب مردم نور و محمودآباد در مجلس دوازدهم گفت: متاسفانه کارکرد های ناصوابی در برخی از حوزه های مدیریتی ارزی وجود دارد که این موارد یا مغفول واقع شده و یا احیاناً تبدیل به یک رانتی شده است که متاسفانه به سیستم اقتصادی کشور آسیب می زند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: دشمن در جبهه نظامی، ترور و محاصره اقتصادی شکست خورد و امروز تلاش می کند بر سر راه تولید و اقتصاد کشور مشکل ایجاد کند، دشمنان به تفرقه و جدایی بین مردم و مسئولان امید بسته اند و می خواهند از این طریق به اهداف خود برسند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اوقاف و امور دینی الجزایر با تأکید بر ضرورت ایجاد وحدت بین مسلمانان گفت: پیروزی با پراکندگی و تفرقه به دست نمی آید وما باید وحدت خود را در حمایت از مظلومان جهان حفظ کنیم.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۷    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین راجا ناصر عباس جعفری گفت: آمریکا پشت تحرکات و نام آرامی ها در پاکستان است. ایجاد تفرقه و نفرت بین مردم و ارتش دستور کار آمریکا است. این آمریکا است که مردم را در چنگ بدهی و تورم قرار داده است تا مردم از دولت ناامید شوند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت : منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی باید وحدت و همدلی داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بجنورد- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت : منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی باید وحدت و همدلی داشته باشند.
سینما پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: حجت الاسلام والمسلمین شهریاری گفت: امروز کسانی که تکلیف نامعلومی در میان کفر و اسلام داشتند مجبور هستند موضع خود را مشخص کنند و دیگر نمی توانند در ظاهر از فلسطین نام ببرند.
مطبوعات امروز کشور به موضوعات مختلفی پرداخته اند که مهم ترین آن ها نقل قول برخی نمایندگان مبنی بر اینکه که تاکنون رهبر انقلاب سه بار تذکر وحدت و عبور از تفرقه افکنی به نمایندگان جدید داده است و همچنین راهنمایی رهبر معظم انقلاب اسلامی برای توسعه فرهنگ کتابخوانی در جامعه و به خصوص در بین جوانان است ...
مجلس دوازدهم را بدون تفرقه افکنی و نفرت پراکنی بسازید، تغییر دکترین هسته ای ایران بر بستر تنش آوریل، امکان کار بیشتر در کشور با مجلس قوی تر، تیتر برخی از روزنامه های شنبه 22 اردیبهشت است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ ...
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۲    
شهید حسن ابوالقاسمی در وصیت نامه اش نوشته است: نگذارید که دشمنان بین شما تفرقه اندازند، زیرا دشمن اسلام و قرآن همیشه این را مدنظر داشته که ملت و روحانیت را از هم جدا کند.
صدای رسا شهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه فردیس گفت: نماینده ای انتخاب کنید که تعهد داشته باشد و حضورش به نفع شهر و استان باشد.ما نیاز به اتحاد و همبستگی داریم. کسی را انتخاب کنید که اهل تفرقه نباشد و دعوت به اتحاد کند. کسی را انتخاب کنید که اهل تفرقه نباشد و دعوت به اتحاد کند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۳    
به گزارش خبرنگار استان تهران خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان پاکدشت در خطبه این هفته نماز جمعه ضمن گرامیداشت فرا رسیدن دهه مبارک کرامت و تبریک روز دختر ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ادیانی گفت: دشمن صریح بیان کرده است که حجاب و چادر بهانه هست و جمهوری اسلامی هدف اصلی هست؛ بر همین اساس در برپایی احکام دین باید دچار تفرقه نشد و در مسیر اجرای این احکام ثابت قدم بود.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار،حاشیه های دیدار پرسپولیس و سپاهان همچون زخمی کهنه بار دیگر سر باز کرد. این بار اما نه در زمین فوتبال بلکه در استودیوی برنامه تلویزیونی شبکه پرسپولیس ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : توانایی هند برای ایجاد کریدورهای اقتصادی با گروه 7 در حالی که عضو بریکس است و موضعی غیر متعهد در قبال اوکراین دارد، تصویر هند را به عنوان یک قدرت غیر تفرقه افکن ارتقا می دهد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین طائب مهمترین حربه دشمن برای مقابله با گسترش و حاکمیت جهانی اسلام را ایجاد تفرقه فکری در میان مدیران و مردم عنوان کرد و بر لزوم توجه به فقه حکومتی و موضوع شناسی تأکید برای جلوگیری از انحراف تآکید کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
سعید آجرلو نامزد دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اسم مجلس دوازدهم را ایمان و امید می گذارم، یک وجه مجلس آتی ممکن است خطر تفرقه باشد که منجر به شکست و ناامیدی در مجلس دوازدهم شود، وجه دیگر هم می تواند حل مسئله و کارآمدی مجلس باشد ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۵:۰۳    
آناتومی یک ذهن بیمار به گزارش هشدارنیوز ؛ جریانی سیاسی در داخل کشور دقیقا مانند اصناف ورشگسته اش انگلیسی ها ، تفرقه بیانداز و دنبال فریبکاری ملت باش ، هنوز دست از سیاسی کاری رسانه ای اش برنداشته و این روزها که ملت و کشور نیاز به آرامش دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
با وجود همه اختلافات جزئی، این روزها حمایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین به نقطه کانونی وحدت بخش میان امت اسلامی بدل شده است. در این شرایط استعمار نو برای وارونه نشان دادن شکست های میدانی مار دست آموز خود در منطقه، باز هم به دسیسه همیشگی متوسل شده است؛ تفرقه بینداز و حکومت کن!
