چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۰۸Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو شورای اسلامی شهر تهران»

تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۷    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: معضلات ترافیکی از مسائلی است که جوامع مختلف را همواره درگیر خود کرده است، بنابراین برای عبور از آن نیازمند برنامه ریزی کارشناسی و دقیق هستیم. شورای شهر تمهیداتی را برای این موضوع پیش بینی کرده است که امیدواریم در سال آینده شاهد رفع مشکلات ترافیکی باشیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۴    
جعفر بندی شربیانی ؛ عضو شورای اسلامی شهر تهران در 10سال گذشته و قبل از استقرار شورا و مدیریت شهری اصولگرا و انقلابی (فاصله زمانی بین سال های 1390 تا1400) عمده درآمدهای شهرداری تهران از کدهای درآمدی زیر حاصل شده است: 1 - عوارض مازاد بر تراکم 45.139 هزار میلیارد تومان معادل 33.47درصد ...
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری برای انتشار لیست ساختمان های فرسوده دستش باز است، ولی ملاحظاتی دارد که ما قانع نشدیم.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۵۱    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:در جشن چهارشنبه سوری باید دقت شود تا شاهد تلفات و قطع عضو نباشیم، یک پیشگیری ساده و نظارت باعث این خواهد شد که ما کمتر دچار آسیب شویم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۲    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیریت شهری این کلان شهر برای نوسازی بافت فرسوده فعلی اقدامات بسیار خوبی در محله های نفرآباد، کرمان و شوش انجام داده است و برای محله فرحزاد نیز اقداماتی در دستور کار قرار داده است و این منطقه در آینده نزدیک متحول خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از افزایش 25 درصدی بهای بلیت مترو در سال آینده نسبت به قیمت امسال خبر داد و گفت: این 25 درصد از سال جدید اعمال می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۷    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: توسعه حمل ونقل عمومی، یکی از شعارهای این دوره مدیریت شهری تهران بوده است که شهرداری نیز برای توسعه حمل ونقل عمومی عزم جدی دارد
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۵    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: نیروهای علمی و کاربردی شهرداری تهران با توجه به مصوبه قانونی شورای ششم این شهر می توانند تبدیل وضعیت شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن ابراز گلایه از عدم واگذاری سوله های مدیریت بحران از سوی سازمان ورزش به سازمان مدیریت بحران گفت: در حالی که شهردار تهران دستور صریح برای واگذاری این سوله ها به سازمان مدیریت بحران دادند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سیداحمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: نیرو های علمی و کاربردی در شهرداری تهران به دلیل مصوبه قانونی که شورای شهر گذرانده می توانند تبدیل وضعیت شوند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۰    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: آزادسازی باغ هفت هزار متری در منطقه پنج تهران که به مدت 10 سال توسط افراد غیرقانونی تصرف شده بود، انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:بازپس گیری املاک در فرحزاد کار سختی برای شهرداری بود که با مساعدت دادستانی انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:امیدواریم با اقدامات انجام شده در سال 1402 شاهد شهرداری غیر حضوری باشیم.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از عدم معرفی مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک بیان کرد: مدیریت شهر توسط شرکت کنترل ترافیک آن هم بدون مدیرعامل برای تهران خوب نیست.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۵    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در برخی مناطق جنوبی فقر فضای سبز داشتیم و در شش محله تهران هیچگونه بوستانی نداریم.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۰    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در سال 1402 محیط زیستی ترین بودجه را در تاریخ بلدیه تهران خواهیم داشت و به موضوعات محیط زیستی دقت و توجه ویژه ای شده است.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تدوین لایحه پیشگیری از فرونشست زمین، گفت: 16 وزارتخانه در کارگروه ملی مرتبط با این موضوع حضور خواهند یافت تا شهرها را از این بحران انسان ساز نجات دهند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه باغ گیاه شناسی تهران به مثابه مجموعه ای بی نظیر در مقیاس شهری، ملی و فراملی به حساب می آید، گفت: باید به چالش های باغ گیاه شناسی رسیدگی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۰    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تغییر زمان تدوین برنامه چهارم تحول و پیشرفت شهر تهران از 5 سال به 4 سال اتفاق خوبی است چرا که مدیران در هر دوره برنامه ای که خودشان به آن اعتقاد دارند را تصویب می کنند و تمام نکات پاسخگویی هم با خودشان است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به مبادی ورودی پایتخت که در منطقه 20 قرار دارد و مصدومان تصادف به بیمارستان هفتم تیر منتقل می شوند و لازم است که همراه سرایی تاسیس شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: فعالیت بی وقفه پل های مکانیزه استهلاک و افزایش برق را به همراه دارد و از طرفی سالمندان نیز نمی توانند از این پله ها استفاده کنند،لذا باید سنسور نصب تا مشکلات ناشی از آن برطرف شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص تخصیص بودجه سالانه به برخی از خانه موزه ها در شهر تهران انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:به زودی در میدان صنعت