جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۲:۲۱Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرماندهی معظم کل قوا»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
این فرزند برومند ایران زمین با عزمی راسخ فرمان فرماندهی معظم کل قوا را در تمام زمینه های جنگی و عقیدتی سر لوحه کارش قرار داده بود و همیشه شجاعانه پیش قدم و داوطلب امورات جنگی بود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۷:۰۸    
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا درباره لزوم استفاده از هوش مصنوعی در محصولات دفاعی، گفت: آنچه که مسلم است، جهان آینده، جهان هوش مصنوعی است که از آن در همه عرصه ها و ابعاد از جمله در عرصه دفاع استفاده می شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۴۰   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قم پرس ؛حجت الاسلام حمید نیکزاد دبیر ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش امروز با اعلام این خبر گفت: پیرو اجرای مصوبه فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر تسرّی مقررات خدمت وظیفه روحانیون در امور علمی، فرهنگی و تبلیغی در وزارت آموزش و پرورش ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: نظام سلطه می خواست با نسل جدید، از امام خمینی(ره) و آرمانهای مقدس این نظام ولایی انتقام بگیرد، اما به کوری چشم دشمنان نسل جوان به آرمانهای امام و رهبری خیلی وفادار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۷    
رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اگر بخواهیم ماهیت انقلاب اسلامی ایران را با انقلاب های توحیدی گذشته و انقلاب های معاصر مقایسه کنیم می توان ادعا کرد، موفق ترین انقلاب ها در طول تاریخ، انقلاب اسلامی ایران است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا گفت: امام خمینی (ره) در بحث ساماندهی اردوگاه توحیدی و هدایت جهان اسلام در تاریخ یکی از تاثیرگذارترین افراد شناخته می شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در کرمانشاه، همایش جهاد تبیین امروز به مناسبت سی و چهارمین فرا رسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با موضوع امام محور وحدت امت ویژه روحانیون با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی، رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا برگزار شد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۳۳    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سعیدی شاهرودی گفت: تبار و پیشینه انقلاب اسلامی را تنها در مکتب نبوی و علوی و گنجینه اسلام می توان جستجو کرد و انقلاب خمینی (ره) تنها با انقلاب پیامبر اعظم حضرت محمّد (صلی الله علیه و آله) قابل مقایسه است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: امام راحل (ره) به ملت ما درس آزادگی داد و آنچه در فتح خرمشهر به خوبی گل کرد، رشادت و غیرت این ملت بود و ما این را مدیون امام (ره) و فرهنگ شیعی هستیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۶    
حجت الاسلام رضا صادقی گفت:فتح خرمشهر نماد اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تحت امر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خمینی(ره) بود که با عزم خود ضربه های مهلکی بر دشمن متجاوز وارد کردند
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش صبح امروز (سوم خردادماه) در مراسم صبحگاه این نیرو ضمن تبریک سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر با بیان اینکه مناسبت هایی همچون سوم خردادماه را باید قدر بدانیم چرا که آزادسازی خرمشهر ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده ناوگان شمال نداجا گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز هم با ایمان به خداوند و شجاعت هرچه تمام تر و به روز رسانی تجهیزات و با تبعیت محض از فرماندهی معظم کل قوا و با پشتیبانی مردمی توانسته اند اقتدار نظام را در اقصی نقاط عالم به رخ جهانیان بکشانند.
رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش: حجت الاسلام والمسلمین صالحی نسب در شانزدهمین کنگره ملی فاتحان خرمشهر و همایش تجلیل و تکریم همسران شهدا در ارومیه گفت: تبعیت از فرامین فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) مهم ترین رمز موفقیت نیروهای مسلح است . ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
امیر سرتیپ حیدری گفت: در راستای تحقق منویات فرماندهی معظم کل قوا در زمینه افزایش جمعیت و فرزندآوری، نیروی زمینی ارتش تسهیل کننده ازدواج آسان در بین کارکنان است.
