پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۱:۵۶Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو شورای اسلامی شهر تهران»

همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با اختصاص 15 هزار میلیارد تومان اضافه بر بودجه پیشنهادی، نیمی از بودجه 1403 شهرداری به توسعه حمل و نقل تعلق گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شهرهایی مثل پاریس برای خود قانون خاص داسته باشد، گفت: برای اداره شهری مثل تهران نیازمند یک الگویی پیشرفته تر از مدیریت یکپارچه شهری هستیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۶    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برنامه ریزان باید فرهنگ قرآنی و گسترش نفوذ قرآن در موضوعات مختلف را به عنوان پایه و اساس در نظر بگیرند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
حبیب کاشانی" عضو شورای اسلامی شهر تهران به همراه " علی اصغر کمالی زاده"شهردار منطقه4 و جمعی از معاونین و مدیران شهری از نزدیک به درخواست های شهروندان گوش فرا دادند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۸    
عضو شورای اسلامی شهر تهران در صفحه شخصی توییتر خود درباره مشارکت مردم، مسئولین و نخبگان در انتخابات نوشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران در پیشنهادی برای سادگی و شفافیت محاسبه عوارض پروانه های ساختمانی، گفت: شهرداری و معاونت معماری و شهرسازی موظف شوند ظرف حداکثر سه ماه شبیه ساز محاسبه عوارض برای املاکی که درخواست و پرونده جاری فعال نداشته و یا پرونده فعال داشته باشند را ایجاد نمایند تا شهروندان بتوانند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه در گذشته شاهد سرقت توسط معتادان متجاهر و کارتن خواب ها بودیم، گفت: خوشبختانه میزان سرقت توسط این افراد در روز کاهش یافته است.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: حبیب کاشانی عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در شهرداری منطقه 14، با شهروندان دارالمومنین تهران دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه14 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم رعایت زمان قانونی ارسال لوایح به شورا از سوی شهرداری تهران تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم توجه به سیاست های کلی نظام و سیاست های جوانی جمعیت برای کمک به حل مشکلات مردم تهران در تصمیم گیری تعیین عوارض تأکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران به شرکت واحد اتوبوسرانی پیشنهاد داد که با استفاده از بودجه پیش بینی شده برای سامانه حمل ونقل معلولان، به منظور جابه جایی افراد دارای معلولیت خیلی شدیدی که همراهان آن ها توانایی انتقال شان به وَن های این سامانه را ندارند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بارها به شرکت برق گفته ایم که اصلی ترین عامل حریق احتمالی در بازار بزرگ تهران کابل های رها شده، است ولی در حل این مشکل، کم لطفی می کنند.
افق تهران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به ساخت خانه در تهران توسط چینی ها اعتراض و تأکید کرد: زمین و مصالح ساختمانی و نیروی کار در داخل داریم و نیازی به خارج از کشور وجود ندارد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهرتهران گفت: از ظرفیت هنر باید به نحو مطلوبی در انتقال پیام انقلاب اسلامی به نسل جدید استفاده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران خطاب به شهرداری پایتخت گفت: فرصت آذین سازی شهر را از دست ندهید و پیوند با دهه فجر فرصت مناسبی برای ایجاد بسترهای خوشایند در شهر است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره حادثه ایجاد فروچاله در خیابان کارگر گفت: مقرر شده در اجرای پروژه ها پیوستی در خصوص بررسی و ملاحظات فرونشست و فروچاله ها در سطح شهر تهران رعایت شود.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۷    
در راستای طرح زمستان گرم ،خدمت رسانی به شهروندان وبا توجه به برودت هوا سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در محدوده منطقه 12 از نزدیک ساماندهی معتادان وکارتن خواب های منطقه را بررسی و با حضور در گرم خانه های منطقه از خدماتی که به مددجویان ارائه می شود بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از پیشنهاد بودجه 14 هزار میلیاردی برای حوزه اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه16، مراسم تنفیذ احکام 20شهردار مدرسه جنوب پایتخت با حضور مهدی بابایی عضو شورای اسلامی شهرتهران، مهدی امیری مدیرکل آموزش های شهروندی و محمد امین سالاری پور شهردار این منطقه برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به محروم بودن آتش نشانان از مزایای مشاغل سخت و زیان آور، از شهرداری و وزارت کشور درخواست کرد مزایای مشاغل سخت و زیان آور را برای آتش نشان ها هم عملیاتی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در راستای کاهش ترافیک مسیر منتهی به مجموعه "سرای ایرانی" در سه راه افسریه اقدامات تسهیل کننده ای در دستور کار قرار دارد که از جمله آنها می توان به احداث زیرگذر اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه مراکز درمانی و تجاری ناایمن حتما و بدون مسامحه باید پلمپ شوند، یادآور شد: دستگاه های امنیتی و قضایی باید انتشار عمومی فهرست این ساختمان ها را در درجه اولویت کاری خود قرار دهند چرا که جان شهروندان مهم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مراکز درمانی و تجاری نا ایمن باید پلمب شوند، گفت:قانونگذار و دستگاه های امنیتی بدون مسامحه در این زمینه ورود کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۳۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بیمارستان گاندی جزو ساختمان های نا ایمن با درجه خطر پذیری زیاد بوده است و به رغم اخطار های شهرداری تهران اقدامی در رفع مشکلات ناایمنی ساختمان نشد تا حادثه بوجود آمد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: تعطیلی چهار ساله پردیس سینمایی باغ کتاب واقعا ناراحت کننده بود. ما در این سال ها خیلی پیگیری کردیم و بالاخره این اتفاق خوب با کمک دوستان افتاد. خیلی ناراحت کننده است که پروژه آماده باشد اما به خاطر اختلافات