یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۲۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «وهابیت»

رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۰    
دبیر ایالتی مجلس وحدت مسلمین پاکستان انفجار مهیب و کشنده شهر کراچی پاکستان را به شدت محکوم کرد و از خانواده جان باختگان حادثه ابراز همدردی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۷    
خاندان آل شیخ از نسل محمد بن عبدالوهاب هستند که رهبری دینی در عربستان را بر عهده دارند، این نسل از مقامات دینی از ابتدای موجودیت حاکمیت سعودی تاکنون با آنها ائتلافی نزدیک و مستحکم داشته اند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جماعت اسلامی اهل بیت(ع) کامرون گفت: شیعیان در این کشور از رسانه ها به راحتی و به صورت مداوم برای تبلیغ دینی استفاده می کنند و در برنامه های تلویزیونی حضور می یابند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۰۳    
نبش قبر از دیدگاه همه مذاهب اسلامی حتی در وهابیت حرام است، زیرا شکافتن و نبش قبر که موجب نمایان شدن جسد متلاشی شده میت می شود، اهانت و هتک حرمت به وی تلقی شده حتی در صورت وجود برخی امور لازم و عقلایی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سلمان پادشاه عربستان سعودی با صدور احکام جدیدی دستور به بازسازی دادگاه عالی کشور و همچنین عالی ترین مقام مذهبی داده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عمده شیعیان عربستان در مناطقی زندگی می کنند که سرشار از منابع نفتی است، ولی بافت اجتماعی تبعیض آمیز آل سعود باعث شده است آن ها از بسیاری از مناصب دولتی بی نصیب باشند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۵    
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان، شهدای خان طومان را سند مظلومیت نظام اسلامی در بصیرت بخشی و مبارزه با جنایات وهابیت و اسلام آمریکایی دانست
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
حوزه / رئیس مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولیعصر(عج) با بیان این که وهابیت تکفیری و شیعیان افراطی دو روی یک سکه و هر دو مصیبتی برای جهان اسلام هستند، گفت: توهین به خلفای اهل سنت و همسر پیامبر(ص)، مورد تأیید بزرگان شیعه و مراجع تقلید نیست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: همانگونه که بنی امیه به دنبال اعتبارزدایی از جایگاه اهل بیت (ع) بودند، دشمنان کنونی خط اهل بیت که هم وهابیت و هم شیعه انگلیسی از آبشخور آنان به وجود آمده اند، به دنبال اعتبار زدایی از فرهنگ ناب شیعه و اربعین هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: دشمنان کنونی خط اهل بیت که هم وهابیت و هم شیعه انگلیسی از آبشخور آنان به وجود آمده اند، به دنبال اعتبارزدایی از فرهنگ ناب شیعه و اربعین هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
آموزش های اسلامی در طریقت های صوفیانه الجزایر همگی بر دوری از تفکر وهابیگری صحه می گذارند. شیوخ صوفی همچنین برای جلوگیری از حضور تندروهای وهابی بعضا در سیاست دخالت می کنند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام آبرومندنسب:وهابیت خبیثی که درلباس خادم الحرمین بنام دین یهودیت نامشروع اسرائیل را به رسمیت می شناسدوپایگاه لانه جاسوسی استکبارجهانیست ازاستکبارهم پست ترومنفورتراست
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه گفت: فاطمیون آمریکا و وهابیت را به خوبی شناخته بودند و با شناخت کامل از صحنه نبرد به مصاف دشمن رفتند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان بررسی تطبیقی مبانی فکری وهابیت با حنابله به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش این حوزه، در مرکز تخصصی مطالعات تطبیقی مذاهب اسلامی برگزار شد.
