یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۳۱Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو شورای اسلامی شهر تهران»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سوده نجفی و ناصر امانی 2 عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکرات جداگانه خواستار احیای ظرفیت بانوان در شهرداری پایتخت و جلوگیری از تکرار یک تخلف شدند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خزانه دار و عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پلیس اعلام کند که مجوز ورود به خط ویژه به چه کسانی داده شده و چرا شهروندان باید علیرغم استفاده از حمل و نقل عمومی در ترافیک بمانند.
عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به ناهنجاری های ترافیکی و انضباطی موتور سیکلت ها در محدوده مرکزی شهر ، سرعت غیر مجاز کامیون ها در بزرگراه ها و افزایش مسافربران شخصی غیر بومی در پایتخت تذکر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: کارکنان نسبت به وضعیت استخدامی و معیشتی اعتراض داشتند، معتقدم باید صدای آنان را شنید و اجازه اظهارنظر به آنها داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران مهم ترین مشکل محله های منطقه17 را بافت فرسوده اعلام کرد و گفت: در این دوره از مدیریت شهری تلاش داریم این مشکل را رفع کنیم.
برنامه دست خط شبکه پنج سیما، جمعه اول بهمن ماه ساعت 16:15 با حضور دکتر حبیب کاشانی، عضو شورای اسلامی شهر تهران تماشایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از ضرورت استفاده از خودروهای برقی و هیبریدی برای کاهش آلودگی هوا خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از موافقت رهبر انقلاب با شهید خدمت محسوب شدن آتش نشانان حادثه پلاسکو خبر داد.
رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه در طرح رصد برای تعیین بودجه، اولویت های ذهنی مردم را بررسی و چالش های محلات را رصد می کنیم، گفت: توجه به سهم بودجه و برنامه های محلات از اولویت های طرح رصد بوده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ناهماهنگی ایجاد شده در تصمیمات مربوط به مدیریت و سرای محلات پایتخت گفت: معاونت اجتماعی هر تصمیمی در این خصوص را باید به تصویب شورای شهر برساند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم وجود پیوست عدالت در بودجه سال آینده شهرداری تهران تاکید کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اکنون شهرداری درباره حاشیه هایی که در گذشته در گرمخانه ها وجود داشت توجه و تمرکز بیشتری اعمال می کند و در اداره این مکان ها تا حدودی خطاها کمتر و مدیریت ها روان تر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۸    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پارک های شناسایی شده شهر تهران، در شش محور کفپوش منطقه بازی کودکان، وسایل بازی، وسایل بدنسازی، سرویس بهداشتی و آب نماها، روشنایی و معابر پارک ها نوسازی خواهند شد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم حرکت به سمت گردشگری صنعتی در برنامه ریزی های آینده شورای شهر تهران تاکید کرد.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر با تلاش کمیته شفافیت و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر تهران تهیه نظام نامه نوآوری شهر شروع شده و امیدوارم با جدیتی که در اعضا و ریاست این کمیته وجود دارد، شاهد تدوین این نظام نامه در طول دوران تصدی شورای ششم باشیم. ...
عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم حمایت مدیریت شهری از استارت آپ های نوپا تاکید کرد. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، علی اصغر قائمی با حضور در اولین وب سامیت دنیای هوشمند گفت ...
با انعقاد تفاهمنامه همکاری میان ستاد سمن های شهر تهران و مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران از این پس ضمن برگزاری دوره های رایگان ویژه سمن ها، برای دریافت مدرک کارشناسی نیز به اعضای سمن ها تخفیف داده می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با طرح این سوال که چرا باید یک تسهیلات ناچیز از سبد قشر زحمتکش و با درآمد سطح پایین مانند اهالی رسانه کسر شود؟، گفت: اعطای چنین تسهیلاتی می تواند کمک اندکی در جهت قدردانی از زحمات خبرنگاران باشد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهردار تهران اخیرا 13 راهبرد و 90 برنامه برای اجرا طی 4 سال به شورای شهر ارائه کرده که به نظرم بودجه لازم برای هر سال 70 تا 75 هزار میلیارد تومان باشد و به عبارتی این 13 راهبرد که هر کدام 7 تا 8 زیربرنامه را شامل می شود، 300 هزار میلیارد تومان بودجه طی 4 سال می طلبد.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تجمیع پلاک های فرسوده و اعطای مجوز یک طبقه اضافه از تسهیلات نوسازی بافت فرسوده بود که متأسفانه در دوره قبل مدیریت شهری حذف شد و کاهش صدور پروانه را به همراه داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران و نماینده این شورا در هیات تطبیق مصوبات فرمانداری تهران گفت: فرمانداری تهران نسبت به مصوبه انتقال نمایشگاه بین المللی به شهر آفتاب ایراداتی را وارد دانسته و اعلام کرده شورای شهر نمی تواند برای آن تعیین تکلیف کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از انتصاب روز گذشته در مرکز ارتباطات و امور بین المللی شهرداری اظهار داشت: حق رئیس مرکز است که معاونان خود را انتخاب کند اما این پست های من درآوردی و ناگهانی از کجا می آید؟
اقتصاد تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: عضو و خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران به همراه شهردار منطقه 7 با حضور در جلسه ملاقات مردمی با شهروندان این منطقه دیدار و به درخواست های آنان رسیدگی کردند. ...
