سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۶:۱۳Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدارس یزد»

یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۸    
فرماندارمیبد در دیدارهای جداگانه با مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، فرایند برق رسانی به اردوگاه دانش آموزی آیت الله خامنه ای بنستان و ساختمان جدید موسسه خیریه محبت و مدیرکل نوسازی مدارس یزد هم تأمین اعتبار پروژه آموزشگاه بنیاد برکت ندوشن را پی گیری نمود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۲۳    
حوزه/ در جلسه ای، معاونان آموزش مدارس علمیه استان یزد، شیوه های برگزاری دروس مجازی را فراگرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار یزد گفت: از اجرای طرح امین در مدارس استان یزد حمایت می کنیم زیرا اجرای این طرح، اطمینان بخشی نسبت به تربیت دینی بهتر نسل آینده ایجاد می کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: جانشین ستاد استانی کرونا در یزد از تعطیلی تمام آموزش های حضوری مدارس استان به مدت یک هفته خبر داد. احمد ترحمی در این باره اعلام کرد: کلیه آموزش های حضوری مدارس استان به مدت یک هفته تعطیل و آموزش ها به صورت مجازی انجام می گیرد. ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
یزدفردا: آیین کلنگ زنی مدرسه 3 کلاسه در روستای فتح اباد خاتم یزد به همت بنیاد برکت با حضور ذاکر مدیرکل نوسازی مدارس یزد و جمعی از مسئولین برگزار شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
آیین کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه در روستای فتح آباد شهرستان خاتم به همت بنیاد برکت با حضور مدیرکل نوسازی مدارس یزد و جمعی از مسئولین برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، خبر بیماری دانش آموزان در برخی مدارس استان را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش یزد بر ضرورت همکاری و مشارکت مردم در اداره مدارس تأکید کرد و گفت: 10 سال است سرانه آموزشی به مدارس داده نشده و مدیران با خون دل، مدرسه را مدیریت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
یزد- استاندار یزد با اشاره به بحث بازگشایی مدارس گفت: در جلسات مختلف بر لزوم ایجاد امنیت روانی برای خانواده ها تایید کرده ایم و اطمینان بخشی به خانواده را کلید بازگشایی موفق مدارس می دانیم.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم پیمان فر گفت: نرخ کرایه سرویس مدارس یزد برای سال تحصیلی جدید به طور میانگین نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: 13 کلاس تربیت بدنی به فضا های ورزشی استان افزوده می شود.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم سلمانی گفت: خانواده ها نسبت به حضور فرزندان خود در مدارس آرامش خاطر داشته باشند، تیم های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد از امروز به مدارس سر می زنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۲۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس یزد گفت: 347 باب مدرسه معادل 30 درصد واحدهای آموزشی استان در سال تحصیلی 1400 - 1399 نیاز به نوسازی و بازسازی دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد از پایان پروژه هوشمندسازی و اتصال مدارس استان به شبکه ملی اطلاعات با اتصال یک هزار و 460 مدرسه خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمدناصر حیدری گفت: آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان و اداره اوقاف یزد ملزم شدند تا اماکن روباز خود را در اختیار هیئت های عزاداری قرار دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس یزد خواهان مشارکت عموم مردم در امر مدرسه سازی و تجهیز مدارس شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۲    
معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک یزد گفت: بودجه عمرانی تعمیر و بازسازی مدارس کافی نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش یزد اعلام کرد: بعلت شیوع دوباره کرونا در این استان، قرائت خانه های تمام مدارس استان تعطیل و هرگونه تجمع در محیط مدرسه ممنوع می باشد.
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۵    
مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد: مهمترین برنامه اداره کل نوسازی مدارس یزد تکمیل پروژه های نیمه تمام آموزشی در سطح استان می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
یزد مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد با اشاره به اینکه بخش گسترده ای از فضاهای آموزشی استان یزد فرسوده است، گفت: امیدوار به رفع مشکل فرسودگی مدارس یزد با همت خیران هستیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
پرویزی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد با اشاره به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به اتباع افغانستان در یزد، گفت: 19 هزار دانش آموز افغانستان در مدارس یزد تحصیل می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۲    
یزد- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس یزد با بیان اینکه 347 مدرسه در استان نیاز به تخریب و بازسازی دارد، گفت: برای بازسازی این تعداد واحد آموزشی به سه هزار میلیارد تومان بودجه نیاز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان یزد با بیان اینکه 30 درصد مدارس یزد در حال استفاده هستند گفت: برای بازسازی و مقاوم سازی این مدارس نیاز به 3 هزار میلیارد تومان اعتبار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل سازمان نوسازی مدارس یزد با اشاره به ضرورت افزایش مشارکت خیرین مدرسه ساز برای ساخت و بازسازی مدارس تخریبی این استان، گفت: برای ساخت، مقاوم سازی و بازسازی مدارس تخریبی استان یزد بیش از سه هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- یزد- کلاس های درس مدارس در یزد پس از آنکه حدود 3 ماه بخاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود، بر اساس مجوز ستاد ملی مدیریت و مبارزه با بیماری کرونا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و موازین فاصله گذاری فیزیکی بین دانش آموزان بازگشایی شد. عکاس: کاظم سبحان زاده
