سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۱:۱۶Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ذخایر خونی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون فارس با اشاره به کاهش ذخایر خونی در استان فارس گفت: فراخوان اهدای خون در استان به مرحله اضطراری رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
افزایش دو برابری مراجعان برای رساندن ذخایر خونی به پنج روز ضروریست.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
شفقنا- معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو گفت: مردم بدون نگرانی می توانند خون اهدا کنند زیرا مراکز از نظر پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از کرونا بسیار ایمن است و احتمال ابتلا به کرونا در این مکان ها بسیار پایین است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل انتقال خون استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش شدید ذخایر خونی همه گروه های خونی در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل انتقال خون گلستان از کاهش ذخایر خونی استان به سه روز خبرداد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶    
از زمان شیوع پاندمی کرونا همواره مدیریت خون مورد نیاز بیماران در بیمارستان ها و مراکز درمانی یکی از چالش های نظام سلامت بوده است. در طی یکسال گذشته به دلیل کاهش 8 درصدی ذخایر خونی کشور نگرانی های بسیاری به ویژه در میان برخی از بیماران خاص مانند افراد تالاسمی به وجود آمد.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: استان بوشهر در پنج گروه به اهدای خون نیاز دارد. به گزارش دیارجنوب ، نرگس عبیدی در این ارتباط اظهار داشت: در استان بوشهر طی سال جاری بیش از 17 هزار فر با مراجعه به پایگاه های انتقال خون درخواست اهدای خون خود را داشته اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل انتقال خون سیستان و بلوچستان گفت: وضعیت نامطلوب ذخایر خونی استان نیازمند مشارکت و همکاری مردم عزیزبرای مراجعه به پایگاه های انتقال خون در سراسر استان و اهدای خون است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - مدیر روابط عمومی علوم پزشکی شیراز گفت:در حال حاضر 3هزار و 256 بیمار مبتلا یا مشکوک به کرونا در بیمارستان های فارس بستری هستند که از این تعداد، 331 نفر در بخش های ویژه حضور دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۰    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به کاهش ذخایر خونی استان فارس، از عموم افراد واجد شرایط، برای اهدای خون به بیماران دعوت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل انتقال خون فارس از کاهش شدید ذخایر خونی در 2 گروه خونی O مثبت و A مثبت در این استان خبر داد و از عموم مردم که امکان اهدای خون را دارند درخواست کرد که با مراجعه به مراکز و پایگاه های انتقال خون، به تامین نیاز بیماران کمک کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل انتقال خون استان فارس گفت: ذخایر خونی این استان همواره بررسی می شود و در زمان حاضر بیشترین نیاز در گروه های +A و +O است که از دارندگان این گروه ها تقاضا می شود، برای اهدا به پایگاه های خونگیری مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۲۱    
باتوجه به کاهش ذخایر خونی در استان خوزستان ، به تمامی گروه های خونی به ویژه منفی نیاز است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
محمود هادی پور دهشال در خصوص عملکرد انتقال خون در دوران پاندمی کرونا و تهدید و فرصت های این بیماری، گفت: پاندمی کویید 19 که امروز جهان را در بر گرفته بر ذخایر خونی در جهان و ایران تأثیر به سزایی داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: متأسفانه به دلیل مراجعه اندک اهداکنندگان خون، میزان ذخایر خون استان بوشهر کاهش یافته و ناپایدار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۵۱    
گروه استان ها_ انتقال خون به عنوان یک اقدام پسندیده و انسان دوستانه تاثیر بسیاری در زندگی بیماران دارد و از اهمیت بالایی برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون ایلام گفت: 12.5 درصد نیاز بیماران استان به خون و فرآورده های خونی در پنج ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۶:۰۶    
بسیاری از مردم در طول زندگی برای ادامه حیات نیاز به خون دارند و تامین نیاز های خونی نیازمند مشارکت و همراهی همه مردم برای تامین آن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انتقال خون گلستان با اشاره به کاهش ذخایر خونی از مردم خواست: با اهدای خون خود به یازی بیماران نیازمند بشتابند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی از کاهش ذخایر خونی در این استان به دلیل کاهش شدید مراجعه مردم به پایگاه های اهدای خون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
در حال حاضر ذخایر خونی خراسان رضوی رو به کاهش است، چشم های منتظری هستند که فقط با اهدای خون ما، ادامه زندگی برایشان میسر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل انتقال خون استان یزد با اشاره به این که یزد از استان های پیشرو در امر اهدای خون است و تاکنون کمبودی بابت ذخایر خونی نداشته است، از مشارکت پایین بانوان یزدی جهت این امر نیک خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان انتقال خون گلستان اعلام کرد: با توجه به کاهش ذخایر خونی در استان ، به 4 گروه خونی نیاز است و بیماران چشم انتظار اهدای خون مردم هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس انتقال خون هرمزگان گفت: کاهش اهدای خون سبب کاهش ذخایر خونی در استان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۶    
