سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۱۹:۱۲May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شیخ بهایی»

ایده ی استخراج مواد مؤثره زعفران با روش فوق بحرانی به منظور استفاده در صنایع دارویی ارائه شده توسط شرکت دانش بنیان هیلدا اکسیر سلامت مستقر در دهکده فناوری و نوآوری کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان موفق به کسب مقام سوم بخش طراحان کسب و کار هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی شد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ سعید ابراهیمی با اعلام این خبر گفت: هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در دو بخش اصلی طراحان کسب و کار و فن آفرینی و تجاری سازی فناوری در روزهای پایانی اردیبهشت ماه به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با حضور کارآفرینان، فن آفرینان، کارشناسان ...
ترنجی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۲    
می خواهیم امروز با شما در مورد یک هتل سه ستاره و خوش قیمت در شهر اصفهان بگویم. هتلی که در موقعیت مکانی بسیار خوبی واقع شده است و مسیرهای دسترسی راحتی را به مکان های گردشگری و توریستی شهر برایتان فراهم کرده است ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ رئیس اداره پژوهش و فناوری هلدینگ پتروپالایش اصفهان گفت: این هلدینگ از طریق شرکت در نمایشگاه جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تلاش می کند تا ارتباط خود، شرکت های دانش بنیان و دانشگاه ها را بیش از پیش تقویت کند ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به برگزاری اختتامیه هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی نوشت:با تصویب شورا امسال، دومین سالی بود که جایزه مدیریت شهری نیز به جوایز این جشنواره اضافه و به ایده ها و محصولات برتر دانش بنیان شهری اهدا شد؛باور دارم این مسیر سراسر ستودنی است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 70 هزار شغل توسط شرکت های دانش بنیان پارک های علم و فناوری، سال گذشته در کشور ایجاد شد. وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حاشیه اختتامیه و اعطای جوایز هجدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی در اصفهان گفت: اکنون 54 پارک علم و فناوری و بیش از 250 مرکز رشد در [...]
این جشنواره ملی به مدت 2 روز و با حضور کارآفرینان، فن آفرینان، کارشناسان، سرمایه گذاران و مسوولان در اصفهان برگزار شد و دارای 2 بخش اصلی مسابقه ای شامل طراحان کسب و کار و فن آفرینی و تجاری سازی فناوری بود. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روزنامه اقتصادآینده از اصفهان، سیدرضا مرتضوی عصر امروز پنج شنبه در اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی اظهار کرد: برخود می بالیم که با میزبانی شرکت های فن آفرین سبب تعامل بیشتر بین سرمایه گداران و فن آفرینان در جشنواره شیخ بهایی شده ایم. ...
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: شرایطی مهیا شده که از طریق بورس و فرابورس برای شرکت های دانش بنیان، منابع مالی مناسب از طریق مشارکت عمومی ایجاد شود تا توسعه فناوری در محصولات دانش بنیان سرعت گیرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۱    
هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی امروز پنجشنبه بیست وهفتم اردیبهشت با حضور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
در اختتامیه هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی از برگزیدگان این دوره تجلیل و جوایز اعطا شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان اسامی برگزیدگان بخش های مختلف در هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۸    
دبیر هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: با توجه به شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم، سرمایه گذاری جمعی محور برنامه های جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی بود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۱    
همزمان با برگزاری جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، پنل مدیریت شهری اصفهان در این جشنواره صبح امروز پنجشنبه بیست وهفتم اردیبهشت در شهرک علمی و تحقیقاتی برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۲    
وزیر علوم در حاشیه بازدید از هجدهمین جشنواره ملی فن آوری شیخ بهایی گفت: برگزاری این جشنواره ها کمک می کند افرادی که ایده هایی منجر به تولید محصول دارند، کنار هم قرار بگیرند و همین آشنا شدن با توانمندی های یکدیگر به شکل گیری فناوری های چندرشته ای کمک می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با حضور صاحبان فناوری و محصولات دانش بنیان در اصفهان آغاز به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بازارچه طعم فناوری در حاشیه برگزاری هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی اصفهان برپاشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان – آجلی؛ دبیر جشنواره ملی شیخ بهایی گفت: فناوران حاضر در این جشنواره، برای سرمایه گذاری مستقیم از طریق تبادل سهام به سرمایه گذاران کارآفرین فعال کشور یا سکوهای تامین مالی جمعی معرفی خواهند شد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تصویری کمتر دیده شده از محمدعلی فردین (اسطوره سینمای ایران) در مغازه فرش فروشی اش در حوالی خیابان شیخ بهایی را مشاهده کنید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت دانش بنیان افتخار مدیران خاورمیانه با اشاره به طرح سامانه هوشمند مهارت شناسی و شخصیت شناسی منابع انسانی که به مرحله نهایی هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی راه یافته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۲    
هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی 26 و 27 اردیبهشت ماه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۳    
