دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۰:۵۰Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تک تیراندازان»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تک تیراندازان گردان های قسام یک نظامی صهیونیست را در شرق بیت حانون در شمال نوار غزه هدف قرار دادند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۶    
تهران- ایرنا- نظامیان رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن از جمله شهر قلقیلیه یورش برده و شماری از شهروندان فلسطینی را بازداشت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۷:۲۲    
پزشکان غزه می گویند که نوع و محل زخم کودکان فلسطینی آنها را به این باور رسانده که قربانیان مستقیماً توسط نیرو های صهیونیست هدف قرار گرفته اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
از بین دوستان فقط دو نفر مسلح بودند. بچه ها آنجا احساس می کنند که در محاصره قرارگرفته اند. خانه های روستا هم هنوز پاک سازی نشده بود و تک تیراندازان عراقی از داخل برخی از این منازل بچه ها را به رگبار می بستند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان مشرق - 150 روز از جنگ در غزه می گذرد و آخرین خبرها از نوار شمالی این شهر حاکیست، پیشروی صهیونیست ها متوقف شده و در حال حاضر درگیری ها در شمال شرق منطقه بیت حانون و شمال، شمال شرق، شمال و شمال غرب منطقه العطاطره در جریان است. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عبد الرسول زرین در 5 مرداد 1315 در یکی از روستا های توابع شهرستان کهکیلویه (دهدشت) متولد شد. نام پدرش شکرالله بود. زرین در حد خواندن و نوشتن سواد داشت. او به عنوان پاسدار وارد جبهه شد. او بی شک یکی از بهترین تک تیراندازان لشکر بود. در مرحله سوم عملیات والفجر 4 همه عراقی ها را زمین گیر کرد و [...]
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی شورای نگهبان گفت: در پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج می توان تک تیراندازان بسیاری را در حوزه تولید محتوای دیجیتال کشف و از استعداد آنها بهره گرفت.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تعداد بازدید : 142 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی گردان های مجاهدین و قدس اعلام کردند که یک عملیات ویژه شلیک تک تیراندازان به 6 سرباز اسرائیلی سوار بر خودرو های خود در مجاورت برج های طیبه در غرب شهر خان یونس در جنوب غزه، عملیات ویژه انجام دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تک تیراندازان گردان های قدس و المجاهدین فلسطین شش نظامی صهیونیست را در جبهه شرق خان یونس هدف قرار داده و به هلاکت رساندند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
گردان های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که تک تیراندازان این گردان ها موفق شده اند یک نظامی صهیونیست را در جنوب شهرک الزیتون شهر غزه به هلاکت برسانند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، گردان های مجاهدین فلسطین با صدور بیانیه ای از هلاکت 6 نظامی صهیونیست در عملیات تک تیراندازان مقاومت فلسطین در غرب خان یونس خبرداد. در این بیانیه اعلام شده است که این عملیات با مشارکت گروهان های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) انجام شده و طی آن 6 نظامی صهیونیست پس از هدف ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
زیرنویس، گروه بین الملل: همزمان با تداوم حمله های هوایی ارتش رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه نهادهای بین المللی نسبت به وخامت اوضاع انسانی و بهداشتی آوارگان فلسطینی در این باریکه هشدار دادند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رزمندگان حزب الله امروز حمله های شدیدی به مواضع نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی انجام دادند.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مبارزان قسام، نظامیان رژیم صهیونیستی و تجهیزات آنها را در منطقه الزیتون در شرق غزه هدف قرار دادند. به گزارش گروه بین الملل حیات ؛ به نقل از فلسطین الیوم، گردان های قسام اعلام کرد که یکی از تک تیراندازان این گردان ها یک نظامی صهیونیست را در محله الزیتون در شرق غزه به طور مستقیم هدف قرار داده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مهر : در تازه ترین موج نبردها در نوار غزه، مبارزان مقاومت فلسطین اعلام کردند که ضربه مهلک دیگری به نظامیان رژیم صهیونیستی در خان یونس وارد کردند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
پرستار بیمارستان الناصرِ خان یونس وقتی می بینید جوانی توسط تک تیراندازان رژیم صهیونیستی مجروح شده و کسی جرئت یاری رساندن به جوان را ندارد، خود دل به دریا می زند و برای یاری رساندن به جوان مجروح اینچنین غیورانه زیر تیر های دشمن حرکت می کند.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
