جمعه ۰۴ اسفندساعت ۰۷:۲۰Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه سپند»

اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; اداره ارتباطات سازمان تاکسیرانی امیر صفی خانی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با بیان اینکه سامانه سپند (سامانه پایش ناوگان دانش آموزی ) به منظور ثبت اطلاعات شرکتها و رانندگان حوزه سرویس مدارس می باشد و جهت رصد و نظارت بر ناوگان فعال در این حوزه اهمیت بالایی دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای ترافیک استان تهران گفت: با ساماندهی سرویس مدارس شهر تهران، ترافیک پایتخت کاهش چشمگیری خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیرستاد شورای ترافیک استان تهران گفت: با ساماندهی سرویس مدارس شهر تهران، ترافیک پایتخت کاهش چشمگیری خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ساماندهی سرویس مدارس در قالب سامانه سپند انجام شده است، اما هنوز برخی والدین و مدیران مدارس نسبت به استفاده از سرویس های غیرمجاز آگاه نیستند.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۸    
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، سعید اکرم خانی در آستانه شروع سال تحصیلی جدید در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و لزوم خدمات رسانی هرچه مطلوب تر به شهروندان فهیم 900 بسته حمایتی به رانندگان تاکسی اعطاء شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۲    
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از والدین خواست برای درخواست سرویس مدارس فرزندان خود از طریق سامانه سپند اقدام کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان حمل و نقل شهرداری مهاباد گفت: براساس آخرین آماری که در سامانه سپند ثبت نام به عمل آمده 42 دستگاه مینی بوس، 20 دستگاه اتوبوس و 2 شرکت سواری حمل و نقل برای فعالیت در حوزه سرویس مدارس ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز از صدور پروانه فعالیت برای 24 شرکت سرویس مدارس و ثبت در سامانه سپند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان گفت: اولیای دانش آموزان با مراجعه حضوری به مدارس و یا سامانه سپند نسبت به تهیه سرویس مدرسه اقدام کنند و از طریق سامانه کرمان من از میزان نرخ نامه مصوب سرویس مدارس بر اساس مسافت که توسط شهرداری تعیین شده، آگاه شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش زنجان گفت: قرارداد سرویس مدارس باید در سامانه سپند ثبت شود و شهرداری بر فعالیت شرکت های سرویس دهی نظارت کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
اقدامات و تمهیدات لازم در آستانه بازگشایی مدارس و ستاد مهر در هفتمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان تشریح و بررسی شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اهواز با تاکید بر همکاری پلیس راهور، آموزش و پرورش و شهرداری در ساماندهی سرویس مدارس گفت: تنها به شرکت هایی پروانه فعالیت برای سرویس مدارس داده می شود که در سامانه سپند ثبت نام کرده باشند.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۸:۱۱    
والدینی که قصد ثبت نام در سایت هوشمند سرویس مدارس تهران را دارند می توانند به مطالعه مقاله زیر بپردازند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: ثبت نام سرویس های مدارس ایلام در سامانه سپند الزامی است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهند سامانه اکنون سپند در دسترس است و خانواده ها می توانند تقاضای سرویس مدرسه را در این سامانه ثبت کنند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
احمد اسدیان؛ معاون نظارت و بازرسی امور سیاسی و قضائی سازمان بازرسی نیز با اشاره به راه اندازی سامانه سپند از سال 98 توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، بازرسان کل استان ها را مکلف کرد که به منظور رصد و نظارت بر نحوه اجرای این امر و سامانه مذکور در سطح استان ها اقدام کنند.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۹:۱۹    
ایرسا- رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل کرمانشاه گفت: والدین می توانند مسیرفرزند خود را از منزل تا مدرسه در سامانه سپند رصد کنند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۵    
محمد مهدی احمدی در گفتگویی با فرتاک نیوز اظهار کرد:تمامی رانندگانی که در سامانه سپند ( سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) ثبت نام کرده باشند ماهانه 400 هزار تومان سهمیه سوخت دریافت خواهند کرد. ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پیمانکاران سرویس مدارس می گویند رانندگان با اصلاح نرخ و کاهش قیمت ها در "سامانه سرویس مدارس" کار نمی کنند و سرویس مدارس دولتی را واگذار کرده اند! از سوی دیگر، امکان گرفتن سرویس از طریق این سامانه برای فقط مسیر رفت یا برگشت، وجود ندارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
علینقی پور گفت: شرکت های حمل ونقل با نرخ مصوب سرویس مدارس مشکلی ندارند و موظف به ارائه سرویس هستند ولی تعدادی از مدارس به صورت مستقیم با رانندگان قرارداد می بندند که این کار باعث شده تا به بالا رفتن نرخ ها دامن بزنند و حتی شرکت ها در تأمین راننده با مشکل مواجه شوند.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۱    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، محتشمی پور معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی کشور در برنامه سلام صبح بخیر درباره جزئیات سامانه سپند گفت: برابر با ابلاغ وزارت کشور، فعالیت تمامی سرویس های مدارس کشور لازم است مبتنی بر سامانه سپند ثبت و پیگیری شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سامانه سپند (سامانه پایش حمل و نقل دانش آموزی) با هدف ساماندهی، مدیریت و نظارت بهینه بر حمل و نقل دانش آموزی و رصد و پایش ناوگان شرکت ها راه اندازی شد و نرم افزار نظارت والدین بر رفت و آمد فرزندان با سرویس مدارس نیز به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
برخی از مخاطبان خبرگزاری فارس خواستار نظارت بر نرخ سرویس مدارس شدند و مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اعلام کرد: تنها سامانه مجاز برای حمل و نقل دانش آموزان در قالب سرویس مدرسه، سامانه سپند است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: سرویس مدارس همدان در سامانه "سپند" ثبت نام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۵    
ایسنا/گلستان رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان از اعلام نرخ سرویس مدارس برای سال تحصیلی 1401 در شهر گرگان خبر داد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: رانندگانی که قصد فعالیت به عنوان سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید را دارند باید حتما برای ثبت نام و فعالیت قانونی از طریق سامانه سپند(سامانه پایش ناوگان دانش آموز) اقدام و مدارک خود را بارگذاری کنند. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
با کمک فناوری ژئوماتیک، سامانه پایش ناوگان دانش آموزی با هدف ساماندهی، مدیریت و نظارت بر عملکرد نهادها و موسسات مرتبط با این حوزه طراحی و به کار گرفته شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نصر: سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز در اطلاعیه ای از ضرورت ثبت نام متقاضیان سرویس مدارس در سامانه سپند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش گناوه گفت: رانندگان برای سرویس دهی دانش آموزان در مدارس این شهرستان باید در سامانه سپند ثبت نام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اسلامشهر- ایرنا- رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اسلامشهر گفت: تمامی مدیران تاکسی تلفنی و رانندگان سرویس های مدارس باید تا پایان شهریورماه در سامانه سپند ثبت نام کنند و مجوز بگیرند.