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد با اشاره به بازگشایی مدارس کشور از روز 27 اردیبهشت گفت: مدارس استان یزد نیز از روز 27 اردیبهشت بازگشایی خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان یزد گفت: بازگشایی مساجد و مدارس استان به تصمیم ستاد ملی کرونا و وضعیت مناطق سفید بستگی دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۷    
حوزه/ نخستین جلسه مدیران مدارس علمیه استان یزد در سال 99 در مدیریت استان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد با اشاره به عملکرد مطلوب آموزش و پرورش این استان در اجرای طرح آموزش مجازی، گفت: بازگشایی مدارس یزد در نیمه اردیبهشت مستلزم کنترل شیوع ویروس کرونا کاهش مبتلایان در استان است.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره بهداشت و سلامت آموزش و پرورش یزد گفت: در پی شیوع کرونا با همکاری و مشارکت مرکز بهداشت استان یزد نسبت به آموزش مدیران، مراقبین سلامت و نیروهای خدماتی مدارس اقدام و کلیه مدارس یزد حداقل یک بار ضد عفونی شد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد(پانا)- این روز ها برای در امان ماندن از ویروس کرونا کلاس درس و مدرسه به خانه ها آمده است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد، این روز ها در خانه ماندن بهترین راه برای در امان ماندن از ویروس کروناست، اما درس و تحصیل تعطیل نشده و به شیوه ای متفاوت ادامه دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۲۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد گفت: وضعیت تعطیلی مدارس یزد در هفته آینده هنوز مشخص نیست و این موضوع فردا تعیین تکلیف خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، عملیات ضدعفونی سازی مدارس استان یزد در حال انجام است. تصاویر از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش یزد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
یزد معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش یزد با تاکید بر اینکه تحقق سند تحول بنیادین آموزش وپرورش باید به یک گفتمان و مطالبه تبدیل شود،گفت: برنامه های پرورشی مدارس در مسیر تحقق این سند است.
یزدی نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۶    
مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به ضرورت تدوین برنامه منسجم برای مقابله با کرونا در مدارس، گفت: ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس در آموزش و پرورش استان یزد راه اندازی شد.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش یزد گفت: دستور العمل های لازم برای ضد عفونی کردن تمامی مدارس یزد ابلاغ شده است.
یزد آوا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی اداره کل اموزش وپرورش یزد گفت: بنا به تصمیم ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا و به منظور نظافت و ضد عفونی نمودن کلیه مدارس در استان از امروز تا پایان هفته مدارس استان در تمامی دوره ها و مقاطع تحصیلی در دو شیفت صبح و عصر تعطیل اعلام می شود.
ناطقان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد اعلام کرد: مدارس یزد از دوشنبه پنجم اسفند تا پایان هفته جاری تعطیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از تعطیلی تمامی مدارس یزد از فردا تا پایان هفته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد با تاکید بر این که تاکنون مورد مثبتی از ابتلا به کرونا ویروس در استان یزد تایید نشده است، در مورد احتمال تعطیلی مدارس استان در روزهای آتی اظهار کرد: ضرورت این اقدام جهت بررسی و هماهنگی توسط دستگاه های مرتبط در حال انجام است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد ؛ در این بیانیه آمده است: نظر به تمدید زمان انتخابات و طولانی شدن زمان شمارش آرا و مشارکت و حضور تعداد کثیری از فرهنگیان محترم استان در شعب اخذ رأی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به عنوان عوامل هیات های اجرایی و نظارت و با توجه به اینکه تعداد زیادی از ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۰    
یزد(پانا)- به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با حضورمدیرکل آموزش و پرورش استان سه پروژه ورزش دانش آموزی درمدارس یزد افتتاح شد. . همزمان به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه های مدرسه انقلاب اسلامی با موضوع گام دوم انقلاب و در سه محور دیروز، امروز و فردای انقلاب برپا شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۱    
مسئول سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد گفت: دومین دوره آموزشی طرح سلاله ها با آموزش بیش از یک هزار دانش آموز شهرستان یزد در 10 مدرسه همزمان با ایام الله دهه فجر برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس یزد گفت: 2 هزار خیر در تامین فضاهای آموزشی استان فعالیت دارند و هم اکنون 70 مدرسه خیری و مشارکتی در دست ساخت است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - به مناسبت بزرگداشت دهه فجر و برای هشتمین سال متوالی طرح ملی مدرسه انقلاب روز پنجشنبه در 90 مدسه دخترانه و پسرانه دور دوم مقطع متوسطه با حضور جمعی از مسوولان، دانش آموزان و فرهنگیان در شهرستان یزد افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
این نمایشگاه ها با موضوع گام دوم انقلاب و در سه محور دیروز، امروز و فردای انقلاب است.
مدیرکل نوسازی مدارس یزد گفت: در دهه فجر امسال 9 پروژه آموزشی با زیربنای 8 هزار و 200 مترمربع و اعتبار 230 میلیارد ریال در سطح استان به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس یزد با بیان این که امسال 31 طرح خیری در دستور کار این اداره کل است، گفت: همزمان با یوم الله دهه فجر امسال 9 طرح خیری افتتاح و عملیات اجرایی 6 طرح جدید آغاز می شود.