مدیریتی مورد استفاده قرار نگیرد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 14، عضو شورای اسلامی شهر تهران طی بازدید میدانی از برخی طرح های پیش بینی شده و ظرفیت های شهری این منطقه که با حضور شهردار و جمعی از مدیران شهری منطقه صورت گرفت ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مهدی اقراریان عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه دیدار مردمی گفت: یکی از اتفاقات که از ابتدای دوره ششم شورای اسلامی شهر تهران در دستور کار قرار گرفت بحث میز خدمت با عنوان میز خدمت ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ناصر امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در نشست مشترک با شهردار منطقه20 و معتمدین محله جوانمردقصاب، مطالبات اهالی این محله را بررسی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دوستان در شهرداری اعتبارات بودجه ای را جابه جا می کنند و کل بودجه ای که ما تصویب می کنیم جابه جا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از بررسی بودجه پیشنهادی 165 هزار میلیارد تومانی شهرداری در کمیسیون های تخصصی شورا خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: حبیب کاشانی عضو شورای اسلامی شهر تهران با همراهی شهردار منطقه 20، روز چهارشنبه 27 دی ماه، در دیداری چهره به چهره به درخواست ها و مشکلات 100 نفر از شهروندان این منطقه رسیدگی کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دولت یک سال است روی اعصاب کارمندان کشوری و لشکری می رود، خاطرنشان کرد: شما می نشینید و تصمیم می گیرد و دریافتی خوبی نیز دارید، اما میزان دریافتی کارمندان همواره از تورم عقب تر بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۱    
تهران بزرگ - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: توسعه اماکن خدمت رسان از جمله فروشگاه های شهروند به مردم مناطق جنوبی پایتخت به عنوان یک اولویت در دستور کار مدیریت شهری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران از رونمایی دیوارنگاره امیرکبیر با حضور دکتر علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران در مترو خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
8 نفر از 21 عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در کرمان، ضمن زیارت گلزار شهدای کرمان با خانواده شهدای حادثه تروریستی سالگرد سردار قاسم سلیمانی دیدار خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از تلاش مدیریت شهری برای تعیین تکلیف همه ساختمان های ناایمن تهران تا پایان سال جاری براساس برنامه چهار ساله چهارم خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۱:۴۴    
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اجرای قانون هوای پاک با مشکل روبروست، اظهارداشت: برای کاهش آلودگی هوای شهر تهران نیازمند برنامه جامع هستیم.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگوهردشت؛ سوده نجفی در جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: رهبری با اشاره به سؤال هایی درباره حضور زنان در مشاغل گوناگون و مدیریت های اجتماعی و دولتی، تأکید کردند در این عرصه نیز مسئله جنسیت مطرح نیست و هیچ محدودیتی برای حضور زنان وجود ندارد ...
صدای ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، نشست سوانح سوختگی و پیشگیری از آن عصر امروز (شنبه 16 دی ماه) با حضور تشکل های مردمی و NGO های فعال در این حوزه به ریاست سیداحمد علوی رئیس ستاد سمن های شهر تهران برگزار شد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۰۰:۰۳    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بخش ایمنی سازه ای بسیاری از مراکز درمانی وضعیت خوبی ندارند و تنها راه رفع مشکل نوسازی آن هاست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران به حادثه توریستی در گلزار شهدای کرمان واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۵    
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با صدور پیامی جنایت تروریستی در گلزار شهدای کرمان همزمان با مراسم بزرگداشت یاد شهید قاسم سلیمانی را محکوم و تاکید کرد: بزرگترین هراس دشمنان ایران و نظام اسلامی این است که فرهنگ شهادت و ایثار زنده نگاه داشته شود و همانا شهید سلیمانی مصداق بارز ایثار ...
شهردار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
جعفر شربیانی، عضو شورای اسلامی شهر تهران در راستای دیدارهای مردمی ضمن بازدید نظارتی از پروژه های شهری در محدوده شهرداری منطقه13 حاضر شد و از نزدیک در جریان اجرای پروژه ها، موضوعات و درخواست های شهروندان قرار گرفت و با مادر معظم شهید حمیدرضا ثابتی نیز دیدار کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فاش نیوز - فرزند شهید سلیمانی امروز در صحن شورای اسلامی شهر تهران نامه ای را که حاج قاسم درباره چرایی حضور 30 ساله خود در جبهه حق علیه باطل نوشته بود، قرائت کرد. کد خبر: 642100 تاریخ انتشار: 12 دی 1402 - 08:48 - 02January 2024 ...
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه12 به همراه مظفر عضو شورای اسلامی شهر تهران و رئیس کمیته بودجه شورا با حضور در تکیه آقا مرتضی علی در محله هرندی و دیدار با رضا هلالی مداح اهل بیت ومدیر این تکیه از نزدیک در جریان خدمات این تکیه برای آسیب دیدگان اجتماعی محله هرندی قرار گرفتند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر این که سازمان فاوای شهرداری نفس تازه ای می خواهد، گفت: یکی از مصادیق مهم هوشمندسازی در حوزه حمل ونقل استفاده از اپلیکیشن ها برای پرداخت بهای بلیت است که می تواند هم برای شهروندان و هم برای شهرداری موجب کاهش هزینه شود.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۲:۱۲    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعطیلی مدارس یا کاهش ساعات کار اداری تاثیری در کاهش آلودگی هوا ندارد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 18، در جریان این بازدید و متعاقب آن نشست هم اندیشی که با حضور محمد جواد خسروی شهردار منطقه، حسین اوجاقی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران و جمعی از ورزشکاران نام آور در رقابت های مهم برون مرزی برگزار شد ...