شنبه ۱۶ اسفندساعت ۱۱:۲۷Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وقایع تاریخی»

خبرگزاری تابناک   ۲ ساعت پیش    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی شانزدهمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی پانزدهمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آی فیلم سریال پربیننده گاندو را از فرداشب، جمعه 15 اسفند روی آنتن می برد. به گزارش روابط عمومی شبکه آی فیلم، پخش مجموعه تلویزیونی گاندو به کارگردانی جواد افشار و نویسندگی آرش قادری، از جمعه 15 اسفند از آی فیلم فارسی آغاز می شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی پانزدهمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سیزدهمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دوازدهمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی یازدهمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دهمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی نهمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هشتمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هفتمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی ششمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ترجمه کتاب پروازهای زیرزمینی اثر بن اچ. وینترز که روایتی برگرفته از وقایع تاریخی و تخیلات نویسنده است و به موضوع نژادپرستی و برده داری در آمریکا می پردازد منتشر شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی پنجمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر صلاحی در همایش نیم روزه پس از یک قرن؛ واکاوی کودتای سوم اسفند 1299 گفت: گاهی وقایع تاریخی در آیینه ادبیات، خاصه ادبیات داستانی بازنمایی می شوند. کودتای سوم اسفندماه 1299 نیز از این قاعده مستثنا نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهارمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در آیین افتتاح رسمی دفتر نمایندگی مسجد مقدس جمکران که در بیت امام جمعه تبریز برگزار شد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سومین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۵:۰۵    
تلویزیون با در دستور کار قرار دادن سریال هایی با مضمون تاریخ معاصر می تواند نسل های بعدی را از کم و کیف اتفاقات و وقایع تاریخی مطلع سازد و فرهنگ ساز نسل های بعدی شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
تبیین و بررسی مفاهیم سیاسی و اجتماعی، تحلیل مناسبات گفتمانی در ایران و روایت گری تحلیلی از برخی وقایع تاریخی معاصر، از موضوعات کتاب ورای متن است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دومین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی اولین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سی امین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و نهمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هشمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هفتمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و ششمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و پنجمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- امام جمعه موقت دزفول با تاکید بر لزوم درس گرفتن از وقایع تاریخی گفت: آنها که دم از اعتماد به آمریکا می زنند توجه کنند که هر گروه و کشوری که به آمریکا اعتماد کرده ، نابود شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و چهارمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و سومین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۱:۴۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و دومین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام دهه فجر، با حضور معاون صدا و هنرمندان رادیو نمایش، از کتاب گویای چغک روایتی از وقایع تاریخی انقلاب اسلامی در شهر مشهد رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به همت ایران صدا کتاب چغک در قالب کتاب گویا در اختیار علاقه مندان قرار گرفت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و یکمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
با حضور معاون صدا کتاب گویای "چُغُک" که روایتی از وقایع تاریخی انقلاب در شهر مقدس مشهد و زندگی رهبر معظم انقلاب است، رونمایی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۰:۱۵    
نیلوفر ذوالفقاری حالا 42سال از آن روزهای پرالتهاب گذشته؛ از رویدادهای مهمی که درنهایت به پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد. مثل همه رویدادهای تاریخی دیگر، آنچه برای نسل های بعد باقی مانده تا با حال و هوای آن روزها و وقایع تاریخی آشنا شوند، روایت های راویان، عکس ها و فیلم هاست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کتاب گویای چُغُک که روایتی از وقایع تاریخی انقلاب در شهر مقدس مشهد و زندگی رهبر معظم انقلاب است، رونمایی شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیستمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
فرهنگ امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۰    
فرهنگ امروز/ پرنیان خجسته حال آدمی مادام متاثر از سلسله وقایع تاریخی محیطش می شود. جریانات تاریخی همچون رودی هستند که افراد جامعه بر آن شناورند. ویژگی اساسی این رود، جریان کند یا تند آن است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی نوزدهمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی درباره سریال جلال دو اظهار کرد: ساخت این قبیل سریال ها که وقایع تاریخی را روایت می کند، به نوعی مقابله با جریان تحریف است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هفدهمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی شانزدهمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی شبکه یک، در این برنامه آقایان دکتر جواد منصوری، دکتر تبرائیان و جواد شمقدری کارگردان سریال روزهای ابدی حضور دارند و به تحلیل و بررسی این دوره از تاریخ نظام جمهوری اسلامی خواهد پرداخت. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۰    
نیلوفر ذوالفقاری روزهای پرالتهاب یکی از مهم ترین انقلاب های تاریخ، یعنی انقلاب اسلامی ایران، چه برای آنها که آن روزها را به چشم دیده اند و چه برای جوانانی که سال ها بعد از آن به دنیا آمده اند، در قاب عکس های عکاسان پیشکسوت ماندگار شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی پانزدهمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهاردهمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری ایلنا: معاون سیمای رسانه ملی از پشت صحنه سریال الف فاخر جشن سربرون بازدید کرد. حمید شاه آبادی با حضور در محل تصویربرداری سریال جشن سربرون در منطقه سولقان استان تهران در جریان روند تولید این مجموعه نمایشی الف فاخر قرار گرفت. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سیزدهمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.