پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۱:۴۲Oct 2020 22

جدیدترین‌های «عضو شورای اسلامی شهر تهران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از خیران خواست به میدان بیایند تا وضعیت بحرانی کرونا را پشت سر بگذاریم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۲    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: هر شهرداری که آمد به فکر احیای لاله زار بود اما واقعیت این است که لاله زار، دیگر لاله زار سابق نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه برای حل برخی از مسائل و بهبود کیفیت زندگی در پایتخت به اجرای پروژه های کوچک مقیاس و محلی توجه شود افزود: مشکلات این شهر با انتقال پایتخت رفع نمی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: سامانه 137 شهرداری تهران نیاز به بازنگری و اصلاح به ویژه از لحاظ شیوه های کار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولت باید هزینه رفت و آمد در مناطق مرکزی تهران را بپردازد، به خاطر اینکه مراکز مهم شهری و دولت در این مراکز قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۴    
عضو شورای اسلامی شهر تهران مشکل اساسی منطقه 10 را آلودگی صوتی دانست و گفت: اولین پرونده ثبت میراث طبیعی در این منطقه به نام هفت چنار ثبت شده اما به این میراث آسیب جدی وارد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم انجام مطالعه برای تاثیر احداث بوستانها در محله هرندی بر روشهای اجتماعی این محله تاکید کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت نظری/ عضو شورای اسلامی شهر تهران جلب مشارکت عمومی و تشویق و ترغیب شهروندان به مشارکت از مهم ترین برنامه های شورای شهر اسلامی وشهرداری شهر تهران است و باید در همه بخش های مدیریت شهری جدی گرفته شود ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرح اصلاح ساختار شهرداری مستند به قانون برنامه سوم است ولی آقای شهردار پس از یک سال با اصرار ما یک صفحه کاغذ در قالب بودجه داد، به نظر ایشان می ترسند وارد تصمیم بزرگی بشوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از مشکلات موجود، ساختار فربه و گاهاً کرخت شهرداری تهران است که موجب موازی کاری ها و تکثر منصب هایی مشابه شده است.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران خواستار انجام دورکاری کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران شد. الهام فخاری در این زمینه گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: هر چند شهر و استان تهران از حیث توسعه یافتگی در شمار مناطق توسعه یافته کشور طبقه بندی می شود اما متاسفانه شهروندان برخی محلات شهر تهران از عدم توسعه یافتگی محله خودشان رنج می برند
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: نامگذاری ها به گونه ای نباشد که باعث سردرگمی مردم شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با توجه به موج سوم کرونا، از شهردار تهران خواست دستورالعمل دورکاری و نوبتی کردن حضور کارکنان شهرداری و کارگران شرکت های پیمانکاری را هرچه سریع تر ابلاغ کند.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
جلسه اهدای احکام دبیران کارگروه های تخصصی شش گانه شورایاری منطقه8، با حضور مهناز استقامتی شهردار منطقه ، افشین حبیب زاده عضو شورای اسلامی شهر تهران ،معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه 8 ودبیران شورایاری محلات برگزار شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۵    
اقتصادنیوز : عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در دوره شورای سوم تجربه شخصی و عینی در خصوص ریزش ساختمان مان داشتم و با مشکل مواجه شدم. منزل مسکونی ما در نیمه شب بر اثر گودبرداری غیر اصولی همسایه ترک برداشت و تخریب شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره گودبرداری های غیرقانونی و غیرکارشناسی به شهرداری تذکر جدی داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود اینکه در این دوره شعار ما تهران شهری برای همه است بود، همچنان نتوانستیم تهران را برای حضور تمام شهروندان در فضاهای عمومی آماده کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - هشت عضو شورای اسلامی شهر تهران، به پیروز حناچی درباره آنچه تاخیر و کم کاری در اقدامات لازم شهری برای سوگواری درگذشت استاد شجریان نامیدند، تذکر دادند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ احمد مسجدجامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران و وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت استاد محمدرضا شجریان را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران از سازمان زیباسازی شهرداری تهران، درخواست کرد که تصاویر استاد آواز ایران در فضاهای شهری اکران شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
احمد مسجد جامعی- عضو شورای اسلامی شهر تهران هفته و روز تهران امسال تحت تأثیر پیک سوم کرونا متفاوت از هر سال برگزار شد. به طور خاص این هفته با اعلام محدودیت های بیشتر از سوی ستاد مقابله با کرونا برخی برنامه هایی را که قرار بود با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شود نیز تحت الشعاع قرار داد و این ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نام ایرانیان برای قطب گردشگری بوستان جنگلی سرخه حصار پیشنهاد شده است. احمد مسجدجامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران در نشست خبری پس از بازدید از قطب گردشگری سرخه حصار در منطقه 13 که هفته گذشته برگزارشد ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: تهران را پایگاه دوستداران اهل بیت(ع) است؛ این موضوع به دلیل شکل گیری محلات مختلف شهر در حومه یک امامزاده است
