پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۳:۴۵Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وقایع تاریخی»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و ششمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و پنجمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۵۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و چهارمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان تماشاگه توالی تکراری وقایع تاریخی را به هم می ریزد، روزگار کهن و معاصر را در هم می تند و در نهایت با عینیت یافتن پاره ای از نقش ها، امکان غلبه خیال بر واقعیت فراهم می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و سومین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ،ممکن است قبلاً در مورد وقایع تاریخی مانند مواردی که در مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد شنیده اید و فکر کرده اید که آن ها قبلاً رخ داده اند! اما معلوم شد که در وهله اول این اتفاق نیفتاده است! ویولون نوازی نرون در هنگام سوختن روم ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۳۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و دومین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، وقایع تاریخی و سرگذشت اقوام و افراد دارای عبرت و پند است. جوامعی موفق ترند که عبرت بهتری از تاریخ بگیرند؛ یعنی عناصری که در گذشته، زمینۀ پیشرفت ملت ها را فراهم آورده، تقویت کرده و عناصری که زمینه ساز انحطاط جوامع شده است را کنار بگذارند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۷:۳۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و یکمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۵۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی نوزدهمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۴۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هفدهمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی شانزدهمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ خبرگزاری صدا و سیما نوشت: مهم ترین رویداد های تاریخی جهان در چنین روزی (شانزدهم خرداد سال 1400) به شرح زیر است: شهادت امام جعفر صادق (ع)، امام ششم شیعیان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۱:۰۲    
ایسنا/قزوین یکی از اعضای جمعیت فدائیان اسلام با بیان اینکه علت جریان 15 خرداد بیداری روحانیت قم بود، گفت: 15 خرداد یک شبه به وجود نیامده است، یک سابقه تاریخی داشته و نیاز به روشنگری دارد که روحانیت این جریان را حرکت دادند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی پانزدهمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهاردهمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
در زمینه های شکل گیری انقلاب و جرقه های مخالفت با سیستم شاه از واقعه 15 خرداد نیز در کنار دیگر وقایع یاد می شود. واقعه ای که عمده مردم جامعه از علل وقوع آن مطلع اند، اما شاید نسل جوان از زیربنا های این اتفاق بی اطلاع باشد و لازم است وقایع تاریخی این چنینی که نقش محوری در شکل گیری انقلاب داشته اند ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار سعید محمد، فرمانده پیشین قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه گفت: دولت در فراخوان فریب مردم را به بورس کشید، جیب مردم را زد و پول مردم را به باد داد. به گزارش تسنیم محمد در جمع هواداران آیت الله رئیسی در محوطه سنگ فرش ارک تبریز ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان دبیر انجمن ادبی صراط زنجان، گفت: بیان تاریخ به زبان هنر می تواند تلنگری برای افراد باشد تا به مطالعه آن بپردازند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سیزدهمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۷:۳۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دوازدهمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه موسیقی نواحی سرمایه ملی است گفت: این موسیقی راوی صادقانه از مردانگی ها، حماسه ها است و بسیاری از وقایع تاریخی در کلام موسیقی نواحی جاری شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۷:۳۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی یازدهمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۵    
با مروری بر آثار برجای مانده از امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی، درخواهیم یافت که شهود وقایع تاریخی از نزدیک و نظر عبرت اندوز بدان، از عوامل شکل دهنده شخصیت آن بزرگ بوده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دهمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی نهمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هشتمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هفتمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی ششمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی پنجمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهارمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۳:۴۸    
دزیره رمانی است که هم می توان آن را به علاقمندان تاریخ سفارش کرد و هم به کسانی که با تاریخ میانه ی چندانی ندارند! بدیهی است علاقمندان تاریخ از خواندن رمانی با این ویژگی ها لذت بسیار خواهند برد؛ اما از سوی دیگر آنها هم که میانه ای با تاریخ خواندن و یا دنبال کردن وقایع تاریخی ندارند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دومین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی یکمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سی و یکمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: نسل جوان که شناخت لازم از وقایع تاریخی ازجمله تخریب قبور ائمه بقیع ندارد باید تجلیل و تکریم و گرامیداشت ها برای آن ها جنبه آگاهی بخشی داشته باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سی امین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و نهمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هشتمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ خبرگزاری صدا و سیما نوشت: مهم ترین رویداد های تاریخی جهان در چنین روزی (بیست و هشتم اردیبهشت سال 1400) به شرح زیر است: روز بزرگداشت عمر خیام، دانشمند و شاعر ایرانی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هفتمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و ششمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و پنجمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۱۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و چهارمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و سومین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و یکمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیستمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی نوزدهمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هجدهمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هفدهمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.