سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۱:۵۴Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه سپند»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: سامانه سماس با رویکرد افزایش ایمنی سفر از 14 اسفند سال 99 راه اندازی شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در نشست شورای کشاورزی از سامانه پایش نهاده های دامی یا سپند و اولین پروانه زنجیره ارزش در استان فارس رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سامانه پایش نهاده های دامی (سپند)برای توزیع خوراک دام به نرخ دولتی برای دامپروری ها امروز در فارس رونمایی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حسن حق بین مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کهریزک با اعلام این خبر گفت: باتوجه به بازگشایی مدارس ، راه اندازی سرویس مدارس در قالب سامانه سپند در دستور کار این سازمان قرار گرفت و راهکارهای مناسب جهت کاهش مشکلات و افزایش میزان رضایتمندی والدین در این جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مرتضی ضامنیمدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به سوالی در خصوص اینکه رانندگان تا چه زمانی فرصت دارند که در سامانه سپند ثبت نام کرده و بتوانند به عنوان راننده سرویس مدارس فعالیت کنند، گفت: با توجه به شیوع کرونا که همچنان هم ادامه دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های کشور از صلاحیت سنجی رانندگان و خودروهای سرویس مدارس در سامانه سپند خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ثبت نام سرویس مدارس از هفته آینده در سامانه سپند آغاز می شود و والدین باید طبق تعرفه اعلام شده اقدام کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر معاونت تاکسیرانی شهرداری همدان با اشاره به سرویس های مدارس٬ گفت: رانندگان متقاضی سرویس مدارس در سامانه سپند ثبت نام کنند.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدارس و شهرداری ها بر پیشگیری شیوع کرونا نظارت دارند، والدین نیز می توانند بر این مساله نظارت کامل داشته باشند و موارد تخلف را در سامانه سپند (سامانه پایس ناوگان دانش آموزی) یا از طریق مدرسه یا شهرداری شهر مربوطه گزارش کنند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه گفت: فعالیت رانندگان سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید منوط به ثبت نام در سامانه سپند است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان با بیان اینکه شرط فعالیت رانندگان سرویس مدارس همدان ثبت نام در سامانه سپند است از آغاز ثبت نام طی چند روز آینده خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه کارگروه ماده 18، بر شفافیت و ساماندهی مناسب سرویس مدارس به نحوی که امنیت و ایمنی دانش آموزان و اعتماد و آرامش والدین تامین شود، تأکید کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج اعلام کرد: ثبت نام رانندگان سرویس مدارس در سامانه سپند از 25 مرداد ماه آغاز و تا 2 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
جمشید نژاد گفت:ثبت نام رانندگان سرویس مدارس در سامانه سپند از 25 مرداد ماه آغازشده و تا 2 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: ثبت نام رانندگان سرویس مدارس در سامانه سپند از 25 مرداد ماه آغاز و تا 2 شهریور ماه ادامه دارد.
شهرداری یزد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۹    
داوود زارع؛ معاون فنی سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری یزد درباره نحوه ثبت نام رانندگان سرویس مدارس در سامانه سپند و همچنین اقدامات این سازمان در راستای نوسازی تاکسی ها و اتوبوس های ناوگان حمل ونقل عمومی توضیحاتی ارائه می دهد.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با اشاره به اینکه رانندگانی که سال گذشته در سامانه سپند ثبت نام کرده اند و اطلاعات فردی و خودرویی آنها تغییری نکرده است پیامک دریافت می کنند و نیازی به مراجعه حضوری ندارند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش گلستان با بیان این که رانندگان و خانواده ها باید در سامانه سپند ثبت نام کنند، گفت: هنوز هزینه سرویس مدارس اعلام نشده است.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۱    
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشوراز آغاز ثبت نام رانندگان سرویس مدارس در سامانه سپند تا 25 تیرماه خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به تشریح پایش رانندگان تاکسی در سامانه سپند پرداخت. تاریخ انتشار: 11:26 - 18 تیر 1399 - کد خبر: 635639
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۴۴    
رانندگان سرویس مدارس تا 25 ماه جاری فرصت دارند نسبت به ثبت نام در سامانه سپند اقدام کنند.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: شرکت های حمل ونقل حوزه سرویس مدارس در سامانه سپند (سامانه ملی پایش ناوگان دانش آموزی) ثبت نام کنند و در مرحله بعد رانندگان متقاضی را برای ثبت نام دعوت خواهیم کرد.