اصلاح هندسی مناسبی صورت گرفته و خیابان پاک نژاد وضعیت مناسبی پیدا خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پل های عابر مکانیزه همچنان بدون سنسور هستند که این امر موجب استهلاک و افزایش مصرف برق می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد:سازمان بوستان ها باید پرداخت عوارض هارا به سال آینده موکول نکند تا حق الناسی برگردن شهرداری نماند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه در کمیسیون های ماده 7 در مناطق بنا به سلایق افراد مختلف فرایند ها و شیوه نامه ها را تغییر می دهند و این مهم جز نارضایتی شهروندان در روز های پایانی سال نتیجه ای در پی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در مصوبه بودجه، منابع مالی برای طرح ها و لوایح مصوب پیش بینی شده و هیات تطبیق باید صرفاً در مواردی که مصوبه مغایر با قانون است ایرادات را مستند و مستدل اعلام کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران از اعتراض و عدم ارائه خدمات توسط تاکسیرانان فرودگاه مهرآباد به نرخ کرایه های ویژه فرودگاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران در جریان رسیدگی به لایحه بودجه 1402 شهرداری پایتخت به مشکلات سازمان بازنشستگی شرکت عمرانی دریاچه خلیج فارس اشاره کرد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران، با تاکید بر اداره شهر از محل درآمدهای پایدار گفت: همواره در دوره های مختلف مدیریت شهری، طیف های مختلفی را داشتیم و بایستی شهر را به سمتی پیش ببریم که بتوانیم آن را از محل درآمد های پایدار اداره کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در بودجه سال 1402 شهرداری تهران 10 هزار میلیارد تومان به بخش حمل و نقل، اضافه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از شهردار تهران درخواست دارم که برای این قشر پر زحمت که درخواست هایی در خصوص معیشت دارند و تجهیز امکانات روز دنیا در حوزه آتش نشانی اقدامات لازم را انجام دهند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: جنوب تهران دارای مشکلات متعددی است و تمرکز خود را به مناطق و محله های جنوب تهران گذاشته ایم که پروژه ها و منابع در این مناطق طراحی شود.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دکتر سوده نجفی، عضو شورای اسلامی شهر تهران در دوره ششم در بازدید از نمایشگاه توانمندیهای سازمان اتکا گفت: اتکا اقدامات بسیار بزرگی در راستای مسوولیت اجتماعی خود در کشور انجام داده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از نشست تشکل های مردمی شهر تهران خبر داد و گفت: در حاشیه این نشست، نمایشگاهی از دستاوردهای تشکل های مردمی این کلان شهر در دو دهه اخیر برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره چگونگی مولدسازی اموال شهرداری تهران توضیحاتی داد و گفت: شهرداری برای فروش املاک خود از شورای شهر مجوز می خواهد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نهضت ملاقات مردمی مسجدمحور با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران در مسجد جامع سیدالشهدا(ع) در محله تهرانپارس شرقی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در جریان پیگیری اعضای شورای شهر تهران در خصوص تعیین تکلیف سرویس مدارس کودکان استثنایی شهر تهران، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران قول مساعد برای حل این مشکل داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۳    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بدنه شهرداری را به طور کامل می شناسیم و مطلع هستیم که کارکنان آن نسبت به وظایف خود آگاهی دارند و با توجه به وجدان کاری مسئولیت خود را انجام می دهند، لذا شهرداری می تواند حکم نخ تسبیح داشته باشد و تمام سازمان ها و ارگان های مربوطه را به هم پیوند بزند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام و بلاتکلیف در سطح شهر تهران تاکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۷    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید فرهنگ عذرخواهی را در شهرداری پایتخت نهادینه کنیم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
ناصر امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: حرف من این است که اقای زاکانی باید می رفت و معاونان و شهرداران را بسیج می کرد تا آن فاجعه نصفه شب ایجاد نشود. من 6 ساعته از سئول به اوین رسیدم و مردم را دیدم که تا نیمه شب یا ماشین هل می دادند و یا ماشین را رها کرده و به خانه می روند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای موجود در استانداری تهران چه اصراری داشت که فقط مدارس ابتدایی مناطق یک تا پنج تعطیل شوند؟
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم نوسازی بافت فرسوده در تهران برای مقابله با زلزله تاکید کرد. به گزارش ایسنا، مهدی پیرهادی در یکصد و بیست و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری گفت ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه زلزله خوی با زلزله ترکیه ارتباط ندارد، گفت: علت بروز زلزله در ترکیه و سوریه مربوط به برخورد گسل ورقه آناتولی شرقی است که با خوی حدود هزار کیلومتر فاصله دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: درسی که از زلزله اخیر باید گرفت، این است که در شهر تهران برای صدها هکتار بافت اطراف گسل ها باید تدبیر لازم انجام شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۳    
در مراسم جشن طلوع مهربانی که با حضور مدیران شهری و عضو شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد، 5 سرویس جهیزیه توسط خیران منطقه 15 به 5 زوج جوان اهدا شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره زلزله ترکیه و سوریه که روز گذشته رخ داد واکنش نشان داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت شناسایی و رفع چالش های پیش روی طرح موضعی اسلام آباد تاکید کرد.