رئیس سازمان انتقال خون چهارمحال و بختیاری گفت: با نذر 470 کیسه خون در استان ذخایر خونی به هشت روز رسید و کمبود خون جبران شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل انتقال خون مازندران با بیان اینکه هزار و 200 واحد خون در تاسوعا و عاشورای حسینی اهدا شده است، گفت: ذخایر خونی به حد متوسط رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
انتقال خون هرمزگان با اعلام مکان های خون در هرمزگان در روز عاشورای حسینی از آحاد مردم استان دعوت کرد تا با نذر خون خود در این روز به وضعیت کمبود ذخایر خونی در استان کمک کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرکل انتقال خون سیستان و بلوچستان با اشاره به کاهش ذخایر خونی استان از فعال بودن مراکز انتقال خون سیستان و بلوچستان در ایام تعطیلات خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حسین هاشمی گفت: به دلیل شیوع موج پنجم بیماری کرونا اهدا خون از سوی مردم تحت تاثیر قرار گرفته است و ذخایر خونی در در استان روز به روز در حال کاهش است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون گلستان گفت: ذخایر خونی گلستان کمتر از 5روز است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل انتقال خون استان کرمان با اشاره به فعالیت همه پایگاه های انتقال خون استان کرمان در تعطیلات پیش رو از مردم استان درخواست کرد با توجه به کاهش ذخایر خونی استان و مخصوصا کمبود گروه های خونی o مثبت، A مثبت و تمام گروه های خونی منفی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان کرمان با تاکید بر اینکه کرمان با کمبود و بحران ذخایر خونی بخصوص در گروه های "او" و "آ" مواجه است، از آغاز پیش ثبت نام اینترنتی اهدای خون به منظور جلوگیری از معطلی افراد در مراکز اهدا در ماه محرم و صفر خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
135 عضو جوان هلال احمر گلستان برای کمک به بیماران مبتلا به کرونا در طرح اهدای خون شرکت کردند. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، سیده صغری خراسانی گفت: به دنبال شیوع بیماری کرونا و افزایش تعداد بیماران نیازمند به خون و با کاهش ذخایر خونی استان ...
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون مازندران با اشاره به کمبود شدید خون در استان گفت: ذخایر خونی به 50 درصد کاهش یافته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۰    
محمدی با بیان اینکه همه ما باید برای ریشه کن شدن این بیماری تلاش کنیم، متاسفانه شاهد کاهلی در گذاشتن ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی هستیم،گفت:با کمبود ذخایر خونی مواجه ایم عزاداران حسینی به جای نذر اطعام دهی در نذر خون شرکت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- درحالی همزمان با آغاز ماه محرم الحرام اجرای "طرح نذر خون" در استان مرکزی آغاز شده که ممکن است ذخایر خونی استان مرکزی در روزهای آینده دچار کمبود شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
میزان اهداء خون در سیستان و بلوچستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 40 درصد کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۴    
زاهدان- ایرنا- مدیر کل انتقال خون سیستان و بلوچستان گفت: با وجود شمار زیاد بیمار تالاسمی در ایرانشهر متاسفانه ذخایر خونی این شهرستان مطلوب نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: کرمان با کمبود و بحران ذخایر خونی به ویژه در گروه های "O" و "A" مواجه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان کرمان با تاکید بر اینکه کرمان با کمبود و بحران ذخایر خونی بخصوص در گروه های "او" و "آ" مواجه است گفت: شاخص اهدای خون در کرمان 20 در هزار است در حالی که در متوسط کشوری 26 در هزار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: با شیوع کرونا دچار مشکل شده ایم و ذخایر خونی استان کاهش یافته به ویژه گروه های منفی؛ در گروه خونی O منفی به شدت کمبود داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۹:۴۱    
مدیرکل انتقال خون سیستان و بلوچستان گفت: وضعیت ذخایر خونی استان همچنان نامطلوب و نیاز خونی از سایر استان ها تامین می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون هرمزگان گفت: استان هرمزگان با کمبود شدید ذخایر خونی روبه رو است و نیاز به کمک همشهریان دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون هرمزگان گفت: استان با کمبود شدید ذخایر خونی روبرو است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل انتقال خون سیستان و بلوچستان گفت: وضعیت ذخایر خونی استان همچنان نامطلوب است و نیاز خونی از طریق شبکه خون رسانی و سایر استان ها تامین می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
افزایش شمار بیماران بستری در بیمارستان ها و وجود بیماران خاص، هرمزگان را با کمبود ذخایر خونی روبرو کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۰    
ذخایر خونی در استان اصفهان بویژه فرآورده های پلاکتی بسیار کاهش یافته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: آژیر قرمز خون در مراکز انتقال خون استان هم در شرایط بحرانی کرونایی به صدا درآمد. مدیرکل انتقال خون استان اصفهان، ذخیره خون استان اصفهان را هم اکنون را کمتر از چهار روز اعلام و از مردم نوع دوست درخواست کرد برای تامین نیاز های خونی بیماران ، به مراکز اهدای خون مراجعه کنند. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی عنوان کرد: رشد میزان اهدای خون و افزایش حضور داوطلبان در پایگاه های خراسان رضوی به دنبال اقدامات ترویجی و فرهنگی با توجه به شرایط کرونایی و افت شدید ذخایر خونی حاصل شده است.