به مناسبت دهه کرامت با حضور ریاست و پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف اباد و خادمیاران رضوی از فرزندان شهدای مدافع حرم و امنیت در ارگ شیخ بهایی این شهرستان تجلیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی 26 و 27 اردیبهشت ماه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بانک سامان (سامان) از فروش ملک شیخ بهایی به شرکت سپ خبر داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۰    
امروز جلسه مهمی در سازمان لیگ در مورد هفته های پایانی برگزار شد که سهیل مهدی هم در آن حضور داشت.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ قاسم مصلحی در نشست خبری هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با اشاره به اهمیت این جشنواره اظهار کرد: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان مُبدع این جشنواره ملی و با توجه به نیاز جامعه در زمینه کارآفرینی در عرصه فناوری، مسئولیت برگزاری این رویداد را بر عهده دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از فناوران شرکت کننده در جشنواره شیخ بهایی تولیدکننده کنترل ولوهای کرایوژنیک با نصف قیمت نمونه های اروپایی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-مصلحی؛رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان گفت: شناسایی و معرفی واحدهای فناور و فن آفرینان به سرمایه گذاران، با هدف توسعه فناوری و شکوفایی اقتصاد ملی، در جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی دنبال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت جشن روز دختر با حضور هزار و 500 دختر شاهین شهری درتالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مرحله داوری نهایی هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی طی سه روز در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بازارچه طعم فناوری در زندگی برای اولین بار ، فروش محصولات دانش بنیان را در حاشیه هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی امکان پذیر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
9 طرح کسب و کار و هفت شرکت نوپا و 9 شرکت رشد یافته فن آفرین و تجاری به مرحله نهایی هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در اصفهان راه یافت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: بازارچه طعم فناوری در زندگی برای نخستین بار برگزار شده و استفاده از محصولات با فناوری خاص موجب جذابیت برنامه های جشنواره می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۷    
رئیس جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: جشنواره شیخ بهایی قدیمی ترین و معتبرترین رویداد فن آوری و فن آفرینی کشور است که با حمایت و تشویق شرکت های دانش بنیان در راستای حل مسائل و چالش های کشور، توسعه اقتصاد دانش بنیان، تأمین مالی و سرمایه گذاری در فناوری های نوظهور و پیشرفته دنیا را دنبال می کند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: در این دوره از جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، با توجه به نیازهای روز و کلان کشور دو جایزه ویژه مدیریت شهری و آب نیز به شرکت های برگزیده اعطا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - دبیر هجدهمین جشنواره شیخ بهایی گفت: محتوای اصلی رویدادهای هجدهمین جشنواره شیخ بهایی سرمایه گذاری و روش های تأمین مالی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: برای نخستین بار بخش بزرگی از جشنواره شیخ بهایی در محیط شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
طرح دانش بنیان تولید دو ماده پیشرفته جایگزین زیرگونیا و روی به جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی اصفهان راه یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
طرح تولید انواع لوله و پروفیل های فولادی با فناوری نورد سرد و جوش القایی به مرحله داوری نهایی هجدهمین جشنواره شیخ بهایی راه یافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۷    
آیت الله شیخ بهایی گفت: مسئولان کرمان در ارتباط با موضوع مسکن بیشتر تلاش کنند، به ویژه کسانی که در طرح جوانی جمعیت ثبت نام کرده اند، به این افراد زمین اهدا شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله شیخ بهایی با اشاره به دهه کرامت گفت: تبدیل امامزادگان به قطب فرهنگی با کمک مردم و برنامه ریزی مسئولین امکان پذیر است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۹    
آیت الله شیخ بهایی گفت: طرح زندگی زنان تراز دینی در قرآن کریم و در تاریخ اسلام مخصوصا زندگی حضرت زهرا (س) و حضرت معصومه (ع) در قالب های گوناگون اعم از گردهمایی های علمی و تجمعات، فیلم، پویانمایی، تئاتر، رمان و سایر جلوه های هنری در دهه کرامت بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
امسال برای نخستین بار در هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، رویداد جایزه ویژه فناوری آب با حمایت وزارت نیرو، شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور و شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان برگزار می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۵    
پنجاه و دومین رویداد از سلسله رویداد های یکشنبه های صادراتی صندوق نوآوری و شکوفایی با پذیرش هیئت تجاری - فناوری از کشور روسیه برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت علوم، سجاد محمد علی نژاد امروز در نشست خبری هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: شرکت های دانش بنیان نمونه عینی مشارکت مردم در اقتصاد هستند چون این شرکت ها عموما توسط دانش آموختگان و نخبگان ایجاد می شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
در هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی 10 برگزیده نهایی از فناوران معرفی می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی 26 و 27 اردیبهشت ماه به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی 26 و 27 اردیبهشت ماه به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۹:۵۰    
رئیس هجدهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی با اشاره اینکه یکی از روش های تأمین سرمایه مالی برای شرکت ها ، روش تأمین مالی جمعی است گفت: در ایام اختتامیه جشنواره ده فراخوان در این زمینه برای جذب سرمایه اعلام عمومی می شود.