چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۱:۰۸Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریشه کنی فقر»

معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۲۹    
برنامه این هفته آفریقا امروز (Africa Today) در شبکه پرس تی وی، وضعیت توسعه صنعتی در آفریقا و تاثیرات آن بر رشد اقتصادی پایدار و ریشه کنی فقر در این قاره را مورد بررسی قرار می دهد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: گروه های جهادی متشکل از جوانان پرشوری هستند که به صورت انقلابی و جهادی برای رفع محرومیت و ریشه کنی فقر از منطقه تلاش می کنند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه ملایر از توزیع بسته معیشتی کمک های مؤمنانه در سطح شهرستان خبر داد و گفت: حدود دو هزار و 500 بسته معیشتی درحال توزیع است که این کمک ها با همراهی خیران بیشتر می شود. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۴    
رضا الماسی فشار اقتصادی و تنگی معیشت مردم در دوران کنونی، به خصوص برای کسانی که به دلایل مختلف دچار فقر اقتصادی هستند، به مسئله ای بغرنج تبدیل شده و شکاف طبقاتی را روز به روز عمیق تر کرده است. تجربه ثابت کرده برای علاج این وضعیت خیلی نمی توان به دولت اتکا کرد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به عنوان بخشی از یک طرح بزرگ تر، حزب کمونیست چین اهداف بی سابقه ای را برای ریشه کنی فقر در چین تا پایان سال 2020 در نظر گرفته است. صدها میلیون نفر در چین همچنان با درآمد پایین و استانداردهای ضعیف زندگی دست به گریبان اند. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: با ورود شرکت های بزرگ معدنی و صنعتی به حوزه مسئولیت های اجتماعی فقر و نابرابری در جامعه ریشه کن خواهد شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از ادای احترام به آرمان های والای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر وحدت همه مردم و مسئولان برای عبور از شرایط کنونی و ریشه کنی فقر در مسیر تداوم راه شهدا تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۶    
با استفاده از ظرفیتهای دینی می توان برای بهبهود جامعه و ریشه کنی فقر تلاش کرد .
شوشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۵    
شوشان / مجتبی حلالی: هر علتی، معلولی دارد. بدین معنا که هیچ رخدادی صورت نخواهد گرفت مگر آنکه دلیل و یا دلایلی در پس آن نهفته باشد. این واگویه بمناسبت 26 مهرماه (17 اکتبر) مصادف با روز جهانی ریشه کنی فقر به نثر در می آید. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام اشرفیان با بیان این که امروز در سایه فرهنگ وقف بسیاری از ارزش های دینی در جامعه حفظ می ماند، گفت: باید به این مسئله در جامعه بیش از پیش پرداخته شود و این سنت حسنه را گسترش داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۵    
تهران- ایرنا- مجتبی خداپرست پژوهشگر اقتصادی، فقر را به عنوان آسیب اجتماعی جدی و دارای ماهیتی چندگانه دانست و اظهار داشت: اثرات فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی این پدیده، افزایش انواع مختلفی از آسیب اجتماعی را به دنبال دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۷    
هفدهم اکتبر، از سوی سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی ریشه کنی فقر نام گذاری شده و این در حالی است که امروز حجم قابل توجهی از مردم جهان با پدیده فقر دست وپنجه نرم می کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: بر همگان به ویژه مسئولان لازم است در عرصه ریشه کنی فقر تلاشی کار آمد داشته باشند تا نیاز ضروری نیازمندان بر طرف شده و عدالت اجتماعی تحقق پذیرد.