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه طرح رصد بازدیدهای نمایشی را به اقدامی تحولی در سطح محلات و عملیات اجرایی تبدیل کرده است، گفت: از این پس باید فرآیند پیگیری ماهانه جهت پیشرفت و اتمام پروژه ها اجرا شود. ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۵    
سیدجعفر تشکری هاشمی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: سازمان فرهنگی هنری برعکس خیلی از مراکز دیگر نه تنها فعالیت خود را در زمان کرونا تعطیل نکرد بلکه با شکلی متفاوت در بین مردم حضور پیدا کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۵    
ناصر امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران عملکرد سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در فضای مجازی را موفق دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران خواست تا نسبت به بهبود هرچه بیشتر وضعیت حقوق و دستمزد کارکنان اهتمام بیشتری داشته باشند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات و چالش های موضوع باغات در شهر تهران برای رسیدن به راه حل های این حوزه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۰۱    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهادت سردار سلیمانی نه تنها خللی در محور مقاومت ایجاد نکرده، بلکه شهادت این سردار بزرگوار تقویت محور مقاومت را به دنبال داشته است. ان شاءالله ثمره نهایی این خون پاک و خون همه شهدا ایجاد حکومت عدل و نیز حکومت مستضعفین در جهان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اقدامات اثرگذار مدیریت شهری در گرامیداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، گفت: فعالیت های سازمان زیباسازی در ایام گذشته حال و هوای شهر را دگرگون کرده است.
همت خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته خدمات شهری و ومحیط زیست شورای اسلامی شهر تهران به همراه شهردار منطقه 7 و شورایاران از سرای محله شاهد، بوستان کاج، بیمارستان جورجانی، محوطه مسجد صفا و خیابان شهید مدنی بازدید کردند و در جریان مشکلات این محله قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم توجه ویژه به ارقام قرادادهای برف روبی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم توجه ویژه به مناطق کم برخوردار در تنظیم بودجه سال آینده شهرداری تهران تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم ارائه گزارشی درباره خانه موزه ها از سوی شهرداری تهران تأکید کرد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مناطق برای سال 1401 نیازمند اقدامات مبتکرانه و تحول آفرین با روحیه جهادی هستند و باید شاهد تحول در هر محله باشیم. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، میثم مظفر رئیس کمیته برنامه ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۰۰    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: هدف اصلی طرح یک چالش، یک راه حل شناسایی مشکلات عمده و اساسی حوزه معماری و شهرسازی است که اکنون در مسیر رشد و تکامل قرار دارد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از برنامه ریزی این شورا برای احیای بافت فرسوده در محور جنوبی خیابان انقلاب اسلامی خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، بیست و ششمین جلسه ستاد مناسب سازی فضاهای شهری به ریاست حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و با حضور مجید نادری معاون اداره کل معماری و ساختمان، علی محمد مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها، رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه در جریان سی و ششمین جلسه شورا، طرح اصلاح مصوبه مدیریت تعارض منافع در شهرداری تهران را در دستور کار قرار داده و بررسی کردند. مهدی اقراریان عضو شورای اسلامی شهر تهران در این خصوص گفت: این طرح در صحن به [...]
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مبلغ 12 تا 25 هزار تومانی را که در رسانه ها برای اتوبوس خوابی مطرح شده چه کسی می گیرد و به چه کسی پرداخت می شود؟ فرعی نیستند که شناخته نشده باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نرجس سلیمانی، عضو شورای اسلامی شهر تهران و دختر شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی، در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار دلها، متن دست نوشته ای که روز گذشته به رهبر معظم انقلاب تقدیم شده بود را در جلسه شورای اسلامی شهر پایتخت قرائت کرد.
تیتر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نادعلی عضو و نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، زهرا شمس احسان عضو شورای اسلامی شهر تهران و فاطمه تنهایی شهردار منطقه8 با حضور در منزل شهید "رازمیک خاچاطوریان" ضمن تبریک سال نو میلادی یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران جامعه ارامنه را گرامی داشتند
تیتر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران همراه با سید مرتضی روحانی شهردار، معاونین و معتمدین محلات منطقه 16، با حضور در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) با شهروندان دیدار و درخواست های آن ها را بررسی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۵:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
دو عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در خانه یکی از شهدای فتنه 88 از خانواده این شهید تجلیل کردند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا: رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از پیگیری اتوبوس خوابی در شورای شهر خبر داد. زهرا شمس احسان در حساب توییتری خود نوشت: هرچند که موضوع ⁧‫اتوبوس خوابی‬⁩، یک مسأله جدید و البته فراگیر نیست، اما کرامت شهروندی بدین معناست که حتی یک نفر نیز نباید برای نداشتن جای خواب مناسب ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه ما بدهکار نسلی هستیم که برای انقلاب و اسلام جانبازی کردند و شرمنده شهدایی هستیم که جان خود را برای امنیت و آسایش ما دادند، گفت: 80 درصد مدیران انتخابی آقای زاکانی از بدنه شهرداری تهران هستند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۱:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، عضو شورای اسلامی شهر تهران روز سه شنبه در سی و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گزارشی از بازدید خود از محله امام زاده عبدالله در منطقه 9 شهرداری تهران ارائه کرد. ناصر امانی گفت: صدای وحشتناک هواپیماها که در حال فرود در فرودگاه مهرآباد هستند هر بار توجه من [...]