پیمانکار نظامی، Teledyne FLIR از دوربین حرارتی تیراندازی جدیدی رونمایی کرده که می تواند پرواز گلوله های اسلحه را در روز یا شب تا فاصله 2,200 متری نشان دهد. دوربین ThermoSight HISS-HD به تک تیراندازان و مسلسل چی ها این اجازه را می دهد که بدون شناسایی شدن اهداف دور را درگیر کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تک تیراندازان گردان های المجاهدین فلسطین یک نظامی صهیونیست را بر روی برجی مسکونی در غرب خان یونس در جنوب نوار غزه هدف قرار دادند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
پزشکان و مقام های پزشکی در غزه اعلام کردند که تک تیراندازان اسرائیلی در روزهای اخیر تعدادی از مردم را هنگام خروج از مجتمع پزشکی ناصر در جنوب غزه به ضرب گلوله به شهادت رسانده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مهر : سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد از عصر امروز تا این لحظه 3 فلسطینی در داخل بیمارستان ناصر در خان یونس به ضرب گلوله تک تیراندازان اسراییلی به شهادت رسیده و 10 نفر دیگر هم زخمی شدند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۴۴    
جنایت های صهیونیست ها علیه کودکان غزه بُعدی هولناک را از خوی کودک کشی این رژیم آشکار کرده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۴:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه ای تاکید کرد که کشف اجساد نزدیک به 100 شهید فلسطینی در محله های الرمال و تل الهوا در شهر غزه پس از عقب نشینی نیروهای اشغالگر اسراییلی از این مناطق که بیشتر این افراد به ضرب گلوله تک تیراندازان نازی اسراییلی به ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
منابع رسانه ای و شبکه های اجتماعی ویدئویی دردناکی را از اعدام میدانی یک کودک و زن فلسطینی در شهر غزه توسط تک تیراندازان رژیم صهیونیستی منتشر کردند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شبکه الجزیره به تصاویری دست یافته است که نشان می دهد تک تیراندازان ارتش اسرائیل چگونه مادر و پسرش را که در پی بمباران از محله الشیخ رضوان آواره شده بودند، هدف قرار می دهند.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
پرستار بیمارستان الناصر خان یونس وقتی می بینید جوانی توسط تک تیراندازان رژیم صهیونیستی مجروح شده و کسی جرئت یاری رساندن به جوان را ندارد...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۲۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که گردان های قسام اعلام کرد که 7 نظامی اشغالگر را در شرق خان یونس از فاصله نزدیک از پا درآورده است، 9 فلسطینی در جنوب غرب غزه به ضرب گلوله تک تیراندازان صهیونیست به شهادت رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
گردان های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) از به هلاکت رساندن یکی از تک تیراندازان ارتش رژیم صهیونیستی در شهر غزه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
منابع رسانه ای و شبکه های اجتماعی ویدئوی دردناکی را از اعدام میدانی یک شهروند فلسطینی در غزه توسط تک تیراندازان رژیم صهیونیستی منتشر کردند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۷    
شفقنا- منابع فلسطینی امروز (شنبه) اعلام کردند که بمباران منازل در رفح و دیرالبلح در نوار غزه از سوی اشغالگران حداقل 18 شهید در پی داشته است. به گزارش شفقنا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حزب الله لبنان در ادامه عملیات خود علیه مواضع نظامیان رژیم صهیونیستی، حمله جدیدی به مراکز نظامی اشغالگران انجام داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۴    
تهران-ایرنا- مقاومت فلسطین از هدف قرار دادن محل استقرار تیم تک تیرانداز ارتش رژیم صهیونیستی در غرب خان یونس در جنوب نوار غزه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
گردانهای قدس اعلام کرد که گروهی از تک تیراندازان ارتش رژیم صهیونیستی را در داخل خانه ای در محله أمل در شهر خان یونس با موشک هدایت شونده هدف قرار داده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- فیلم زیر لحظه شکار یک سرباز اسرائیلی توسط تک تیراندازهای نیروهای سرایا القدس در غزه را نشان می دهد. به گزارش شفقنا، العهد نوشت: این سرباز اسرائیلی توسط تک تیراندازان نیروهای مقاومت در جنوب غزه از پای درآمد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
گردان های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که تک تیراندازان این گردان ها نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در اردوگاه المغازی هدف قرار داده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئو، شلیک عمدی تک تیراندازان اسراییلی به مادر فلسطینی در حالی که پارچه سفید در دست داشتند و در حال عبور به مناطق امن بودند را مشاهده می نمایید.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد تک تیراندازان اسراییلی به مادر فلسطینی به طور عمدی شلیک کردند
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فلسطینیان زنی را در نوار غزه که به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر اسرائیلی زخمی شده بود، از ترس تک تیراندازان اسرائیلی که در آن منطقه مستقر بودند، اینگونه نجات دادند!
