دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۳:۱۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو شورای اسلامی شهر تهران»

روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
برنامه پایش امشب با موضوع لزوم شفافیت در شهرداری ها، بینندگان شبکه یک سیما را همراهی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه پایش امشب بهاره آروین، عضو شورای اسلامی شهر تهران از مبارزه با فساد در شهرداری تهران، طرح شهرداری شیشه ای، شفافیت در شورای شهر و شهرداری تهران ...
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: روند فساد زدایی و پیگیری فساد گذشته در شهرداری تهران نه فقط رضایت بخش نیست بلکه عملا معطل و بلا اقدام مانده است.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاح و بهره برداری رسمی از 8 بازار جدید میوه و تره بار و ساختمان متمرکز ستادی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با حضور شهردار تهران، وزیر جهاد کشاورزی، رئیس و 5 عضو شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از شرکت راه آهن شهری تهران و حومه، علی امام روز چهارشنبه در حاشیه بازدید میدانی الهام فخاری عضو شورای اسلامی شهر تهران از ایستگاه در حال احداث یادگار امام (ره) ضمن تشریح اقدامات انجام شده در شبکه خطوط مترو در دوره جدید مدیریت شهری، به اهم [...]
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: این شهر در مدت زمان دو قرن از یک شهرک با جمعیتی کم تر از 15 هزار نفر به یکی از بزرگ ترین شهرهای جهان تبدیل شده و امروز یکی از مهم ترین ابعاد مدیریت و برنامه ریزی شهری تهران، جمعیت، پویایی و توزیع فضایی است
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۰    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: سیستم به یک روالی عادت کرده و ما می خواهیم آن را دگرگون کنیم؛ دگرگونی در ماه های پایانی دوره مدیریت شهری و ادغام دو معاونت شهرداری تهران کمکی به سیستم نمی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به تخلفات شرکت ارتباط مشترک شهر به شهردار تهران تذکر داد و خواستار انتخاب یک حسابرس مستقل برای بررسی عملکرد مالی آن شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: ستادملی مقابله با کرونا باید اولویت هایش برای واکسن کرونا را به طور شفاف و با اعلام ظرفیت و اسامی دریافت کنندگان واکسن اعلام کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران به شهرداری تهران برای عملکرد ضعیف در ثبت اطلاعات کارگران فعال در سامانه مدیریت پیمانکاران پسماند تذکر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
الهام فخاری، عضو شورای اسلامی شهر تهران می گوید: مردم از آرزو کردن و پرداختن به آرزوهایشان عقب نشینی کرده اند. به چه نقطه ای رسیده ایم که آدم ها درپاسخ به سوال چه آرزویی دارید؟ واکنش منفی و تندی دارند. در واقع به بی آرزویی رسیده ایم ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تبعیض در صدور پروانه با عدم رعایت خط آسمان، ظلمی فاحش به صاحبان املاک ریزدانه و مسبب دندانه ای شدن سیما و منظر شهری است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اصول بودجه ریزی این است که بودجه تحقق پذیر، انعطاف پذیر و شفاف باشد این در حالی که من معتقدم بودجه سال آینده شهرداری تهران تحقق پذیر نیست. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی بودجه سال آینده شهرداری تهران بر فراهم نبودن امکان تحقق درآمدهای پیش بینی شده در بودجه 1400 شهرداری تهران تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: جزو افتخارات این دوره پایان دادن به غارت منابع نسل های آینده است، در حالیکه طی 20 سال گذشته 20 هزار میلیارد شهر فروشی صورت گرفته است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: عدد بودجه شهرداری در سال 1400 افزایش یافته اما به دلیل تورم و ارزش زمانی پول قدرت بودجه 1400 حتی از بودجه سال 90 هم کمتر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از بازگشت مجدد شهرداری تهران به شهر فروشی انتقاد کرد و گفت: امسال همچون 3سال گذشته حوزه فرهنگی اجتماعی کمترین سهم را از بودجه داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: درآمدهای تعیین شده در لایحه بودجه شهرداری تهران تحقق پذیر نیست و سال 1400 با این بودجه به مشکل می خوریم.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: امروز جریان اصلاحات معتقد است که باید با همه ظرفیت وارد صحنه شد و نهاد اجماع ساز هم در همین راستا شکل گرفته است. ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
با حضور محمدجواد آذری جهرمی، نخستین جلد از مجموعه ده جلدی تاریخ شفاهی وزارت ارتباطات پس از انقلاب اسلامی رونمایی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظهر چهارشنبه و با حضور محمدجواد آذری جهرمی ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۵    
به گزارش شوراآنلاین،”محمد محمددوست” شهردار منطقه 4 به همراه “مجید فراهانی” عضو شورای اسلامی شهر تهران و “صفا صبوری” معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث پل های تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید باقری بازدید کرد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: درمورد اینکه شاید مجبور باشیم تا یک سال دیگر رعایت پروتکل ها را ادامه دهیم بعضی ها پیش بینی می کنند ممکن است دو تا سه سال دیگر هم جهان درگیر این بیماری باشد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ایجاد مسیر دوچرخه در پیاده رو موجب شده برخی شهروندان مناطق مرکزی شهر نسبت به کوچکتر شدن مسیر تردد عابر پیاده معترض شوند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: گودهای رها شده فضای شهر و تاب آوری را دچار چالش کرده و خطرهای بالقوه ای را برای زندگی و ایمنی شهروندان ایجاد کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