نماینده   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: وضع مقرره جدید کمکی نمی کند، باید بر روی اجرای قانون و نظارت بر اجرای قانون متمرکز شویم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرح الزام شهرداری به استفاده از نتایج مطالعات ترافیک، دارای ویژگی هایی است که مانع فسادزایی می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر نتوانیم محدودیت ها را حداقل به مدت دو هفته اعمال کنیم مفیدتر است که مدیریت امور شهر را متوقف و یا کُند نکنیم و همان ایمنی گَلّه ای را پیش ببریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران خواستار اعمال تعطیلی دو هفته ای در تهران شد و گفت: اعمال محدودیت های یک هفته ای در تهران بیهوده است و کنترل اپیدمی کرونا با این مدت تعطیلی امکان پدیر نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر معتقدیم وضعیت قرمز است، به جای یک هفته، تهران را دو هفته آن هم با ایجاد مقدمات و آمادگی باید تعطیل کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۷    
تهران_ ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در هفته تهران، 50 پروژه کوچک مقیاس در پایتخت به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از سال گذشته مذاکرات با سازمان امور مالیاتی برای پرداخت بدهی های شهرداری با این سازمان انجام شده و با این سازمان به تفاهم می رسیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پارک سرخه حصار پایتخت، قابلیت تبدیل شدن به قطب گردشگری شرق تهران با محوریت اقوام ایرانی را دارد.
عضو شورای شهر تهران نام پارک جنگلی ایرانیان را برای مجموعه سرخه حصار پیشنهاد و ارائه انواع غذاهای ایرانی، سوغاتی ها و فرهنگ های مختلف را از نقاط مختلف کشور در این بوستان را راه حلی برای بیان شناسنامه بخشی از ایران عنوان کرد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۲۵    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به فرارسیدن روز آتش نشانی و نیز تذکر چندی پیش یکی از اعضای محترم درباره میدان حسن آباد، باید بگویم میدان حسن آباد درست در همسایگی مرکز آتش نشانی قرار دارد، که این مرکز از قدمت زیادی هم برخوردار است، باید بگویم این پایگاه زمینه تبدیل شدن به یک موزه را دارد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در ایام کرونایی به نظر تنها رئیس جمهور ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی بوده و شرایط برای مردم عادی سازی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از سازمان زیباسازی می خواهم بار دیگر با نصب بیلبوردها و بنرهای مختلف در سراسر شهر، خطر کرونا را در جامعه گوشزد کرده و از عادی انگاری این بیماری جلوگیری کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران خطاب به شهردار تهران گفت: گزارش اقدامات حقوقی و قضایی در جهت استرداد حقوق شهرداری و دریافت وجوه را برای اطلاع شورا ارائه کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۸    
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با ارایه تذکر به شهردار گفت: اقدامات لازم برای بازپس گیری حقوق شهرداری در پرونده املاک نجومی انجام نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- احمد مسجدجامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران معتقد است عباس کیارستمی از جمله فیلمسازان در سینمای ایران است که با آثار تولیدی و نوشتاری که از خود به جای گذاشت، نوع دیگر نگریستن به دنیا و تفاوت دیدگاه را به مخاطب خود آموخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بر تدوین برنامه اقدام برای بهسازی باغات کن تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعداد پروژه های خرد در محدوده منطقه هشت بسیار محدود است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید مدیریت شهری با همکاری مردم بافت تاریخی منطقه 8 را حفظ کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از گذشت زمان قانونی عدم تکلیف رییس سازمان مشارکت های اجتماعی گلایه کرد و گفت: این مساله به انجام وظایف معاونت خدمات اجتماعی لطمه می زند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: لایحه ای در ارتباط با شورایاری ها تهیه و پس از ارائه در دولت به تصویب رسید و قرار است این لایحه برای قانونی شدن نهاد شورایاری ها به مجلس برود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۴    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورایاران باید اعلام کنند که برای حفظ هویت منطقه نارمک چه برنامه ای دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مسطح بودن منطقه 8 این منطقه را برای ساخت خیابان کامل مستعد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۶    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورایاری کوچک ترین نماد دموکراسی و به عنوان نهادی برای مداخله مردم در رای خود است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لزوم ساماندهی موتورسیکلت های سطح شهر، گفت: در تهران سه و نیم میلیون دستگاه موتور سیکلت تردد دارند که تقریبا بیشتر آنها 7 برابر یک خودرو آلودگی تولید می کنند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۵:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متأسفانه شاهد تردد موتورسیکلت درون پارک ها هستیم که این موضوع امنیت مردم و شهروندان را به خطر می اندازد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: به شهرداری تهران تذکر داده می شود ظرف یک هفته نسبت به ارائه گزارش درباره علت عدم دریافت اوراق تجهیز حمل و نقل، به شورای شهر اقدام کند ...