شنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۰۷:۱۶May 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاکسیرانی»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا : تهران از یک عقب افتادگی تاریخی و بنابر اظهارات کارشناسان حداقل 10 ساله در حمل و نقل عمومی رنج می برد و در این بین تاکسی ها به ویژه تاکسی خطی جور این موضوع را تا حدی می کشند.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز از تصویب و ابلاغ نرخ کرایه تاکسی درون شهری شیراز برای سال 1403 با کرایه کورسی 6 هزار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اجرای طرح بخشودگی و تسهیل گری در دریافت پروانه فعالیت برای دارندگان تاکسی های غیرفعال و فاقد مجوز فعالیت به مناسبت دهه کرامت خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۵    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه 6 تهران از هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی در جغرافیای این منطقه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: سامانه سفیر مهر از بیست وپنجم اردیبهشت در دسترس شهروندان قرار گرفت و در 1400 مدارس این کلان شهر، بنر راهنمایی پیرامون نحوه انجام ثبت نام در این سامانه برای سرویس مدارس دانش آموزان نصب شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۴    
کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارائه طرح های مختلف از جمله طرح تاکسیرانی بر توانمندسازی مددجویان اهتمام ورزیده است و با برگزاری دوره های آموزشی مشترک با دستگاه های مختلف، همچنین اعطای تسهیلات سعی بر توانمندسازی و خودکفایی مددجویان خود دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در طرح بازنگری خطوط تاکسیرانی منطقه 5 ، بر اساس بررسی عرضه و تقاضا و درخواست شهروندان ، 3 خط جدید تاکسی به صورت آزمایشی راه اندازی شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران در گفت و گو با رادیو ایران گفت: بر اساس مصوبه امسال میانگین افزایش نرخ کرایه ها 45 درصد است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شادی مالکی در گفت و گو با نمودار گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در خصوص نرخ کرایه تاکسی ها به سامانه 137 پلاس گزارش دهند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۰    
طرح استعدادیابی جودو با حضور بیش از 500 نفر از دانش آموزان نواحی آموزشگاه ها در مقاطع مختلف تحصیلی در سالن شهدای تاکسیرانی مشهد برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان از ایجاد امکان ثبت شکایت اولیای دانش آموزان در سامانه سفیر مهر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: امکان ثبت شکایت اولیا در سامانه سفیر مهر فراهم شده است و همه خانواده ها می توانند شکایات خود پیرامون سرویس مدارس را از جمله هزینه و رفتار راننده در این سامانه ثبت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: برای اولین بار امسال بهسازی تاکسی ها را از طریق تعمیرگاه های مشخص شده در دستور کار قرار خواهیم داد، سال گذشته برای نوسازی خودروها بیش از 3000 پرونده تشکیل شد و تا کنون 1400 دستگاه تحویل داده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: در تهران 831 تاکسیران بانوی دارای پروانه اشتغال شناسایی شدند که 600 نفر از آنها فعال هستند.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