اقتصاد آنلاین / شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۷:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، مرتضی ضامنی درباره تقویم زمانی آغاز نام نویسی فعالین حوزه حمل و نقل دانش آموزی در سامانه ملی پایش ناوگان دانش آموزی برای سال تحصیلی 1400- 1399 گفت: به استناد مفاد دستورالعمل اجرایی آیین نامه حمل و نقل دانش آموزان ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گرگان با تشریح طرح آجر به آجر گفت: با کمک ماهانه هر نفر 5000 تومان می توان در گرگان یک مدرسه شش کلاسه ساخت .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گرگان گفت: درسال جدید تحصیلی، والدین سرویس های مدارس را در سامانه سپند انتخاب می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان ضمن گلایه مندی از شوراهای شهر استان گفت: طبق برنامه زمان بندی شده شوراها باید تا 15 خردادماه جاری نرخ مصوب سرویس مدارس را وارد سامانه سپند می کردند که هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است.
موج رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پروش استان زنجان با اشاره به راه اندازی سامانه سپند، گفت: استفاده از سرویس مدارس در سال آینده فقط با ثبت نام در سامانه سپند ممکن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از فراهم شدن امکان ثبت نام راهبران آموزشی و معلمان روستایی و عشایری در سامانه پایش ناوگان دانش آموزان(سپند) خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - ثبت نام سرویس های دانش آموزی در سامانه سپند(سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) جهت ساماندهی مطلوب سرویس ایاب و ذهاب مدارس تا 20 اسفند ماه جاری انجام می شود و اولیا برای بهره مندی از آن باید در سامانه ثبت نام کنند.
موج رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرشرکت فرآورده های نفتی منطقه زنجان از اختصاص سهمیه بنزین به مسافربرهای روستایی در استان زنجان خبرداد و گفت: سهمیه سوخت مسافربران روستاهایی که حمل و نقل عمومی ندارند با ثبت نام در سامانه سپند افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر گفت: کلیه خودروهای ساماندهی شده سرویس مدارس که از طریق سامانه سپند تا 20 آذر سال جاری ثبت شده اند، سهمیه اعتباری سوخت که در جایگاه های عرضه بنزین قابل استفاده است، دریافت کرده اند.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش از قطعی شدن اختصاص سهمیه بنزین ماهیانه 120 لیتر به 3 هزار راهبر آموزشی و تعدادی دیگر از معلمان که مسافت زیادی را برای حاضر شدن در محل کار طی می کنند، خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش کردستان گفت: در پی اجرای طرح سهمیه بندی بنزین در آبان امسال و تخصیص سهمیه به سرویس های مدارس مشروط به ثبت نام در سامانه سپند، اطلاعات یک هزار و 950 نفر از رانندگان سرویس ها در این سامانه ثبت شد.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
استناد نیوز، عسکری نیکزاد در جلسه ساماندهی سرویس دانش آموزی موضوع کارگروه ماده 18 گفت: هیچ شرکتی و هیچ راننده ای اجازه افزایش نرخ سرویس مدارس و فشار به خانواده ها را ندارد و از رانندگان عزیز هم می خواهیم حتما در سامانه سپند نام نویسی کنند تا در لیست حمایتی دولت قرار گیرند چون در حال حاضر برنامه این ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۸    
احمد توکلی در جلسه ساماندهی سرویس دانش آموزی موضوع کارگروه ماده 18 گفت: شیوه جدید زندگی شهروندی ما را با مسائلی مواجه می کند که نمونه آن را در گذشته نداشتیم و طبعاً باید برایش برنامه ریزی کنیم و ساماندهی سرویس دانش آموزی موضوع کارگروه ماده 18 و 19 ازجمله همان موارد است که باید تدبیر شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش کردستان با اشاره به تمدید ثبت نام رانندگان سرویس های مدارس در سامانه سپند برای دریافت سهمیه بنزین، از رانندگان جا مانده بویژه مسافربرهای شخصی خواست هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام خود در این سامانه اقدام کنند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۸    
در روزهای اخیر رانندگان سرویس مدارس در شهرستان زهک با گلایه از اینکه نمی توانند در سامانه سپند ثبت نام کنند مدعی شدند که اسم این شهرستان اصلا در این سامانه وجود ندارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره انجمن اولیا و مربیان استان گفت: ثبت نام در سامانه سپند رانندگان سرویس های مدارس جهت دریافت سهمیه سوخت ضروری است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محسن محمدی گفت: با توجه به مصوبه ستاد پایش حمل و نقل شهری در خصوص سرویس حمل و نقل دانش آموزان ...