اردستان زیبا- معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی معظم کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح گفت:دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد شبهه در بین آحاد جامعه هستند و باید با جهاد تبیین توطئه دشمنان را خنثی کنیم
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۶    
سرهنگ الهی راد گفت: انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نوجوانان و جوانان یکی از تاکیدات فرماندهی معظم کل قوا است که در راستای این حرکت عظیم مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس می تواند در تمامی ابعاد دوران پر افتخار دفاع مقدس را به بازدید کنندگان ارائه کند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوگروه 86 پس از طی کردن حدود 60 هزار کیلومتر دریانوردی تا آخر اردیبهشت ماه در بندرعباس پهلوگیری خواهد بود. ...
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۶    
چهار صدو نود و هفتمین شماره (فروردین و اردیبهشت ماه سال 1402) مجله صف ارتش جمهوری اسلامی ایران چاپ و منتشر شد. به گزارش روابط عمومی ارتش، در شماره چهار صدو نود و هفتمین شماره صف ارتش جمهوری اسلامی ایران ...
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۹    
با حضور رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا انجام شد؛ با حضور حجت الاسلام والمسلمین سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا، چهارمین همایش علمی بیانیه گام دوم انقلاب با موضوع جهاد تبیین در ستاد نیروی پدافند هوایی ارتش برگزار شد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان نیروی مردمی و بازوی قدرتمند فرماندهی معظم کل قوا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان نیروی مردمی و بازوی قدرتمند فرماندهی معظم کل قوا است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مسئول دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: مردم در مواجهه با دو جبهه نور و نار (حق و باطل) باید وضع خود را تعیین کنند و اینکه طرف حق هستند یا باطل؛ اینکه خود را بی طرف بدانند، مشکلی است که در جامعه امروز با آن مواجه هستیم.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی اظهار داشت: در نگاه حکیمانه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) نسخه موفق برای مقابله با جنگ شناختی دشمن و تاکید معظم له بر شناخت ابعاد جنگ نرم دشمن برای همگان لازم، اما برای فعالان فرهنگی و هنری از همه لازم تر است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: الحاق تجهیزات به طور مستمر شکل می گیرد و برنامه های متعددی نیز برای سال 1402 صورت گرفته که به لطف الهی به زودی از آنها رونمایی خواهد شد. ...
طی پیامی؛ امیر سرتیپ حاتمی مشاور فرماندهی معظم کل قوا در امور ارتش در پیامی 29 فروردین روز ارتش و حماسه آفرینی های نیروی زمینی ارتش را به امیرسرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی ارتش، متن پیام بدین شرح است: ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: توکل به خدا، اخلاص در عمل، ولایت مداری و تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا رمز موفقیت ارتش همیشه قهرمان جمهوری اسلامی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ فلاح گفت: امروز نیروی زمینی ارتش در تمام میدان ها از حضور در مرز های کشور گرفته تا بحث مردم یاری حضور فعال دارد؛ به گونه ای که همواره موجبات تحسین فرماندهی معظم کل قوا را فراهم آورده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا از ملت ایران از به عنوان پرچمدار ظهور ذخیره الهی یاد کرد و گفت: حضور ایران در منطقه غرب آسیا برای زمینه سازی ظهور ولی الهی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: آمریکا تلاش کرد سوریه را از محور مقاومت حذف کند ولی اراده رهبر معظم انقلاب مانع از این شد و امروز دولت های عربی برای رابطه با دولت سوریه اقدام کرده اند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: مقابله با شکل دهی خاورمیانه بزرگ و ناکام گذاشتن آمریکا در شکستن جبهه مقاومت از اقدامات راهبردی ایران اسلامی است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۷    
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه آمریکا اهدافی از جمله ساماندهی خاورمیانه بزرگ، مقابله با انقلاب اسلامی، حذف حزب الله از لبنان و رژیم سوریه و تجزیه عراق و ایران را دنبال میکرد، گفت: اما با نقش آفرینی رهبر معظم انقلاب و حاج قاسم سلیمانی این توطئه ها خنثی و نقش بر آب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: ترویج اندیشه مهدویت و مقاومت راهبرد انقلاب اسلامی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: آمریکا طراحی های بسیاری برای فتنه گری می کند اما با حضور پررنگ و قدرتمند مردم ایران، طرح های آنان به نابودی کشیده می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۷    