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فلسطینیان زنی را در نوار غزه که در اثر گلوله نظامیان اشغالگر زخمی شده بود، از ترس تک تیراندازان اسرائیلی که در آن منطقه مستقر بودند، این گونه نجات دادند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۶    
در این فیلم دیده می شود که تک تیراندازهای صهیونیست در جاده اصلی دیرالبلح غزه به سمت مردم شلیک می کنند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از الجزیره، مبارزان گردان های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) دهانه یکی از تونل های مقاومت را در محله شجاعیه در شرق شهر غزه به روی گروهی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی منفجر و آن ها را به هلاکت رسانده یا زخمی کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - گردان های شهید عزالدین القسام اعلام کردند تک تیراندازهای فلسطینی سه نظامی اشغالگر اسرائیلی را که یکی از آن ها درجه سرگردی داشته، در محله القصاصیب در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه هدف قرار داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در هفتاد و نهمین روز تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه تلفات سنگین ارتش اشغالگر در نبرد زمینی و حملات و بمباران شدید نقاط مختلف غزه توسط صهیونیست ها ادامه دارد. مقاومت نیز همچنان سرسختانه در شمال و جنوب غزه با اشغالگران مقابله می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۰۱:۲۱    
صحنه هایی از هدف قرار دادن نیروهای اشغالگر صهیونیستی در شرق شجاعیه در شهر غزه توسط تک تیراندازان گروهان های قدس را در این فیلم مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
صحنه هایی از هدف قرار دادن نیروهای اشغالگر صهیونیستی در شرق شجاعیه در شهر غزه توسط تک تیراندازان گروهان های قدس را در این فیلم مشاهده می کنید.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروهان های قدس (سرایا القدس) شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی ویدئویی از لحظه شلیک به نظامیان صهیونیست منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تک تیراندازان گردان های عزالدین القسام، نظامیان رژیم صهیونیستی را در شمال و مرکز نوار غزه به صورت مستقیم هدف قرار دادند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه تولید سلاح حماس جنبش مقاومت حماس قسام ساعاتی پیش ویدیویی از کارگاه تولید تسلیحات تک تیراندازان مقاومت منتشر کرد که مشاهده می کنید . https://cdn.jahannews.com/images/docs/files/000863/nf00863312-1.mp4 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پیرزن فلسطینی که ماه گذشته اوایل ،عملیات طوفان الاقصی، در یک گفتگو ترک خانه اش را رد کرده و گفته بود سنش از سن تشکیل اسراییل بیشتر است، اخیرا توسط تک تیراندازان رژیم صهیونیستی مقابل درب خانه اش در شمال غزه به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
با ورود به شصت و پنجمین روز عملیات طوفان الاقصی شاهد هستیم که آتش بس موقت مابین رژیم صهیونیستی و گروه های مقاومت اسلامی فلسطین با کارشکنی و خصومت این رژیم اشغالگر و نامشروع به پایان رسید و حملات و بمباران نوار غزه توسط ارتش اسرائیل از سر گرفته شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نبرد شدید در مجاورت اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه و تیراندازی تک تیراندازان اشغالگر، به مجروح شدن مدیرکل اداره داروخانه های وزارت بهداشت غزه انجامید.