جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۰:۴۸Oct 2020 23

جدیدترین‌های «وقایع تاریخی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۶    
تهران- ایرناپلاس- اهمیت تاریخ شفاهی و ثبت و ضبط وقایع بویژه دوران جنگ، با توجه به پخش مستندی درباره دفاع مقدس از یک رسانه خارجی، بار دیگر نگاه ها را به این سمت برد که با اسناد و وقایع تاریخی چگونه باید برخورد کرد تا دستمایه سوءاستفاده نشود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی اولین روز آبان ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سیمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و نهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
حمزه گرجه ، دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت وگو با گروه تشکل های دانشگاهی تازه ترین ها، با انتقاد از سخنان اخیر رئیس جمهور گفت⁩: وقتی مسئله صلح امام حسن علیه السلام در زمان ما مطرح می شود، عده ای به مناسبت های مختلف ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هشتمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سعید رضایی یک مستند ساز و فعال رسانه ای با اشاره به اتفاقات اخیر و سرسپردگی برخی دولت های عربی خلیج فارس به رژیم صهیونیستی و اعلام هم پیمانی با رژیم اشغالگر قدس ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ سخنان تحریف آمیز عالی ترین مقام اجرایی کشور در نسبت دادن صلح امام حسن مجتبی(ع) به اختیار و انتخاب امام و سانسور عامدانه واقعیت تأکید و تشویق مکرر نیروها از سوی امام(ع) به مقاومت و جهاد با معاویه ، مصداق بارزی از تحریف و جفا در حق امام معصوم(ع) و تلاش در جهت تحمیق افکار عمومی است.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آفتاب یزد: همان ماجرای همیشگی از سوی دو طیفی که در قدرت هستند! اصرار بر شبیه سازی شرایط کشور به وقایع تاریخی در سال های اخیر از سوی دولت و مخالفان آن بارها دیده شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هفتمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و ششمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و پنجمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
برترین ها: سخنان روز گذشته روحانی درباره صلح حسنی با واکنش تند برخی روزنامه های اصولگرا مواجه شده است. روحانی دیروز در جلسه هیات دولت گفت: * امام حسن، امام صلح بود، او امام پیوند بود، او امامی بود که با ایجاد وحدت برای حفظ اساس اسلام گام برداشت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و چهارمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
برترین ها: سخنان روز گذشته روحانی درباره صلح حسنی با واکنش تند برخی روزنامه های اصولگرا مواجه شده است. روحانی دیروز در جلسه هیات دولت گفت: * امام حسن، امام صلح بود، او امام پیوند بود، او امامی بود که با ایجاد وحدت برای حفظ اساس اسلام گام برداشت ...
سراج24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دشمن برای اینکه تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران را تشدید کند فقط در حوزه اقتصاد و جنگ سخت عمل نمی کند بلکه در حوزه رسانه و شناختی نیز فعالیت داشته و تلاش می کند وقایع تاریخی را تحریف کند و گزاره های اشتباه در اختیار نسل جوان و جدید قرار دهد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - با فرا رسیدن ایام پایانی ماه صفر، همواره موضوع پیاده روی زائران به سوی حرم منور رضوی برجسته می شود، اما امسال با توجه به شرایط پیش آمده، زائران از این سعادت بزرگ محروم اند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و سومین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و دومین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و یکمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیستمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی نوزدهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هجدهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۶:۵۹    
روزنامه خراسان - جواد نوائیان رودسری : تأثیر بی بدیل فرهنگ عاشورا و حماسه حسینی بر جامعه ایران و علاقه فراوان مردم ما به اهل بیت (ع)، باعث ورود گاه به گاه هنرمندان عرصه هنر هفتم به روایت های این حوزه شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هفدهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی شانزدهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی پانزدهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهاردهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۰۶    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سیزدهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دوازدهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی یازدهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی نهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هشتمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هفتمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی ششمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنیوز، این مجموعه برگزیده آثار نخستین جشنواره ملّی نمایشنامه نویسی میرزا آقا تبریزی – جایزه ایوب آقاخانی- است که توسط نویسندگان مختلف عرصه نمایشنامه نویسی کشور با برداشتی آزاد از موضوعات بومی – اجتماعی و وقایع تاریخی تبریز و آذربایجان در گونه های متنوعی نوشته شده و به کوشش سیروس مصطفی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی پنجمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۱    
پرسش: ابومخنف که نزدیک ترین فرد به حادثه عاشورا بوده است، مقتل خود را از طریق کدام راویان به رشته تحریر درآورده است؟ پاسخ: غنای نقل های معتبر در حادثه کربلا ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهارمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مهمترین واقعه تاریخی در مهر ماه یک سده اخیر می توان به شکست حصر آبادان در عملیات ثامن الائمه و حفظ تمامیت ارضی ایران اشاره کرد. با وقایع تاریخی مهم دیگر این ماه در قرن چهاردهم هجری شمسی آشنا شویم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سومین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۳:۵۵    
خبرگزاری میزان _ جام جم آنلاین در حساب توییتر خود نگاهی به وقایعه مهر ماه یک صد ساله اخیر داشته است. بیشتر بخوانبد: قیام خونین 15 خرداد مهمترین سکانس ها را در سریال معمای شاه رقم زد انتهای پیام/ ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دومین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
برترین ها / پرسش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: قبول قطعنامه که امام به آن جام زهر گفتند، کار عاقلانه و مدبرانه ای بود، که اگر اینطور نبود امام آن را نمی پذیرفت/ این کار در آن مقطع باید انجام می گرفت/ ما از نزدیک شاهد بودیم و می دیدیم که چه دارد می گذرد/ باید مراقب تحریف ها در این مورد بود . ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی اولین روز مهر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سی و یکمین روز شهریور ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سی امین روز شهریور ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله باکیده در برنامه سینما معیار گفت: متاسفانه افرادی که قرار بود از سینمای دفاع مقدس حمایت کنند، درگیر دریافت پست و مقام های شخصی شدند و تعهد خود به ثبت وقایع تاریخی را فراموش کردند.