اولین روز بین المللی زنان روستایی در 15 اکتبر 2008 تثبیت شد. در این روز به نقش حیاتی و مشارکت زنان روستایی در توسعه کشاورزی و روستایی، بهبود امنیت غذایی و ریشه کنی فقر روستایی تاکید شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نکته ای که آسیب زا شده آن است که شاهد بازیگوشی ثروت در بازار های مختلف با هدف افزایش ارزش ثروت و انتفاع ریالی و ارزی هر چه بیشتر هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۱    
ایرانی ، گفت: با توجه به اینکه خود زکات یک نوع مالیات است و بیشتر درآمد یک جامعه اسلامی از خمس و زکات،و در واقع کشورهای اسلامی که بخواهند زکات را به عنوان مالیات پرداخت کنند آن جامعه رشد کرده و باعث ریشه کنی فقر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان گفت: نگاه تعاملی برای ریشه کنی فقر در استان که یکی از مهمترین موضوعات و هدفگذاری ها محسوب می شود، وجود دارد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۴    
آیت الله فاضل لنکرانی: مسئولان برای ریشه کنی فقر در جامعه با تمام وجود به میدان بیایند (جمعه 21 شهریور 1399) 14:25 آیت الله فاضل لنکرانی با تقدیر از کمک های مردم به کمیته امداد برای نیازمندان گفت: مسئولان باید برای ریشه کنی فقر در جامعه اسلامی با تمام وجود به میدان بیایند ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۹    
آیت الله فاضل لنکرانی با تقدیر از کمک های مردم به کمیته امداد برای نیازمندان گفت: مسئولان باید برای ریشه کنی فقر در جامعه اسلامی با تمام وجود به میدان بیایند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۰:۱۵    
ایسنا/خراسان رضوی بخشی از برنامه 2030 سازمان ملل متحد درباره توسعه پایدار که در سپتامبر 2015 تصویب شد، اهمیت ریشه کنی فقر در همه اشکال و ابعاد آن ازجمله فقر شدید که بزرگترین چالش جهانی و یک ضرورت برای توسعه پایدار است را به رسمیت شناخته است.
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۶    
با توجه به فعالیتهای بین المللی خیریه ها در جهان، روز 5 سپتامبر از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی خیریه نامگذاری شد و هدف از این عنوان را بالا بردن سطح آگاهی عمومی مردم در خصوص فعالیتهای خیریه ها دانست . ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۴۵    
سومین گفت وگو از سلسله گفت وگوی های اینترنتی جمعیت پایش شفاف سازی و ریشه کنی فقر و فساد، با موضوع دولت مردم نهاد؛ میراث شهید رجایی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۰    
دومین گفت وگوی زنده اینستاگرامی سازمان مردم نهاد جمعیت پایش شفاف سازی و ریشه کنی فقر و فساد برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نخستین گفت وگوی زنده سازمان مردم نهاد جمعیت پایش شفاف سازی و ریشه کنی فقر و فساد با موضوع دیوان محاسبات؛ بایدها و نبایدها برگزار می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۶    
مدیرکل کمیته امدادخراسان رضوی گفت:درمان اصلی فقر و ریشه ای آن در گرو رشد اقتصادی کشور است که این امر را می توان در مواردی مانند مهار گرانی و تورم افسار گریخته، حفظ ارزش پول ملی، افزایش درآمد سرانه هر ایرانی، حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی، پیاده کردن اقتصاد مقاومتی، توجه ویژه به نیازمندان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۰    
امام جمعه شهرستان مشگین شهر گفت: پرداخت زکات در توسعه رفاه عمومی، گسترش دین و دینداری در جامعه اسلامی بسیار مهم بوده و عامل ریشه کنی فقر در جامعه است.
ایلنا: مدیر کل کمیته امداد استان سمنان، در نخستین دیدار با نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: در مسئله فقر و محرومیت با رشد و گسترش مواجه شده ایم و ابعاد فقر چند وجهی و دچار پیچیدگی شده است. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی جهت تصویب قوانینی در جهت ریشه کنی فقر و محرومیت، بر شناسایی عوامل تولید کننده فقر توسط کمیته امداد تاکید کرد و طبقه بندی فقرا را یکی از الزامات در جهت رسیدگی جامع به آنان عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: ثروت ها و نعمت های خدادادی در کشور در صورت مدیریت منطقی و انسجام نیرو ها می تواند فقر و محرومیت را ریشه کن کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - جمهوری اسلامی در حوزه ریشه کنی فقر در مناطق محروم و کم برخوردار مانند روستاها طی سال های گذشته با توسعه شبکه راه های ارتباطی توانسته خدمات قابل توجهی را در بخش بهداشت، آموزش ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۷    