پیام خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر فارس از توزیع 6 هزار و 200 تن آرد در 6 ماهه اول امسال خبر داد و گفت: برای اولین بار در کشور اطلاعات جامعه آماری خود را به سامانه سپند متصل و اطلاعات را بر اساس اولویت هایی از جمله کوچنده بودن و دامدار بودن ثبت کردیم و در حال حاضر با توجه به اولویت بندی انجام شده و در زمان توزیع ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۱    
رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر کرمانشاه، از آغاز ثبت نام شرکتهای پیمانکار حمل ونقل دانش آموزی و رانندگان متقاضی سرویس مدارس در سامانه سپند خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۵    
رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری ساری از آغاز ثبت نام رانندگان و شرکت های حوزه سرویس مدارس در سامانه سپند خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری یزد:رانندگان متقاضی علاوه بر ثبت نام در سامانه سپند باید بامراجعه به سازمان حمل ونقل وارائه مدارکی از طریق مراجع امنیتی، صلاحیت آن ها نیز تایید شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: رانندگان متقاضی سرویس مدارس از 29 مرداد تا یک هفته فرصت دارند در سامانه سپند ثبت نام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام رانندگان سرویس مدارس از امروزدر سامانه سپند آغاز شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۷:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشوراعلام کرد که رانندگان سرویس مدارس می توانند از روز شنبه در سامانه سپند ثبت نام کنند.
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از آغاز ثبت نام رانندگان تاکسی در سامانه سپند از شنبه هفته آینده و اعلام لیست مجاز به مدارس تا 15 شهریور خبر داد.
مجتبی دهقان پور در نشست بررسی مسائل و چالش های دامداران این استان که با حضور محسن ربانی زاده معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری، تعدادی از مدیران مرتبط با حوزه دامپروری و جمع کثیری از نماینده گان دامداران برگزار شده بود ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی برای استفاده از سرویس مدارس، گفت: خانواده ها می توانند نرخ مصوب سرویس مدارس را از طریق سامانه سپند دریافت کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۸    
سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری فومن گفت: 22 نفر از رانندگان سرویس مدارس این شهر با ثبت نام در سامانه سپند ساماندهی شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای فعالیت سرویس مدارس انجام شده است، گفت: مدیران مدارس و والدین دانش آموزان از طریق سامانه سپند برای سرویس مدرسه اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد درخصوص سامانه سپند (سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) گفت: برای ما بسیار مهم است که مردم از وجود این سامانه باخبر شوند و هنگام ثبت نام فرزند خود درخواست سرویس از طریق سامانه سپند را داشته باشند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: آموزش و پرورش باید مدارس را به ثبت نام در سامانه سپند مجاب و شهرداری هم باید ثبت سرویس مدارس را با جدیت دنبال کند و اولیای دانش آموزان با تکیه بر ظرفیت سامانه سپند درخواست سرویس کنند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۳    
داوود ریاحی معاون عمرانی فرمانداری پردیس در جلسه کمیته فنی شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان که با موضوع بررسی وضعیت به سرویس مدارس برای سال تحصیلی پیشرو برگزار شده بود از الزام ثبت نام خودروهای متقاضی جابجایی دانش آموزان در سامانه سپند سخن گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۱:۰۶    
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی قزوین گفت: رانندگان متقاضی سرویس مدارس در سامانه سپند ثبت نام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان نی ریز گفت: با توجه راه اندازی سامانه سپند دوربرد، دامداران می توانند برای خرید نهاده مورد نیاز خود اقدام کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: رانندگان سرویس مدارس که توسط شهرداری ها تایید شده اند، جزء جامعه هدف واکسیناسیون کرونا هستند. مرتضی ضامنی افزود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایری فارس با اشاره به بهره برداری از سامانه سپند گفت: امیدواریم با توجه به حجم نهاده های دامی در بین عشایر استان فارس شاهد شفافیت و عدالت در توزیع باشیم.