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه، با تمجید از فعالیت های علمی آیت الله حسینی قزوینی تولیت مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) تهران، گفت: فعالیت های علمی در جهت رفع شبهات وهابیت قابل تقدیر است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۲    
به مناسبت هفته دفاع مقدس نشست سیاسی جریان شناسی وهابیت در هیرمند برگزار شد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۶    
مدیر امور مبلغان جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری دو دوره تخصصی نقد سلفیه با تأکید بر وهابیت و تربیت مبلغ مهدویت ویژه مبلغان این مؤسسه علمی حوزوی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کار سابق لبنان در واکنش به روی آوردن کشورهای عربی به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی گفت که عربستان و وهابیت نقش بارزی در عادی سازی روابط ایفا کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فعالیت دینی در مناطقی که شیعیان و اهل سنت کنار یکدیگر زندگی می کنند، هنر می خواهد. می توان با احترام به مکتب و آیین یکدیگر، کنار هم زندگی کرد و یا با ایجاد اختلاف و تفرقه کاری کرد که وهابیت از دل آن بیرون آید.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۱    
امام جمعه پیشاور پاکستان وهابیت را ان روی سکه صهیونیزیم جهانی دانست و گفت: چنان که صهیونیزیم فقط به صلاح خود می اندیشد، وهابی های تکفیری نیز فقط به نجات خود اند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۶    
حوزه/ چهل و هشتمین نشست از سلسله نشست های تخصصی کلمه سواء با عنوان مقتل شناسی امام حسین(ع) با رویکرد پاسخ به شبهات وهابیت به صورت مجازی برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۴۵    
خوزستان - سعیداوی با اشاره به اینکه وهابیت ریشه در صهیونیسم دارد، گفت: محمد بن عبدالوهاب تربیت یافته تفکر صهیونیسم است و وهابیت پیوند عمیق اعتقادی با صهیونیسم دارد.
برترین ها / شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: مصطفی تاج زاده؛ فعال سیاسی درباره پرونده نوید افکاری به رئیس قوه قضائیه نامه نوشت. جناب آقای رییسی / رییس محترم قوه قضاییه / با سلام اعلان جزییات پرونده برادران افکاری از سوی وکلا و خانواده متهمان پرسش ها و ابهامات زیادی را برانگیخته است. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۷    
خوزستان - حجت الاسلام رستگارنیا گفت: 7 هزار جلد کتاب در بخش منابع و مصادر اهل سنت، کلام شیعه، نقد وهابیت و تفاسیر اهل سنت در کتابخانه دفتر تبلیغات خوزستان وجود دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
صبح 23 محرم 1427 ه.ق بود که بدترین و فاجعه آمیز ترین نوع جنایت خفت بار رخ داد و گنبد حرم حضرت امام هادی و امام حسن عسکری (علیهما السلام) هدف خشونت تروریست های تکفیری قرار گرفت.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مستند تعصب کور به تهیه کنندگی و کارگردانی حمید کوهپایی، جنایات فجیع تروریست های وهابی را برای مخاطبان اردو زبان شبکه سحر افشا می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این مستند تاریخچه پیدایش وهابیت و ایدئولوژی این گرایش مذهبی و خشونت های فاجعه بار انسانی آنان به تصویر کشیده می شود. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۱    
آقای جهری (از مسئولین سابق وهابیت در سنگاپور) درباره گرویدنش به مذهب شیعه سخن می گوید.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۸:۵۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : رفتار اسلام ستیزانه غرب با عملکرد گروه هایی مانند داعش و وهابیت را نمی توان تفاوتی قائل شد. مدت هاست که غرب با رفتار هایی به ظاهر متمدنانه و بر اساس شعار آزادی بیان و باصطلاح دموکراسی به ارزش های اسلامی اهانت می کند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله محمدجعفر طبسی، استاد سطح عالی مهدویت حوزه، در یادداشتی به دو شبهه مرتبط با عاشورا یعنی تردید در ارسال سر مقدس اباعبدالله الحسین(ع) به شام و حرمت عزاداری که از سوی وهابیت بیان می شود پرداخت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ نایب رئیس شورای حوزه های علمیه یزد با تقسیم عاشورای اباعبدالله(ع) به دو نیمه و تشریح و تبیین ابعاد مختلف آن گفت: امروز تمام همت دشمن از وهابیت گرفته تا آمریکای جنایتکا این است که ولایت را همچون زمان سیدالشهدا در این جامعه قضا کنند و دین منهای ولایت را در جامعه حاکم نمایند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ هیئت اندیشه ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان نشست تخصصی با موضوع مقتل شناسی امام حسین(ع) با رویکرد پاسخ به شبهات وهابیت را در روزهای 12 و 13 شهریور، در سامانه LMS این حوزه برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۴    