حوزه/ امام جمعه آران و بیدگل به نقش قوه قضاییه در ریشه کنی فقر در جامعه اشاره کرد و گفت: قوه قضاییه با برخورد جدی با محتکران و مفسدان اقتصادی و اجرای عدالت در جامعه، باید زمینه ریشه کنی فقر را در جامعه فراهم کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بیرجند گفت: رسانه ها، تریبون دارها و سازمان ها باید فرهنگ بسیج سازندگی را توسعه دهند؛ زیرا اگر این گونه شود دیگر فقیر معنی ندارد و همه جا آباد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اندیشه و کار جهادی رمز ریشه کنی فقر در جامعه است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، ریشه کنی فقر را از برکات اجتماعی رزمایش مواسات و همدلی در کشور عنوان کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان گفت: ایجاد اشتغال های خانگی و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و خانواده های نیازمند می تواند تأثیر زیادی در ریشه کن کردن فقر داشته باشد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۸    
امام جمعه راین مواسات را از مولفه های اصلی گفتمان انقلاب اسلامی دانست و گفت: ریشه کنی فقر از جامعه یکی از برکات ناشی از مواسات مالی است.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شریفی گفت: مواسات موجب ریشه کنی فقر ازجامعه، رسیدن به کمال ولایت اهل بیت (ع) و موجب بهرمندی از دعای مستجاب الدعوه ها و مستفیض شدن از مژده الهی می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: براساس احادیث دینی، همدردی و کمک مؤمنانه مواسات سبب تعمیق محبت و پیوندهای برادری، برکت یافتن مال، ریشه کنی فقر از جامعه، رسیدن به کمال ولایت اهل بیت(ع) و مستفیض شدن از مژده الهی در جامعه اسلامی می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ متن نامه مدیرعامل جمعیت پایش فقر و فساد بدین شرح است: با سلام و احترام شرایط سخت ناشی از تحریمهای ظالمانه و محدودیت منابع ارزی و مشکلات ناشی از بیماری ویروس کوید19 در کشور ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۶:۵۴    
کسب و کار نیوز - حسین راغفر، مدیر عامل سازمان جمعیت پایش شفاف سازی و ریشه کنی فقر و فساد در نامه ای به دادستانی کل کشور، خواستار برخورد با فساد در تخصیص ارز واردات دارو در شرایط حساس کنونی کشور به دلیل شیوع بیماری کووید 19 شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۱    
قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین گفت: دین اسلام سفارش زیادی به احسان و نیکوکاری دارد و ترویج این مهم در جامعه باعث ریشه کنی فقر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با تاکید بر توجه به مشکلات نیازمندان در آستانه عید نوروز گفت: مشارکت خیران در فقرزدایی از برنامه های کمیته امداد امام خمینی(ره) است که در این راستا ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه سبب ریشه کنی فقر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - دستیار ویژه نخست وزیر پاکستان در امور رفاه اجتماعی و ریشه کنی فقر گفت: شبکه سلامت و درمان جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای جهان اسلام پیشگام است و امروز پیشرفت ایران در حوزه بهداشت کمتر از کشورهای توسعه یافته نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از اسلام آباد؛ معاون وزیر آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان در ادامه سفر خود به پاکستان با مقامات عالی رتبه و مسئولین دانشگاهی این کشور دیدار کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی -باقر لاریجانی معاون وزیر بهداشت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۸:۵۳    
اسلام آباد - ایرنا - معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران، فقر و بهداشت را از عمده ترین مسائل کشورها دانست و تاکید کرد: تهران آماده همکاری و تبادل تجارب با اسلام آباد برای ریشه کنی فقر است.
ایران اکونا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۱    
بیست و پنجم مهرماه که مصادف است با هفدهم اکتبر، از سوی سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی ریشه کنی فقر نامگذاری شده و این در حالی است که امروز حجم قابل توجهی از مردم جهان با پدیده فقر دست و پنجه نرم می کنند.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به تجربه موفق سیستم بانکی در توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: این مسیر، یک الگوی خوب برای توانمندسازی و ایجاد اشتغال و ریشه کن کردن فقر در کشور است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۹    
مشکل برای تامین صادرات گاز نداریم، جزئیات یارانه و حقوق در بودجه 99، واکاوی یک اعتراض، کاهش 16 نوع سهمیه کنکور، روحانی: تلاش برای ریشه کنی فقر مطلق، از عناوین روزنامه هاست.
ندای استان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: شرکت ها و صنایع بزرگ در استان بوشهر می توانند با استفاده از ظرفیت خود در حوزه مسئولیت اجتماعی به ریشه کنی فقر در استان کمک شایانی نمایند.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: صنایع بزرگ استان بوشهر به ریشه کنی فقر کمک کنند.