گفتنی است در بازدید از پردیس مسافری شرق، مدیران عامل شرکت واحد اتوبوسرانی و نیز سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی نیز حضور داشتند تا در مورد جانمایی و میزان ناوگان سیستم های حمل و نقل مکمل در پایانه جدید شرق به ارائه توضیحات لازم بپردازند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران از الکترونیکی شدن فرآیند تعیین کرایه تاکسی در تهران از طریق طراحی سامانه هوشمند و پویا از سوی شهرداری تهران خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان تاکسیرانی شهر تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی کتاب، رایگان خدمات رسانی می کند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از اکونگار، مسیح فرزانه کارشناس خودرو درباره واردات خودرو های برقی گفت: از هر منظری به خودروی برقی نگاه کنید چه برای مصرف برق و چه برای ناوگان حمل و نقل و تاکسیرانی چند مورد مهم داریم که پاشنه آشیل بشمار می آید که به آن توجه نشده است ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۳:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
برای ثبت نام لاستیک دولتی می توانید از طریق وب سایت رسمی هر تولیدکننده مدارک خود را بارگذاری کنید و لاستیک ها را رایگان دریافت کنید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی گفت: مقرر شده به ازای هر 330 خودرو برقی، یک مجموعه خدماتی برای خودروهای برقی درنظر گرفته شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از خدمات رسانی رایگان به بازدیدکنندگان سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب در طول روز های برگزاری این رویداد مهم فرهنگی در محل مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مهدی پیرهادی در این نشست که با حضور سرپرست سازمان تاکسیرانی برگزار شد، در سخنانی گفت: یکی از مهمترین موضوعات پیگیری تحت پوشش قرار دادن آن دسته از تاکسیرانانی است که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی نیستند. حتما این موضوع را پیگیری می کنیم و امیدواریم به زودی به نتیجه برسانیم ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از صدور گواهی معاینه فنی رایگان برای 2700 دستگاه تاکسی خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
هم میهن: عملکرد هیئت رئیسه مجلس دوره یازدهم مجلس از خاموش شدن تریبون نمایندگان گرفته تا عدم اعلام وصول استیضاح ها، مورد انتقاد قرار گرفت اما برخی از نمایندگان با اوج گیری این انتقادات در آستانه شروع به کار دوره دوازدهم مجلس مخالفند و به توصیه رهبری اشاره می کنند که گفتند ...
بر اساس اطلاعیه جدید سامانه فروش خودروهای وارداتی ( اطلاعیه شماره 13 ) ، برای اولین بار عرضه عمومی چند خودروی برقی که پیش از این قرار بود تنها در اختیار ناوگان حمل و نقل عمومی و تاکسیرانی قرار داشته باشد آغاز شده است. ...
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۳    
عصر دنا: رئیس تاکسیرانی شهرداری یاسوج گفت: کرایه ها در شهر یاسوج و حومه افزایش یافته است.
بویر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۳    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: تقریباً قیمت کرایه همه مسیرها در کهگیلویه و بویراحمد به روز شده و افزایش پیدا کرده است. اگرچه با توجه به تورم هر ساله افزایش کرایه ها طبیعی است و امری دور از انتظار نیست. ...
صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نوسازی ناوگان تاکسیرانی در تهران، به شدت احساس می شد و باید هرچه سریع تر این اقدام انجام می گرفت. نوسازی ناوگان تاکسیرانی، علاوه بر آنکه سیمای شهر را زیبا می کند، کمک بزرگی به کاهش آلودگی هوا نیز خواهد کرد و این خودروهای برقی سبب خواهند شد تا مشکلاتی مانند ناترازی بنزین برطرف شود. ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۱    
شرکت کرمان موتور قصد دارد تا اولین خودروی تمام برقی وارداتی خود را در سامانه یکپارچه به فروش برساند. یکی از جدیدترین خودروهای اضافه شده به لیست فروش سامانه یکپارچه در آخرین به روزرسانی صورت گرفته کی ام سی جی 7 تمام برقی است که پیش تر قرار بود فقط در اختیار تاکسیرانی قرار گیرد ...