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با نادی، جراره و شورای مرکزی شریان، رائفی پور و سعید محمد و شورای مرکزی صبح ایران و احمد نادری و شورای مرکزی جماران گفت: باید از رویش های انقلاب استقبال و از هرنوع تفرقه جلوگیری کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۴    
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، بیان کرد: هیچ اختلاف و تفرقه ای در زمان امام صادق(ع) وجود نداشت و به همین دلیل کسی از امام انتقاد نکرد و نتوانستند سخن و انتقادی به امام وارد کنند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
هدف اولیه تفرقه افکنی میان کشورهای مسلمان، پیشبرد اهدافی بود که غرب برای تحقق امیال سیاسی و مادی خود در میان کشورهای مسلمان جستجو می کرد.
گیلان صدر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان گیلان در بازدید از شهرستان تالش در جمع علما و معلمان حوزه علمیه اهل سنت شهرستان تالش حضور یافت. به گزارش گیلان صدر و به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۷    
استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم،بیان کرد: در عملیات وعده صادق اقتدار و قدرت ایران اسلامی را مشاهده کردیم و فهمیدیم تنها آسیبی که انقلاب و اسلام را تهدید می کند تفرقه و اختلاف است و نه مسائل نظامی ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۱    
تهران (پانا) - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صحبت های اخیر رهبر معظم انقلاب نشان دهنده نگرانی ایشان از تفرقه بود، گفت نمایندگان مراقب باشند و به جای اینکه به حاشیه بروند، کار مردم و ریل گذاری کشور را دنبال کنند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدتقی سهرابی فر استاد درس خارج حوزه علمیه قم در دین آنلاین به بیان این مسئله پرداخته که در صورت مواجه شدن اجرای برخی تأکیدات دینی با خطر تفرقه و دودستگی در جامعه چه راهکاری باید برگزید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تالش- رییس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه وحدت بین شیعه و سنی در تالش مثال زدنی است، گفت: تمام نقشه های دشمنان در تفرقه افکنی با هوشیاری مردم و مسوولان ناکام مانده است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۱    
در دوره پهلوی دوم، یکی از عوامل تفرقه برانگیز مابین ایرانیان و اعراب، استفاده از واژه جعلی خلیج یا خلیج عربی به جای نام خلیج فارس بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
محسن رضایی گفت: دشمنان قسم خورده این ملت، همواره در تلاش برای ایجاد تفرقه و نفاق برای منحرف کردن مسیر پیشرفت ایران هستند و ما باید با هوشیاری و بصیرت، در برابر این توطئه ها ایستادگی کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : طبق سندی که از وزارت امور خارجه آمریکا به بیرون درز کرده میان مقامات آمریکایی برای ادامه حمایت از اسرائیل چند دستگی به وجود آمده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۱۵    
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: در شرایطی که همه قوا باید مقابل توطئه دشمن متحد باشند، انتشار گزارش های تفرقه آمیز، خلاف منویات رهبر انقلاب اسلامی است ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرداختن به حواشی مشکلات مردم را حل نخواهد کرد، گفت تفرقه و تخریب همیشه موجب ناامیدی مردم و امیدواری دشمنان می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، معین الدین سعیدی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: دشمنان ملت ایران بدانند مردم استان سیستان و بلوچستان قدردان نعمت امنیت و وحدت هستند و به احدی اجازه تفرقه اندازی میان صفوف شان را نمی دهند ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم استان سیستان و بلوچستان قدردان نعمت امنیت و وحدت هستند و به احدی اجازه تفرقه اندازی میان صفوفشان را نمی دهند. ...