رویداد ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سقف سهمیه سوخت سرویس مدارس حداکثر 120 لیتر در ماه است که متناسب با پیمایش و ثبت در سامانه سپند به صورت نقدی به رانندگان پرداخت می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
جلسه کارگروه ماده 18 حمل و نقل سرویس دانش آموزان شهر کرج به ریاست مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز ؛ این جلسه با حضور مسئولان آموزش و پرورش ، نمایندگانی از پلیس راهور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۶    
سقف سهمیه سوخت سرویس مدارس حداکثر 120 لیتر در ماه است که متناسب با پیمایش و ثبت در سامانه سپند به صورت نقدی به رانندگان پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش سیستان وبلوچستان با تشریح راهکارهای تأمین بنزین مورد نیاز معلمانی که مسافت های طولانی برای رسیدن به مدرسه طی می کنند، گفت: امکان ثبت نام خودروهای آزادبری دانش آموزان روستایی را جابه جا می کنند در سامانه سپند فراهم شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی با بیان اینکه سرویس های مدارس برای استفاده از سهمیه بنزین باید در سامانه سپند ثبت نام کنند، گفت: در این صورت کار ارزیابی پیمایش آن ها انجام می شود و پس از آن مابه ازای ریالی به رانندگان پرداخت می شود.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد که سرویس های مدارس مجاز به افزایش قیمت نیستند و مسئولان آن را کنترل می کنند، سهم بنزین در سرویس و هزینه ها خیلی بالا نیست و با سهمیه ای که در نظر گرفته شده نیاز به افزایش قیمت نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات موجود در سامانه سپند این نگرانی را برای رانندگان سرویس مدارس ایجاد کرده که نمی توانند از سهمیه سوخت برخوردار شوند از سویی به گفته رانندگان سرویس مدارس این 120 لیتر بنزین برای تردد در شهر کافی نبوده و کفاف هزینه های زندگی این قشر که اغلب زنان سرپرست خانوار هستند را نمی دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان گفت: سامانه سپند تنها مرجع شناسایی و تخصیص سوخت به سرویس های مدارس و دیگر حوزه های کاری مرتبط است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: رانندگان سرویس مدارس در قالب آژانس، ون، اتوبوس و مینی بوس جهت تخصیص سهمیه سوخت تکمیلی می توانند از طریق درگاه شهرداری و دفاتر پیشخوان دولت تا 10 آذر ماه فرصت دارند تا در سامانه سپند ثبت نام کنند.
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت خدمات انفورماتیک موفق شد برای سومین بار جوایز مسابقات برترین طرح های تجارت الکترونیکی آسیا eASIA Award را برای سامانه های صیاد ، سپام و سپند کسب کرد. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به رانندگان سرویس مدارس توصیه کرد برای تخصیص سهمیه سوخت تا 10 آذر اطلاعات خود را در سامانه سپند تکمیل کنند.