اسب بخار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۸    
خودروهای برقی که پیشتر به عنوان تاکسی های برقی رونمایی شده بودند، اکنون وارد سامانه یکپارچه فروش خودرو شده اند. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در سال گذشته طی مراسم هایی، تعدادی خودروی برقی به سازمان تاکسیرانی تحویل شد ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نرخ کرایه تاکسی در سال 1403، با رای اعضای شورای شهر اهواز، 35 درصد افزایش یافت. لایحه افزایش نرخ های کرایه تاکسی، در اسفندماه سال گذشته تقدیم شورای شهر اهواز شد که با گذشت بیش از 2 ماه، میزان نرخ کرایه تاکسی ها مشخص و به تصویب شورا رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز با اشاره به پیشنهاد افزایش 35 تا 40 درصدی نرخ کرایه تاکسی، بر لزوم تصویب سریع نرخ جدید کرایه تاکسی ها تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران می گوید که از ظرفیت تاکسیرانان زن در پروژه تاکسی آنلاین، سرویس مدارس و شاتل سرویس ویژه بانوان استفاده خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از انعقاد تفاهم نامه خدمات اجتماعی ویژه رانندگان تاکسی بین این سازمان و سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل تاکسیرانی اهواز توضیحاتی درخصوص روند نوسازی ناوگان تاکسیرانی این کلانشهر ارائه کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز، دیدار رانندگان با مدیر عامل سازمان جهت بیان مشکلات و رفع آنها صورت گرفت. در این دیدار رانندگان به بیان مشکلات خود پرداختند. امیر صفی خانی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی ضمن بررسی مشکلات دستورات مقتضی را جهت رسیدگی به مشکلات رانندگان صادر کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۳:۵۱    
تهران - اقتصاد آینده - شورای عالی ترافیک ضمن تعیین مشخصات خودروی برقی مناسب ناوگان تاکسیرانی مقرر کرد، سقف تعداد ناوگان تاکسی برقی در هر شهر و تعداد پروانه صاده برای این نوع از ناوگان از سوی شهرداری ها به این شورا اعلام شود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور ، مشخصات خودروی برقی مناسب ناوگان تاکسیرانی اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور از تصویب مشخصات خودروهای برقی مناسب ناوگان تاکسیرانی در یکصد و نود و دومین جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم، در صورت دریافت کرایه تاکسی بالاتر از نرخ مصوب سال 1403، با متخلفین برابر مقررات برخورد قاطع صورت می پذیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. این دختر نماد اعتراض برای فلسطین در آمریکا شده است چند حقیقت شگفت انگیز درباره کشور هند و فرهنگ مردم آن حساب این افراد مشمول مالیات می شود واکنش تاکسیرانی به ویدئوی خبرساز یک تاکسی ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران در بازدید از دفاتر تاکسیرانی مناطق تاکسیرانی از برنامه های این سازمان درجهت رفع مشکلات تاکسیرانان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۶    
استاندار هرمزگان بمناسبت روز شوراها در دیدار با اعضاء شورای شهر بندرعباس بر ضرورت افزایش کیفیت زیست در بندرعباس فراتر از جمعیت فعلی، تاکیدکرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : سرپرست روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران از شناسایی و ارسال پرونده راننده تاکسی متخلف به هیات انضباطی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
بهنام پاکزاد در واکنش به انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر حمل بار نامتعارف از سوی یک دستگاه تاکسی، اظهار کرد: در چند روز گذشته ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که در آن یک تاکسی اقدام به حمل بار کرده و یک نفر هم روی سقف خودرو ایستاده و از بار مراقبت می کند ...
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
شهرداری تهران برای تحقق اهداف بلندمدت خود جهت ورود تاکسی های برقی به ناوگان تاکسیرانی پایتخت، قرادادی ارزشمند با شرکت مدیران خودرو منعقد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان یکی از راننده های تاکسی زرد در گرگان معتقد بود که رنگ زرد خودرو، تنها چیزی است که از سازمان تاکسیرانی به آنها رسیده و هیچ امکانات و امتیاز دیگری شامل حال شان نمی شود. از صبح تا نیمه شب در خیابان ها کلاچ و ترمز می گیرند تا نان حلال بر سر سفره خانواده ببرند ولی باز هم هشت شان گرو 9 است.
شهر بیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم گفت: در شش ماه نخست امسال تمامی تاکسی های سطح شهر به دستگاه کارت خوان مجهز می شوند.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، شادی مالکی، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: نظر به سیاست های دولت و شهرداری تهران جهت نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران با تاکسی برقی، همه مالکان تاکسی های فرسوده فعال در ذیل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران می توانند ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اهواز از واگذاری 136 دستگاه تاکسی جدید طی دو مرحله به رانندگان اهوازی خبر داد. امیر صفی خانی اظهار داشت: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به 136 دستگاه تاکسی حاصل همکاری مشترک شهرداری با کمیته امداد امام خمینی (ره) ...