بهنام نظری گفت:دولت سیزدهم در تحقق فرمان سال و رفع دغدغه های فرماندهی معظم کل قوا ذره ای در خود تردید راه نداده و تمام ظرفیت ها را برای این حرکت عظیم مهیا خواهد کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت:رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش به رادیو تهران گفت: تدبیر فرماندهی معظم کل قوا بر این قرار گرفته است که به علت همزمان بودن با ماه مبارک رمضان، رژه نیروهای پیاده انجام نشود و فقط رژه محمول برگزار می شود. رژه محمول خودرویی و رژه هوایی و دریایی که خیلی هم گسترده است
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: تدبیر فرماندهی معظم کل قوا بر این قرار گرفته است که به علت همزمان بودن با ماه مبارک رمضان، در رژه 29 فروردین، رژه نیرو های پیاده انجام نشود و فقط رژه محمول برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سعیدی گفت: برای راهیابی به واقعیت و تاریخ پنهان این رژیم جعلی از دو مسیر می توان حرکت کرد. مسیر نخست مطالعه اندیشه ها، تفکرات، مبانی فکری، سیاسی و نوع نگرش آنان به یهود نژادپرست، بشریت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۷    
مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: سپهبدشهید صیاد شیرازی با بازرسی های مداوم در بازسازی نیروهای مسلح پس از دوران جنگ، نقش بسیار مهمی داشت.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مشاوره فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به ویژگی های برجسته شهید صیاد شیرازی، گفت: شهید صیاد تربیت یافته مکتب امام خمینی(ره) بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مشاور فرماندهی معظم کل قوا گفت: دشمن کارش دشمنی است و او به فکر براندازی به هر نحوی هست و ما باید آگاه باشیم. دشمن از غفلت ما استفاده می کند و جوانان ما را در حوادث چند سال گذشته به صحنه می آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه امروز نیروهای مسلح کشور بیدار و هوشیار و در حال آماده باش کامل هستند، گفت: فریب تبلیغات دشمن را نخورید، کار دشمن، دشمنی است و ما باید حواسم باشد که دشمن از غفلت ما بهره گیری نکند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۱    
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: راهپیمائی با شکوه مردمی در روز های اخیر این پیام را به فتنه گران داد که راه مردم از این فتنه گران جداست و آنها بایست به مسیر کج و نا ثواب خود پایان دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که گام های مؤثری در جهت افزایش اخلاص، بصیرت، همدلی و همبستگی روزافزون میان نیروهای مسلح مکتبی کشور برداشته شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: آمادگی و توان رزمی بالای نیروی زمینی ارتش امروزه زبانزد تمام رسانه های دنیا است. به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و گرامیداشت روز جوان در دیدار چهره به چهره با نخبگان متاهل و خانواده های آنها در مرکز آموزش 01 شهیدان سرباز ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
تسنیم نوشت : جانشین فرماندهی معظم کل قوا در فراجا از سردار رادان خواست تا عامل یا عوامل برخورد نامناسب با یکی از بانوان که فیلم آن منتشر شده است، شناسایی و به مراجع ذی صلاح معرفی شوند
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۶۸ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی معظم کل قوا در فراجا از سردار رادان خواست تا عامل یا عوامل برخورد نامناسب با یکی از بانوان که فیلم آن منتشر شده است، شناسایی و به مراجع ذی صلاح معرفی شوند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه رویداد با حضور سردار سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا به موضوع جایگاه تجهیزات و تکنولوژی نظامی پرداخت. سردار سنای راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در پاسخ به سئوال خبرنگار جام جم اظهار داشت ...
نبأپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس از استان تهران، با تایید فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای مدظله العالی سردار سرتیپ دوم احمد ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران به درجه سرتیپی ارتقاء یافت. ...
اقتصاد ایران: رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: هدایت انقلاب در عرصه بین الملل و خنثی سازی فتنه های چند دهه اخیر از ویژگی های رهبر معظم انقلاب است.