گروه استان ها سه تن از علمای اهل سنت خراسان شمالی در پاسخ به شبهات وهابیت درباره قیام امام حسین(ع)٬ قیام عاشورا را برگرفته از روحیه اصلاح گرایی امام و در ادامه روند تکمیل حرکت پیامبر خاتم(ص) تشریح کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
استاد دانشگاه قم با بیان اینکه برخی از مستشرقان صحنه عاشورا را با زاویه یک رقابت انتخاباتی یا از نگاه وهابیت تحلیل می کنند، گفت: ما به عنوان شیعه باید شخصیت ها، دستاوردها و تاریخ صحیح شیعه را به زبان، ادبیات و قلمی که غربی ها می فهمند بیان کنیم، نه به زبانی که میان خود ما رایج است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
هیئت همدلی| به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری فارس یکی از شبهات مهم که خصوصاً از سوی وهابیت در ایام محرم با ادبیات مختلف بیان می شود و متأسفانه گاهی توسط برخی از شیعیان نیز تکرار می شود، این است که می گویند شیعیان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۲۱:۲۶    
آمریکا و وهابیت به وجود آورنده تفکر تروریسم هستند که باید ریشه آن ها خشکانده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
آمریکا و وهابیت به وجود آورنده تفکر تروریسم هستند که باید ریشه آنها خشکانده شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از شبهات وهابیت در فضای مجازی برای تبرئه یزید از قتل نوه پیامبر(ص) این است که یزید نقشی در قتل سید جوانان اهل بهشت(ع) نداشت؛ دروغی که خلاف گواهی تاریخ است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/سرپرست معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه گفت: در حال حاضر 3300 مبلّغ در قالب طرح هجرت مستقر هستند. این مبلغان حداقل یک سال در منطقه فعالیت می کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۱    
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان فارس از برگزاری دوره کوتاه مدت آموزش مجازی نقد وهابیت در مدارس علمیه این استان خبر داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس ، حجت الاسلام والمسلمین وحید واحدجوان استاد عرفان اسلامی و مدیرگروه اخلاق و منابع اسلامی دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران ، درباره آسیب های عزاداری نوشته است: ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، مطلبی که در ادامه می خوانید، متن یکی از سخنرانی های حجت الاسلام انصاریان، محقق، مفسر و پژوهشگر قرآنی در محرم سالهای گذشته است که در حسینیه هدایت انجام شده است. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۱:۲۰    
عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) اندیشه های باطل ابن تیمیه را منشأ خیانت های آل سعود به شیعیان توصیف کرد و گفت: در حقیقت او نتواسته میان قیام حق و باطل فرق قائل شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سیدمحمد امین آبادی همه ساله و همزمان با شروع ماه محرم فشارها بر شیعیان مظلوم نیجریه افزایش می یابد. طی دو روز گذشته نیز منابع مطلع از حمله نیروهای امنیتی نیجریه به عزاداران حسینی در ایالت کادونا در شمال این کشور و شهید و مجروح شدن شماری از آنها خبر دادند ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل خبرگزاری رسا گفت: نسبت به تحریف شخصیت آیت الله تسخیری رسانه ها مراقب باشند تا رسانه های وهابیت نتوانند نسبت به شخصیت آن مرحوم سوء استفاده داشته باشند.
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به لطف وجود دولت عمان الحمدالله تفکرات فرقه وهابیت در این کشور جایی ندارد و برادران اهل تسنن در عمان هم به تفکرات این فرقه توجهی نمی کنند.