19 عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز این شورا به تصویب مصوب شهر دوستدار سالمند رای مثبت دادند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: فرماندار تهران کمر به تضعیف جایگاه و نهاد شورای شهر بسته و اگر چنین نباشد بارها و بارها شاهد مصاحبه ها و مخالفت های بدون استناد قانونی ایشان با مصوبات شورا نمی بودیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به انتخابات 1400، گفت: تحقق تعامل و مدارا، اصلاحات گام به گام و توسعه پایدار با مشارکت همگانی صورت می گیرد و سال 1400 و انتخابات پیش رو برای ملت ایران نقطه عطف تاریخی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره شیوع پیک دوم و کشنده چهارم کرونا هشدار داد و گفت: بیم آن می رود جهش ایرانی ویروس را شاهد باشیم.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۰    
محمد سالاری عضو شورای اسلامی شهر تهران با هدف بررسی وضعیت پروژه ها و اقدامات شهرداری منطقه 3 به همراه احمد تواهن شهردار منطقه و معاونین از سطح منطقه بازدید میدانی کرد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۷    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: کاربری مراکز بهاران نباید تغییر کند و تغییراتی که انجام شده باید به هدف اولیه اش بازگردد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۵    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران در اداره این مراکز بهاران همکار سازمان بهزیستی است و در قانون آمده که اداره آن می تواند با شهرداری یا بهزیستی باشد؛ بنابراین شهرداری خود می تواند مراکز بهاران را اداره کند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۲    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران تخصص و کارآمدی لازم در بحث اعتیاد را ندارد و استناد آن هم این است که شهرداری این 26 ساختمان برای مراکز بهاران ساخته و تحویل داده و پس از 3 سال همچنان به بهره برداری نرسیده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه موسسه همشهری مهمترین رسانه ای است که صدای مردم و مدیریت شهری را منتقل و منتشر می کند، گفت: برای سال 1400 بالغ بر 30 میلیارد تومان برای موسسات فرهنگی، هنری و اجتماعی در نظر گرفته شده و شایسته است از این اعتبار برای همشهری هم اعتباری دیده شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۰    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری با در اختیار داشتن قدرت و نیروی انسانی در بحث مراکز بهاران، هزینه می کند بنابراین آن را بی واسطه اداره کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به عدم احداث یک پل در منطقه 5 و نارضایتی شهروندان به شهرداری تهران تذکر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با ارائه تذکری خواستار توجه شهرداری به روزنامه همشهری و رسانه های اجتماعی در بودجه سال 1400 شهرداری شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۵    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما نباید فکر کنیم اگر ساختمان و بودجه داشته باشیم خوب عمل می کنیم؛ اتفاقاً وقتی شأن نظارتی داشته باشیم و رصد کنیم می توانیم خروجی مبارزه با آسیب های اجتماعی را مطالبه کنیم.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۷    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مراکز بهاران در اختیار شهرداری تهران باقی مانده و به بهزیستی واگذار نشود و شهرداری در راستای مأموریت های خود از آنها استفاده کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در 20 سال گذشته، 80 درصد تامین مالی پروژه مترو توسط شهرداری انجام شده و سهم دولت کمتر از 20 درصد بوده است، گفت: این موضوع این علامت هشداردهنده ای برای حمل و نقل است.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
جماران نوشت: حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی بر پیکر مرحوم آیت الله حیدرعلی جلالی خمینی نماز خواند. پیکر مرحوم آیت الله حیدرعلی جلالی خمینی با حضور آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری، حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
پیش از پیروزی انقلاب اسلامی 70 درصد جمعیت کشور و به تبع آن جمعیت زنان، روستانشین بودند و در زراعت و تأمین نیازهای تغذیه ای جامعه نقشی فعال داشتند.
عضو شورای اسلامی شهر تهران معتقد است در ایران حتی سمینارهایی که مربوط به زنان است را مردان اداره می کنند و این نشان می دهد که ما مشکل ساختاری داریم. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با افتخار می گوییم دارایی های شهرداری خیلی بیشتر از زمان است که ما آن را تحویل گرفتیم و به حساب روز حدود 100 هزار میلیارد تومان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بروکراسی شهرداری باید کاهش یابد و باید خود ما مسئولان مدیریت شهری در این امر پیش قدم شویم.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: فروش 10 فقره از املاک شهرداری تهران برای تهاتر با تأمین اجتماعی به جهت پرداخت بدهی است.
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با اشاره به رونمایی از شخصیت کاپی برای فرهنگسازی در حوزه پسماند گفت: باید از همه ظرفیت ها برای معرفی کاپ بهره برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران در صفحه توییتر خود اعلام کرد: با رأی دیوان عدالت اداری، اجرای مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، مبنی بر لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران متوقف شد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: سال هاست تامین بودجه شهرداری، بر اساس نیاز شهروندان تهیه و اجرایی نمی شود بلکه سلیقه مدیران و مشاوران و پیمانکار اولویت داشته است. ...
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
برترین ها: رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در توئیتر خود از توقف اجرای مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری در خصوص لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران خبر داد. ...